Studium v ​​Kypr - vyhledat studijní možnosti v Kypr

Studium v ​​Kypr

Studie na Kypru

Vzdělávání na Kypru

Kypr má silný vzdělávací systém, který začíná základní a střední školy. Obě soukromé školy a veřejné školy jsou k dispozici. Podle některých zdrojů, 's HDP až o sedm procent země se vydává na vzdělání. Díky tomu je jedním ze tří největších výdaji ve vzdělávání na světě, stojí za Dánskem a Švédskem. Oba státní a soukromé školy jsou považovány za rovné, ani s nabídnou lepší vzdělávací akce pokaždé.

Stejně jako v Řecku, jsou středoškolští stupně nepovažuje za důležité pro ty studenty, zápis do vysokoškolských programů. Ačkoli diplom je požadavek, budou studenti mít vstupenku na bázi testování, zda student může studovat ve škole, a pokud ano, na jaké úrovni kurzů on nebo ona potřebuje přijmout.Vysokých škol, uchazeči, včetně mezinárodních jednotlivců, bude vyžadovat, aby tento typ testování před vstupem na vysokou školu zde.

Mnoho místních se bude cestovat do škol v celé Evropě, Severní Americe nebo na jiných místech pro jejich vzdělávání. Tam jsou četné vysoké školy a univerzity se nacházejí na Kypru. Níže jsou uvedeny jen některé z konkrétních škol, jako jsou.

  • Dogu Akdeniz University, který se nachází v Famagusta
  • Kyperská univerzita, která se nachází v Nikósii
  • Cyprus International University, který se nachází v Lefkosia
  • Yakin Dogu University, který se nachází v Nikósii
  • University of Nicosia, který se nachází v Nikósii
  • Cyprus International Institute of Management, která se nachází v Nikósii

Většina studentů se zapsat do studijních oborů v rámci těchto škol na základě jejich zaměření. Některé školy nabízejí komplexní vzdělávací možnosti, zatímco jiné se zaměřují na obchodní nebo zdravotní péči.

 

Kurzy a kariéra zájmy

Z hlediska toho, co můžete studovat, není prakticky žádný limit zde pro mezinárodní studenty. Jednotlivci mohou studovat moderní technologie a zdravotní péče. Finanční studie, programy obchodní administrativa, vzdělávání a řecký jazyk, umění programy a mnoho dalších jsou k dispozici. Studenti stráví jeden rok až čtyři roky získat vzdělání. To do značné míry závisí na kurzu práce a studentské 's potřebami. Mnoho studentů stráví jen jeden nebo dva roky studoval zde dokončit studium, z domovské země.

 

Náklady

Zahraniční studenti musí platit přímo do školy určit náklady na vzdělávání. Programy mohou pohybovat od € 3000 až € přes 10,000 v ročníku. Ta se nastavuje na škole, nikoli vlády. Existují četné studie, programy v zahraničí k dispozici také. Tyto programy mohou pomoci dělat to méně nákladné, protože ubytování a stravování se často uvádí. Nicméně, bude průměrný student musí předložit svůj vlastní ubytování.

 

Zdravotní pojištění

Přestože veřejné zdravotní péče je často k dispozici občanům, že není k dispozici pro studenty, kteří cestují na mezinárodní úrovni. Některé studijní programy v zahraničí poskytuje pro potřeby zdravotní péče z počtu studentů v těchto programech. V opačném případě musí student získat zdravotní péči zápis do politiky prostřednictvím místního poskytovatele.

 

Víza pro studenty

Občanská Archiv a migrační odbor kyperské vlády zpracovává potřebná víza pro studenty, kteří navštěvovali vysokou školu nebo univerzitu zde. Obecně platí, že studentské vízum je k dispozici, ale je to jen vydat po student byl přijat do vzdělávacího programu prostřednictvím akreditované, uznávané školy. Studenti se musí chodit do školy a studium musí být schváleny ministerstvem školství a kultury.

Žadatelé budou muset žádat o studentské vízum po obdržení přijetí do školy. Ty jsou vydávány pouze těm studentům, kteří se zapíší na plný úvazek ve vzdělávání zde. To je ten, kdo je zapsán v nejméně 12 kreditů v semestru. Jedná se vydává velvyslanectví, vysoké provize, nebo konzulát Kyperské republiky od jednotlivce 's domovské zemi.

 

Proč studovat na Kypru?

S pevnou vzdělávacího systému, můžete studovat na Kypru jako mezinárodní student vynikající příležitost prozkoumat svět 's nejbohatší historií a zároveň bydlení v příjemné obci s fantastickou klimatu. Kromě toho existují pracovní příležitosti pro ty, kteří mají dostatek schopností. I když soutěž pro high-end zaměstnání může být problém, většina příznivě dívat na studenty, kteří jsou schopni nabídnout něco jedinečného a zajímavé. Zaměstnavatelé vždy hledají nejmodernější nového pronájmu. Navíc jsou kulturní aspekty této oblasti, aby to dobře stojí za to investovat čas do jako student. Pro mnohé je to ideální místo k životu.

O Kypru

Studium v ​​zahraničí na Kypru poskytuje studentovi možnost prozkoumat historicky bohatý region na světě. To je také jeden z nejkrásnějších z hlediska podnebí a krajiny. Kypr, země se nachází ve východní části Středozemního moře, je třetí největší ostrov obydlený v této oblasti. Je členem Evropské unie, což činí cestování a financování snadno spravovat. Nachází se jen na východ od Řecka a jihu Turecka, se návštěvníci této oblasti jsou často překvapeni směsí moderní vybavení a historické kouzlo. Přesto, pokud jde o vysokoškolské vzdělávání, může být příležitostí zde ještě působivější.

 

Podnebí

Život na Kypru může být vzrušující možnost zažít krásné prostředí. Země má subtropické klima, které je poněkud vyprahlá. Zimy jsou mírné, zejména v blízkosti pobřeží.V létě může být velmi horká, když teploty bývají mírnější celkově v rozmezí od 75 stupňů F v průměru pobřeží do asi 57 stupňů F. Nejžhavější teplota dosahuje 95 stupňů F během letních měsíců. Nicméně, zůstává většinou mírné klima po celý rok.

 

Společnost

Cypress je často klenotem Středomoří díky své bohaté historii a mnoho místních obyvatel milovat to. Najdete zde krásnou architekturu a starých budov, které často mají symbolický způsob, jakým lidé zde žili před několika tisíci lety. Nicméně, země je ekonomicky stabilnější a pulzující součástí Evropské unie. To má některé z nejmodernějších letovisek v regionu a mnoho z jeho měst velmi pozápadnělé, pokud jde o vybavení a celkové životní styl. S 300 dnů slunečního svitu a více než 2,5 milionu turistů, ale také může být velmi zaneprázdněný životní styl se silným nočním životem.

Facts about Kypr

Třetí největší ostrov ve Středozemním moři, Kypr leží u jižního pobřeží Turecka a na západním břehu Sýrie. Kypr je hlavní turistickou destinací ve Středomoří. Kyperská republika je moderní, s vysokými příjmy hospodářství s velmi vysokou indexu lidského rozvoje. Byl zakládajícím členem Hnutí nezúčastněných, dokud se připojila k Evropské unii dne 1. května 2004.

 

Hlavní město: Nikósie
Úřední jazyky: řečtina a turečtina
Vláda: Unitární prezidentská konstituční republika
Počet obyvatel: 1117000
Hrubý domácí produkt: 23 dolarů.613000000000
Měna: Euro (€) (v EUR)
Časové pásmo: (UTC 2)