Architektura design a vývoj podnikových aplikací "(s haulmont) Mistrovské

Samara National Research University

Popis programu

Read the Official Description

Architektura design a vývoj podnikových aplikací "(s haulmont) Mistrovské

Samara National Research University

Magisterský studijní program "Návrh a vývoj podnikových aplikací Architecture"Realizovaný ve spolupráci s Haulmont - angličtina významné IT společnosti, zabývající se profesionální výrobou zakázkového softwaru a poradenství v oblasti informačních technologií.

Vzdělávací program Plán kombinuje vyvážený rozvoj teoretických znalostí a praktických dovedností ve vývoji podnikových informačních systémů, analýza dat a softwaru pro správu.

Největší pozornost je věnována studiu moderních programovacích technik a analýza dat, jakož i vývoj metod organizace a řízení projektů pro vývoj softwaru. Speciální kurz je zaměřen na dolování dat a zpracování velkých objemů dat (dolování dat a zpracování velkých objemů dat) s využitím schopností superpočítačů.

Důležitým prvkem programu - práce s školicích materiálů v angličtině, stejně jako praxe v anglicky mluvícím prostředí mezinárodních IT firem.

Důvěra povaha tohoto programu určuje pracovní příležitosti - firma vyrábí primární volby absolventi Haulmont, na základě výběrového řízení programu. Vysoká poptávka pro profesionály v oblasti vývoje podnikových informačních systémů a analýzu dat na mezinárodním programu IT trhu umožňuje absolventům budovat kariéru ve velkých ruských a zahraničních IT firem.

Stručný popis programu

Magisterský program je realizován společně s firmou Haulmont - Ekonomika hlavní IT společnosti, zabývající se profesionální výrobou zakázkového softwaru a poradenství v oblasti informačních technologií.

Program je zaměřen na vzdělávání vysoce kvalifikovaných odborníků na vývoji podnikových informačních systémů.

Velká pozornost je věnována studijního programu v moderní programovací techniky a analýzu dat, jakož i vývoj metod organizace a řízení projektů pro vývoj softwaru. Speciální kurz je zaměřen na dolování dat a zpracování velkých objemů dat (dolování dat a zpracování velkých objemů dat) s využitím schopností superpočítačů.

Funkce (výhody), program

Tento program kombinuje vyvážený rozvoj teoretických znalostí a praktických dovedností ve vývoji podnikových informačních systémů, analýza dat a softwaru pro správu.

Specializované kurzy magisterského programu je založen na výukové materiály zmocněnci Haulmont celá řada laboratorních prací se provádí na základě společnosti. To umožňuje efektivní využití jedinečné zkušenosti vzděláním získaným v podniku.

Proces učení se aktivně využívají moderní IT infrastruktury univerzity: superpočítač "Sergej Koroljov", hardware a softwarový systém pro zpracování, analýzu a skladování velkého množství dat (zpracování velkých objemů dat), a multimediální zařízení.

Třídy jsou PhD s rozsáhlými praktickými zkušenostmi ve velkých IT firem a systémových integrátorů, aby provedla přednášky a dílny přilákaly vysoce kvalifikovaných odborníků z IT průmyslu, hospodářství vedoucích pozicích v reálných IT projektů.

Nejlepší studenti mají možnost účastnit se soutěží o granty pro vědeckou práci, stipendií a akademické stipendií.

Struktura vzdělávacího programu (zejména osnovy)

Osnova magisterském studijním programu obsahuje cykly matematických a informačních technologických oborů. To umožňuje absolventům snadno přizpůsobit se rychle měnící se trendy v oblasti informačních technologií obecně, a ve vývoji softwarové aplikace, zejména.

Základní vzdělávací program v souladu s federálními státních vzdělávacích standardů vysokého školství se skládá ze tří bloků: discipliny (moduly), postupy státní závěrečné zkoušky.

Objem prvního bloku 60 kreditních jednotek pracnosti (set), které jsou rozděleny takto:

 • 23% z obecné vědecké
 • 77% specializovaných oborů.

Výše praxe - 51 SET.

Objem státní závěrečné zkoušky - 9 SET.

Výcvikový program se skládá ze tří skupin předmětů.

Předměty související s vývojem podnikových informačních systémů

 • Databáze v podnikových systémů (Corporate databáze);
 • Enterprise Systems Architecture (Enterprise Systems Architecture);
 • Navrhování Grafická uživatelská rozhraní (GUI Základy počítačových systémů).

Témat souvisejících s moderními metodami zpracování a analýzu informací:

 • Dolování dat a zpracování velkých objemů dat (Data mining a zpracování velkých objemů dat);
 • Grid a Cloud Computing Grid (technologie a cloud computing).

Subjekty spojené s vývojem a údržbou softwaru:

 • Enterprise Systems Development (metody navrhování a podpůrných softwarových požadavků);
 • Vývoj a provoz (devops) (nasazení a životní cyklus softwarové podpory);
 • Vývoj mobilních aplikací (Mobile Application Development);
 • Project Management (Software Development Management).

Zvláštní pozornost je věnována práci s výukovými materiály v angličtině a realizovat jejich potenciál v anglických středních mezinárodních IT firem.

Pro všechny kurzy poskytují aktivní využití Samara Univerzitní IT infrastruktury (multimediální učebny, superpočítači). Specializované laboratoři třídy jsou prováděny na základě firem Samara kancelář Haulmont se schopností využívat zařízení firmy v poradenské podporu svých specialistů.

Velká pozornost je věnována na výzkum diplomové práce.

budoucí povolání

Absolvent magisterského navrženy pro práci v organizacemi a podniky zapojené do vývoje aplikací a systémového softwaru, stejně jako výzkumné činnosti s využitím moderních informačních systémů a technologií, matematických metod a modelů.

Magisterský absolvent může zastávat funkce:

 • Vedoucí IT-projektu (program, směry)
 • vedoucí analytik,
 • obchodní analytik,
 • specialista pro strategický rozvoj IT řešení,
 • specialista v oblasti systémů pro správu informací podnikové,
 • poradce pro aplikační software a další.

Magisterský program poskytuje absolventům kvality a integrity vzdělávání a rozvoj nezbytnou způsobilost k provádění nezávislé výzkumné práce v postgraduálním studiu.

pracovní příležitosti

Firma vyrábí absolventy výběr programu prioritních Haulmont, na základě soutěže. Vzhledem k tomu, vysoká poptávka po odbornících ve vývoji podnikových informačních systémů a analýzu dat na mezinárodní IT trhu, absolventi programu jsou jedinečné příležitostí k zaměstnání ve velkých ruských a zahraničních IT firem.

This school offers programs in:
 • Angličtina
 • Ruština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Price
Cena
109,000 RUB
každoročně
Information
Deadline
Locations
Rusko - Samara, Samara Oblast
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Rusko - Samara, Samara Oblast
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu