ŘO Komunikační Hospodářská politika

Všeobecné informace

Popis programu

Úžasná kombinace hospodářské politiky a komunikace ekonomických znalostí vám umožní, abyste získali přehled o tom, jak se v moderním světě používá ekonomické poznatky.

Absolventi budou schopni jednat mezi ekonomy a veřejností.

The

Kdo by měl požádat

Tento program může být pro vás vhodný, pokud máte zájem rozvíjet kariéru jako tvůrce politik, novinář, pracovat v nevládních organizacích nebo v mezinárodních organizacích.

Struktura

Komunikační hospodářská politika MA zahrnuje deset základních kurzů studovaných na plný úvazek během jednoho akademického roku nebo na částečný úvazek přes dva akademické roky.

Kurzy zahrnují: Mikroekonomické principy, Veřejnost

Výuka

Komunikační hospodářská politika MA bude vyučovat Ivy-League a významní profesoři.

Magisterské studium bude doručeno převážně prostřednictvím seminářů, maximálně 10 osob, a individuálních výukových programů.

Studenti, kteří jsou zapsáni na plný úvazek, by měli předpokládat, že budou věnovat přibližně 35 až 40 hodin týdně studiu na dobu jejich studia. Podle Michaelmanova a Hilaryho to bude zahrnovat přibližně šest až sedm formálních kontaktních hodin týdně, zbytek se skládá ze strukturované nezávislé studie.

Nezávislá studie zahrnuje především přípravu formativní i souhrnné práce, ačkoli to může zahrnovat i účast na schůzkách historické společnosti, seminářů o historickém výzkumu a profesních přednáškách. V termínu Trinity, studenti převážně samostatně pracují na psaní dizertací.

Studenti na částečný úvazek budou v průměru věnovat polovinu svého studia na dobu, která bude trvat dvakrát déle.

Posouzení

Souhrnné posouzení pro

Rozvrhy

Časové plány jsou zpravidla zpřístupněny studentům během týdne osvěžovačů. Výuka může být naplánována na každý den v týdnu. Pokud je to možné, středeční odpoledne jsou zpravidla vyhrazeny pro sportovní a kulturní aktivity.

Vaše kvalifikace

NCH ​​stupně jsou navrženy a vytvořeny profesory a fakultou vysoké školy. Kurzy odrážejí jejich oblasti odborných znalostí a výzkumných zájmů, což znamená, že se intenzivně zabývají materiálem, který vás naučí, a že studenti mohou mít příležitost účastnit se aktivního výzkumu.

New College of the Humanities studia v programu MA Komunikace Hospodářská politika je ověřena Swansea University jako vhodného standardu a kvalitě a povede k udělení Swansea University of Master of Science (MA).

Vstupní požadavky

Vstupní požadavky pro MSc Global Policy v NCH Londýn.Absolventi

Nabídky se obvykle provádějí uchazečům, kteří mají vysokoškolské vzdělání (nebo ekvivalent). Každý žadatel bude individuálně posouzen prostřednictvím své žádosti, referenčního a osobního prohlášení.Profesionálové

NCH ​​vítá žádosti od dospělých studentů, kteří mohou mít na chvíli mimo vzdělání, kteří mají odpovídající odborné zkušenosti.Požadavky anglického jazyka pro zahraniční studenty

Obvykle bychom požadovali IELTS skóre 7,0 (včetně 6,5 v každé složce). Pokud potřebujete vízum ke studiu ve Velké Británii, můžeme přijmout test IELTS pouze z centra schválené společností UKVI a nikoliv žádné další testy anglického jazyka kvůli vízovým požadavkům stanoveným vládou Spojeného království.

Studenti EU / EEA, kteří přijali vyšší úroveň angličtiny jako součást středoškolských zkoušek nebo kteří absolvovali výuku výhradně v angličtině minimálně tři roky před podáním žádosti, mohou být z těchto požadavků vyňati. Studenti EU / EEA studující IB (International Baccalaureate) mohou být osvobozeni, pokud dosáhli následujících tříd: Angličtina A: Anglický jazyk

Angličtina musí být získána do dvou let před aplikací na NCH.

Poslední aktualizace Čvn 2018

Informace o škole

Founded in 2011, New College of the Humanities (NCH) has earned a reputation as a world-class academic institution that is leading the way in UK higher education.

Founded in 2011, New College of the Humanities (NCH) has earned a reputation as a world-class academic institution that is leading the way in UK higher education. Méně