Blízký východ studie (ma)

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Blízký východ studií (MA)

Absolvent programu Střední východ Studie nabízí kurzy arabského jazyka a literatury, antropologie, ekonomie, pohlaví a ženských studií, historie, právo, politologie a sociologie s cílem seznámit studenty s různými metodikami pro studium Středního východu. Absolvent Program se zaměřuje na období od 18. století kupředu směřující a zabývá otázkami náboženství, ekologie, historie, ekonomika, společnost, polity, pohlaví a kultury. Vzhledem k zeměpisné poloze Káhiře, program jako celek se zaměřuje na arabském regionu.

Pro koho to je?

Program je určen pro studenty, kteří chtějí sledovat různé kariéry, jako jsou akademické obce, diplomacie, z ostatních vládních služeb, práce s nevládními organizacemi, rozvoj, obchod, finance, žurnalistika, public relations a kulturní záležitosti.

Výhody studia na katedře blízkovýchodních studií

  • Jedinečná příležitost ke studiu na Blízký východ prostřednictvím řady historických, sociologických, politických a ekonomických struktur.
  • Umístění v centru města na Středním východě nabízí bohatý intelektuální a kulturní krajinu učenců, umělců a aktivistů z Blízkého východu a dále.
  • Naše umístění v Káhiře, jeden z nejbohatších historických a současných center na Středním východě a jen krátký let od jeho hlavních měst, nám umožňuje překlenout propast mezi přednáškového sálu a sociálního světa.
  • Centra poskytuje studentům akademické znalosti a bezprostřední znalosti věnovat se kariéře v akademické obce, diplomacie a neziskového sektoru, stejně jako obchod, finance, public relations, žurnalistiky a kulturních záležitostí.

Master of Arts stupně na Blízkém východě studiích se skládá z kurzů arabského jazyka a literatury, antropologie, ekonomie, historie, politologie, sociologie, a arabském jazyce.

Kurzy jsou nabízeny jak v podzim a na jaře semestru. Studenti musí být zapsáni alespoň 12 kreditních hodin, které mají být považovány za plný úvazek.

Co se naučíte

Získáte komplexní porozumění národů, společností a ekonomik v regionu. Tento program vám představí celou řadu metod pro studium Středního východu. Interdisciplinární charakter programu Area Studies poskytuje vystavení různých učebních osnov

Lhůty pro uplatnění

Studenti jsou obvykle přijati do magisterského studijního programu v pouze na podzim.

  • Aplikace se společenství: 1. února
  • Aplikace bez přátelství: April 1
  • Letní semestr: 1. května

U procesu aplikace

Chcete-li informovat o výuku a dostat se žádost o přijetí a potřebných podkladů, je potřeba obrátit se na Úřad pro postgraduální studium a výzkum na AUC.

Pro podrobnější informace o přijetí na univerzitu, navštivte absolvent přijímací webové stránky, kde si můžete také stáhnout aplikace sady.

Pro detailní osnovy

Pro další informace o požadavcích programu naleznete v katalogu AUC.

Poslední aktualizace Čvc 2014

Informace o škole

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber.

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber. Méně
Káhira , Káhira , New York + 2 Více Méně