West London Business College

Úvod

Read the Official Description

West London Business College je soukromá vysoká škola, která nabízí vysoce ceněné a úspěšné kurzy pro vysokoškolské vzdělávání (HE) a angličtiny jako cizího jazyka (EFL).

Založena na dobu deseti let, je vysoká škola se nachází v Ealing, se dvěma areálu stránek - pro anglického jazyka na Ealing Green - podle místa Ealing Studios, a pro obchodní a ACCA kurzy na západním Ealing Broadway.

Obě střediska mají vynikající studentské zařízení, materiály a služby v oblasti IT a jsou dobře sloužil místní dopravu a nákupních míst. Walpole Park je nedaleko a studenti se mohou dostat do centra Londýna Heathrow a velkých nákupních zařízení v rámci jedné hodiny.

Škola pořádá British Council a BAC (British akreditační rada) akreditaci, jakož i stav Vysoce Trusted sponzorování Border Agency ve Spojeném království. ACCA (Asociace certifikovaných účetních), které získal vysokoškolské Gold status schváleného Learning Partner a my jsme licencované ACCA Computer Based Vyšetření centrum. Vysoká škola také prošel recenzi pro vzdělávací dohled od QAA (Quality Assurance Agency).

Angličtina jazykové kurzy jsou akreditovány Britskou radou a v současné době nabízíme obecné angličtiny, konverzace, příprava IELTS a soukromé lekce. Naše všeobecné angličtiny kurzy připravit studenty sedět First Certificate of English (FCE), Certificate in Advanced English (CAE) a osvědčení ve znalosti angličtiny (CPE) cambridgeské zkoušky. Kromě toho jsme testovací centrum TOIEC.

Prostřednictvím ABE (Asociace obchodních manažerů) nabízíme kurzy vysokoškolské vzdělávání v oboru, řízení informačního systému drah, Cestovní ruch a pohostinství a marketingového řízení. S těmito kvalifikací mohou studenti postupovat k studijních programů a uznávání odborné kvalifikace prostřednictvím odborných a specializovaných ocenění. Vysoká škola je také budování externích odkazů s jinými HE zařízení k rozšíření a zlepšení postavení a rozsah kvalifikací k dispozici.

WLBC aktivně podporuje studenty při jejich uvádění na vysoké škole a informovat zaměstnance na pomoc s praktickými potřebami, včetně bydlení, financování, zdraví, sociální a osobní záležitosti.

Zpětná vazba Student potvrzuje, že žáci odvodit skutečné uspokojení a radosti z jejich studia s WLBC a získat vzdělání a kulturně a sociálně ze zkušeností - s výsledky, aby odpovídaly.

Naše kombinace kurzů poskytuje silnou platformu, aby se vaše ambice dopředu a nabízí učební tým, které vám pomohou uvědomit si to.

Programs

Tato škola dále nabízí: