Southern Illinois University Edwardsville

Úvod

Read the Official Description

Southern Illinois University Edwardsville

Southern Illinois University Edwardsville (SIUE) je celostátně uznávané univerzitě, která vzdělává a rozvíjí profesionální a místních vůdců přes jeho vynikající fakulty a programy. S poměrem student-to-učitele 16-k-1, SIUE nabízejí výhody malého, vysoká škola svobodných umění.

SIUE nabízí nejnižší školné míru všech veřejných vysokých škol v Illinois. Nízké náklady na školné, v kombinaci s vysokoškoláka snížením školné, postgraduálních asistentských, konkurenční postgraduální ocenění a nízkou životní náklady, činí SIUE cenově dostupný volbou pro kvalitní vzdělávání. SIUE nabízí velmi považován magisterské programy a navíc post-bakalářského certifikáty odborných titulů a doktorské tituly. S více než 2600 postgraduální studentů, SIUE se zavazuje vzdělávat rozlišující a různorodou kohortu magisterských a doktorských studentů.

SIUE je známý pro jeho přivítání a přátelské prostředí a poskytuje silnou podporu pro mezinárodní studenty s hospitalizací, přistěhovalectví, akademické poradenství, profesní umístění a kulturní integrace. Student Tělo se skládá z téměř 25 procent menšiny a mezinárodní studenty. SIUE studenty komunikovat s fakultou na všech úrovních, což je rozhodujícím faktorem v akademickém úspěchu.

SIUE je poloha je ideální. 2660-akr kampus má nádhernou krajinou, cyklistické stezky, kanoistika a zahrady. Zahraniční studenti vychutnat trezor, příměstské školní areál prostředí se snadným přístupem do areálu St. Louis, kde mohou přístup kulturních akcí, profesionální příležitosti a pohodlné cestování na velké mezinárodního letiště.

SIUE Školní areál je jen 25 minut od centra města St. Louis, Missouri. Hlasoval jeden z nejrychleji rostoucích měst na tech míst podle CNN, St. Louis je skvělým místem pro studenty hledají stáže a kariéry. SIUE studenti mají přístup k stáží a spolupráce vzdělávacích příležitostí na řadu technických, průmyslových a odborných společností se sídlem v metropolitní oblasti. Tato hands-on zkušeností promítá do kariérní úspěch. SIUE zahraniční studenti šli na pracovní místa s IBM, Dell, Monsanto, Intel a Microsoft, abychom jmenovali alespoň některé.

Věnovaná slouží své mezinárodní studenty, SIUE se zavázala k tomu, že rozhodnutí aplikační včas. Poté, co byly předloženy všechny materiály, SIUE může mít rozhodnutí o přijímací aplikaci absolventa v pouhých šesti týdnů.

Stejně důležité jako umístění, dostupnost a poměry učitel-student, jsme instituce s jasným účelem a posláním. Existuje dostatek důkazů, že se nám podařilo dosáhnout vynikajících výsledků ve vzdělávání, a že jsme přední metropolitní univerzita:

  • US News & World Report Nejlepší Colleges důsledně uvádí SIUE mezi top veřejných vysokých školách v kategorii nejlepší regionální univerzity Midwest (magisterský udělení). Celkové skóre jsou založeny na akademické připravenosti studentů, promoce sazeb, charakteristika fakulty a pověsti SIUE v oblasti vysokoškolského vzdělávání.
  • Washington Měsíční souhlasně se řadí mezi top SIUE magisterských vysokých škol v národě. Na rozdíl od běžných vysoké školy žebříčku, národní časopis vyhodnocuje "příspěvek k veřejnému blahu" určité instituce ve třech širokých kategorií: Kategorie: sociální mobilita, výzkumu a služeb.
  • Národně uznané on-line zpravodajský časopis The Daily Beast, řadí SIUE 21. v národě mezi své top 50 nejbezpečnějších vysokých škol.
  • Carnegie komise roztřídí SIUE jako především rezidenční areálu. Zajišťujeme život studenta činnosti, srovnatelné s mnoha větších univerzit.
  • Více než polovina mezinárodní studentské populaci SIUE lze nalézt ve škole inženýrství, jeden z nejkomplexnějších technických škol v regionu, které nabízejí širokou škálu profesionálně akreditovaných programů.
  • Biologie a chemie absolventi vysoké školy umění a věd jsou pravidelně přijímány a vynikají v lékařských a stomatologických fakult.
  • Princeton Review důsledně uvádí School of Business jako nejvyšší obchodní školy ve Spojených státech a do zahraničí.
  • SIUE je plně certifikován v divizi I NCAA úrovni, a je jako člen Ohio Valley konference, Valley konference Missouri (fotbal pánská) a jižní konference (zápas).
This school offers programs in:
  • English

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Marketingového Výzkumu

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

Master of Marketing Research (MMR) stupeň je navržen tak, aby připravit jednotlivce s rozmanitým zázemím pro kariéru ve výzkumu trhu a splnit potřeby podniků [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Marketing Research

Marketingový výzkum v SIUE

Velitel marketingového výzkumu (MMR) stupeň je navržen tak, aby připravit jednotlivce s rozmanitým zázemím pro kariéru ve výzkumu trhu a pro uspokojení potřeb podniků, vlády či neziskových organizací pro profesionály kompetentní marketingového výzkumu. Cílem programu je rozvíjet výzkumné pracovníky profesionální marketingové, kteří: (1) porozumět obchodních operací, marketingové procesy, a složitost a povahu marketingových problémů; (2) lze použít výzkum, aby pomohla řešit problémy s řízením, definovat marketingové příležitosti a pomoci v rozhodování; (3) mohou plánovat, provádět a řídit výzkumný projekt; (4) znát techniky a speciality marketingového výzkumu; (5), může napsat přesvědčivý a dobře organizované výzkumné zprávy; a (6), může komunikovat výzkumné návrhy, výsledky, závěry a doporučení jasně a efektivně. MMR absolvent bude dobře připraven do praxe marketingového výzkumu a aby podstatné příspěvky k marketingového výzkumu profesí.... [-]


Master Of Public Administration (MPA)

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

on programu MPA na SIUE, akreditované Národní asociace škol pro veřejné záležitosti a administrativu, je jedním z největších absolvent studijních programů na akademické půdě SIUE a největší programu MPA v regionu. Charakteristické vlastnosti programu patří [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of veřejné správy

Master of veřejné správy při SIUE

Katedra veřejné správy nabízí postgraduální program, vedoucí k veliteli veřejné správy stupně, profesionální míry určené k přípravě osob na kariéru řízení ve veřejném i neziskového sektoru. Program slouží dva typy studentů: (1) studenti pre-service, kteří nedávno absolvovali bakalářský titul a chcete používat magisterský titul získat vstup do profesionální kariéry dráze, a (2) studenti v provozu, kteří pracovali pro několik let ve veřejném sektoru nebo neziskového sektoru, ale chtějí se vrátit na univerzitu zlepšit nebo zdokonalit své dovednosti a znalosti.... [-]


MSc

Magistr V Chemii

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

Master of Science v chemii programu na SIUE je vysoce výzkum orientovaný a může se pochlubit state-of-the-art výzkumné laboratoři zařízení. Se členy fakulty se aktivně zabývá výzkumem, odbor [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Science v chemii

• Master of Science ve vzdělávání, sekundární vzdělávání Chemie

• Kombinovaná Bachelor of Science a Master of Science v chemii (3 + 2)

Chemie v SIUE

Ústav chemie a nabízí postgraduální program, vedoucí k Master of Science stupně v chemii a ve spojení s ministerstvem kurikula a výuky v School of školství, zajišťuje výuku podporující Master of Science v míře vzdělávání v oblasti středního vzdělání s výukou pole v chemii.

Master of Science programu je velmi výzkum orientovaný. Výzkumná práce témata jsou k dispozici studentům na katedře chemie v oblasti analytické chemie, biochemie, chemie životního prostředí, anorganické chemie, organické chemie a fyzikální chemie. Pro zájemce o studium mohou získat informace o konkrétních výzkumných témat v těchto širokých oblastech tím, že nařídí šetření do programu poradce Graduate, oddělení chemie.... [-]


Magistr V Elektrotechnice

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

Postgraduální titul v elektrotechnice dává studentům konkurenční výhodu v dnešním globálním trhu. Studenti mohou pracovat po boku členů expert fakulty na [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Science v elektrotechnice

• PhD v inženýrských věd, o programu spolupráce s SIU Carbondale siue.edu/engineering/phd

Elektrotechnika v SIUE

Pro Master of Science titul v oboru elektrotechniky, kurzy jsou nabízeny především v oblastech komunikačních systémů, počítačových systémů, počítačového vidění a zpracování obrazu, výkonové a řídicí systémy, IC design a zpracování signálu.

Kariéra Outlook

Top-hodnocené firmy jako Boeing, Anheuser-Busch a mnoho dalších autopůjčovny absolventů SIUE. Odlište se od vydělávat absolvent titul v elektrotechnice. Tím, že staví na bakalářský základech a provádění výzkumu podél odborným fakultě SIUE, mohou studenti zlepšit své dovednosti v oblasti systémové analýzy a návrhu, projektování a vývoji aplikací, design a technické prodeje, výroba a zpracování, nebo v terénu servisu a školení uživatelů. SIUE fakulty jsou výborné profesionálních zdrojů - mnohé jsou dobře respektovaní poradci mimo akademickou obcí.... [-]


Magistr V Environmentálních Věd

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

Vysoká škola umění a věd spravuje tento interdisciplinární program pro Master of Science v environmentálních věd. Program zvýší studenta technické způsobilosti při řešení a analyzuje otázkami životního prostředí, jejich původu, následky, a usnesení. Existuje pět oblastí důrazu: [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Science v environmentálních věd

Vědy v SIUE

Posláním programu životního prostředí věd je kultivovat perspektivy studentů o otázkách životního prostředí a poskytnout studentům s rafinovanou znalostí problematiky životního prostředí na místní, regionální a globální úrovni. Program se bude zvyšovat technickou způsobilost studenta při řešení a analýze těchto otázek, jejich původu, důsledky a řešení. Program vědy o životním prostředí na SIUE je navržen tak, aby prohloubily a posílily odborné vzdělávání a kariérní příležitosti v širokém okolí zájmů. Existuje pět oblastí důrazu: 1) biologii na životní prostředí; 2) chemie a toxikologie na životní prostředí; 3) životního prostředí, vzdělávání; 4) politiku životního prostředí a veřejné správy; a 5), ​​technologie pro životní prostředí a posouzení.... [-]


Magistr Ve Stavebnictví

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

Komplexní program přes školu inženýrství umožňuje studentům sledovat absolvent titul v oblasti stavebnictví a zároveň získat odborné znalosti v této oblasti. Studenti si mohou vybrat koncentrace v [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Science v oboru stavebního inženýrství

• Ph.D. v inženýrských věd, o programu spolupráce s SIU Carbondale siue.edu/engineering/phd

Proč Civil Engineering?

Studenti mají základní školení a vzdělávání prostřednictvím Bachelor of Science vzít své odborné znalosti a kariéru na další úroveň. Vydělejte absolvent titul ve stavebnictví, a prozkoumat možnosti, dostupné přes provádějící výzkum v oblasti životního prostředí, geotechnical, strukturální a dopravního inženýrství. Řešit problémy spojené s znečištění, aby dopravní systémy bezpečnější, zvýšit kvalitu mostů, silnic a budov, a zlepšit design hliněných staveb a podzemních prostor.... [-]


Magistr Ve Strojírenství

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

Studenti budou mít možnost úzce spolupracovat s talentovanou skupinou profesorů, mnoho lidí, kteří jsou mezinárodně známé ve svých oborech. Speciální oblasti zahrnují [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Science ve strojírenství

• PhD v inženýrských věd, o programu spolupráce s SIU Carbondale siue.edu/engineering/phd

Strojírenství v SIUE

Pro Master of Science titul v oboru strojírenství, kurzy jsou nabízeny v oblasti mechaniky tekutin a tepelných vědy, stavební mechaniky a vibrací, nelineárních dynamických systémů, stejně jako robotika a řídících systémů. Jádro kurzy jsou nabízeny každý rok; Další kurzy jsou obecně nabízeny jednou za dva roky.

Kariéra Outlook

Postgraduální titul v strojírenství připraví studenty pracovat ve firmách, jako jsou Boeing Co., Ameren a Peabody Energy, abychom jmenovali alespoň některé. Studenti budou připraveni věnovat se kariéře v celé řadě průmyslových odvětví, včetně vzdušný prostor, výroby, energetiky, automobilového průmyslu, bioinženýrství, robotika a automatizace, a počítačem podporované navrhování a inženýrství. Bývalí strojírenství postgraduální studenti z SIUE nyní pracují jak v soukromém sektoru a vládních agentur nebo pokračování další studium na doktorské úrovni.... [-]


Magistr V Managementu Počítačové A Informační Systémy (CMIS)

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

Náš program má akademické partnerství s Oracle, SAP a Microsoft, která se promítá do rukou-na kurzy v tématech, jako je Oracle databáze správy, rozvoj Microsoft.NET a konfigurace SAP ERP a ABAP programování. Pro zájemce v oblasti projektového řízení, [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Science v oboru počítačových řídících a informačních systémů (MS CMIS)

Koncentrace: Projektový management

CMIS na SIUE

To je aplikovaná program, který se zaměřuje na oblasti informačních systémů, softwarového inženýrství, počítačové systémové architektury, datové komunikace a souvisejících otázek řízení. Program připravuje studenty, aby praktičtí lékaři v pozicích, jako vývojáře softwaru, systémový analytik, konzultant, systémový integrátor, technický ředitel, vedoucí projektu a aplikační software specialista.

Studijní program odpovídá modelové osnovy na MSIS 2006 a pokyny vydané sdružení pro výpočetní techniku ​​(ACM) a Sdružení pro informační systém (AIS). Osnovy zahrnuje specifický program nadace kurzy (předpoklad kurzy), technologie a řízení základní kurzy, profesní dráze volitelných předmětů a závěrečnou zkoušku.... [-]


Magistr V Masové Komunikace

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

Oddělení masové komunikace nabízí postgraduální program, vedoucí k Master of Science v masové komunikace. Program MS je určen pro studenty, kteří se chtějí soustředit na mediální praxe nebo mediálních studií Professional. [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Science v masové komunikace

• Post-maturita certifikát v mediální gramotnosti

Masové komunikace na SIUE

Oddělení masové komunikace nabízí postgraduální program, vedoucí k Master of Science oboru masové komunikace. Náš program je určen pro studenty, kteří se chtějí soustředit na profesionální mediální praxi (konstrukce mediální zprávy a mediální politiky a řízení) nebo mediálních studií (médií a politiky, médií vliv, mediální etiky, mediální gramotnosti, nadnárodních médií a médií a reprezentace) , Tyto koncentrační oblasti odrážejí zkušenosti z oddělení absolvent fakulty, a tím umožnit studentům dosáhnout vysoké úrovně odborné způsobilosti v pragmatické úvahy v médiích, teoretické propracovanosti a výzkumného záměru.... [-]


Magistr V Matematice

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

Ústav matematiky a statistiky nabízí práci absolventa vedoucí k Master of Science stupně v matematice. Osnovy nabízí příležitosti pro pokročilé studium v [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Science v matematiky, výpočetní a aplikované matematiky Specializace

• Master of Science v matematice, Postsecondary Matematika Vzdělání Specializace

• Master of Science v matematice, Pure Matematika Specializace

• Master of Science v matematiky, statistiky a operačního výzkumu Specializace

Matematika na SIUE

Program MS v matematice nabízí specializací v těchto oblastech: (1) čisté matematice, (2) Statistika a operační Research, (3) Výpočetní a aplikovanou matematiku, a (4) Postsecondary Matematika vzdělání. Studenti musí vybrat jednu z těchto oborů pro jejich studijního programu. Zadávání studenti jsou přiřazeny poradců ředitel programu absolventa. Poradce pomáhá navrhnout studijní program vhodný pro jednotlivce zázemí a potřebám.... [-]


Magistr V Oblasti Ekonomie A Financí

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

Katedra ekonomiky a financí nabízí Master of Arts (MA) v oblasti ekonomie a financí a Master of Science (MS) v oblasti ekonomie a financí. Oba studijní programy vyžadují společné hlavní osnovy následuje důraz buď v aplikované ekonomie nebo financí. [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Arts nebo Master of Science in Economics and Finance

Ekonomika a finance na SIUE

Katedra ekonomiky a financí nabízí dva studijní programy, jeden vedoucí k Master of Arts (MA) míra v oboru ekonomie a financí a druhý vedoucí k Master of Science (MS), obor ekonomie a financí. Oba studijní programy vyžadují společné hlavní osnovy následuje důraz buď aplikované ekonomie nebo financí. MA studijní program je určen pro studenty, kteří si přeje, aby i nadále s akademickou práci vedoucí k pokročilé míře, jako je PhD, MBA, práva nebo jiné profesní stupně, nebo pokračovat v kariéře ve výuce na úrovni Community College. Tento program poskytuje pevný chápání teorie, metodiky výzkumu, pojmy a principy ekonomie a financí; takový příprava je nezbytná pro úspěšné doktorského studia. MA kurikulum rovněž poskytuje solidní základ pro studenty se zájmem o účast na právnickou fakultu, a to zejména v daňových, antimonopolních, firemní (fúze a akvizice), nebo právo cenných papírů speciality.... [-]


Magistr V Oboru Psychologie

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

Psychologie magisterské a specializované programy na Southern Illinois University Edwardsville jsou vysoce ceněné v regionu St. Louis a [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Science v klinické-Child & školní psychologie

• Master of Arts v klinické psychologie-Adult

• Master of Arts v průmyslové-organizační psychologie

Klinická-Child a školní psychologie na SIUE

Dítě a školní specializace klinická připravuje studenty na práci v organizacích sloužících dětí, dospívajících a rodiny. Absolventi pracují jako klinické dětskými psychology v komunitních duševního zdraví agentur, opravy, nemocnic a rezidenčních léčebných center. Tato specializace poskytuje základ pro vstup do odborný studijní program pro studenty, které chtějí být certifikovány jako školních psychologů. ... [-]


Magistr V Počítačových Vědách

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

Studenti nyní flexibilitu a pohodlí vydělávat absolvent titul v oboru počítačových věd na SIUE. Třídy nabídl plný úvazek nebo na částečný úvazek, se všemi základních kurzů [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Science v informatice

• PhD v inženýrských věd, o programu spolupráce s SIU Carbondale siue.edu/engineering/phd

Computer Science na SIUE

Program počítačové vědy ztělesňuje obě aplikované i teoretické komponenty, ale zaměřuje se pevně na aplikovaných oblastech informatiky, jako jsou softwarové inženýrství, počítačové systémové architektury, datové komunikace, počítačových sítí, bioinformatiky a umělé inteligence. Program je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám jak na plný úvazek a částečný úvazek studentů. Ve snaze vyhovět těm studentům, kteří pracují na plný úvazek, všechny základní kurzy a většina z volitelných předmětů jsou nabízeny ve večerních hodinách. Navíc, některé volitelné předměty jsou nabízeny i on-line.... [-]


Magistr V Průmyslové Inženýrství

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

SIUE nabízí čtyři koncentrace-systémy optimalizace výroby, konstrukční návrh, podnikání a řízení výroby, a kvalitní inženýrství. Jádro celoroční zahrnuje [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Science v oboru průmyslového inženýrství

• PhD v inženýrských věd, o programu spolupráce s SIU Carbondale siue.edu/engineering/phd

Průmyslové inženýrství v SIUE

Pro Master of Science obor průmyslové inženýrství, tam jsou čtyři oblasti koncentrace; systémy optimalizace, výrobní inženýrské konstrukce, podnikání a řízení výroby, a kvalita inženýrství. Základní kurzy jsou nabízeny v oblastech strojírenství optimalizace, kontroly kvality, plánování výroby, výrobní a designu. Jádro kurzy jsou nabízeny každý rok; Další kurzy jsou obecně nabízeny jednou za dva roky.... [-]


Magistr V účetnictví (MSA)

Campus forma Denní studium Kombinované September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

Účetní program absolventa navazuje na studenta všeobecného vzdělání a základní znalosti podnikání a účetnictví je poskytnout hlubší porozumění a větší znalosti o podnikatelských a účetnictví. Program každého studenta [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Science v účetnictví (MSA)

• Master of Science v účetnictví (MSA), Zdanění Specializace

Účetnictví v SIUE

Master of Science v účetnictví (MSA), studijní program poskytuje pokročilé profesionální studijní plán navržený připravit jednotlivce na kariéru jako profesionální účetní ve veřejných účetních, průmyslu, nebo ne-pro-zisk a vládních sektorů. Studijní program poskytuje absolventům s dovedností a znalostí, které potřebují (1) vstoupit do oblasti účetnictví a (2) tvořit základ pro postup do nejvyšší úrovně profese. Dokončení tohoto programu bude poskytovat, ve většině případů, požaduje vzdělávací kvalifikaci sedět Jednotná Certified Public účetní zkouška. Po ukončení programu MSA, kandidáti by získali odborné znalosti, které bude sloužit jako základ pro přípravu na příslušné odborné zkoušky potřebné pro certifikaci jako Certified Public Accountant, Certified Accountant řízení, nebo Certified interním auditorem.... [-]


MA

Master Of Arts

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

SIUE nabízí Masters of výtvarných umění (MFA), se specializací ve studiu umění a Master of Arts v art terapie poradenství. MFA ve Studiu umění připravuje studenty na kariéru jako pracovní umělci nebo jako univerzitní profesoři. Program na SIUE MFA je mezinárodně známý pro své vynikající schopnosti, šíři a hloubku programů, vynikajících zařízení a úspěch jejích absolventů. Arteterapie poradenství kombinuje terapeutické využití výtvarné tvorby s dovednostmi profesionálního poradce. Mistr je v arteterapeutické poradenského programu na SIUE kombinuje výuku ve třídě, Cvičení zkušenosti a výzkum. [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Fine Arts - Studio Art

• Master of Arts - Arteterapie Poradenství

Art Studio v SIUE

Mistr výtvarných umění (MFA) stupně je terminál studio stupeň navržen tak, aby podporovat individuální rozvoj studijních kandidátů a poskytnout jim odborné způsobilosti v tvůrčích umění keramiky, fotografování / digitálního umění, grafického designu, kreslení, metalsmithing, malování , grafika, sochařství a textilní umění.

Kariéra Outlook

Podle Bureau of Labor Statistics, se očekává, že poroste o 16 procent přes 2016 zaměstnávání umělců a pracovníci v příbuzných oborech. Konkurence ve všech oblastech umění a designu je obecně zdravý. Výhled je nejvíce příznivé pro multimediální umělci a animátorů jako poptávka po speciálních efektů ve filmech, televizních a videoher zvyšuje. Lékařské ilustrace bude také v poptávce jako lékařský výzkum roste. Platy se značně liší pro umělce. Průměrný výdělek se pohybují od 32.570 dolar za řemeslných umělců 88.510 dolar za uměleckých ředitelů. Umělci také odměny z hlediska spokojenosti s prací. Šedesát dva procent z umělců, jsou osoby samostatně výdělečně činné.... [-]


Master Of Arts V Anglicky

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené státy americké Edwardsville

Katedra anglického jazyka a literatury nabízí studium vedoucí k Master of Arts titul v anglické se specializací na americké a anglické literatury, výuka psaní, výuku angličtiny jako druhého jazyka, a tvůrčí psaní. Oddělení rovněž nabízí celou řadu post-bakalářských certifikátů [+]

Stupně k dispozici na adrese SIUE

• Master of Arts v angličtině, americká a anglická literatura Specializace

• Master of Arts v angličtině, Tvůrčí psaní specializace

• Master of Arts v angličtině, výuce angličtiny jako druhého jazyka Specializace

• Master of Arts v angličtině, výuka psacích Specializace

Americká a anglickou literaturu na SIUE

Postgraduální studium v ​​angličtině můžete připravit studenty pro pokročilé postgraduální práci, vyučování na střední škole, Community College vyučování nebo kariéry v takových oblastech, jako je právo, obchod, sociální služby a výuku angličtiny jako druhého jazyka; Někteří absolventi najít uplatnění v technické psaní. Kurzy studií ženských, technické psaní a úpravy jsou také k dispozici.... [-]


Videos

Study in the United States at SIUE