Biologie (bs / Ms) Kombinovaný Stupeň

The College At Brockport State University Of New York

Popis programu

Read the Official Description

Biologie (bs / Ms) Kombinovaný Stupeň

The College At Brockport State University Of New York

Tento kombinovaný studijní program umožňuje studentům dokončit bakalářské a magisterské studium v ​​biologii akcelerovaným způsobem, za pouhých pět let. Když jsou kvalifikovaní studenti Brockport biologických oborů přijati do tohoto kombinovaného studijního programu, mohou mít až 12 absolventů kreditů z předmětů v biologii, vše na úrovni vysokoškolského vzdělání. Tyto kredity se mohou vztahovat současně na vysokoškolské a postgraduální vzdělání. Po dokončení všech vysokoškolských titulů a absolvování dobrého akademického postavení v kombinované studijní program, studenti matriculate přímo do programu Magistr v biologii.

Co se naučíte

Náš kombinovaný program BS / MS vám nabízí dovednosti v oborech od molekulární biologie, genetiky, mikrobiologie, fyziologie a další. Dozvíte se a budete mít příležitost vyučovat také naše výukové a výzkumné asistentství. Budete mít dva stupně za pouhých 5 let, čímž se budete rozmazlovat o vašich budoucích plánech.

Osnovy

Získejte praktické zkušenosti a titul. Budete studovat ve třídách a laboratořích a budete vystaveni nejrůznějším tématům. Budete pokračovat v originální práci a spolupracovat s naší fakultou, abyste ji rozvinuli.
Kombinovaný bakalářský a magisterský titul vám dává možnost absolvovat třídu absolventů na vysokoškolské náklady. Tímto způsobem získáte oba stupně do pěti let - skvělá hodnota.

Požadavky na přijetí

Přístup k tomuto vysoce selektivnímu kombinovanému studijnímu programu je omezen na studenty Brockport Biology, kteří:

  • jsou v prvním semestru juniorského roku
  • absolvovali alespoň 30 kreditů v Brockportu (studenti transferu také potřebují 18 kreditů z kurzů s číslem BIO 300-499)
  • mít kumulativní Brockport GPA nejméně 3,25
  • mít Brockport GPA nejméně 3,25 ve všech vědeckých a matematických kurzech

Kvalifikovaní studenti, kteří mají zájem o tento kombinovaný studijní program, by měli před podáním on-line žádosti mluvit se svým vysokoškolským poradcem nebo koordinátorem absolventa.

Termín: 1. listopadu studentského juniorského roku

Výzkumné příležitosti

Přispívejte k pochopení životních procesů, jak se připravujete na kariéru. Fakultní výzkum je skvělou příležitostí k uplatnění vašich studií a zaměřuje se na vaše profesionální cíle.
Řešíme tajemství každý den - v rakovině rakovinných buněk, genové exprese, chemii mozku, fyziologii orgánů a další. Budete pomáhat objevovat průlomové nálezy, a dokonce by se mohli dostat do publikace, když to děláte.

Kariéra Outlook

Biologický magisterský diplom připravuje studenta pro vykonání Ph.D. nebo zdravotnického lékaře (MD, DO, DDS, PA) pro práci v nemocnici, pečovatelském domově nebo v jiných oborech souvisejících s lékařskou činností. Jiní používají titul k získání výzkumných pozic v laboratořích, které používají biotechnologii k řešení problémů v medicíně, průmyslu, zemědělství nebo regulaci schválení drog. Mnoho absolventů má rovněž vedoucí pozici v biomedicínských organizacích.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace November 20, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Rochester, New York
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Spojené státy americké - Rochester, New York
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu