EIT KIC mistr v oblasti energetiky (Leuven et al)

KU Leuven: Faculty of Engineering Science

Popis programu

Read the Official Description

EIT KIC mistr v oblasti energetiky (Leuven et al)

KU Leuven: Faculty of Engineering Science

Co je to "EIT KIC Master of Energy" všechno znamená?

Struktura

Ve druhém ročníku, studenti pokračovat v práci na psaní diplomové práce a navštěvovat volitelných předmětů: Obecně platí, že rozšíření a možnost specifické.

Integrovaný projekt je také v ceně. Tato letní škola zahrnuje měkké dovednosti, jako je teambuilding, síťování, vedení, podnikání a interkulturní komunikace, to vše poháněné zajímavých rozhovorů s odborníky z oblasti energetiky, poradenských firem a obcí.

Tito studenti objevovat celá plejáda předních inovace a technologie v oblasti inteligentních měst mimo tradiční osnov.

Zde se studenti učí integrovat a aplikovat znalosti a dovednosti získané ve svém předchozím roce. Výsledky projektu budou zkoumány s cílem optimalizovat jejich hodnotu a uplatnění v současných i budoucích energetických souvislostech.

Kromě toho, všichni studenti se setkat alespoň jeden podnik v KIC InnoEnergy silnice aktivní v inteligentním a úsporných budov a měst technologické oblasti.

Silné stránky

 1. Energetické inženýři jsou hodně hledán průmyslu a společnosti. Většina studentů mají smlouvu průmyslu před tím, než oficiálně získat jejich míru.
 2. V souladu s příslušnými zainteresovanými stranami tyto různé předměty jsou dobře vyvážené.
 3. Dobrý rozmanitost pohlaví v pedagogických pracovníků.
 4. Kontinuální proces kontroly kvality, garantované strukturální přístup. Rozšířený pedagogičtí pracovníci, včetně hodnocení přednášejících z průmyslu, schází každoročně na dva ročně, diskutovat dlouhodobější vizi a strategii. A konečně, Průmyslové poradní rada se schází každé dva ročně.

Školné

Studenti získají široké vzdělání v elektrických a mechanických energetických systémů, které jim umožní plně se podílet na navrhování a provozování pokročilých energetických řešení.

Jako absolvent, budete mít skutečně multidisciplinárního sadu dovedností a musejí být kvalifikováni pro práci v oblasti výzkumu, politiky založené nebo průmyslovém prostředí.

 • Absolvent má aktivní, pokročilé znalosti a vhled do přeměny energie a racionálního využívání energie v každé z těchto tří oblastí:
 • Absolvent aktivně vyhledává struktury, koherenci a integraci příslušných polí v těchto třech oblastech.
 • Absolvent má dovednosti a postoje samostatně a efektivně uplatňovat, rozšiřovat a formalizovat tyto poznatky v souvislosti s pokročilejšími myšlenkami a aplikací alespoň v jednom ze tří výše uvedených oblastech.
 • Absolvent je schopen zvolit vhodnou úroveň abstrakce na úrovni komponentů, zařízení a systémů, vzhledem k fázi procesu výzkumného problému.
 • Absolvent považuje (změny) sociální kontext, jako společenskou podporu, politických rozhodnutí, sociálně-ekonomickém kontextu, geopolitiky, trhy s energií a změny klimatu při analýze a řešení složitých problémů energie.
 • Absolvent považuje za stávající a budoucí výzvy napájení a může přispět k přechodu od energetického systému v globalizované společnosti, z technického a sociálně-ekonomického hlediska.

Další studie

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
4,000 EUR
Information
Deadline
Kontaktuj školu
for non-E.E.A. citizens; 1 June 2018 for E.E.A. citizens.
Locations
Belgie - Leuven, Flanders
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
for non-E.E.A. citizens; 1 June 2018 for E.E.A. citizens.
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Belgie - Leuven, Flanders
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
for non-E.E.A. citizens; 1 June 2018 for E.E.A. citizens.
Datum ukončení Kontaktuj školu