Erasmus Mundus magisterský titul ve vyspělých robotice

Jaume I University (Universitat Jaume I)

Popis programu

Read the Official Description

Erasmus Mundus magisterský titul ve vyspělých robotice

Jaume I University (Universitat Jaume I)

Erasmus Mundus magisterský titul v Advanced robotiky je navržen tak, aby podporovaly kvalitní vzdělávací nabídky v oblasti vyspělých a inteligentních robotů. Po absolvování budou studenti zvládli různé oblasti robotiky (Matematické modelování, automatické, výpočetní technika, mechanická konstrukce), aby bylo možné se vypořádat s robotických systémů jako celku, a nikoli jen se soustředit na jednu konkrétní oblast. Vyhlídky na zaměstnání pro absolventy jsou velmi dobré a že navrhované kurzy jsou relevantní pro dnešní špičkové technologie, a protože aktuálních akcích univerzity nejsou dostatečné pro splnění požadavků průmyslu programů a výzkumu společnosti. Studenti se mohou obrátit na Masters jako profesionální stupeň, nebo se připojit k následné PhD program.

CÍLE

V letech 2008-2013 Erasmus Mundus magisterského studia v rozšířeném Robotics přispěla k dosažení cílů programu Erasmus Mundus ve zlepšování kvality vysokoškolského vzdělávání v Evropě, podpory spolupráce s třetími zeměmi, na podporu Evropská nabídka kvality v oblasti vysokoškolského vzdělávání, podporu mobility příchozích postgraduálních studentů a akademických pracovníků ze třetích zemí, aby podporovaly strukturovanou spolupráci s institucemi vysokoškolského vzdělávání ve třetích zemích a zlepšení profilu a zviditelnění a dostupnost vysokoškolského vzdělání Evropská celém světě. Pro příštích letech, naše cíle jsou k dosažení těchto celkových cílů programu Erasmus Mundus, a mají za konkrétní cíle: 1- vytvořit silnou a udržitelnou program mezinárodních postgraduálních robotiky uvnitř týmů interdisciplinárního a mezioborové výzkumu skládá z 11 institucí vysokoškolského vzdělávání v Evropě a Asii a na hlavní robotiky společnosti; 2 poskytují průmyslu, institucí a výzkumných týmů, novou generaci inženýrů, výzkumníků a systémových projektantů s širokým dost hlediska provést rozvoje robotiky a její integrace do aplikací. Bereme na vědomí, že počet předmětů Mistři robotiky v Evropě není dostatečná k uspokojení potřeb průmyslových pozic a PhD.

3- budování kapacit výzkumné týmy konsorcium rozvojem trvalé a opakovanému použití znalostí a know-how; 4- rozvíjet společné projekty a spolupráce výuka zůstává ve spolupráci s předními společnostmi na celém světě robotiky; 5- nabízejí mladým absolventům příležitost mít atraktivní práci ve strategické oblasti.

This school offers programs in:
  • španělština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Castellón de la Plana, Valencian Community
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Španělsko - Castellón de la Plana, Valencian Community
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu