Ing v řízení

Všeobecné informace

Popis programu

Telfer School of Management na University of Ottawa nabízí Magistr v oblasti řízení (M.Sc. v Management) Program v reakci na Nesplněná potřeba pro jedince, kteří jsou na tvořivě myslet a vědecky způsobem informováni o problémech organizační řízení, a to zejména v kontextu řízení inovací a podnikání.

Program navazuje na zkušenosti a zavedených výzkumných záznamy profesorů z Telfer School of Management v oblasti řízení inovací, podnikání, stejně jako další disciplíny správu klíčů, jako jsou strategické řízení lidských zdrojů.

Posláním programu

Posláním programu je vyškolit odborníky, kteří mohou přispět k vynikající akademické kvality a ovlivnit změny ve společnosti a podniku šíření přísné akademické, aplikované a politický výzkum ve vedení.

Program bude podporovat excelenci vědy a pečovat o myšlení a tvůrčí schopnosti studentů.

Studijní obory

Řízení inovací


Výzkum v této oblasti zaměří na:

  • vznik, vývoj a uvádění nových technologií, produktů a procesů.
  • řízení výzkumu a vývoje ve vládě a společnosti.
  • interorganizational vztahy, inovace, teorie a praxe.
    vlivu globalizace na inovace a konkurenceschopnost firem, průmyslu a národů.
  • Systémy inovací a inovační politiky.

Podnikání


Výzkum v této oblasti zaměří na:

  • široký rozsah akademických disciplín, jako je management, finance, ekonomie, sociologie a psychologie v souvislosti s vývojem nových, start-up, a malé podniky.
  • růstu a rozvoje nových podniků a organizací.
  • jak malé a větší organizace, veřejné správy a neziskových organizací se do nové směry v souladu s novou situaci na trhu.
  • rozvoj tvůrčích jednotlivců kapacit prostřednictvím zkoumání pojmů, jako je hledání a objevování, představa hodnocení, odlišné myšlení.

Program na míru


Studenti v Ing Management programu nejsou nuceny specializovat se v jednom ze dvou polí bylo popsáno výše. Oni také mají možnost si vybrat z různých volitelných předmětů nabízených v rámci programu, a tím přizpůsobit jejich školení pro své specifické zájmy. Například studenti mohou vybrat zaměřit svůj program pro řízení lidských zdrojů (HRM).


Poslední aktualizace Bře 2020