University of Westminster, Westminster Business School

Úvod

Read the Official Description

The University of Westminster byl založen jako první britské polytechniky v roce 1838. Od té doby se vyvinula do vysoké školy, který kombinuje oba metropolitní a kosmopolitní rozměry, a který je těsně spjat v podnikání, profesní a akademického života v Londýně, stejně jako v zámoří.

Univerzita byla vždy, a pokračuje být, nápaditý při uznávání nových potřeb a vypracování vhodných nabídky pro jeho mnoho cílových trzích. Univerzita má také silný a historický závazek k podpoře rovnosti a objímat rozmanitost. Jako místo pro práci nebo ke studiu, snažíme se posílit naši reputaci jako uvítací a inkluzivní organizace.

Vidění

Zkušenosti nabízíme

Pulzující studijní prostředí - podpořit inovace a tvořivost, informoval praxí, inspirovaný výzkumu, se zaměřením na globálně příslušných oblastech, ve kterých vynikají.

Rozdíl děláme

Budujeme novou generaci vysoce použitelných globálních občanů utvářet budoucnost.

Naše mezinárodní pověst

Jako globální vysoké školy nacházející se v některém světovém městě, jsme domovem pro více než 5000 studentů a 500 zaměstnanců ze zahraničí.

Westminster má pověst pro vynikající výsledky ve profesionálně příslušném výuce a učení a pro vysoce kvalitní výzkum. Nabízí více než 300 studijní obory, klademe zvláštní důraz na poskytování mezinárodních příležitostí pro Westminster studenty, aby se zajistilo, že vytvářejí prostředí, kde si studenti mohou rozvíjet schopnosti, dovednosti a znalosti požadované globální ekonomiky.

Jsme hrdí na naši dlouhou historii globálních vztazích a mají partnerství po celém světě - spojení se neustále snažíme o posílení a prohloubení.

Náš přední světový výzkum, produkoval ve spolupráci s globálním průmyslu a vzdělávacím institucím, má skutečný vliv ve světě kolem nás.

Mise

Budeme utvářet budoucnost profesionálního života tím, že:

 • jsou rozmanité, pulzující a inspirativní vzdělávací prostředí
 • založení University of Westminster jako praktické výuky informoval vedení a výzkumné univerzity
 • že je citlivý, metropolitní a kosmopolitní univerzitní slouží potřebám různých komunit
 • vkládání internacionalizace, zaměstnatelnosti a zeleno-myšlení ve všem, co děláme

Hodnoty

Odvážný: Víme, že je to bez rizika neexistuje žádná inovace. Jsme tučný dost pochybovat o myšlenky, vyvolávají nové způsoby myšlení, strhnout přebytečný a zaměřit se na ty věci, na které se můžeme vyniknout.

Připojeno: Jsme integrovaný tým. Jsme o důvěře, spolupráci a konektivitu napříč našimi různých oborů a na celém světě.

Štědrý:

Vynikající: Požadujeme dokonalost. Chápeme důležitost kritického myšlení, disciplínu a odpovědnost, a očekáváme, že velmi nejvyšší standardy nás a naše studenty.

Udržitelného: Green-myšlení je v centru všeho, co děláme. Naším společným cílem je, aby respektovaly planetu a my jsme se zavázali k udržitelné postupy, a to jak na světové scéně a v našem vlastním pracovním prostředí.

naše dědictví

The University of Westminster může pochlubit bohatou historií a byl poskytuje studentům akademické kvality, kulturní angažovanosti a osobního obohacení od jejího založení jako polytechnického ústavu v roce 1838. Zde se můžete dozvědět trochu více o naší jedinečné dědictví a tradice excelence, které pomáhají formovat University dnes.

Místo pro průkopníky

Westminster příběh začal v roce 1838, když sir George Cayley zahájil polytechnická škola, ve 309 Regent Street v Londýně. V roce 1881, filantrop Quintin Hogg, koupil budovu Royal Polytechnic instituce a pohnul mladých mužů křesťanské Institute do 309 Regent Street, který se brzy stal veřejně financovaného Regent Street Polytechnic.

Od té doby se náš vzdělávací instituce má zajištěné pověst jako místo pro prvenství. Patří mezi ně:

 • První polytechnika ve Spojeném království (1838)
 • otevření prvního veřejného fotografického portrétu studio v Evropě (1841)
 • dějištěm první veřejné pohyblivého obrazu show ve Velké Británii, pořádané bratří Lumiere (1896)
 • uspořádání prvního maratonu (na olympijských hrách v Londýně) nad již tradiční vzdálenosti 26 mil, 385 yardů (1908)
 • nabízející I. stupně kurzů ve fotografické vědu, fotografii a mediálních studií (1960 a 1970)
 • První moderní univerzitní vyhrát Cenu královny za podnikání - International Trade
 • První University Partner ve Velké Británii UN Habitat, agentury, která se zabývá lidského osídlení a vývoje.

Polytechnice Instituce

Založeno pod vedením uznávaného vědce Sir George Cayley, polytechnické instituce na 309 Regent Street byl vytvořen s cílem prokázat, nové technologie a vynálezy pro veřejnost a hrál významnou roli v popularizaci vědy.

V roce 1841 se název změnil na The Royal Institution Polytechnic, když princ Albert, manžel královny Viktorie, se stal patronem.

Regent Street Polytechnic

Během 1860s, Quintin Hogg, mladý muž podnikání, začali poskytovat základní vzdělání pro některé z londýnských nejchudších dětí ve slumech v Covent Garden. Hogg vyvinula svou vizi poskytovat vzdělávací, sociální, sportovní a společenské příležitosti pro mladé dělníky u mladých mužů křesťanské ústavu. On koupil 309 Regent Street v roce 1882.

Nové denní a večerní kurzy v technických a komerčními subjekty byly zavedeny na podporu expandující ekonomiku jako Londýn se stal největším městem na světě.

Polytechnice se stal veřejně financované v roce 1891 a byl přejmenován na Regent Street Polytechnic.

Během první a druhé světové války kurzů směřovaly k válečnému úsilí, ujali se vedení v rekvalifikaci značnému počtu osob se zdravotním postižením vojáků vracejících se z války.

Polytechnic of centrálním Londýně (PCL) 1970-1992

1960 došlo k výraznému nový expanzní plán na Regent Street Polytechnic, transformovat ji do ústavu multi-site. Nová místo v Marylebone Road byl k domu školu architektury a pokročilých stavebních technologií, zatímco druhý nový web v New Cavendish Street byl k domu techniky a vědy.

V době, kdy byl dokončen nové budovy, Regent Street Polytechnic byl sloučen s Holborn College of Law, jazyků a obchodu tvořit polytechnice v centrálním Londýně (známý jako PCL).

Union Nově vytvořená studentů hostila několik předních kapel éry, včetně Jimi Hendrix a smetanou. Pink Floyd rovněž vytvořen na Polytechnic v tomto okamžiku.

PCL byl jedním z 30 nových polytechniky vytvořených v roce 1970, udělování titulů z Rady národní akademické Awards.

V průběhu příštích 20 let, PCL i nadále svůj závazek na částečný úvazek a večer vzdělání a propagoval rozsáhlý program krátkých kurzů pro střední-kariéra profesionálů, který přilákal více než 20.000 studentů ročně.

University of Westminster 1992- současná

PCL získal stav univerzity v roce 1992, přinášet právo udělit své vlastní stupňů a podílet se na veřejně financovaného výzkumu.

Dnešní University, s 22,000 studenty, je mnohem větší než jeho předchůdci a je strukturován do čtyř prostorů - Cavendish, Harrow, Marylebone a Regent.

Rozrůstající se do zámoří aktivita vedla univerzita byla udělena Cenu královny za podnikání v roce 2000 a znovu v roce 2005.

This school offers programs in:
 • English

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Zvládnout Mezinárodní Hospodářskou Politiku A Analýzy

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Londýn

Tento inovativní kurz nabízí jak MSC a MA proudy. To byl navržen tak, aby rozvíjet svou schopnost aplikovat ekonomickou analýzu na politických otázkách a obchodních problémů, které jsou často nejednoznačné a mnohotvárné. [+]

Tento inovativní kurz nabízí jak MSC a MA proudy. To byl navržen tak, aby rozvíjet svou schopnost aplikovat ekonomickou analýzu na politických otázkách a obchodních problémů, které jsou často nejednoznačné a mnohotvárné. I když existuje silný teoretický jádro je kladen důraz Samozřejmě je do značné míry o praktickém uplatňování ekonomických technik k problémům, a na rozvíjení schopnosti komunikovat s postřehy, které ekonomická analýza může poskytnout. To bylo vytvořeno ve spolupráci s Government Economic Service (GES), hlavní zaměstnavatele absolventů ekonomických ve Velké Británii. Vskutku, University of Westminster je jen anglická univerzita, aby byla zajištěna GES doporučuje status pro postgraduální kurz ekonomie. Kurz si klade za cíl poskytnout vám in-hluboké znalosti a pochopení nejnovější vývoj v ekonomice, se zaměřením na praktické dovednosti a rozvoj dovedností potřebných pro pracovní ekonom. To je specificky zaměřen na ty s opravdovým zájmem o uplatňování ekonomiky na reálných situacích. Jakož i posílení své schopnosti aplikovat relevantní ekonomických principů v podpoře politiky a strategie rozvoje, kurz si klade za cíl rozvíjet své schopnosti komunikovat složitých problémů na obecné publikum; Vaše povědomí o významných zdrojů hospodářských a finančních údajů; problémům, kterým čelí při provádění hodnocení politik; a vaše schopnost pro self-uvědomění a skupina pracuje. Obsah kurzu (MSc / MA) Získáte pochopení klíčových pojmů v ekonomii, které jsou základem politiky ve veřejném sektoru a obchodní rozhodování. To zahrnuje různé scénáře, kde budeme zkoumat možnost náklady, rovnováhy a nerovnováhy, strategické interakce, selhání trhu a související koncept externalit. Budete rozvíjet své analytické schopnosti použitím těchto konceptů na aktuální výzvy, kterým čelí profesi, na obou makro a mikro úrovni a jak v soukromém i veřejném sektoru. To vám poskytne nejnovější poznatky čerpaných z obou akademických a praktického arénách. Kolem společného jádra modulů, které pokrývají klíčové teoretické a praktické prvky, MSc proud nabízí možnost pokračovat ve studiu v ekonomii s větším kvantitativní zaměření, zatímco MA proud má silnější mezinárodní důraz. Samozřejmě specifické Vstupní požadavky Normálních okolností byste měli uspořádat první titul od uznávané instituce (minimum nižší druhé třídy), nebo mezinárodní ekvivalent. Pokud je váš první stupeň je v oboru ekonomie nebo příbuzný disciplíny, jako je podnikání, geografie, rozvojových studií či matematiky, minimální Dolní druhé třídy (nebo mezinárodní ekvivalent) je přijatelné. Máte-li obecnější prvního stupně byste za normálních okolností vyžadovat vyšší druhé třídy (nebo mezinárodní ekvivalent). Univerzita provozuje systém udělení ocenění za akreditované předchozího vzdělávání a to buď prostřednictvím formálního studia (APL) nebo zkušenosti (APEL). Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, budete potřebovat IELTS skóre 6,5 s minimálním skóre 6 v každém prvku. Stáže Všechny plný úvazek postgraduální Westminster Business School studenti mají možnost požádat o osm týdnů na částečný úvazek, neplacené stáže s místními organizacemi, s cílem dále zlepšit své akademické zkušenosti. Praxe se počítá jako jeden 10 kreditní modul (PG / MBA Internship Programme Reflective Practitioner modul) a lze užívat vedle základních a volitelných modulů. Naše stáže se uskuteční v létě a jsou v různých oblastech, včetně marketingu, projektového managementu, maloobchod, marketingové komunikace, finance, lidské zdroje a sektor charity. Aby bylo možno použít, musí student vyplnit přihlášku (spolu s kopií svého aktualizovaného CV) a předložit tento Business Experience Team (BET). Následně pak shortlist z žádostí obdržených a chování skupinová setkání se studenty, které jim poskytuje možnost pochopit více o programu stáží a BET, aby lépe pochopili své stáže aspirace. V konečném důsledku je na našich stáží zaměstnavateli rozhodnout, zda by chtěli udělat rozhovor kandidáta (y) a nabídnout mu / jí stáž. Obdrželi jsme velmi pozitivní zpětnou vazbu od obou našich postgraduální studenty a zaměstnavateli, a očekávají, že Internship Programme bude i nadále zůstat populární mezi našimi studenty. [-]

MSc

MA/MSc Marketing Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2016 Spojené království Londýn + 1 více

[+]

stáže Naše stáže se uskuteční v létě a jsou v různých oblastech, včetně marketingu, projektového managementu, maloobchod, marketingové komunikace, finance, lidské zdroje a sektor charity. Aby bylo možno použít, musí student vyplnit přihlášku (spolu s kopií svého aktualizovaného CV) a předložit tento Business Experience Team (BET). Následně pak shortlist z žádostí obdržených a chování skupinová setkání se studenty, které jim poskytuje možnost pochopit více o programu stáží a BET, aby lépe pochopili své stáže aspirace. V konečném důsledku je na našich stáží zaměstnavateli rozhodnout, zda by chtěli udělat rozhovor kandidáta (y) a nabídnout mu / jí stáž. Obdrželi jsme velmi pozitivní zpětnou vazbu od obou našich postgraduální studenty a zaměstnavateli, a očekávají, že Internship Programme bude i nadále zůstat populární mezi našimi studenty. [-]

MSc Finance, Bankovnictví A Pojišťovnictví

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Londýn

MSc v oboru Finance, bankovnictví a pojišťovnictví umožní studentům sledovat širokou škálu uplatnění v odvětví finančních služeb a k dalšímu studiu pro profesionální ústavu zkoušky. [+]

V důsledku finanční krize 2007-2009, většina organizací v oblasti financí, bankovnictví a pojišťovnictví prochází velkými změnami. Tyto organizace jsou aktivně hledají doktorandy, kteří jsou disciplinovaní v těchto oblastech. Westminster Business School je jednou z jen hrstka britských univerzit nabízet postgraduální studium v ​​oblasti financí, bankovnictví a pojišťovnictví. The MSc v oboru Finance, bankovnictví a pojišťovnictví umožní studentům sledovat širokou škálu uplatnění v odvětví finančních služeb a k dalšímu studiu pro profesionální ústavu zkoušky. Tento rok trvající plný úvazek program je určen pro studenty, kteří chtějí pracovat v oblasti financí, mezinárodní finance, finanční služby, investiční bankovnictví, retailového bankovnictví, pojišťovnictví, re-pojištění a zajištěné fondy jako soukromé poradci s klientem a finanční analýzy obou ve veřejném i soukromém sektoru. Obsah předmětu Kurz je navržen tak, aby vám základní pochopení role a provoz finance, bank a pojišťoven. Kurz je dodáván vysoce kvalifikovaní jedinci s rozsáhlým výzkumem zkušenostmi a silným průmyslem odkazy. Během svého studia, získáte základní znalosti a dovednosti, které nastaví základy pro úspěšnou kariéru v sektoru finančních služeb. A konečně, získáte přístup k naší stále rostoucí sítě absolventů, který bude podporovat váš kariérní rozvoj. Stáže Všechny plný úvazek postgraduální Westminster Business School studenti mají možnost požádat o osm týdnů na částečný úvazek, neplacené stáže s místními organizacemi, s cílem dále zlepšit své akademické zkušenosti. Praxe se počítá jako jeden 10 kreditní modul (PG / MBA Internship Programme Reflective Practitioner modul) a lze užívat vedle základních a volitelných modulů. Naše stáže se uskuteční v létě a jsou v různých oblastech, včetně marketingu, projektového managementu, maloobchod, marketingové komunikace, finance, lidské zdroje a sektor charity. Aby bylo možno použít, musí student vyplnit přihlášku (spolu s kopií svého aktualizovaného CV) a předložit tento Business Experience Team (BET). Následně pak shortlist z žádostí obdržených a chování skupinová setkání se studenty, které jim poskytuje možnost pochopit více o programu stáží a BET, aby lépe pochopili své stáže aspirace. V konečném důsledku je na našich stáží zaměstnavateli rozhodnout, zda by chtěli udělat rozhovor kandidáta (y) a nabídnout mu / jí stáž. Obdrželi jsme velmi pozitivní zpětnou vazbu od obou našich postgraduální studenty a zaměstnavateli, a očekávají, že Internship Programme bude i nadále zůstat populární mezi našimi studenty. Mentoring program Business Experience tým rovněž nabízí plný úvazek v zámoří postgraduální studenti příležitost zúčastnit se naší Business School Mentoring program Westminster. Budeme odpovídat studenty s vedoucí odborný (mentora) od své specializace, aby jim přesný vhled do britských pracovních postupů a politik. Zkušení odborníci v jakémkoliv oboru podnikání podílu jejich kariéry zkušenosti a znalosti se studenty, kteří mají zájem vydat se podobnou cestou v blízké budoucnosti. Naši mentoři pocházejí z celé řady prostředí, včetně marketingu, obecného managementu, financí a podnikání. Navíc, naše mentoři obvykle nabízejí tři hodiny svého času v průběhu tří měsíců do mentee (student). Kromě toho se na setkání one-to-one, studenti jsou vedeni k zůstat v kontaktu se svým učitelem přes e-mail a telefon. Zaměstnatelnost V Westminster, jsme vždy věřili, že vaše zkušenost univerzita by měla být navržena tak, aby posílily své profesní život. Dnešní organizace potřebují absolventy s oběma dobrými stupňů a zaměstnatelnost dovednosti, a my jsme se zavázali k posílení vašeho absolventů zaměstnatelnosti tím, že zajistí, aby profesní rozvoj dovedností jsou zakotveny ve všech kurzech. Příležitosti pro práci na částečný úvazek, umístění a vzdělávacích aktivit souvisejících s prací jsou široce dostupné a mohou poskytnout vám extra peníze a pomůže vám prokázat, že máte schopnosti zaměstnavatelé hledají. V Londýně je bohatá zásoba práce na částečný úvazek - většina studentů na University of Westminster pracuje na částečný úvazek (nebo na plný úvazek během prázdnin), aby přispěla k podpoře jejich studia. Budeme i nadále rozšiřovat a posilovat naše vztahy se zaměstnavateli, jejich zapojení do osnov a podporovat jejich účast na dalších aspektech profesního vzdělávání a poradenství. Personál brát v úvahu nejnovější údaje o vývoji trhu práce a požadavky zaměstnavatelů neustále zlepšovat služby dodané pro studenty. [-]

MSc Finance and Accounting

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Londýn

[+]

To by vám umožní dokončit učil část kurzu v jednom semestru. Kurz poskytuje výjimku z až sedmi papírů v Asociace certifikovaných účetních (ACCA) zkoušky. Westminster Business School je Gold schválené učení partnera a je jedním z pouhých tří institucí ve Velké Británii, kde studenti mají nárok na tolika ACCA osvobození od daně při ukončení jednoročního kurzu. Kariéra Jako MSc financí a účetnictví absolvent, můžete se těšit na vynikající kariérní vyhlídky v oblasti financí, bankovnictví, správy financí nebo účetnictví, jakož i obecné řízení a dalších vedoucích pozicích finančních bázi. [-]

Msc Global Finance

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Londýn

Kurz je navržen tak, aby vám s odbornými znalostmi v oblasti mezinárodních financí a umožní vám pokračovat v kariéře v rámci finanční profese. [+]

Kurz je navržen tak, aby vám s odbornými znalostmi v oblasti mezinárodních financí a umožní vám pokračovat v kariéře v rámci finanční profese. Stejně jako silné disciplinární základně v mezinárodních financí, budete čerpat z dalších příbuzných oborů, včetně účetnictví, kvantitativní metody a ekonomiky, a tak být schopen spolupracovat s odborníky v jiných oblastech a současných poznatků a analýzy pro laiky. Kurz je určen pro lidi bez podrobného předchozí znalosti mezinárodních financí, i když je to žádoucí. Jako postgraduální studentka financí budete mít přístup k významným nástrojem v Suite pro finanční trhy, která využívá počítačový systém Bloomberg pro monitorování v reálném čase změnách na finančním trhu a trendy. To je k dispozici velmi málo britských univerzit zdroj, a ten, který poskytuje moderní a progresivní výukové prostředí kombinující teorii financí s praxí. Přidružené kariéry Naše mezinárodní kurzy budou rozvíjet své dovednosti znalosti a řízení, které vám umožní pokračovat v kariéře v nadnárodních společnostech, v zámoří obchodu a mezinárodní organizace v celkovém managementu, v důležitých aspektech ekonomiky mezinárodního obchodu, nebo jako mezinárodní odborníky financí. Mnoho absolventů vrátit do svých zemí původu a jsou zaměstnáni v rozvíjení mezinárodních obchodních příležitostí nebo vládní instituce, zatímco ostatní absolventi rozvíjet svou kariéru s mezinárodními charitativními organizacemi a dalšími nevládními organizacemi. Jako mezinárodní finanční postgraduální, se můžete těšit na vynikající kariérní vyhlídky jako mezinárodní finanční specialista, ve vedoucích pozicích v mezinárodních financí, nebo v ekonomii mezinárodního obchodu. Naše doktorandů šli na úspěšnou kariéru s mezinárodními společnostmi a charitativních organizací a v rámci zámořského obchodu, s mnoha z našich mezinárodních doktorandů, které splňují takové role v jejich vlastních zemích. Stáže Všechny plný úvazek postgraduální (MA, MSC a MBA) WBS mají studenti možnost absolvovat určité dva měsíce na částečný úvazek neplacenou stáž v místních organizacích, s cílem dále zlepšit své akademické zkušenosti. Naše stáže se uskuteční během léta a jsou v různých oblastech, včetně marketingu, projektového managementu, maloobchodu, Marketingové komunikace, finance, lidské zdroje a sektor charity. Aby bylo možno použít, musí student vyplnit přihlášku (spolu s kopií svého aktualizovaného CV) a předložit tento Business Experience Team (BET). Následně pak shortlist z žádostí obdržených a chování skupinová setkání se studenty, které jim poskytuje možnost pochopit více o programu stáží a BET, aby lépe pochopili své stáže aspirace. V konečném důsledku je na našich stáží zaměstnavateli rozhodnout, zda by chtěli udělat rozhovor kandidáta (y) a nabídnout mu / jí stáž. Obdrželi jsme velmi pozitivní zpětnou vazbu od obou našich postgraduální studenty a zaměstnavateli, a očekávají, že Internship Programme bude i nadále zůstat populární mezi našimi studenty. [-]

MSc International Finance

Campus forma Denní studium 1 rok August 2016 Spojené království Londýn

Tento kurz MSc International Finance zkoumá základní oblasti mezinárodních financí a příbuzných oborů, jako je účetnictví, kvantitativních metod a ekonomie. [+]

MSc International Finance

 

Úspěšné podniky nemohou fungovat v izolaci - zejména ty, které chtějí soutěžit na mezinárodní úrovni. Tento kurz vás naučí, jak poskytnout mezinárodní finanční podporu těmto podnikům, a vést je přes otázkách týkajících se finančních trhů a institucí a mezinárodního finančního výkaznictví.

 

Tento kurz se zabývá základní oblasti mezinárodních financí a příbuzných oborů, jako je účetnictví, kvantitativních metod a ekonomie. Také vás naučí, jak pracovat s odborníky v jiných oblastech financí a současných poznatků a analýzy pro laiky.

 

Budete rozvíjet dobré přenositelné dovednosti, které vám pomohou budovat kariéru v mezinárodních financí. Většina modulů také zahrnovat nějaký prvek skupinové práce a řešení problémů, kde budete pracovat na druhu úkolů, budete pravděpodobně narazí v reálných životních situacích.... [-]


MSc International řízení Rozvoje

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Londýn

Jak se spekulativní obchodování s spotřebních částí nadnárodních institucí se promítají do cen potravin nedostupné, a to i mezi velkými exportéry zemědělské produkce? [+]

Jak se spekulativní obchodování s spotřebních částí nadnárodních institucí se promítají do cen potravin nedostupné, a to i mezi velkými exportéry zemědělské produkce? Vzhledem ke svému potenciálu zdvojnásobit roční produkci potravin v tolika zemích, co by to trvat na posílení rovnosti mužů a žen po celém světě a dosáhnout zlepšení životních podmínek pro všechny? Při hledání samostatnost a vyrovnaného hospodářského růstu, je podpora selektivní podpory lepší volba než volného obchodu nebo pomoci v oblasti obchodu? S více než 500 miliard $ jsou prominout domů migrujících pracovníků z celého světa, kde leží rovnováha mezi odlivu mozků a mozkové zisk? A vzhledem k pokračující globální finanční krize a nákladných ekologických katastrof, které i nadále pustošit naši planetu, jaká je optimální recept na dosažení udržitelného růstu a spravedlivý rozvoj pro všechny? Tento kurz vám dává možnost zapojit se do diskuse k nalezení řešení současných a budoucích výzev. Obsah předmětu Naši stálí přispěvatelé do výukových a vzdělávacích aktivit patří zkušení polní praktiky čerpané z mezinárodních rozvojových a nevládních organizací. Budete mít také přístup k úředním projektových materiálů ze Světové banky, Mezinárodního měnového fondu a dalších rozvojových agentur pro real-život simulací a skupinových aktivit. Budete mít možnost zapsat na certifikátu PRINCE2 Foundation (uznaného ve více než 150 zemích po celém světě) získat další odbornou kvalifikaci v oblasti projektového řízení bezplatně, a způsobilé studenti mohou mít také možnost zúčastnit se stáže v terénu na bázi Program uvnitř nebo vně Velké Británii během univerzitních prázdnin. Přidružené kariéry Kurz bude zejména vyhovovat ty, kteří hledají práci v rámci nevládních organizací a mezinárodního rozvojového společenství (včetně Světové banky, MMF, centrální a rozvojových bank a vládních ředitelství hospodářské plánování), jako samostatně hospodařící vývojových pracovníků nebo konzultantů, nebo jako obchodní přidělenec v zahraniční diplomatické kanceláře. Pokud byste chtěli dokončit kvalifikaci managementu PRINCE2 projektu, bude vám také umožní pracovat s nadnárodními korporacemi, kde po boku dobré technické dovednosti, povědomí o problémech a výzvách globálního vývoje a schopnost kriticky přemýšlet o světě jsou ceněny. Absolventi programu pracovali jako poradci specialisté se špičkovými nevládními organizacemi po celém světě a jako poradci s obchodních a hospodářských útvarů v úřadech. Jiní jsou v současné době pracuje jako rozvojové poradců, mikrofinancování specialistů a jako poradci na OSN sponzorovaných projektů. Jako obchodní a řídící postgraduální, se můžete těšit na vynikající profesní vyhlídky na celkové řízení nebo v důležitých aspektech ekonomiky mezinárodního obchodu nebo jako mezinárodních finančních specialistů. Naše doktorandů šli na úspěšnou kariéru s mezinárodními společnostmi a charitativních organizací a v rámci zámořského obchodu, s mnoha z našich mezinárodních doktorandů, které splňují takové role v jejich vlastních zemích. Stáže Všechny plný úvazek postgraduální (MA, MSC a MBA) WBS mají studenti možnost absolvovat určité dva měsíce na částečný úvazek neplacenou stáž v místních organizacích, s cílem dále zlepšit své akademické zkušenosti. Naše stáže se uskuteční v létě a jsou v různých oblastech, včetně marketingu, projektového managementu, maloobchod, marketingové komunikace, finance, lidské zdroje a sektor charity. Aby bylo možno použít, musí student vyplnit přihlášku (spolu s kopií svého aktualizovaného CV) a předložit tento Business Experience Team (BET). Následně pak shortlist z žádostí obdržených a chování skupinová setkání se studenty, které jim poskytuje možnost pochopit více o programu stáží a BET, aby lépe pochopili své stáže aspirace. V konečném důsledku je na našich stáží zaměstnavateli rozhodnout, zda by chtěli udělat rozhovor kandidáta (y) a nabídnout mu / jí stáž. Obdrželi jsme velmi pozitivní zpětnou vazbu od obou našich postgraduální studenty a zaměstnavateli, a očekávají, že Internship Programme bude i nadále zůstat populární mezi našimi studenty. Vstupní požadavky kurzu specifické Žadatelé by měli za normálních okolností uspořádat první titul od uznávané instituce (minimum nižší druhé třídy vyznamenání nebo mezinárodní ekvivalent) a prokázat zájem a motivaci v předmětné oblasti. Bude také zvážit alternativní odbornou kvalifikaci s nejméně tříletou odbornou praxí. Přímo příslušné studijní obory patří obchodní studie, ekonomie, geografie, řízení a operační výzkum. Nicméně studenty s kvalifikací v jiných oborů jako je strojírenství, environmentální vědy, humanitní vědy a jazyky jsou rovněž vyzývají, aby platí. Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, budete potřebovat IELTS skóre 6,5 s minimálním skóre 6 v každém prvku. [-]

MSc Investment and Risk Finance

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Londýn + 1 více

[+]

Stáže Všechny plný úvazek postgraduální (MA, MSC a MBA) WBS mají studenti možnost absolvovat určité dva měsíce na částečný úvazek neplacenou stáž v místních organizacích, s cílem dále zlepšit své akademické zkušenosti. Naše stáže se uskuteční během léta a jsou v různých oblastech, včetně marketingu, projektového managementu, maloobchodu, Marketingové komunikace, finance, lidské zdroje a sektor charity. Aby bylo možno použít, musí student vyplnit přihlášku (spolu s kopií svého aktualizovaného CV) a předložit tento Business Experience Team (BET). Následně pak shortlist z žádostí obdržených a chování skupinová setkání se studenty, které jim poskytuje možnost pochopit více o programu stáží a BET, aby lépe pochopili své stáže aspirace. V konečném důsledku je na našich stáží zaměstnavateli rozhodnout, zda by chtěli udělat rozhovor kandidáta (y) a nabídnout mu / jí stáž. Obdrželi jsme velmi pozitivní zpětnou vazbu od obou našich postgraduální studenty a zaměstnavateli, a očekávají, že Internship Programme bude i nadále zůstat populární mezi našimi studenty. [-]

MSC Mezinárodní Hospodářská Politika A Analýza

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Londýn

Tento inovativní kurz nabízí jak MSC a MA proudy. To byl navržen tak, aby rozvíjet svou schopnost aplikovat ekonomickou analýzu na politických otázkách a obchodních problémů, které jsou často nejednoznačné a mnohotvárné. [+]

Tento inovativní kurz nabízí jak MSC a MA proudy. To byl navržen tak, aby rozvíjet svou schopnost aplikovat ekonomickou analýzu na politických otázkách a obchodních problémů, které jsou často nejednoznačné a mnohotvárné. Ačkoli existuje silná teoretické jádro, průběh Těžiště předmětu je do značné míry o praktickém uplatňování ekonomických technik k problémům, a na rozvíjení schopnosti komunikovat s postřehy, které ekonomická analýza může poskytnout. Kurz byl vytvořen ve spolupráci s Government Economic Service (GES) - významného zaměstnavatele absolventů ekonomických ve Velké Británii. The University of Westminster je jen anglická univerzita, aby byla zajištěna GES doporučuje status pro postgraduální kurz ekonomie. Kurz si klade za cíl poskytnout vám in-hluboké znalosti a pochopení nejnovější vývoj v ekonomice, se zaměřením na praktické dovednosti a rozvoj dovedností potřebných pro pracovní ekonom. To je specificky zaměřen na ty s opravdovým zájmem o uplatňování ekonomiky na reálných situacích. Jakož i posílení své schopnosti aplikovat relevantní ekonomických principů v podpoře politiky a strategie rozvoje, kurz si klade za cíl rozvíjet své schopnosti komunikovat složité otázky, které široké publikum, vaše povědomí o významných zdrojů ekonomických a finančních dat, problémů, kterým čelí při provádění hodnocení politik a své schopnosti pro sebeuvědomění a skupina pracuje. Obsah předmětu Získáte pochopení klíčových pojmů v ekonomii, které jsou základem politiky ve veřejném sektoru a obchodní rozhodování. To zahrnuje různé scénáře, kde budeme zkoumat možnost náklady, rovnováhy a nerovnováhy, strategické interakce, selhání trhu a související koncept externalit. Budete rozvíjet své analytické schopnosti použitím těchto konceptů na aktuální výzvy, kterým čelí profesi, na obou makro a mikro úrovni a jak v soukromém i veřejném sektoru. To vám poskytne nejnovější poznatky čerpaných z obou akademických a praktického arénách. Kolem společného jádra modulů, které pokrývají klíčové teoretické a praktické prvky, MSc proud nabízí možnost pokračovat ve studiu v ekonomii s větším kvantitativní zaměření, zatímco MA proud má silnější mezinárodní důraz. Studenti tohoto kurzu těžit z volného přístupu k části materiálu na čtení seznamu kurzů a on-line objednání Financial Times. Kromě toho dostanete vystavení celosvětové sítě profesionálních ekonomů prostřednictvím bezplatné studentské členství Society of Business ekonomů. Hlavní moduly Ekonomické hodnocení projektu Tento modul vám poskytuje rámec, v němž k rozvoji celé své disertační práce z návrhu, který předložila v rámci modulu Research Methods. Většina projektů realizovaných v MSC studentů se očekává, že zahrnuje empirickou složku a vhodnou kvantitativní analýzu. Projekty prováděné MA studenti budou pravděpodobně mít více aplikovaného charakteru, případně vydat nebo problém bázi. Makroekonomická analýza a politika Tento modul zkoumá historický vývoj makroekonomické politiky a prostřednictvím revize teoretické a empirické literatury, rozvíjí analytický rámec makroekonomie o něž se opírá současné makroekonomické politiky. Mikroekonomická analýza a politika Budete přezkoumá teoretické a empirické mikroekonomické přístupy, aby se vrhnout světlo na obchodní rozhodování a mikroekonomické politiky ve smíšených ekonomik. Výzkumné metody Tento modul má za cíl zlepšit své znalosti a kompetence výzkumného procesu, a uplatňování metod výzkumu v oblasti aplikované ekonomie. Strategie a Appraisal v ekonomii Tento modul platí teoretické nástroje, pojmy a metodologie ekonomie na soukromých a veřejných scénářů sektoru, s důrazem na komunikaci a posuzování možností politiky a strategie. Analýza dat Prostřednictvím tohoto modulu, který bude zahrnovat celou řadu metod analýzy dat a koncepcí. Hospodářská politika Perspectives Tento modul analyzuje otázky hospodářské politiky týkající se inflace, monetární a fiskální politika, evropská měnová unie, nezaměstnanost, příčiny a důsledky změn v rozdělování příjmů, růst, finanční stabilitu a krizi, zejména velké recesi 2008-2012. přídavné moduly inovace Economics Tento modul zkoumá teoretické literatury v této oblasti a zkoumá ústřední roli, kterou znalosti, podnikání, technologie a inovace hrají při podpoře obchodní expanzi a formuje vládní hospodářské politiky. Labour Economics Za předpokladu, že s technikami a kritické postřehy potřebné, aby účinně analyzovat téma do ekonomiky práce, tento modul využívá praktických aplikací, aby prozkoumala hodnotu a omezení teorie a empirie v této oblasti. Vstupní požadavky kurzu specifické Obvykle budete mít buď minimální Dolní druhé třídy Honours prvního stupně (nebo ekvivalent), který by jednotlivé vyznamenání nebo zaměřením na ekonomii, nebo kvantitativní disciplína s menší v ekonomii, nebo na obecnější prvního stupně (minimálně horní druhé třídy Honours nebo ekvivalent) s významným studiem ekonomie a kvantitativních metod. Ve výjimečných případech může být také považována za non-absolventi s rozsáhlými pracovní zkušenosti v ekonomii nebo blízce příbuzné profese. [-]

MSc Purchasing and Supply Chain Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Londýn + 1 více

Prostřednictvím pokročilého studijního programu a výzkum, tento kurz vám vybavuje s odbornými znalostmi a dovednostmi na jaké problémy a vyvíjet řešení v rámci jak na nákup a širší dodavatelského řetězce. [+]

Prostřednictvím pokročilého studijního programu a výzkum, tento kurz vám vybavuje s odbornými znalostmi a dovednostmi na jaké problémy a vyvíjet řešení v rámci jak na nákup a širší dodavatelského řetězce. Obsah předmětu Kurz se zaměřuje na strategickou roli managementu nákupu a dodavatelského řetězce. To také zkoumá dopad změn v regulačním a politickém prostředí a vlivu nových technologií a technik o současných a budoucích problémů v dodavatelském řetězci. Kurz bude rozvíjet své znalosti osvědčených postupů v této oblasti, a zlepšit vaše pochopení důležitosti obchodních procesů a integraci činností. Přidružené kariéry Minulé studenti předmětu vyvinuli úspěšnou kariéru jak v řízení dodavatelského řetězce a zadávání veřejných zakázek. [-]

MSc Vedení (pokročilé Odborné Praxe)

Campus forma Kombinované 2 let September 2016 Spojené království Londýn

Vedení MSc byl speciálně navržen pro zkušené manažery a odborníky se zaměřit na rozvoj svých vůdčích schopností. [+]

Vedení MSc byl speciálně navržen pro zkušené manažery a odborníky se zaměřit na rozvoj svých vůdčích schopností. Váš zážitek a svými vrstevníky 'bude sloužit jako základ pro učení v celém programu. Studium na hřišti zahrnuje práci se svými stávajícími organizačních úkolů v reálném čase pomocí výukové sezení jako příležitosti pro analýzu, kritickou reflexi, plánování a kontrole. Jako pokroku svých projektů, změnu nebo ba stánku, budete moci využívat prostředky z programu, který má prozkoumat způsoby, jak řešit tyto problémy s povzbuzení a podporu od svého týmu a Westminster akademiků. Kurz vám dá možnost prozkoumat a posoudit vůdčí procesů při práci v rámci projektu, na kterém pracujete, s použitím nových i známých modelů. Budete rozvíjet důvěru kriticky reflektovat a analyzovat styly vedení a přístupy, které zase zvýší vaši výkonnost týmu. Jak jste si rozvíjet a posilovat svou kariéru, zatímco na tomto programu, očekáváme, že směr svého učení může změnit. Kurz je navržen tak, aby tuto skutečnost v úvahu a budete se očekává, že zaujmout aktivní roli při navrhování své učení. Řada organizací bude zastoupena na program, který posílí dialog a zpochybnit pochopení toho, jak se vedení interpretována a nařízen v různých kontextech a situacích. Studium Vedení MSc Každý modul vám umožní pracovat na různých projektech, které jsou pod kontrolou nebo vlivem, s cílem prohloubit své znalosti a analýzu určitého obavy z alternativních pohledů. Začneme s praxí a kriticky reflektovat realitu profesního života s různou čočku obohacené teoriemi a přístupy lze zvolit, které mohou být důležité pro úspěch projektu a své učení jako vůdce. Vy přinese své výzvy k průběhu zkoumat a objevovat jejich pomocí řady nástrojů, modelů a technik rozvíjet a posilovat své strategie pro co nejlepší využití toho, co máte. Budete také zkoumat, jak tyto modely pracují ve vaší organizaci, jejich význam a hodnotu. V učení Určuje akci, budete praktikovat procesy podpořit své dovednosti reflexe, facilitace a akční plánování. Budete se očekává, že četl, aby prokázali porozumění a vhled do řady teoretických rámců. Budete také očekává, že budou otevřené a zavázala k osobnímu změnu, vývoj a být ochoten vyzvat své přesvědčení a hodnoty, získat co nejvíce z tohoto kurzu. Obsah předmětu Kombinace intenzivních výukových sezení 3 denně, jedna ku jedné výukové programy a akce učení sady, spolu se svými vlastními studií a odborných zkušeností bude podporovat a konfrontují svůj přístup k vedení, projekty, se kterými pracujete a aktuální profesní výzvy. Budete rozvíjet prostřednictvím diskusí, studia a Action Learning Nastaví vaše pochopení dovednosti vedení v jiných kontextech a jak ty mohou zlepšit svůj výkon. Skrze učení a sdílení zkušeností s ostatními podobnými profesních situacích budete mít možnost zapojit se do činností a metodik, které budou výzvou a vyzkoušet své perspektivy. Váš přístup k vedení, řízení a změny budou mít prospěch z 1. dne. Každý modul na programu, který doporučuje soustředit se na projektu nebo iniciativy, které právě pracujete. Tři po sobě následujících dnech intenzivní vzdělávací relace bude zahrnovat celou řadu zážitkových aktivit, prezentací a příležitostí. Tato setkání vás povzbudit, abyste diskutovat a přemýšlet o vztazích mezi vedením a učení a jejich dopadu na výkon. Vaše studium vám umožní vzít čas na reflexi a přezkoumá projekt s podporou a povzbuzením členů Action Learning odehrává v reálném čase. Prostřednictvím tohoto procesu se stanete interní poradce, aby vaše firma poskytuje jim příslušné dokumenty související s prací as výsledky svého učení. Zaměstnatelnost V Westminster, jsme vždy věřili, že vaše zkušenost univerzita by měla být navržena tak, aby posílily své profesní život. Dnešní organizace potřebují absolventy s oběma dobrými stupňů a zaměstnatelnost dovednosti, a my jsme se zavázali k posílení vašeho absolventů zaměstnatelnosti tím, že zajistí, aby profesní rozvoj dovedností jsou zakotveny ve všech kurzech. Příležitosti pro práci na částečný úvazek, umístění a vzdělávacích aktivit souvisejících s prací jsou široce dostupné a mohou poskytnout vám extra peníze a pomůže vám prokázat, že máte schopnosti zaměstnavatelé hledají. V Londýně je bohatá zásoba práce na částečný úvazek - většina studentů na University of Westminster pracuje na částečný úvazek (nebo na plný úvazek během prázdnin), aby přispěla k podpoře jejich studia. Budeme i nadále rozšiřovat a posilovat naše vztahy se zaměstnavateli, jejich zapojení do osnov a podporovat jejich účast na dalších aspektech profesního vzdělávání a poradenství. Personál brát v úvahu nejnovější údaje o vývoji trhu práce a požadavky zaměstnavatelů neustále zlepšovat služby dodané pro studenty. [-]

MSc Vedení A řízení Zdravotní A Sociální Péče (Advanced Odborné Praxe)

Campus forma Kombinované 3 - 4 let January 2017 Spojené království Londýn

Pokud jste organizace nebo vedoucí týmu nebo manažer v oblasti zdravotnictví, sociální práce a sociální péče, ať již v místní správě, NHS, dobrovolné nebo soukromém sektoru, tento kurz je ideální pro vás. [+]

Pokud jste organizace nebo vedoucí týmu nebo manažer v oblasti zdravotnictví, sociální práce a sociální péče, ať již v místní správě, NHS, dobrovolné nebo soukromém sektoru, tento kurz je ideální pro vás. Tato akademická kvalifikace se zaměřuje na: specifické problémy, kterým čelíte ve svém pracovišti Jak vybavit pracovat na vyšší úrovni přímé výhody pro vaši organizaci zaměstnávající Ty budou mít prospěch z pružného programu učení, které vyžaduje pouze omezenou nepřítomnost na pracovišti a dodává uznávanou kvalifikaci v každé fázi. Obsah předmětu Doručena prostřednictvím řady pracovišť zaměřených modulů, tento třístupňový MSc je určen pro zdravotnictví a sociální péče odborníků odpovědných za vedení a řízení týmů a organizací v místních samospráv, NHS, třetí nebo soukromém sektoru. Všechny připsané úkoly se týkají přímo profesních povinností účastníků, poskytovat hmatatelné výhody svým zaměstnávající organizace. Program se skládá ze tří po sobě jdoucích etap: Postgraduální certifikát (tři moduly) Postgraduální diplom (další dva moduly) MSc (další dva moduly) Každý modul obvykle vyžaduje 4 nebo 5 dní účast na univerzitě v průběhu několika měsíců. Účastníci si mohou vybrat postgraduální certifikát, postgraduální diplom nebo úplný program MSc (každá fáze trvá jeden rok) a všechny moduly jsou dostupné jako stand-alone krátkých kurzů. Zaměstnatelnost V Westminster, jsme vždy věřili, že vaše zkušenost univerzita by měla být navržena tak, aby posílily své profesní život. Dnešní organizace potřebují absolventy s oběma dobrými stupňů a zaměstnatelnost dovednosti, a my jsme se zavázali k posílení vašeho absolventů zaměstnatelnosti tím, že zajistí, aby profesní rozvoj dovedností jsou zakotveny ve všech kurzech. Příležitosti pro práci na částečný úvazek, umístění a vzdělávacích aktivit souvisejících s prací jsou široce dostupné a mohou poskytnout vám extra peníze a pomůže vám prokázat, že máte schopnosti zaměstnavatelé hledají. V Londýně je bohatá zásoba práce na částečný úvazek - většina studentů na University of Westminster pracuje na částečný úvazek (nebo na plný úvazek během prázdnin), aby přispěla k podpoře jejich studia. Budeme i nadále rozšiřovat a posilovat naše vztahy se zaměstnavateli, jejich zapojení do osnov a podporovat jejich účast na dalších aspektech profesního vzdělávání a poradenství. Personál brát v úvahu nejnovější údaje o vývoji trhu práce a požadavky zaměstnavatelů neustále zlepšovat služby dodané pro studenty. [-]

řízení Msc Projektu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Londýn + 1 více

V dnešním podnikatelském prostředí managementu efektivní projektu (PM) je nedílnou ovlivňovatel úspěchu. Navíc, PM-související dovednosti, jako je plánování, řízení rizik, řízení kvality a řízení komunikace jsou nezbytné ke kontrole stále složitější projekty, které umožňují špičkové organizace, aby zůstaly konkurenceschopné na světovém trhu. [+]

V dnešním podnikatelském prostředí účinným projektový management (PM) je nedílnou ovlivňovatel úspěchu. Navíc, PM-související dovednosti, jako je plánování, řízení rizik, řízení kvality a řízení komunikace jsou nezbytné ke kontrole stále složitější projekty, které umožňují špičkové organizace, aby zůstaly konkurenceschopné na světovém trhu. Mít kvalifikaci v PM je nyní požadavek v mnoha organizacích, a to jak ve veřejném i soukromém sektoru. Efektivní PM vyžaduje tělo znalostí a sadu testovaných dovedností, včetně plánování, delegování a monitorování, aby správní MSc Projekt je navržen tak, aby dodat. Kurz je vhodný pro podnikání, výpočetní technika, strojírenství nebo jiných absolventů s afinitou k organizování, běh nebo se podílejí na projektech. Westminster Business School je jednou z jen hrst vysokých škol, která je způsobilá poskytovat akreditované certifikaci PRINCE2. Takže kromě tohoto postgraduální kvalifikace, studenti získají možnost získat také hodně hledal po PRINCE2 certifikátů. Obsah předmětu Tento kurz zahrnuje teoretické i praktické obsahu. To vám nabízí možnost stavět na svém prvním stupni nebo pracovní zkušenosti s rozsahem znalostí a dovedností což umožňuje úspěšně zvládnout zvyšující se počet projektů na popud organizace, které chtějí zlepšit jejich hodnotové propozice. Kromě toho poskytuje ideální příležitost k dosažení hodně hledal po certifikací PRINCE2 Foundation a PRINCE2 Practitioner, bude kurz vám poskytne pochopení a vyhodnocení celé řady dalších populárních odborných kvalifikací, jako je například M_o_R *, MSP * a DSDM Atern. Tento kurz pokrývá a kriticky hodnotí převládající těla projektového řízení znalostí. Přidružené kariéry Většina absolventů začít svou kariéru jako členy projektového týmu s několika, v závislosti na jejich pozadí, stávat projektových manažerů programu. Mnohé z nich pracují pro velké Británii nebo mezinárodními organizacemi, jako jsou konzultanti nebo projektových manažerů. Po získání Masters v oblasti projektového řízení, je pravděpodobné, že většina absolventů začne svou kariéru jako členy projektového týmu v různých pracovních míst z projektových podpůrný úřad příspěvků na Projektový management tým do vedení projektu, s několika, v závislosti na jejich pozadí a stal se vedoucím pracovníkům programů. Normální cíle jsou jedním z velkých Velké Británii nebo mezinárodních vládních či nevládních organizací, které pracují jako konzultanti nebo projektových manažerů. Následující vyhledávaným dovednosti se stane součástí vašeho životopisu: PRINCE2, MSP®, M_o_R®, DSDM Atern®, plánování na základě produktu, plánování. Stáže Všechny plný úvazek postgraduální (MA, MSC a MBA) WBS mají studenti možnost absolvovat určité dva měsíce na částečný úvazek neplacenou stáž v místních organizacích, s cílem dále zlepšit své akademické zkušenosti. Naše stáže se uskuteční v létě a jsou v různých oblastech, včetně marketingu, projektového managementu, maloobchod, marketingové komunikace, finance, lidské zdroje a sektor charity. Aby bylo možno použít, musí student vyplnit přihlášku (spolu s kopií svého aktualizovaného CV) a předložit tento Business Experience Team (BET). Následně pak shortlist z žádostí obdržených a chování skupinová setkání se studenty, které jim poskytuje možnost pochopit více o programu stáží a BET, aby lépe pochopili své stáže aspirace. V konečném důsledku je na našich stáží zaměstnavateli rozhodnout, zda by chtěli udělat rozhovor kandidáta (y) a nabídnout mu / jí stáž. Obdrželi jsme velmi pozitivní zpětnou vazbu od obou našich postgraduální studenty a zaměstnavateli, a očekávají, že Internship Programme bude i nadále zůstat populární mezi našimi studenty. [-]

MA

MA International Business and Management

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Londýn

[+]

Absolventi také pracovat v důležitých aspektech ekonomiky mezinárodního obchodu, nebo jako mezinárodní odborníky financí. Mnoho absolventů vrátit do svých zemí původu a jsou zaměstnáni v rozvíjení mezinárodních obchodních příležitostí, vládní nebo nevládní organizace institucí. Značný počet studentů také pokračovat ve studiu na PhD. Jako obchodní a řídící postgraduální, se můžete těšit na vynikající profesní vyhlídky na celkové řízení nebo v důležitých aspektech ekonomiky mezinárodního obchodu nebo jako mezinárodních finančních specialistů. [-]

MA International Human Resource Management

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Londýn

[+]

Minulé studenti šli na to stát se poradenství (interní a externí), HR manažerů, odměn a benefitů manažerů, specialistů na řízení změn, HR obchodní partneři / operace manažeři, úředníci a mediátory. S MA řízení lidských zdrojů, budete se velmi dobře umístěné sledovat lidi zaměřené pracovní příležitosti v oblastech, jako je řízení změn a náhrad a výhod. Škola je určena Centra excelence Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD). Aby bylo možno použít, musí student vyplnit přihlášku (spolu s kopií svého aktualizovaného CV) a předložit tento Business Experience Team (BET). Následně pak shortlist z žádostí obdržených a chování skupinová setkání se studenty, které jim poskytuje možnost pochopit více o programu stáží a BET, aby lépe pochopili své stáže aspirace. V konečném důsledku je na našich stáží zaměstnavateli rozhodnout, zda by chtěli udělat rozhovor kandidáta (y) a nabídnout mu / jí stáž. Obdrželi jsme velmi pozitivní zpětnou vazbu od obou našich postgraduální studenty a zaměstnavateli, a očekávají, že Internship Programme bude i nadále zůstat populární mezi našimi studenty. [-]

MA Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Londýn + 1 více

Tento kurz je určen na rozvoj obecných manažerských dovedností, které potřebujete v rychle se měnícím hospodářském prostředí. Stejně jako dává vám podpůrnou znalosti a vědomosti potřebné pro efektivní fungování v manažerské roli bude samozřejmě rozvíjet své analýzy, řešení problémů a proaktivní myšlení. [+]

Tento kurz je určen na rozvoj obecných manažerských dovedností, které potřebujete v rychle se měnícím hospodářském prostředí. Mnoho absolventů jít na zajištění pozice v vrcholového vedení a poradenství. Tento kurz je rozpoznán Chartered Management Institute. Stáže Všechny plný úvazek postgraduální Westminster Business School studenti mají možnost požádat o osm týdnů na částečný úvazek, neplacené stáže s místními organizacemi, s cílem dále zlepšit své akademické zkušenosti. Praxe se počítá jako jeden 10 kreditní modul (PG / MBA Internship Programme Reflective Practitioner modul) a lze užívat vedle základních a volitelných modulů. [-]

MA Marketing Communications

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2016 Spojené království Londýn + 1 více

[+]

Bude také zvážit alternativní odbornou kvalifikaci s nejméně tříletou odbornou praxí. Absolventi kurzu se používají na celém světě v marketingu, médií a komunikačních organizací. Všechny plný úvazek postgraduální Westminster Business School studenti mají možnost požádat o osm týdnů na částečný úvazek, neplacené stáže s místními organizacemi, s cílem dále zlepšit své akademické zkušenosti. Praxe se počítá jako jeden 10 kreditní modul (PG / MBA Internship Programme Reflective Practitioner modul) a lze užívat vedle základních a volitelných modulů. [-]

Ma Marketing Management (pokročilé Stojící)

Campus forma Kombinované September 2016 Spojené království Londýn

Tento fast-track cesta k MA Marketing Management využívá Chartered Institute of Marketing (CIM) Postgraduální Professional Diploma kvalifikaci jste již dosaženo, a nabízí příležitost k vrcholu až na magisterské úrovni jednoho roku na částečný úvazek studia. [+]

Tento fast-track cesta k Řízení MA Marketing využívá Chartered Institute of Marketing (CIM) Postgraduální Professional Diploma kvalifikaci jste již dosaženo, a nabízí příležitost k vrcholu až na magisterské úrovni jednoho roku na částečný úvazek studia. Získáte strategickou perspektivu na marketingové řízení, disciplínu, která je stále více vnímána jako rozhodující pro úspěch při dosahování obchodních cílů, a jako základní funkce v mnoha organizacích. Tento kurz bude také vám umožní zlepšit své kariérní vyhlídky v oblasti marketingu a všeobecných obchodních ploch. Obsah předmětu Budete muset prostudovat následující dva další moduly k dokončení MA: Marketing Kreativita a inovace Tento modul se zaměří na kreativitu a inovaci v oblasti marketingu a její dopad na zvýšení konkurenceschopnosti organizací (ve všech odvětvích). Budete také zkoumat složitost procesu tvorby a inovace na individuální, skupinové a organizačních úrovních, jakož i posoudit kompetence "tvůrčí" / "inovativní" správce. Disertační práce Disertační práce zobrazuje zvládnutí složité a specializované oblasti znalostí a dovedností, využívající pokročilé znalosti načerpané z vyučovaných modulů a nezávislého výzkumu, rozvíjet své schopnosti analyzovat a zkoumat marketingové otázky a problémy. Zaměstnatelnost V Westminster, jsme vždy věřili, že vaše zkušenost univerzita by měla být navržena tak, aby posílily své profesní život. Dnešní organizace potřebují absolventy s oběma dobrými stupňů a zaměstnatelnost dovednosti, a my jsme se zavázali k posílení vašeho absolventů zaměstnatelnosti tím, že zajistí, aby profesní rozvoj dovedností jsou zakotveny ve všech kurzech. Příležitosti pro práci na částečný úvazek, umístění a vzdělávacích aktivit souvisejících s prací jsou široce dostupné a mohou poskytnout vám extra peníze a pomůže vám prokázat, že máte schopnosti zaměstnavatelé hledají. V Londýně je bohatá zásoba práce na částečný úvazek - většina studentů na University of Westminster pracuje na částečný úvazek (nebo na plný úvazek během prázdnin), aby přispěla k podpoře jejich studia. Budeme i nadále rozšiřovat a posilovat naše vztahy se zaměstnavateli, jejich zapojení do osnov a podporovat jejich účast na dalších aspektech profesního vzdělávání a poradenství. Personál brát v úvahu nejnovější údaje o vývoji trhu práce a požadavky zaměstnavatelů neustále zlepšovat služby dodané pro studenty. [-]

Ma Mezinárodní řízení Rozvoje

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Londýn

Tento MA International Management Development Samozřejmě, že ne pouze zkoumá, jak se tyto ekonomiky a zemím adaptovat se na strukturální změny a globalizace, ale také vám ukáže, jak používat praktické strategie řízení vývoje na globálních otázkách. [+]

Správa MA International Development

 

Přejete si, aby se rozdíl a podporovat lidi v rozvojových zemích? Chcete-li, aby se na impozantní ještě odměňování úkolu zvyšování životní úrovně, snížení deprivace a dosažení udržitelného rozvoje na transformujících se ekonomik, pak je tento kurz by mohl být pro vás.

 

Tento kurz nejen zkoumá, jak se tyto ekonomiky a zemím adaptovat se na strukturální změny a globalizace, ale také ukazuje, jak aplikovat praktické strategie řízení vývoje na globálních otázkách.

 

Kromě pochopení základních předmětů, budete rozvíjet dobré přenositelné dovednosti, které vám pomohou budovat kariéru v oblasti mezinárodního řízení rozvoje. Většina modulů zahrnují prvek skupinové práce a řešení problémů, kde budete pracovat na druhu úkolů, budete pravděpodobně narazí v reálných životních situacích.... [-]


Ma Vysokoškolské Vzdělání

Online forma Denní studium Kombinované 2 let September 2016 Spojené království Londýn London + 2 více

O vysokých školách magisterský je praxe-založené a flexibilní kurz určen na rozvoj pedagogy. Tento kurz je pro vás, pokud nemáte alespoň 72 hodin výuky ročně v prostředí vysokých škol. Musíte být rovněž schopen zajistit mentora, který bude sledovat svou výuku [+]

The Vysokoškolské vzdělání magisterského je praxe-založené a flexibilní kurz určen na rozvoj pedagogy. Tento kurz je pro vás, pokud nemáte alespoň 72 hodin výuky ročně v prostředí vysokých škol. Musíte být rovněž schopen zajistit mentora, který bude dodržovat své učení Cílem kurzu je rozvíjet své praxi jako učitel a pak rozšířit své praxi zahrnout pedagogický výzkum týkající se vašeho oboru a zájmů. Kurz rozvíjí svůj proces učení a vyučování nastavit proti širším kontextu politiky, výzkumu a znalostí a společenský vývoj. Je navržen tak, aby ho podpořili, aby se vedení ve vývoji učení, výuky a hodnocení ve svém vlastním kontextu, a přispět k širší oblasti výzkumu a vývoje v oblasti vzdělávání a výuky. Kurz je především dodáno on-line s flexibilními způsoby přístupu a přispívá k činnostem. Některé prvky kurz tváří v tvář, i když je možné absolvovat kurz zcela prostřednictvím distančního vzdělávání. Přečtěte si prosím minimální požadavky na hardware (pdf) ebfore platný, zda máte správné vybavení na podporu své učení v průběhu tohoto kurzu. Vezměte prosím na vědomí, že jsou k dispozici pro externí kandidáty žádné stipendia, kteří si přejí, aby se tento kurz. Obsah předmětu Školský MA Vyšší je navržen tak, aby vám pomůže prozkoumat koncepční základy pedagogické praxe a pedagogiku. Základními moduly poskytují vám podporu v chápání vědecké praxe v oblasti vysokoškolského vzdělávání a přídavné moduly nabízejí příležitosti zaměřit se na specifické zájmy. Budete přivést dohromady přes si vlastní vědecký výzkum lékaře v podobě 60-kreditní disertační práce. Některé moduly školství MA Vyšší jsou také k dispozici jako jednotlivé krátkých kurzů. Zaměstnatelnost V Westminster, jsme vždy věřili, že vaše zkušenost univerzita by měla být navržena tak, aby posílily své profesní život. Dnešní organizace potřebují absolventy s oběma dobrými stupňů a zaměstnatelnost dovednosti, a my jsme se zavázali k posílení vašeho absolventů zaměstnatelnosti tím, že zajistí, aby profesní rozvoj dovedností jsou zakotveny ve všech kurzech. Příležitosti pro práci na částečný úvazek, umístění a vzdělávacích aktivit souvisejících s prací jsou široce dostupné a mohou poskytnout vám extra peníze a pomůže vám prokázat, že máte schopnosti zaměstnavatelé hledají. V Londýně je bohatá zásoba práce na částečný úvazek - většina studentů na University of Westminster pracuje na částečný úvazek (nebo na plný úvazek během prázdnin), aby přispěla k podpoře jejich studia. Budeme i nadále rozšiřovat a posilovat naše vztahy se zaměstnavateli, jejich zapojení do osnov a podporovat jejich účast na dalších aspektech profesního vzdělávání a poradenství. Personál brát v úvahu nejnovější údaje o vývoji trhu práce a požadavky zaměstnavatelů neustále zlepšovat služby dodané pro studenty. Vstupní požadavky kurzu specifické Žadatelé by měli za normálních okolností uspořádat první titul od uznávané instituce (minimum nižší druhé třídy vyznamenání nebo mezinárodní ekvivalent) a prokázat zájem a motivaci v předmětné oblasti. Bude také zvážit alternativní odbornou kvalifikaci s nejméně tříletou odbornou praxí. Přímo příslušné studijní obory patří obchodní studie, ekonomie, geografie, řízení a operační výzkum. Nicméně studenty s kvalifikací v jiných oborů jako je strojírenství, environmentální vědy, humanitní vědy a jazyky jsou rovněž vyzývají, aby platí. Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, budete potřebovat IELTS skóre 6,5 s minimálním skóre 6 v každém prvku. [-]

Řízení Lidských Zdrojů MA

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Londýn + 1 více

Tento kurz nabízí zajímavé a náročné moduly a možnosti. To bude vyhovovat absolventy mají v úmyslu pracovat v oblasti HR, stejně jako ty, které již pracují v oboru a chtějí rozvíjet svou kariéru. V návaznosti na pochopení teorie a praxe řízení lidských zdrojů technik, poskytuje profesionálně cílený a výzkum informovaný kombinaci akademické a praktické informace, povzbuzovat kritické reflexe o současných HRM přístupů. [+]

Tento kurz nabízí zajímavé a náročné moduly a možnosti. To bude vyhovovat absolventy mají v úmyslu pracovat v oblasti HR, stejně jako ty, které již pracují v oboru a chtějí rozvíjet svou kariéru. V návaznosti na pochopení teorie a praxe řízení lidských zdrojů technik, poskytuje profesionálně cílený a výzkum informovaný kombinaci akademické a praktické informace, povzbuzovat kritické reflexe o současných HRM přístupů. To znamená, že jakmile jste úspěšně ukázal CIPD relevantní důkazy o vaší praxe na pracovišti, získáte odbornou úroveň buď Associate nebo Chartered členství. [-]

Videos

Student Life at the University of Westminster

Westminster Business School MBA

Contact

University of Westminster, Westminster Business School

Adresa, 1. řádek 35 Marylebone Rd
NW1 5LS London, United Kingdom
Website http://www.westminster.ac.uk/wbs
Telefonní číslo +44 20 7911 5000