CAWEB Master je ve vytváření webových stránek, multimédií a lokalizace

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Magisterský studijní program CAWEB nabízí výuku v oblasti tvorby a lokalizace webových stránek, které nabízejí jak školení na dálku, tak možnosti dálkového vzdělávání. Program zahrnuje kurzy vývoje webových stránek, návrh webových stránek, řízení projektů a lokalizace. Hlavní výhodou magisterského studijního programu CAWEB je kombinace praktických dovedností v oblasti IT a znalostí cizích jazyků, což vede k různým profesním příležitostem v dynamických webových oblastech. Kromě toho program Master 2 nabízí personalizované studijní možnosti přizpůsobené vašemu akademickému profilu a odborným zkušenostem.

Možnost studia v programu Master CAWEB

Naši studenti mají možnost buď pokračovat v magisterském studiu CAWEB prostřednictvím on-campusových kurzů prezentovaných týmem vedoucích pracovníků v oboru nebo ve formátu distančního vzdělávání.

Pracovní zkušenost

V magisterském studijním programu nabízí mistr možnost získat formální odbornou praxi buď formou pracovní smlouvy nebo prostřednictvím profesionalizační smlouvy pro studenty starší 30 let, kteří pokračují v dalším vzdělávání.

Podívejte se také na související magisterský program zaměřený na technickou komunikaci a lokalizaci, který je prezentován výhradně v angličtině prostřednictvím dálkového studia: TCLoc Master's v technické komunikaci a lokalizaci. Master TCLoc je inovativní a nabízí jak odbornou, tak akademickou akreditaci.

Projektový management

Master CAWEB připravuje studenty na kariéru projektového manažera a umožňuje studentům pochopit všechny fáze realizace projektu.

Lokalizace

Máte zájem o překlad? Pak zvažte lokalizaci! Lokalizace je umění přizpůsobení produktů, například softwaru, videohier nebo webových stránek zahraničnímu trhu. Přizpůsobení překladů a technických požadavků je nezbytné pro splnění požadavků cílových trhů.

Vývoj webu

Master CAWEB cvičí studenty k vytváření vícejazyčných webových stránek. S kombinací učitelů z akademického a profesního světa mohou studenti navrhnout webové projekty, vyzývající k jejich znalostem o informačních technologiích, webovém designu, multimédiích a jazycích.

webový design

Kurzy webového designu nabízené v programu CAWEB školí studenty pomocí nástrojů DTP (desktop publishing), jako jsou Photoshop, Indesign a Illustrator. Díky těmto nástrojům mohou studenti navrhnout uživatelská rozhraní vysoké kvality, respektující ergonomické standardy webu.

Svědectví

"Díky magistrátu CAWEB jsme měli neuvěřitelnou příležitost prožít něco opravdově originálního, když jsme se dostali do San Francisca. Byli jsme schopni setkat se s mnoha odborníky a navštívit některé z nejznámějších společností na světě, včetně společností Google a Oracle. hodně, zvláště o odborné kultuře v USA a o tom, kolik sítí se počítá na tomto trhu. Několik měsíců po návštěvě jsem byl požádán, abych se účastnil překladového projektu ve spolupráci se studenty z Middlebury Institute of International Studies. navštívil mé posílení, že jsem si vybrala správnou kariéru, protože otevírá řadu odborných příležitostí jak ve Francii, tak i na mezinárodní scéně. "

Amélie VernetCawebontour

Výsledky kurzu

CAWEB učí studenty vytvářet, překládat a spravovat webové stránky a další IT produkty. Rovněž rozvíjíme dovednosti studentů v oblasti projektového řízení v oblasti web designu, multimédií a SEO.

Naším cílem je zlepšit jazykové a interkulturní znalosti studentů, zejména pro překlad, lokalizaci a mnohojazyčné psaní na internetu, a vybavit studenty technickými dovednostmi potřebnými pro tvorbu webových stránek.

Klíčové oblasti studia

 • Vytváření a správa vícejazyčných webových stránek: návrh, vývoj, správa, programování a profesionální nástroje.
 • Úpravy obrázků a videa.
 • Projektový management v oblasti multimédií, lokalizace a SEO.

Znalosti a dovednosti

 • Vyvíjet flexibilní webové stránky pro různé kulturní skupiny.
 • Zjistěte efektivní, průmyslové standardní techniky správy webových stránek.
 • Konsolidovat základní základní dovednosti v analýze obrazu, tvorbě a zpracování.
 • Pracujte jako profesionální tým, který navrhne, vytvoří nebo obnoví vícejazyčnou webovou stránku pro každého klienta.
 • Komunikujte jasně a stručně ve více jazycích v oblasti multimédií a lokalizace.
 • Pochopte proces lokalizace IT produktů, jako je software, webové stránky atd.
 • Zajistěte si základ překladatelských, lokalizačních a terminologických nástrojů.
 • Získejte praktické zkušenosti s lokalizací webových stránek do francouzštiny, angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny a japonštiny.
 • Získejte dovednosti v řízení komplexních projektů v oblasti lokalizace a multimédií.
 • Dejte dovednosti do praxe na pracovišti s pracovně-studijním programem.

Způsobilí kandidáti na absolventský program CAWEB?

 • Absolventi aplikovaných cizích jazyků.
 • Absolventi moderních jazyků, zejména těch, kteří se specializují na studium překladu.
 • Inženýři, specialisté na informační technologie s velmi vysokou úrovní ve dvou cizích jazycích (např. Francouzštině a angličtině pro francouzštiny, kteří nejsou francouzštinou, angličtina a němčina nebo angličtina a španělština pro rodilé francouzské řečníky.
 • Profesionálové nebo nezaměstnaní, kteří chtějí vstoupit do programu dalšího vzdělávání, aby mohli rozvíjet své dovednosti a získat magisterský titul CAWEB. Jsou požadovány tři roky praxe v oblasti multimédií, IT nebo jazyků.

Kariérní možnosti

Chcete-li pokračovat v kariéře v digitálním světě, pak CAWEB magisterský titul je pro vás. CAWEB Master umožňuje absolventům snadno najít zaměstnání v rychle se rozvíjejících ekonomických odvětvích, včetně internetu, multimédií, lokalizace, tvorby obsahu a komunikace.

Požadavky na vstup do programu CAWEB Master

Cílit kandidáty

 • Absolventi aplikovaných cizích jazyků
 • Absolventi moderních jazyků, zejména těch, kteří se specializují na studium překladu
 • Inženýři, specialisté na IT s velmi vysokou úrovní znalostí ve dvou cizích jazycích (francouzštině a angličtině pro francouzštiny, kteří nejsou rodilé francouzštině, anglicky a německy nebo anglicky a španělsky, pro rodilé francouzské řečníky)
 • Jednotlivci pracující v oblasti multimédií a informačních technologií nebo těch, kteří se specializují na jazyky s minimálně tříletou odbornou praxí, jakož i jednotlivci, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti a získat magisterský titul

Další požadavky

 • Vynikající znalost francouzštiny, angličtiny a jednoho dalšího jazyka (např. Němčina, španělština atd.)
 • Dobrá znalost počítačových věd
 • Silný zájem o obsah programu
 • Silná motivace a pracovní etika
 • Schopnost provádět intenzivní práci v týmu

Požadavky na vstup do druhého roku

Výběr na základě přezkoumání souboru uchazečů, písemného testu a ústního pohovoru spolu s následujícími předpoklady:

 • Bac 4 (4-letý absolvent) nebo odborné praxe nejméně 3 roky nebo akreditace předchozích zkušeností;
 • Velmi dobrá úroveň ve francouzštině, angličtině a třetím jazyce (viz vyučované jazyky);
 • Základní znalosti softwaru a vyučovaných jazyků (viz jazyky a software pro tvorbu webových stránek, zpracování obrazu a překlad).
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Strasbourg is the second most international university city in France (after Paris).

Strasbourg is the second most international university city in France (after Paris). Méně