University of Florida - College of Journalism and Communications

Úvod

Read the Official Description

Univerzita Floridy - vysoká škola žurnalistiky a komunikace

UF Vysoká škola žurnalistiky a komunikace je považován za jeden z nejlepších národa je. Síla svých programů fakulty, studentů a absolventů v celé své historii získala vysokoškolský probíhající uznání jako jeden z nejlepších programů žurnalistiky a komunikace ve Spojených státech.

Vedl o Dean Diane McFarlin College vyvinul jeho pověst excelence tím, že vytvoří osnovy, které kombinují koncepční a teoretickou výuku s nácvik dovedností, takže studenti mají možnost aplikovat to, co se učí v profesionálních nastavení. Profesionální a praktické možnosti jsou klíčovými prvky produktivní vzdělávací zkušenost pro studenty žurnalistiky a komunikačních oblastech a přispívají k národním žebříčku akademie.

Členové fakulty Vysoké školy poskytují rovnováhu mezi akademickým vzděláním a praktické zkušenosti týkající se jejich speciality. Vysoká škola nabízí bakalářské tituly v reklamě, žurnalistice, public relations a telekomunikací, a přijme přibližně 2300 vysokoškoláky v těchto oblastech.

Nabízí magisterské tituly a doktorské tituly v masové komunikace a přijme přibližně 200 studentů na magisterské úrovni. Vysoká škola zahájila dvě online magisterské tituly a programy certifikátu v globální strategické komunikace, a návrh internetových stránek a on-line komunikaci.

Celonárodně uznávaným lídrem v oblasti komunikačních technologií, vysoká škola byla inovátorem v oblasti přijímání elektronické technologie pro výuku ve všech oblastech. Vysoká škola podporuje síť více než 300 počítačů, u softwarových aplikací pro studentské použití v rozmezí od zpracování textu do grafického designu / fotografie na sofistikované analýzy dat a editaci digitálního videa.

Jeho Centrum pro média inovace + Výzkum využívá pokročilé digitální technologii vyškolit studenty při vytváření obsahu pro všechna média. Studenti ze všech oddělení pracuje v CMIR v 21. století Novinky Laboratorní a AHA! Inovace CoLab vypracovat zprávy, kampaně a programy.

Kromě toho obsahuje College The Brechner Centrum pro svobodném přístupu k informacím; Jerry Davis Interactive Media Laboratory a Knight oddělení pro stipendia, Kariéra Služby a multikulturní záležitosti.

Divize akademie Properties multimediálních, který obsahuje sedm rozhlasových stanic, umožňuje studentům z celé akademie, jejichž cílem získat zkušenosti na konkurenčním trhu vysílání. Více než 300 studentů pracují ve zpravodajských, sportovních, výroba, manažerských pozic, webdesignu, propagace a reklamy pro rozhlasové a televizní stanice každý semestr.

Veřejnoprávní vysílání televizní stanice WUFT-TV / DT nese PBS a místně produkoval programování, včetně denního zpravodajství produkoval studenty akademie. Komerční televizní stanice WRUF-TV vysílá místní počasí, zprávy a Florida Gator atletický program, a slouží jako cvičiště pro začínající meteorologové přes GatorWeather.

Komerční rozhlasové stanice WRUF-AM, známý jako ESPN 850, je nejvyšší sportovní stanice na trhu, zatímco jeho protějšek FM, Country 1037 Gator, poskytuje obyvatelům celé Severní Central Florida se na trhu jediné rozhlasové stanice moderní country.

Národní veřejné rádio pobočka, WUFT-FM a jeho repeater stanice, WJUF-FM, poskytují 24/7 zprávy a veřejné záležitosti, včetně španělštiny zpravodajství produkované studenti akademie. Rock104.com poskytuje studentům možnost naprogramovat obsah na online platformy s využitím nejmodernějších aplikací a video aplikací.

Navíc, vysoká škola má partnerství s University of Florida atletická asociace pro práci se svými odborníky na vyráběné vysoce kvalitního obsahu pro Florida Gator video, on-line a in-místo konání distribuci.

This school offers programs in:
  • English

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magistr V Mezinárodní / Interkulturní Komunikace Specializace

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Gainesville

Pole mezinárodní komunikace zahrnuje studium mezinárodní žurnalistiky (tištěné i vysílání) a mezinárodní obchodní a marketingové komunikace. Pole interkulturní komunikace se zaměřuje na interakce mezi lidmi z různých kultur, hodnot a historie. [+]

Mistr v mezinárodní / interkulturní komunikace Specializace Pole mezinárodní komunikace zahrnuje studium mezinárodní žurnalistiky (tištěné i vysílání) a mezinárodní obchodní a marketingové komunikace. Pole interkulturní komunikace se zaměřuje na interakce mezi lidmi z různých kultur, hodnot a historie. Prostřednictvím svého studia, studenti se učí vážit si a zapojit různé kultury a médií, získávat znalosti a dovednosti, které potřebujete, aby se daří v dnešním náročném globálním společenství. Na mezinárodní / interkulturní dráha v masové komunikace vrcholí student psaní diplomové práce na mezinárodní / interkulturní téma v komunikaci s použitím jedné nebo více metod používaných v komunikačním výzkumu. V rámci požadavků na stupeň, studenti získají dovednosti v interkulturní komunikaci a znalost konkrétní kultury nebo regionu na světě. Studenti jsou povinni prokázat znalosti alespoň v jednom jazyce kromě angličtiny a dokončit stáž. Příjemci stupně najít práci v USA a mezinárodních mediálních organizací (tisk, rozhlas, a on-line), nadnárodní korporace, mezinárodní poradenské společnosti, nebo veřejný sektor, včetně mezinárodních agentur a nevládních organizací, amerického ministerstva zahraničí, státní a místní vlády a neziskové organizace. Absolventi se také může rozhodnout pokračovat v plnění vyšších stupňů v postgraduální nebo odborných školách. Tento program připouští studenty na podzim a na jaře semestrů.... [-]


Magistr V Oblasti Vědy / Zdravotní Komunikaci

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Gainesville

Vysoká škola žurnalistiky a komunikace, ve spolupráci s dalšími vysokými školami na akademické půdě, nabízí magisterský stopu v oblasti vědy a zdravotní komunikací.Program je určen pro výuku vědce a zdravotnickými odborníky efektivně komunikovat přes média, [+]

Mistr ve vědě / Zdraví sdělení Vysoká škola žurnalistiky a komunikace, ve spolupráci s dalšími vysokými školami na akademické půdě, nabízí magisterský stopu v oblasti vědy a zdravotní komunikací. Program je určen pro výuku vědce a zdravotnickými odborníky efektivně komunikovat přes média, a naučit masmédií specialisté na pozadí vědu překládat jazyk vědy a zdraví do smysluplných a srozumitelných příběhů pro své zákazníky. Tyto cíle se dosahuje prostřednictvím teoretické a aplikované kurzy psaní. Nejméně dva aspekty programu, aby byl jedinečný mezi komunikačních programů vědy na celostátní úrovni. První, jiné stávající programy vědecké komunikace se zaměřením na americkou školení novinářů.UF Program je otevřen pro novináře, kteří se chtějí specializovat na pokrytí vědu a zdraví, nabízí školení pro lidi, kteří mají v úmyslu pracovat jako věci veřejné či veřejných informačních pracovníků pro vědu a zdravotnických organizací, pro jiné komunikační specialisty, a pro vědce, kteří potřebují, aby mohli komunikovat s veřejností o jejich práci. Za druhé, program se zaměřuje na vzdělávání studentů porozumět a efektivně komunikovat o vědě a zdravotní oblasti. Studenti v programu mají možnost psaní tradiční výzkumné práci, produkovat sérii článků o vědě a zdravotnických témat, nebo dokončení projektu (např. komunikační plán pro vědecké nebo zdravotní organizace). Díky schválení výborem a konkrétní úkoly a omezení vymezených, mohlo by to být projekt, například společný projekt mezi novináře / veřejné záležitosti a vědce.Například by mohly být vědec a veřejné záležitosti odborník z organizace jako NASA vytvořit plán pro sdělování výsledků obzvláště obtížné vědeckého experimentu. Další možností pro projekt namísto práce je vytvořit sérii článků publikovatelné. Tento program má profesionální poradní panel, jejíž členové slouží jako externí recenzenty pro profesionální projekty vyrobených v lieu práce. Tento panel poskytuje zpětnou vazbu, kritiku a návrhy, pokud jde o publishability těchto článků. Konečné rozhodnutí o statusu těchto článků bydlí s vnitřním výboru. Studenti jsou vedeni k dokončení odborné praxe v rámci svých studijních požadavků. Vyvinuli jsme síť vědy a zdravotnických organizací, které chtějí poskytovat stáže a jiné druhy financování pro studenty v rámci programu.... [-]


MSc V Oboru Webdesignu A On-line Komunikace

Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené státy americké Gainesville + 1 více

Studenti v web design a online komunikační program učit principy a pokročilé techniky se v Internet Design a strategické komunikace se vztahuje na zprávy, obchodní a zábavní média. [+]

MSc v oboru Web Design a online komunikace Studenti v web design a online komunikační program učit principy a pokročilé techniky se v Internet Design a strategické komunikace se vztahuje na zprávy, obchodní a zábavní média. Studenti mohou začít magisterský titul nebo certifikát program na podzim, jaro a léto podmínek. Stupeň je vyučován výhradně on-line a mnoho kurzů, a to zejména v návrhu pořadí, mají živé studenta instruktor interakce v Adobe Connect. Tato technologie umožňuje instruktoři a studenti slyšet a vidět jeden druhého a sdílet tvůrčí práce. Program je veden členy fakulty s rozsáhlými zkušenostmi v oboru web designu, stejně jako v akademické a teoretického výzkumu.Určeny především jako program na částečný úvazek pro odborníky vyškolenými v tradičních mediálních profesí, studenti mohou rovněž zapsat na plný úvazek a dokončit 37-úvěr stupně ve třech podmínek, s nákladem čtyřech chodech za semestr, včetně třídy vyvrcholení projektu. Žáci navštěvující na částečný úvazek, si mohou vybrat ze dvou předmětů za semestr. V Graduate Certificate programu budou studenti absolvovat čtyři kurzy, to vše se zaměřením na web design.... [-]