Jižní Korea

O Koreji

Korea se nachází na poloostrově ve středu severovýchodní Asii, Žluté moře je na západě a na východě moře je k východu. Ačkoli Korea má tradici a kulturu, že tisíce datovat roků, v posledních několika desetiletích Korea transformovaný ze zemědělského hospodářství do jednoho z nejlepších světových průmyslových zemí. Významné průmysly v Koreji patří automobily, stavba lodí, chemikálie a informační technologie. Korejská populace je velmi vzdělaný a má jednu z nejvyšších sazeb používání internetu ve světě.

 

Podnebí

Korea zažívá všechny čtyři roční období, včetně mokrého léta a studené zimy. V Soulu, hlavním městě, v průměru nízká teplota v lednu je asi -2 ° C a průměrná vysoká teplota v srpnu je asi 25 stupňů C. Vlhkost vzduchu je relativně vysoká po celý rok, obvykle v rozmezí od asi 70 až 80 procent.

 

Kultura

Korea má dlouhou tradici v umění, zejména zpěvu, tance, výtvarného umění a keramiky. Mnoho muzeí a galerií existují v zemi. Kromě toho, Koreje centrální polohu v severovýchodní Asii usnadňuje pro návštěvníky, aby prozkoumala další asijské země, jako je Japonsko a Čína. Korejská kuchyně se zaměřuje na pokrmy z rýže a boční a mnoho tradičních potravin používat kvašené omáčky. Přílohy obsahují maso, ryby, nakládané pokrmy, polévky a zeleninu.


Zivotni

Náklady žít v Koreji je mírný, asi 1200 dolar (US) měsíčně, přičemž většina z toho jde na bydlení a jídlo. Zahraniční studenti navštěvují magisterské studijní programy jsou způsobilé pracovat až 20 hodin týdně, zatímco studuje v Koreji. Žádné další pracovní povolení je nutné, pokud má student platné vízum.