M.Sc.Logistika

Všeobecné informace

Popis programu

M.Sc. Logistika

Dne 12. 10. 2012 začátek příštího roku.
Trh


Logistika je atraktivní trh, který získal v posledních dvou desetiletích jeho vlastního profilu. Nejen v ekonomice, a to i ve fázi konsolidace na trhu nabídnout sofistikované vyškolené logistických odborníků mají vynikající kariérní příležitosti. Přepracovaný magisterský titul na RWTH Aachen poskytuje technický základ pro tento účel.

&nbsp


Profil programu


Studijní program se skládá Logistika holisticky společně na strojírenství a ekonomie komponent a liší se od něho v jiných vzdělávacích příležitostí, které poskytují logistické řízení ve středu. První část je věnována základům logistiky.Následující oddíly popisují studijní průřezová témata, logistiky, logistické sítě a výrobních systémů. Za zvláštní zmínku zde je zaměření na logistiku. 6 Volitelné umožňují průmyslu specifické zaměření.


Podle silným RWTH Aachen sledovat osnovy, také speciality, převážně kvantitativní orientace. Rozsah témat řešených v této logistiky je její kompletní sortiment a hloubka předpokládaných vysoce výkonných nároky na studenty.


Kromě hlavního aktu RWTH s profesory z dalších osmi univerzit. Se podařilo iniciátory vyhrát prominentní umělce z celého Německa a sousedních zemí, pro různé sub-disciplín kurzu.Zahrnutí významných společností v tomto odvětví v přípravě a následné sledování je další důležitý rys. Zástupci praxe byly zapojeny do navrhování a provádění obsahu.

&nbsp


Cílové skupiny


Inženýři a vědci s první profesionální vysokoškolské vzdělání (alespoň bakalář). Program je ve své interdisciplinární zaměření, ale i pro ekonomy a v konkrétním případě pro absolventy jiných oborů.

&nbsp


Kurz je zaměřen zejména na


• řízení stážistů, kteří hledají kariéru v odvětví logistiky a logistických odborníků zapojených v oblasti hospodářství a znalostí na základě vědy praktickém chtějí dále rozvíjet.

• manažeři, kteří mají zkušenosti, prohloubit jejich znalosti o technologii a řízení logistiky a chcete přijmout výzvu stupně vysoké školy magisterského.

• účastníci z jiných oborů, jako je matematika, informatika, obchodní administrativa

• přestupující cestující z jiných odvětví

&nbsp


Obsah kurzu a doba trvání


Kurikulum přináší teorie základ a praktické zaměření v potřebné rovnováhy na částečný úvazek studia:

• obsah byl společně vyvinuli vědci a odborníky z průmyslu. Studie je rozdělena do 14 povinných a 6 volitelných modulů a na závěr diplomové práce.

• koncepční rozvoj modulů na základě požadavků praxe a jsou zahrnuty klíčové technické, ekonomické a právní aspekty logistiky.

• Obvyklá doba je 24 měsíců. Odborníci mohou navrhnout své studium jednotlivě. Moduly se opakují každoročně, a proto může být nezávisle rezervovat individuálně.

• uznání předchozí úspěchy v rámci vysokoškolské legislativy možné, ale ne z bakalářských studijních programech.

&nbsp

&nbsp

Struktura - line - Lektoři

Logistika - HafenanlageDer program je nabízen ve spolupráci mezi RWTH Aachen a Dům techniky a hrál.Je odpovědný za RWTH Aachen, učební plán, na učení a zkoušek, zatímco organizační realizace a správa jsou v umění domě. Dům je mimo umění institutu RWTH Aachen.

Kromě fakult ekonomie a strojního inženýrství na RWTH Aachen University Židle osm dalších univerzit jsou zapojeny do programu. Renomovaní profesoři a docenti z univerzit v Braunschweigu, Brémy, Drážďany, Erlangen-Norimberk, Hamburk, Kodaň, Hannover, Wageningen působit jako vyučující a reproduktory. Obchodní experti pracují se všemi moduly.Vysokoškolské vzdělání

Získal titul je Master of Science (MSc) v mezinárodně uznávaného RWTH Aachen a otevírá možnost pro propagaci.

Pokud pouze jednotlivé moduly jsou obsazeny, je dům technologie z uznávané osvědčení o účasti. Kombinace modulů umožnit absolvování kurzů Fachwirt logistiky (HDT).Průběh studia

Vzhledem k tomu, většina odborníků se podílejí na studii umožní za účast časy jsou omezeny na 600 Uh. Navíc nabízí rozsáhlé e-learningový program je nabízen. Zřídit k tomuto účelu komunikační platformy (moodle) také zajišťuje, že jak výměna mezi studenty, stejně jako s učitelem (kontakt kurz). Metodologický přístup navazuje na základní vzor moderního "blended learning ".

Dění se odehrává v centrální domě umění v Essenu (naproti hlavnímu nádraží). Některé výlety jsou pro externí zařízení.Další speciální akce (např. "hovory při krbu " s významnými zástupci podnikatelské komunity) bude doprovázet kurz.

Tyto kurzy jsou většinou v pátek (Datum 16:00 hodin) av sobotu (09:00 bis 17:00 hodiny hodiny), rok, dva blokové stanovená týdny.


Dues

Magistr programu-LogistikDas studijních poplatků. Poplatek za celý program, včetně výukových materiálů, kontaktní studium, magisterské diplomové práce, zkoušky a obědy a občerstvení bude € 26,000.00 (DPH nelze použít).

Poplatky se platí předem za modul. K financování pomoci je nabízena.
 

Poslední aktualizace Srp 2012

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Established in Essen in 1927, Haus der Technik (HDT) is the oldest German institution for technologically advanced and further education. It is an external institute of RWTH Aachen University since 19 ... Čtěte více

Established in Essen in 1927, Haus der Technik (HDT) is the oldest German institution for technologically advanced and further education. It is an external institute of RWTH Aachen University since 1946. Méně