University of Colorado Colorado Springs

Úvod

Read the Official Description

University of Colorado Colorado Springs se nachází na asi 521 akrů v severovýchodní Colorado Springs, na úpatí Austin blufuje, robustní formace přírodní skály. Areál nabízí nádherný pohled na přední rozsah skalnatých hor, včetně Pikes Peak, je 14.100 stop hory, která inspirovala Katharine Lee Bates psát "Amerika krásný" od svého vrcholu v roce 1893.

Byla založena v roce 1965, UCCS byl postaven na originální dárek 1964 80 akrů (za cenu $ 1) z místní podnikatel George Dwire. Areál pokračuje v expanzi s nedávnými přídavky na Campus rekreační středisko se Gallogly Events Center, Osborne centrum pro vědu a inženýrství, Berger Hall, Mountain Lion stadion, a renovace Dwire Hall, Hellera centrum pro umění a humanitní a Centennial Hall.

V semestru podzim 2013, více než 10.600 studentů v státní podporou instrukcí a téměř 1100 studenti se zúčastnili v prodloužených studiích. V UCCS 53% studentů jsou ženy; 23% identifikovat jako studenti z etnických menšin. Přibližně 92% z UCCS studentů pocházejí z Colorada; však studenti ze všech 50 států a 55 zemí jsou zastoupeny. Více než 325 vojáků v činné službě a 25 US olympionici absolvovat vyšší učení na UCCS. O 84% studentů jsou zapsáni v bakalářských programech a 16% sledují postgraduální studium, s pomocí asi 1100 fakulty a zaměstnance. Rozpočet současné finanční prostředky za fiskální rok 2014 je přibližně 186.000.000 dolarů. Campus výdaje získá přibližně 310 milionů dolarů na místní ekonomiku každý rok přes stavebnictví, zaměstnanců a studentů výdajů, cestovní a provozní náklady.

Akreditace

Akreditované vyššího vzdělávání Komise; Člen North Central sdružení vysokých škol a škol.

Naše poslání

Poslání Fakulta pro postgraduální studium je podporovat excelenci ve vzdělání absolventa a usnadnit a zlepšit vzdělávací zkušenosti a příležitosti pro postgraduální studenty. Graduate School má odpovědnost za dohled a koordinaci všech studijních programů, a aby byla zajištěna kompatibilita mezi programy a dodržování zásad Graduate School.

Fakta a čísla

2014 Zápis

  • 11132 podzim 2014 na půdě univerzit studenti, + 5% (rekordní zápis) - 2000 studenti předmětu v on-line kurzy - 32% příjemců Pell Grant - 33% ze všech studentů jsou menšinou; 35% prvním ročníku - mezi nejrychleji rostoucích vysokých škol ve státě

Podzim 2014 postgraduální student zápisu:

  • 1753 postgraduální studenti - Čtvrtá největší veřejnou vysokou školou zápis absolvent v Coloradu (CU Denveru, CU Boulder, CSU-Fort Collins, UCCS) - ukončení sazby pro etnické menšiny se rovná peer univerzitní průměr - Více než 1500 vojenských veteránů, vojenské činné a rodinné Členové - 25 US olympioniků

Efektivní

  • UCCS základní náklady jsou o 14% nižší než u vrstevníků vysokých škol - UCCS obdrží 1023 dolarů méně státní podporu za student prezenční formy studia, než vzájemná vysokých škol - UCCS školné a poplatky jsou o 8% méně než vrstevníci - UCCS má 40% méně pracovníků na plný úvazek, než peer univerzity

Vysoce kvalitní

  • UCCS nabízí 37 bakalářské tituly, 19 mistrů, a pět doktorské tituly - US News & World Report: Americas Best Colleges
  • Třináctý mezi západními regionálních veřejných vysokých škol - Šestá celonárodně pro veřejnou vysokoškoláka inženýrství - Top-zařadil postgraduální programy v ošetřovatelství, podnikání a veřejné záležitosti - GI Jobs
  • Military Friendly (top 20% z vysokých škol a univerzit)

historie

University of Colorado Colorado Springs byla založena jako rozšíření University of Colorado systému v roce 1965. Areál se nachází na místě bývalého 80-akr Cragmor sanatoriu, centrum léčby Colorado Springs a pečovatelský dům pro osoby trpící tuberkulózou, který byl postaven v časném 1900s. V roce 1965, George J. Dwire štědře prodal 80-akr majetku za $ 1 na univerzitě, a Colorado Springs Center na univerzitě v Coloradu byl založen.

Nemovitosti získal v průběhu let k výrazným darů a širokou podporu komunity, což vede k nádherné 532-akr kampusu UCCS dnes rozvíjet a růst. Místo bylo kdysi domovem předků Native Američany; pozůstatky od cca 30 míst využívaných Plains Indy od asi 100 nl až 1400 nl tečka kampusu.

Dávné doby

V roce 1972, na Colorado Valné shromáždění schválený Colorado Ústavní změna 4, který určuje areál Colorado Springs a dva další centra jako zřetelné kampusů University of Colorado. Ten rok Dwire sál otevřen jako první pouze akademická stavba na akademické půdě. V roce 1974, první rektor UCCS byl jmenován, hlášení přímo na University of Colorado prezidenta.

UCCS rostl v průběhu let, rozvoj nových studijních programů v rámci svých pěti škol: Obchod a správa; Vzdělávání; Inženýrství a aplikovaných věd; Dopisy, vědy a umění; a School of Public Affairs. V roce 1997, obec referendum sloučil v majetku města Bethel vysoká škola ošetřovatelky s UCCS, což je šestý vysoká škola v rámci univerzity.

V roce 2011, odpovědnost za výzkum byl oficiálně přidán do UCCS zákonné poslání zákonodárce Colorado. V současné době, uspokojování potřeb Colorado druhého největšího města a regiony mimo, UCCS nabízí 34 bakalářské, magisterské a 19 pět doktorské tituly prostřednictvím svých šesti vysokých škol a škol.

Dnes

V současné době, univerzitní domy rozsáhlé třídních budovy, rezidenční bydlení, rekreační středisko, sportovní areál, rodina vývojové centrum, Dusty Loo "Bon Vivant" divadlo, El Pomar centrum a Kraemer Family knihovna, Gallogly Events Center, a Osborne Science and Engineering Center; průlomové pro inovační Lane Centrum pro akademické Health Sciences se konalo v červnu roku 2012. Od roku 2000, které byly zrekonstruované historické budovy, jako je původní hlavní sál, Cragmor Hall a Dwire Hall.

Od svého prvního zahájení v roce 1975, UCCS absolvoval přibližně 35.000 studentů. Letošní roční zápis je více než 10.500 studentů, sloužil téměř 1000 fakulty a zaměstnance, postupující mise a vize univerzity. UCCS očekává zápisem 13.000 studentů do roku 2020.

Díky závazku své komunity, absolventy a její fakulty a zaměstnance, UCCS rozrostla na živé, dynamické univerzity chystá dokázat pozoruhodné věci ve 21. století. Jedná se o univerzitní postavený komunitou, ve prospěch celé komunity. Jeho dědictví o závazku slibují vytvořit příležitosti k vytvoření velké univerzitu ve velkém městě.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Inženýrství - Energetickém Strojírenství (on-line)

Online forma Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Master of Engineering - Energie inženýrství (ME ENE) je praktický absolventem studijní program, který se zaměřuje na komerčních budov a výrobních procesů a energie, kterou spotřebují. Absolventi stávají poradci a spojenci na průmysl, který musí být účinnější soutěžit. [+]

Master of Engineering - Energie inženýrství (ME ENE) je praktický absolventem studijní program, který se zaměřuje na komerčních budov a výrobních procesů a energie, kterou spotřebují. Absolventi stávají poradci a spojenci na průmysl, který musí být účinnější soutěžit. Master of Engineering v energetickém strojírenství (ME ENE) nástin programu je odvozen z metod používaných úspěšnými praktikující energie inženýrů. Absolventi tohoto programu budou učit zobrazení budov jako se stroji a energie, jako přísada do výrobních procesů. Základem vzdělávacího programu je systém: jak každý pracuje na základní úrovni, její předpokládané chování a charakteristickou energií podpis. Energy inženýrství je aplikovaná věda, která vloží technické základy do analýzy, závěry a doporučení, které podporují výpočty, obchodních případů a projektů. Požadavky na přijetí Minimální požadavky na pravidelnou přijetí do Master of Engineering - Energy Engineering, jsou následující: - bakalářský přírodních věd (BS), ve strojírenství nebo blízce příbuzného oboru. - Vysokoškolák stupeň průměr bodu na 3,0 nebo vyšší, na stupnici od 4,0 do všech vysokoškolské úrovni vědecké práce se pokusil. - Vysokoškolák celoroční práce: - v inženýrství ekonomie - Základní termodynamika - Základní mechanika tekutin Student, který postrádá jeden nebo více z výše uvedených kurzů mohou být přijati na prozatímním základě, ale obvykle nutné pro splnění požadavků po přijetí. Dva nebo více let zkušeností v oblasti strojírenských, průmyslových, občanských či vládní inženýrství nebo technických odborných pozicích. Informace o programu Program ME enu se skládá z 30 hodin semestru studia. Materiál jádra je soustředěno kolem komerčních a průmyslových energetických systémů a způsobů kvantifikace, protože jsou nezbytné dovednosti pro práci v této oblasti. Podpora kurzy jsou konstrukce HVAC a kontroly. Pomocné kurzy patří hospodaření s energií a alternativní energie a udržitelnosti koncepty. Vyvrcholení projektu - Studenti jsou povinni absolvovat vyvrcholení kurz prokázat zvládnutí celkového obsahu programu. Témata projektů se rozhoduje mezi studentem a kurzu instruktora a běžně odrážet reálný průmyslu nebo komunitní potřebu a zájem. K dispozici pouze on-line, program ME Ene může být dokončen zcela přes vzdálenost. [-]

Magistr Inženýrství - Zaměření V Softwarovém Inženýrství

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Komplexní softwarové intenzivní systémy pronikají do všech aspektů našeho života. Tyto systémy patří mezi nejsložitější produkty, které kdy lidstvo řeší. SOFTWARE ENGINEERING je disciplinovaný použití osvědčených principů, technik a nástrojů k vytváření a udržování nákladově efektivní, uživatelsky přívětivý software, systémy, které řeší skutečné problémy. [+]

Komplexní softwarové intenzivní systémy pronikají do všech aspektů našeho života. Tyto systémy patří mezi nejsložitější produkty, které kdy lidstvo řeší. SOFTWARE ENGINEERING je disciplinovaný použití osvědčených principů, technik a nástrojů k vytváření a udržování nákladově efektivní, uživatelsky přívětivý software, systémy, které řeší skutečné problémy. Pro uspokojení poptávky po vzdělaných softwarových inženýrů téměř ve všech odvětvích dnes, UCCS zavedla Master of Engineering stupně se zaměřením na softwarového inženýrství. UCCS nabízí jedinečné prostředí ke studiu, učit se, a sdílet zkušenosti související s touto speciální inženýrské disciplíny. Naše fakulta pochází z širokého spektra pozadí. Mnozí z nich mají za sebou roky zkušeností v průmyslu před vstupem do fakultu. Výsledkem je různorodá tavící kotlík myšlenek, technologií a zkušeností. CÍLE: - Absolventi programu Mese může řídit Střední až velké velikosti softwarového projektu. - Absolventi programu Mese přispět jako produktivní člen v softwarovém týmu pro velký softwarového projektu. - Absolventi programu Mese praxe celoživotního učení a držet se až do dnešního dne se rozvíjející Software Engineering znalosti. - Absolventi programu Mese přispívat do softwarového inženýrství časopisech a na konferencích. Výsledky: - Studenti by měli znát osvědčené zásady / technik / nástroje, aktuální standardy a osvědčené postupy softwarového inženýrství. - Studenti mohou provádět nezávislý výzkum v oblasti softwarového inženýrství. - Studenti mohou požádat konstrukčního procesu softwaru v rámci projektu softwarových systémů. - Studenti vyvinuli efektivní komunikační schopnosti a profesionalitu. Požadavky na přijetí Budete potřebovat následující: - Bachelor of Science nebo Bachelor of Arts v oboru matematiky, počítačové vědy, techniky, nebo informačních systémů. - Celkový pregraduální stupeň průměr bodu na 3,0 (na stupnici od 4,0; udělena v posledních pěti letech), nebo minimálně 148 GRE (nový klasifikační stupnice), kvantitativní část. Žadatelé s stupeň průměr bodu nižší než 3,0, nebo udělena před více než pěti lety mohou být přijati na základě případ od případu. Žadatelé s studijní průměr mezi 2,75 a 3,0 zadána během posledních pěti let, může být přijat dočasně. Mezinárodní žadatelé musí dodržovat mezinárodní požadavky na žadatele přijímací umístěné na stránce "Jak se přihlásit". - Doporučuje se, aby žadatel dva roky zkušeností s obchodní, průmyslovou nebo vládní vývoji softwaru nebo údržby. - Vylíčení zkušeností a profesní cíle. - Dokončení online aplikace, včetně všech požadovaných podkladů. Předpoklady kurzu - Znalost moderního programovacího jazyka, například, Pascal, Java nebo C ++ - CS 1450 Datové struktury a algoritmy - Math 2150 diskrétní matematiky - CS 3300 Software Engineering Poznámka: Některé z těchto předmětů může mít předpoklady, a jakýkoli srovnatelný samozřejmě z jiné schválené univerzity bude stačit. Požadavky na ukončení studia Doplňuje je zapotřebí, aby absolvent: - Celkový 3,0 stupeň průměr bodu v celé práci absolventa - Veškeré práce aplikována do té míry, musí být provedeno ve lhůtě šesti ročním limitu - až 9 hodin úvěru příslušných práci absolventa může být převedena z akreditované programu absolventa na jiné instituce, nebo vzít jako non-míry hledá studentku UCCS, za předpokladu, kurz práce nebyla použita pro žádný jiný stupeň, stupeň vydělal na kurzu (S) B nebo lepší, práce samozřejmě byla přijata do posledních šesti let, a pokrytí kurz se rovná v úrovni, obsahu, a výška k předmětu, který je pro to je substituovaný. - Všechny kurzy ceně počítat na této úrovni musí být součástí schváleného plánu studia. Tento plán musí být vyvinut student a schválena jeho / její poradce před dokončením 12 hodin úvěru samozřejmě práce. [-]

Magistr Inženýrství Ve Strojírenství řízení (on-line)

Online forma Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Program UCCS Meem připraví inženýrů pro efektivní technické správy prostřednictvím řady kurzů zaměřených na klíčové dovednosti potřebné k úspěchu v pracovním prostředí, technologie, řízený. Flexibilita programu načasování a modality je navržen tak, aby dnešní pracovní profesionál. [+]

Obsah Meem programu je v souladu s pokyny pro Magisterské programy v inženýrství managementu poskytované Americkou společností pro řízení inženýrství (ASEM). Program Cíle Program UCCS Meem připraví inženýrů pro efektivní technické správy prostřednictvím řady kurzů zaměřených na klíčové dovednosti potřebné k úspěchu v pracovním prostředí, technologie, řízený. Flexibilita programu načasování a modality je navržen tak, aby dnešní pracovní profesionál. Absolventi programu budou znát a umět hrát v následujících oblastech: - systémy Procesní inženýrství životního cyklu - Finance a účetnictví principy aplikovat na inženýrské organizace - vedení a manažerských dovedností pro rychle se měnícím technologickém světě Požadavky na přijetí Minimální požadavky na pravidelné přijetí do Master of Engineering v programu Engineering řízení jsou následující: Bachelor of Science ve strojírenství nebo související vědní disciplína od akreditované instituce. Bakalářské stupeň průměr bodu na 3,0 nebo vyšší, na stupnici od 4,0 do všech vysokoškolské úrovni vědecké práce se pokusil. Bakalářské celoroční práce v: - Engineering Ekonomika - Statistiky dva (2) a více let zkušeností v oblasti průmyslové, občanské nebo vládní inženýrských a technických odborných pozicích je nutné. Student, který postrádá jeden nebo více z výše uvedených požadavků může být přijat na prozatímním základě, ale obvykle nutné pro splnění požadavků po přijetí. Informace o programu Master of Engineering v řízení inženýrství studijní program se skládá z 30 hodin semestru kurzu zahrnuje 21 hodin ze základních kurzů a 9 hodin důraz kurzů. Základní požadavky (21 kreditních hodin) - Systémy Perspective - Systémové inženýrství - Procesy inženýrství - Projektový management - Finance a účetnictví pro inženýrské manažery - Project odhad a Analýza rizik - Vedení pro inženýry - případové studie technického managementu (vyvrcholení) Engineering Health Důraz (9 kreditních hodin) - Úvod do inženýrství zdravotnických systémů - Zdravotnictví Analytics - Informační technologie ve zdravotnictví Business Důraz (9 kreditních hodin) - Marketingová strategie - operace a Soutěžit Through schopností - Základy obchodní statistiky - Capstone projekt - Studenti jsou povinni absolvovat vyvrcholení kurz prokázat zvládnutí celkového obsahu programu. [-]

Magistr Trestního Soudnictví

Online & Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Master of Criminal Justice (MCJ), program je určen pro studenty se zájmem o komplexní odborné vzdělání absolventa v oblasti trestního práva. Je určen na rozvoj v student základní znalosti o základních oblastech v rámci trestního soudnictví a podklady z nosných oborů, který by umožnil studentovi přizpůsobit mnoha operačních oborů. [+]

Mistr trestního soudu (MCJ), program je určen pro studenty se zájmem o komplexní odborné vzdělání absolventa v oblasti trestního práva. Je určen na rozvoj v student základní znalosti o základních oblastech v rámci trestního soudnictví a podklady z nosných oborů, který by umožnil studentovi přizpůsobit mnoha operačních oborů. Jako akademické a profesní obor, tento program je věnován přípravě muže a ženy nejen spravovat systém tak, jak to v současné době existuje, ale také vyhodnotit, analyzovat a měnit - stát se průkopníky urychlení formování racionální a citlivý trestní justice. Vyvážené teoretické a praktické mix Program je plně připravuje jednotlivce pro složité výzvy, kterým čelí dnešní veřejných činitelů ve státě, regionu a národa. Program MCJ poskytuje interdisciplinární pohled na trestné činnosti a systému trestního soudnictví. Zaměřuje se na vymáhání práva, soudnictví, nápravných zařízení, soudnictví ve věcech mládeže, a formulace zákonů a kódů. Individuální kurzy jsou zaměřené na personální a finanční správy, systémové analýzy, analýzy politiky, organizační teorie a chování, a tvorby programů v rámci systému trestní justice. Program MCJ je flexibilní, což umožňuje studentům navrhnout individuální studium. Požadavky na přijetí Chcete-li nárok na přijetí, student: 1.. Mít dobrý bakalářský GPA, nejlépe 3.0 nebo vyšší; 2. Odeslat tři doporučující dopisy; 3. Odeslat přijatelné skóre na GRE, GMAT nebo LSAT zkoušky; 4. Odeslat oficiální přepisy ze všech vysokých škol, jichž se účastní; 5. Vyplňte on-line žádost o postgraduálním studiu; a 6. Podat žádost poplatek 60 dolarů. Žádosti musí být doručeny do 1. června na podzim přijetí; 1. listopadu pro jarní přijetí; a do 1. dubna pro letní přijetí. Plánujte dopředu, aby se ujistěte se, že splnění přijímacího řízení termíny. Chvíli trvá, než získat přepisy a doporučující dopisy. Přijímací zkoušky skóre může trvat až čtyři týdny k dodání po zkouška je přijata. Žadatelé mohou vstoupit postgraduální programy, SPA jako non-stupeň studia, zatímco čekají na příjezd přijetí materiálů a přijetí SPA. Mohou trvat až 12 hodin (čtyři kurzy), které jsou non-studijních studentů před přijetím do školy veřejné záležitosti. [-]

Master Of Engineering Systémového Inženýrství (mesye) (on-line)

Online forma Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

UCCS Master of Engineering Systems Engineering (MESyE) program poskytuje široké znalosti rolí systémový inženýr a důkladné pochopení implementačního procesu - od analýzy potřeb a požadavků na systém k obchodování off studie a návrh systému. [+]

Systémové inženýrství popisuje vysoce interdisciplinární doménu vědeckých, technických a manažerských dovedností, potřebných k vyvíjet, ověřte, pole a podporovat integrovaný a vyvážený soubor systémových řešení, jejichž cílem je uspokojit potřeby zákazníků. UCCS Master of Engineering Systems Engineering (MESyE) programu poskytuje široké znalosti rolí systémový inženýr a důkladné pochopení procesu realizace - od analýzy potřeb a požadavků na systém k obchodování off studie a návrh systému. Program Cíle Program UCCS MESyE je určen ke zvýšení hodnoty v dnešním inženýrské pracovní síly tím, že se zaměří na roli systémový inženýr. - absolventi programu budou znát a být schopen provádět v následujících oblastech: - široká pochopení procesu životního cyklu systémového inženýrství - důkladná znalost metod projektového managementu aplikované na technický rozvoj, včetně analýzy rizik - Odbornost s matematických nástrojů a technik používaných k provádět analýzu systémů, trade-off studie a modelování na vysoké úrovni - Široká porozumění systémové architektury a její vztah k návrhu systému Požadavky na přijetí minimální požadavky na pravidelnou přijetí do Master of Engineering - Systémové inženýrství programu jsou následující: - bakalářského titulu (BS), ve strojírenství nebo související vědní disciplína od akreditované instituce. - Vysokoškolák stupeň průměr bodu na 3,0 nebo vyšší, na stupnici od 4,0 do všech vysokoškolské úrovni vědecké práce se pokusil. - Důkazy o matematické splatností, která odpovídá dokončení následujícího univerzitní úrovni kurzu: - tři semestry matematické - Alespoň jeden semestr za počet (Advanced matematické analýzy a diferenciálních rovnic) - Lineární algebra - Pravděpodobnost a matematická statistika - dva roky praxe v obchodní, civilní nebo vládní inženýrství / věda terénu. Student, který postrádá jeden nebo více z výše uvedených kurzů mohou být přijati na prozatímním základě, ale obvykle nutné pro splnění požadavků po přijetí. Informace o programu Studijní program Studijní program se skládá z 30 hodin semestru kurzu zahrnuje 24 hodin základní programových kurzů a 6 hodin volitelných. Základní požadavky (24 hodin denně) - SYSE 5010 Úvod do systémů výhledu - SYSE 5050 inženýrství Projektový management - SYSE 5110 Systémové inženýrství procesů - SYSE 5150 Analýza systému - SYSE 5210 Systems Architecture - SYSE 5310 projektů Hodnocení a řízení rizik - SYSE 5350 Engineering modelování a simulace - SYSE 5450 Systems Engineering Project (Capstone) Volitelné předměty (6 hodin) Student si vybere dva z těchto předmětů - EMGT 5020 Finance a účetnictví pro strojírenství manažery - EMGT 5510. Vedení pro inženýry - SPCE 5025 Základy astronautiky - SPCE 5045 Space Mission Analysis - SPCE 5065 Kosmická loď prostředí interakce - SPCE 5085 Space Communications Všechny systémy inženýrství studenti jsou nutné k dosažení vyvrcholení inženýrství systémů Projekt prokázat zvládnutí celkových cílů programu. Projekt se podává prostřednictvím SYSE 5450, který je součástí předepsaného sledu kurzu. Vyvrcholení Kurz je obvykle plánováno na dvě části - dva semestrální hodin třídě během podzimu termín, po kterých následuje jeden semestr hodinu třídy v průběhu jara, který se věnuje projektové dokumentace a závěrečná prezentace. Témata projektů se rozhoduje mezi studentem a poradce a běžně odrážet skutečný svět průmyslu nebo komunitní potřebu a / nebo zájem. Po potvrzení, bude nutné, aby student dokončit studijního plánu. Studijní plán musí být koordinován se a schvaluje ředitel programu absolventa. Studenti by měli zajistit počáteční plán studia se provádí před programu START. Plán bude také zaznamenávat převod jakéhokoliv úvěru použitého k programu; tento převod úvěru musí nastat před semestru, ve kterém student absolvent. Kurz práce musí být vyplněny s 3,0 GPA nebo lepší, a veškeré práce v kurzu aplikované na programu (včetně případného převodu úvěru), musí být dokončena dříve než 6 let před dokončením studia. Až 9 hodin semestr práci absolventa může být převedena z akreditovaného programu absolventa, pokud kurz práce nebyla použita pro žádný jiný stupeň, stupeň vydělal na kurzu je B nebo lepší, a obsah kurzu byl schválen program režisér. [-]

Master Of Veřejné Správy (MPA), Program

Campus nebo Online Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Master of Public Administration stupně je multidisciplinární a navrženy tak, aby postgraduální odborné vzdělání pro jednotlivce, kteří chtějí, aby se připravili na správních a / nebo politické kariéry ve veřejné, neziskové, národní bezpečnosti a systémy trestního soudnictví. [+]

Stupeň MPA připravuje studenty, aby se vedoucí role ve veřejném i neziskového sektoru. Master of Public Administration stupně je multidisciplinární a navrženy tak, aby postgraduální odborné vzdělání pro jednotlivce, kteří chtějí, aby se připravili na správních a / nebo politické kariéry ve veřejné, neziskové, národní bezpečnosti a systémy trestního soudnictví. Kromě pevného základní osnovu pokrývající základní řešení problémů a rozhodovací schopnosti a různé volitelných možností, studenti s méně odborné praxe podílet se na stáže u veřejných a neziskových agentur. Mnoho SPA studentů, stanovené ve veřejném sektoru v managementu střední úrovně, přinést stimulující real-svět perspektivu třídě. Naše tradiční titul MPA se vyznačuje tím, že je možné získat zcela online, zcela ve třídě, nebo v kombinaci. Online Dostupnost znamená, že míra je přístupná všem student s přístupem na internet. Curriculum, stupeň očekávání, a kompetence, jsou shodné pro on-line a ve třídě programy. Studenti v rámci programu MPA by měl očekávat, že k dokončení titul v ne méně než jednoho a půl a ne více než šest let; průměr je asi tři roky. Přibližně 120 studentů MPA bylo zařazeno do programu v akademickém roce 2012-2013. MISSION: Master of programu veřejné správy poskytuje vysoce kvalitní postgraduální vzdělání pro současné a potenciální lékařů ve veřejných i neziskových organizacích, u nás iv zahraničí, připravit je na vynikající výsledky v oblasti veřejné služby. K dosažení tohoto poslání, snažíme se: - Advance službu veřejnosti prostřednictvím zvýšení kvality veřejných, nezisková, národní bezpečnosti, a systémy trestního soudnictví. - Naučit studenty z různých prostředí, aby spolupracovat na splnění společenských výzev eticky, se soucitem, vizí, analytické přísnosti a praktičnost. - Podporovat strategické řídící schopnosti: kritické myšlení a rozhodování, efektivní komunikace, kreativní řešení problémů, řízení znalostí, porozumění multi-sektor, a globální občanství. - Podpora a model civilní veřejný diskurz, občanství, zodpovědnost a respekt. - Usnadnit proces celoživotního učení, který se vyvíjí a přizpůsobuje měnící se povaze terénu a trvalého rozvoje znalostí, dovedností a požadované schopnosti. Kompetence: Absolventi programu MPA budou mít tyto schopnosti, jak ve výčtu Síť škol veřejné politiky, věcí a správy (NASPAA)Naše akreditační orgán: - schopnost vést a řídit ve veřejné správě - schopnost účastnit a přispívat k procesu veřejné politiky - schopnost analyzovat, syntetizovat, kriticky myslet, řešit problémy a rozhodovat - schopnost artikulovat a aplikovat perspektivu veřejné služby - schopnost komunikovat a pracovat produktivně s rozmanitou a měnící se pracovní síly a občany [-]

Velitel Inženýrství S Specialitou V Kosmických Operací (mezo) (on-line)

Online forma Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Master of Engineering se specialitou v Space Operations (meso) je vhodný i pro profesionály zapojené do civilních, vojenských či komerčních prostor provozu, požadavky na kosmických systémů, specifikace, užitečného zatížení a mise na podporu, a analýzu kosmických systémů. [+]

K dispozici pouze on-line, MESO studijní program může být dokončena zcela přes vzdálenost. Od roku 1998, více než 250 inženýři a specialisté na služební cesty z NASA Johnson Spaceflight Center a mnoho leteckého průmyslu dokončili UCCS Master of Engineering v Space Operations, Program je opravdu jedna-za-druhu, poskytuje vysoce kvalitní výuku, aby splňovala různorodé potřeby leteckého průmyslu. Master of Engineering se specialitou v prostoru operace (MESO) je vhodný i pro profesionály zapojené do civilních, vojenských či komerčních prostor provozu, požadavky na kosmických systémů, specifikace, užitečného zatížení a mise na podporu, a analýzu kosmických systémů. Vybraná jako západní regionálního programu absolventa Program ME Space Operations je hrdý na to, že byl vybrán jako účastník Western Regional Graduate Program efektivní Fall 13. Chcete-li být zvolen, musí být nominován programu stanoveno, že "výrazný" a předloží doklad o vedení fakulty, uznání a úspěchu. WRGP umožňuje studentům, kteří jsou obyvatelé WICHE států zapsat do programů mimo svého domovského státu na rezidentních ceny školného. Program Cíle Program UCCS MESO připraví prostor odborníky prostřednictvím řady kurzů zaměřených na klíčové dovednosti potřebné, aby byla úspěšná. Flexibilita programu načasování a modality je navržen tak, aby dnešní pracovní profesionál. Absolventi programu budou znát a umět hrát v následujících oblastech: - Přeložit potřebu, týkající se vesmírnou misi, do proveditelnou návrhu systému - uplatňovat zásady, pojmy a metody práce v kurzu na efektivní návrh a aplikaci kosmických systémů splnit praktickou potřebu mise Informace o programu Master of Engineering se zaměřením na Space Operations je vhodný i pro profesionály zapojené do civilních, vojenských či komerčních prostor provozu, požadavky na kosmických systémů a konstrukčních specifikací, užitečného zatížení a mise na podporu, a analýzu kosmických systémů. Program je určen pro ty studenty, kteří si přejí o technický program, do hloubky, která předkládá tyto okruhy témat. Titul Požadavky Studenti musí mít: - SPCE 5005 - technické analýzy pro kosmické aplikace - SPCE 5025 - Základy astronautiky - spce 5045 - Space Mission Analysis SPCE 5065 - Kosmická loď environmentálních interakcí - SPCE 5085 - Space Communications - SPCE 5105 - Remote Sensing ve vesmíru - SPCE 5125 - kosmická loď Dynamics - SPCE 5595 - Space Mission Design (Capstone kurz) A Zvolte si dvě z následujících možností: - SPCE 5605 - Engineering simulace - SPCE 5625 - Global Positioning System - SPCE 5645 - Space Policy - SPCE 5665 - Systémové inženýrství procesů - SPCE 5685 - Enterprise / Systems Architecture pro Space Systems: Technical hřiště Po potvrzení, student bude muset kompletní Studijního plánu. Studijní plán musí být koordinován se a schvaluje ředitel programu absolventa. Studenti by měli zajistit počáteční plán studia se provádí před programu START. Plán bude také zaznamenávat převod jakéhokoliv úvěru použitého k programu; tento převod úvěru musí nastat před semestru, ve kterém student absolvent. ME v Space Operations program je program, bez práce; Nicméně požadavky programu patří úspěšné dokončení vyvrcholení projektu. Projekt se podává prostřednictvím spce 5595, který je součástí předepsaného sledu kurzu. Vyvrcholení Projekt by měl prokázat zvládnutí celkových cílů programu. Kurz práce musí být vyplněny s 3,0 GPA nebo lepší, a veškeré práce v kurzu aplikované na programu (včetně případného převodu úvěru), musí být dokončena dříve než 6 let před dokončením studia. Až 9 hodin semestr práci absolventa může být převedena z akreditovaného programu absolventa, pokud kurz práce nebyla použita pro žádný jiný stupeň, stupeň vydělal na kurzu je B nebo lepší, a obsah kurzu byl schválen program režisér. Požadavky na přijetí Minimální požadavky na pravidelnou přijetí jsou následující: - Bachelor of Science ve strojírenství nebo příbuzném technickém oboru. - Celkový pregraduální stupeň průměr bodu na 3,0 nebo lepší na stupnici od 4.0. Žadatelé s stupeň průměr bodu je menší než 3,0, může být dočasně přijat na případ od případu. - Třída B nebo lepší v počtu I, lineární algebry a kamene na bázi fyziky I. - Dvě nebo více let zkušeností v oblasti obchodního, občanského nebo vládní inženýrské / sci kariéry přednost. - Uchazeči, kteří nesplňují tyto požadavky na pravidelné přijetí mohou být přijati na prozatímním základě s výhradou doporučení absolventa výboru ME. [-]

MSc

Magistr (MSc) S Matematikou Důrazem

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Master of Sciences (MSc) s matematiky zvýraznění programem je cross-disciplinární program pro Master of stupně věd. To poskytuje příležitost pro současné a potenciální přírodních vědách a matematice profesionály a další rozšířit a / nebo rozšířit své vzdělání v přírodních a fyzikálních věd a matematiky na pokročilé studenty a absolventy vysokých úrovních. [+]

Učební plán Master of Sciences (MSc) s matematiky zvýraznění programem je cross-disciplinární program pro Master of stupně věd. To poskytuje příležitost pro současné a potenciální přírodních vědách a matematice profesionály a další rozšířit a / nebo rozšířit své vzdělání v přírodních a fyzikálních věd a matematiky na pokročilé studenty a absolventy vysokých úrovních. Všechny kurzy započítány stupně po přijetí musí být přijata na University of Colorado, v Colorado Springs, Denver, Health Sciences nebo Boulder areálech, po dobu maximálně pěti let, nebo šesti po sobě následujících létech. Požadavky na přijetí Kritéria pro přijetí zahrnují, ale nejsou omezeny na tyto požadavky. Každé rozhodnutí o přijetí je vyrobena Graduate výbor individuálně, po zohlednění materiál aplikací a doklady. - Bakalářský titul z akreditované vysoké škole - Nejméně 40 hodin semestr v přírodních vědách a matematice, včetně jednoho roku od počtu. Studenti mohou být přijati do programu s deficitem v matematice, ale musí odstranit nedostatek do jednoho roku po přijetí se stupněm B nebo lepší - GPA 3,00 nebo vyšší, na úrovni 4,00. Student s vysokoškolským studijní průměr pod 3,00, může být považována za přijetí, s výhradou schválení Graduate výboru. Požadavky na magistra Udělen Obecné předpisy Graduate School, kterými se řídí udělení magisterského výjimkami upravil níže: Jsou povinni 30-36 hodin semestr vědy a / nebo matematiky kurzů. - Všechny kurzy musí být přijata ze schválených Graduate School členů fakulty. - 24 a více hodin ve vědě / matematiky musí být z kurzů číslovaných 5000 nebo vyšší. Kurzy mohou být vybrány z následujících oddělení: biologie, chemie, vzdělání, zdraví vědy, zeměpis, matematika, fyzika a. Předměty z jiných oddělení, musí být schváleny předsedou Graduate výboru. - Vzhledem k tomu, že ne všechny kurzy budou vhodné pro všechny programy, by studenti měli nejprve poradit se svým poradcem před nástupem. Akademický plán by měl být dokončen v průběhu studenta prvního semestru. - Minimální stupeň průměr bodu: Kurzy na 3000 a 4000 úrovní budou přijaty k míře pouze stupně A nebo B; 5000 a 6000 na úrovni kurzů budou přijaty k míře se tříd A, B, nebo C. Studenti musí mít průměr B ve všech kurzech přijatých po přijetí do programu, včetně kurzů ve skutečnosti nutné pro míru. Zvolte práce nebo možnost Non-práce: Práce Option: 30 hodin semestr, včetně minimálně 6 hodin práce úvěru. Nejméně 15 hodin semestr musí být na úrovni absolventa v jejich primární oddělení. Minimálně tří hodin úvěru musí být z vedlejší oddělení. Student musí napsat diplomovou práci na jejich výzkum, dát prezentaci, a obhájit diplomovou práci před práce výboru pro obranu. Prosím, obraťte se na Graduate předseda výboru a Graduate School pro práci a pokyny disertační práce a manuálu. Non-práce na přání: 30 hodin semestr; nejméně 15 hodin semestr musí být na úrovni absolventa v jejich primární oddělení. Minimálně tří hodin úvěru musí být z vedlejší oddělení. Student musí absolvovat dokument popisující projekt na matematické téma schválené Graduate výboru. Závěrečná práce musí být schválen na Graduate výboru. [-]

Magistr V Aplikované Matematice

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Katedra matematiky nabízí silný postgraduální program pro Master of Science v aplikované matematiky, Specifické oblasti studia v současné době patří astrodynamics, statistiky, pravděpodobnost, diferenciální rovnice, aplikované analýzy, počítačové vidění, algebru a kódování teorii. [+]

Katedra matematiky nabízí silný postgraduální program pro Master of Science v aplikované matematiky. Specifické oblasti studia v současné době patří astrodynamics, statistiky, pravděpodobnost, diferenciální rovnice, aplikované analýzy, počítačové vidění, algebru a kódování teorii. Chcete-li reagovat na potřeby studentů i zaměstnavatelů, ministerstvo zaměřilo tohoto programu absolventa do systému čtyř skladeb, které jsou určeny k pomoci studentům rozvíjet jejich studijní programy. Tyto stopy jsou K-14 Education dráha, příprava PhD trať, Aplikovaná a výpočetní matematiky trať, a podnikatelská dráha. Tím, channeling úsilí Department v těchto čtyřech oblastech, máme pocit, že jsme schopni nabídnout postgraduální vzdělávání možnost výjimečné kvality. Upravené studijní programy jsou k dispozici pro studenty, jejichž zájmy v aplikované matematiky, nejsou zahrnuty v kolejích. Pro získání Master of Science v aplikované matematikyStudenti přijati do programu, musí absolvovat minimálně 30 hodin semestr schválené práci absolventa, včetně lineární algebry (Math 513) a Moderní analýza II (Math 532). Všichni studenti musí projít komplexní vyšetření v analýze. Studenti, kteří absolvují jeden ze čtyř stop studie budou automaticky splňují požadavky na stupeň MS Applied Math. Je nutné pro pravidelné přijetí do programu 3.00 studijní průměr v celé práce v kurzu použije na míru. Student může absolvovat až 12 hodin vhodných absolventů kurzu v jiných oblastech než na katedře matematiky oddělení. Tyto kurzy, pokud tvoří součást zavedeného dráhy, musí být předem schválen poradce. Studenti si mohou vybrat z práce nebo non-práce možnost. Studenti v možnosti práce nahradí až 6 hodin kurzů práce s diplomové práce. Všichni studenti ústní vyjádření týkající se některé aspekty vyšší matematiky. Pro studenty sledují možnost práce, bude obhajoba diplomové práce kvalifikovat jako takové prezentace. Studenti, kteří jsou zapsaní "na plný úvazek" v členském státě, v aplikované matematiky programu mohou mít nárok na jednu z omezeného počtu postgraduální výuky stáží k dispozici prostřednictvím katedře matematiky. Prosím, obraťte se na oddělení pro další informace. Přijímací Požadavky: Studenti musí mít bakalářský titul v matematice (nebo bakalářský titul v nějakém jiném oboru, s rozsáhlou ročníkové práce v matematice), včetně kurzu reálné analýze srovnatelné s UCCS kurzu MATH 431 (Moderní analýza I). Je zapotřebí minimálně bakalářský stupeň průměr bodu 3.00. U některých studijních programů, může být vyžadováno také kurz srovnatelné s UCCS kurzu MATH 414 (Modern Algebra I). Za zvláštních okolností mohou být studenti přijati do programu s nižším stupněm průměr bodu, nebo bez kurzu v reálné analýze, jako Prozatímní Studijní studenta. Scénáře, za kterých by to mohlo nastat obsahují: bakalářské práci studenta byla dokončena řada před lety; studenta bakalářský titul není v matematice; Student dosud úspěšně dokončili některé základní Matematické obory (např lineární algebra, diferenciální rovnice, pokročilé kalkul, ...), Požadavky, které musí student pak kompletní, aby se změnil z předběžných k pravidelnému stavu bude výslovně uvedeno v přijetí Dopis z katedry matematiky. Tyto požadavky mohou zahrnovat dokončení kurzů, které se nezapočítávají do MS Aplikovaná matematika stupeň. Ostatní informace 1.. Obecně platí, že až do 9 hodin semestru na úrovni absolventa matematiky předmětů absolvovaných před přijetím do programu mohou být použity k požadavkům na úvěrové na MS stupně Aplikovaná matematika. 2. Alespoň jedna matematika kurz je obvykle nabízen na úrovni 400/500 během každého Letní semestr. "Na plný úvazek", studenti obvykle dokončit program MS Aplikovaná matematika v dvou kalendářních let. Pro zájemce o studium, kteří jsou držiteli na plný úvazek se rovněž vyzývají, aby zapsat. Tito studenti obvykle absolvovat jeden kurz za semestr, a normálně dokončit titul ve čtyřech až pěti let. 3. Pro úplný popis všech předmětů vyučovaných na fakultě matematiky, stejně jako pro úplný popis požadavků na míru MS Aplikovaná matematika, by studenti měli získat kopii katalogu UCCS Samozřejmě, že k dispozici na UCCS knihkupectví. Viz Nabídka Katedra matematiky kurzu pro seznam absolvent matematiky kurzy, které budou v budoucnu nabízeny. Trať Ph.D přípravy Trať Ph.D Přípravek je určen pro ty jedince, kteří mají zájem o získání titulu v oboru matematiky, které jim umožní sledovat Ph.D titul v čisté matematice později. To bylo naše zkušenosti, že studenti mají zájem v této trati se snaží zdůraznit čistou matematiku, spíše než aplikovanou matematiku. Za tímto účelem, trať Ph.D Příprava zahrnuje pevný expozici čisté matematiky se zvláštním důrazem na algebry, analýzy a pravděpodobnosti. Trať Ph.D příprava se skládá ze základního seznamu povinných předmětů společně s plánovanou strategií. Aplikovaná a výpočetní matematiky track Aplikovaná matematika a vědecké počítání Track pro magisterský studijní program v oboru aplikované matematiky je určen pro ty jedince, sleduje kariéru ve vědě a technice s velkým matematickým nebo výpočetní obsahu. Matematik pracující v aplikovaném prostředí by měly mít nějaké znalosti dalších oborů, stejně jako moderní výpočetní dovednosti. Typickým problémem vyžaduje výstavbu matematických modelů z pojmů a údajů příslušného vědního oboru, a řešení výkaznictví a závěry v jazyce disciplíny. Aby se zajistilo, že absolventi mají určité zázemí v hlavních tématech, se doporučuje rok sekvence Metody aplikované matematiky a vědecké výpočty. Předměty z jádra tvoří 18 požadovaných 30 hodin pro magisterský titul. Vzdělávání Track v Masters of aplikované matematiky Udělen Vzdělávání track je určen pro ty jedince, kteří mají zájem o pokračování kariéry v výuce matematiky na K přes 14 úrovní, ale kdo touží po kázeň a kvalitu Master of Science v aplikované matematiky. Střední školy a vysoké školy komunity se stále více zajímají o učitele matematiky, kteří mohou prokázat kompetentní využívání technologií ve třídě, a které mohou integrovat tuto technologii s smysluplné aplikace matematiky. Za tímto účelem vzdělávání dráha obsahuje základní sadu tří předmětů, které zdůrazňují využití aplikací a technologií v matematice osnov. Student úspěšné dokončení pedagogickou dráhu bude mít solidní zázemí v základních oblastech matematiky (algebra, analýza), vynikající expozice aplikace matematiky, zejména těch, které mohou být vyučovány v K-14, třídě, a robustní školení využívání technologií v matematice třídě. Volitelný strategie pro vzdělávání Track Po úspěšném absolvování základní seznam předmětů výše, je student povinen absolvovat dalších 12 absolventů kreditních hodin v matematice. Je důležité rozvíjet hloubky v oblasti algebry, analýzy, aplikované matematiky, geometrie nebo pravděpodobnosti. Za tímto účelem každý student se specializují na dvou z těchto oblastí tím, že se alespoň jeden předmět v každé z těchto oblastí. Podnikatelská dráha Business Track pro magisterský titul v oboru Aplikovaná matematika je určen pro ty jednotlivce sledujících kariéry jako pojistných matematiků, ve finančních službách, nebo v jiných aspektech podnikání a ekonomiky. Některé ze základních matematických pojmů v těchto oblastech patří lineární algebry, optimalizace, Pravděpodobnost, statistika a stochastické procesy. Většina aplikací vyžaduje moderní výpočetní techniky. [-]

Magistr V Chemii

Campus forma Denní studium Kombinované 18 - 72 měsíců September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs + 1 více

Ústav chemie a biochemie nabízí program vedoucí k získání titulu magistra (M.Sc.) stupeň v chemii. Následující zaměření oblasti jsou k dispozici: [+]

Ústav chemie a biochemie Nabízí program pro stupeň Master of Sciences (M.Sc.), titul v chemii, Následující zaostřovacích polí jsou k dispozici: - analytická chemie - Biochemie - anorganická chemie - organická chemie - fyzikální chemie VSTUPNÉ Garantovaná Vstupné Student, který je v jeho nebo její poslední semestr studia k BA / BS v chemii a biochemie UCCS nebo je uvnitř je jeden rok promoce zaručit vstup do M.Sc. Program, pokud on nebo ona splňuje všechna tato kritéria: - dokončila minimálně 45 kreditů na UCCS v době studia. - Má minimální stupeň průměr bodu na 3,20. - Má dva doporučující dopisy od členů fakulty chemie a biochemie. Pravidelné Vstupné Pravidelné vstup do M.Sc. Program vyžaduje, aby student splňuje následující požadavky: - dosáhl bakalářský titul v oboru chemie nebo biochemie z akreditované vysoké škole nebo univerzitě. - Má bakalářský kumulativní GPA 3,00 - Má kombinovaný GRE procentuální skóre 50. percentilu nebo vyšší Žadatelé musejí vyplnit on-line přihlášku absolvent školy a zahrnuje čtyři doporučující dopisy, jeden oficiální přepis z každé vysoké škole nebo vysoké škole se zúčastnil, a platit ne vratná 60 dolarů poplatek za podání žádosti. Zahraniční studenti musí také splňovat požadavky na Graduate School pro TOEFL nebo IELTS zkoušky. Prozatímní Vstupné Studenti, kteří splňují všechny požadavky na pravidelné přijetí výše uvedené, ale kteří mají GPA mezi 2,75 a 3,00, může být považována za prozatímní přijetí. Program může fakulta přidělit práci a / nebo zkoušky, které musí být přijata, aby se nedostatky kurzu. Jsou-li splněny podmínky pro pravidelné stavu, bude programový ředitel přeřadit studenta na pravidelnou stavu. Každý kandidát je hodnocen individuálně pro prozatímní přijetí. Převodu úvěrového Může být požádán, až 12 hodin kurzu se stupněm "B", nebo lépe a získal při UCCS pro přenos do M.Sc. - Program. Tyto úvěrové hodiny se počítají do studenta absolventa GPA. Může být požádán, až 9 hodin kurzu se stupněm "B", nebo lépe a dokončil na jiném, než UCCS institucí pro přenos -. Tato žádost může být podána až po dokončení 9 hodin kurzu jako běžný přijímací studenta do M.Sc. Program. Tyto úvěrové hodiny nejsou počítány do studenta absolventa GPA. - Kurzy aplikované na absolventské hodnosti jinde, nebo v rámci UK systému mohou být přenášeny na M.Sc. úvěr se svolením chemie fakulty. Studijních požadavků Student by si měl vybrat výzkumu učitele a dokončit plán v rámci konzultací s ředitelem programu do konce svého prvního pololetí bydliště. Blízko ke konci programu studenta, bude práce komise bude vybrán. Výbor bude také spravovat zkoušku práce potřebné pro stupeň MSc. Celoroční práce A PRÁCE - 15 hodin kurzu, který musí být na úrovni 5000 nebo vyšší (Obvykle to zahrnuje pět 5000 na úrovni chemie kurzy nebo čtyři 5000 na úrovni chemie kurzy a jeden kurz 5000 na úrovni z jiného oddělení.) - Nejméně 9 hodiny chemie výzkumu - doktorské (CHEM 5904) - 6 hodin práce (CHEM 7000) - práce Obhajoba zkouška (otevřené pro veřejnost) [-]

Magistr V Elektrotechnice

Campus forma Denní studium 1 - 6 let September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

<strong>Ústav elektrotechniky a výpočetní techniky</strong> Nabízí celoroční práce a práce dohled vedoucí k získání titulu Master of Science v elektrotechnice (MSEE). Kurzy na magisterské úrovni jsou obvykle vyučovány v 08:00 nebo po 16:30, aby studenti z místního průmyslu pokračovat ve studiu. [+]

Ústav elektrotechniky a výpočetní techniky Nabízí celoroční práce a práce dohled vedoucí k získání titulu Master of Science v elektrotechnice (MSEE). Kurzy na magisterské úrovni jsou obvykle vyučovány v 08:00 nebo po 16:30, aby studenti z místního průmyslu pokračovat ve studiu. Dokončení MSEE stupně se obvykle provádí během jednoho až tři roky, a měla by být provedena během šesti let, počínaje začátkem práce v kurzu. Učební Cíle - Být schopen číst, interpretovat a kriticky hodnotit literaturu ve specializovaných oborech elektrotechniky a zhodnotit její dopad na aktuální otázky v inženýrství a společnost - Umět psát přijatelné technické zprávy a další dokumentace - Umět poskytnout přijatelné ústní prezentace technické povahy - Být schopni aplikovat základní a pokročilé znalosti v přírodních věd, matematiky a technických oborů, aby provádět analýzu a syntézu inženýrských problémů MSEE Požadavky na přijetí Pravidelné vstup do programu MSEE vyžaduje 3,0 vysokoškolák stupeň-point-průměr (GPA). Verbální uvažování a kvantitativní uvažování částí Graduate Record zkouška (GRE) jsou povinné ze všech mezinárodních žadatelů. GRE může být požadován každého studenta, jehož GPA klesne pod tímto průměrem, nebo není absolventem z ABET akreditované bakalářské program v elektrotechnice. V případě, že žák má nepřijatelné vysokoškolák GPA, ale dosáhl absolvent GPA 3,25 nebo lépe na minimálně 15 hodin semestru příslušného doktorskou práci (např brát jako neutajených studenta, nebo na jiné vysoké škole), pak student může být přijat do programu (všimněte si, že jednotky dokončené před přijetím nemusí být všechny přenositelné do absolventa studijního programu). Absolventi zahraničních vysokých škol jsou povinni skládat zkoušku TOEFL: je zapotřebí skóre 550-600 na zkoušku papírové, 78-80 na bázi internetu zkoušky z nebo 213-250 na zkoušku na počítači. Studenti nejsou přijaty na pravidelném základě mohou být přijati na prozatímně v závislosti na jejich celkovém souboru aplikace, včetně GPA, GRE, doporučující dopisy, atd Studenti přijati na prozatímním základě jsou často povinny přijmout nápravná kurzy (ty jsou uvedeny v dopise o přijetí). Registrace na těchto nápravných kurzů musí začít s prvním semestru programu studenta s alespoň třemi kreditů získaných za semestr, dokud se všechny nápravné požadavky splněny. Žádosti jsou posuzovány, a to trvale, ale je třeba být přijaty 1. dubna (pokles přijímací) nebo v říjnu 1 (jaro), vstupné pro studenty, kteří žádají o asistentské. Doporučuje se, aby zahraniční studenti platit nejméně 3 měsíce před začátkem semestru dostatek času požádat o vízum. Omezené stipendia a asistentské jsou k dispozici. Podmínky absolvování Možnost práce: - 30 hodin semestr celkem. - 24 hodin semestr samozřejmě práce. - Nejméně 18 hodin semestr musí být kurzy ECE. Zbývajících 6 hodin semestr může být nahrazen spojeneckými oddělení kurzy (např, počítačové vědy, matematika, fyzika, mechanické a letadlové techniky, atd.). - Na většině 6 hodin semestru může být nezávislé studijní obory. - 6 hodin semestr práce úvěru. Možnost Non-práce: - 30 hodin semestr celkem. - Všech 30 hodin semestr jsou práce v kurzu. - Nejméně 24 hodin semestr musí být kurzy ECE. Zbývajících 6 hodin semestr může být nahrazen spojeneckými oddělení kurzy (např, počítačové vědy, matematika, fyzika, mechanické a letadlové techniky, atd.). - Na většině 6 hodin semestru může být nezávislá studie. - Student musí zvolit Poradního výboru se stejným složením jako výbor práce (viz bod 7.1). - Student musí zvolit téma pro jeho / její Masters zprávy. Toto téma musí být schváleno jeho / její studijním poradcem. - Student musí učinit ústně a písemně zprávu poradního výboru. Oba musí být schválena výborem. [-]

Magistr V Informatice

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 6 let September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs + 1 více

Oddělení informatiky na University of Colorado v Colorado Springs nabízí Master of Science v informatice. Postgraduální studenti jsou povzbuzováni k účasti na odborné činnosti katedry. [+]

Katedra informatiky na University of Colorado v Colorado Springs nabízí Master of Science v informatice. Postgraduální studenti jsou povzbuzováni k účasti na odborné činnosti katedry. To zahrnuje účast na semináře a kolokvií, což naznačuje zlepšení vzdělávacího programu (jak bakalářské a magisterské), což naznačuje, nové výukové metody a které se podílejí na zvýšení počítačového hardwaru a softwaru zařízení v rámci oddělení. Učební Cíle - Připravit studenta provádět nezávislý výzkum v oblasti jejich specializace - Poskytnout studentům pochopení pokročilých výpočetní techniky nástrojů a konceptů, které se vztahují k oblasti jejich specializace - Připravit studenta pokračovat doktorské studium v ​​informatice - Vypracovat studentů komunikační dovednosti a profesionalita Požadavky na přijetí Uchazeči o postgraduální studium v ​​oboru počítačových věd, musí držet BS nebo bakalářský titul a mají značné počítačem, dostatečné matematické pozadí a výstavní slib schopnost vykonávat pokročilé studium a výzkum. Žadatelé s BS v oboru počítačových věd nebo v technické oblasti (jako jsou matematika, strojírenství, nebo z fyziky), jsou přirozenými kandidáty na postgraduální studium v ​​informatice. Zadání musí mít studenti ekvivalent těchto předmětů UCCS: - CS 1150 Základy výpočetní techniky - CS 1450 datových struktur a algoritmů - CS 2080 programování v Unixu - CS 2060 programování v C - CS 2160 Computer organizace a assembleru programování - CS 3160 koncepcí programovacích jazyků - CS 3300 softwarového inženýrství Student, který ukončil CS 1450, ale postrádá další předpoklady mohou být přijati, ale přesto je zapotřebí, aby se Předpokladem kurzy po přijetí. Žadatel je považován za dostatečný matematické znalosti, pokud on / ona vzala alespoň dva semestry na vysokoškolské úrovni počtu, kurz diskrétní matematiky, a alespoň jeden další průběh matematické povahy. Tento poslední kurz nemusí být v matematice oddělení; by však měla vyžadovat matematické splatnost očekává horní divize matematiky vysokoškoláka. Student by měl mít bakalářský stupeň průměr bodu nejméně 3,0 na stupnici od 4.0. Studenti s průměrem pod 3,0, ale nad 2,75 budou posuzovány individuálně, stejně jako studenti s průměrem nad 3,0, kteří dokončili bakalářský titul více než před několika lety. Studenti s GPA nedostatky, kteří se vysokoškolské kursy, aby splňovaly požadavky na vstup pozadí bude mít jejich výkon v těchto kurzech vzaty v úvahu při rozhodnutí o přijetí. Studenti, kteří v poslední době vydělal bakalářský titul s GPA pod 2,75 bude muset vzít GRE (Graduate Record Examination) před tím, než je třeba zvážit pro přijetí. Skóre 148 (nový klasifikační stupnice) na kvantitativní části se považuje za příznivý. Studenti s průměrnou veřejných zakázkách pod 3,0, pokud připustil vůbec, by se očekávat, že bude přijat dočasně. Pokud student s GPA pod 2,75 je přijat, pak Graduate School vyžaduje prozatímní přijetí. Mezinárodní žadatelé musí dodržovat mezinárodní požadavky na žalobkyni umístěné na stránce "Jak se přihlásit". Computer Science výbor Graduate Studies (GSC) Pravidelně se schází k akci na hotových aplikací. Je povinností žadatele, aby bylo zajištěno, že všechny materiály jsou přijímány včas. Žadatel se uvažuje o přijetí budou informováni o výsledcích rozhodnutí generálního sekretariátu Rady prostřednictvím e-mailu. V případě, že žadatel nemá předpoklady, se písmeno žadateli oznámí seznam kurzů žadatel potřebuje, aby se před jeho / její žádost je možno znovu zvážit. Žadatel může být klasifikována studentem a zároveň splňují předpoklady. V závislosti na počtu závad, může to trvat tak dlouho, jak dva roky, splňují požadavky pro přijetí do programu absolventa. Žadatelé o pravidelném příjmu by měli mít všechny aplikace materiálů do přijímací kanceláři na UCCS do 1. června na zimním semestru a do 1. listopadu pro jarní semestr. Tyto termíny umožňují čas GSR a Graduate School na zpracování žádosti. Je na studenta její povinností sledovat, zda jsou všechny materiály jsou přijímány včas. Pokud tyto lhůty dodrženy, bude žádost o pravidelné přijetí třeba zvážit pro následující semestr. Zahraniční studenti Zahraniční studenti, kteří žádají o programu by měly mít všechny aplikace materiálů do přijímací kanceláři na UCCS do 1. dubna vůči zimním semestru a do 1. října, jarní semestr. Žádosti obdržené později, než tato data nebo neúplné těmito daty mohou být v následujícím semestru. Je na studenta její povinností sledovat, zda jsou všechny materiály jsou přijímány včas. Vojenské Úvahy Studenti na podporu VA, kteří nemají dostatečné zázemí pro pravidelné přijetí musí sledovat plán pro přijetí jako neutajených studenta. Výbor postgraduální studium na žádost studenta, pošle dopis, VA označující kurzy a další požadavky, které musí být splněny, než pravidelný vstup lze považovat. Finanční podpora Studenti hledají finanční podporu, měl by navštívit webové stránky fakulty oddělení informatiky prozkoumat facutly výzkumné oblasti zájmu. Proveďte přímého kontaktu s kteroukoli facutly jehož výzkum oblastí zápas sami vidět, zda je k dispozici finanční podporu. Příležitosti Finanční podpora přečkat absolvent výzkumu na asistentské pozice, nebo na částečný úvazek výukových asistentských. [-]

Magistr V Oblasti Počítačové Vědy - Hry A Média Integrace

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Masters of Science v oboru výpočetní techniky - Hry a média integrace Volba je interdisciplinární stupeň, který dává všem studentům pevný základ na pokračování výzkumu a vývoje v oblasti her, animace a filmové tvorby, VR / HCl, komplexní systémy a nositelných počítačů. [+]

Masters of Science v oboru výpočetní techniky - Hry a média integrace Volba je interdisciplinární stupeň, který dává všem studentům pevný základ na pokračování výzkumu a vývoje v oblasti her, animace a filmové tvorby, VR / HCl, komplexní systémy a nositelných počítačů. Jak animace a hry průmyslu, a nositelná výpočetní společenství požadují nejvyšší kvality portfolia na místě před postgraduální studenty. Až šest hodin úvěru portfolia vývoj je důležitým rysem tohoto studijního programu. Kromě kompletní hra programem, krátký animovaný film, nebo nositelných počítačů výrobku, vývoj portfolio může obsahovat auditování třídy v Písmena, Arts and Sciences (LAS) a College of Business. Jeden z nejvíce vzrušujících aspektů programu je kombinace souboru povinných předmětů k zajištění všech studentům rozvíjet pevné základy v základech návrhu a vývoje her a integraci mediálních produktů, a možnost, aby si studenti sledovat jejich zvláštní zájmy prostřednictvím několika volitelných předmětů a rozvoj portfolia. Program Cíle Absolventi programu budou znát a být schopen provádět na profesionálních standardů v následujících oblastech: - široké znalosti celého spektra her a mediální integrace - důkladné pochopení procesu vytváření, projektování, vývoje produktů a nasazení hry, animace a film, nebo nositelných počítačů produkt - Odbornost s mnoha nástrojů a technik pro realizaci hry a mediální integrace výrobek pro průmysl Všeobecné požadavky Uchazeči o postgraduální studium ve hrách a Media integraci musí mít BS, BA nebo BFA vzdělání a mají značnou výpočetní zkušenosti a ukázat slib schopnost vykonávat pokročilé studium a výzkum. Je zapotřebí celkově pregraduální stupeň průměr bodu na 3,0 na stupnici od 4.0. Žadatelé s stupeň průměr bodu je menší než 3,0, může být dočasně přijat na případ od případu. Mezinárodní žadatelé musí dodržovat mezinárodní požadavky na žadatele. Zadání studenti musí mít ekvivalent těchto předmětů UCCS: - CS 1450 datové struktury a algoritmy - CS 3020 Advanced Technology objektu pomocí C # .NET nebo CS 3060 objektově orientovaného programování v C ++ - MATH 2150 Diskrétní matematika - MATH 3130 lineární algebry student, který dokončil CS 1450, ale postrádá ostatní předpoklady, může přijaty, ale stále by musel splňovat výše uvedené požadavky po přijetí. Studenti s značné znalosti programování a / nebo matematické zkušeností v oboru se doporučuje použít. Informace o programu Vývoj nových forem interakce, inovativní výzkum v týmovém prostředí a rozvoj portfolia jsou základem základem navrhovaného stupně. Všechny kurzy ve vzdělávacím programu se zaměří na kreativitu a účast týmu od všech studentů. Potenciální projekty a žádost obsahovat - vytváření grafické aktiv, virtuální realita, vzdělání, zdravotní, filmové tvorby a animace, rehabilitaci a geriatrické zdravotní péči, historii a teorii, smíšené, umocněnou a nositelných počítačů, a simulaci a školení. Tento program vyžaduje 30 hodin úvěru na úrovni absolventa práce. Aby se zajistilo, že absolvent programu budou získali dostatečné šíři znalostí v her a mediální integrace, tyto tři předměty nebo jejich ekvivalenty jsou nutné, pokud nebyly dříve brány jako vysokoškolák - CS 5720 Návrh a analýza Algoritmy - CS 5780 3D hry a digitální obsah Creation - CS 5800 Úvod do počítačové grafiky Kromě toho, kdyby se budoucí plány studenta jsou usilovat o doktorát v oboru počítačových věd, tyto předměty jsou vysoce doporučeno, pokud nebyla přijata jako součást bakalářský program: - CS 5500 Operační systémy - CS 5700 modelovací, Automaty a formální jazyky - CS 5200 Computer Architecture Tyto kurzy se ujistili, že absolvent programu GMI budou získali dostatečné šíři znalostí v oblasti informatiky. Studenti, kteří měli pokročilé vysokoškolské kursy v těchto přesných oblastech, nebude umožněno, aby tyto kurzy pro postgraduální úvěr, ale místo toho musí zahrnout jiné úrovni absolventa informatické kurzy. Industrial Portfolio, práce, projekt Kromě toho budou studenti muset vyvinout Průmyslové portfolia (až šest kreditních hodin), a dokončení projektu (tři kreditních hodin), nebo práci (šest kreditních hodin). Maximální celková devět hodin úvěru práce nebo projektu, a portfolio je povoleno to, že studenti mají dostatek ročníkovou práci ve hrách a médií integračních oblastí. Práce nebo projekt (3 nebo 6 kreditních hodin) Studenti jsou nutné k dokončení projektu (tři kreditních hodin) nebo práce (šest kreditních hodin). Studenti by měli být schopni pracovat s poradcem v oblasti GMI koncentrace po pokynů MS práce nebo práce projektu v oddělení CS. [-]

Magistr V Oblasti Sportu Výživě

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs + 1 více

Master of Science v oboru sportu výživě je určen k přípravě registrovaných Dietitians (RDS nebo PD způsobilý) a / nebo na národní a mezinárodně uznávaných odborníků na výživu. [+]

Master of Science v oboru sportu výživě je určen k přípravě registrovaných Dietitians (RDS nebo PD způsobilý) a / nebo na národní a mezinárodně uznávaných odborníků na výživu. RDs, RD nárok či absolventi DPD (Didaktický Program v Dietetics) programy se mohou uplatnit. Absolventi IOC Sport Nutrition diplom obdrží až 9 kreditů za jejich práci v kurzu (zašlete prosím svůj diplom). V závislosti na studenta, projekty a praktické práce IOC Sportovní výživa Absolventi mohou být schopni dokončit své Master of Science programu v 1 roku. Vyřizování žádostí o absolventy IOC Sport Nutrition diplom je stejný jako pro pravidelné trati. Prosím pošlete kopii IOC diplomu ve své aplikaci materiálů společně s dalšími materiály jsou uvedeny níže v rámci obecného programu. Absolventi jsou připraveni převzít vedoucí roli v poskytování nutriční služeb na vysokou školu, Kolegiátní, rekreační, elita, a profesionální sportovce a aktivní jedince všech sportech a pohlaví. Tento stupeň připravuje studenty na Board Certified Specialist ve sportu Dietetics (ČSSD) Vyšetření nabídl RDS prostřednictvím Komise pro dietetické registraci (CDR) Americké dietetické asociace (ADA), Tento program má za cíl poskytnout mezinárodní zkušenosti a spolupráce prostřednictvím nově vytvořené sítě odborníků v oblasti výživy pro cvičení a sport (PINES; www.sportsoracle.com). Stupeň nabízí studentům 3 stupně stopy: - Sport Nutrition s výzkumným zaměřením (práce) - Aplikovaná sportovní výživy w / Project + Souborná zkouška (NON-práce), nebo - Aplikovaná sportovní výživy w / Komplexní + Praktická kvalifikace zkouška (NON-práce) Náš program je v současné době k dispozici na místě pouze , Program Cíle Cílem Mistr věd ve sportu výživy je poskytnout studentům studijní zkušenosti, které zahrnují vědecké a praktické zásady výživy pro cvičení a sportu. Studenti získají znalosti a dovednosti potřebné pro aplikace a kompetencí sportovních dietitians založených na důkazech, práce s sportovců a aktivních osob v různých prostředích. Konkrétně budou studenti ve sportovní výživa programu absolventa být připraven na: - pracovat jako sportovní dietolog / sportovní výživu v prostředí, kde se cvičení a sportovní vědy nabízených služeb nebo požadované (např tradiční nastavení: týmy, kluby, společenské skupiny, fitness a wellness centra, výzkumné týmy, jednotlivci, netradiční nastavení: armáda, hasiči, policie) - plán a program sportovní specifické výživy služby pro jednotlivce, týmy a skupinami - Screen, vyhodnocovat, sledovat a monitorovat sportovce a aktivní jedince v různé nastavení, integrace oblasti výživy i sportovní vědy principů a dovedností - efektivně integrovat nutriční zásahy do ročního školení a plánu hospodářské soutěže sportovců na elitní a profesionální úrovni - Zajistit Sportovní výživa vzdělávání k aktivnímu mládeže v komunitních (např školy, mimoškolní programy, kluby) - poskytovat Sportovní výživa služby a programy na University rekreačních středisek, aktivní studenty, fakulty, personál, a studentských sportovce - poskytovat vzdělávání v oblasti výživy a služby, které vykonávají jednotlivce a aktivních komunitních skupin se zaměřením na podporu zdraví, fitness, údržba váhy a ztráty, a prevence onemocnění - Právní zástupce sportovci a aktivní jedinci v různých prostředích - práce v rámci multidisciplinárního týmu v různých sportovních a jejich klinické praxi - efektivně využívat vědecké poznatky a principy založené na důkazech v hodnocení , analýzy a interpretace klient / údaje o pacientovi - aplikovat znalosti a dovednosti odpovídající normám Americké dietetické asociace z praxe (SOP) a standardy profesionálního výkonu (SOPPs) pro sportovní Dietitians - plán, chování, analyzovat a interpretovat výzkum v oboru výživy pro cvičení a sportu - Teach výživu pro cvičení a sport pomocí zážitkové vzdělávacích příležitostí (např oživení workshopy w / potravin a přípravě potravin; nakupování v obchodech se smíšeným zbožím, kurzy vaření s cílem zlepšit dovednosti v kuchyni; zahradnické, jak efektivní váhový úbytek strategie) - stravovací plán služby a stravování pro jednotlivce, týmy a skupinami v komunitě při sportovních akcích, fondů raisers a tábory - spolupracovat s průmyslem vytvořit sociálně a eticky odpovědné partnerství pro jednotlivce, týmy a skupiny - Syntetizovat vědecké údaje a přeložit do prakticky smysluplné informace prostřednictvím různých komunikačních kanálů (např, elektronické a písemné materiály, vývoj webových stránek a hosting, audio-vizuální, psaní pro časopisy) Požadavky na přijetí Vstup do programu je konkurenční založen na řízeném zápisu. Kvalifikovaní žadatelé splňují lhůtu prioritní zápisu budou mít přednost volná místa v programu. Zbývající kvalifikovaní uchazeči splňují konečné přijímací lhůtu nedodrží, budou uděleny vstup na základě dostupnosti míst. Vstupné na Program MS Sport Nutrition vyžaduje, aby student splňovat následující požadavky: Studenti se mohou zapsat pouze v Master of Science ve sportu Výživa programu na podzim každého roku. Zahraniční studenti musí dodržovat aplikační lhůty uvedené v mezinárodních přijímací. Zahraniční studenti musí prokázat doklad o dokonalé používání a znalost anglického jazyka (TOEFL test). Další požadavky: Jeden z následujících (ověření vyžadováno): - Registered Nutriční terapeut - Registrace způsobilá OR - prohlášení o ověření obdržel od DPD programu - bakalářský titul z akreditované čtyřleté vysoké škole nebo vysoké škole - v bakalářském kurzu zátěžové fyziologie a biochemie - vysokoškolák kumulativní a hlavní GPA 3.0 nebo vyšší - Kompletní UCCS Online Graduate Application Formulář - Podepsána in-stavu výuka formou (v případě potřeby) - Tři doporučení, pomocí UCCS formuláře - Selektivní Formulář služeb (je-li k dispozici) - Odeslat jeden oficiální přepis ze studia udělení instituce. Dodatečné přepisy může být požadováno ověření předpokladů nebo hlavní kurzu. - Curriculum Vitae nebo životopis - nevratný poplatek za podání žádosti ve výši $ 60 - Doporučené GRE skóre 290 kombinovat kvantitativní a slovních částí a 4 na analytické části. Kritéria pro skóre před 1.8.2011 jsou doporučená minimální skóre 900 kombinovat matematiku a slovní; analytické psaní Doporučená minimální skóre 4. (Odeslat skóre UCCS: Instituce kód 4874) Mezinárodní žadatelé: - IOC Sport Nutrition diplom, výživa vzdělání nebo silné zázemí ve vědě o cvičení a výživy vyžadována - TOEFL zkouška [-]

MSc V Biologii: Ekologie A Evoluce, Cvičení Vědy či Molekulární A Buněčné

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 6 let Spojené státy americké

Biologický ústav nabízí program vedoucí k získání titulu magistra (MSc) s možností v molekulární a buněčné biologie, sportovních věd a ekologie a evoluce. [+]

Ústav biologie Nabízí program pro stupeň Master of Sciences (MSc), s možností v molekulární a buněčné biologie, sportovních věd a ekologie a evoluce. Postgraduální studenti pokračovat v kurzu v biologii a jedné další vědní disciplíny (např, fyzika, chemie, matematika), poskytuje studentům s rozmanitou osnov a pochopení toho, jak různé disciplíny se vztahují k sobě navzájem. Tento interdisciplinární program nabízí studentům široké vědecké vzdělávání s několika omezující požadavky ve srovnání s tradičními absolventa vědeckých programů. To umožňuje vytvoření plánu na základě individuálních potřeb. Vstupné Pravidelné vstupné Pravidelné vstup do programu MSc vyžaduje, aby student splňovat následující požadavky: - musí mít bakalářský titul z akreditované vysoké škole nebo univerzitě. - Musí mít ukončené 40 hodin úvěru v přírodních a fyzikálních věd a matematiky kurzů. - Musí mít splněny dva semestry kalkulu nebo jeden semestr matematické a jeden semestr statistiky. - Kumulativní vysokoškolák GPA 3.0 nebo vyšší. - GRE - žadatelé musí platit on-line a předložit průvodní dopis, životopis, GRE skóre, všechny předchozí přepisy a tři doporučující dopisy. - Dokončené žádosti musí být doručeny na přezkoumání 1.února. - Dokončení sponzor formulář. Prozatímní vstupné Za určitých okolností, žadatelé, které nesplňují kritéria pro přijetí za pravidelného studia studenta může být doporučena na fakultě pro přijetí za studenta "prozatímní přijímacího řízení. Oddělení může přidělit práci a / nebo zkoušky, které musí být přijata, aby se nedostatky kurzu. Jsou-li splněny podmínky pro pravidelné stavu, program poradce přeřadit studenta na pravidelnou stavu. Přenos kreditů Může být požádán, až 12 hodin úvěru vhodného kurzu práce se stupněm B nebo lepší a vydělal na UCCS pro přenos do programu MSc -. Tyto úvěrové hodiny se počítají do studentů absolventa veřejných zakázkách. Může být požádán, až 9 hodin úvěru vhodného kurzu práce se stupněm B nebo lepší a dokončil na jiném, než UCCS instituce pro přenos do programu MSc -. Tyto úvěrové hodiny nejsou počítány do studentů absolventa veřejných zakázkách. Titul Požadavky Studenti musí absolvovat 30 hodin úvěru ročníkové práce: - 6 hodin práce - 24 hodin kurzu přijatá na 5000-úrovni. - Kurzy musí být vybrán z nejméně 2 zapojených do programu MSc. - Kurzy musí být vyučovány člen Graduate fakulty. Požadavky Diplomová práce - Studenti musí absolvovat výzkumu vedoucího k získání práce. - Student musí zapsat do Biol 5010, absolvent semináře, jeho / její druhé pololetí v programu. - Student musí zvolit akademický poradce, poradní výbor a dokončit Vstupné kandidatuře formuláře na konci jeho / její první polovině pobytu. - Poradní výbor se skládá nejméně ze 3 členů UCCS absolventů fakulty. Jeden člen fakulty mohou pocházet z jiné katedry biologie. - Poradní výbor bude řídit studenta při formulování jeho / její studium a bude informovat studenta s jeho / její výzkum. - Na konci jednoho roku v rámci programu Student představí svůj návrh práce jako formální, otevřený seminář. - Po dokončení práce, student představí jeho / její výzkum společnosti, v ústním seminář otevřený pro veřejnost. - Student bude hájit jeho / její výzkum práce před jeho / její poradní výbor. - Zveřejnění výzkumu se doporučuje. Dohoda sponzor a sponzor - Sponzor je nějaký člen fakulty na Graduate fakulty, která souhlasí s tím, že by fungovaly jako major poradce a rádce na studenta v průběhu svého funkčního období jako postgraduální student. Dohoda Formulář Zadavatel musí být podepsán oběma studenta a sponzorem. Sponzorství Form - Tento podepsaný formulář je nutný k projednání vstup do MSc Program v biologii. Studenti by měli rozhovory několik členů fakulty oddělení, pokud jde o jejich zájmu o tento program MSc identifikovat člena sponzoring fakulty a případné výzkumný projekt. Tento sponzoring fakulta musí být členem katedry biologie a musí být jmenován do Graduate fakulty UCCS. [-]

MSc Ve Fyzice

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Vstupné dokumenty do Program MSc jsou v souladu s těmi, které specifikuje UCCS Graduate School. [+]

Vstupné Formuláře Vstupné dokumenty do Program MSc jsou v souladu s těmi, které specifikuje UCCS Graduate School. Tyto dokumenty požadované pro přijetí uchazečů, jsou následující: - předložit dva kompletní oficiální přepisy všech předchozích absolventa a bakalářské práci - Odeslat tři doporučující dopisy - podat žádost přes UCCS Přijímací on-line formulář pro více informací o našich studijních programů, prosím, kontaktujte Graduate poradce Prof , Robert Camley. Zatímco Prof. Camley je na volno (srpen 2014 až srpen 2015), obraťte se na prozatímní Graduate poradce, asistent. Prof. Karen Livesey. Pro více informací o procesu žádosti, prosím, kontaktujte Admissions nebo UCCS Graduate School. Požadavky na přijetí - Žadatelé s BA nebo BS ve fyzice nebo v příbuzném oblasti, jako je chemie, počítačové vědy, elektrotechniky nebo matematiky, jsou přirozenými kandidáty na postgraduální studium v ​​oboru fyziky - BS nebo bakalářský titul z vysoké školy nebo univerzity uznávanou, nebo práce ekvivalentní k tomu nutné pro takové míře, který bude odpovídat stupni dané v této univerzitě - Výrazný kurz práce ve fyzice - dostatečný matematický pozadí, tedy alespoň dva semestry matematiky mimo normální kalkul sekvencí, jako jsou diferenciálních rovnic a matematických metod fyziky - Slib schopnosti k výkonu pokročilé studium a výzkum - vysokoškolák stupeň průměr bodu na nejméně 3,0 na stupnici 4,0 - Studenti s bakalářský stupeň průměr bodu nižší než 3,0, ale na nebo nad 2,5, nebo studenty s nedostatečnou pozadí mohou být povoleny do programu prozatímně. Toto rozhodnutí by bylo dosaženo UCCS fyziky postgraduální student výboru. Prozatímní stav by následně odstraněny, a vzhledem k tomu student pravidelné postavení po dokončení devíti hodinách absolventů kurzů s průměrem 3,0 (nebo lepší). Dodatečné požadavky pro některé studenty: - Studenti s mezinárodními přepisy musí mít zkoušku GRE Physics. Minimální počet bodů pro pravidelné přijetí je v rozmezí 520 až 550. - Žadatelé, pro něž je angličtina druhým jazykem, musí absolvovat zkoušku TOEFL s minimálním skóre 560 (papírové zkoušky) nebo 83 (na bázi internetu zkoušky) nebo 220 (na bázi internetu zkoušky). Kapela skóre 6,5 na IELTS je také přijatelná. V případě, že student úspěšně dokončil jeden rok na plný úvazek akademického studia na americké instituce, tento požadavek může být upuštěno. Mohou se rovněž požadovat ústní pohovor, protože oddělení uzná za vhodné. - Slibné studenti, kteří nesplňují všechny požadavky může být považováno za prozatímní žadatelé Požadavky student převodu Studenti, kteří se převádějí z jiných fyzika studijních programů, musí splňovat minimální požadavky výše uvedené a navíc, mají v průměru 3,0 (nebo lepší) ve všech postgraduální vykonané práce dříve. Full úvěr, bude až devět hodin (obvykle jeden semestr kurzu práce na plný úvazek), být za práci vykonanou kurzu dříve, za předpokladu, že předchozí práce se provádí v akreditovaných institucí se schválenými programy. Ekvivalentní Kurz bude rozhodnuto UCCS fyziky postgraduální student výboru po pohovorech studenta a srovnání učebnic, prvotřídní poznámky, nebo jakékoliv jiné užitečné dokumenty. Titul Požadavky k maturitě 30 hodin práce v kurzu, a to buď 24 hodin úvěru samozřejmě práce plus šest hodin práce práce (volba práce), nebo 30 hodin úvěru samozřejmě práce bez práce (možnost non práce) Pravidelné stupeň studenti musí udržovat minimálně známku 3,0 průměr bodu každém semestru nebo letním semestru na veškeré práce přijatých, zda to má být použita k pokročilého stupně zamýšlel. Studenti, kteří nedokáží udržet tento standard výkonnosti bude docházet k pozastavení z Graduate School Magisterské Souborná zkouška je exit ústní zkouška, která musí být schválena všemi studenty. Studenti zvolení možnosti práce může nahradit ústní obhajoba diplomové práce. Studenti možnost non-práce musí napsat krátký (15 str, double-rozložený) napsaný dokument shrnující buď nějaký původní výzkum nebo shrnující téma výzkumu v současné fyzice. Papír by měl být na úrovni absolventa fyziky. Zkouška se skládá z 30-40 minutové prezentace papíru s otázkami na téma z fakulty. Výbory pro výstup zkoušky se bude skládat ze tří členů absolvent fakulty, z nichž jeden je studenta poradce. Další dva členové bude obvykle z oddělení fyziky, ale mohou být vybrány z příbuzného oboru, jako je elektrotechniky, matematiky, výpočetní techniky nebo chemie. Studijní možnosti Práce a Non-práce: Pro možnost práce musí student trvat 24 hodin úvěru. Práce práce je dalších šest hodin (tři kreditů za semestr) pro celkem 30 kreditních hodin. Možnost non-práce vyžaduje 30 hodin úvěru ze schváleného kurzů. Koncentrace oblasti: Za účelem vytvoření více specializované vzdělání, mohou studenti zaměřit své volitelných předmětů v oblastech mimo fyziky. Koncentrační oblasti by mohly zahrnovat Space Studies, elektrotechnika, strojírenství, zeměpis, informatika, aplikovanou matematiku či jiných absolventů oborů. Tyto koncentrační oblasti by mohly být vhodné pro studenty, kteří mají velmi dobře definované kariérní cíle, které vyžadují kombinaci fyziky s jinou disciplínu. Studenti by se měli poradit s Fyzika absolvent programu poradce vytvořit sekvenci kurzu pro titul MSc. [-]

MSc Ve Výuce Přírodovědných

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Master of Sciences je mezirezortní míra zahrnující College školství a dalších vysokých škol na akademické půdě. Výuka přírodovědných předmětů Option Je určen pro učitele usilující o sledovat míru s větším důrazem na obsah vědě a menší důraz na pedagogiku. [+]

Master of Sciences je mezirezortní míra zahrnující College školství a dalších vysokých škol na akademické půdě. Výuka přírodovědných předmětů Option Je určen pro učitele usilující o sledovat míru s větším důrazem na obsah vědě a menší důraz na pedagogiku. Výuka přírodovědných předmětů varianta zahrnuje přírodovědného vzdělávání kurzy, stejně jako věda, matematika a další vybrané obsahu kurzů. Program je navržen tak, aby třídních učitelů se silným zázemím v obsahu vědy v rovnováze s poznatky současné vědy pedagogické praxe, a řádné provádění výzkumu. Tento interdisciplinární program určený především pro učitele, kteří si chtějí zlepšit své znalosti z oblasti vědy a zlepšit jejich výuky přírodovědných dovedností. Program je vhodný pro učitele na všech úrovních (K-12), zájem zlepšit svou vědeckou výuku nebo rozvoj vědy programu v jejich školách. Poznámka: Tento program není určen vést k udělení licence učitelů. Přijímací řízení Je zapotřebí Vstupné na Graduate School v UCCS pro tento program. Nicméně, individuální kurzy mohou být přijata nezařazené studentů. Podmínkou pro přijetí do programu je třeba zajistit: Přijímací Checklist - Dokončit elektronické on-line přihlášku: http://www.uccs.edu/~apply/ - získat tři doporučující dopisy - Vložte jeden přepis ze všech vysokých škol v minulosti zúčastnili - Připravte prohlášení kariéra cíl (viz departement specifické požadavky) - aktuální životopis - Dokončit ověření spolehlivosti nebo poskytovat neoficiální kopie výuky udělení licence - rozhovor s členem oddělení fakulty Jakmile aplikační materiály jsou in, budete muset rozhovor s fakultní poradce pro program. * Další položky poznámky pro mezinárodní žadatele: - Všechny přepisy musí být posouzeny a přeloženy do angličtiny prostřednictvím autorizovaného pověření služby (například: World Education Services, Wes) - English odborné způsobilosti musí prokázat poskytující důkazy o IELTS skóre 6.0 nebo vyšší, TOEFL skóre 550- (papíru založené), nebo 80- (internet-based) nebo ACT / COMPASS® English skóre 270 nebo vyšší (ACT / COMPASS® mohou být přijata prostřednictvím UCCS Úřadu pro mezinárodní záležitosti). Požadavky programu Science Výukový program vyžaduje celkem třiatřicet hodin semestru samozřejmě práce a dokončení výzkumného projektu jako součást CURR 5090. Možnost práce je k dispozici, ale není nutné. Nejméně 24 hodin semestr musí být na úrovni absolventa. Kurzy Požadované práce vyučovacích hodin zahrnuje: Přírodní vědy, matematika, nebo Space Studies (18 kreditů) Kurz / Kredity - Absolvent vědy obsahu předměty nabízené prostřednictvím College dopisů, umění a vědy nebo UCCS Extended studií. Může zahrnovat omezenou dobu na 3000- a 4000-level-18 kreditů Science Education (9 kreditů) Kurz / Kredity - kurzy Science Education nabízené prostřednictvím Pedagogické fakultě-9 Education (3 kredity) Kurz / Kredity / Title - CURR 5090-3 výzkumný projekt Poznámka: Studenti by se měli poradit se svým programem poradce ujistit, že kurzy vybrané jsou vhodné pro úvěr v programu vzdělávání v přírodních vědách. Nabídka Master of Basic Science (MSc) míra specializující se na přírodovědné vzdělávání může být dokončena za pouhých 33 hodin. Plány jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám vytížených učitelů. Příslušné kurzy jsou nabízeny jaře, v létě a na podzim podmínky. Studenti mohou pracovat na kurz práce v průběhu celého roku v kurzech, které nabízí UCCS Pedagogické fakultě a vysoké školy umění a vědy. Během podzimní a jarní semestr, mnoho kurzy jsou nabízeny ve večerních hodinách ubytovat plány pracovních učitelů. [-]

MSc V Oblasti Vesmírných Studií A Výuce Přírodovědných Předmětů

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Master of Sciences je mezirezortní míra zahrnující College školství a dalších vysokých škol na akademické půdě. Výuka přírodovědných předmětů Option Je určen pro učitele usilující o sledovat míru s větším důrazem na obsah vědě a menší důraz na pedagogiku. [+]

Master of Sciences je mezirezortní míra zahrnující College školství a dalších vysokých škol na akademické půdě. Výuka přírodovědných předmětů Option Je určen pro učitele usilující o sledovat míru s větším důrazem na obsah vědě a menší důraz na pedagogiku. Výuka přírodovědných předmětů Option zahrnuje kurzy vzdělávání v přírodních vědách, stejně jako věda, prostor studie, matematiku, a další vybrané obsahu kurzů. Program je navržen tak, aby třídních učitelů se silným zázemím v obsahu vědy v rovnováze s poznatky současné vědy pedagogické praxe, a řádné provádění výzkumu. Space Studies / Výuka přírodovědných předmětů Volba umožňuje učitelům získat odborné znalosti týkající se různých aspektů prostoru. Space Studies kurzy jsou k dispozici v široké škále témat, včetně: Země systémy, raketové techniky, biologie, žijící ve vesmíru, fyziky, geologie, astronomie, a technologie. I když tyto kurzy mají silné Obsahové zaměření, ale také zdůrazňují kreativní využití vyšetřovacích strategií, manipulativní činnosti, a věda procesu dovednosti jako základ pro vědu poučení. Program je určen především pro učitele, kteří si chtějí zlepšit své znalosti obsahu prostoru a souvisejících oblastí vědy. Program je vhodný pro učitele na všech úrovních (K-12), kteří se chtějí stát lídrem v oblasti kosmických studií. Poznámka: Tento program není určen vést k udělení licence učitelů. Přijímací řízení Je zapotřebí Vstupné na Graduate School v UCCS pro tento program. Nicméně, individuální kurzy mohou být přijata nezařazené studentů. Podmínkou pro přijetí do programu je třeba zajistit: Přijímací Checklist - Dokončit elektronické on-line žádost - získat tři doporučující dopisy - Vložte jeden přepis ze všech vysokých škol v minulosti zúčastnili - Připravte prohlášení kariéra cíl (viz Oddělení specifických požadavků) - aktuální životopis - Dokončit ověření spolehlivosti nebo poskytovat neoficiální kopie výuka licensure - Rozhovor s členem oddělení fakulty Jakmile aplikační materiály jsou in, budete muset rozhovor s fakultní poradce pro program. * Další položky poznámky pro mezinárodní žadatele: - Všechny přepisy musí být posouzeny a přeloženy do angličtiny prostřednictvím autorizovaného pověření služby (například: World Education Services, Wes) - English odborné způsobilosti musí prokázat poskytující důkazy o IELTS skóre 6.0 nebo vyšší, TOEFL skóre 550- (papíru založené), nebo 80- (internet-based) nebo ACT / COMPASS® English skóre 270 nebo vyšší (ACT / COMPASS® mohou být přijata prostřednictvím UCCS Úřadu pro mezinárodní záležitosti). Požadavky programu Program přírodovědného vzdělávání vyžaduje celkem třicet hodin semestru samozřejmě práce a dokončení výzkumného projektu jako součást CURR 5090. Možnost práce je k dispozici, ale není nutné. Kurzy Program přírodovědného vzdělávání vyžaduje celkem třicet hodin semestru samozřejmě práce a dokončení výzkumného projektu jako součást CURR 5090. Možnost práce je k dispozici, ale není nutné. Požadované práce vyučovacích hodin zahrnuje: Přírodní vědy, matematika, nebo Space Studies (18 kreditů) Kurz / Kredity Musí obsahovat 15 hodin Space Studies, které nabízí Space Nadace prostřednictvím rozšířených studií-18 Science Education (9 kreditů) Kurz / Kredity Věda obsah a způsob kurzy nabízeny prostřednictvím Pedagogické fakultě-9 Education (3 kredity) Kurz / Kredity / Title - CURR 5090 -3 výzkumný projekt Poznámka: Studenti by se měli poradit se svým programem poradce ujistit, že kurzy vybrané jsou vhodné pro úvěr v programu vzdělávání v přírodních vědách. Nabídka Ve snaze sloužit našim studentům i naši komunitu, UCCS vysoká škola vzdělání nabízí specialitu v prostoru studia jako součást své dobře zavedenou Science vzdělávacího programu. Tento program je nabízen na University of Colorado v Colorado Springs ve spolupráci s Space Foundation. Space Studies kurzy jsou nabízeny prostřednictvím UCCS Extended vzdělávacího programu. Všechny ostatní kurzy jsou nabízeny prostřednictvím UCCS Pedagogické fakultě. Program obsahuje třídy v prostoru studia, vzdělání vědy a vzdělávacího programu. Jsou povinni celkem 33 vyučovacích hodin k dokončení C & I Masters, Space Studies v přírodovědném vzdělávání. Komplexní zkoušky nejsou nutné; však studenti dokončí výzkumný projekt vzdělávání v přírodních vědách jako součást kurzu CURR Research Project 5090. [-]

MA

Ma Klinická Psychologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Klinický stopa Master of Arts v psychologii je program pro dospělé zaměřené na který navazuje na vědec / praktika tréninkový model, Boulder, který klade důraz na integrované role vědy a praxe. Školení použitých dovedností klinického hodnocení a intervence vyžaduje důkladné pochopení rozsahu lidského fungování. Databáze psychologické literatury je naše podklady a vědecká metoda vede naši práci. [+]

Filozofie klinické Track Klinický stopa Master of Arts v psychologii je program pro dospělé zaměřené na který navazuje na vědec / praktika tréninkový model, Boulder, který klade důraz na integrované role vědy a praxe. Školení použitých dovedností klinického hodnocení a intervence vyžaduje důkladné pochopení rozsahu lidského fungování. Databáze psychologické literatury je naše podklady a vědecká metoda vede naši práci. Požadujeme studentům rozvíjet porozumění toho, jak je tato databáze generován, jak hodnotit své využití, a jak jej používat. Tak, všichni studenti jsou povinny přijmout jádro metodiky a základní psychologie kurzy kromě klinické jádra a zkušenosti cvičení v komunitě. Vzhledem k tomu, dvouletý učební plán může poskytnout pouze základy, se očekává, že připravujeme studenty postupovat s odbornou přípravou na doktorské úrovni. Pro podrobnější diskusi o klinických standardů a cílů, viz naše "Prohlášení o rozsahu výcviku a norem chování", který lze nalézt zde. Pro zájemce o studium by si měli uvědomit, že klinické MA dráha má zaměření na dospělé populace. K dispozici je omezený pokrytí se týkají dětí témata v klinické kurzu a omezených dítě orientované praktikum příležitosti. Zatímco příležitosti výzkumu u dětí a dospívajících je možné, pouze omezená klinická trénink s dětmi je k dispozici v MA trati. Tento program hodnoty a podporuje sebevědomí jako významnou součást vzdělávání v klinické psychologie. Studenti v tomto programu se zapojily do sebe-uvědomění cvičení v rámci svých kurzů a cvičení školení. Oni jsou také důrazně doporučuje, aby se zapojily do jejich vlastní psychoterapii v průběhu svého vzdělávání. Žádosti pro programy MA psychologie v klinické a Psychological Science Skladby jsou stejné. Všechny aplikační materiály jsou splatné 1. ledna na podzim přijetí. Všechny aplikace jsou doplněny on-line na aplikaci materiálů a předložení na stránkách Graduate School. Požadavky na žádost o MA psychologie programy v klinické a Psychological Science stopy jsou následující: Vyplňte on-line přihlášku a zaplatit poplatek za podání žádosti. Dokončit dodatečný Graduate žadateli informaci formulář jako součást on-line aplikace. Získat čtyři doporučující dopisy od profesorů nebo zaměstnavatelů prostřednictvím on-line aplikace. Předložit prohlášení popisující vaše zájmy, pozadí, a důvod pro použití do našeho programu v rámci on-line aplikace. Odeslat oficiální výpisu z každé vysoké školy nebo univerzity přišel. Vezměte Graduate Record zkouška (GRE) tak, že oficiální výsledky jsou hlášeny před konečným termínem 1. aplikace v lednu. Instituce Kód pro UCCS je R4874. Oddělení Kód pro klinické psychologie je 2001 a kód oddělení pro Psychological Science psychologie je 2.007. Obecný GRE je vyžadována u všech žadatelů. Předmět GRE se důrazně doporučuje. Pro více informací o GRE, naleznete na ETS. Volitelně můžete nahrát vita nebo obnovit jako přílohu v on-line aplikaci. FAFSA (bezplatná aplikace pro Spolkovou Student pomoc) se důrazně doporučuje pro všechny žadatele. Žadatelé nepotřebují k podání původní žádosti na oddělení. Místo toho, mít své výsledky zaslány UCCS ve škole kód 004509. Prosím, mějte na paměti, že FAFSA budete potřebovat k dokončení nebudou zpřístupněny až po uplynutí lhůty 1. aplikace v lednu. Jak Odeslat oficiální výpisu Pro přepisy z vnějších institucí: Elektronické podání: Přepisy lze podávat elektronicky, pokud jsou vydávající instituce je nakažený s zabezpečený server. Elektronické přepisy by měla být zaslána přímo do gradapp@uccs.edu~~V. Emailem: Jakákoliv aplikace materiálů, které musí být zaslány do by měla být zaslána na adresu: Úřad pro přijímací & Records University of Colorado Colorado Springs 1.420 Austin Bluffs Parkway Colorado Springs, CO 80918-3733 [-]

Ma Psychologická Věda

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Psychological Science track Master of Arts v psychologii poskytuje studentovi solidní základ v psychologickém výzkumu. Program zahrnuje ročníkovou práci v Psychological Science designu, metodologie výzkumu a statistiky. [+]

Filosofie Psychological Science trati Psychological Science track z Master of Arts v psychologii poskytuje studentovi solidní základ v psychologickém výzkumu. Program zahrnuje ročníkovou práci v Psychological Science designu, metodologie výzkumu a statistiky. Student bude také rozvíjet specializaci, který bude sloužit jako základ pro volitelného kurzu a diplomové práce. Program je primárně určen k přípravě studentů na doktorských programů v psychologii a příbuzných oborech. V souladu s tímto cílem, většina studentů našeho studia byly následně přijaty do Ph.D. programy. Program je také důležité pro netradiční studenty, kteří nemají v plánu pokračovat v doktorát, ale chtějí, aby se staly znalosti o psychologii a její aplikace na jejich konkrétní zájmy. Dílčí plány a specializace Po ukončení programu MA Student bude svěřena obecné vzdělání v oboru psychologie. Nicméně v rámci svého vzdělávacího procesu, studenti získají zkušenosti v rámci specializované oblasti psychologie. To se odrazí v tréninku a zkušeností, které studenti získali při vyplňování jejich diplomové práce výzkumný projekt pod vedením fakulty mentora. Naše oddělení nabízí mnoho oblastí specializace v rámci psychologie, včetně, ale ne omezený k abnormální psychologie, vývojové psychologie, kognitivní psychologie, Geropsychology (stárnutí), neuropsychologie, Osobnost, Program hodnocení, psychologie a práva, Psychologické teorie, kvantitativní psychologie, sociální psychologie, a Trauma Psychologie. Všechny tyto oblasti specializace jsou k dispozici pro příchozí studenty bez ohledu na to, zda jsou nebo nejsou vybrat formalizovaný Sub-plán. Dílčí plány jsou volitelné a jsou specifické požadavky na provedení, které zahrnují specifické ročníkovou práci a výzkumu. Žadatelé jsou žádáni, aby určit, zda je pravděpodobné, že věnovat se Sub-plán v době podání žádosti. Nicméně, prosím, mějte na paměti, že Dílčí plány jsou nepovinné, mnoho studentů dokončit náš magisterský program bez dokončení formalizované Sub-plány, a vy nemusíte zadat Sub-plán v době podání žádosti, aby se nakonec vydělat, že Sub plán Empirický výzkum práce Na základě práce výzkum je nutný všech magisterských studentů. Psychologie fakulty jsou aktivně zapojeni do výzkumu. Studenti magisterského jsou vyzvány k mentorství vztah s fakultní osobou a rozvíjet práci z probíhajícího programu výzkumu. Výzkum a vědecká metoda ročníkové práce je navržen tak, aby žák formulovat návrh výzkumu, analyzovat shromážděné údaje, a psát si výsledky pro vědecké publikace. Kromě těchto kurzů, studenti trvat 6 hodin úvěru PSY 7000 práce. Studenti jsou vedeni k prezentovat svou práci na regionálních a národních setkání a napsat svůj výzkum pro zveřejnění. [-]

Master Of Arts V Kurikula A Výuky: Gramotnost

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Curriculum a instrukce oddělení nedávno obdržel souhlas k Master of Arts v osnov a instrukce: gramotnost, Revize Program bude zahrnovat důraz jak v čtení a psaní. [+]

Curriculum a instrukce oddělení nedávno obdržel souhlas k Master of Arts v osnov a instrukce: gramotnost. Revize Program bude zahrnovat důraz jak v čtení a psaní. Program bude zahrnovat základní nadace kurzy, které jsou vysoké školy v celé nabídky a kurzy, které jsou specifické absolvent úrovni gramotnosti. Dále plánujeme nabídnout "odstupňovanou" program, ve kterém by mohly MA studenti pokračovat, pokud je to žádoucí, jejich kurzu a přijímat učitelem čtení a čtení Specialist potvrzení od státu. Master of Arts v oboru kurikula a instrukce: gramotnosti Požadavky Přijetí Checklist - * MA C & I: gramotnosti Studenti se musí držet počáteční nebo odborné výuky licence, bude trvat 33 hodin úvěru. je popsáno níže. - ** Učitelem čtení o schválení-Studenti musí mít výchozí nebo odborné učitelské licenci PLUS 2 roky zkušeností s výukou-bude trvat 33 hodin úvěru PLUS 6 dalších hodin úvěru ročníkové práce, popsané níže. - *** Čtení o schválení Specialist-studentů, musí mít počáteční nebo odborné výuky licenci a navýšeny o 3 roky zkušeností s výukou, držet učitelem čtení souhlas - 9 další hodin úvěru ročníkové práce, popsané níže. Zbývající Požadavky na přijetí - Dokončit elektronické on-line žádost - získat tři doporučující dopisy - Vložte jeden přepis ze všech vysokých škol v minulosti zúčastnili - Připravte prohlášení kariéra cíl (viz Oddělení specifických požadavků) - aktuální životopis - Dokončit ověření spolehlivosti nebo poskytovat neoficiální kopie výuka licensure - Rozhovor s členem oddělení fakulty Jakmile aplikační materiály jsou in, budete muset rozhovor s fakultní poradce pro program. * Další položky poznámky pro mezinárodní žadatele: - Všechny přepisy musí být posouzeny a přeloženy do angličtiny prostřednictvím autorizovaného pověření služby (například: World Education Services, Wes) - English odborné způsobilosti musí prokázat poskytující důkazy o IELTS skóre 6.0 nebo vyšší, TOEFL skóre 550- (papíru založené), nebo 80- (internet-based) nebo ACT / COMPASS® English skóre 270 nebo vyšší (ACT / COMPASS® mohou být přijata prostřednictvím UCCS Úřadu pro mezinárodní záležitosti). - * MA v kurikula a pokyny: gramotnost Core (12 kreditů) Kurz / Credit / Title - CURR 5000 -3 Foundations: Historie a výzkum kurikula studia, nezbytnou podmínkou pro práci v kurzu - PROUD 5002 -3 Problémy, strategie a modely Curriclum Design-Předpoklad pro CURR 5090 - LEAD 5700 -3 Úvod do výzkumu a statistiky-Předpoklad pro CURR 5090 - PROUD 5090 -3 Research Project-Final kurz Program - gramotnost Content (21 kreditů) Kurz / Credit / Title - CURR 5702 -3 gramotnost pro Jazykově jednotlivých studentů - PROUD 5415 -3 základy gramotnosti: Teorie a modely - PROUD 5401 -3 problémy a trendy v gramotnosti - PROUD 5414 -3 gramotnosti Assessment: Diagnostika a hodnocení K-12 nebo CURR 5410- 3. Neformální Diagnostika a diferenciace K-12 - PROUD 5420 -3 literatura pro Childen a dorostu - PROUD 5412 -3 Strategie pro psaní instrukce - PROUD 5400 -3 čtení a psaní v oblastech obsahu ** Učitelem čtení o schválení Povinné 2 roky zkušeností s výukou a MA při čtení / gramotnosti. PLACE test pro čtení učitele požaduje po ukončení kurzu pro přidání potvrzení. Kurz / Credit / Title - CURR 5432 -3 Field Based Cvičení Elementary-OR CURR 5433-3 Field Based Cvičení Secondary - PROUD 5430 -3 Reading Clinic Elementary-OR CURR 5431-3 Reading Clinic Secondary *** Reading Specialist schválení Požadované 3 rok pedagogické praxe, MA Reading / gramotnosti, a učitelem čtení o schválení kurzu. PLACE test pro čtení specialista požaduje po ukončení kurzu pro přidání potvrzení. Kurz / Credit / Title - CURR 5413 -3 supervize a koučování gramotnost - PROUD 5432 -3 Field Based Cvičení Elementary OR CURR 5433-3 Field Based Cvičení sekundární (naproti úroveň od učitelem čtení samozřejmě) - PROUD 5434 -3 Capstone v gramotnosti Vedení [-]

Master Of Arts V Psychologii (klinická Track)

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Klinický dráha Master of Arts v psychologii je program pro dospělé zaměřené na který navazuje na vědec / praktika model vzdělávání Boulder, který klade důraz na integrované role vědy a praxe. [+]

Filozofie klinické Track Klinický dráha Master of Arts v psychologii je program pro dospělé zaměřené na který navazuje na vědec / praktika model vzdělávání Boulder, který klade důraz na integrované role vědy a praxe. Školení použitých dovedností klinického hodnocení a intervence vyžaduje důkladné pochopení rozsahu lidského fungování. Databáze psychologické literatury je naše podklady a vědecká metoda vede naši práci. Požadujeme studentům rozvíjet porozumění toho, jak je tato databáze generován, jak hodnotit své využití, a jak jej používat. Tak, všichni studenti jsou povinny přijmout jádro metodiky a základní psychologie kurzy kromě klinické jádra a zkušenosti cvičení v komunitě. Vzhledem k tomu, dvouletý učební plán může poskytnout pouze základy, se očekává, že připravujeme studenty postupovat s odbornou přípravou na doktorské úrovni. Pro zájemce o studium by si měli uvědomit, že klinické MA dráha má zaměření na dospělé populace. K dispozici je omezený pokrytí se týkají dětí témata v klinické kurzu a omezených dítě orientované praktikum příležitosti. Zatímco příležitosti výzkumu u dětí a dospívajících je možné, pouze omezená klinická trénink s dětmi je k dispozici v MA trati. Tento program hodnoty a podporuje sebevědomí jako významnou součást vzdělávání v klinické psychologie. Studenti v tomto programu se zapojily do sebe-uvědomění cvičení v rámci svých kurzů a cvičení školení. Oni jsou také důrazně doporučuje, aby se zapojily do jejich vlastní psychoterapii v průběhu svého vzdělávání. Celoroční při posuzování, intervence, Applied dovednosti, a Cvičení Klinický jádro tvoří soubor didaktických kurzů a soubor aplikovaných dovedností kurzů. Didaktické požadavky zahrnují následující kurzy: PSY 6780 Advanced psychopatologie, PSY 6850 Klinická pohovory a osobnosti posouzení, PSY 6920 Seminář v psychoterapii, a buď PSY 6860 Hodnocení kognitivních nebo PSY 6880 neuropsychologickými posouzení. Studenti v klinickém trati absolvovat kurz v základních dovednostech dotazování (PSY 5710 klinické dovednosti Lab) během prvního roku a klinické praktikum (ve spojení s PSY 6720 Professional Development I, a psy 6730 Professional Development II) během svého druhého roku. Praktikum zkušenosti jsou dokončeny na několika místech a to buď na-školní areál (na Univerzitě Poradně nebo CU stárnutí Center), nebo ve společnosti pod dohledem licencovaného, ​​PhD úrovni. Cílem těchto zkušeností je vystavit studenty zdravotnických zařízeních, s rolemi klinických psychologů, a začít rozvoj klinických dovedností. Umístění musí být schváleny DCT. Většina webů vyžaduje 10 do 12 měsíců závazek a studenti se očekává, že pracovat asi 15 hodin týdně na jejich stránkách, nebo nejméně 450 hodin. Být informován, že klinické školení v MA klinické trati vyžaduje umístění komunitní Praktikum z místních agentur, které partnerem s námi na vzdělávacích příležitostech. Mnohé z těchto institucí vyžadují právní ověřením, aby zajistily, že všechny zaměstnance a žáci splňují současné standardy. Kromě toho, státní licencí desky obvykle vyžadují, aby žadatelé podávat zprávy o jejich právním základě. Jako takový, některé druhy trestných prostředí bránit žadatelům budou moci dokončit podmínky programu, nebo se případně dosáhnout udělení licence jako zdravotnického pracovníka duševní v některých státech. Prosím, sdělit podstatné informace o pozadí podle toho, a než se přihlásit do programu UCCS. Empirický výzkum práce Na základě práce výzkum je nutný všech magisterských studentů. Psychologie fakulty jsou aktivně zapojeni do výzkumu. Studenti magisterského jsou vyzvány k mentorství vztah s fakultní osobou a rozvíjet práci z probíhajícího programu výzkumu. Výzkum a vědecká metoda ročníkové práce je navržen tak, aby žák formulovat návrh výzkumu, analyzovat shromážděné údaje, a psát si výsledky pro vědecké publikace. Kromě těchto kurzů, studenti trvat 6 hodin úvěru PSY 7000 práce. Studenti jsou vedeni k prezentovat svou práci na regionálních a národních setkání a napsat svůj výzkum pro zveřejnění. [-]

Ma V Aplikovaném Geografii

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Master of Arts v Aplikovaná geografie na University of Colorado Colorado Springs terminálu magisterský program, který podporuje postgraduální studenty k zájmu o použitých, výzkumných projektů komunitních k řešení místních, regionálních, a dokonce i mezinárodních otázek. Vzhledem k tomu, lisování výzkumné potřeby a budoucí požadavky pracovních sil, MA v aplikované geografie obsahuje velké množství problémů, které mluví s lidmi, zisk, a planety. [+]

Master of Arts v Aplikovaná geografie na University of Colorado Colorado Springs terminálu magisterský program, který podporuje postgraduální studenty k zájmu o použitých, výzkumných projektů komunitních k řešení místních, regionálních, a dokonce i mezinárodních otázek. Vzhledem k tomu, lisování výzkumné potřeby a budoucí požadavky pracovních sil, MA v aplikované geografie obsahuje velké množství problémů, které mluví s lidmi, zisk, a planety. Oblasti specializace Udržitelnost Studie: Udržitelnost studie integruje znalosti a metodiky z humanitních věd a umění, aby plán, který může být použit na design, výběr a provádění udržitelné politiky, postupů, technologií a strategií. Udržitelnost Studie poskytuje dynamickou zpětnou vazbu informací a praxe. Master of Arts v Aplikovaná geografie poskytuje příležitost prozkoumat vztahy přírodě společnosti a sociální spravedlnosti otázky v různých měřítek. Applied, Společenství Based Research: Studenti obvykle zapojit do aplikovaného, ​​výzkumných projektů komunitních. Tito studenti často poskytují praktické a systematické řešení, které se zaměřují na jednu nebo více z univerzálních cílů udržitelného rozvoje ochrany životního prostředí, sociální spravedlnost a ekonomických příležitostí. Kontext tohoto výzkumu je typicky místní komunita, ale několik studentů rozšířily rozsah jejich práce obecněji patří západní USA a USA. Někteří z nich dokonce zašel tak daleko, jako Latinské Americe a subsaharské Africe spolupracovat s oběma našimi zkušenými fakulty a místních odborníků pro poskytování sociálních, ekonomických a technologických řešení specifických problémů těchto společenství. Geospatial Technologies: Mnoho postgraduální studenti používají nově vznikající obor geoprostorových technologií postoupit výzkum o těchto tématech, protože vizualizace dat přes technologiemi, jako jsou geografické informační systémy (GIS), dálkového průzkumu Země, a / nebo mapování internetu je hluboce mění způsob, jakým vědců jsou řešení kritických sociální, ekonomické a environmentální otázky. Program Výsledky Program vyžaduje postgraduální studenty, aby provedla řešení problémů výzkum, kriticky uvažovat o prostorových vztazích, a efektivně komunikovat. Absolventi programu MA jít do doktorského studia, sloužit v odborných a manažerských pozicích, a / nebo jako informační a technologické odborníky pro poradenské firmy, veřejné agentury a neziskové organizace. Navíc, program připravuje postgraduální studenty na rozvíjející se kariéru jako geoprostorových analytiků v armádě a zpravodajských služeb. Program Vyznamenání - V 2009 vnější revizi UCCS katedry geografie a environmentálních studií, recenzenti uvedla: "Program odráží úroveň excelence vzácně vyskytuje v místním nastavení státních vysokých škol. Narazili jsme dynamickou skupinu fakulty, zaměstnanců a studentů, kteří jsou nadšeni jejich programu ... Pokud je oddělení, které zachycuje a odráží poslání univerzitní o poskytnutí "nepřekonatelnou, studenta-střed výuku a učení, a vynikající výzkum ... který slouží Naše obec, stát, a národ, "GES je jistě jedním z nejvíce patrný u této instituce." - Oddělení také hrdá na uznání jako jeden z univerzity "jedinečný a High-tísni" Programy; opravdu, to je jediný program v College of Letters, umění a věd přijmout toto rozlišení. V části, tento rozdíl pochází z útvarů závazek studie udržitelnosti a geoinformačních technologií. Fakulta vyžaduje, aby studenti aplikovat geografické znalosti a metodiky k návrhu, výběru a provádění udržitelné politiky, postupů, technologií a strategií. Geografie a Environmentální studia Oddělení program excelence ve všech aspektech výuky, výzkumu a služeb a modelů "best practices" v rámci oboru geografie. - GES fakulta přinesl impozantní množství čisté a aplikované publikací. Vzhledem k různé nároky na jejich čas, ale je třeba pochválit za publikování v některých z nejlepších časopisů disciplíny je. Kvalita vyhlášení v recenzovaných prodejen, a množství, je na stejné úrovni s mnoha stupni I (Carnegie klasifikace) institucí. Je to výjimečné, také, že všechny fakulty v oddělení se hlásí k vysoké úrovni vzdělanosti; a podporovat se navzájem při sledování akademické úspěchy. Ačkoli u jiných institucí by to mohlo vytvářet konkurenční prostředí, v GES vysoce kreativní a podpůrné atmosféře převládá. Jedná se o klíčovou pevnost, a zajišťuje nejen úspěch GES fakulty, ale také poskytuje vynikající příklad absolventa a studenty, kteří se tréninku v programu. - Z hlediska externího financování, oddělení má vynikající výsledky. Na základě zprávy z UCCS Úřadu sponzorovaných pořadů základě ocenění oddělení, dosáhly výše téměř 1000000dolar od roku 2012. Tato úroveň externího financování ukazuje hodnotu myšlenek GES fakulty, jak zvážit peer review. Tato rovnováha dotací byla použita pro čistý výzkum a aplikovaný výzkum pronásledování, z nichž mnohé byly spojeny přímo do společenství potřebuje či iniciativ financování. Tyto granty byly také kritický zdroj postgraduální student financování. Jako výsledek, mnoho postgraduální student získal nejen nezbytnou finanční podporu, ale i nezbytná zkušeností jako "asistentů výzkumu" pro GES fakultě pracuje na špičkových projektech. - Nedávné najímá ztuhne jen pověst oddělení GES. Mnohé z těchto nových zaměstnanců na oddělení už měl vynikající pověst v oboru a / nebo se chystá významně přispět v budoucnosti. - Prevalence GES fakulty v redakčních radách špičkových časopisů disciplíny je, zvolení GES fakulty na klíčových pozicích v největší profesní organizaci této disciplíny, a přítomnost GES fakulty jako člen správní rady a / nebo konzultantů pro řadu místních a regionálních organizací společenských ukazují, že GES fakulta má výjimečné postavení v mnoha různých prostředích. Požadavky programu Studenti mohou absolvovat buď možnost práce nebo možnost non-práce pro MA v aplikované geografie. Oddělení důrazně podporuje studenty ke splnění možnost práce. Možnost práce se skládá z 24 kreditů kurzu a 6 kreditů práce. Možnost non-práce se skládá z 30 kreditů kurzu plus výzkumné zprávě a komplexní zkoušky. Požadované testy - GRE [-]

Ma Ve Speciálním Vzdělávání

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Studenti UCCS se učí soustředit se na silné stránky studentů a zvážit mnoho způsobů, jak děti a dospívající mládež učí a smysl obsahu. Naše programy kombinují na-školní areál a terénních studijních zkušeností o poskytnutí příležitosti pro vytváření spojení mezi čtení a ve třídě zkušenosti, a kriticky zhodnotit podpůrných služeb se současným výzkumem. [+]

Na University of Colorado Colorado Springs se Katedra speciální pedagogiky se soustředí na inovační a inkluzivního vzdělávání. Odbor podporuje vysoká očekávání, aby zajistily, že všechny děti jsou vítány do všeobecného vzdělávání třídě. Naše ročníkové práce je založena na zásadách univerzálního designu, se zaměřením na to, jak mohou všichni studenti mají přístup k akademické vzdělání v obecném vzdělávání třídě. Studenti UCCS se učí soustředit se na silné stránky studentů a zvážit mnoho způsobů, jak děti a dospívající mládež učí a smysl obsahu. Naše programy kombinují na-školní areál a terénních studijních zkušeností o poskytnutí příležitosti pro vytváření spojení mezi čtení a ve třídě zkušenosti, a kriticky zhodnotit podpůrných služeb se současným výzkumem. AKREDITACE Oddělení programů speciálního vzdělávání jsou akreditovány: - Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE) - Colorado ministerstva školství (CDE) - Colorado Komise o vysokém školství (CCHE) - Rada pro výjimečné děti (CEC) studenty, kteří chtějí vydělat Master of Arts v oboru speciální pedagogiky mají možnost vytvořit program, unikátně navržen pro specifické oblasti zájmu. Studenti v Master of Arts studijního programu bude mít základní sadu povinných předmětů a pak vybere 15 jednotek volitelný předmět práce. Katedra speciální pedagogiky MA jediný program, nevede k udělení licence jako speciální vzdělávání praktického lékaře. Studenti, kteří chtějí požádat o udělení licence by se měly řídit plány na programu v počátečním udělení licence (pro studenty, kteří nemají aktuální CO státní učitelské licence) nebo přidané souhlas (pro studenty, kteří mají aktuální CO státní učitelské licenci). Pouze magisterský program vyžaduje, aby studenti kompletní 33 jednotek absolventské práce ukončené výzkumného projektu do hloubky. Studenti se mohou zapsat do jediného programu, MA kdykoliv a mohou pracovat svým vlastním tempem v celém programu. Žádná práce v terénu je zapotřebí pouze pro MA. Katedra speciální pedagogiky začíná svůj akademický program každý rok na podzim. Studenti jsou v průběhu jarního semestru pro přijetí po pádu vyvolených. Až devět hodin schválených kurzu mohou být dokončena neutajených Student nebo jako student převodu před přijetím. Úspěšné absolvování Nezařazené student nebo student převodu kurzu nezaručuje vstup do programu. Poraďte se s členem fakulty o kurzech, které chcete, aby se jako neutajených studenta nebo převést, jak určitá pravidla se vztahují na tyto kurzy. [-]

Ma Ve Vesmírných Studií A Přírodovědného Vzdělávání

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Program Space Studies v přírodovědném vzdělávání je určen především pro učitele, kteří chtějí zlepšit své vědecko pedagogické schopnosti nebo se vůdce v oblasti vědy a prostoru vzdělávání. [+]

Program Space Studies v přírodovědném vzdělávání je určen především pro učitele, kteří chtějí zlepšit své vědecko pedagogické schopnosti nebo se vůdce v oblasti vědy a prostoru vzdělávání. Je vhodné pro učitele na všech úrovních (K-12), kteří se chtějí dozvědět více o používání moderních výukových věda strategie v jejich školách. Program je navržen tak, aby třídních učitelů se zvukovým pozadím v současném studiu vesmíru, sci-pedagogického výzkumu, teorie, standardy a postupy. Důraz je kladen na využití vyšetřovacích strategií, manipulativní činnosti, a věda procesu dovednosti jako základ pro vědy výuky. Učitelé doplňky pro tento program bude připraven na: učit vědu v soběstačný prostředí, slouží jako učitelů přírodovědných předmětů pro školy s využitím departmentalization, slouží jako učitelé věda prostředků na školní či okresní úrovni, nebo sledovat pokročilého stupně v přírodovědném vzdělávání. Poznámka: Tento program není určen vést k udělení licence učitelů. Přijímací řízení Je zapotřebí Vstupné na Graduate School v UCCS pro tento program. Nicméně, individuální kurzy mohou být přijata nezařazené studentů. Podmínkou pro přijetí do programu je třeba zajistit: Přijímací Checklist - Dokončit elektronické on-line žádost - získat tři doporučující dopisy - Vložte jeden přepis ze všech vysokých škol v minulosti zúčastnili - Připravte prohlášení kariéra cíl (viz Oddělení specifických požadavků) - aktuální životopis - Dokončit ověření spolehlivosti nebo poskytovat neoficiální kopie výuka licensure - Rozhovor s členem oddělení fakulty Jakmile aplikační materiály jsou in, budete muset rozhovor s fakultní poradce pro program. * Další položky poznámky pro mezinárodní žadatele: - Všechny přepisy musí být posouzeny a přeloženy do angličtiny prostřednictvím autorizovaného pověření služby (například: World Education Services, Wes) - English odborné způsobilosti musí prokázat poskytující důkazy o IELTS skóre 6.0 nebo vyšší, TOEFL skóre 550- (papíru založené), nebo 80- (internet-based) nebo ACT / COMPASS® English skóre 270 nebo vyšší (ACT / COMPASS® mohou být přijata prostřednictvím UCCS Úřadu pro mezinárodní záležitosti). Požadavky programu Space Studium v ​​programu vzdělávání v přírodních vědách vyžaduje celkem třiatřicet hodin semestru samozřejmě práce a dokončení výzkumného projektu jako součást Curr 5090. Možnost práce je k dispozici, ale není nutné. Kurzy Program přírodovědného vzdělávání vyžaduje celkem třicet hodin semestru samozřejmě práce a dokončení výzkumného projektu jako součást CURR 5090. Možnost práce je k dispozici, ale není nutné. Požadované práce vyučovacích hodin zahrnuje: Space Nadace kurzy (15 kreditů) Kurz / Kredity / Title - Nabídka pro UCCS Credit prostřednictvím UCCS Rozšířené Studie podle Space Foundation - léto 14 Informace nadcházející-15 - Science Education (9 kreditů) Obsahuje základní kurzy, které jsou vyžadovány kurikula a pokyny stupně: Kurz / Kredity / Title - obsah Věda a způsob kurzy nabízené prostřednictvím Pedagogické fakultě-9 Education (9 kreditů) Kurz / Kredity / Title - LEAD 5600-3 sociálních základů a trendy - LEAD 5700-3 Úvod do výzkumu a statistiky - CURR 5090- 3 výzkumný projekt Poznámka: Studenti by se měli poradit se svým programem poradce ujistit, že kurzy vybrané jsou vhodné pro úvěr v programu vzdělávání v přírodních vědách. Nabídka Ve snaze sloužit našim studentům i naši komunitu, UCCS vysoká škola vzdělání nabízí specialitu v prostoru studia jako součást své dobře zavedenou Science vzdělávacího programu. Tento program je nabízen na University of Colorado v Colorado Springs ve spolupráci s Space Foundation. Space Studies kurzy jsou nabízeny prostřednictvím UCCS Extended vzdělávacího programu. Všechny ostatní kurzy jsou nabízeny prostřednictvím UCCS Pedagogické fakultě. Program obsahuje třídy v Space Studies, přírodovědného vzdělávání a vzdělávacího programu. Jsou povinni celkem 33 vyučovacích hodin k dokončení C & I Masters, Space Studies v přírodovědném vzdělávání. Komplexní zkoušky nejsou nutné, ale studenti dokončí výzkumný projekt vzdělávání v přírodních vědách jako součást kurzu CURR Research Project 5090. Všechny kurzy jsou nabízeny jaře, v létě a na podzim termíny občas pohodlně navrženy tak, aby se vešly do harmonogramu třídních učitelů. Studenti mohou pracovat na kurz práce v průběhu celého roku v kurzech, které nabízí UCCS Pedagogické fakultě. [-]

MA V Historii

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Kromě kvality výuky a šíře expozice, hlavní síla UCCS magisterský program v oboru dějin je jeho pečlivé školení postgraduálních studentů v procesu psaní primární zdroj založený výzkum papír, zakotvené v příslušném historiografie a teorie, což činí tvrzení dokládá, založenou. [+]

Historie oddělení UCCS Nabízí Magisterské (MA) v historii. Program absolventa vysoké standardy; je vyučován pouze na plný úvazek fakulty s jmenování do University of Colorado absolventa fakulty. Studenti se nespecializuje na regionální historii. Spíše, všichni absolventi jsou vystaveny šíři regionů, časových období, a historické přístupy přes jejich studiu. Kromě kvality výuky a šíře expozice, hlavní síla UCCS magisterský program v oboru dějin je jeho pečlivé školení postgraduálních studentů v procesu psaní primární zdroj založený výzkum papír, zakotvené v příslušném historiografie a teorie, což činí tvrzení dokládá, založenou. Všichni absolventi kompletní plné tři výzkumné práce, které brání v ústní zkoušku během svého posledního semestru. Studenti, kteří dokončí program MA v UCCS osvojit základní dovednosti historika, aniž by přes specializující se v raném stádiu jejich postgraduální vzdělávání. Žadatelé musí předložit přepisy, tři doporučující dopisy a vzorové psaní (cca. 8-10 stran), kromě jiných materiálů. Č GRE je požadováno. Historie MA Požadavky = 30 kreditních hodin celkem 1) HIST 6000: Historiografie (3-kredity) Většina studentů musí hist 6000: Historiografie během prvního semestru v programu. To je k dispozici pouze každý pád semestr. Tento kurz se zabývá (1) duševní vývoj historie jako disciplína, (2) zdroje, dokumenty a problematika ověřování, a (3) odrůdy a školy historické analýzy. 2) tři 2. pololetí sekvence: Čtení seminář (3-kredity) a související výzkum seminář (4 kredity). Semináře v daném oboru jsou nabízeny v průběhu dvou po sobě jdoucích semestrech. První semestr v poli je "čtení" seminář (6000 level, 3 kreditní hodiny); Druhý semestr je "výzkum" seminář (7000 nebo 6990 na úrovni, 4 kreditních hodin). Studenti nemusí mít výzkumný seminář, pokud dokončili odpovídající četby seminář. Studenti musí dokončit čtení a výzkum pořadí, v nejméně třech historických polí, celkem 21 kreditních hodin. Během semestru dlouhé odečtů seminář studenty prozkoumat historii a historiografii významné regionální nebo tematické zaměření. Četba semináře seznámit studenty s příslušnou primární a sekundární literatury v každé oblasti působnosti. Studenti si přečtou značně každý týden a setkat se se svým profesorem a kolegy diskutovat, objasnění, a argumentovat o tom, co četli, rozvíjet své intelektuální síly jako historiky. Během následujícího semestru studenti zapisují v přidruženém výzkumný seminář, kde se výzkum a psát výzkumu papíru 25-35-page primární-source-založené kolem centrálního argumentu, který je zakotven do příslušné historiografie. V závislosti na rotaci fakulty učil postgraduální čtení / výzkum sekvence, mohou studenti zvolit 2-3 nabízených kurzů každý semestr. Studenti obvykle získají impozantní šíři expozice různých historických oblastí, protože jejich tři čtení / výzkumné sekvence může být v USA historie Jihu, latinskoamerické historie, dějiny Blízkého východu, nebo středověké evropské dějiny, abychom jmenovali alespoň některé. Opět platí, že síla programu je to, jak jsou studenti dána příležitost zapojit se do zaměřené čtení, výzkum a psaní na své zvolené téma (v poli), v průběhu dvou semestrů. 3) jeden volitelný předmět (3 kredity) Volitelný předmět musí být buď HIST 6955: Stáž v historii, navíc hodnoty seminář, nebo se svolením Historie oddělení Graduate fakultního výboru, je vysokoškolský kurs 3000- nebo 4000 úrovně v historii nebo v jiném oddělení. 4) HIST 9600: Nezávislá studie (orals zkouška a předložení Final portfolia) vyvrcholení Kurz pro magisterský titul je HIST 9600: nezávislé studie, která zahrnuje přípravu na požadovanou závěrečnou ústní zkoušky a prezentace / obhajoba portfolia tří výzkumných prací. Viz "Průvodce hist 9600" se nachází na internetových stránkách v rámci programu absolventa. Uplatnění na Graduate Program Cyklus zápis do programu absolventa je neurčitou. Doporučuje se, aby všechny aplikace materiály jsou přijímány alespoň měsíc před začátkem semestru, pro kterou se ucházíte. Kompletní žádosti budou považovány až dva týdny před začátkem semestru. Použití do programu absolventa vyžaduje čas, úsilí a pozornost k detailu. V UCCS, je dvoustupňový proces, kde jsou požadavky na Graduate School a na katedře historie, musí být met.The následující kontrolní seznam vám pomůže procházet procesem efektivně. Krok 1 - Všechny aplikace jsou doplněny on-line na aplikaci materiálů a předložení na stránkách Graduate School. - Vyplňte on-line nebo si stáhnout příslušné formuláře v závislosti na vašem stavu - Odeslat 60 dolarů nevratný poplatek za podání žádosti ($ 100 za mezinárodní žadatele) - Pošlete oficiální zápisy z každé vysoké škole nebo vysoké škole dříve chodil, bez ohledu na to, zda titul vysloužil nebo potřeby. Přepisy může být podána elektronicky nebo poštou. Stupeň 2 - Ujistěte se, že splňujete požadavky na katedře dějin aplikaci, včetně 3,0 GPA celkově, stejně jako ve svých hodinách dějepisu, spolu s podáním následující: - Zašlete svůj dopis o záměru uvedeného které semestr máte v úmyslu použít - Zašlete svůj životopis - Zajistit tři (3) akademické doporučující dopisy - předloží vzorek psací 15-20 stránek Krok 3 - Pokračovat seznámit se s oddělením programu History, jakož i nabídky na UCCS a v celém regionu. [-]

Ma V Komunikaci

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Zrychlený bakalářský / magisterský studijní program v komunikaci nabízí vysoce kvalifikovaní UCCS Komunikace Majors možnost pokračovat v Bachelor of Arts (BA) v komunikaci a Masters of Arts (MA) v komunikaci souběžně. [+]

Zrychlené bakalářské / magisterského studijního programu ve sdělení Nabízí vysoce kvalifikované UCCS Komunikace Majors možnost pokračovat Bachelor of Arts (BA) v oblasti komunikace a Masters of Arts (MA) v komunikaci současně. Program umožňuje až devět hodin úvěru pro použití jak pro BA a MA. Je navržen tak, aby přibližně pětiletý program pro v současné době zapsáni University of Colorado Colorado Springs (UCCS) Komunikační velkých společností. Master of Arts (MA) v komunikaci na UCCS nabízí studentům možnost zapojit se do pokročilé studium a rozvíjet odborné znalosti absolventa-úrovni pro řešení složitých komunikačních problémů v moderních organizací a sociálních systémů. Tento program připravuje absolventy na kariéru v zisku a neziskového sektoru, tak i na akademické půdě. Vzhledem k tomu, do jaké míry je komunikace je všudypřítomný, Posláním programu absolventa je pomoci studentům rozvíjet řadu odborných, osobních a profesních komunikačních dovedností vhodných k různých kontextech. Studenti jsou vedeni k rozvoji odborných znalostí buď v profesní komunikace s důrazem na organizační komunikace, vedení a strategické komunikace, nebo pokročilé obecných studií s důrazem na komunikační kompetence v jejich vlastní konkrétní oblasti zájmu. U obou zaměření, se studenti učí se připojit komunikační znalosti, teorie a výzkumné kapacity na reálných situacích. Navíc, náš program se snaží vštípit studentům vášeň pro intelektuální a teoretické objevu, který přesahuje kariérní cíle a očekávání kursu. Studijní výsledky ctít Naše poslání Po dokončení studia, budou všichni naši studenti prokázat tyto kompetence: - široce založené a pokročilé znalosti komunikačních procesů a teorií týkajících se organizační komunikaci a / nebo osobní oblasti studenta zájmu. - Dobře vyvinuté komunikační schopnosti, včetně kritického myšlení a analýzy, mluvení a psaní, které připravují pro úspěch na pracovišti nebo další postgraduální studium, včetně doktorského studijního programu. - Povědomí a motivace využívat své komunikační znalosti a dovednosti s citlivostí k důležitým otázkám, jako je etika a začleňování v rozmanité a technologicky zprostředkované globálního životního prostředí a společnosti. - Zkušenosti s návrhem a provést původní komunikace výzkumné studie nebo školení na základě výzkumu v jejich zvolené oblasti zájmu. Personalizované Program postgraduální studium Po konzultaci s absolvent fakulty, absolventi rozvíjet osobní studijní program podporovat jejich vlastní cíle vzdělávání a kariérní cíle. Ty jsou nutné k dokončení soubor základních kurzů; a organizační komunikace focus identifikuje čtyři požadované volitelné. K dispozici jsou práce a non-práce možnosti. Plán jsem je s prací, Tento plán vyžaduje minimálně 33 hodin práce v kurzu, z toho 12 hodiny, čtyři základních kurzů (nezahrnuje vyvrcholení kurzu) a šest hodin je práce úvěr. Plan II je bez práce a vyžaduje minimálně 33 hodin práce v kurzu, z toho 15 hodin je základní kurzy. S oběma plány, ne více než šest hodin absolvent kurzu práce mohou být převedeny z jiných vysokých škol ke splnění požadavků na titul pro MA v komunikaci. S oběma plány, pouze tři úvěry KOM 9500 nezávislé studie a tři úvěry KOM 6020 komunikačního výzkumu Cvičení lze aplikovat na požadavky studijních jako volitelné. Požadavky na přijetí Existují tři typy přijetí do magisterského studia v oblasti komunikace, jak je popsáno níže. Každý žadatel, které nesplňují požadavky kterékoli z těchto tří typů přijetí přezkoumává Graduate Aplikace Výbor pro hodnocení vytvořených ze tří členů absolventů fakulty. Garantovaná Vstupné: Tento program je navržen tak, aby nabídnout vynikající University of Colorado v Colorado Springs studentů zapsaných v závěrečné semestru bakalářského kurzu zaručené a urychlené přijetí do magisterského studia v komunikaci. Chcete-li nárok na zaručené přijetí, musí student Komunikace major s minimálním GPA 3,7 ve všech komunikačních kurzu přijatého na UCCS. One-stránka přijímací formulář je k dispozici na odboru komunikace a 60 dolarů nevratný poplatek za podání žádosti jsou povinné. Fast-Track Vstupné (pouze přes jaro 2015 žádostí): Tento program je navržen tak, aby nabídnout účinnější přijímací proces na University of Colorado v Colorado Springs vysokoškolských studentů, kteří absolvovali více než čtyři roky před podáním žádosti do programu absolventa. Studenti žádají v rámci programu fast-track, musí předložit následující: - The Fast-Track formulář Vstupné žádosti, přesně a úplně vyplněny. - Dokončil stáž forma (zadní formuláře žádosti), je-li student tvrdí, in-stavu školné způsobilosti. - Kontrola, nebo poštovní poukázkou na 60 dolarů (100 dolarů na zahraniční studenty) nevratný poplatek za podání žádosti. - Oficiální přepisy pro případné studium na vysokoškolské úrovni se pokusil po absolvování University of Colorado v Colorado Springs. - Doporučující dopis od předsedy bývalých vysokoškolák oddělení (non-komunikace pouze velké společnosti) studenta. - Výsledky zkoušky GRE (pro žadatele s kumulativní vysokoškoláka GPA pouze 3,0). Standardní Vstupné: Tento program je určen pro studenty, kteří nemají nárok na jeden Garantujeme nebo Fast-Track přijetí. Chcete-li být považován za standardní Vstupné do magisterského studia v oblasti komunikace, musí student nejprve splnit všeobecné požadavky uvedené u Graduate School v UCCS. Žádosti jsou hodnoceny Graduate výboru odboru komunikace. - Přepisy z každé vysoké škole nebo vysoké škole dříve navštěvoval (očekává celkový GPA 3,0). - Poslední GRE skóre (očekává se kombinovaný výsledek nejméně 1000 na verbální a kvantitativní komponentů). - Prohlášení, vzdělávací cíle a profesní cíle. - Čtyři doporučující dopisy od instruktorů a zaměstnavatelů. - Ukázka vědeckého psaní. - Kontrola, nebo poštovní poukázkou na 60 dolarů (75 dolarů. pro zahraniční studenty) nevratný poplatek za podání žádosti. Přijímací není omezen na ty, které se v souvislosti s komunikačními majorů. Ti, kteří se málo nebo žádná komunikace nebo sociální vědeckými metodami výzkumu kurzu v jejich pregraduální programu bude požádán o převzetí splňovat následující požadavky nedostatku. [-]

Ma V Kurikula A Výuky

Campus nebo Online Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Pedagogická fakulta připravuje kvalifikované odborníky, kteří inspirují excelence a vytvářet transformační změny ve školách a komunit, ve kterých slouží posílením stipendium, úspěch, a službu prostřednictvím partnerství pro spolupráci, podporovat a modelování inovativní, etické a výzkum - založené postupy a všeobjímající začleňování a sociální spravedlnosti , [+]

Pedagogická fakulta připravuje kvalifikované odborníky, kteří inspirují excelence a vytvářet transformační změny ve školách a komunit, ve kterých slouží posílením stipendium, úspěch, a službu prostřednictvím partnerství pro spolupráci, podporovat a modelování inovativní, etické a výzkum - založené postupy a všeobjímající začleňování a sociální spravedlnosti , Filozofický rámec Filosofický základ Magisterské studium kurikula a pokyny V Pedagogické fakultě na University of Colorado v Colorado Springs je navržen tak, aby profesionální vychovatelé lepší znalosti aktuálního výzkumu vyučování a učení a jeho souvislostech a uplatnit, že výzkum v praxi. Stupeň poskytuje příležitost pro učitele zaměřit se na oblast zájmu a rozvíjet zvýšené dovednosti a znalosti v této oblasti. Pedagogická fakulta připravuje kvalifikované odborníky, kteří inspirují excelence a vytvářet transformační změny ve školách a komunit, ve kterých slouží posílením stipendium, úspěch, a službu prostřednictvím partnerství pro spolupráci, podporovat a modelování inovativní, etické a výzkum - založené postupy a všeobjímající začleňování a sociální spravedlnosti , Cíle Zastřešujících cílů Pedagogická fakulta usilovat o: - zajistit kvalitní přípravu vzdělávacích a poradenských odborníků - Zapojit se do výzkumu - na základě šetření a praxe - Objetí rozmanitost prostřednictvím akci - Aktivně spolupracovat s komunitou - poskytovat kontinuální profesionální růstové příležitosti - Nalít a zvýšit využívání technologií mise a cíle Vysoká škola vzdělání a oddělení kurikula a pokyny průvodce postgraduální studenty nejen rozvíjet a prohlubovat znalosti a dovednosti se očekává v postgraduálním studiu, ale také poskytnout smysluplnou strukturu pro podporu základní prvky jednotlivých programů. Model předpokládá, že profesionální pedagogové budou sloužit jako instruktážní lídry ve svých školních pronájmy a naučit se učit, je vývojový proces. Učitelé zlepšit své výukové vůdčí dovednosti: - Zvýšení profesionální vědomostní základny - Úvahy o praxi. Master of Arts v oboru kurikula a pokyny je třicet (30) - semestr hodinový program určený pro licencované, učitele z praxe, kteří si přejí, aby i nadále rozvíjet své odborné znalosti. Kandidáti dokončení jádro akademické práci, která vyžaduje - Vyšetření vzdělávacích otázek z hlediska společenského kontextu a kulturně citlivým pedagogiky; - Výzkum a analýza kurikulárních designu a modely výuky; - Vyšetření a analýza semenné a aktuálního výzkumu a aplikace výzkumu ve výuce prostředí; - Posouzení a pro roli a využití technologií v Curriculum a pokyny a realizaci ve třídě. Dále, výběr příbuzný důraz oblasti, umožňuje studentům soustředit své ročníkové práce v oblasti výuky, ve které si přejí rozvíjet konkrétní odborné znalosti (učební plán a pokyny, Science Education, nadaných a talentovaných, Vzdělávací technologie, speciální vzdělávání, poradenství a Human Služby a vedení.) Přijímací řízení General MA Přijímací Checklist - Dokončit elektronické on-line žádost - získat tři doporučující dopisy - Vložte jeden přepis ze všech vysokých škol v minulosti zúčastnili - Připravte prohlášení kariéra cíl (viz Oddělení specifických požadavků) - aktuální životopis - Dokončit ověření spolehlivosti nebo poskytovat neoficiální kopie výuka licensure - Rozhovor s členem oddělení fakulty Jakmile aplikační materiály jsou in, budete muset rozhovor s fakultní poradce pro program. * Další položky poznámky pro mezinárodní žadatele: - Všechny přepisy musí být posouzeny a přeloženy do angličtiny prostřednictvím autorizovaného pověření služby (například: World Education Services, Wes) - English odborné způsobilosti musí prokázat poskytující důkazy o IELTS skóre 6.0 nebo vyšší, TOEFL skóre 550- (papíru založené), nebo 80- (internet-based) nebo ACT / COMPASS® English skóre 270 nebo vyšší (ACT / COMPASS® mohou být přijata prostřednictvím UCCS Úřadu pro mezinárodní záležitosti). - Magisterské programy kandidáti musí prokázat praktické znalosti v oblasti výuky spolu s výzkumnými dovednostmi a postupy nezbytné pro absolvent - úroveň práce. [-]

Ma V Pedagogické Vedení S Koncentrací V P-12 Vzdělávání A Hlavní Udělení Licence

Campus nebo Online Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

MA ve vzdělávacím vedení s koncentrací v P-12 vzdělávání a Principal licensure programy byl pečlivě navržen tak, aby byl zajištěn rozvoj vzdělávání vedoucích, kteří mohou změnit školy na vzdělávací společenství, ve kterém všichni členové rozmanité společnosti jsou poskytovány příležitosti a respekt. [+]

MA ve vzdělávacím vedení s koncentrací v P-12 vzdělávání a Principal licensure programy byl pečlivě navržen tak, aby byl zajištěn rozvoj vzdělávání vedoucích, kteří mohou změnit školy na vzdělávací společenství, ve kterém všichni členové rozmanité společnosti jsou poskytovány příležitosti a respekt. Tento program byl vyvinut na základech výzkumu v oblasti vedení, řízení, školení, učební plán, učební postupů, rozvoj dospělých a technologie. Program je akreditován Colorado ministerstvo školství (CDE), Národní rada pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE) a vedení rady pro obvod vzdělávací (ELCC). Jako aktivní účastník v těchto programech se bude vyvíjet jako vedoucí přes rozšířené sebepoznání a pohledu na svět. Budete rozvíjet kompetence vedení školy a vedení strategie. Dozvíte se, jak vést vzdělávací tým, jak se začlení doporučení z výzkumu s posouzením potřeb školní komunity a vytvořit plán pro úspěch studentů. Budete zkoumat politické a sociální důsledky vzdělávání a vzdělávací potřeby rozmanité, demokratické, multikulturní společnosti. Objevíte, jak může být technologie využity pro posílení řízení a komunikace. Budete získat důvěru potřebnou k zapálení a inspirovat ostatní. Warren Bennis napsal, že hlavním cílem vedení je vytvoření lidského společenství drží pohromadě jen díky společným cílem. Pravda vůdci, řekl, prokázat rovnováhu kompetencí, ctnosti, a vize. Naším posláním je, aby vás při vývoji všechny tři. Online Program Všechny výše uvedené programy jsou k dispozici plně online. On-line program je navržen tak, aby: - ​​umožnit studentům možnost dokončení kurzu pro udělení licence tak (33 kreditů), nebo vyplněním jak udělení licence a MA (42 kreditů). - Zaměřit se na potřeby dospělých studentů tím, že nabízí tříd v on-line prostředí, ve kterém jsou kurzy rozděleny do modulů, které umožní studentům, aby pokračovaly ve svých vzdělávacích cílů bez fyzických omezení tradiční učebně. - Vytvořit bohatý komunitu studentů postupující přes on-line programu jako kohorty. - Poskytnout příležitosti pro motivované pedagogy, kteří chtějí zlepšit své vzdělávání a pracovních příležitostí, aniž by narušil jejich plný úvazek a dobrovolnické závazky. - Ubytovat pracovní dospělých tím, že nabízí on-line kurzy, které jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. - Asistent vychovatele ve venkovských oblastech, které mají omezené nebo žádný přístup k UCCS kampusu. Přijímací řízení Žádost o přijetí do MA v pedagogické vedení s koncentrací v P-12 vzdělávání a Principal udělení licence programů začíná s dokončením on-line Graduate aplikace. On-line aplikace a veškeré další materiály níže uvedené musí být vyplněn a nahrát do aplikace. 1) V rámci on-line aplikace, budete muset: - Zaplatit poplatek za podání žádosti 60,00 dolarů, Mezinárodní studentský poplatek za podání žádosti je 100,00 dolarů - Nahrajte si vlastní kariérní cíl prohlášení (jak je popsáno níže) - Nahrajte svůj životopis nebo profesní životopis - Kompletní a nahrát Školné klasifikace formu - Email tří odkazů v prostorách uvedených v Online aplikace - jeden odkaz by měl být bývalý instruktor, jeden by měl být současný supervizor, a jeden by měl být profesionální kolega. Tito jedinci by měli být v pozici, aby poskytnout zpětnou vazbu, pokud jde o vaši schopnost být úspěšný v programu. 2) Oficiální přepisy: Domácí studenti: Finální krok bude mít jednu oficiální přepis všech akademické práce dokončeny do dnešního dne, poslal přímo na Úřad uchazeče a záznamů University of Colorado Colorado Springs * Další položky poznámky pro mezinárodní žadatele: - Všechny přepisy musí být posouzeny a přeloženy do angličtiny prostřednictvím autorizovaného pověření služby (například: World Education Services, Wes) - English odborné způsobilosti musí prokázat poskytující důkazy o IELTS skóre 6.5 nebo vyšší, TOEFL skóre 575- (papíru založené), nebo 90- (internet-based) nebo ACT / COMPASS® English skóre 280 nebo vyšší (ACT / COMPASS® mohou být přijata prostřednictvím UCCS Úřadu pro mezinárodní záležitosti). Student Etika Studenti by měli dodržovat nejvyšší kódy osobní a profesní etiky, jak je stanoveno podle kódu Honor z University of Colorado v Colorado Springs, který se objeví každý semestr v rozvrhu tříd. Studenti, kteří nesplňují tyto normy může být propuštěn z Graduate School Postgraduálním děkan na základě doporučení předsedy odboru vedení, výzkum, a základy (LRF). [-]

Ma V Pedagogické Vedení S Koncentrací V Sahe

Campus nebo Online Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Vzdělávací program pro MA ve vzdělávacím vedení s koncentrací v záležitosti studentů v oblasti vysokoškolského vzdělávání (SAHE) byl pečlivě navržen tak, aby byl zajištěn rozvoj vzdělávacích vůdců ve studentské záležitosti operací v vysokých škol a univerzit. [+]

Vzdělávací program pro MA ve vzdělávacím vedení s koncentrací v záležitosti studentů v oblasti vysokoškolského vzdělávání (SAHE) byl pečlivě navržen tak, aby byl zajištěn rozvoj vzdělávacích vůdců ve studentské záležitosti operací v vysokých škol a univerzit. Důraz programu je rozvoj vzdělávacích vůdců, kteří mohou změnit instituce do studijních komunit, ve kterém všichni členové rozmanité společnosti jsou poskytovány příležitosti a respekt. Program se řídí Level studijní záležitosti odborné přípravy programu standardy magisterských vypracované Radou pro povýšení norem (CAS profesních standardů pro vysokoškolské vzdělávání, 8. ed.). Vedení ročníkové práce je organizována kolem základových studií, odborných studií a praxe pod dohledem. Jako aktivní účastník v těchto programech se bude vyvíjet jako vedoucí přes rozšířenou sebepoznání a pohledu na svět. Budete rozvíjet studijní záležitosti kompetence a strategie vedení. Dozvíte se, jak vést profesionální tým, jak integrovat doporučení z výzkumu s posouzení potřeb školy a / nebo vysoké škole a vytvořit plán pro úspěch studentů. Budete zkoumat politické a sociální důsledky v oblasti vysokoškolského vzdělávání a vzdělávací potřeby rozmanité, demokratické, multikulturní společnosti. Budete získat důvěru potřebnou k zapálení a inspirovat ostatní. Warren Bennis napsal, že hlavním cílem vedení je vytvoření lidského společenství drží pohromadě jen díky společným cílem. Pravda vůdci, řekl, prokázat rovnováhu kompetencí, ctnosti, a vize. Naším posláním je, aby vás při vývoji všechny tři. Jsou k dispozici pro program SAHE dva režimy doručení samozřejmě. 1) V-osoba kohorta: Kurzy se budou konat v sobotu každý týden 8-týdenní kurzy 2) Hybridní kohorta: kurzy budou splňovat dvě soboty v každém z 8-týdenní kurzy a splňují-li ostatní 6 týdnů schůzí kurzu a učebních cílů v on-line prostředí (studenti se musí pracovat minimálně 30 hodin týdně, v oblasti vysokoškolského vzdělávání a mít jistotu, s využitím technologie požádat o hybridní kohorty) Přijímací řízení - Plánování schůzky s členem fakulty pro vaši přijímací pohovor! - Žádosti o přijetí do MA vzdělávací Leadership Program na studijní záležitosti v oblasti vysokoškolského vzdělávání musí začít s dokončením on-line Graduate aplikace. Prioritou termín brzy vstupné je leden 15; konečný termín je 15. března do považovat za SAHE kohorta následující pád. - Zaplatit poplatek za podání žádosti 60,00dolar * Mezinárodní studentský poplatek za podání žádosti je 100,00 dolarů - Nahrajte si vlastní kariérní cíle prohlášení - Nahrajte svůj životopis nebo profesní životopis - Kompletní a nahrát Školné klasifikaci je - Seznam jméno, titul / organizaci, a e-mail tří referencí. Budou e-mailem na SAHE Doporučení formulářů / instrukce. Jeden by měl být odkaz bývalý instruktor, jeden by měl být současný supervizor, a jeden by měl být profesionální kolega. Kromě výše uvedených materiálů, které budou předloženy s on-line aplikace, prosím, e-mail / pošty důkaz vašeho šeku na pozadí nebo doklad o udělení licence k prostředku úřadu Student. * (Mezinárodní žadatelé absolvovat pouze tento krok, pokud žili ve Spojených státech více než jeden rok). Studenti, kteří absolvovali ověření spolehlivosti zaměstnanosti a mohou poskytnout důkaz, nemusíte opakovat tento proces pro přijetí. Pokyny pro vyplňování ověřením jsou pod: Tisk kopii šeku pozadí a zase se svými přijímací materiály Aktuální CO školy nebo agenturních zaměstnanců, kteří absolvovali ověření spolehlivosti pro zaměstnanost může poskytnout kopii svého CO průkazu nebo kopii výsledků šeku pozadí používané pro zaměstnání. Domácí Studenti: Finální krok bude mít jednu oficiální přepis všech akademické práce dokončeny do dnešního dne, poslal přímo na Úřad Přijímací & Records University of Colorado Colorado Springs. * Další položky poznámky pro mezinárodní žadatele: - Všechny přepisy musí být posouzeny a přeloženy do angličtiny prostřednictvím autorizovaného pověření služby (například: World Education Services, Wes) - English odborné způsobilosti musí prokázat poskytující důkazy o IELTS skóre 6.5 nebo vyšší, TOEFL skóre 575- (papíru založené), nebo 90- (internet-based) nebo ACT / COMPASS® English skóre 280 nebo vyšší (ACT / COMPASS® mohou být přijata prostřednictvím UCCS Úřadu pro mezinárodní záležitosti). University of Colorado Colorado Springs nedocházelo k diskriminaci na základě rasy, barvy pleti, národnosti, pohlaví, věku, zdravotního postižení, vyznání, náboženství, sexuální orientace, nebo veterán postavení v přijímání a přístupu k léčbě a zaměstnanosti v, jeho vzdělávací programy a aktivity. [-]

Ma V Přírodovědném Vzdělávání

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

Program v přírodovědném vzdělávání je určen především pro učitele, kteří chtějí zlepšit své vědecko pedagogické schopnosti nebo se vůdce v oblasti přírodovědného vzdělávání. Je vhodné pro učitele na všech úrovních (K-12), kteří se chtějí dozvědět více o používání moderních výukových věda strategie v jejich školách. [+]

Program Přírodovědného vzdělávání je určen především pro učitele, kteří chtějí zlepšit své vědecko pedagogické schopnosti nebo se vůdce v oblasti přírodovědného vzdělávání. Je vhodné pro učitele na všech úrovních (K-12), kteří se chtějí dozvědět více o používání moderních výukových věda strategie v jejich školách. Program je navržen tak, aby třídních učitelů se zvukovým pozadím v současné vědy pedagogického výzkumu, teorie, normy a praxi. Důraz je kladen na využití vyšetřovacích strategií, manipulativní činnosti, a věda procesu dovednosti jako základ pro vědy výuky. Učitelé doplňky pro tento program bude připraven na: učit vědu v soběstačný prostředí, slouží jako učitelů přírodovědných předmětů pro školy s využitím departmentalization, slouží jako učitelé věda prostředků na školní či okresní úrovni, nebo sledovat pokročilého stupně v přírodovědném vzdělávání. Poznámka: Tento program není určen vést k udělení licence učitelů. Přijímací řízení Je zapotřebí Vstupné na Graduate School v UCCS pro tento program. Nicméně, individuální kurzy mohou být přijata nezařazené studentů. Podmínkou pro přijetí do programu je třeba zajistit: Přijímací Checklist - Dokončit elektronické on-line žádost - získat tři doporučující dopisy - Vložte jeden přepis ze všech vysokých škol v minulosti zúčastnili - Připravte prohlášení kariéra cíl (viz Oddělení specifických požadavků) - aktuální životopis - Dokončit ověření spolehlivosti nebo poskytovat neoficiální kopie výuka licensure - rozhovor s členem oddělení fakulty - Po podání materiály jsou in, budete muset rozhovor s fakultní poradce pro program. ** Pokud máte dotazy týkající se programu, před nebo v průběhu přijímacího řízení, nebo by rádi více programové informací, volejte 719-255-4996 nebo education@uccs.edu * Další položky poznámky pro mezinárodní žadatele: - Všechny přepisy musí být posouzeny a přeloženy do angličtiny prostřednictvím autorizovaného pověření služby (například: World Education Services, Wes) - English odborné způsobilosti musí prokázat poskytující důkazy o IELTS skóre 6.0 nebo vyšší, TOEFL skóre 550- (papíru založené), nebo 80- (internet-based) nebo ACT / COMPASS® English skóre 270 nebo vyšší (ACT / COMPASS® mohou být přijata prostřednictvím UCCS Úřadu pro mezinárodní záležitosti). Požadavky programu Program přírodovědného vzdělávání vyžaduje celkem třicet hodin semestru samozřejmě práce a dokončení výzkumného projektu jako součást CURR 5090. Možnost práce je k dispozici, ale není nutné. Poznámka: Studenti by se měli poradit se svým programem poradce ujistit, že kurzy vybrané jsou vhodné pro úvěr v programu vzdělávání v přírodních vědách. Kurzy Program přírodovědného vzdělávání vyžaduje celkem třicet hodin semestru samozřejmě práce a dokončení výzkumného projektu jako součást CURR 5090. Možnost práce je k dispozici, ale není nutné. [-]

Ma V Sociologii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 5  September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs + 1 více

MA s aplikovaným důrazem je určen pro studenty, kteří chtějí, aby se vztahují obecné postgraduální vzdělání v oblasti sociologie s více specifických dovedností nebo podstatné zájmy. Spíše než psát diplomovou práci, dalších šest hodin kurzu je koordinována s studenta poradce poskytnout individuální studijní program. [+]

Katedra sociologie nabízí full Program MA s požadavky teorie a metody a širokou škálu volitelných. Dvě programové skladby nabízejí studentské maximální flexibilitu při sledování akademické a profesní cíle. Obecně MA, který obsahuje mimo jiné požadavek práce, je určen pro ty, kteří mají zájem na pokračování všeobecné vzdělání sociologie, stejně jako rozvíjení výzkumných dovedností a ty, kteří uvažují o snahu o PhD. v sociologii v budoucnosti. MA s aplikovaným důrazem je určen pro studenty, kteří chtějí, aby se vztahují obecné postgraduální vzdělání v oblasti sociologie s více specifických dovedností nebo podstatné zájmy. Spíše než psát diplomovou práci, dalších šest hodin kurzu je koordinována s studenta poradce poskytnout individuální studijní program. Celoroční může obsahovat třídy v jiných studijních programů, jako je veřejná správa, školství a trestního práva. Veškeré práce v kurzu pro Master of Arts v oboru sociologie mohou být přijata na Colorado Springs areálu, i když mohou studenti, podle vlastního uvážení, trvat až 8 kreditů vhodných a schválené kurzy na Denver nebo Boulder areálech. Vstup do programu MA v Colorado Springs, ale netýká se vstupem do studijních programů v Denveru a Boulder. Požadavky na přijetí Žádost o přijetí se provádí on-line. Studenti jsou povinni předložit kompletní žádost o data termínu. Kompletní žádost obsahuje aplikace, doporučující dopisy, prohlášení o účelu a přepisy ze všech vysokých škol za účasti studenta. Pokud žadatel nemá úplnou žádost podanou v den uzávěrky, jejich žádost nebude třeba zvážit pro přijetí. Je to žadatelé povinností kontaktovat program UCCS sociologie zjistit, zda aplikace conmplete ve spisu. Vstupné v řádných studijních Student: Chcete-li být přijat jako pravidelný studia studenta, musí žadatel mít: - bakalářského titulu z akreditované vysoké škole nebo vysoké škole nebo dokončili práce ekvivalent takového stupně, a rovnocenný stupeň vydaného v této univerzity - vysokoškolák Celkový stupeň-průměr bodu nejméně 3,00 * - Adekvátní příprava začít postgraduální studium sociologie - Show příslib pro pokročilé studium a výzkum, jak soudil podle dřívějších školních záznamů žadatele - Žadatelé s nižším o veřejných zakázkách může být považována za silnými Graduate Record zkouška skóre. GRE zkouška se nevyžaduje jinak. Prohlášení o účelu Jako součást procesu žádosti studenti jsou povinni napsat prohlášení o účelu. Je nutné, aby tvrzení o puropse má jeden palec marží, dvojí od sebe, 12 palcový písmo a alespoň dvě strany. Studenti by měli usilovat o to, psát přesvědčivé prohlášení účelu, který dělá argument, že žadatel je ideálním kandidátem pro program UCCS sociologie. Následující jsou navrhovány obsah: prohlášení by mohla zjistit, proč žadatel přeje studovat sociologii a vysvětlit, které oblasti (teorie, metody výzkumu, či věcné oblasti) chtějí zaměřit své studium. Dokument by také ukázat, jak dosáhnout magisterský titul na programu UCCS Sociologie ladí s osobní a profesní cíle. Žadatel může také určit, které fakulta by chtěli, aby se kurzy od a vysvětlit, proč. Je-li potenciální student zájem o rozvoj výzkumné dovednosti, aby se stala silnější Ph.D. Žadatel, mohli zjistit, které fakulta chtějí pracovat. Přenos Credits Ne více než osm (8) hodin semestr z jiných akreditovaných institucích nebo v non-studia kurzu mohou být převedeny k magisterský titul v sociologii na univerzitě v Coloradu Colorado Springs. Všechny přenosu kreditů, musí být příbuzný do sociologie a schválené ministerstvem sociologie a Graduate School na začátku semestru před, v němž se bude student absolvovat. Všechny převod kreditních hodin, musí být absolvent kreditních hodin a dokončeno do šesti let od zahájení práce v kurzu. Pokud student absolvuje postgraduální kurz na jiné instituce a chce převést kredity do programu UCCS Sociologie, kurz termín pro přenos kreditů v je druhý orgán považuje za datum zahájení práce v kurzu. Práce provedené dříve, nebudou přijaty stupně, pokud není ověřena zvláštní prověrky oblasti obsahu kurzu. [-]

Ma Výuka Angličtina Pro Mluvčí Jiných Jazyků (TESOL)

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Colorado Springs

MA Výuka angličtiny pro mluvčí jiných jazyků (MA TESOL), program je určen především pro jednojazyčné anglicky mluvící učitele, pomocných povolání a učitele před služeb, kteří mají anglický jazyk studenty (loket), ve svých třídách, a chtějí vědět, jak se lépe sloužit těm studentům. [+]

MA Výuka angličtiny pro mluvčí jiných jazyků (MA TESOL), program je určen především pro jednojazyčné anglicky mluvící učitele, pomocných povolání a učitele před služeb, kteří mají anglický jazyk studenty (loket), ve svých třídách, a chtějí vědět, jak se lépe sloužit těm studentům. Pedagogové pracující s jednotlivými, malé skupiny nebo celých tříd loktů budou mít prospěch z tohoto programu. Učitelé, kteří mají učitelskou licenci od Colorado ministerstva školství, může využít této příležitosti, aby usilovaly o Master of Arts v oboru výuky angličtiny pro mluvčí jiných jazyků (TESOL). MA TESOL stupeň 30 hodin semestr nebo 10 hřišť. Prvních osm kurzy (24 hodin semestr), platí pro kulturně jazykově rozmanité doložka (CLDE) přes Colorado ministerstva školství. Poslední dva kurzy jsou core / výzkumné třídy, které dotvářejí MA v TESOL. Výuka angličtiny jako jazyka certifikát Second / zahraničí (TESL / TEFL) je 12 úvěr hodinový program. Studenti by se jen CURR 5701, 5703, 5705 a 5713. MA TESOL, schválení a TESL / TEFL Přijímací Kontrolní seznam - Dokončit elektronické on-line žádost - získat tři doporučující dopisy - Vložte jeden přepis ze všech vysokých škol v minulosti zúčastnili - Připravte prohlášení kariéra cíl (viz Oddělení specifických požadavků) - aktuální životopis - Dokončit ověření spolehlivosti nebo poskytovat neoficiální kopie výuka licensure - Rozhovor s členem oddělení fakulty Jakmile aplikační materiály jsou in, budete muset rozhovor s fakultní poradce pro program. * Další položky poznámky pro mezinárodní žadatele: - Všechny přepisy musí být posouzeny a přeloženy do angličtiny prostřednictvím autorizovaného pověření služby (například: World Education Services, Wes) - English odborné způsobilosti musí prokázat poskytující důkazy o IELTS skóre 6.0 nebo vyšší, TOEFL skóre 550- (papíru založené), nebo 80- (internet-based) nebo ACT / COMPASS® English skóre 270 nebo vyšší (ACT / COMPASS® mohou být přijata prostřednictvím UCCS Úřadu pro mezinárodní záležitosti). Obraťte se na UCCS Úřad pro mezinárodní záležitosti Core (6 kreditů) Kurz / Kredity / Title - LEAD 5700-3 Úvod do výzkumu a statistiky - PROUD 5090 -3 výzkumný projekt - Kulturně jazykově rozmanité vzdělávání (24 kreditů, za CLDE potvrzení) Kurz / Kredity / Title - CURR 5700- 3 Úvod do jazykově rozmanité / Multikulturní výchova - PROUD 5701- 3 Materiál a metody v jazykově rozmanité / Multikulturní výchova * - PROUD 5702-3 gramotnosti pro Jazykově jednotlivých studentů - PROUD 5703-3 Vyhodnocení: Metody, materiály a teorie pro ELL je * - PROUD 5704-3 Praktikum z jazykově rozmanité / Multikulturní výchova - PROUD 5705-3 získání druhého jazyka: Capstone * - PROUD 5707-3 Pro-Seminář: Parent a zapojení Společenství - PROUD 5713-3 jazyk a lingvistika * * TESL / TEFL kurzy (12 kreditních hodin) potřebné pro on-line osvědčení. Všechny úvěry lze aplikovat na MA TESOL do 5 let od přijetí prvního kurzu. [-]

Videos

UCCS Graduate School

UCCS 50th Anniversary