Mezinárodní Magistr Ve Vědách O Potravinách Pro Inovace A Pravost

Free University of Bozen - Bolzano

Popis programu

Read the Official Description

Mezinárodní Magistr Ve Vědách O Potravinách Pro Inovace A Pravost

Free University of Bozen - Bolzano

Mezinárodní Magistr ve Vědách o potravinách pro inovace a pravost

Tento dvouletý mistr vám poskytuje dobré znalosti o současných a budoucích výzvách ve vědách o potravinách, kombinuje inovace a autenticitu a nabízí vám možnost úzce spolupracovat s potravinářským průmyslem. Program je společnou iniciativou s univerzitami Parma a Udine, které jsou celosvětově uznávány za svou vynikající vysokoškolské vzdělání v oblasti potravinářských věd.

Popis předmětu

Cílem kurzu je odborná příprava profesionálů, kteří jsou schopni pracovat s důvěrou v oblastech věd o potravinách , jako jsou technologie, inženýrství, mikrobiologie, chemie a udržitelnost.

Po prvním roce můžete vybrat z pěti různých profilů :

 • Aplikované inženýrství a genetika;
 • Kvalita a řízení potravin;
 • Nutriční vědy;
 • Potravinářská chemie;
 • Balení potravin.

Poslední dvě studijní cesty jsou nabízeny ve spolupráci s University College Cork v Irsku a Technickou univerzitou v Mnichově v Německu. Studenti budou mít možnost strávit až dva semestry v jedné z těchto evropských partnerských institucí.

Program je podporován průmyslovými odvětvími AssoImprenditori Alto Adige - Sezione Alimentari - a Südtiroler Bauernbund - Unione Agricoltori e Coltivatori Diretti Sudtirolesi. Toto partnerství umožní studentům psát své výzkumné práce společným tutoriálem jak z univerzity, tak z potravinářského průmyslu.

Na první pohled

 • Titulní třída: LM-70
 • ECTS kredity: 120
 • Délka kurzu: 2 roky
 • Kurzy budou vyučovány v angličtině
 • Místa k dispozici: 30 EU 5 mimo EU
 • Areál: Bozen-Bolzano
 • Poplatky za školné: € 1.345,50 za rok

Struktura kurzu

První rok zahrnuje především moduly pro potravinářskou technologii a mikrobiologii potravin , které jsou společné pro všechny učební dráhy. Od druhého roku se moduly stanou specifickými pro zvolený profil. Budete mít možnost vybrat si z pěti profilů a řady modulů, abyste přizpůsobili svůj kurz .

Výměny programů a stáží

V současné době nabízíme výměnné programy s téměř 20 partnerskými univerzitami po celém světě jako součást rozsáhlé sítě spolupráce s průmyslovými odvětvími v Itálii av zahraničí, kde můžete absolvovat stáž. Zejména má tento partner partnerství s University College Cork, Irsko a Technickou univerzitou v Mnichově , v Německu, dvěma světovými lídry ve vědách o potravinách.

Vyhlídky zaměstnanosti

Absolventi programu jsou umístěni v podnicích v potravinářském průmyslu a specializují se na výzkum a vývoj; zpracování potravin; návrh a vývoj produktů; řízení a kontrola zpracování potravin; technologie automatizace potravin; vývoj metod zajišťujících autentičnost potravin; kontrola kvality; a vývoj inovativních postupů ke zvýšení nutriční hodnoty potravin a udržitelnosti potravinového řetězce.

Předmět poskytuje studentům nástroje k tomu, aby mohli vykonávat kariéru konzultanta nebo pracovat v manažerských rolích , a to zejména v potravinářském průmyslu a ve společnostech, které spojují potravinový řetězec, od výroby až po skladování a distribuci, včetně velkoobchody, a veřejných a soukromých středisek, které se zabývají plánováním, řízením a zlepšováním procesů. Naši absolventi navrhují a inovují všechny potravinářské procesy a produkty, které zaručují a zlepšují smyslovou, nutriční a udržitelnou kvalitu potravinového řetězce.

aplikace

Abyste získali přístup k kurzu, budete muset předložit osvědčení o úrovni B2 způsobilosti v anglickém jazyce. Pokud nemáte oficiální jazykovou certifikaci, můžete absolvovat jazykovou zkoušku v našem areálu.

Podrobné informace o studijním programu naleznete v studijním plánu, který obsahuje informace o studijním plánu, požadavcích na přijetí, jazykových požadavcích, aplikačním procesu, přijímacích postupech, poplatcích za zápis a školné.

Kritéria výběru

Známky z vašeho vysokoškolského studia (bakalář nebo ekvivalent).

Online aplikace

 • Early Bird - pro občany EU a mimo EU: 1. března - 27. dubna 2018, poledne
 • Pozdní přihláška - pouze pro občany EU: 17. května - 18. července 2018, poledne

Seznam seznamů publikací

 • Ranní pták: do 15. května 2018
 • Pozdní přihláška: do 1. srpna 2018
This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace February 13, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2018
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Price
Cena
1,346 EUR
Information
Deadline
Locations
Itálie - Bolzano
Datum začátku: Říj. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2018
Itálie - Bolzano
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Price
Poplatky za školné: € 1.345,50 za rok