FlexWeekend Magistr v Business Analytics

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Magistr v Business Analytics (MSBA) ve škole Rady je intenzivní program určený společností STEM, který vám poskytne dovednosti k úspěchu v podnikovém prostředí bohatém na data. Program nabízí přísné, praktické školení, které vás připraví na používání dat a analytiků k identifikaci obchodních příležitostí, vytváření obchodních poznatků a vytváření obchodních řešení.

Studenti zapsaní do programu FlexWeekend MSBA mohou dokončit titul za 12 až 24 měsíců v závislosti na jejich rozvrhu. Rada školy nabízí také program MSBA na plný úvazek, který lze dokončit za pouhých 11 měsíců.

Jako student MSBA získáte jak kvantitativní dovednosti, aby jste vytvořili lepší nástroje pro rozhodování, tak schopnost řídit týmy a efektivně komunikovat se zúčastněnými stranami v každé fázi projektu analýzy.

Pokud jste připraveni aplikovat na tento program, můžete to udělat zde.

V programu Rady školy MSBA se naučíte:

  • Používejte prediktivní analýzu a optimalizaci pro datově řízené rozhodování v oblasti marketingu, financí, správy a operací
  • Sběr, čištění, vizualizace a analýza dat
  • Používejte statistické a optimalizační nástroje (např. R, Shiny, Radiant)
  • Vytvořte a implementujte řešení pro obchodní analýzu

Kariéra v obchodní analýze

Úspěšné podniky využívají data a modely k lepšímu rozhodování a získání konkurenční výhody. Obrovské množství údajů o zákaznících, dodavatelích, operacích a finančních transakcích je shromažďováno z různých zdrojů, často spravovaných v různých systémech, více zúčastněnými stranami. Transformace těchto údajů na poznatky, které mohou zlepšit rozhodování, je klíčovou strategickou výzvou pro podniky všech velikostí ve všech průmyslových odvětvích.

Společnosti hledají zkušené odborníky, kteří mohou efektivně pracovat v týmech na vytváření klíčových operačních a strategických obchodních otázek a využívání dat a analýz k nalezení odpovědí.

Osnovy

MSBA je 50-jednotkový, STEM-určený studijní program. Osnovy se skládají ze čtyř základních kurzů se 4 jednotkami, dvou základních kurzů s 1 jednotkou, 32 jednotek ze sady volitelných předmětů, jakož i projektu Business Analytics Capstone a povinného předběžného zaměření.

Požadované základní kurzy

Volitelné předměty

Seznam A (vyžaduje se minimálně 20 jednotek):

Seznam B (až 12 povolených jednotek):

Projekt Capstone

Studenti se budou snažit o získání zkušeností v rámci týmu, aby vyřešili problémy, kterým čelí společnosti. Každý tým bude pracovat jako externí konzultant na projektu, který vytvoří hodnotu pro klientskou společnost.

Výkonnost projektu Capstone bude využita jako primární měřítko učení studenta v programu MSBA. Každý student bude hodnocen na základě jeho uchopení předmětu a jeho schopnosti aplikovat předmět k projektu projektu capstone. Pro získání titulu MSBA je zapotřebí uspokojivé dokončení projektu Capstone.

Každý student musí úspěšně absolvovat komplexní zkoušku. Toto zkoumání zahrnuje (i) formální prezentaci projektu capstone, (ii) písemnou zprávu a (iii) individuální ústní zkoušku. Projekt capstone bude vyžadovat, aby studenti dokončili projekt, který řeší obchodní problém pro skutečného klienta a dokumentuje jejich práci v písemné zprávě.

Pokud jste připraveni aplikovat na tento program, můžete to udělat zde.

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

The Rady School of Management at UC San Diego is a professional school within one of the top-ranked institutions in the U.S. for higher education and research. Established in 2003 and accredited by AA ... Čtěte více

The Rady School of Management at UC San Diego is a professional school within one of the top-ranked institutions in the U.S. for higher education and research. Established in 2003 and accredited by AACSB International (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) in 2011, the Rady School is the only new business school created at a U.S. News & World Report Top 10 ranked public research university during the past 30 years, and is one of the youngest in the nation ever to achieve AACSB recognition. Méně