Global Executive mistři ve finančním řízení

Všeobecné informace

Popis programu

School of Management, která si myslí, a je umístěn v budoucnu.

Instituto de Estudios Superiores en Dirección de Empresas (IESDE, School of Management) se připojil k GEMFM GLOBAL INC, program, který byl navržen a vyvinut finance profesoři s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti vzdělávání vedoucích pracovníků v úzké spolupráci s finančními odborníky a odborníků na vzdělávání. The Výkonné Masters v programu Finanční podnikání obstarává pro potřeby ‚nových‘ finančním světě se zaměřením na základní funkce: dovednosti mezinárodní orientace, in-hloubkové finanční odbornost a řídící a analytické schopnosti podstatné pro měnící se prostředí. Program klade důraz na osobní vůdčí schopnosti finančního profesionála, s důrazem jak efektivitu (Getting Things Done) a odpovědnosti (dopadů).

GEM FM Program kombinuje finanční teorie s jeho aplikací v praxi.

Pochopením teorii finančních nástrojů je GEMFM Program umožňuje svým účastníkům, aby se lépe, dobře informovaná rozhodnutí finančním problémům.

GEMFM / IESDE Global Executive Masters ve finančním řízení zahrnuje vynikající program, držet krok s nejnovějším vývojem v oblasti finančního řízení buď pro profesionály v oblasti financí a podnikání a nebo vedoucích pracovníků z jiných oblastí odborných znalostí.

The Global Executive Masters ve finančním řízení je nabízen IESDE ve spojení s GEMFM Global Inc., a absolventi budou mít přístup k celosvětové síti absolventů GEMFM je stejně jako rozsáhlá síť absolventů IESDE.

PROČ GEMFM?

Učení v programu GEMFM se liší od tradičního univerzitního vzdělávání. Navržen tak, aby maximalizoval sdílení znalostí, lekce dialog řízený vás zapojit se do cross-kulturních diskusí s pedagogy a vrstevníky. Výukové metody zahrnují semináře, případové studie, a oba týmy stejně jako samostatná práce.

Program Merit & Excellence

Obsah programu GEMFM splňuje mezinárodní standardy podobnými programy na mezinárodně uznávané a vysoce postavený univerzity a obchodní školy. IESDE School of Management spolupracuje se sítí škol, které nabízejí velmi podobné magisterských programů.

Tento program je součástí pravidelného akreditačního systému a dohod o výměně studentů a pracovníků mezi programy a skupinou společného absolventů. Ve druhé polovině roku 2016, bude tým tří mezinárodně uznávaných profesorů financí podat akreditační návštěvu IESDE. Tyto návštěvy budou pravidelně opakovat, aby se zajistila optimální kontrolu kvality programu.

Fakulta v rámci programu byl pečlivě vybrán na základě čtyř kritérií:

a) Zvuk akademickým zázemím B) je inspirující učitele c) Uvedení praktický význam d) Professional dodání Všichni členové GEMFM fakulty byli přijati od světových univerzit a škol, které poskytují bohatou řadu obsahu a perspektivy. Všichni členové fakulty byly vybrány na základě jejich dosažené vzdělání, výuku a instruktáže schopnosti, zkušenosti v praxi a profesionálním přístupem. Skupina učitelů pro tuto edici programu pochází z celé řady zemí ve čtyřech různých kontinentech.

Kandidáti na účast v tomto programu se předkládají přes vážnou výběrového řízení. Výlučně být přijata účastníci kvalifikace v úvahu; žádné kompromisy bude provedena s cílem mít ‚plnou třídu‘.

Studenti hodnotí každý modul programu, jeho didaktické aspekty a učitelů. Výsledky tohoto hodnocení je podkladem pro neustálé zlepšování programu.

Finanční řízení pro dnešek a zítřek

Po sérii finančních krizí, finanční svět je a měla by být změna. Současně však zůstávají globální, dynamický a komplexní. Proto je GEMFM je pevně založen na tom, co akademická obec nabídla hospodaření v posledních několika desetiletích. Ale to dělá tak to při plném zohlednění praxe včetně kontextu finančního řízení a včetně úlohy skutečného lidského chování.

GEMFM zaměřuje na reálné problémy finančního řízení, které musí být zkoumány a řešeny. Oceňuje sílu akademických výsledků, ale také klade důraz na omezení těchto výsledků. Učí, jak se dívat za čísly, jak dávat pozor na kontext finančního řízení (plnění, řízení, firemní odpovědnosti) a ukazuje, že je důležité chování manažera a dalších zainteresovaných stran do řídícího procesu.

Hlavními tématy v GEMFM jsou finanční řízení podniku, investice a finanční trhy. Tato témata jsou přiblížil s multi-dimenzionální a interaktivního zaměřením, včetně témat, jako je vedení a rozhodování, překlenout mezeru mezi teorií a praxí.

Mnoho výkonné mistři studentů finančního řízení využil této příležitosti také připravit na CFA zkoušku v průběhu programu.

GLOBAL

Skupina učitelů pro tuto edici programu pochází z celé řady zemí ve čtyřech různých kontinentech.

GEMFM program zahrnuje studijní cestu do New Yorku, s návštěvami finančními institucemi a dalšími významnými osobami ve finančním sektoru.

Účastníci GEMFM budou mít příležitost vyměnit si s partnerskými školami v rámci GEMFM sítě škol na různých místech ve světě.

Sítě

GEMFM je výkonným magisterský program pro profesionály, což umožňuje sítí a kvalitní diskuse ve třídě. Prostřednictvím mezinárodní sítě mohou účastníci také připojit k studenty a absolventy ostatních Výkonný Master v programech finančního řízení v zahraničí.

 1. Instituto de Estudios Superiores en Dirección de Empresas (IESDE) se umístí sebe jako referenční obchodní škole v Latinské Americe.
 • V roce 2012 podepsala dohodu o spolupráci s INCAE, nejlepší obchodní škole v Latinské Americe (podle América Economía MBA Ranking 2013), s cílem psát společně případové studie o společnostech z této oblasti.
 • V roce 2014 byl vybrán IESDE RSM dodat svou výkonnou Masters v programu Financial Management (XFM) v Mexiku.
 • V roce 2015 IESDE je EMBA byl považován za jeden z 10 nejlepších akademických programů v Mexiku (podle Expansion EMBA Ranking 2015).

IESDE School of Management rovněž spolupracuje s Harvard Business School a UPAEP přes mikroekonomie samozřejmě konkurenceschopnost (MOC) 3. GEMFM je mezinárodní program, kde 80% tříd jsou vyučovány osobně světoznámých lektorů a zbytek mexických finančních odborníků. Poskytuje globální a současný finanční výhled, kromě mexických kontextových témat. PROGRAM:

 • Uvažuje corporate finance, investice a finanční trhy. Tyto tři oblasti jsou instruováni s multi-dimenzionální a interaktivního zaměřením, překlenout mezeru mezi teorií a praxí.
 • Poskytuje pohled široký rizik, a to nejen z finančního hlediska.
 • Nabízí manažerské a systémové finanční hledisko. Kromě finančních témat zahrnuje řízení a správy objektů (vedení, rozhodování).
 • Obsahuje příslušných finančních témat do Mexika jako nové finanční regulace a finančních trhů a institucí v Mexiku.
 • Poskytuje základní příprava na certifikaci CFA.
 1. GEM-FM poskytuje možnost studovat její výkonný mistry v financí program v Mexiku, aniž by byla obětována pracovních a rodinných závazků. Jedná se o 18 měsíční program vyučován jednou za měsíc, během nepřerušené třídenního období -Wednesday na Friday-.

 2. Je výkonným magisterským studijním programem pro lidi s předchozí pracovní zkušenosti, které umožňuje sítí a kvalitní diskuse ve třídě.

6.. GEMFM program zahrnuje studijní cestu do New Yorku, s návštěvami finančními institucemi a dalšími významnými osobami ve finančním sektoru.

 1. GEMFM nabízí prestiž výkonu exekutivní Masters vydané IESDE a zálohován GEMFM Global Inc.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Founded in 1993 in Puebla, Mexico, Instituto de Estudios Superiores en Dirección de Empresas (IESDE) is positioning itself as a reference business school in Latin America. Established to develop profe ... Čtěte více

Founded in 1993 in Puebla, Mexico, Instituto de Estudios Superiores en Dirección de Empresas (IESDE) is positioning itself as a reference business school in Latin America. Established to develop professional skills among executives and to train top management leaders. Méně