Erasmus Erasmus Mundus Společný magisterský titul COSI / Výpočetní barevné a spektrální zobrazování

Všeobecné informace

Popis programu

Erasmus Erasmus Mundus Společný magisterský program COSI / Výpočetní barva a spektrální zobrazování / je dvouletý (120 ECTS) společný magisterský program Erasmus, jehož cílem je vyškolit příští generaci vysoce kvalifikovaných průmyslových odborníků v aplikované barevné vědě v různých špičkových oborech průmyslová odvětví (fotonika, optika, spektrální zobrazování, multimediální technologie, počítačová grafika a vize) v různých odvětvích (včetně multimédií, zdravotnictví, kosmetiky, automobilového průmyslu, zpracování potravin) překlenující mezeru v talentu v odvětví, kde jsou odborníci na barvu vysoká poptávka. Dvě oblasti zaměření jsou spektrální technologie a aplikované barevné zobrazování.

COSI vám přináší světově vedoucí spolupráce mezi univerzitami a podniky na 4 evropských univerzitách (Norská univerzita vědy a techniky, univerzita Jean Monnet, univerzita v Granadě a University of Eastern Finland ), 13 akademických partnerů a 9 průmyslových vůdců po celém světě.126839_Logos.png

Proč bych se měl připojit?

Zajímá vás, co nás dělá jedinečným?

„Evropská dokonalost vysokoškolského vzdělávání splňující celosvětové trhy s barvami“.

# Vzdělání nenajdete nikde jinde

Osnovy COSI a CIMET jsou jedinečné na evropské i mezinárodní úrovni. Kurzy specializace barevné vědy můžete najít na jiných vysokých školách, ale můžeme s jistotou říci, že se v nadcházejících letech staneme pro tento obor mezník.

# Evropská akademická excelence a mezinárodní uznání

Přinášíme vám to nejlepší, co může evropské vysokoškolské vzdělávání nabídnout. COSI je společný magisterský program Erasmus Mundus (EMJMD), což znamená, že program byl přezkoumán, vybrán a poskytl technickou a finanční podporu z programu Erasmus, nového rámcového programu Evropské unie v oblasti vzdělávání a odborné přípravy ve výši 16 miliard EUR. CIMET byl zahájen v rámci předchozí generace programu Evropské unie pro vysokoškolské vzdělávání Erasmus Mundus.

Být EMJMD je skutečnou značkou excelence, vzhledem k tomu, že COSI je jedním z pouhých 9 společných hlavních titulů, kterým byla udělena tato značka z 61 projektů předložených evropskými vysokými školami během první výzvy k předkládání návrhů Erasmus.

Dovednosti a kvalifikace, které během programu získáte, budou ostatní vzdělávací instituce a trh práce široce uznávány a pochopeny díky udělení 3 národních magisterských titulů a dalším nástrojům EU pro průhlednost a uznávání, jako je Evropský systém přenosu a akumulace kreditů ( ECTS) a dodatek k diplomu.

# Nový podnik… přinesl vám zkušený a zkušený tým

COSI je nový program, který však vychází z 10 let úzké spolupráce, důvěry, úspěchů a získaných zkušeností partnerů. Takže i když se ucházíte o první příjem, nebojte se zažít spoustu pokusů a omylů: víme, jak udržet loď v klidu.

CIMET (Barva v informatice a mediálních technologiích), od roku 2008 školil 87 absolventů, nyní vedoucích pracovníků v oboru barevných věd a zobrazování.

# Opravdu mezinárodní program

Programy jsou otevřené všem národnostem a 100% se vyučují v angličtině. Obdrželi jsme žádosti z nejméně 39 různých zemí pro první výzvu k podání žádosti COSI a první shromáždění příjmu. Budete tedy mít jedinečnou příležitost připojit se ke komunitě spolužáků a absolventů, kteří přicházejí z velmi rozmanitých horizontů a přinášejí do programu různé perspektivy.

Budete studovat na 2 nebo 3 evropských univerzitách, ve Francii, Španělsku a (v závislosti na vaší „preferované specialitě“) v Norsku nebo Finsku s mezinárodní fakultou místních a mezinárodních hostujících lektorů. Budete trénovat v jedné z 12 evropských a asijských zemí (a počítat), kde jsou umístěna výzkumná centra a společnosti partnerů COSI.

Jako absolventi programu Erasmus Mundus budete součástí studentské sítě Erasmus Student Network (ESN), která je největším studentským sdružením v Evropě.

Zvláštní pozornost byla věnována, aby vám umožnila získat co nejvíce z těchto mezinárodních zkušeností: jazykové kurzy hostitelské země, design učení podporující rozšířené interkulturní zážitky a síťové služby jsou jen pár příkladů toho, co najdete v této zkušenosti měnící život, která vás vybaví pro pozice vyžadující obratné a mezinárodně zaměřené profesionály s vysokými měkkými dovednostmi.

# Přizpůsobené akademické a administrativní služby

V „rodině“ nebudete sami.

COSI a CIMET nabízejí širokou škálu vzdělávacích technologií navržených tak, aby maximalizovaly vaše výsledky učení, a stavěly na vašem vlastním způsobu učení. Pozoruhodným rysem této akademické podpory je, že každý student je veden akademickým poradcem.

Abychom vám umožnili soustředit se na studium, je zde personál, aby vám co nejvíce usnadnil váš administrativní život. To znamená, že od online aplikace až po promoci budete mít jedno a pouze jedno správní kontaktní místo a kontaktní osobu. To také znamená, že se nebudete muset zabývat přímo otázkami bydlení, pojištění a bankovní byrokracie v každé zemi sami a získáte podporu v otázkách imigrace.

# 2 roky mého života za nejlepších možných podmínek

Budete žít v bezpečných zemích a městech.

A protože studentský život Erasmus Mundus není jen o studiu, budete těžit z rozsáhlých zdravotnických, stravovacích, sportovních a kulturních služeb v areálu.

# Přístup k zásluhovým stipendiím mezi nejštědřejšími na světě

Finanční podpora ERASMUS a úzké vazby s průmyslovými partnery nám umožňují nabízet ambiciózní strategii stipendií, která přiláká nejlepší mezinárodní studenty. Na základě vašich akademických úspěchů můžete být během svého pracovního umístění sponzorováni až do výše 50 000 EUR a až do 1200 EUR měsíčně. Dost velká, aby si užila zemi, ve které pobýváte, vzhledem k místním životním nákladům.

To také znamená, že jako studenti se samostatným sponzorem si můžete být jisti, že se připojíte ke komunitě studentů s vynikajícím akademickým a profesním zázemím.

# Získejte svou vysněnou práci ještě před ukončením studia

Hlavním zaměřením iniciativy COSI Master je řešení mezer v talentech našich průmyslových partnerů. Není žádným překvapením, že vaše zaměstnatelnost bude naší první prioritou.

Naší ambicí je, aby relevantní část studentů COSI získala práci při studiu, prostřednictvím sítě COSI, náborových akcí a povinných pracovních stáží. Stanovili jsme si ambiciózní, ale dosažitelný cíl 100% zaměstnanosti do 6 měsíců od ukončení studia.

Širší uznání značky COSI vůči průmyslovým odvětvím, strukturální zapojení našich průmyslových partnerů od designu COSI po výuku a strategický rozvoj, začlenění inovativních kompetencí a měkkých dovedností do učebních osnov: to je jen několik kroků, které jsme podnikli, abychom zajistili získáte odměňující a smysluplnou práci.

Míra zaměstnanosti CIMET je nad 95%, přičemž 75% absolventů studuje Ph.D. studie.

# Buďte na pokraji inovativních technologií a produktů v oblasti vědy o barvě

Laboratorní relace a průmyslové případové studie vám umožní zapojit se do nejmodernějších průmyslových zařízení a špičkových technologií a produktů, jako jsou senzory Microsoft Kinect, Emotiv EEG systém a Google glass, citovat několik. Jako student budete mít přístup k zařízením (výzkumné jednotky, laboratoře) všech našich akademických a průmyslových partnerů.

V rychle se rozvíjejících odvětvích vám tato expozice umožní vstoupit na trh práce se silnou konkurenční výhodou.

# Buďte součástí zodpovědného podniku, který maximalizuje sociální dopady

Staráme se o to, na čem záleží nejvíce: na lidech a na životním prostředí. Tento trojitý spodní řádek má celý svůj význam, když:

  • Podporovat rovnost žen a mužů na úrovni studentů a fakult;
  • Minimalizovat náš dopad na životní prostředí;
  • Zajistit nediskriminační výběr a podporu osob se zdravotním postižením, aby bylo zajištěno, že se mohou plně zapojit do programu COSI a podílet se na komunitním životě COSI;
  • Monitor
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... Čtěte více

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio Méně
Joensuu , Kuopio + 1 Více Méně