Evropský magisterský program v udržitelné hospodaření energetického systému

European Master in Renewable Energy and European Master in Sustainable Energy System Management

Popis programu

Read the Official Description

Evropský magisterský program v udržitelné hospodaření energetického systému

European Master in Renewable Energy and European Master in Sustainable Energy System Management

Cíle

Cílem evropského mistra v managementu udržitelný energetický systém je poskytovat postgraduální studenty s dovedností potřebných pro zaměstnání v udržitelné energetiky, průmyslu. Studenti se budou specializovat na obchodního případu analýzu, modelování, navrhování a realizaci projektu. Jako výsledek zahraničního kontaktu kurz vyžaduje naši studenti budou mít mezinárodní přehled zásadní význam pro potřeby průmyslu HR.

Tím, strukturování kurzu do tří částí, Studenti jsou garantovány trávit čas v nejméně dvou různých zemích EU a navázat kontakt s celou řadou evropských institucí a firem zapojených do udržitelného odvětví energetiky. Zúčastněné univerzity jsou dobře zavedené v oblasti vzdělávání a vzdělávacího sektoru, stejně jako byly uznány na mezinárodní úrovni za jejich práci v oblasti trvale udržitelného hospodaření energetického systému.

Struktura

Kurz je rozdělen do tří sekcí.

V prvním semestru (září / říjen až leden), studenti získají pevné základy správy systémů.

Ve druhém pololetí (únor až červen), které se specializují na zvolené téma na jiné vysoké škole.

Na konci kurzu studenti absolvovat šestiměsíční praktickou nebo výzkumný projekt.

Celý program je provozován na modulární bázi s kreditů za absolvování každé sekci a úspěšné dokončení projektu. Jsou zapotřebí celkem 90 ECTS kreditů (30 pro každou sekci kurzu) se uspokojivé úrovni úspěchu ve všech sekcích, aby získal evropský magisterský titul.

Jádro poskytuje pevný základ v oblasti řízení systémů s právními, ekologických, ekonomických, sociálních a technických hledisek. Teoretické kurzy, které také zkoumat socioekonomické otázky týkající se zavedení těchto technologií jsou podporovány laboratorních workshopů. Studie pro jádro bude probíhat v angličtině.

Student si může vybrat jednu z následujících možností:

Hanze UAS, The Netherlands pro jádro v angličtině Università di Pisa, Itálie pro jádro vyučovaný v angličtině

Poskytovatelé Základní všechny naučit tyto předměty: Management Systems s integrací právní, ekologické, ekonomické, sociální a technické aspekty systému a vývoj plánování modelování scénářů strategického rozhodování sdělení Každá univerzita má své vlastní vyučovací metody - rozdělení moduly mohou být organizovány jinak - přesto abychom zajistili, že na konci jádra semestru všichni studenti SESyM mají stejné porozumění a stejné znalosti správy systémů, které jim umožní sledovat některý z nabízených specializací. 30 kreditů bude udělena pro absolvování základní semestr následující harmonizovaných studijních výsledků.

Specializace zaměřená na určité téma vybrané z: systémovou integraci a optimalizaci nebo udržitelné hospodaření s energií. Specializace jsou vyučovány v anglickém jazyce. Zúčastněné univerzity jsou ochotni poskytnout výše uvedené specializace. Nicméně, jejich efektivní realizace bude záviset na konečném počtu studentů, kteří se registrují. Za normálních okolností, toto rozhodnutí přijato na konci července. Studenti, jejichž specializací je zrušena bude nabídnuto vhodnou alternativu.

Tyto specializace sekce běží od února do konce května nebo června v závislosti na specializaci. Student se specializuje na jednu z následujících možností:

Integrace a optimalizace systému - učil na Hanze UAS udržitelného hospodaření s energiemi - učil na univerzitě v Zaragoze

Po dokončení specializaci, student získá praktické zkušenosti nebo výzkumné prostřednictvím projektu provedeného v průmyslu, výzkumné laboratoře nebo na univerzitě. Široká škála projektů může být navržena a poskytuje flexibilitu studentem a poskytovatelem projektu pro definování projektu. Student je vítán navrhnout jeho / její vlastní projekt. EUREC a ředitelé kurzu průběžně kontaktovat obnovitelných energetických společností v průběhu celého roku s cílem podpořit jejich navrhnout projekt studentů. Přesto, studenti by neměl očekávat, že si seznam projektů z čeho vybírat. Předpokládají se podívat na firmy či výzkumných center, kteří si přejí, aby jim nabídnout projekt jednotlivě. Kvalifikovaná osoba ze zaměření univerzity umožní studentům o radu, jak postupovat při hledání nejlepšího projektu tak, aby vyhovovaly jejich kvalifikaci a očekávání.

Více informací naleznete na našich webových stránkách: www.sesym.eurec.be

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Price
Cena
7,300 EUR
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Groningen, Groningen
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Španělsko - Zaragoza, Aragon
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Španělsko - Zaragoza, Aragon
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Groningen, Groningen
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu