Integrovaný Magistr v architektuře

Universidade Lusófona do Porto

Popis programu

Read the Official Description

Integrovaný Magistr v architektuře

Universidade Lusófona do Porto

O Plán Magistr Průběh studia v oboru architektury z Lusophone univerzity v Portu vychází z doporučení školského Charty v architektuře domény, společného programu UIA (charty pro vzdělávání architektů) a UNESCO.

Magistr v architektuře je vedeno vysokou interakcí mezi praxí a učení prostřednictvím: - založený výzkum v praxi projektu; - Konstrukční metody, jakož i příbuzných oborů; - Do projektu jako syntézu poznatků získaných a jako ústřední prvek architekta tréninku.

cíle

Architektura je interdisciplinární obor, který se skládá z několika částí: humanitní, sociální a fyzické vědy, technologie a kreativní umění. Takový výcvik by měly být považovány za projev postoj ke konceptualizaci, koordinovat a vykonat dílo kořeny v humanistické tradici.

Základním cílem kurzu je vycvičit generalisty architekty schopni řešit případné rozpory mezi různými požadavky, potřeby společnosti a životnímu prostředí a transformace území ve všech jejích aspektech a zeměpisných rámců.

Znalostí, schopností a dovedností, které mají být získány

Architektura Kurz si klade za cíl poskytnout studentům s řadou schopností získaných v oblasti činnosti týkající se zastavěného prostředí a územního plánování. Proto je cílem z Lusophone University of Porto připravit odborníky schopné připravovat studie, plány a architektonické návrhy; ke koordinaci řízení a směřování děl; plánovat a vyhodnocovat činnosti ohlašované do oblasti architektury a urbanismu; a provádět vědecký výzkum v oblasti historie, teorie a praxe architektury.

budoucí studie

Magistr v architektuře se skládá ze dvou cyklů. Studenti, kteří absolvují Architecture studium na Lusophone univerzitě v Portu, dokončení 2. cyklus, jsou schopni se zapsat do doktorského studijního programu. Stále mohou studenti z jiných vysokých škol vstoupit do 2. cyklu (Advanced Architecture studií) tento kurz v Lusophone univerzity v Portu, po dokončení 1. cyklu (diplom v architektuře ve Všeobecných studií) na univerzitě, z nichž pocházejí.

kariérní vyhlídky

Otevřené odborné činnosti jsou všechny dohod týkajících se oblastí, znalosti a vesmíry na praxi architektury, urbanismu, plánování a řízení měst, vědecký výzkum a výuku.

Tedy za předpokladu, pracovní příležitosti jsou:

  • odborná praxe jako architekt v liberálním režimu;
  • Odborná praxe jako architekt v soukromých institucí a stavebních firem;
  • ústřední a místní veřejné správy (obce, veřejné instituce a místní technické kanceláře);
  • Vědecký výzkum a výuka.
This school offers programs in:
  • Portuguese (Portugal)
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
5 let
Denní studium
Price
Cena
348 EUR
Information
Deadline
Locations
Portugalsko - Porto, Porto District
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Portugalsko - Porto, Porto District
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu