Brazílie

Studium v ​​Brazílii

Vysokého školství v Brazílii

Existují tři různé typy vysokoškolských institucí existují v Brazílii: vysoké školy, které provádějí výzkum a zaměstnávají schopnost, že vlastnit doktoráty; univerzitních center, které nabízejí širokou škálu kurzů, ale nejsou na výzkum orientovaný a integrované fakult, které jsou menší, vysokoškolské instituce, které potřebují schválení z Brazílie 's ministerstvem školství před nabízet nové tituly, certifikáty a kurzy. Zatímco většina státních a federálně řízených univerzitami neúčtují školné, mohou menší školy vedené obcí governements účtovat poplatky navštěvovat svou školu.

Vzhledem k tomu, brazilské stupňů nesledují tradiční vzdělávací stupeň hierarchie nalézt ve většině ostatních zemí, by studenti měli vzít na vědomí, že univerzitní vzdělání (spolupracovník 's a bakalářské ' s) se označují jako "" (absolvent graduação) stupňů v Brazílii .Si vydělávat Bachelor 's (bacharelado) stupeň trvá mezi čtyři až šest roků a umožňuje studentům pracovat jako lékař nebo právník v Brazílii

Licenciát (licenciatura) stupeň trvá asi čtyři roky dokončit a umožňuje stupňů držák do práce v těchto odborných pracovních míst středních a základních škol, instruktorů. Vydělávat technologie stupeň trvá nejkratší dobu - asi dva roky - a poskytuje jednotlivcům s kvalifikací pro práci ve vysoce specializovaných profesních oblastech, jako jsou turistické správce nebo zemědělské obchodní manažer.

Postgraduální stupňů s názvem "Lato sensu " jsou také k dispozici, které naznačují, student specializují na konkrétní akademický předmět. Nicméně, tato míra nedovolí student sledovat PhD. Namísto toho bude student zájem o doktorát potřebují vydělat strictu sensu pán 's titul spíše než "Lato sensu ".Masters of Business Administration studijních programů v Brazílii jsou považovány lato sensu programy.

Brazílie 's ministerstvo školství neuznává používání kreditů v jeho vysokoškolského systému, ale závisí na tom, kolik hodin student nashromáždil během svého akademickou kariéru. Například studenti vydělávají mezi 850 a 1200 hodin výuky univerzity v Brazílii (jeden rok na plný úvazek na univerzitě), získali asi 30 amerických kredity nebo 60 ECTS, pokud navštěvoval vysokou školu ve Spojených státech nebo zemi Evropské unie.

 

Vestibulární

Vestibulární je Brazílie 's vysokoškolské přijímací zkoušky, které může být učiněno pouze jednou za rok. Podobně jako ACT nebo SAT zkoušky uvedené v USA může trvat Vestibulární jednoho do pěti dnů ke kompletnímu a testy studentů na jejich znalosti matematiky, literatury, biologie, fyzika, historie a portugalském jazyce.Vzhledem k tomu, veřejná vysoká škola školné v Brazílii je zdarma a open sloty jsou omezené, je zde silná konkurence mezi studenty, kteří se vestibulární. Střídavě se studenti účastní soukromou univerzitu, kde je požadováno školné není vystavena konkurenceschopnosti poskytované veřejným vysokým školám a obvykle získat vstup s méně než perfektní vestibulární skóre.

 

Požadavky pro získání studentské vízum

Studenti, kteří se chtějí zúčastnit brazilskou univerzitu bude muset vzít Vestibulární případě, že nejsou již mají skóre z podobného přijímací zkoušky (např. USA SAT nebo ACT), které mohou být použity na místě vestibulárního skóre. Vyplněný formulář žádosti o vízum musí být následně předložen online brazilského konzulátu, spolu s ověřenou kopii studenta 's driver ' průkaz nebo identifikační karty.Dvě pasové fotografie, kopie studenta 's letové trasy nebo letenek (doklad o odeslání), kopie studenta ' s rodný list, doklad, že student má dostatek finančních prostředků na úhradu životních nákladů při studiu v Brazílii a zvací dopis od univerzity je student navštěvovat je také potřeba před Brazílie 's ministerstvo školství vydá studentské vízum.

 

Proč studovat v Brazílii?

Brazilské univerzity nabízejí tisíce různých studijních programů od oblastech, jako je sociální spravedlnost a Vodohospodářské na biodiverzitu zdrojů a elektrotechniky. Technologický výzkum je štědře financován vládními agenturami, které kladou velký důraz na letectví, zemědělství a využití obnovitelných zdrojů energie.Brazílie 's nejuznávanějších technologických center patří Oswaldo Cruz Institute, brazilský zemědělského výzkumu Corporation a brazilské kosmická agentura, která se může pochlubit, že má nejmodernější prostor a astronomie program ve všech ostatních zemích Latinské.

O Brazílii

Brazilská federativní republika je největší země v Jižní Americe, kde žije téměř 200 milionů lidí, kteří mají jeden z světa je 's nejrychleji rostoucích ekonomik. Brazílie 's Pobřeží je přilehlá k Atlantského oceánu, s jeho zbývající hranice lemování zemím Guyana, Venezuela, Surinam, Kolumbie, Peru, Bolívie a Francouzské Guyany. Zakládající člen odboru latiny, G20, Unie jihoamerických národů a Organizace spojených národů, je Brazílie za "megadiverse " země, jedním z pouhých 17 na světě. Je domovem mnoha druhů přírodních prostředí a přírody, stejně jako chráněné stanoviště, které obsahují velké množství přírodních zdrojů. Politicky, Brazílie je demokratická republika řídí prezident, který stojí v čele vlády. Tato země byla také nedávno identifikován jako významné síly vznikající mezi ostatními rozvinutými zeměmi.

 

Základní fakta o Brazílii

  • Brazílie má komplexní a kompaktní systém řek, které zahrnují Amazonku, negro a pařana řek. Amazonka má největší objem vody obsažené v každé řece na světě a je druhou nejdelší řekou na Zemi
  • Téměř jedna čtvrtina na světě 's se nacházejí deštné pralesy v Brazílii, většinou se skládá z amazonské džungle. Amazonský deštný prales je také domov pro více druhů opic, než jakékoliv jiné místo na Zemi
  • Fotbal (Fotbal) je Brazílie 's nejpopulárnější sport. Studenti zjistí, že některý střední až velké město, které navštěvují při studiu v Brazílii má jeden nebo více fotbalových stadionech
  • Jedna třetina obyvatel Brazílie 's dva milióny pracují v zemědělství. Kávová zrna, kukuřice, pšenice, cukrová třtina, rýže a sojové boby jsou Brazílie 's hlavní plodiny
  • Jeden ze sedmi divů světa, Kristus Vykupitel, socha se nachází v Rio De Janeiro
  • Hlavní město Brazílie je Brasilia, kde hlavní instituce vysokoškolského vzdělávání, jako jsou univerzity Brasilia se nachází cental University of Brasilia (UniCEUB) a Katolická univerzita v Brasilia (UCB)
  • Antropologové se odhaduje, že až 60 kmenů existují v amazonském deštném pralese, které mají ještě navázat kontakt s civilizací

 

Brazílie 's Climate

I když většinou tropických, Brazílie 's klima dělá zahrnovat několik dalších různých podtypů jako semiarid, mírný, rovníkové a subtropické. Severní část Brazílie vykazuje horké a vlhké rovníkové teploty vedoucí k růstu rozsáhlých pralesů zatímco centrální Brazílie nabízí tropické savany. Semiarid pouště pozdravit návštěvníky cestující v severovýchodní Brazílii a lidé žijící v jižní Brazílii jsou obklopeny hustými lesy mírného u jehličnanů. Severní a centrální Brazílie zkušenosti velké množství dešťových srážek a nemají tzv. "suché " sezónu. Průměrná teplota za celé zemi se pohybuje od 75 stupňů Fahrenheita (24 ° C) na minimum 60 stupňů Fahrenheita (15 ° C), s nejnižšími teplotami dochází kolem oblasti Sao Paulo.

 

Jazyky v Brazílii

Ústava Brazílie potvrzuje úřední jazyk jako portugalštině, kterým se mluví o 98 procent obyvatel. Kromě toho, portugalština je jediný jazyk používaný v televizi, rádiu, v novinách a pro účely všech obchodních transakcí. Nedávno vláda schválila zákon, který nařizuje použití brazilský znakový jazyk (LIBRAS) ve vládních a vzdělávání související služby. Jedinou zemí, v Americe mluvit portugalsky, Brazílie považuje jazyka zásadní součást jejich kultury a národní identity, které je odlišuje od okolních zemí, kteří mluví převážně španělsky.

 

Náboženství v Brazílii

Brazílie je domovem více praktikující katolíky než kterákoli jiná země, 75 procent populace se hlásí k praxi katolicismu.Křesťanství, judaismus, buddhismus, protestantismus a Afro-brazilské náboženství tvoří zbývajících 25 procent. V současné době, Brazílie 's ministerstvo školství hlásí, že téměř 35 katolických univerzitách byly stanoveny v zemi.

 

Brazílie 's měny

"Skutečné " je název Brazílie 's měny, která je indikována "R $ " podepsat nebo kód "BRL ". Každá skutečná rovná 100 centavos. Studenti, kteří si přejí získat titul v Brazílii by si měli uvědomit, že životní náklady v Brazílii je relativně vysoká, zejména výdaje spojené s ubytováním, vyrobené předměty (oděvy, elektronika) a doprava. Navíc mají nějaký zdravotní pojištění je vysoce doporučeno, protože průměrné náklady na návštěvu u lékaře je asi 250 reals, nebo více než 100 dolarů v amerických dolarech. Měsíční poplatků za služby se značně liší, s elektřinou a vodou obvykle zahrnuta v měsíční nájemné za byt.