certifikát řízení programu

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Závazek UMB na vzdělávací excelence se odráží v našich certifikačních programů, které byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám podniku lékaři po celém světě.Proč Pokračovat exekutivního vzdělávání certifikát?

Mnoho manažerů a vedoucích pracovníků mají tituly v jiných oblastech, než podnikání, a ráda by formalizovat své manažerské vzdělávání, neboť dosažení pozice s vyšší manažerské odpovědnosti. Pro ně náš certifikát programy nabízejí flexibilní ještě systematické přístupy k dosažení využitelné znalosti v cross-funkčních oblastí řízení.


Náš certifikát Programy rovněž poskytnout manažerům příležitost k jejich dalšímu vzdělávání iniciativy oficiálně uznána jejich společnosti, a pomoci jim zajistit i poznání a uznání nutné pokročit ve své kariéře.


Z organizačního hlediska, osvědčení programy nabízejí vrcholového managementu konkrétní metody pro srovnávání profesního rozvoje a pokroku, s vysokým potenciálem-zaměstnanců.


Celoživotní vzdělávání a neustálé zlepšování


Změna má stálé místo v dnešním obchodním prostředí a celoživotního učení je zásadní, aby držela krok s novými trendy, další postupy a udržet obchodní úspěch. Ať už jste všeobecný chtějí vylepšit svůj zážitek v určité obchodní funkce, nebo specialista, který si přeje rozšířit své perspektivy a vytvořit integrovaný, kříž-funkční pohled na to, jak řídit a rozvíjet vaše podnikání, Michigan je zde, aby pomohla.


Individuální výhody


Michigan je rozvoj managementu certifikát vám nabízí flexibilní způsob, jak rozšířit své znalosti a rozvíjet nové dovednosti při práci na váš kariérní cíl, čelit novým výzvám, a dosáhnout větší míra odpovědnosti. Širokou škálu možností jsou k dispozici pro vaše výkonné rozvoj-s přidanou výhody pohodlné plánování a pružnost získat certifikát na self-regulovaný tempem. Jako vždy, účastní vzdělávání vedoucích program poskytuje příležitost k interakci s odborníky a získat nové pohledy od svých vrstevníků, přičemž sleduje vaše profesní cíle. Nabízí také možnost získat uznání od Vaší firmě a pozici, kterou si pro další postup.

Firemní výhody


Z organizačního hlediska, Certificate Program nabízí správu způsob, jak systematicky řešit klíčové problémy a chopit se nových příležitostí, které stavební organizační schopnosti v celé řadě oborů. Prostřednictvím cíleného učení, může jednotlivec nebo tým přinést nové, relevantní nástroje a kompetencí, které vaší firmě nebo odvětví na kreslení na vzdělávací zkušenost sama.

Požadavky na Dokončení


Chcete-li nárok na certifikát, vyberte libovolnou čtyři programy z libovolné kombinace čtyř center excelence. Projektování Váš životopis tímto způsobem umožňuje vytvářet in-hloubkové učení, které překračují tradiční hranice funkční oblasti. Naši klienti nám říkají, pomocí této komplexní, integrované multidisciplinární přístup poskytuje technickou úroveň, že je třeba formulovat a porovnat alternativní řešení a zavázat se k nové akční plány pro jejich kariéry a organizace. Poznámka: Naše čtyři-týdenní výkonný program a dva-týdenní Management Program rozvoje každý se počítají jako dva programy k ukončení certifikátu.Vaše potřeby diktátu Pace


Dobu potřebnou k získání certifikátu je určen vám. Dokončení požadovaného počtu programů může probíhat tak dlouho, přes osm let-umožňuje každému certifikátu kandidát dosáhnout jeho nebo její profesní cíle na flexibilní, self-řídil harmonogramu. Zveme Vás kontaktovat náš konzultant a zjistíte, jak vám může pomoci Michigan a vaší firmě dosáhnout svých obchodních cílů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Stephen M. Ross School of Business na University of Michigan je přední vzdělávací instituce v rámci jednoho z nejlepších výzkumných univerzit po celém světě. Naším posláním je rozvíjet vůdci v myšlení ... Čtěte více

Stephen M. Ross School of Business na University of Michigan je přední vzdělávací instituce v rámci jednoho z nejlepších výzkumných univerzit po celém světě. Naším posláním je rozvíjet vůdci v myšlení a jednání, kteří jsou připraveni řešit náročné, multidisciplinární problémy, kterým společnost čelí. Vůdců, kteří mohou poskytnout morální a občanskou vedení, a kteří využívají svůj vliv ve prospěch společnosti. V Michiganu, náš přes-vyklenout síla je naše unikátní schopnost překlenout vědeckou teorii s podnikovou praxí. Věříme, že pravda vedení začne s komplexní chápání podnikání. Na naší hlavní je snaha o "intelektuálního kapitálu s dopadem." Jedná se o nápady naší fakulty přinést do třídy a nástroje našich absolventů použít utvářet svět. Jsme zájem o studenty, kteří chtějí, aby partner s fakultou co-vytvořit velmi individuální, robustní vzdělávací zkušenost. Naše strategie k rozvoji vůdčích studenty 'schopnost - kromě vlivu potřebné podnikatelské znalosti a dovednosti - je poskytnout akce-založené možnosti vzdělávání zakořeněné v reálném světě problémy. S MBA z Ross školy Michigan of Business, budete vstoupit na trhu jako lídr s důvěrou a moudrostí definovat a dosáhnout svých vizí úspěchu. Méně
Ann Arbor , Bengaluru , Dubaj , Bangkok + 3 Více Méně