The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Úvod

Read the Official Description

WMG je akademická oddělení University of Warwick, jeden z nejlepších ve Velké Británii deset vysokých škol a člen elitní Russell Group organizaci univerzit znamenat to nejlepší v oblasti výzkumu, vyučování a učení zkušenosti s bezkonkurenční spojení s průmysly.

WMG byla založena profesorem Lord Kumar Bhattacharyya v roce 1980 a prostřednictvím svého špičkových výzkumných projektů, efektivní přenos znalostí a výuky excelence, vede jako příklad toho, jak průmysl a akademická obec může efektivně spolupracovat.

Jako největší výrobní skupiny v Evropě a prostřednictvím celosvětové spolupráce, WMG nabízí bezkonkurenční postgraduální vzdělání pro více než 1500 studentů z celého světa každý rok. Naše podnikání a řízení zaměřený Masters kurzy jsou obzvláště dobře navrženy pro ty, kteří chtějí pracovat v technologicky pod vedením průmyslu, což vám poskytne výhodu na trhu práce a zároveň poskytnout vám dovednosti a znalosti pro práci v nejrůznějších odvětvích.

Okupační výsadní polohu mezi vysokými školami a průmyslem, naši pedagogičtí pracovníci mají zázemí ve vedoucích pozicích v průmyslu, zatímco našich výzkumných projektů se zaměřuje na řešení problémů reálného světa, které umožní našim studentům, aby prospěch z první ruky pochopení problémů, kterým čelí dnešní moderní průmysl ,

WMG MSc kurzy

Všechny naše kurzy jsou schváleny Ústavu inženýrství a technologie, a jsou navrženy tak, aby rozvíjet manažerské a vůdčí schopnosti v rámci zpracovatelského průmyslu, strojírenství, automobilový průmysl, logistiku, letectví, zdravotnictví a mnoha dalších odvětvích. Lektoři kurzů jsou vysoce kvalifikovaní s pozadím v Business nebo průmyslu a inovativních metod výuky jsou zaměstnáni, aby zajistily studentům zapojit prakticky ve studiu.

Naše portfolio magisterských kurzů jsou vhodné pro studenty s širokou škálu prostředí a aspirací. Obvykle je zapotřebí diplom v podnikání, strojírenství, nebo vědního oboru, ale jsou vhodné i pro absolventy numerate z jiných oborů řada našich kurzů.

 • MSc Cyber ​​Security a management
 • MSc e-Business Management
 • Vedení MSc inženýrství Business
 • MSc Inovace a podnikání
 • Vedení MSc International Technology
 • MSc International Trade, strategie a operace
 • MSc Management pro Business Excellence
 • MSc výrobních systémů
 • MSc Process Industry Business Management
 • MSc programu a řízení projektů
 • Vedení MSc Servis a design
 • MSc dodavatelského řetězce a řízení logistiky

Pro přijetí do těchto programů, měli byste získali alespoň druhé třídy britským vyznamenáním (nebo ekvivalentní). Studenti z neanglicky mluvících zemí, bude také nutné, aby anglický jazyk kvalifikaci.

AKREDITACE

University of Warwick akredituje všech našich kurzů. Řada našich magisterského kurzy mají také příležitost pro profesionální organizaci akreditace včetně Chartered Institute of nákupu a zásobování (CIPS), instituce inženýrství a technologie (IET), Ústavu vývozu (OIE) a Six Sigma Green Belt akreditaci. Viz individuální informace o detailech programu.

Vybavení

WMG má rozsáhlé laboratorní a dílenské vybavení, včetně světově třídy Engineering Hall a state-of-the-art International Digital Lab, která sídlí některé z nejpokročilejších digitálních výzkumných a vzdělávacích programů na světě. Jako oddělení, jsme vždy postupují a zlepšuje. Naše četné spolupráce s průmyslem nás vedl v září 2013 otevření Mezinárodního institutu pro inovace produktů a služeb a s výhledem do budoucna, budeme otevření Campus National Automotive inovací a WMG akademii pro mladé inženýry.

University of Warwick knihovna obsahuje více než milion tištěných titulů a 16.000 elektronických časopisů a nabízí vynikající prostředky, včetně studie sezení, tichých studovnách, skupina studoven a PC clusterech. Kromě toho, univerzitní Learning Grid plocha poskytuje studentům s 24/7 uvolněné vzdělávací prostředí pro individuální i týmové studovny, s působivou škálu multimediálních zařízení a zdrojů. Learning Grid v Leamington Spa byl otevřen v listopadu 2013 v naše studenty, kteří žijí mimo akademickou půdu. Další studie vybavení patří Learning Grid Rootes, postgraduální Hub, WMG vlastní IT sadu a Wi-Fi hotspoty v celé řadě společných prostor kolem univerzity.

Život na Warwicku

University of Warwick, který se nachází na atraktivním samonosná 700 akrů areálu se nachází přímo v centru Anglie na hranicích města Coventry (15 minut) a hrabství Warwickshire. S praktickými silniční a dopravní spojení, City of Birmingham (britský 2nd City) je jen 20 minut jízdy a vlakem se dostanete do Londýna jen jednu hodinu.

Živé, kosmopolitní Campus (zhruba třetina studentů pochází z mimo území Velké Británie s více než 145 národností jsou zastoupeny), má celou řadu vynikajících zařízení. Patří mezi největší kulturní středisko mimo Londýn (zahrnující kino, dvě divadla, konferenční prostory, uměleckou galerii a 1400 sedadla koncertní sál); působivé sportovní zařízení, které se používají k hostit mezinárodní sportovní akce, elitní tým výcvikové tábory a odborných koučování semináře; obchody, banky a mini supermarket; multi-víra University Duchovní a nově vyvinutý studenti spojení s bary, taneční podlah a mnoha potravin a nápojů prodejen.

Campus ubytování pro postgraduální studenty se skládá z moderní, komfortní pokoje, většinou s vlastní koupelnou, a s vysokorychlostním připojením k internetu a přístup k síti. Rezidence se nachází v příjemném zeleném prostředí a jsou v blízkosti všech zařízení, na akademické půdě.

Po studiu

WMG má silné vazby s průmyslem, které se používají k tomu reálné nahlédnutí do výuky, a vytvořit dynamický kulturu učení. To vede k absolventům bytí vyhledávané pro jejich pochopení a zkušenosti z podnikatelského světa spolu s technologické excelence. Několik mezinárodních společností navštívit WMG každý rok nábor přímo přes naše stáží režimu - poslední rekruti patří BMW, jeřábové, TATA Technologies, Intel, Reckitt Benckiser, JLR-, Apple, IBM, Caterpillar, aby jmenovali jen několik. University of kariéry služby Warwick je také vysoce aktivní a nabízí velkou podporu jak aktuální studenti a absolventů.

WMG je centrem pro excelenci ve výzkumu a mnozí z našich studentů dál pokračovat pokročilý výzkum v řadě oblastí. Naše klíčové výzkumné a poradenské oblasti patří E-Security, digitální technologii Hybrid Automotive technologie; Robotics; Informatika a virtuální realita, Applied neurozobrazování, Product Lifecycle Management; Materiály; Udržitelnost; Lean Healthcare; Vizualizace a obchodní procesy.

This school offers programs in:
 • English

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Dodavatelském řetězci A Logistiky řízení (sclm)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Coventry + 1 více

MSc v oboru dodavatelského řetězce a logistika management je určena pro další rozvoj těch, kteří chtějí pracovat v oblasti logistiky a dodavatelského řetězce inženýrství a řízení ve výrobě a [+]

MSc v dodavatelského řetězce a řízení logistiky je určen pro další rozvoj těch, kteří chtějí pracovat v oblasti logistiky a dodavatelského řetězce inženýrství a řízení ve výrobních i servisních organizací. My vám poskytne nástroje a techniky pro hodnocení, řízení a zlepšování služeb, provozní a dodavatelského řetězce procesů a analýzu chování trhu. Získáte znalosti o tom, jak hodnotit a řídit příslušné umožňující technologie a plánování zdrojů systémy využití podnikových s cílem zlepšit provozní funkce podniku. Budete také rozvíjet široké znalosti o vývoji a konstrukci strategie. Struktura kurzu: Kurz je modulární - každý student má kombinaci jádra a volitelných modulů. 10 modulů jsou studovány a hodnoceny celkem. Moduly se skládají z nominálně 40 hodin zaměřených výuku formou přednášek, seminářů, práce ve skupinách, prezentace, případové studie a e-learningu. To se vztahuje na plné ponoření, intenzivní týden. Moduly jsou hodnoceny Post modulu přiřazení. Učil moduly představují 50% z magisterskému titulu. Hlavním individuální výzkumný projekt, předložený ve formě disertační práce představuje pro ostatní 50%. Ústní zkouška se koná po dokončení. Mezi základní moduly pro tento MSc jsou: Řízení dodavatelského řetězce Řízení veřejných zakázek a zásob Logistika & Operations Management Storage & Skladové techniky Dopravní techniky a řízení Finanční analýza a řídicí systémy Řešení problémů se statistikami Organizace, People & Performance Až dva volitelné moduly mohou být také vybrán - úplný seznam volitelných modulů je k dispozici na webových stránkách. Projekt Projekt je v hodnotě 50% z konečné známky a podporuje vás rozvíjet své osobní výzkumných dovedností. Práce na projektu pracuje souběžně s modulem prací. Očekáváme, že budete věnovat odpovídající část svého času a intelektuální úsilí k projektu v průběhu tedy přibližně 900 hodin nebo 6 měsíců studia. Pro zásobovacího řetězce a logistických řízení, projekt může být ve vztahu k řadě různých průmyslových odvětví a může řešit mnoho různých aspektů řízení logistiky. Typické projekty pro studenty tohoto kurzu jsou: Řízení zásob obalových materiálů Jsou třetí strany logistika (3PL) společnosti natolik inovativní uspokojit své zákazníky? Předpovídání poptávky v měnícím trhu. Akreditace Pro dodavatelský řetězec a logistické řízení CIPS akreditace: MSc v dodavatelského řetězce a logistické řízení je akreditován Chartered Institute of nákupu a zásobování. Uchazeči, kteří úspěšně dokončí dodavatelského řetězce a logistika Management (SCLM) kurz, a splňují podmínky stanovené CIPS, které zahrnují výběr modulu může požádat o plné členství v Chartered Institute of nákupu a zásobování. Navštivte naše webové stránky pro podrobnosti a podmínky. Pro dodavatelský řetězec a logistické řízení IET akreditace: MSc v oboru zásobovacího řetězce a logistických Management je akreditován instituce inženýrství a technologie (IET), za splnění požadavků na vzdělání pro registraci jako autorizovaný inženýr, když si stěžoval na CEng akreditovaný bakalářský program, (nebo ekvivalent před learning). Všimněte si, že ve všech případech musí být váš MSc projekt bude vhodně technické povahy a specifické moduly, musí být provedena v rámci kurzu. Navštivte naše webové stránky pro podrobnosti a podmínky. Po Absolvent Absolventi mohou očekávat, že budou zaměstnáni mnoho různých výrobních a servisních společností, včetně poskytovatelů logistických třetích stran, vzdušný prostor a elektrických / elektronických výrobků a technologií na bázi firem. [-]

Magistr Ve Výrobních Systémů (MSE)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Coventry + 1 více

Tento kurz vám poskytne up-to-date znalosti výrobních technik a postupů plus aplikace technologií a kvalitních nástrojů a technik pro zlepšení operací v organizaci. [+]

Tento kurz vám poskytne up-to-date znalosti výrobních technik a postupů plus aplikace technologií a kvalitních nástrojů a technik pro zlepšení operací v organizaci. Budete rozvíjet porozumění pojetí výrobních systémů, vývoje produktů a procesů s vědomím strategické řízení a provozu. Struktura kurzu: Kurz je modulární - každý student má kombinaci jádra a volitelných modulů. 10 modulů jsou studovány a hodnoceny celkem. Moduly se skládají z nominálně 40 hodin zaměřených výuku formou přednášek, seminářů, práce ve skupinách, prezentace, případové studie a e-learningu. To se vztahuje na plné ponoření, intenzivní týden. Moduly jsou hodnoceny Post Modul přiřazení - obvykle je to dalších 40 -60 hodin práce. Učil moduly představují 50% z magisterskému titulu. Hlavním individuální výzkumný projekt, předložený ve formě disertační práce představuje pro ostatní 50%. To by mělo trvat přibližně 900 hodin studia času. Ústní zkouška se koná po dokončení. Jádro moduly pro tento MSc zahrnují: Logistika & Operations Management Projektování, řízení a ovládání Průmyslové inženýrství Výrobní proces technologie Operace strategie pro průmysl Řešení problémů se statistikami Kvalita, spolehlivost a údržba A alespoň jeden modul z: Automatizace a robotika Obráběcí technika Pokročilé výrobní procesy Digital Design & Collaboration Virtuální Factory Až dva volitelné moduly mohou být také vybrán - úplný seznam volitelných modulů je k dispozici na webových stránkách. Projekt Projekt, který je v hodnotě 50% z celkového stupně a podporuje vás při vývoji vašich osobních výzkumných dovedností. Projekty pro studenty na výrobních systémů by měl být soustředěn kolem výrobních systémů či výrobních technologií a jejich řízení. Akreditace MSc v oboru výrobních systémů je akreditován instituce inženýrství a technologie (IET), za splnění požadavků na vzdělání pro registraci jako autorizovaný inženýr, když si stěžoval na CEng akreditovaný bakalářský program (nebo ekvivalentní předchozího vzdělání). Všimněte si, že ve všech případech musí být váš MSc projekt bude vhodně technické povahy a specifické moduly, musí být provedena v rámci kurzu. Navštivte naše webové stránky pro podrobnosti a podmínky. Po Absolvent Absolvent tohoto kurzu lze očekávat, že bude zaměstnán jako vedoucí v obecné řízení strojírenství a výroba inženýrského managementu. [-]

Magistr V Inovací A Podnikatelského Ducha (IAE)

Campus forma Denní studium 1 - 1 rok October 2016 Spojené království Coventry

Tento program je určen pro lidi s nebo bez pracovních zkušeností, kteří chtějí navrhovat, vyvíjet a provozovat své vlastní inovační řízený globálně orientované podniky. [+]

"Design, se vyvíjet a nastavení své vlastní inovace iniciované globálně orientované podnikání" Navrženo pro ... Lidé s nebo bez pracovních zkušeností, kteří chtějí navrhovat, vyvíjet a provozovat své vlastní inovační řízený globálně orientované podniky. Tento prakticky zaměřený kurz pokrývá proces od vytváření nových podnikatelské nápady, vyvíjí a zpřesňuje je, projektování infrastruktury a zahájení podnikání. Budete používat nejnovější metody a technologie na podporu tohoto procesu. My vám poskytne ... Znalosti aplikovat nejlepší praktické přístupy na nové podnikatelské návrhy s cílem maximalizovat své šance na úspěch. Příležitost k rozvoji a praktické dovednosti pro přípravu příslušných soudů, pokud jde o volby ve vašem rozvoj podnikání. Příležitosti k rozvíjení své koncepty produktů a služeb na úroveň startu Struktura kurzu: Kurz je modulární - každý student má kombinaci jádra a volitelných modulů. 10 modulů jsou studovány a hodnoceny celkem. Moduly se skládají z nominálně 40 hodin zaměřených výuku formou přednášek, seminářů, práce ve skupinách, prezentace, případové studie a e-learningu. To se vztahuje na plné ponoření, intenzivní týden. Moduly jsou hodnoceny Post modulu přiřazení. Učil moduly představují 50% z magisterskému titulu. Hlavním individuální výzkumný projekt, předložený ve formě disertační práce představuje pro ostatní 50%. Ústní zkouška se koná po dokončení. Mezi základní moduly pro tento MSc jsou: Obchodní model Generation vedení Navázání novou firmu Finanční analýza a řídicí systémy Řízení změn Prodej a řízení prodeje Inovace Studenti by si další 3 volitelných modulů z rozsáhlého seznamu, aby až 10 modulů. Projekt Projekt stojí za 50% konečné známky, a podporuje vás v rozvoji výzkumu a analytické schopnosti. Pro podnikání kurzu Projekt je věnován rozvíjet své obchodní nápad v důsledným způsobem, aby při ukončení kurzu budete schopni zahájit své podnikání. Práce na projektu běží souběžně s modulem studie. Budete si moci vybrat projekt, nebo navrhnout jeden z vašich vlastních, a zaměstnanec vás prostřednictvím procesu psaní disertační práce. Příklady některých projektů jsou: Mobile založené koncert organizace a podpora v Nigérii Reverzní aukce založil svatbu portál Elektronická tržiště pro malé a střední podniky Unijobs - A pracovní místa portál pro studenty Nové domácí spotřebiče iPhone aplikace Poté, co jste absolvent Po absolvování kurzu, měli byste být pozici, kdy jste připraveni zahájit vlastní podnikání. Dovednosti, které získaly bude také cenné pro širokou škálu stávajících podniků, kteří se chtějí přesunout do nových oblastí produktů a služeb. [-]

Magistr V Managementu E-business (e-bm)

Campus forma Denní studium 1 - 1 rok October 2016 Spojené království Coventry

Naše MSc v e-Business Management je určen pro ty, kteří chtějí efektivně fungovat v e-podnikatelské prostředí a řídit buď transformace stávajících obchodních procesů nebo [+]

Tento stupeň vybavuje studenty s dovednostmi, které jim umožní účinně fungovat v e-podnikatelské prostředí a ke správě nebo vést buď transformaci stávajících obchodních procesů či vytvoření nové e-podnikání; Program je vhodný pro absolventy z oblasti informačních technologií, strojírenství nebo přírodních věd pozadí a také řízení studenty s velkým zájmem v oblasti technologií a jak to může být efektivně použity na podporu konkurenceschopnosti. Kurz poskytuje techniky řídit strategický rozvoj e-business na bázi organizacím a příslušným umožňují e-business technologií. Studenti se naučí vyhodnocovat, řídit a zlepšovat provozní funkce organizace a aplikovat pojmy integrace systémů k navrhování a vývoji produktů a služeb prostřednictvím analýzy trhu. Struktura kurzu Kurz je modulární - každý student má kombinaci jádra a volitelných modulů. 10 modulů jsou studovány a hodnoceny celkem. Moduly se skládají z nominálně 40 hodin zaměřených výuku formou přednášek, seminářů, práce ve skupinách, prezentace, případové studie a e-learningu. To se vztahuje na plné ponoření, intenzivní týden. Moduly jsou hodnoceny Post modulu přiřazení. Učil moduly představují 50% z magisterskému titulu. Hlavním individuální výzkumný projekt, předložený ve formě disertační práce představuje pro ostatní 50%. Ústní zkouška se koná po dokončení. Jádro moduly jsou: Finance pro e-business Global e-Business Supply Chain Integrace Informační systémy managementu Vytváření Ziskové E-Business E-commerce e-Customer Relationship Management Až tři volitelných modulů z rozsáhlého seznamu volitelných modulů lze zvolit kromě základních modulů. Projekt Projekt je v hodnotě 50% z konečné známky a podporuje vás rozvíjet své osobní výzkumných dovedností. Pro e-Business Management projekt by měl za normálních okolností být v souvislosti s řízením nebo technologické problémy související ve společnostech podílejících se na e-Business a e-commerce. Příklady některých projektů jsou: Vyšetřování virtuálních komunit pro konkurenční výhodu. Měření úspěchu pro obchodní webové stránky. Technical Computing projekty / systémů. Dopad masové přizpůsobení v on-line prostředí. Dopad Distributed Denial of Service útoků na malé a střední podniky. Srovnání efektivity online reklamy na tradiční média. Akreditace Pro akreditaci e-Podnikové hospodářství: MSC ine-Business Management je akreditován instituce inženýrství a technologie (IET), za splnění požadavků na vzdělání pro registraci jako autorizovaný inženýr, když si stěžoval na CEng akreditovaný bakalářský program (nebo ekvivalentní předchozího vzdělání) , Všimněte si, že ve všech případech musí být váš MSc projekt bude vhodně technické povahy a specifické moduly, musí být provedena v rámci kurzu. Navštivte naše webové stránky pro podrobnosti a podmínky. Po Absolvent Absolventi lze očekávat, že jít k práci v oblasti informačních technologií a softwaru souvisejících společnostmi a podniky se stávajícími nebo vývoj on-line e-podnikatelské iniciativy, zejména, ale ne výlučně, ti, ve strojírenství a / nebo odvětví zpracovatelského průmyslu. Mnoho nedávných absolventů šly do e-business poradenské role a pozice, jako je Business Information Manager (HP), olovo Quality Assurance (IBM), Global Application Specialist (Mars) Business Amalyst (PWC) Consultant (SAP Čína) Audit Assistant (KPMG) , [-]

Magistr V Mezinárodním Obchodě, Strategie A Provoz

Campus forma Denní studium 1 - 3 let October 2016 Spojené království Coventry

MSc v oboru mezinárodní obchod je navržen pro důkladnou znalost a pochopení provozních požadavků managementu a nezbytné pro úspěšné obchodování na mezinárodních trzích. [+]

MSc v mezinárodním obchodě je navržen pro důkladnou znalost a pochopení provozních požadavků managementu a nezbytné pro úspěšné obchodování na mezinárodních trzích. Program je silně zaměřen na aplikaci teorie do praxe a jak dovednosti vyvinuté v celém studiu budou použity k nejlépe využít v profesionálním prostředí. Struktura kurzu: Kurz je modulární - každý student má kombinaci jádra a volitelných modulů. 10 modulů jsou studovány a hodnoceny celkem. Moduly se skládají z nominálně 40 hodin zaměřených výuku formou přednášek, seminářů, práce ve skupinách, prezentace, případové studie a e-learningu. To se vztahuje na plné ponoření, intenzivní týden. Moduly jsou hodnoceny Post modulu přiřazení. Učil moduly představují 50% z magisterskému titulu. Hlavním individuální výzkumný projekt, předložený ve formě disertační práce představuje pro ostatní 50%. Ústní zkouška se koná po dokončení. Mezi základní moduly pro tento MSc jsou: Finanční strategie Dopravní techniky a řízení International Joint Ventures Strategický marketing Právní aspekty Global Business Finanční analýza a řídicí systémy Měli byste si vybrat další čtyři volitelný předmět z následujícího seznamu: - Řešení problémů se statistikami LEAN principy a aplikace Logistika a Operations Management Projektování, řízení a ovládání Řízení veřejných zakázek a zásob Pověst a Relationship Management Service Design a Delivery Řízení dodavatelského řetězce Vedoucí Change Operace strategie pro průmysl Projekt Projekt je v hodnotě 50% z konečné známky a podporuje vás rozvíjet své osobní výzkumných dovedností. Práce na projektu pracuje souběžně s modulem prací. Očekáváme, že budete věnovat odpovídající část svého času a intelektuální úsilí k projektu v průběhu tedy přibližně 900 hodin nebo 6 měsíců studia. Pro mezinárodní obchod, strategie a provoz projekt by se měly týkat jednoho nebo více z následujících aspektů obchodování v mezinárodním kontextu: Mezinárodní prodej a marketing Doprava, logistika, dodavatelského řetězce a dodržování celních předpisů Finanční řízení Právní aspekty mezinárodního obchodu Řízení a obchodní strategie Provoz a správa služeb Akreditace Pro mezinárodní obchod, strategie a provoz, OIE akreditace: MSc v oboru mezinárodní obchod, strategie a provoz je akreditován institut exportu zvířat (OIE). Poté, co jste absolvent Tento program se bude připravovat absolventy, aby se na vedoucí roli v rámci společnosti, která obchoduje na mezinárodní úrovni. Šíře programu umožňuje studentům získat jasný přehled o všech prvků mezinárodního obchodu a zároveň dává možnost zaměřit se také, nebo se specializují na konkrétní aspekt zájmu jednotlivce. Program otevírá řadu možností kariéry, včetně dopravy a logistiky; zvyky a právní aspekty mezinárodního obchodu; rozvoj podnikání, řízení vztahů a jednání; provádění strategie. Břemeno na praktickou aplikaci teorie znamená, absolventi budou ve výhodné poloze, že budou moci vzít na užitečné profesní roli hned od samého počátku, a tak maximalizovat vyhlídky na zaměstnání. [-]

Magistr V Oblasti Počítačové Bezpečnosti A řízení (CSM)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Coventry + 1 více

MSc v oboru kybernetické bezpečnosti a řízení je určen pro ty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru jako kybernetická bezpečnost Professional nebo převzít vedoucí technické nebo manažerskou roli v organizaci [+]

MSc v kybernetické bezpečnosti a řízení je určen pro ty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru jako kybernetické bezpečnosti Professional nebo převzít vedoucí technické nebo manažerskou roli v organizaci kriticky závislé na datové a informační a komunikační technologie. Je vhodný pro ty, kteří z počítačové vědy nebo informační technologie vzdělání pozadí nebo kurzy s významnou součást jeden. Pracovní zkušenosti budou rovněž považovány. Přináší účinnou kybernetické bezpečnosti v globálním podnikatelském prostředí V roce 2010, britská vláda oznámila 650.000.000 liber investiční strategii do kybernetické bezpečnosti a prohlásil, že Cyber-Security se stal "Tier 1" priorita spolu s mezinárodním terorismem a hlavních národních incidentů. Velká Británie je jedním z mnoha vládami po celém světě, které uznávají závažnost hrozby, která se vynořuje z Cyber-koule. Naším cílem pro tento program MSc je poskytnout zaměření na strategický rozvoj a provádění kybernetické bezpečnosti v rámci organizace. Chceme rozvíjet strategické myslitele kteří chápou Cyber ​​hrozbu pro organizaci a jejích zdrojů a jsou schopni budovat a podporovat bezpečné systémy, které podporují strategickou růst podniku. Kurz pokrývá všechny aspekty kybernetické bezpečnosti, včetně zabezpečení sítě, počítačové bezpečnosti a zabezpečení informací. Spolu s tím, kurz je zaměřen na obchodním kontextu, aby studenti mohli postupovat ve své kariéře rychleji prostřednictvím organizací a jejich cílem je velmi zejména v manažerských pozicích. Magisterského studia jednoznačně zakotven v průmyslu Když budete studovat MSc kybernetické bezpečnosti a management na WMG, Warwick, získáte expozici vůči průmyslu, který nemá obdoby v mnoha vysokých škol. Všechny kybernetické bezpečnostní moduly se obsahují značný přínos ze strany průmyslu, například v akademickém roce 2012-2013 sám, jsme měli tyto společnosti dávají návštěvní přednášky pro naše studenty: HP, ametyst Consulting, Hluboká Secure Ltd, čížek Technolgy, Soča (Serious organizovanou trestnou činnost), CSC, VMware, OCSIA, Nottingham policie, Mozilla, Metropolitní policie, Kaspersky, Berwin Leighton Paisner, LW rizika Associates, Telefonica, IBM, Garren James Associates, Blackstage Forensics, Derbyshire NHS Trust a Nettitude. * Ale to je jen jedním ze způsobů, ve kterém studenti na kurzu spolupracovat s průmyslem. V návaznosti na to, budete mít možnost navštívit a přítomný na konferencích, účastnit se odborných průmyslových cesty a dokonce i přijímat mentoring / radu z průmyslu v klíčových fázích své práce. Struktura kurzu Kurz je modulární - každý student má kombinaci jádra a volitelných modulů. 10 modulů jsou studovány a hodnoceny celkem. Moduly se skládají z nominálně 40 hodin zaměřených výuku formou přednášek, seminářů, práce ve skupinách, prezentace, případové studie a e-learningu. To se vztahuje na full-vynořením, intenzivní týden. Moduly jsou hodnoceny Post Modul přiřazení - obvykle je to dalších 40 -60 hodin práce. Učil moduly představují 50% z magisterskému titulu. Hlavním individuální výzkumný projekt, předložený ve formě disertační práce představuje pro ostatní 50%. To by mělo trvat přibližně 900 hodin studia času. Ústní zkouška se koná po dokončení. Jádro moduly jsou: Bezpečnost Architektury a Network obrany Kryptografické a Data Protection Informační management rizik a Governance Průmyslová špionáž a padělatelství Digitální forenzní Plus vyberte 3 ze seznamu modulů níže: - Cyber ​​Intelligence a operace * Cyber-fyzikálních systémů * Enterprise Kybernetická bezpečnost * Globalizace a outsourcing Finanční analýza a řídicí systémy vedení Organizace, Lidé a Performance * Moduly potřebná pro GCHQ prozatímně Certified Pathway Po Absolvent Absolventi mohou očekávat, že jít na práci v podnikovým informacím - bezpečnostní a technologické týmy, poradenské služby, oddělení informační bezpečnosti, státní správy stopy v oblasti informačních kritických organizacích a výzkum týkající kybernetické bezpečnosti. [-]

Magistr V Oblasti Udržitelného Automobilový Průmysl (SAE)

Campus forma Denní studium 1 - 1 rok Spojené království

Rozvíjet schopnosti navrhnout a posoudit další generace s nízkým dopadem na životní prostředí automobilových výrobků [+]

Tento kurz je vhodný pro ty, která aspiruje stát výzkumné manažery, operace manažeři, hlavních techniků a technologií vedení v rámci strategicky důležitých oblastech elektrifikace vozidel a udržitelnosti. Budete mít manažerské dovednosti, technické povědomí, a vize, aby posoudila různé technologické možnosti v kontextu environmentálních právních předpisů a očekávání spotřebitelů na kvalitu vozidel, spolehlivost a výkon. WMG má zavedenou dědictví vede automobilový výzkum v úzké spolupráci s průmyslem. Naše experimentální zařízení umožňují akademiky a praktiky spolupracovat na překonání strategické výzvy designu baterie a integrace, lightweighting vozidla, a digitální validaci. My vám poskytne: Celostní chápání různých technologických možností a metod pro navrhování, systémové integrace, a ověření, která se bude řídit uvedení na trh nových energeticky účinných vozidel. Budete rozvíjet dovednosti navrhnout a posoudit další generace automobilových výrobků, které mají menší dopad na životní prostředí než konvenční vozidla. Dozvíte se nejnovější inovace v oblasti výzkumu, řízení technologií, a vedení, které jsou předpokladem pro kariérní postup v rámci mezinárodního automobilového průmyslu. Struktura kurzu Kurz je modulární - každý student má kombinaci jádra a volitelných modulů. 10 modulů jsou studovány a hodnoceny celkem. Moduly se skládají z nominálně 40 hodin zaměřených výuku formou přednášek, seminářů, práce ve skupinách, prezentace, případové studie a e-learningu. To se vztahuje na plné ponoření, intenzivní týden. Moduly jsou hodnoceny Post Modul přiřazení - obvykle je to dalších 40 -60 hodin práce. Učil moduly představují 50% z magisterskému titulu. Hlavním individuální výzkumný projekt, předložený ve formě disertační práce představuje pro ostatní 50%. To by mělo trvat přibližně 900 hodin studia času. Ústní zkouška se koná po dokončení. Jádro moduly pro tento MSc jsou: Jádro moduly jsou: Automotive hybridizace a elektrifikace Skladování energie a velmi vysokého napětí Automotive Systems Příští generace Automotive Propulsion Technology Lehké materiálů a konstrukcí Systémy Modelování a simulace Plus vyberte 4 Ze seznamu modulů níže: - Pokročilé materiály a procesy Design pro životní prostředí Inovace Řešení problémů se statistikami Produktový design a vývoj Kvalita, spolehlivost a údržba Řízení dodavatelského řetězce Technologický management Dopravní techniky a řízení Projekt Využití úzké partnerství, která WMG má s klíčovými organizacemi v automobilovém dodavatelském řetězci, se předpokládá, že váš projekt bude mít průmyslovou sponzora a je úzce spojena s překonání konkrétního problému v oblasti elektrifikace vozidel a udržitelnosti. Mnohé z projektů se promítnou přímo do větších výzkumných programů a bude vyžadovat, abyste kontaktovat přímo nadřízeného akademiky, výzkumníky a průmyslovými partnery. Po jste absolvent: Jako SAE absolvent, můžete očekávat, že převzít vedoucí úlohu s výrobcem vozidla nebo specializovaného dodavatele. [-]

Magistr V Programu A Vedení Projektu (ppm)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Coventry + 1 více

Naše MSc v programu a projektové řízení je určen pro ty, kteří se chtějí přestěhovat do projektového managementu, a to buď v jejich současné technické a obchodní oblasti, nebo do nového pole [+]

Náš MSc v řízení programu a projektů je určen pro ty, kteří se chtějí přestěhovat do projektového managementu, a to buď v jejich současné technické a obchodní oblasti, nebo do nového oboru. Účastníci kurzu mohou mít velmi širokou škálu akademických a pracovních prostředí. Je vhodný pro ty, kteří s praxí, stejně jako ty, s malou nebo žádnou zázemí v podnikání. My vám poskytne ... Metody, nástroje, principy a filozofie úspěšného řízení projektů. Dozvíte se o řízení lidských zdrojů v projektech a programech, jakož i řízení rizik a řízení změn. Budete také rozvíjet metodický přístup k řízení finančních aspektů projektů a programů. Struktura kurzu: Kurz je modulární - každý student má kombinaci jádra a volitelných modulů. 10 modulů jsou studovány a hodnoceny celkem. Moduly se skládají z nominálně 40 hodin zaměřených výuku formou přednášek, seminářů, práce ve skupinách, prezentace, případové studie a e-learningu. To se vztahuje na plné ponoření, intenzivní týden. Moduly jsou hodnoceny Post modulu přiřazení. Učil moduly představují 50% z magisterskému titulu. Hlavním individuální výzkumný projekt, předložený ve formě disertační práce představuje pro ostatní 50%. Ústní zkouška se koná po dokončení. Mezi základní moduly pro tento MSc jsou: Finanční analýza a řídicí systémy Plánování projektu, Management & Control Organizace, People & Performance International Joint Ventures Řízení změn Správa / programu pro životní prostředí Multi-Project Program a strategie projektu Můžete si vybrat až čtyři volitelné předměty z úplného seznamu na našich webových stránkách se však doporučuje volitelných moduly patří: Collaborative Product Development E-commerce Podnikové informační systémy Global e-Business Informační systémy managementu Product Design & Management Development Kvalita, spolehlivost a údržba Projekt Projekt je v hodnotě 50% z konečné známky a podporuje vás rozvíjet své osobní výzkumných dovedností. Práce na projektu pracuje souběžně s modulem prací. U programu a řízení projektů může být projekt související s projekty v řadě různých průmyslových odvětvích a mohou řešit mnoho různých aspektů projektu nebo řízení programu. Poté, co jste absolvent Absolventi mohou očekávat, že budou zaměstnáni v odvětví služeb, informační technologie, strojírenství nebo jakékoliv jiné oblasti podnikání manažerských dovedností potřebují projektů [-]

Magistr V řízení Inženýrství Podnikatelské činnosti (ebm)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Coventry + 1 více

Naše MSc v oboru inženýrství Business Management je určen pro ty, kteří chtějí, aby se stal manažery a lídry v technologii-založené podniky. Je vhodný pro ty, kteří s praxí, stejně jako [+]

Tento titul je určen pro ty, kteří chtějí rozvíjet kariéru jako vůdce, nebo manažery v technologii-vedl organizace. MSc v inženýrství Business Management Zaměřuje se na klíčové aktivity přidanou hodnotou, jako jsou: uvádění na trh; Produkt a proces vývoje; Operace, logistika a řízení dodavatelského řetězce; a využívání konkurenčního technologie. Dovednosti a techniky zavedené v tomto kurzu dát nový impuls k podnikům a jednotlivcům získat to nejlepší z sebe, svého týmu a jejich společnosti. Tento kurz je akreditovaný program IET, a může také vést k členství v Chartered Institute of nákupu a zásobování, s výhradou vhodného projektu a volbě modulů. Struktura kurzu Kurz je modulární - každý student má kombinaci jádra a volitelných modulů. 10 modulů jsou studovány a hodnoceny celkem. Moduly se skládají z nominálně 40 hodin zaměřených výuku formou přednášek, seminářů, práce ve skupinách, prezentace, případové studie a e-learningu. To se vztahuje na plné ponoření, intenzivní týden. Moduly jsou hodnoceny Post modulu přiřazení. Učil moduly představují 50% z magisterskému titulu. Hlavním individuální výzkumný projekt, předložený ve formě disertační práce představuje pro ostatní 50%. Učil prvek kurzu zahrnuje 8 x základních modulů a který bude vybrán z rozsáhlého seznamu 2 x volitelné moduly. Hlavní moduly Obchod: - Finanční analýza a řídicí systémy A alespoň jedno z následujících: - Strategický marketing Organizace, People & Performance Základní operace / technologie Moduly Logistika & Operations Management Project Planning Management & Control Operace strategii průmyslu Product Design & Management Development Kvalita, spolehlivost a údržba Strojírenská technologie Projekt Projekt je v hodnotě 50% z konečné známky a podporuje vás rozvíjet své osobní výzkumných dovedností. Pro Engineering Management může být projekt související s řízením společností v mnoha různých průmyslových odvětvích a může řešit mnoho různých aspektů řízení podniků, jako je provozní, finanční a lidské zdroje, dodavatelského řetězce nebo otázkách strategického řízení. Akreditace MSc v oboru inženýrství Business Management (EBM) jsou akreditované instituce inženýrství a technologie (IET), za splnění požadavků na vzdělání pro registraci jako autorizovaný inženýr, když si stěžoval na CEng akreditovaný bakalářský program (nebo ekvivalentní předchozího vzdělání). Všimněte si, že ve všech případech musí být váš MSc projekt bude vhodně technické povahy a specifické moduly, musí být provedena v rámci kurzu. Navštivte naše webové stránky pro podrobnosti a podmínky. Po Absolvent Absolventi mohou očekávat, že jít k práci jako vedoucí rozvoje podnikání, výroby, zajištění kvality, lidských zdrojů nebo služby zákazníkům v širokém spektru výrobních nebo servisních organizací, zejména v případě technologie hraje významnou roli v obchodní úspěch. [-]

Magistr V řízení Služeb A Designu (SMD)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Coventry + 1 více

U vedoucích a řídících pracovníků v provozu orientovaná odvětví či servisních funkcí v rámci podnikání. [+]

Servis je v srdci nové obchodní paradigma, které předpokládá spoluvytváření hodnoty přes síť dodavatelů. Mnohé podniky byly řízený znovu objevovat se na plnění globálních výzev, jak se změnit svůj obchodní model pro komerční prospěch. Tento přechod vyžaduje silné vedení, které spojuje multidisciplinární odbornost. Tento kurz MSc je vhodný pro vás, pokud chcete pracovat jako vedoucí nebo manažer funkcí služeb v rámci odvětví. Naučíte systémy a techniky používané ke správě servisních funkcí a vytváření hodnoty v podnikání napříč dodavatelů v průmyslu a v průmyslových procesech. Výstupy: Prostřednictvím kombinace obou postupů a akademické přísnosti budete rozvíjet dovednosti a znalosti, aby mohli: Důkladně porozumět potřebám zákazníků, být schopni řídit obchodní výkonnosti prostřednictvím rozvoje osobních Povědomí / schopnosti pro správu služby. Pochopit důležitost zkušeností a hodnoty pro všechny zúčastněné strany a musí být schopni vytvořit mapu zainteresovaných stran a použít jej informovat design služeb či redesign. Rozvíjet povědomí o vynikající služby z různých odvětví z celého světa. Pochopit životní cyklus služeb, systémů a mít pracovní znalost nástrojů, technik a trendů pro návrh a řízení služeb. Pochopení principů prodeje služeb a důsledky na strukturování servisní organizaci. Získejte teoretické znalosti pochopit a vysvětlit naléhavé chování systémů a rozpoznat význam dat, řízení procesů a opatření řídit správné chování. Ocenit kalkulace techniky a důsledky sítí hodnotu a náklady životního cyklu modelů dělat správná rozhodnutí. Mít povědomí o informačních systémů a technologií, které umožňují pro službu. Lean Six Sigma Green Belt Akreditace Zápis na řízení MSc Service a designu vám dává příležitost, aby se "Lean Six Sigma Green Belt" kurz navíc k programu Masters. Tato dodatečná odborná kvalifikace vyrovnává s projektem MSc, práci vykonanou pro Green Belt kvalifikaci mohou tvořit základ věci pro vaše práce. Struktura kurzu MSc je vyrobena z individuálního výzkumného projektu, což představuje 50% z úvěru Masters. Zbývajících 50% se skládá z vyučovaných modulů. Student by obecně studovat 10 modulů v průběhu 12 měsíců. Moduly jsou obvykle vyučovány v intenzivních týdenních bloků od pondělí do pátku, od 09:00 do 18:30. Oni jsou vyučovány prostřednictvím různých vzdělávacích aktivit: přednášky, seminární práce, syndikát skupinových aktivit, průmyslových hry, praktických cvičení a případových studií na podporu týmové práce a praktické uzemnění materiálu. E-learning a fóra aktivity jsou široce používány pro tyto aktivity doplňovat. Hlavní moduly pro tento MSc jsou: Service Design a Delivery Obchodní model Generation Servisní podpora Technologies Inovace Pověst a Relationship Management Organizace, Lidé a Performance Finanční analýza a řídicí systémy Projektování, řízení a ovládání Vedoucí Change Můžete si vybrat jeden volitelný ze seznamu volitelných modulů, aby celkový počet modulů na deset. Máte-li získat osvobození od některých povinných modulů, protože předchozí zkušenosti nebo kvalifikaci, pak musíte zvolit další volitelné předměty. Projekt Projekt je v hodnotě 50% z konečné známky a podporuje vás rozvíjet své osobní výzkumných dovedností. Práce na projektu pracuje souběžně s modulem prací. Pro Service Management a designu, některé příklady projektů zahrnují: - Získání konkurenční výhodu Service Management ve zdravotnictví Účinky komplexu Chování v Business hotelu na vztahy se zákazníky a obchodní výkonnost Vztah mezi řídicími strukturami a výkonnosti služeb v servisních dominantních odvětvích. Srovnání podnikové kultury mezi služeb a zpracovatelského průmyslu Význam poprodejních služeb ve vztazích se zákazníky v mobilních a počítačových průmysl Vyšetřování, jak sociální média přidává hodnotu průmyslu cestovního ruchu v Číně a ve Velké Británii Akreditace Pro správu a design Green Belt akreditace: Zápis na Service Management MSc a designu vám dává příležitost, aby se "Lean Six Sigma Green Belt" kurz navíc k programu Masters. Tato dodatečná odborná kvalifikace vyrovnává s projektem MSc, práci vykonanou pro Green Belt kvalifikaci mohou tvořit základ věci pro vaše práce. Po Absolvent Absolventi mohou očekávat, že budou zaměstnáni v řízení nebo vedoucích pozicích ve službách založených na průmyslu. [-]

Magistr V řízení Za Business Excellence (MBE)

Campus forma Denní studium 1 - 1 rok October 2016 Spojené království Coventry

MSc v managementu pro Business Excellence je inovativní MSc studijní obor určen pro ty, kteří chtějí, aby se stal vůdci a vedoucí obchodního excelence v podnicích. [+]

"Rozvíjet klíčové řídící a technologické dovednosti, včetně vedení, aby se řídit špičkovou úroveň v podniku" The MSc v managementu pro Business Excellence je inovativní MSc studijní obor určen pro ty, kteří chtějí, aby se stal vůdci a vedoucí obchodního excelence v podnicích. Je vhodný pro vysoké Žáci, kteří chtějí být napadeno ve způsobu, jakým si myslí o řízení podniků a problémy. Zajistíme ... My vám poskytne detailní porozumění filozofií, strategie, postupy a techniky, které umožňují změnu a řízení dokonalosti v podnikání. Budete rozvíjet klíčové řídící a technologické dovednosti, včetně vedení, zaměřené na zákazníka vývoje produktů a procesů, majetku a řízení zdrojů, a 6-Sigma. Tento MSc je jedinečná jeho vysoce motivující přístup k výuce, použití facilitative učení umožnit studentům pochopit, jak, stejně jako to, co se učí dosáhnout osobního zlepšení, stejně jako získávání nových znalostí a dovedností, aby dále rozvíjet svou kariéru. Tento velmi obohacující kurz vám bude velmi žádané na trhu práce. Struktura kurzu: Kurz je modulární - každý student má kombinaci jádra a volitelných modulů. 10 modulů jsou studovány a hodnoceny celkem. Moduly se skládají z nominálně 40 hodin zaměřených výuku formou přednášek, seminářů, práce ve skupinách, prezentace, případové studie a e-learningu. To se vztahuje na plné ponoření, intenzivní týden. Moduly jsou hodnoceny Post modulu přiřazení. Učil moduly představují 50% z magisterskému titulu. Hlavním individuální výzkumný projekt, předložený ve formě disertační práce představuje pro ostatní 50%. Ústní zkouška se koná po dokončení. Mezi základní moduly pro tento MSc jsou: Finanční analýza a řídicí systémy Organizace, People & Performance Vytváření Business Excellence Vedení a Excellence Zlepšování procesů pomocí Six Sigma Excellence Produkt Použití Six Sigma Robustní Rozhodování Knowledge Based Asset Management Můžete zvolit až dva volitelných modulů ze seznamu volitelných modulů. Projekt Projekt je v hodnotě 50% z konečné známky a podporuje vás rozvíjet své osobní výzkumných dovedností. Pro řízení Business Excellence je projekt vycházející z výzkumu umožňuje další integraci porozumění. Po Absolvent Absolventi tohoto kurzu by mohla očekávat, že najde zaměstnání jako manažery a vedoucí rozvoje podnikání, vývoj nových výrobků, výroby, zajištění kvality, řízení lidských zdrojů nebo služeb pro zákazníky. S dalším zkušenostem by očekáváte dosáhnout klíčovou roli, výkonnou a bude zodpovědný za vedení strategie a politiky. Budete mít dovednosti a znalosti nezbytné k benchmarku organizačního výkonu proti světu nejlepší ve své třídě a schopnost řídit podnikové transformace a zlepšení, vedoucí k mezinárodnímu uznání podniku za všechny aspekty podnikové výkonnosti včetně, podíl na trhu, spokojenost zákazníků, rozvoj zaměstnanců a finanční výsledky, abychom jmenovali jen několik. [-]

Master In International Management Technologií (int)

Campus forma Denní studium 1 - 1 rok October 2016 Spojené království Coventry

MSc International Technology Management je poskytnout interdisciplinární pohled na klíčových otázkách, kterým čelí tyto organizace, které pokrývají širokou škálu témat a je zaměřena na ty, [+]

Mnohé z nejznámějších společností na světě (Microsoft, Nokia, Rolls Royce a Sony), založit své globální obchodní úspěch na jejich schopnosti inovovat a aplikovat nové technologie v obou produktů a operačních postupů. Tyto schopnosti jsou nyní stává zásadní pro každou organizaci, která chce úspěšně působit na mezinárodní scéně. Tento Magisterské studium je navržen tak, aby interdisciplinární pohled na klíčových otázkách, kterým čelí tyto organizace, které pokrývají širokou škálu témat, a je zaměřen na ty, kteří chtějí, aby převzala vedoucí úlohu v řízení inovací a technologických změn v mezinárodním prostředí. Kurz bude poskytovat: Znalost řídit vývoj, pořízení a provoz technologií v globálním konkurenčním prostředí a přispět k řízení mezinárodních operací a spolupráce aktivit. Budete rozvíjet dovednosti pro vytváření řešení prostřednictvím procesu vývoje produktu a neustále zlepšovat a mezinárodní konkurenceschopnost. Budete pochopit dopad e-business technologií a rozvíjet dovednosti s cílem přispět k strategické aspekty řízení designu. Struktura kurzu 50% z magisterského úvěru pochází z práce. To by mělo být ve vztahu k řízení technologie nebo technické funkce v mezinárodním kontextu. Učil prvek kurzu zahrnuje 8 x základních modulů a který bude vybrán z rozsáhlého seznamu 2 x volitelné moduly. Jádro moduly jsou: Finanční analýza a řídicí systémy Product Design a Management Development Global Business Environment Supply Chain Integrace Organizace, Lidé a Performance Technologický management International Joint Ventures Collaborative Product Development Projekt Projekt je v hodnotě 50% z celkového stupně a podporuje vás při vývoji vašich osobních výzkumných dovedností. Pro International Technology Management, bude projekt se vztahují k řízení technologie nebo technické funkce v mezinárodním kontextu. Akreditace MSc v mezinárodním technologie Management je akreditován instituce inženýrství a technologie (IET), za splnění požadavků na vzdělání pro registraci jako autorizovaný inženýr, když si stěžoval na CEng akreditovaný bakalářský program (nebo ekvivalentní předchozího vzdělání). Všimněte si, že ve všech případech musí být váš MSc projekt bude vhodně technické povahy a specifické moduly, musí být provedena v rámci kurzu. Navštivte naše webové stránky pro podrobnosti a podmínky. Po Absolvent Úspěšné absolvování tohoto kurzu může vést k zaměstnání jako manažerů a lídrů v nejrůznějších klíčových funkcí v rámci výrobních nebo servisních organizací, zejména v případě technologie hraje významnou roli v obchodní úspěch. [-]

Videos

Student Testimonials - Full-Time MSc

Why Warwick?

Contact

Warwick Manufacturing Group

Adresa, 1. řádek CV4 7AL, Coventry, United Kingdom
Website http://www.warwick.ac.uk/wmgmasters
Telefonní číslo +44 2476 5 22725