CEMS Master je v mezinárodním managementu (CEMS MIM)

Všeobecné informace

28 dostupných umístění

Popis programu

CEMS MIM magisterský program v oboru International Management

CEMS je strategická aliance obchodních škol, nadnárodních společností a nevládních organizací, které společně nabízejí CEMS magisterského in International Management (MIM). Správní úřad CEMS se nachází na HEC areálu poblíž Paříže, s programem a firemní vztahy řízena specializovaný tým v rámci každého členského školy. Najdete zde všechny CEMS členské univerzity pomocí klíčových slov "CEMS" v Master in Management Compass vyhledávači nebo kliknutím na seznamu CEMS partnerů.

CEMS MIM je pre-zážitek postgraduální stupeň otevřena vícejazyčné studenti zapsaní v magisterském programu v řízení v jednom z členských škol CEMS. Studenti studují na své domovské univerzitě po dobu jednoho semestru, a pak stráví druhý semestr na jiném členském školy CEMS. Někteří studenti se mohou dokonce rozhodnout, aby se oba semestry v zahraničí, ve dvou různých školách ("tri-národní track"). Další klíčové komponenty kurzu patří: základní kurzy ve strategii a cross-kulturní management, volitelných předmětů, dovednosti semináře, podnikatelský projekt a závazný mezinárodní stáž.

CEMS MIM byl zařazen v top 3 podle Financial Times, protože pořadí začala v roce 2005 a důsledně umístil na 1. na světě pro mezinárodní výsledky. CEMS studenti jsou složeny ze 59 různých národností, s 40% nových absolventů pracuje v zahraničí pro své první profesionální pozici. Absolventi v současné době představují CEMS v 70 různých zemích po celém světě.

Partner Obchodní školy nabízejí Master CEMS International Management

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing

Vstupní požadavky

CEMS je mezinárodní aliance v oblasti řízení vzdělávání vyvinut pro studenty, kteří usilují, aby se stal globální vedoucí podniku.

CEMS Magistr je in International Management (CEMS MIM) Program je společně nabízen všemi členy Aliance.

Studenti jsou vybrány pro jejich vynikající profilu:

  • vysoké akademické standardy a odborné dovednosti
  • schopnost efektivně provádět v rychle se měnícím prostředí
  • empatie s různými kulturami, hodnot a chování
  • ochota převzít odpovědnost ve společnosti
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

CEMS is a strategic alliance of leading business schools and multinational companies. Its first mission is to set a global standard of excellence for pre-experience Master’s in management.

CEMS is a strategic alliance of leading business schools and multinational companies. Its first mission is to set a global standard of excellence for pre-experience Master’s in management. Méně
Agde , Sydney , Vídeň , Ottignies-Louvain-la-Neuve , Sao Paulo , Londýn , Peking , Praha , Kodaň , Helsinki , Paříž , Kolín nad Rýnem , Londýn , Budapešť , Kalkata , Dublin , Milán , Tokio , Rotterdam , Bergen , Varšavě , Lisabon , Petrohrad , Barcelona , Stockholm , St. Gallen , Istanbul , Hongkong + 27 Více Méně