Iaad + écoles de Condé

Všeobecné informace

5 dostupných umístění

Popis programu

Magisterský program interiérové ​​architektury - Nové formy současného bydlení

IAAD a Écoles de Condé oznamuje podepsání významného strategického partnerství, která bude mít za následek integraci těchto dvou jednotek v rámci širší realitě. Mezi společné projekty, budou nové kurzy, nové výukové modely a nové lokality považují za účelem zvýšení příležitostí pro studenty.

Prostřednictvím tohoto partnerství, jedinečná svého druhu, obě instituce budou dát nový rozměr své vzdělávací projekty, které se bude dát skutečně evropskou hodnotu: na počátku ay 2013-2014, budou kurzy Francie-Itálie a Itálie, Francie přístupné studentům obou škol.

Tato dohoda umožňuje okamžitě IAAD studentům přístup strategického Master Ecoles de Condé - jak komunikace, architektury a umění Směr obchodu Luxusní, interiérového designu a společných prostor a celkové výzkumu a inovací - studenty a francouzskými pro přístup k IAAD specializací - jako je například Dopravní design a průmyslový design.

Uvnitř Ecoles de Condé, budou nové kurzy začlenit znalosti jazyka a kultury italského designu, zlepšení kurzů nabízených v rámci různých bakalářských a magisterských designu a výtvarných umění (design prostorů, produktu módy a grafického designu) , a postupně tvořit správné oblasti italského designu.

Magistr zkoumá prostor určený jak jeho estetické a funkční aspekty, a ty, méně zřejmé, způsoby použití a symbolické hodnoty. To vyplývá dvojí cestu, počínaje instinktu mužů aby se uvolnilo místo, umístění své vlastní stanoviště, zkoumá performativní hodnoty postavené, depozitáře základních hodnot společnosti. Návrhy a teoretické podněty stávají materiál, na který je možné vyvinout aktivitu projekt zaměřený veškerou pozornost na to, aby konkrétní jaké plánovaném rozsahu designéra.

Cíle a metodika výuky

Design je zažívá období silného hybnosti a šíření. Rychlý vývoj výrobních metod a životního stylu stále více vyžaduje přizpůsobivost a inovaci. Předvídání a stimulující změna se stala jedním z hlavních hnacích sil růstu a konkurenční faktor současné ekonomiky. Tradiční hranice disciplin jsou zahlceni potřebou větší interakci, schopnost pracovat ve skupinách a transferu technologií. Návrháři jsou povinni znát nové nástroje reprezentace a sdílení informací, jakož i ke zlepšení dovednosti naslouchání potřebám. Nicméně, nové možnosti otevřít pro návrháře, kteří jsou požádáni, aby čerpat z bohatých tradičních znalostí, bez podmínek a závazků formální styl.

Produkt tvořivosti, také aplikován na téma staré jako živé, se může stát software, který nám pomáhá orientovat sami, nebo rozhraní pro správu aplikace domácí automatizace, ale v každém případě musí být čas využít nových poznatků ke zlepšení dobrých životních podmínek a splnění požadavku na pohodlí. Zdá se být jasné, dokonce z tohoto stručného úvodu, že pán není určena pouze pro přenos předem stanovené znalosti a konsolidované zkušenosti jako použití technik, materiálů typické jiných oblastech, jako je literatura, chemie, neurovědy, kino, počítačové vědy , Na závěr chceme dát prostor k tématům typické odborné praxe a řízení projektu a týmu zaměstnanců, že zákazník, považovány za součást kvality práce projektanta.

Kromě svědomí ekonomiky projektu studenti IAAD musí získat schopnost dělat marketing na sebe - základní prezentovat a pochopit svou práci a své dovednosti. Během kurzu, velký důraz je kladen na prezentaci a soutěže o návrh: Studenti jsou vyzváni, aby prezentace jejich práce a podporoval účast v národních a mezinárodních soutěží: Projekty musí nejen splňovat designéry, ale musí být schopen být oceněn a srozumitelný poroty odborníků i veřejnosti.

FAKULTA

Odborníci pracující v příslušných odvětvích akademický předmět, kteří vědí, hlavní hráče v odvětví a dovednosti potřebné, aby byli konkurenceschopní na trhu práce, tvoří IAAD učitelský sbor. Lektoři budou sloužit jako nástroj pomoci studentům zlepšit a pochopit, které je třeba k dokonalosti vstoupit na trh práce s náskokem aspektů něčí profesionality.

Příspěvky excelence

IAAD věří v hodnoty kulturní a zážitkové kontaminace, otevírání dveří univerzity odborníkům známé národní i mezinárodní úrovni, odborníků, kteří se podílejí na didaktický, vedoucí dílen, seminářů a přednášek.

Studenti budou mít jedinečnou příležitost k interakci s "guru" sektoru, kteří se připojí IAAD fakulty jako hostujících profesorů.

Koordinátor mistra

Federico De Giuli Narodil se v roce 1966, Federico De Giuli je architekt a zabývá se architektonického návrhu a řízení projektů obnovy. On je partner a ředitel společnosti DORAPAL Spa, která se zabývá v podnikání rozvoje a obnovy nemovitostí.

Na let se vydává časopis Cluster o problematice města designu a inovací. On je koordinátorem vědeckého výboru IAAD a poradce dánského indexu.

Poslední aktualizace Led 2016

Informace o škole

École de Condé offers specialised programs in all the fields of design (graphic, interior, fashion and product), graphic arts (illustration, animation and photography) and cultural heritage (restorati ... Čtěte více

École de Condé offers specialised programs in all the fields of design (graphic, interior, fashion and product), graphic arts (illustration, animation and photography) and cultural heritage (restoration, art market) at bachelor level as well as master level. Méně
Lyon , Lyon , Nancy , Pěkný , Bordeaux , Turín , Paříž + 6 Více Méně