Walden University

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Walden University

Dopad svůj svět s titulem z Walden. Začněte ještě dnes!

Walden titul a certifikát programy jsou určeny pro profesionály. Odeslat formulář na pravé straně se dozvíte, jak si můžete udělat změnu a kariéře.

Již více než 40 let, Walden University, akreditované instituce, pomohla pracují profesionálové dosáhli svých vzdělávacích cílů. Walden titul a certifikát programy jsou navrženy tak, aby pomoci studentům prozkoumat aktuální trendy na trhu, získat relevantní dovednosti, které mohou být okamžitě aplikovat v reálném světě, a vytvářet pozitivní sociální změnu ve svém životě a komunit.

Studenti se učí členy fakulty, kteří jsou oba vědci a lékaři, což přináší akademické perspektivu a praktické zkušenosti do on-line třídě.

Proč si vybrat Walden?

 • Možnosti: Walden v současné době nabízí více než 80 studijních programů, více než 370 specializace a koncentrace, a více než 50 certifikačních programů, takže si můžete najít program nebo oblast studia, které potřebujete.
 • Peer síť: V Walden komunity, která se skládá z více než 127,600 studentů a absolventů, máte síť vrstevníků, kteří vás mohou podpořit na vaší cestě.
 • Mnoho perspektivy: Walden je různorodý studentský sbor pochází ze všech 50 států USA a více než 150 zemích.
 • Expert fakulty: více než 3.000 členů fakulty Walden jsou odborníky ve svých oborech, kteří přinášejí real-svět zkušenosti svých kurzech.
 • Student spokojenost:. 91% absolventů Walden, kteří reagovali na Walden průzkumu 2013 je uvedeno, že velmi spokojeno nebo spokojeno se svou alma mater *
 • Zdroj: www.WaldenU.edu/DATA, 2012-2013

Přijímací řízení

Požadavky na přijetí Walden University se liší v závislosti na programu a úrovní studia. Zápis poradci Walden jsou k dispozici, které vám pomohou při každém kroku on-line procesu žádosti, z rozhodování o tom, který program je pro vás to pravé pro podání žádosti o finanční pomoc. Poradci zápisu lze také vysvětlit Walden je převod úvěrové politiky na minulé vzdělávací zkušenosti.

Školné a finanční pomoc

Platba za své vzdělání, může být problém, ale Walden pomáhá identifikovat mnoho možností financování, které jsou k dispozici pro vás, včetně stipendií, grantů a federální a soukromé půjčky. Můžete se také poraďte se se svým zaměstnavatelem, aby zjistili, zda nabízejí výuku náhradu za vaše kurzy. Walden zápis poradce vám může pomoci určit, které finanční možnosti jsou vám k dispozici. Navíc můžete ušetřit čas a peníze tím, že přenese kredity získané dříve. Většina programy absolventa Walden vám umožní přenášet až 50% z vašich požadovaných úvěrů.

Podpora svůj úspěch

Walden je cílem je pomoci vám dosáhnout vy. Od vašeho prvního dotazu na každém kroku svého studia, můžete těžit ze široké škály podpůrných studentských služeb, které vám pomohou uspět ve své vzdělávací cestě. Walden poskytuje tyto služby pro studenty: Osobní poradci: získat osobní pozornost poradců v zápisu, finanční pomoc, členové akademické obce a další podpůrné služby, aby co nejvíce z vašeho on-line program.

Technická pomoc: Studie bez starostí, když máte 24/7 přístup k technické podpoře Walden.

Vlastní Podpora pro on-line studenty: K dispozici kdekoliv s přístupem k Internetu, online knihovna Walden je drží více než 64.000 full-textové časopisů, více než 100 databází, a více než 3 miliony disertačních prací. Různé služby jsou přizpůsobeny speciálně pro on-line doktorských studentů, včetně odborných znalostí adresář fakulty a pomoc s disertační výzkumem a ústní obhajoby.

Psaní Center: Zlepšete si své dovednosti psaní s podporou z Walden psaní centrum, které nabízí on-line zdrojů a doučování na plný úvazek profesionální editory a lektorů.

Akademické Residencies: Síť s fakultou, zaměstnanci a kolegy na in-osoba pobyty, jejichž cílem je, aby vám další výzkum a psaní podporu vašeho master's- nebo studium doktorské úrovni.

Kariéra Služby: Walden je Kariéra Services Center nabízí one-on-one poradenství a online portfolio zdrojů, které vám pomohou s kritickými úkoly, jako je pokračovat v psaní, hledání práce, a strategie rozhovoru.

Online Learning

Flexibilita a podpora Walden je dát své vzdělání na dosah. Ty budou mít prospěch z komplexního on-line vzdělávací zkušenost, která zahrnuje:

 • Pohodlné začátek se datuje po celý rok.
 • Orientace, které vás připraví pro úspěch v on-line prostředí.
 • Schopnost dokončení kurzu, kdy a kde je to výhodné pro vás.
 • Přístup k kurzy a materiálů na smartphonu nebo tabletu.
 • Multimediální zdroje navržen tak, aby rozšířit učení žáků: videa, případové studie, simulace, články, žurnály, a diskusních témat.
 • Globální on-line komunita fakulty, studenty a absolventy.

Walden kurzy jsou zaměřeny na praktické dovednosti a strategie, můžete ihned platit na pracovišti. Ty budou vyzváni, aby využít to, co se naučíte, aby zvážila inovativní řešení reálných problémů, a mnoho programů nabízí možnost aplikovat to, co jste se naučili skrze zkušenost cvičení. Kurzy vzít v úvahu současných výzkumných a případových studií k posílení kritického myšlení. Naše online formát podporuje spolupráci a diskusi, takže se můžete naučit od dalších odborníků ve svém oboru.

Fakulta

Členové Walden fakulty jsou zaměřeny na váš úspěch. Náš expert fakulty zahrnuje učence, výzkumníky a rozlišující vůdce, kteří jsou vybráni pro jejich akademické a průmyslu pověření, jakož i pro své pedagogické schopnosti. Oni se chovají jako mentoři a poradci a podporovat podpůrné a inkluzivní vzdělávací prostředí.

Zde jsou čísla: 86% členů Walden fakulty držet alespoň jeden doktorský titul, a společně se jim dostalo více než 900 ocenění za své profesní úspěchy a vynikající zásluhy svých oborech. Walden fakulty také zahrnuje 26 stipendistů nebo specialisty. Mají širokou škálu prožitkových a kulturního prostředí a vynikají v integraci své odborné znalosti do třídy.

Absolventi Community

Walden univerzita má více než 79,800 absoloventek přes 135 zemích po celém světě. Naši absolventi jsou podporovány sdružení aktivních absolventů, která udržuje absolventům spojené s studenty, schopnost a kolegové absolventů větší Walden komunity. Absolventi se účastní regionálních aktivit a zůstávají v záběru přes Alumni Ambassador Programu myWaldenAlumni-našich absolventů portal-a publikace podpis univerzitní, časopis Walden, který upozorňuje na úspěchy našich absolventů dvakrát ročně.

Akreditace

Walden University je akreditován vysokého učení Komise a členem North Central Association, www.ncahlc.org.

Walden je hrdý, že jsme získali specializované akreditace z těchto organizací:

 • Národní rada pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE)
 • Akreditační rada pro obchodní školy a programy (ACBSP)
 • Komise pro vysokoškolské vzdělávání sester (CCNE)
 • Rada pro akreditaci poradenství a souvisejících vzdělávacích programů (CACREP)
 • Project Management Institute (PMI) ® Global akreditačním středisku (GAC) pro projektové řízení vzdělávacích programů
 • Akreditační komise pro inženýrství a technologie, Inc. (ABET)

Akreditace ověřuje, že univerzita a její programy jsou vysoké kvality a nabídnout relevantní obsah. Akreditace Walden University znamená,:

 • Tyto programy a kurzy mají vysokou kvalitu.
 • Studenti, kteří se kvalifikují mají přístup k federální pomoci studentů.
 • Kredity získané jsou jednodušší převést než úvěrů získaných na neakreditovaných institucí.

Při hodnocení pověření, zaměstnavatelé a vysoké školy často hledají uchazeče, kteří vydělali titul z akreditované vysoké škole.

Najít informace o nákladech, typy povolání, míry ukončení a medián půjčky dluhu pro tyto programy na http://www.waldenu.edu/programdata.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master Of Public Administration (MPA)

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Prozkoumat strategie pro vytváření a provádění programů a projektů, které podporují pozitivní sociální změnu prostřednictvím Walden University v programu Master of veřejné správy (MPA). [+]

Prozkoumat strategie pro vytváření a provádění programů a projektů, které podporují pozitivní sociální změnu prostřednictvím Walden University v programu Master of veřejné správy (MPA). Získejte řízení a organizační schopnosti, jak budete studovat, jak správa politiky může mít pozitivní vliv na zaostalých zemích. Prohlédněte si aktuální výzkum v této oblasti, jak si místo sebe, aby podporovaly spolupráci napříč subjektů a útvarů. Specializace (kromě obecného programu) Kriminální spravedlnost Krizové řízení Globální řízení Zdravotní politika Homeland Security politika a koordinace Mezinárodní nevládní organizace (NGO) Právo a veřejná politika Místní samospráva řízení pro udržitelné společenství Neziskový Management a vedení analýza politiky Public Management a vedení Terorismus, zprostředkování a mír [-]

Master Of Sociální Práce (MSW)

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Připravte se předem svou sociální práci kariéru s on-line Master of sociální práce (MSW) z Walden University. Tento online magisterský studijní program vám pomůže rozvinout dovednosti potřebné k [+]

Připravte se předem svou sociální práci kariéry s CSWE akreditované Master of sociální práce (MSW) z Walden University. Tento online magisterský studijní program vám pomůže rozvinout dovednosti potřebné, aby se stal sociálním pracovníkem. Walden je on-line studijní program navržen tak, aby vyhovovaly potřebám pracujících studentů, vám umožní vybrat ze tří možností dokončení stupně, takže si můžete dokončit program v časovém rámci, který pracuje pro vás. Náš MSW Program využívá písemné případové studie; oceněné, přizpůsobené Video případové studie; in-osoba pobyty; a zkušenosti z praxe, aby vám v reálném světě učí, aby posílily své znalosti z oboru. Program si můžete připravit na kariéru v různých prostředích, jako jsou nemocnice, soukromé praxi, agentur sociálních služeb a kliniky duševního zdraví. Koncentrace Advanced klinická praxe Vojenská Sociální práce Sociální práce ve zdravotnictví Sociální práce s dětmi a rodinami Walden University Master of programu sociální práce (MSW) je akreditován radou na sociální práci vzdělávání (CSWE), což je specializovaný akreditačního orgánu uznaného radou pro akreditaci vysokých škol (Chea). CSWE je Komise pro akreditaci je zodpovědný za rozvoj normy, které stanoví příslušný přípravek určený k profesionálnímu sociálních pracovníků a zajistit, aby pracovní programy sociální tyto normy splňují. Minimální akademický pověření nezbytné pro získání licensure na praxi jako sociální pracovník ve většině států je Master of sociální práce (MSW) z programu akreditovaném radou na sociální práci vzdělávání (CSWE). Program MSW Walden University je akreditován CSWE. Státní licenční desky jsou odpovědné za regulaci praxi sociální práce, a každý stát má své vlastní požadavky akademické, licensure a certifikační. Walden doporučuje, aby studenti prostudovat příslušnou sociální práci licenční desku do stavu, ve kterém hodlají vykonávat určit konkrétní akademické požadavky pro udělení licence. Walden poradci zápis může poskytnout informace týkající se požadavků na stát-- státu pro udělení licence. Zůstává však odpovědností jednotlivce pochopit, vyhodnotit a v souladu se všemi licenční požadavky pro stát, ve kterém on nebo ona chce praktikovat. Walden nevydává žádná prohlášení ani záruku, že dokončení své ročníkové či programy umožní individuální dosáhnout stavu udělení licence, povolení, potvrzení, či jiné státní pověření jako sociální pracovník. [-]

Ms V Klinické Duševní Zdraví Poradenství (cacrep Akreditované)

Online forma Denní studium September 2017 Spojené státy americké USA Online

Připravte se na kariéru jako profesionální poradce s Walden University v CACREP akreditované MS v klinickém programu Duševní zdraví poradenství. [+]

Připravte se na kariéru jako profesionální poradce s Walden University v CACREP akreditované MS v klinickém programu Duševní zdraví poradenství. Prozkoumat celou řadu témat týkajících se oblasti poradenství, včetně posouzení, právního a etického hlediska, a intervence a připravovat, která pomáhají jednotlivcům a skupinám s rodinou, duševní zdraví, kariéry a otázky vzdělávání. Tento program také zkoumá poradenských technik, včetně těch, které používají v poradenství užívání návykových látek a kariérové ​​poradenství. Face-to-face pobyty umožňují udržovat kontakt s členy odborných fakulty a dalších doktorandů, zatímco vy zdokonalovat svůj výzkum, psaní a kritické myšlení. Specializace (kromě obecného programu) závislost poradenství Kariérní poradenství Forensic Poradna Vojenské rodiny a kultura Trauma a krizové poradenství Walden University je MS v klinickém programu Duševní zdraví Poradna je akreditován Radou pro akreditaci poradenství a souvisejících vzdělávacích programů (CACREP) jako duševní zdraví poradenského programu v rámci norem 2001. CACREP je specializovaný akreditační orgán uznala Rada pro vysokoškolské vzdělávání akreditaci (Chea), a CACREP akreditace je podmínkou pro udělení licence v mnoha státech. MS v klinickém programu Duševní zdraví Poradna je navržen tak, aby připravit absolventy pro nárok sedět na licenční zkoušky a splnit akademické požadavky na licensure mnoha poradenských desek státní správy. Zápis poradci Walden může poskytnout vodítko v otázkách udělení licence, nicméně, to zůstane odpovědností jedince porozumět a splnit všechny požadavky na státní licensure. Walden neposkytuje žádné prohlášení ani záruku, že dokončení Walden kurzu nebo programy umožní individuální získat státní licensure. [-]

Velitel řízení Informačních Systémů

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Chcete získat hlubší pochopení role Technologie hraje při dosahování organizačních cílů a strategií? Walden University Master of Information Systems Management je navržen tak, [+]

Připravte se na informační systémy vyšší úrovně a technologií vedoucích pozicích v širokém rozmezí corporate, vláda, školství a neziskové nastavení. Kombinací řízení ročníkovou práci i pokročilé školení v oblasti IT, Walden je Master of programu Information Systems Management (MISM) vás připraví na adresu: Vyhodnotit, design a správu informačních systémů kritické pro dnešní podniky. Olovo cross-funkční týmy a iniciativy v oblasti IT ke splnění klíčových cílů společnosti. Postoupit do pozice vedení. Navržen tak, aby rychle a za přijatelnou cenu budovat svou IT kariéru, tento program také umožňuje vydělávat na Graduate Certificate v oblasti informačních systémů po ukončení své první čtyři kurzy. * Jako student Walden, můžete si zvolit, kdy, kde a jak se učit Díky našemu on-line formát a MobileLearn®. Prostřednictvím tohoto vzdělávání technologii, můžete poslouchat v kurzu na vašem MP3 přehrávači, přístup k učebna z vašeho iPhone, stahování kurzu k přenosnému počítači, a další. * Chcete-li získat Graduate Certificate v informačních systémech, ty musí uspokojivě dokončit ITEC 6111, Itec 6115, Itec 6140 a ISYS 6030 a požádat o osvědčení, která je udělována bez dodatečných nákladů. [-]

Vzdělávání Specialista (eds)

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Vezměte svou kariéru dál, rychleji, s programy specialista on-line Vzdělávání Walden University je (EDS). Tyto programy EDS připravit vás sledovat nové vedoucí roli, zatímco vy položit základy sledovat doktorát [+]

Vezměte svou kariéru dál, rychleji, vydělávat stupně vzdělání Specialista (EDS) on-line z Walden University. Naše programy EDS si můžete připravit sledovat nové vedoucí roli při položit základy sledovat doktorát, pokud se tak rozhodnete. Připojte se k více než 100 státních učitelů v roce kteří si zvolili Walden University získat jejich vzdělání stupeň. S celoživotního učení Pathway Walden se studenti ve většině našich PhD v oblasti vzdělávání, doktor pedagogiky (EdD) a Education Specialist (EDS) programy trvat mnoho ze stejných počátečních kurzů. Můžete začít v jedné z našich post-magisterské nebo doktorské programy v oblasti vzdělávání a přestěhovat se do jiného programu, který vám ušetří čas i peníze. V programu Walden EDS, můžete: Sestavte si svůj pověření rychleji a za nižší cenu, než je třeba k získání doktorátu. Přeneste kredity z předchozího kurzu a urychlit svůj čas na dokončení studia. Dostávat specializovanou podporu, od svého prvního kurzu prostřednictvím svého vyvrcholení projektu. Prozkoumejte reálné výzvy v oblasti vzdělání a získat dovednosti v podpoře společenské změny. pořady EDS do osnov, instrukce, a posuzování EDS vzdělávání v raném věku (Non-Licensure) EDS ve školské správy a vedení (Non-Licensure) EDS ve vzdělávacím vedení a správa (Principal příprava) EDS v didaktické techniky EDS v Readingu, gramotnosti a hodnocení (Non-Licensure) EDS speciální pedagogiky (Non-Licensure ) Můžete pracovat směrem k stupni rychlostí, která je pro vás to pravé. Tradiční: Vezměte jeden kurz najednou. Předem díky programu neustále při správě jiné závazky. Fast Track: Vezměte dva předměty najednou. Věnovat více času na programu a dokončit svůj titul dříve. [-]

MSc

Ms Instruktážní Designu A Technologie

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Naučte se vytvářet efektivní kurzy založené na technologiích a vzdělávací programy pro různá prostředí, včetně vyššího vzdělávání; komunita vysokoškolské vzdělání; corporate a neziskové vývoj pracovní síly; a zdravotní péče, vojenské a vládní vzdělání. [+]

Naučte se vytvářet efektivní kurzy založené na technologiích a vzdělávací programy pro různá prostředí, včetně vyššího vzdělávání; komunita vysokoškolské vzdělání; corporate a neziskové vývoj pracovní síly; a zdravotní péče, vojenské a vládní vzdělání. Pákový efekt Walden Vlastní nejmodernější technologií učení, jak si prohlédnout učit teorii, instruktážní návrhové procesy a účinné strategie pro zapojení studentů 21. století. Můžete pracovat směrem k stupni rychlostí, která je pro vás to pravé. Tradiční: Vezměte jeden kurz najednou. Předem díky programu neustále při správě jiné závazky. Fast Track: Vezměte dva předměty najednou. Věnovat více času na programu a dokončit svůj titul dříve. Po prvním Samozřejmě, můžete si vzít jeden kurz v době, nebo vydělávat váš titul rychleji, tím, že dva předměty najednou. Můžete také přepínat mezi jednotlivými možnostmi v celém programu, aby vyhovovala vašim měnícím se potřebám. Specializace (kromě obecného programu) Online Learning Školení a zvyšování výkonnosti [-]

Ms Lidských A Sociálních Služeb

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Dále váš závazek k sociální změny s on-line MS v oblasti lidských a sociálních služeb z Walden. Prostřednictvím profesionálně zaměřené učební plán, interaktivních případových studií a simulace, a mezioborové přístupu připravit na řešení potřeb jednotlivců, komunit a organizací v globálním kontextu. Koncepty a teorie ožívají pomocí animovaných případových studií a interaktivní vzdělávací Společenství. [+]

Dále váš závazek k sociální změny s on-line MS v oblasti lidských a sociálních služeb z Walden. Prostřednictvím profesionálně zaměřené učební plán, interaktivních případových studií a simulace, a mezioborové přístupu připravit na řešení potřeb jednotlivců, komunit a organizací v globálním kontextu. Koncepty a teorie ožívají pomocí animovaných případových studií a interaktivní vzdělávací Společenství. Můžete zkoumat problémy, které jsou charakteristické pro lidské a sociálních služeb, podporu přístupu k počet organizací pochopit možné strategie a řešení. S 12 kariéra zaměřené specializace na výběr, můžete soustředit své studium na vašich potřeb a cílů a rozvíjet dovednosti, aby vynikal ve svém oboru. Specializace - Společenství a sociální služby - Intervence a vedení Společenství - řešení konfliktů a vyjednávání - Criminal Justice - katastrofy, krize a intervence - rodinná studia a intervence - gerontologii - globální sociální služby - Human Services Nezisková Administrace - Mental Health facilitace - vojenské rodiny a kultura - sociální politika a analýza a plánování MS v lidských a sociálních službách programu, včetně jeho specializací, není navržen tak, aby vedlo k profesionální licensure, včetně udělení licence jako profesionální terapeut, poradce, sociální pracovník nebo psycholog. [-]

Ms Ve Forenzní Psychologii

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Walden University MS v forenzní psychologie program připravuje, abyste aplikovat silné nové poznatky, dovednosti a pohledy do různých neklinických rolí v oblastech, jako jsou počítačové trestné činnosti, kriminální vyšetřovací analýzy a profilování, terorismu a oběti advokacii. [+]

Walden University MS v forenzní psychologie program připravuje, abyste aplikovat silné nové poznatky, dovednosti a pohledy do různých neklinických rolí v oblastech, jako jsou počítačové trestné činnosti, kriminální vyšetřovací analýzy a profilování, terorismu a oběti advokacii. Prozkoumat biologické, psychologické a sociální faktory ovlivňující kriminální chování. Aplikovat psychologické přístupy a koncepty, jak identifikovat pachatele, včetně mladistvých, v širokém rozsahu soudních nastavení. Naše škála specializací vám může poskytnout odborné znalosti budete muset řídit pozitivní změny v právním systému. Specializace Criminal Justice (Self-navržen) kyberkriminalitě rodina Násilí Právní problémy v forenzní psychologie Válečný Policejní psychologie self-navrženy Sexuální delikvent Chování Terorismus Viktimologie Poznámka o udělení licence MS ve forenzní psychologie není licensure programu a nepřipravuje jednotlivce, aby se stal licencovaný psychologie profesionální. [-]

Ms Ve Studiích Raného Dětství

Online forma Denní studium Kombinované March 2017 Spojené státy americké USA Online

Rozvíjet odborné znalosti na pomoc dětem daří s Walden je MS v raném dětství programu studií. Prohloubit své znalosti o dětských vývojových stádií, prozkoumat nejnovější trendy a teorie v raném dětství, a získat praktické dovednosti potřebné k vytvoření prostředí, kde děti učit se a růst. [+]

Rozvíjet odborné znalosti na pomoc dětem daří s Walden je MS v raném dětství programu studií. Prohloubit své znalosti o dětských vývojových stádií, prozkoumat nejnovější trendy a teorie v raném dětství, a získat praktické dovednosti potřebné k vytvoření prostředí, kde děti učit se a růst. Vyberte si z oborů, které lze připravit vám umožní pracovat jako správce v programech péče o dítě nebo středisek, dopad na veřejnou politiku, učí kolegy raného dětství pedagogy, nebo efektivněji vzdělávat rozmanité skupiny obyvatel. Specializace Administrativa, správa a vedení Veřejná politika v raném dětství a advokacie Výuku dospělých v raném dětství Field Výuka a rozmanitost vzdělávání v raném věku Dva způsoby, jak se naučit: Kromě MS kurzu bázi v programu raného dětství studií, Walden nabízí možnost si kompetenční bázi. [-]

Ms Ve Studiích V Raném Dětství (kompetenční-based)

Online forma Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Získat dovednosti k přípravě na vedoucí role v učení prostředí pro všechny děti. [+]

Získat dovednosti k přípravě na vedoucí role v učení prostředí pro všechny děti. Vydělat MS v raném dětství, studia se specializací na správu, řízení a vedení přes Tempo učení ™, možnost vzdělání Walden University kompetencí bázi. Prostřednictvím tohoto on-line, non-licensure programu, můžete: Prohloubit své znalosti o vývoji dítěte a učení. Rozšiřte své znalosti účinných programů a služeb. Vylepšete svou schopnost spojovat otázky spravedlnosti a začlenění s tím, jak se studenti učí se a růst. Program je v The Richard W. Riley vysoká škola vzdělání a vedení na Walden, Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE) -accredited instituce. Akreditace NCATE je uznávaným etalonem nejvyšší kvality v profesionální Prek-12 vzdělávání. Vydělat stupeň vaší podle vašich podmínek Realizován prostřednictvím Tempo Learning ™ od Walden, MS kompetence založenou programu raného dětství studia umožňuje učit na své vlastní plán, svým vlastním tempem domě na stávající dovednosti, znalosti a zkušenosti. U jednoho all-you-can-naučit cenu si předem prostřednictvím programu zvládnutí řadu kompetencí a dokončení posouzení. [-]

Ms Ve Vedení

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Poučit ze strategií, aby se stala účinnější vůdce, který umí generovat důvěru, posílení ostatních a pozitivní dopad na budoucnost vaší organizace. [+]

Poučit ze strategií, aby se stala účinnější vůdce, který umí generovat důvěru, posílení ostatních a pozitivní dopad na budoucnost vaší organizace. Walden University MS v programu vedení nabízí komplexní přístup k vedení, které vás připraví, aby splňovaly měnící se výzvy v dynamickém světě podnikání a kultivovat své osobní vedení filozofii. Prostřednictvím reálných lekce, můžete posílit své rozhodovací schopnosti jako etický vůdce v globálním prostředí. Specializace (Kromě obecného programu) Resource Leadership Human Leader Development Self-navržen [-]

Ms Ve Vysokoškolském Vzdělávání

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Určen pro ty, kteří chtějí vykonávat širokou škálu uplatnění v vysokých škol, z fakulty a štábních funkcí pro zadání administrativních pracovních míst, Walden je MS v programu Higher Education se zaměřuje na podporu organizační i studentů úspěch. [+]

Určen pro ty, kteří chtějí vykonávat širokou škálu uplatnění v vysokých škol, z fakulty a štábních funkcí pro zadání administrativních pracovních míst, Walden je MS v programu Higher Education se zaměřuje na podporu organizační i studentů úspěch. Porozumět podnikání, řízení a organizační kultury ve vysokoškolském vzdělávání. Prozkoumejte nejlepší postupy pro vytváření učebních prostředí studentské-soustředěný. Vyberte si z celé řady oborů, jejichž cílem je splnit Vaše individuální potřeby a zájmy. Můžete pracovat směrem k stupni rychlostí, která je pro vás to pravé. Tradiční: Vezměte jeden kurz najednou. Předem díky programu neustále při správě jiné závazky. Fast Track: Vezměte dva předměty najednou. Věnovat více času na programu a dokončit svůj titul dříve. Po prvním Samozřejmě, můžete si vzít jeden kurz v době, nebo vydělávat váš titul rychleji, tím, že dva předměty najednou. Můžete také přepínat mezi jednotlivými možnostmi v celém programu, aby vyhovovala vašim měnícím se potřebám. Specializace (kromě obecného programu) Vzdělávání dospělých Vysoká škola Výuka a vzdělávání Zápis Management a marketing Institutional Globální vysokých školách Vedení pro žákem úspěšnosti Online a distanční vzdělávání [-]

Ms Ve Vzdělávání (msed)

Online forma Denní studium September 2017 Spojené státy americké Baltimore

Navržený pedagogy pro pedagogy, Walden je MS v programu vzdělávání (msed) vám může pomoci rozvíjet znalosti a dovednosti, které potřebujete pomoci studentům uspět dnes. Dodává se v on-line formátu, tento program zkoumá osvědčené postupy a nejnovější výzkum. [+]

Navržený pedagogy pro pedagogy, Walden je MS v programu vzdělávání (msed) vám může pomoci rozvíjet znalosti a dovednosti, které potřebujete pomoci studentům uspět dnes. Dodává se v on-line formátu, tento program zkoumá osvědčené postupy a nejnovější výzkum. Pozorovat mistrovské učitele ve třídách a učit se osvědčených technik pro vytvoření podpůrného vzdělávacího prostředí. Vyberte si z tradičních on-line oborů, jakož i urychlené MS ve vzdělávání (msed) specializací. Navrženo pro sebemotivovaní výchovu odborníků, zrychlené msed specializace vám umožní dokončit svůj magisterský titul za pouhých 12 měsíců pro výuku tak nízké, jak $ 10,000. * Specializace Adolescent Gramotnost a učení Curriculum, instrukce, a posouzení stupně (K-12) Curriculum, instrukce, a posouzení stupně (K-12) - Urychlené Vzdělávací Vedení a správa (International Non-Licensure) Vzdělávací Vedení a správa (Principal Licensure příprava) Elementární čtení a gramotnosti (stupně PreK-6) (Non-Licensure) Elementární čtení a gramotnosti (stupně PreK-6) (Non-Licensure) - Zrychlené Elementární čtení a matematiky (stupně K-6) (Non-Licensure) Elementární čtení a matematiky (stupně K-6) (Non-Licensure) - Zrychlené Integrace technologie ve třídě (stupně K-12) Integrace technologie ve třídě (stupně K-12) - Urychlené Matematika (stupně K-6) Matematika (stupně 5-8) Matematice a přírodních vědách (stupně K-8) Čtení a gramotnost S Reading K-12 Schválení Věda (stupně K-8) Speciální pedagogika (Non-Licensure) (stupně K-12) Speciální pedagogika (Non-Licensure) (stupně K-12) - Urychlené Učitel Vedení (stupně K-12) Učitel Vedení (stupně K-12) - Zrychlené Výuka anglického jazyka studenty jazyků (třídy K-12) (Non-licensure) * Na školné sazeb základě jak června 2016. Ceny se mohou měnit. Zrychlený model je k dispozici pouze pro nové studenty. Zatímco MSEd zrychlený model je navržen tak, aby být dokončen v 12 měsících, čas do konce se mohou lišit podle studenta, v závislosti na pokroku při a úvěrů převedených, v případě potřeby. Pro osobní odhad času na dokončení, zavolejte poradce pro zápis na 1-866-492-5336. [-]

Ms V Klinické Psychologie

Campus nebo Online Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Získají znalosti ze základů psychologie a lidského chování a naučit se aplikovat psychologické teorie a výzkumu reálných situacích v klinickém prostředí. [+]

Získají znalosti ze základů psychologie a lidského chování a naučit se aplikovat psychologické teorie a výzkumu reálných situacích v klinickém prostředí. Propagovat pozitivní společenské změny používání současných teorií a výzkumu v akademickém či profesionálním prostředí. Máte-li zájem vydělávat svůj doktorát nebo se stává licencovaný klinický psycholog, Walden je MS v klinické psychologie vám poskytne pevný základ pro vaše další kroky směrem k těmto cílům. Tento program nabízí poradenskou specializaci, pomocí kterého můžete prozkoumat různé modely poradenství, včetně skupin, manželství a rodiny a zneužívání návykových látek poradenství. Specializace (kromě obecného programu) Poradenství California Poradna Poznámka o udělení licence MS v klinické psychologie stupně není navržen tak, aby připravit studenty, aby se stal licencovaným psychologie profesionální. MS v klinické psychologie se specializací na poradenství či Kalifornie poradenství (pouze pro obyvatele Kalifornie) je navržen tak, aby připravit absolventy pro odbornou praxi na úrovni magisterského. Absolventi doplňky pro specializaci poradenství nebo Kalifornie Poradna mohou také nárok sedět na licenční zkoušky a splňují požadavky na vzdělání licensure některých státních licenčních poradce desek. Nicméně, Walden University MS v klinické psychologie programu není akreditován Radou pro akreditaci poradenství a souvisejících vzdělávacích programů (CACREP), specializovaný akreditační orgán, který je podmínkou pro udělení licence v některých státech. Walden poradci pro zápis mohou sloužit jako vodítko k otázkám licensure, stát-- stavu vzdělávacím požadavkům a požadavkům stáží a praktikum; Nicméně, to zůstane odpovědnost studenta vyhodnotit a pochopit požadavky licensure pro stát nebo mezinárodní místě, kde on / ona chce pracovat jako požadavky se značně liší. Walden University nečiní žádná prohlášení ani záruku, že dokončení určitého stupně nebo kurzu pro postgraduální úvěr umožní studentovi získat licensure. [-]

Ms V Komunikaci

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Otevřete dveře do vzrušujících nových pracovních příležitostí s on-line MS v sdělením Walden University. [+]

Otevřete dveře do vzrušujících nových pracovních příležitostí s on-line MS v sdělením Walden University. Prozkoumejte nejnovější komunikační praktiky a teorie; zvládnout umění přesvědčivé zpráv; a naučit se vyvíjet, realizovat a měřit efektivní komunikační plány s využitím tradičních i digitálních médií. Tento program zahrnuje také vestavěný profesionální certifikát, který máte nárok před získání titulu. [-]

Ms V Krizovém řízení

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Několik profese vyžadují hloubku a šíři znalostí, dovedností a schopností mimořádných manažerů, kteří mohou být vyzvány ke spolupráci s první pomoci, ovlivňovat veřejnou politiku, nebo chránit čtvrti před katastrofami. [+]

Několik profese vyžadují hloubku a šíři znalostí, dovedností a schopností mimořádných manažerů, kteří mohou být vyzvány ke spolupráci s první pomoci, ovlivňovat veřejnou politiku, nebo chránit čtvrti před katastrofami. V Walden je MS v programu pro řízení záchranných prací, můžete získat další přípravy a vůdčí schopnosti potřebné k vedení úsilí reakce na mimořádné události a rozvíjet prevenci katastrof a plány reakce. Program nabízí celou řadu oborů, jakož i možnost připravit získat certifikáty od Management Institute Emergency FEMA. Specializace (kromě obecného programu) Trestní soudnictví Globální řízení vnitřní bezpečnost Public Management a vedení Terorismus a krizového řízení [-]

Ms V Manželství, Pár A Rodinné Poradenství

Campus nebo Online Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Walden University je CACREP akreditované MS v manželství, pár, a rodinné poradenství Program vám může poskytnout znalosti a dovednosti pro [+]

Walden University je CACREP akreditované MS v manželství, pár, a rodinné poradenství Program vám může poskytnout znalosti a dovednosti k diagnostice mentální a emoční poruchy a pomáhají řešit manželské a rodinné konflikty týkající se rozvodu, zprostředkování, výchovu dětí, školskou problematiku, a násilí v rodině. Naučíte se řešit řadu otázek, včetně dopadu krizí, katastrof a dalších traumatických událostech. Prostřednictvím face-to-face pobytů, budete sítě se členy odborných fakulty a dalších doktorandů, zatímco vy zdokonalovat svůj výzkum, psaní a kritické myšlení. Specializace (kromě obecného programu) závislost poradenství Kariérní poradenství Forensic Poradna Vojenské rodiny a kultura Trauma a krizové poradenství Walden University MS v manželství, pár, a rodinné poradenství program je akreditován Radou pro akreditaci poradenství a souvisejících vzdělávacích programů (CACREP), jako specializovaný akreditačního orgánu uznaného radou pro akreditaci vysokých škol (Chea). Akreditace CACREP je podmínkou pro udělení licence v mnoha státech. MS v manželství, pár a rodinné poradenství Program je navržen tak, aby připravit absolventy pro nárok sedět na licenční zkoušky a splnit akademické požadavky na licensure mnoha poradenských desek státní správy. Zápis poradci Walden může poskytnout pokyny k otázkám udělení licence; však zůstává odpovědnost jedince porozumět a vyhovět všem požadavkům státu udělení licence. Walden neposkytuje žádné prohlášení ani záruku, že dokončení Walden kurzu nebo programy umožní individuální získat státní licensure. [-]

Ms V Neziskové řízení A Vedení

Campus nebo Online Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Prozkoumat strategie, jak úspěšně zvládnout neziskové organizace v Walden University MS v neziskové řízení a vedení programu. [+]

Prozkoumat strategie, jak úspěšně zvládnout neziskové organizace v Walden University MS v neziskové řízení a vedení programu. Od fundraising na náboru dobrovolníků, tento program se zaměřuje na potřeby a zájmy současných neziskových organizací. Rozšiřte své znalosti o neziskových organizací prostřednictvím mezinárodních témat a konceptů zahrnutých v celém svém kurzu a prozkoumat řídící dovednosti-, včetně rozpočtování, které neziskové organizace spoléhají na plnit své poslání. Podívejte se, jak ho můžete podpořit pozitivní sociální změnu s této online magisterského studia. Specializace (kromě obecného programu) Globální řízení Mezinárodní nevládními organizacemi Místní samospráva řízení pro udržitelné společenství Self-navržen [-]

Ms V Oblasti Informačních Technologií

Online forma Denní studium Kombinované 24 měsíců September 2017 Spojené státy americké USA Online + 1 více

Ze základních programových a síťových kurzů na pokročilý výcvik v high-demand IT specializací Walden je MS v informačních programu Technology je navržen tak, aby vám pomůže vstoupit a pokrok v rychle rostoucí IT oblasti. [+]

Ze základních programových a síťových kurzů na pokročilý výcvik v high-demand IT specializací Walden je MS v informačních programu Technology je navržen tak, aby vám pomůže vstoupit a pokrok v rychle rostoucí IT oblasti. Lídr v oblasti on-line vzdělávání, Walden nabízí ctižádostivé a zkušené odborníky v oblasti IT možnost učit se ve state-of-the-art virtuálním prostředí s virtuální laboratoře a exkluzivní technologii MobileLearn® Walden je. Formát kariéra-budování tohoto programu vám umožní vydělávat svůj Graduate Certificate v informačních systémech po dokončení první čtyři kurzy * a poté sledovat pokročilé studium v ​​jedné z těchto specializací na vyžádání: Zdravotní informatika Information Assurance a Cyber ​​Security informační systémy softwarové inženýrství * Chcete-li získat Graduate Certificate v oblasti informačních systémů je třeba uspokojivým způsobem dokončena ITEC 6111, ITEC 6115, ITEC 6140, a ITEC 6030 a požádat o osvědčení, která je udělována bez dodatečných nákladů. [-]

Ms V Oblasti řízení Lidských Zdrojů

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Získat strategické, organizační, manažerské a analytické dovednosti, které motivují a řídit dnešní pracoviště. [+]

Získat strategické, organizační, manažerské a analytické dovednosti, které motivují a řídit dnešní pracoviště. Ať už jste právě začíná, nebo chtějí postoupit do vyšší výkonné role, Walden University v MS v řízení lidských zdrojů vám dává praktické znalosti, které vám pomohou stát se účinnějším personalista. Vyvinutý odborníky v oboru, tento program je plně v souladu s doporučeným studijním plánem Society for Human Resource Management (SHRM) a nabízí Rámcový program a tři kariéry zaměřené specializace doplnit své profesní cíle. Specializace (Kromě obecného programu) Funkční Řízení lidských zdrojů Integrace Funkční a řízení lidských zdrojů Strategické Organizační strategie Společnost pro řízení lidských zdrojů (SHRM) uznává, že Walden je MS v programu Řízení lidských zdrojů plně vyrovnán s SHRM 2014 vydání HR Curriculum Průvodce a šablonys, což pomáhá definovat vzdělávacích standardů v oblasti lidských zdrojů a pomáhá obchodní školy vyvinout studijní programy, které následují tyto standardy. [-]

Ms V Projektovém řízení

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Další informace o podnikání, vedení a komunikační dovednosti potřebné pro řízení rozmanitých týmů a projektů a zároveň pomáhá vaší organizaci dosáhnout svých strategických cílů. [+]

Předpokládá se, že poptávka po profesionály, které lze pochopit postupy a principy projektového řízení bude mít dramatický nárůst v blízké budoucnosti. Waldenův Master of Science programu v projektovém řízení vás může naučit podnikání, vedení a komunikačních dovedností potřebných pro správu různorodých týmů a projektů a zároveň pomáhá vaší organizaci dosáhnout svých strategických cílů. Walden University byl schválen jako školení v oblasti řízení projektu poskytovateli Project Management Institute (PMI). Být PMI Registrován vzdělávání Provider (REP), Walden univerzita souhlasila s dodržovat kvality kritéria stanovená PMI. MSc v oboru řízení projektů byl navržen tak, aby splňovaly kritické potřeby zaměstnavatelů v moderním světě a může vám pomoci získat pověření, které jsou potřebné k pohybu vpřed ve své kariéře. Tím se zapsal do MS Project Management programu budete mít možnost: • Soustřeďte se na tradiční nástroje řízení a aplikovat je na řízení projektů na technické stránce. • Informace o řízení rizik na úrovni projektu, stejně jako pochopit, o jeho sladění s organizačními rizikové strategie. • Získat praktické, teoretické a analytické dovednosti, aby se konstruktivně řídit projekty napříč průmyslovými odvětvími a domény. • Použijte své dálku-učení na pracovišti, a zvýšit schopnost řízení projektů v rámci disciplinárního, organizační a zeměpisné hranice. ... [-]


Ms V Průmyslové A Organizační Psychologie

Campus nebo Online Denní studium 15 měsíců December 2016 Spojené státy americké USA Online

Připravte se vstoupit do rychle se rozvíjející oblasti průmyslových a organizačního (IO), psychologie jako IO lékaře, konzultant, korporátní trenér nebo manažer lidských zdrojů v Walden je MS v průmyslové a organizační psychologie program. [+]

Připravte se vstoupit do rychle se rozvíjející oblasti průmyslových a organizačního (IO), psychologie jako IO lékaře, konzultant, korporátní trenér nebo manažer lidských zdrojů v Walden je MS v průmyslové a organizační psychologie program. Zaměření na praktickou aplikaci na pracovišti, budete zkoumat témata, jako skupinové dynamiky, vedení, řízení výkonnosti a školení zaměstnanců, jak si získat dovednosti potřebné k vybudování produktivnější a efektivnější organizací. Specializace Poradenství Psychologie Forensic Consulting Praktické lékařství Řízení lidských zdrojů mezinárodní obchod Vedení Development a trénovat Organizační rozmanitost a sociální změna Poznámka o udělení licence MS v průmyslových a organizační psychologie není licensure programu a nepřipravuje jednotlivce, aby se stal licencovaný psychologie profesionální. [-]

Ms V Psychologii

Campus nebo Online Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Walden University MS v psychologii program vám umožní prozkoumat sociální, kulturní a kognitivní aspekty lidského chování a poskytne vám základní pochopení principů psychologie. [+]

Walden University MS v psychologii program vám umožní prozkoumat sociální, kulturní a kognitivní aspekty lidského chování a poskytne vám základní pochopení principů psychologie. Tento program nabízí celou řadu oborů z čeho vybírat, v závislosti na vašich individuálních zájmů a cílů. Získat silnější pochopení multikulturních pohledů psychologie, jak si prohlédnout výzkum, který může být aplikován na širokou škálu nastavení. Specializace Aplikovaná psychologie Dětská a dorostová Development Krizového řízení a reakce Pedagogická psychologie Obecná psychologie psychologie zdraví Vedení Development a trénovat Organizační rozvoj Psychologie kultury Psychologie, veřejná správa a sociální změny Sociální psychologie Terorismus a bezpečnost Poznámka o udělení licence MS v oboru psychologie není licensure programu a nepřipravuje jednotlivce, aby se stal licencovaný psychologie profesionální. [-]

Ms V Trestním Soudnictví

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Pobyt v čele tohoto vyvíjející oblasti, jak budete studovat nejnovější teorie a prozkoumat dnešní stále sofistikovanější otázek trestního soudnictví. Získat širokou expozici do oblasti trestního soudnictví [+]

Pobyt v čele tohoto vyvíjející oblasti, jak budete studovat nejnovější teorie a prozkoumat dnešní stále sofistikovanější otázek trestního soudnictví. Získat širokou expozici do oblasti trestního práva, včetně toho, jak vymáhání práva, dvory, a oprav funkce a pracovat na místní, státní a federální úrovni. Na MS v programu pro oblast trestního soudnictví na univerzitě Walden, si můžete prohlédnout unikátní vzdělávací program, který kombinuje kriminální chování teorie s technikou, vnitřní bezpečnosti a manažerských dovedností, které můžete okamžitě použitelná, v práci nebo využívají postoupit svou kariéru. Specializace (Kromě obecného programu) Krizové řízení Globální řízení Homeland Security politika a koordinace Právo a veřejná politika analýza politiky Public Management a vedení Self-navržen Terorismus, zprostředkování a mír [-]

Ms V Trestním Vedení Soudnictví A Vrcholového Managementu

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

MS v trestní justici vedení a výkonného vedení Připravte vést změny ve vaší organizaci a vlivu politických činitelů ve své komunitě. Jste-li vymáhání práva nebo [+]

Připravte se vést změny ve vaší organizaci a vlivu politiků ve své komunitě. Pokud jste policejní nebo trestní justice profesionální, Walden University vám může pomoci získat znalosti a zkušenosti pro přípravu na výkonných řídicích funkcích ve trestní spravedlnosti nebo přechodu do kariéru v oblasti vzdělávání nebo poradenství. Walden je MS v programu Criminal Justice vedení a výkonného managementu spojuje kriminální chování teorie s studií v lidských službách, technologii a vnitřní bezpečnost pomoci rozšířit své manažerské schopnosti. Specializace (Kromě obecného programu) Krizové řízení Globální řízení Homeland Security politika a koordinace Právo a veřejná politika analýza politiky Public Management a vedení Self-navržen Terorismus, zprostředkování a mír [-]

MS V účetnictví

Online forma Denní studium September 2017 Spojené státy americké USA Online

Ať už jste právě začínáte, přípravě na zkoušku CPA, nebo se zajímají o prosazování svého účetního kariéru, Walden University v MS v programu účetnictví vám pomůže posílit své dovednosti při analýze a finančního rozhodování. [+]

Ať už jste právě začínáte, přípravě na zkoušku CPA, nebo se zajímají o prosazování svého účetního kariéru, Walden University v MS v programu účetnictví vám pomůže posílit své dovednosti při analýze a finančního rozhodování. Navrženy tak, aby vám pomohou pokroku v této rychle se měnícím povolání, náročné učební plán zahrnuje manažerského účetnictví, finanční řízení, o aktuálních tématech a právní a etické otázky účetnictví. Specializace Účtování Professional Účetnictví s důrazem CPA self-navrženy Walden University BS v oboru Business Administration, Master of Business Administration (MBA), Doctor of Business Administration (DBA), a PhD v programech řízení jsou akreditovány Radou pro akreditaci pro obchodní školy a programy (ACBSP). MS v účetnictví a BS v účetních programů jsou rovněž akreditovány ACBSP a získaly Specialized Účetní akreditace dané organizace. Většina států vyžaduje jednotlivce k dokončení 150 semestru (225 čtvrtletí) hodiny, v některých oblastech, na něž tak, aby s ním bylo možno sedět na autorizovaný účetní (CPA) zkoušce a / nebo získat licenci CPA. Účetní programy Walden může pomoci absolventi pokroku směrem k splnění těchto požadavků. BS v účetnictví nabízí 120 čtvrtina (80) semestr hodin úvěru, které obsahují vyšší úrovně kurzy v tématech, jako jsou finanční účetnictví, auditu, daní a manažerského účetnictví. MS v oboru účetnictví nabízí 30 semestr (45 čtvrtletí) kreditních hodin, zatímco MBA účetnictví specializace nabízí devět semestr (13,5 čtvrtletí) kreditních hodin. Tyto programy zahrnují postgraduální kurzy v tématech, jako jsou finanční účetnictví, manažerské účetnictví a právních a etických účetních postupů. To bude požadovat, aby studenti dokončit dodatečný ročníkové práce ke splnění státní požadavky. V každém státě existují konkrétní politiky, které musí být dodržovány, pokud se jedinec snaží, aby se stal licencovaný účetní. Některé státy nedovolí jedinci, kteří absolvují účetní programy Walden sedět na licenční CPA zkoušky z důvodu státních specifických otázek, jako jsou profesionální akreditace nebo face-to-face výuky. Informace o vzdělávacích požadavcích na vašem stavu, naleznete státu rady účetnictví a souvisejících agentury. Zápis poradci Walden může poskytnout vodítko k účetním udělení licence; však zůstává odpovědností každého zapsal do programu číst, porozumět, a v souladu s požadavky na udělení licence ve státě, kde on nebo ona přeje praxi. Walden University může žádná ujištění, záruky, záruky, nebo závazek, že úspěšné absolvování programu Walden, nebo v kurzu o úvěr v rámci programu, bude dělat absolvent nárok sedět na licensure zkoušku nebo získat veřejnou udělení licence. [-]

Ms V řízení

Online forma Denní studium Kombinované March 2017 Spojené státy americké USA Online

Předem svou kariéru v podnikání, neziskové, nebo veřejného sektoru tím, že dále rozvíjet své manažerské dovednosti prostřednictvím Walden University MS v programu managementu. Tento program připravuje vás k dosažení vašich profesních cílů tím, že vám v reálném světě znalosti, které vám pomohou úspěšně řídit projekty a efektivně vést týmy. [+]

Předem svou kariéru v podnikání, neziskové, nebo veřejného sektoru tím, že dále rozvíjet své manažerské dovednosti prostřednictvím Walden University MS v programu managementu. Tento program připravuje vás k dosažení vašich profesních cílů tím, že vám v reálném světě znalosti, které vám pomohou úspěšně řídit projekty a efektivně vést týmy. Naučte se integrovat a sladit organizační procesy a systémy, stejně jako motivovat zaměstnance, aby splňovala a překonala problémy a cíle jsou relevantní pro dnešní dynamické pracovní prostředí. Specializace (kromě obecného programu) komunikace Management zdravotní péče Řízení lidských zdrojů mezinárodní obchod vedení marketing Projektové řízení Strategie a operace [-]

MA

Master Of Arts Ve Výuce (mat) (příprava Učitelů)

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Udělejte ze svého nadšení pro učení do naplňující kariéru jako první-time učitel od zapsat do Walden Master of Arts v programu výuce (MAT). [+]

Udělejte ze svého nadšení pro učení do naplňující kariéru jako první-time učitel od zapsat do Walden Master of Arts v programu výuce (MAT). Tento program určený pro nezávislé žáka, kombinuje virtuální a školních praktických zkušeností, aby vás připraví, aby se pozitivní vliv ve třídě, škole a společenství. Specializace Speciální pedagogika (K-Age 21) Poznámka ke všem obyvatelům Pensylvánie: Příprava programu učitel Walden University je schválen Minnesota rady vyučování jako vedoucí k udělení licence. Protože tento program není přezkoumána Pennsylvania ministerstvo školství, kandidáti jsou instruováni, aby požádat o Pennsylvania certifikaci jako out-of-stav absolventů přípravného programu pro učitele. [-]

Příprava Učitele Program S Master Of Arts Ve Výuce

Online forma Denní studium Kombinované September 2017 Spojené státy americké USA Online

Zapněte svou vášeň pro učení do naplňující kariéru jako při první učitel by se zapsal do Učitelství Walden je Příprava programu s Master of Arts ve výuce (MAT).Vyberte si ze tří specializací [+]

Učitel Příprava Program s Master of Arts ve výuce

 

Program není nabízen mezinárodně

 

Specializace: Early Childhood Education (narození-Grade 3)

Zapněte svou vášeň pro učení do naplňující kariéru jako při první učitel by se zapsal do Učitelství Walden je Příprava programu s Master of Arts ve výuce (MAT). Vyberte si ze tří specializací se zaměřením na speciální vzdělávání nebo vzdělávání v raném dětství. Určeno pro nezávislé studenta, tento program kombinuje virtuální a školní pole zkušenosti, které Vás připraví, aby se pozitivní vliv ve vaší třídě, ve škole, a společenství.

... [-]

Contact
Adresa destinace
Walden University,
Academic Offices:
100 S Washington Ave #900

Minneapolis, Minnesota, MN, 55401 US