II. Odborný kurz zaměřený na umělecký směr a copywriting

Všeobecné informace

Popis programu

Dvouletý odborný kurz v oboru umění

Zaměřuje se především na studenty, absolventy a vysokoškolské studenty v humanitních nebo komunikačních a marketingových kurzech, kteří se chtějí specializovat na umělecký obor nebo Copywriting, vedený odborníky v oboru.

Vaše studium

I rok

učení

II rok

Závěrečný test

Experiment a práce se učit

Metodu Akademie tvoří 30% přednášek a 70% praktické aplikace. Studenti budou pracovat v otevřené laboratoři, kde budou moci experimentovat a učit se, simulací ve třídách reálných situací, například realizací prototypu pro klienta.

Testy a závěrečný projekt

Na konci dvouletého období budou lektoři hodnotit vaši cestu, aby vám umožnili přístup ke závěrečné zkoušce, která spočívá v předložení projektu.

Budoucnost po Akademii

Na konci kurzu budete schopni řídit a rozvíjet komunikační projekty a pracovat s pracovními týmy a odborníky,
řízení provozu při tvorbě a revizi textů, vizuálního designu a tvorby.

Ústupky

Kreativita patří všem. Z tohoto důvodu existují možnosti, jak usnadnit přístup ke studiu na akademii:

  1. Platba ve splátkách poplatků
  2. Včetně online učebního materiálu
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

IUAD educational offer focuses on the qualities of excellence that characterize our institution, since its foundation in the '60: the strong technical component, developed over years of collaboration ... Čtěte více

IUAD educational offer focuses on the qualities of excellence that characterize our institution, since its foundation in the '60: the strong technical component, developed over years of collaboration with the corporate world, and the great attention to creativity respecting the tradition. Méně
Milán , Neapol + 1 Více Méně