Biologie MIT

Všeobecné informace

Popis programu

Postgraduální vzdělávání na MIT Biology je intenzivní a kolaborativní program, jehož cílem je poskytnout studentům výzkumné a komunikační dovednosti potřebné pro úspěšnou kariéru vědce.

Co dělá náš program výjimečným:

  • Široká škála různých výzkumných oblastí se zaměřením na molekulární a buněčnou biologii
  • Interdisciplinární a spolupráce
  • Akademicky přísný program prvního roku vás naučí myslet jako vědec z výzkumu a propaguje kamarádství
  • Fakulta sdílí hluboký závazek ke vzdělávání
  • Nachází se na náměstí Kendall, v srdci biotechnologické scény

Ale neberte to za naše slovo. Slyšte, co naši studenti říkají.

Kancelář institucionálního výzkumu poskytuje údaje o přijetí, demografické údaje a údaje o čase pro programy MIT.

Přijímání absolventů biologie a COVID-19

Březen 2020

V reakci na výzvy výuky, učení a hodnocení akademického výkonu během celosvětové pandemie COVID-19 jsme přijali následující zásadu: náš přijímací výbor vezme v úvahu závažná narušení, ke kterým došlo v roce 2020 při vypuknutí epidemie COVID-19 naši uchazeči. To bude mít vliv na to, jak zkontrolujeme přepisy studentů a další přijímací materiály. To je v souladu s naší dlouholetou praxí provádět individualizované, holistické recenze každého žadatele.

Zejména při posuzování žádostí nyní a v budoucnosti budeme respektovat rozhodnutí týkající se přijetí Pass / No Record (nebo Credit / No Credit nebo Pass / Fail) a dalších možností klasifikace během bezprecedentního období přerušení COVID-19, zda byla tato rozhodnutí učiněna institucemi nebo jednotlivými studenty. Při pandemii budeme také brát v úvahu ztracené možnosti výzkumu.

Nakonec, i v těchto náročných dobách, naším cílem zůstává formovat kohorty postgraduálních studentů, které jsou kolektivně vynikající a složené z vynikajících jednotlivců, kteří se budou navzájem podporovat a vyzývat.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

MIT reshapes itself to shape the future A new era of computing and AI education, research, and innovation Advances in computing will be a defining force in the next phase of human history, perhaps mos ... Čtěte více

MIT reshapes itself to shape the future A new era of computing and AI education, research, and innovation Advances in computing will be a defining force in the next phase of human history, perhaps most visibly with the development of AI systems that augment or replace human decision-making and reasoning. These technologies will deliver opportunities we cannot yet imagine. But they also heighten public interest in longstanding questions about big issues: privacy, public safety, the nature of work, the security of nations. How does society develop a better and broader understanding of such questions, and arrive at solutions that serve the common good? Méně