Intenzivní Magistr V Grafickém Designu

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Popis programu

Read the Official Description

Intenzivní Magistr V Grafickém Designu

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Tento program je probíhají ve španělštině

The Intenzivní MA v grafickém designu Nabízí nejen nejvíce up-to-date a inovativní odborné přípravy, ale také pochopení základů grafického designu, na základě vizuální komunikace a stavovské identity jakékoli instituce nebo společnosti.

V dnešní době, grafický designér musí být vynalézavý v žádné ze specifických oblastí, v nichž by mohl fungovat: balení, redakční a designu webových stránek, identitu a značky designu, reklamy a komunikace. Všechny tohoto školení je dán významnými odborníky, kteří jsou aktivní v tomto odvětví.

The Intenzivní MA v grafickém designu sdílí se studenty o citlivosti požadované v každodenní práci a obchodu grafický designér, který kombinuje odborné znalosti a akademickou přísnost ve vzorci pro úspěch, který se může pochlubit zkušenosti čtyř předchozích vydáních tohoto programu.

Program Kurz umožní studentům vytvářet, rozvíjet a sdělovat své grafické návrhy projektů, hned od okamžiku, kdy kreativity a inovací. Cílem studentů je aplikovat koncepční zdrojů a optimálních postupů, hrající off grafické parametry, jako je tvar a barvu, a jiné dokonce i konkrétnější parametry, v grafickém vyjádření nápadu na obrázek nebo identity. Duch Master je přenos know-how a dovednosti, které jsou důležité pro profesionální design světě prostřednictvím řady teoretických a praktických cvičení. Jako součást akademického kurzu všichni studenti budou připravovat konec kurzu projektu v týmu, takže projekt realitou. Prezentace bude na konci kurzu. Výběr: na základě studenta životopis, projektového portfolia a motivační dopis. Pro odborníky z jiných oborů, které mají být přijati jejich zájem o učení bude vyhodnocena.

This school offers programs in:
  • Spanish (Spain)
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2018
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Madrid
Datum začátku: Ún. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2018
Španělsko - Madrid
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu