Ekonomika (MA / MS)

Všeobecné informace

Popis programu

The New School je progresivní univerzita v New Yorku, kde se scházejí učenci, umělci a návrháři, aby vyzvali konvenci a vytvořili pozitivní změnu . Univerzita byla založena v roce 1919 a skládá se z Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, College of Performing Arts, The New School for Social Research a četných renomovaných postgraduálních programů. Přísný, vícerozměrný přístup The New School ke vzdělávání dává studentům akademickou svobodu utvářet své jedinečné, individuální studijní cesty pro složitý a rychle se měnící svět.

O

Katedra ekonomie na The New School pro sociální výzkum nabízí široký a kritický přístup k studiu ekonomie, který pokrývá širokou škálu myšlenkových škol, včetně keynesiánské a postkeynesiánské ekonomiky; klasické politické hospodářství Smitha, Ricarda a Marxe; strukturální a institucionální přístupy k ekonomice; a neoklasická ekonomie.

Oddělení je

Fakulta a studenti se pravidelně účastní výzkumné činnosti interdisciplinární činnosti The New School

Cílem katedry ekonomie je položit to, co Robert Heilbroner nazval "světskou filozofií" - informovaným, kritickým a vášnivým zkoumáním ekonomických základů současné společnosti - v srdci vzdělávacího a výzkumného podniku. Toto zapojení do ústředních nevyřešených dilemat moderní společnosti motivuje detailní analýzu konkrétních problémů hospodářské politiky a vysvětlení ekonomických jevů, které jsou podstatou studijních programů oddělení.

Zvýraznění programu

  • Zkoumat měnící se podobu světové ekonomiky, jejích finančních trhů a institucí a problémy spojené s regulací hospodářského rozvoje.
  • Nasadit heterodoxní metodiky, aby se ponořily do systémových ekonomických aspektů kulturních jevů, jako je třída, pohlaví a etnické rozdělení.
  • Prozkoumejte několik myšlenek, včetně keynesiánské a postkeynesiánské ekonomiky; Smith, Ricardo a Marx; a neoklasická ekonomie.
  • Spolupracujte na práci průkopnických výzkumných ústavů a ​​center, jako je Schwartzovo centrum pro analýzu hospodářské politiky a Heilbronerovo centrum pro studie kapitalismu

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Čtěte více

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Méně