California Coast University

Úvod

Read the Official Description

Průkopníkem v oblasti distančního vzdělávání od svého založení v roce 1973, univerzita nabízí on-line studijní programy určené pro studenty, jejichž geografické, profesní nebo osobní čas závazky odradit je od dokončení jejich vzdělání v tradiční on-campus programy.

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

Zde je několik důvodů, proč si studenti volí studium na jednotce intenzivní péče


• Flexibilní programy určené, aby se vešly do vašeho nabitého programu

• Nízké školné s bezúročných platebních plánů na $ 100 za měsíc

• Kvalita služeb pro studenty oddělení

• Učebnice pronájem knihovna

• Vlastní tempo studia bez pevně daného jednání nebo termíny zkoušek

• Akademický úvěr na předchozí pracovní zkušenosti

• Podpora fakulty, které vám pomohou v průběhu programu

• Slevy pro členy služeb a nejbližší rodinní

• anbsp; akreditaci distančního vzdělávání a odborná příprava Rady odst. detc)

&nbsp

Akreditace

Univerzita Kalifornie pobřeží je držitelem akreditace prostřednictvím Akreditační komise distančního vzdělávání a odborná příprava Rady odst. detc). Detc je vzdělávací sdružení se nachází ve Washingtonu, DC byla založena v roce 1926, a stal se agentura, která nastavuje standard pro všechny vzdálenosti škol.

Akreditační komise na detc je uveden Spojených států ministerstvo školství jako národně uznané akreditační agentury. Ministr školství je ze zákona povinnost zveřejňovat seznam národně uznávaných akreditačních agentur, které určuje tajemník být spolehlivé orgány, pokud jde o kvalitu vzdělávání poskytovaného vysokými školami.

Agentura žádá o uznání ze strany tajemníka musí splňovat tajemník 's postupy a kritéria pro uznávání akreditačních agentur. První uznaný ministerstvem školství v roce 1959, byl detc naposledy přezkoumány v roce 2001 jako součást normálního procesu hodnocení.

&nbsp

Akreditační komise na detc je uznávaným členem Rady pro vysoké školství akreditaci (Chea). Chea je soukromá nezisková organizace, která koordinuje národní akreditační činnost ve Spojených státech. To navazuje na dlouhou tradici, že uznání akreditačních organizací by mělo být klíčovou strategií pro zajištění kvality, odpovědnosti a zlepšení vysokoškolského vzdělávání. Uznání Chea tvrdí, že normy a procesy akreditačních organizací jsou v souladu s kvalitou, zlepšení odpovědnosti a očekávání, že Chea zavedl.

&nbsp

&nbsp

Odborné a akademické vztahy a výpisy

&nbsp

 • ACICS Převod Aliance
 • Aliance soukromých postsecondary schválených zařízeních
 • Americká asociace pro školní správce personální
 • Americká asociace Collegiate registrátory a jejich přijetí (AACRAO)
 • Americká rada na vzdělávání (ACE)
 • Asociace pro dohled a vývoj osnov
 • Kalifornie v pomaturitním vzdělání Komise (CPEC)
 • Kalifornie úřad pro soukromé postsekundární a odborné vzdělávání Directory (BPPVE)
 • Kalifornie Soukromé Pomaturitní Directory
 • Rada pro dospělé a zkušenostního učení (CAEL)
 • Rada pro vzdělávání vyšší akreditaci (Chea)
 • Dantes Katalog národně akreditovaných programů distančního vzdělávání (NADLP)
 • Distanční vzdělávání a odborná příprava Rady (detc)
 • Vysokoškolské vzdělávání Adresář(HED)
 • O vysokých školách Převod aliance (HETA)
 • Vysoká škola kreditní Doporučení služba (CCRS)
 • Patterson 's Průvodce po americkém školství
 • Spojené státy ministerstvo školství (USDOE)
 • VA Seznam schválených škol
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Vzdělávání Ve Správě

Online forma September 2017 Spojené státy americké Santa Ana

Master of Udělen ve správě je vzdělávací program, self-chodil, který může být dokončen mimo akademickou půdu. Studijní programy nejsou strukturovány čtvrtletí semestry, nebo, pokud jde [+]

Master of vzdělávání v Administration

 

Master of Udělen ve správě je vzdělávací program, self-chodil, který může být dokončen mimo akademickou půdu. Studijní programy nejsou strukturovány čtvrtletí semestry, nebo vyjádření, která umožní studentům začít své studijní programy kdykoliv během roku.

 

Master of Udělen ve správě vyžaduje, aby studenti splňovat následující požadavky na kurz: 27 semestr jednotky (9 základních kurzů) ve vzdělávání; plus, 9 další jednotky (3 chody) pro celkem 36 semestrálních jednotek.

 

 

Požadavky na přijetí

Žadatel musí mít získal bakalářský titul v oboru vzdělávání; nebo, bakalářský titul v jiném oboru, může být považován, pokud vyhodnocení přijímací komise naznačuje, že žadatel má potřebné základy uspět v programu.... [-]


Magistr Vzdělávání V Učebních Osnov A Výuky

Online forma September 2017 Spojené státy americké Santa Ana

Master of Udělen v kurikulum a poučení je vzdělávací program, self-chodil, který může být dokončen pryč-školní areál. Studijní programy nejsou strukturovány semestrů [+]

Mistr vzdělávání v kurikula a instrukce

 

Master of Udělen v kurikulum a poučení je vzdělávací program, self-chodil, který může být dokončen pryč-školní areál. Studijní programy nejsou strukturovány čtvrtletí semestry, nebo vyjádření, která umožní studentům začít své studijní programy kdykoliv během roku.

 

Master of Udělen v Curriculum a instrukce vyžaduje, aby studenti splňovat následující požadavky na kurz: 27 semestr jednotky (9 základních kurzů); plus, dalších 9 jednotky pro celkem 36 semestrálních jednotek úvěru.

Požadavky na přijetí

Žadatel musí mít získal bakalářský titul v oboru vzdělávání; nebo, bakalářský titul v jiném oboru, může být považován, pokud vyhodnocení přijímací komise naznačuje, že žadatel má potřebné základy uspět v programu.... [-]


MSc

Magistr V Managementu

Online forma September 2017 Spojené státy americké Santa Ana

Master of Science v oboru Management je vzdělávací program, self-chodil, který může být dokončen pryč-školní areál. Studijní programy nejsou strukturovány čtvrtletí semestry, nebo, pokud jde [+]

Master of Science v managementu

 

Master of Science v oboru Management je vzdělávací program, self-chodil, který může být dokončen pryč-školní areál. Studijní programy nejsou strukturovány čtvrtletí semestry, nebo vyjádření, která umožní studentům začít své studijní programy kdykoliv během roku.

 

Master of Science v oboru řízení vyžaduje, aby studenti splňovat následující požadavky předmětu: 30 semestr jednotky (10 základních kurzů) v podnikání a managementu; plus, dalších 9 jednotky pro celkem 39 semestrálních jednotek úvěru.

 

 

Požadavky na přijetí

 

Žadatel musí mít získal bakalářský titul v oboru Business Administration, nebo řízení; nebo bakalářský titul v jiném oboru, může být považován, pokud vyhodnocení přijímací komise naznačuje, že žadatel má potřebné základy uspět v programu.... [-]


Magistr V Oboru Psychologie

Online forma September 2017 Spojené státy americké Santa Ana

Master of Science v oboru psychologie, je vzdělávací program, self-chodil, který může být dokončen pryč-školní areál. Studijní programy nejsou strukturovány čtvrtletí semestry, nebo, pokud jde [+]

Master of Science v oboru psychologie

 

Master of Science v oboru psychologie, je vzdělávací program, self-chodil, který může být dokončen pryč-školní areál. Studijní programy nejsou strukturovány čtvrtletí semestry, nebo vyjádření, která umožní studentům začít své studijní programy kdykoliv během roku.

 

Master of Science v oboru psychologie vyžaduje, aby studenti splňovat následující požadavky předmětu: 30 semestr jednotky (10 základních kurzů) v psychologii; plus, dalších 9 jednotky pro celkem 39 semestrálních jednotek úvěru.

 

 

Požadavky na přijetí

 

Žadatel musí mít získal bakalářský titul v oboru psychologie; nebo, bakalářský titul v jiném oboru, může být přijata, pokud vyhodnocení Přijímací výbor označuje žadatel má potřebné základy uspět v programu. Žadatel pak musí dokončit 6 následující předpoklad kurzy: Psy 102 Úvod do psychologie, PSY 228 sociální psychologie, PSY 270 vzdělávacích teorií, PSY 280 manželství a rodiny, PSY 380 teorií osobnosti, a PSY 408 psychopatologie.... [-]


Magistr V Trestní Justici

Online forma September 2017 Spojené státy americké Santa Ana

Master of Science v oboru trestního soudnictví je vlastním tempem výukový program, který může být dokončen pryč-školní areál. Studijní programy nejsou strukturovány čtvrtletí semestry, nebo, pokud jde [+]

Master of Science v trestní justici

 

Master of Science v oboru trestního soudnictví je vlastním tempem výukový program, který může být dokončen pryč-školní areál. Studijní programy nejsou strukturovány čtvrtletí semestry, nebo z hlediska, který umožňuje studentům začít své studijní program kdykoliv v průběhu roku.

 

Master of Science v oboru trestní justice vyžaduje, aby studenti splňovat následující požadavky předmětu: 30 semestr jednotky (10 základních kurzů) v trestní justici; plus, dalších 9 jednotky pro celkem 39 semestrálních jednotek úvěru.

 

Požadavky na přijetí

 ... [-]


MA

Master Of Arts V Organizační Vedení

Online forma September 2017 Spojené státy americké Santa Ana

Master of Arts titul v organizační vedení je vzdělávací program, self-chodil, který může být dokončen pryč-školní areál. Studijní programy nejsou strukturovány čtvrtletí semestry, nebo, pokud jde [+]

Master of Arts v organizační vedení

 

Master of Arts titul v organizační vedení je vzdělávací program, self-chodil, který může být dokončen pryč-školní areál. Studijní programy nejsou strukturovány čtvrtletí semestry, nebo vyjádření, která umožní studentům začít své studijní programy kdykoliv během roku.

 

Master of Arts titul v organizační vedení vyžaduje, aby studenti splňovat následující požadavky předmětu: 30 semestr jednotky (10 základních kurzů) v organizační vedení; plus, dalších 9 jednotky pro celkem 39 semestrálních jednotek úvěru.

 

 

Požadavky na přijetí

... [-]