Master of Arts in History

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Popis programu

Read the Official Description

Master of Arts in History

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Ve spolupráci Vysoké školy liberálních a společenských věd poskytujeme kurzy absolventů na podporu Master of Education a certifikace AA v sekundárním vzdělávání. Tyto kurzy nabízejí oddělení jazyky a literatura, historie a politologie a sociologie a trestní právo.

Master of Arts program v dějinách je navržen tak, aby žáci pokročilé instrukce týkající se 1. Významné historické otázky, události, osobnosti a období v americké a světové historii; 2. Metody historického výzkumu a historického psaní; A 3. Významné historické interpretace, které formovaly naše chápání dějin. Program připravuje studenty na doktorskou práci.

Minimálně 39 semestrálních hodin je nutné získat titul magisterského studia v historii. Požadované předměty zahrnují historiografii (HIS 500), dvě světová válka (HIS 530), koloniální období v americké historii (HIS 552) a americká ústavní historie (HIS 587). Seminář v americké historii (HIS 590), seminář o afroamerické historii před rokem 1865 (HIS 564) a seminář o afroamerické historii II Od roku 1865 (565) jsou také požadovány kurzy.

Všichni kandidáti MA musí prokázat způsobilost ve schváleném cizím jazyce. Oddělení spravuje písemnou zkoušku, která hodnotí znalosti čtenářů o jazyku, který si zvolí. Místo písemné zkoušky mohou uchazeči absolvovat nejméně šest hodin nebo minimálně dvě třídy v předškolním nebo postgraduálním studiu v jednom cizím jazyce. V takovém případě musí být v každé třídě dosaženo A nebo B, aby bylo vyhověno požadavku cizího jazyka. (Proces dokončení je dále vysvětlen v sekci tři, admissions a akademické předpisy, katalógu absolventů.) Nová možnost ve veřejné historii je k dispozici na počátku pádu roku 2015. Studenti, kteří mají zájem o tuto možnost, musí absolvovat 9 hodin kurzů obecné historie a 18 hodin požadovaných kurzů v oboru Archivnictví a muzejnictví. Kromě toho studenti potřebují dokončit 12 hodin volitelných předmětů, které by mohly zahrnovat 6 hodin k terénu studijní projekt nebo 6 hodin ke studiu speciální témata nebo 6 hodin pro psaní Master of Arts práce. Cílem programu Public History je připravit studenty na kariéru jako archiváři, veřejní historici a kurátoři. Místa zaměstnání by zahrnovala muzea, kulturní centra, kulturní, státní a národní parky, prezidentské knihovny a historická místa.

Žadatel o absolventský program v historii musí absolvovat abaktorský titul z akreditované instituce. Je upřednostňován určitý stupeň v historii; Je však přijatelný stupeň v spojenecké oblasti se silnou koncentrací v dějinách za předpokladu, že žadatel splňuje minimální standardy postgraduální školy.

Všichni kandidáti MA musí absolvovat komplexní zkoušku a mít možnost napsat práci, která se schází oddělení oddělení.

Osnovy

Rozpočtový pracovní list.

Pro rozpis poplatků kreditní hodinou a semestrem stáhněte 2017-18 Plán výuky a poplatků studentů.

In-State Out-of-State
Účtované výdaje
Školné
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
10,156 USD
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Montgomery, Alabama
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené státy americké - Montgomery, Alabama
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu