United States Sports Academy

Úvod

Read the Official Description

Práce v 400000000000dolarů sportovní odvětví je jedním z nejzajímavějších kariér dnešní studenta. Ti, kteří již v průmyslu vědět: Studium on-line se Spojenými státy Sportovní akademie může postoupit svou kariéru ve sportu. Ať už potřebujete stupeň, další vzdělávání, nebo kurz nebo dva, Spojené státy Sports Academy má nepřeberné množství sportovních kurzů zapsat palců Při válcování registraci, můžete začít na vaše pohodlí. To je jen jeden z důvodů, 96% absolventů akademie říká, že by nás doporučit svým přátelům a kolegům.

Jsme největší sportovní univerzita na světě, a naše vynikající fakulty předložit příslušné studijní programy v oblasti řízení sportu, sportovní medicíny a koučování. Vzhledem k tomu, že mají akademické zázemí a profesionální zkušenosti v oblasti sportu, spojují s tím, co chcete dosáhnout.

Ceny United States Sports Academy bakalářských, magisterských a doktorských stupeň. Zejména v magisterských programech, vzdělávání v oblasti doplňuje studium v ​​kurzech. Stáže (v místní oblasti, pokud se rozhodnou jinak), pomáhat budovat profesionální sítě, které vedou k uspokojení zaměstnání. Absolventi Spojených států Sportovní akademie tvoří další síť, jeden z sportů nejrozsáhlejší. Mnoho zprávy naznačují, počtu absolventů, kteří se dostanou do práce v kariéře studovali, je přibližně 20%. Ale více než 75% absolventů akademie práce v oblasti sportu.

Jsou manažeři, učitelé, správci, podnikatelé, trenéři, poskytovatelé zdravotní péče, a vědci a všichni jsou o sportu, na profesionální, Olympic, kolegiální, interscholastic a rekreační úrovni.

Spojené státy Sportovní akademie byl první a jediný svého druhu ve Spojených státech. Byla založena v roce 1972, aby se obrátil na nové vědecké zjištění, že propojený špatnou přípravu trenérů na zranění, které sportovci jsou pod dohledem. V současné době, může trenéři jsou všude důkladně připravit pro jejich práci. Prostřednictvím sportovně zaměřené výuky, podpora výzkumu a týmovou práci s odbornými skupinami, jako je Národní federace státní střední školy asociace, Akademie ukázal, jak splnit vzdělávací potřeby profesionálních sportovců.

První desetiletí Akademie je také časově shodovalo s obecným probuzením na roli cvičení ve zdraví a hodnotě individuálního závazku ke zdravému bydlení. To znamená, rozšiřující pracovní příležitosti pro naše absolventy.

Spojené státy Sportovní akademie je americký sportovní University, s absolventy po celém světě. A jsme připraveni přijít k vám.

Podívejte se, jak můžeme uspokojit vaše potřeby sportovní vzdělávání a vyžádat si další informace dnes. Finanční podpora je k dispozici pro ty, které mají nárok.