Architektura MArch (Hons)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Dundee je ideálním místem pro studium architektury díky své kreativní pověsti a ambiciózní regeneraci města.

Získáte základní znalosti a dovednosti v oblasti designu, komunikace, architektonické historie a teorie a udržitelných technologií.

Protože sdílíme mnoho zdrojů s uměleckou školou univerzity, budete těžit z vynikajících zařízení a workshopů, vysoce kreativní atmosféry a naší živé studiové kultury. Návody k designu a většina výuky probíhá v ateliéru architektury.

Budete vyzváni, abyste pracovali „praktickým způsobem“ na vývoji a testování vašich nápadů pomocí ručních a digitálních výkresů, modelů a prototypů.

Budete pracovat v malých studiových skupinách a individuálně se zkušenými lektory, kteří jsou obvykle registrovanými architekty a poskytují podpůrné vzdělávací prostředí.

Budete mít příležitost připojit se ke studijním návštěvám a výměnám a zažít prvotřídní architekturu. Od roku 2018 měli naši studenti příležitost pracovat, studovat nebo soutěžit v Edinburghu, Hannoveru, Londýně, Mohuči, Paříži, Šanghaji, Sydney, Tongi, Benátkách, Vicenze a Wuhan.

Chcete-li se kvalifikovat jako architekt ve Velké Británii, budete studovat po dobu pěti let a poté absolvovat 24 měsíců praktického výcviku v architektonické praxi.

Naši studenti to obvykle dělí na:

 • tři roky akademického studia (1. část)
 • rok v praxi
 • dva roky akademického studia (2. část)
 • poslední období v praxi

Osvědčení

„Studia jsou něco, co odděluje Dundee od zbytku. Dělá to víc, než jen vám dá stůl k sezení, vytváří vzdělávací prostředí, kde můžete diskutovat o designových nápadech se studenty staršími a mladšími. Pomáhá spojit kurz jako celek. “

Ross Cochrane, student architektury

Profesní akreditace

Tento kurz je předepsán Registrační radou architektů (ARB), schválenou Královským institutem britských architektů (RIBA), a je také validován a uznán Malajskou radou architektů (LAM) pro části 1 a 2

Vzájemné uznávání odborných kvalifikací po Brexitu je pro britské profesní organizace a univerzity prioritou. Pokud plánujete praktikovat mimo Spojené království, měli byste se u příslušného vnitrostátního orgánu o uznání této kvalifikace zkontrolovat.

Vstupní požadavky

Základní předměty
 • Vyšší - angličtina nebo jiný literární předmět

a

 • Národní 5 / Intermediate 2 - předmět Art & Design, a doporučuje se matematika nebo fyzika na C.

nebo

 • Standardní známka - předmět Art & Design a doporučuje se matematika nebo fyzika ve 3 letech

V rámci aplikace budete také muset dokončit kreativní úkol. Úkol vám umožní předvést své grafické nebo modelovací schopnosti.

Poté, co obdržíme vaši aplikaci UCAS, obdržíte e-mailem pozvánku k dokončení tvůrčí úlohy.

Požadavky anglického jazyka

 • IELTS (celkem) 6.0
 • Čtení 5.5
 • Poslech 5.5
 • Mluvené slovo 5.5
 • Psaní 6.0

Kariéra

Tento kurz je předepsán Registrační radou architektů (ARB), schválenou Královským institutem britských architektů (RIBA), a je také validován a uznán Malajskou radou architektů (LAM) pro části 1 a 2. Naši absolventi mají vynikající pověst v rámci profese za to, že byla ceněna jako uznávaný člen špičkových postupů ve Velké Británii a na celém světě.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Méně
Dundee , Kirkcaldy + 1 Více Méně