Ekologie MS, PhD

Všeobecné informace

Popis programu

Ekologie je vědecká disciplína zabývající se vztahy mezi organismy a jejich minulým, současným a budoucím prostředím. Ekologické centrum na USU má řadu ředitelů známých na národní i celosvětové úrovni jako přední vědci v oblasti ekologie a studenti s maturitou z ekologie jsou schopni navázat kontakty s vlivnými fakultami, které jim mohou pomoci při prosazování prestižních post- doktorské programy a pozice na fakultách na univerzitách po celém světě. Ekologické centrum dále hostí sérii seminářů, které přinášejí proslulé vědce z celého světa, aby promluvili na USU.

Všichni studenti ekologie jsou povinni absolvovat kurzy v různých určených oblastech a zbytek kurzu a výzkumu budou dokončeny v jednom z následujících oddělení:

• Biologie: Studenti, kteří studují ekologii na katedře biologie, se zaměřují na teoretickou ekologii a na to, jak se vztahuje na evoluci a další biologické obory.

• Životní prostředí a společnost: Toto oddělení se zabývá ekologií člověka a vztahy mezi lidmi a přírodními ekosystémy.

• Rostliny, půdy a podnebí: Studenti tohoto oddělení studují ekologii rostlin, půdy a podnebí a problémy, které je s ekologií spojují.

• Watershed Science: Studenti ekologie v tomto oddělení se zaměřují na vědu a ochranu vodních ekosystémů.

• Wildland Resources: Studenti v tomto oddělení se zabývají suchozemskou ekologií a ekosystémy.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Our college is unique. We have a diverse range of academic offerings and are able to honestly say, we have something for everyone. If you want to be a doctor, an aviator, a farmer, a researcher, a wri ... Čtěte více

Our college is unique. We have a diverse range of academic offerings and are able to honestly say, we have something for everyone. If you want to be a doctor, an aviator, a farmer, a researcher, a writer, a businessperson, a designer, a dietitian, an economist or any other type of professional, CAAS is the perfect place for you. We in CAAS know more than your name; we know who you are. Our faculty pride themselves on understanding your personal and scholarly ambitions and then helping you reach those goals. From research opportunities to one-on-one mentorship, your professors work to help you succeed. Méně