Evropská studia a evropským právním studie (ma)

Všeobecné informace

Popis programu

Jste fascinován procesu evropské integrace a způsob, jakým drží fascinace pro ostatní regiony ve světě? Přejete si prohloubit své porozumění tomuto procesu a aktivně se zapojit do ní? Ty usilují o kariéru, ve které dobře uzemněné právní, ekonomické a politické vědy znalosti o evropské integraci je nezbytné? Už jste dokončili svůj první titul nejlépe v oblasti práva, ekonomie a politické vědy s vynikajícím výsledkem? Pak byste se měli ucházet o místo v naší magisterského programu.

Magistr dvousemestrální program "Evropští a evropských právních studií" nabízí Institutu pro evropskou integraci nadace Europa-Kolleg Hamburku ve spolupráci s Právnickou fakultou a Fakulty ekonomiky a sociálních věd na univerzitě v Hamburku.

Po úspěšném absolvování programu buď akademický titul "Master of Arts (MA)" nebo "Master of Laws (LL.M.)" budou uděleny.

Master Program trvá one year - od října do září následujícího roku. Je to na plný úvazek studijní obor. To je rozdělena do devíti modulů celkem. Existuje sedm moduly složené z akademických přednášek, z nichž pět musí být přítomni v zimním období, zatímco další dva moduly přednáška sledovat v průběhu letního období. Po přednášky zimního semestru přijít do konce akademického diplomové práce je být psán pro které je poskytnuta lhůta čtyř měsíců. Praxe modul plánováno na období mezi zimním a letním semestru (únor / březen) žádá, aby pro studenty dělat stáž, např v instituci EU, reprezentace německého ministerstva zahraničí v zahraničí, ministerstva, vládní agentury , advokátní kanceláře nebo společnosti.

Na počátku Magisterský program tří základních modulů věnovaných právními, ekonomickými a politickými aspekty evropské integrace musí být přítomni všichni studenti kolektivně. Během následné studenti specializace fáze mají možnost studovat jednu z následujících volitelných specializačních oborů do hloubky: - EU jako politický aktér - vnější vztahy EU - společností jako ekonomických aktérů - Zákon o EU Magistr program je výhradně nabízen v angličtině jako vyučovací jazyk a vyšetření.

Požadavky na přijetí do magisterského programu, jsou: - Stupeň z německé nebo zahraniční vysoké škole (vysokoškolským) s stupně nad průměr, nejlépe v právu, v ekonomice či v politické vědě, představující 240 kreditních bodů (CP). Žadatelé, kteří získali svůj první titul kvalifikaci pro profesní kariéru s celkem 180 CP muset vynahradit chybějící 60 CP dobrým výkonem v dalších vzdělávacích a praktického výcviku programů týkajících oblastech upravených Master programu. Důkazem toho může být předložena ve formě odborné praxe, dalšího studia, výzkumné činnosti, publikace nebo podobně; - Velmi dobrá angličtina jazykových dovedností; Pro další informace naleznete na: www.europa-kolleg-hamburg.de

Poslední aktualizace Dub 2017

Informace o škole

The Europa-Kolleg Hamburg is involved in research, post-graduate education and public communication in the field of European integration. We are committed to the highest standards of practice oriented ... Čtěte více

The Europa-Kolleg Hamburg is involved in research, post-graduate education and public communication in the field of European integration. We are committed to the highest standards of practice oriented education and academic excellence. Méně