Duální studium v managementu

Všeobecné informace

5 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Možnosti dvojího stupně v PFH vám nabízejí možnost studovat ve dvou různých zemích, získat dva různé pohledy a získat dva stupně. Mít tituly od dvou dlouhodobých institucí a dvou zemí je obrovský růst kariéry - nejen pokud chcete pracovat v Německu, Francii, Velké Británii, USA nebo Austrálii, kde se nacházejí naše partnerské univerzity. Takový mezinárodní studijní program ukazuje vaši oddanost všem možným zaměstnavatelům pro mezinárodní kariéru.

Klíčová fakta

V závislosti na tom, kde chcete jít, se doba trvání a náklady liší (také v závislosti na směnných kurzech)

  • Iona vysoká škola New York, USA: 20 měsíců, 45 000 €
  • Regent's College, Londýn, Velká Británie: 24 měsíců, 32 000 €
  • KEDGE Business School, Bordeaux, Francie: 20 měsíců, 18,420 €
  • Bond University, Gold Coast, Austrálie: 19 měsíců, 37 000 €

Kromě svého kroku směrem k mezinárodní kariéře se můžete také rozhodnout, že budete studovat úplně v angličtině, nebo budete mít části v němčině a / nebo francouzštině v závislosti na zvolené lokalitě.

Program začíná v říjnu 2019.116303_PFH1.jpg


Specifika každé lokality: Vyberte si z New Yorku - USA, Londýna - Velké Británie, Bordeaux - Francie nebo Gold Coast - Austrálie

PFH, Göttingen, Německo

112454_pfh_logo.jpg

V Göttingenu se můžete zúčastnit kurzů všeobecného managementu v angličtině nebo němčině a specializovat se na některou z následujících oblastí: průmyslový management, cestovní ruch a cestovní ruch, řízení prodeje, mezinárodní marketing, e-business, finanční řízení podniku. přijměte svého magistra v oblasti všeobecného managementu a titul od jednoho z našich partnerů.

Iona vysoká škola, New York, Spojené státy

112455_iona_logo.png

  • Iona vysoká škola je 15 mil severně od Manhattanu a tento dvojí stupeň vede k MBA z Iona plus MSc titul z PFH. Iona nabízí následující specializace: finanční management, management zdravotní péče, management, řízení lidských zdrojů, marketing, veřejné účetnictví nebo informační systémy.

Univerzita regenta, Londýn, Spojené království

112456_regents_logo.jpg

  • Regentská univerzita se nachází centrálně v Londýně v Regent's Parku a nabízí následující specializace: Business Analytics, koučování, kreativní procesy, vznikající ekonomiky Podnikání, podnikání a inovace, rodinné podnikání, mezinárodní obchodní a hospodářská politika, mezinárodní vyjednávání, private equity a rizikový kapitál , Seminář nadnárodního marketingu.

KEDGE Business School, Bordeaux, Francie

112457_kedge_logo.png

  • KEDGE je nejen obchodní škola, ale také francouzský Grand Écoles, který vám dává nesmírně cenné vzdělání, zatímco tam můžete dělat části ve francouzštině nebo v angličtině v závislosti na preferované specializaci: Nákup

Bond univerzita, Gold Coast, Austrálie

112458_bond_logo.jpg

  • Nachází se v jedné z horkých míst v Austrálii na Gold Coast, Bond University nabízí spolu s PFH vynikající dvojí stupeň v řízení s následujícími specializacemi: Investice, kapitálové trhy, průzkum trhu, analýza a aplikace, deriváty, osobní investice, Podnikové finance, mezinárodní finanční management, analýza zákazníků, mezinárodní obchod, mezinárodní řízení lidských zdrojů nebo regionální studie.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employabil ... Čtěte více

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employability is at the center of all its endeavors. The university’s philosophy is that personal mastery, academic excellence, and practical knowledge and experience are essential to becoming a responsibly-acting professional. This may only be achieved through individual attention combined with theoretically founded and practice-oriented teaching. With career and coaching services as well as individual mentoring embedded into the university’s structure, all study programs are characterized by their practical and economic relevance, their internationality and a pronounced orientation towards careers. Méně
Berlín , Stade , Göttingen , New York , Londýn , Bordeaux , Zlaté pobřeží + 6 Více Méně