Druhý stupeň cyklus - dva roky mistr v odborném překladu

University of Bologna School of Foreign Languages, Literatures, Interpreting and Translation Forli Campus

Popis programu

Read the Official Description

Druhý stupeň cyklus - dva roky mistr v odborném překladu

University of Bologna School of Foreign Languages, Literatures, Interpreting and Translation Forli Campus

Seznámení školu

Škola cizích jazyků a literatur, tlumočení a překlady (Forlì Campus)

Zavázali jsme se k výcviku studentů na vysoké profesionální úrovni schopné fungovat tak, jak špičkových odborníků v mediaci jazyka, tlumočení a překlady. Všichni naši studenti absolvent s důkladnou znalost alespoň dvou dalších jazyků a vysokou kompetencí v italštině.

The Forlì Campus Školy cizích jazyků a literatur, tlumočení a překlad je jednou ze dvou italských orgánů, které mají být akreditován konference Internationale d'instituts Universitaires de Traducteurs et interpretuje (CIUTI).

© Claudio Turci

Seznámení s program

The 2-leté druhý cyklus studijní program ve specializovaných Překlad Vlaky jazykových odborníků, kteří mohou překládat, revidovat a důkaz-číst texty a multimediální / audiovizuálních produktů profesionálně v řadě vysoce specializovaných oblastech. Během programu získáte rozsáhlou praxi v překládání do něj az něj Italština a dva jazyky: Angličtina a jedním z následujících způsobů:

 • Mandarin Chinese
 • francouzština
 • Němec
 • Ruština
 • španělština

Angličtina je vyučovacím jazykem pro subjekty nejsou specifické pro jazyk, jako překladové technologii, překladatelské metody a mediální dostupností.

© Claudio Turci

Požadavky a Přijímací řízení

Kurz přijímá omezený počet studentů každý rok. Chcete-li být přijat, je třeba předložit doklad o znalosti anglického jazyka (CEFR úroveň C1 nebo vyšší), a přijmout předběžný test, hodnotící svou schopnost překládat mezi italskou a jednoho jazyka podle svého výběru které jsou k dispozici.

Získané dovednosti, znalosti

Díky programu ve specializovaných Překlad budete získat schopnosti a rozvíjet schopnosti potřebné k hrát aktivní roli na globálním jazykem průmyslu scéně. Zejména se seznámíte s nejméně třemi Lingua kulturách, Italsky, anglicky a zvolený třetí jazyk. Budete také kompetentní v několik jazyků pro zvláštní účely a souvisejícími oblastmi znalostí a s technologickými pomůckami, pracovních metod a teoretických a etických otázek, které jsou nedílnou součástí překladatelské profese. Budete mít možnost překládat, přizpůsobovat, revidovat a proof-read oba psaný a multimediální / audiovizuální texty; použití state-of tema- uměleckých nástrojů a dokumentační prostředky na překlady a souvisejících úkolů; kriticky hodnotit kvalitu překladu.

© Claudio Turci

obsah programu

Program zahrnuje 120 kreditů a trvá dva roky. V prvním roce budete mít kurzy v překladu technologií a metod, mediální komunikace, překlad pro vydavatelského průmyslu a lingvistiku. Ve druhém roce, budete mít kurzy v odborném překladu, kulturu a literaturu a překlad pro mediální přístupnosti. Budete mít možnost zvolit dva volitelné předměty, budete provádět období stáží, a budete vypracovat a obhájit disertaci. Všechny prakticky orientované kurzy jsou vyučovány v počítačových laboratořích vybavených state-of-the-art počítačem podporované překlady software (CAT nástroje).

Pracovní příležitosti

Jako absolvent ve specializovaných Translation, budete moci pracovat jako překladatel pro vydavatelském průmyslu a / nebo v jednom nebo více technických oblastí, nebo jako majáku, Subtitler, multimediální překladatele, terminologist a jazykové technologie expert. Příležitosti přetékají na mezinárodní úrovni, a to jak na kariéru externích spolupracovníků a příspěvky s veřejnými orgány a soukromým companies.The samozřejmě také připraví na třetí cyklus studijních programů / PhD.

© Claudio Turci

This school offers programs in:
 • Angličtina
 • Němec
 • španělština
 • Francouzština
 • Italština
 • Ruština
 • čínština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Itálie - Forli, Emilia-Romagna
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Itálie - Forli, Emilia-Romagna
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu