Absolvent V Marketingu A Módní Komunikace

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Popis programu

Read the Official Description

Absolvent V Marketingu A Módní Komunikace

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

PROČ?

Dopad bleskově rychlá komunikace sociálních médií způsobilo radikální změny v módním trhu a strategii značky. Vztahovat na spotřebitele, zdravotník potřebuje nové nástroje a dovednosti.

Pro koho?

Profesionálové s titulem v módě, komunikace, reklama, žurnalistiky, marketingu, návrháři a souvisejících oblastí, se zájmem o prohloubení znalostí v oboru a vstoupit na trh.

JAK?

Studenti připravují strategické marketingové plánování a komunikace pro módní značku s přihlédnutím komplexní scénář a objektivní výsledky. V celém průběhu budou spoje nabídnout společnostem na trhu.

Master PROFESSIONAL IED RIO

Profesionální mistr IED Rio nabízí cestu k budování své profesní cíle, a to buď v rámci podniku nebo podniku vlastní podnik. S metodikou zaměřené na rozvoj projektů a poradenských aktivit, mistr Professional samozřejmě umožňuje připojení k realitě na trhu, rozšiřuje studentovi výhody IED sítě, pouze mezinárodní síť výuky designu s uznávanými hřišť v Brazílii a exteriéru.

INTERNATIONAL MODULE +

Kromě 300H třídě s referenčními odborníky na trhu, profesionální mistr Samozřejmě, že student může setkat trh mimo Brazílii, a to prostřednictvím volitelného mezinárodní modulu 40 hodin v jedné z kanceláří IED je v Itálii a ve Španělsku. Na konci modulu, student obdrží certifikát o účasti ústředí, kde se kurz držel.

+ Instruktáž k dosažení svých cílů PROFESSIONAL

Na konci kurzu student má 15h mentoring přes dva měsíce. Prostřednictvím skupiny a jednotlivých aktivit, dostávají praktické pokyny pro dosažení svých profesních cílů. Je sestavení portfolia pracovat ve firmě, se otevírá svůj vlastní podnik, nebo zlepšení strategii vaší značky, kurz umožňuje studentovi na trh.

+ ACCESS TO pracovního prostoru a propojení IED LAB

IED Rio nabízí poté, co v průběhu pracovního prostoru v rámci IED LAB nové PZI inovačního projektu, která nabízí širokou interakce bohaté prostředí mezi podnikateli, partnerů, studentů a učitelů, aby vytvořila schopnou tyč k posílení ekosystém nová ekonomika. Podívejte se na podmínky použití.

Registrace a zápisu

Chcete-li zahájit proces registrace, klepnutím na tlačítko Zápis, vyplňte všechny požadované údaje a přiložte CV. Učební osnovy bude přezkoumána naším týmem a následně vás budeme kontaktovat s pokyny k označení rozhovor (v případě potřeby), a provádět registraci.

PLATBA v 48X

IED nabízí možnost platby kurzů až 48x. Kompletní „kontakt pro více informací.“

  • IED Rio si vyhrazuje právo odložit kurz, pokud nechcete dostat se usnášet.
This school offers programs in:
  • Portuguese (Brazil)


Poslední aktualizace August 18, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
300 hodin
Denní studium
Price
Cena
22,680 BRL
Information
Deadline
Locations
Brazílie - Sao Paulo
Datum začátku: Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Brazílie - Sao Paulo
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu