Master of Professional Studies in Healthcare Interior Design

Všeobecné informace

Popis programu

Zdravotnický průmysl je rychle se rozvíjející k uspokojení rostoucích potřeb stárnoucí generace poválečného baby boomu a globální populační exploze. V reakci na to NYSID vytvořil inovativní interdisciplinární program, který realizuje praxi návrhářům a zdravotnickým pracovníkům příležitost spolupracovat a získat široké znalosti o aktuálních otázkách, výzkumu a teorii při navrhování zdravotnických interiérů a aplikovat je v soustředěných studiových zkušenostech ,

Kursy zahrnují znalosti výzkumných metod, historie a teorie zdravotní péče, ochrany životního prostředí a behaviorální studie, a aplikované design. Zelený design a osvětlení výzkum týkající se zdraví, produktivity a přesnosti jsou nedílnou součástí průběhu studia. Program je určen pro studenty různých prostředí, kteří chápou, že v oblasti zdravotní péče, podnikání a design jsou neoddělitelně spjaty.

Program připravuje studenty, aby zdravotní specialisty projektanty, zařízení plánovači ve zdravotnických zařízeních, vědci podporující architektonické týmy a designové manažery a administrátory v spokojenosti pacientů.

 • Všechny třídy jsou ve večerních hodinách ao víkendech.

MPS-H osnovy (30 kreditů - na denním studiu)

První semestr - 12 kreditů

 • 710 Přehled prostředí zdravotnických zařízení (3)
 • 711 Úvod do Metody výzkumu (3)
 • 719 materiály, textil a nábytek pro zdravotnických zařízení (3)
 • 731 Programování pro prostředí zdravotnických zařízení (3)

Druhý semestr - 12 kreditů

 • 715 Historie a teorie zdravotnictví (3)
 • 720 Healthcare Studio I (3)
 • 721 Applied Research metody (3)
 • 722 Building Systems pro zdravotnictví (3)

Summer Session - 6 kreditů

 • 712 Obchodní zdravotnictví (3)
 • 730 Healthcare Studio II (3)

Breeze Glazer, LEED AP BD + C, je senior spolupracovník, vůdce udržitelný design, manažer výzkumné poznatky, Perkins + Will.

On je vášnivý nově definovat úlohu a dopadů zastavěného prostředí na zdraví lidí a ekologické. Jeho výzkum udržitelnosti zahrnuje témata jako rozmanité jako alternativních energetických systémů, zmírnění změny klimatu, obchodního případu a materiální zdraví a toxicity, často ve spolupráci s akademickými institucemi a neziskovými organizacemi.

Jaká je výhoda jít zpátky do školy, aby se specializují na zdravotní interiérového designu?

Navrhování pro lidské zdraví, je jedním z nejdůležitějších rolí pro interiérový designér nebo architekt dnes a tam je rostoucí potřeba pro talentované odborníky. Kvalita péče poskytované zdravotnickým zařízením může být přímo souvisí s kvalitou jejího interiérového designu.

Víc než jakýkoli jiný typ budovy, zdravotnictví interiéru vyžaduje společný přístup, který zahrnuje nejnovější výzkum a znalosti příslušných předpisů a požadavků. Vraťme se zpět do školy, aby se specializují na zdravotní interiérového designu je účinným prostředkem pro rychle přibývají pevný základ interiérového designu zdravotnictví znalostí a zkušeností, které jinak mohou být pomalu získal až po určité době v praxi.

Co je jedinečné o tomto programu?

Je to ve své podstatě uznává složitost zdravotní péče designu a poskytuje sekvenční vzdělávací zkušenosti v rámci aplikovaného výukovém prostředí. Učební plán byl vyvinut tak, aby odrážely spolupráci při přirozená zdravotní designu, že dnes je potřebné dodat prostředí, které je podporují, trezor, udržovatelná a regenerační rámci harmonogramu a rozpočtu.

Jak se vám přinést své profesionální zkušenosti z Perkins + se do třídy?

Moje zkušenosti s Perkins + bude mít pozitivní dopad na vzdělávací zkušenosti v programu MPS-H as zásadně důvodů osnov v rámci reálných potřeb odborné firmě. Perkins + Will je jedním z největších projekčních firem globální zdravotní péče, já jsem v současné době pracuje na zdravotnických projektů v různých regionech; od severní Kalifornie do Saúdské Arábie i mimo něj. Také jsem sloužil ve výzkumných kapacit zdravotní péče designu pro firmu a tuto zkušenost přinést přímo do učebny.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

New York School of Interior Design prepares aspiring interior designers and working professionals to be leaders in the field by providing a focused and immersive interior design education drawing upon ... Čtěte více

New York School of Interior Design prepares aspiring interior designers and working professionals to be leaders in the field by providing a focused and immersive interior design education drawing upon expert faculty, innovative approaches, and close industry relationships. Méně