University of Kent, School of Politics and International Relations

Úvod

Read the Official Description

Škola politologie a mezinárodních vztahů, je jedním z nejvíce vzrušujících a dynamické míst ve Velké Británii studovat politiky a mezinárodních vztahů. Jsme se spojit kvalitní výuku s řezání-hrana výzkumu v podpůrném prostředí, které vítá studenty z celého světa, aby provedla naše vysokoškolské, postgraduální učil a výzkumné programy. Máme odborníky na všech hlavních oblastí oboru politologie, včetně: komparativní politologie, evropských studií, mezinárodních vztahů, politické teorie, mezinárodní politické ekonomie, lidská práva a veřejného pořádku. Jsme hrdi na naše globální výhled, který se odráží v široké škále mezinárodních partnerství a skutečnost, že máme specialistu postgraduálního centrum v Bruselu.

historie

Jako jeden ze zakládajících oddělení University of Kent v roce 1965, škola politologie a mezinárodních vztahů se vyvinula v instituci, která je v čele současných politických a mezinárodních studií. Po celou dobu svého růstu a rozvoje, kterou hostila renomovaných světových učenců v oblasti politické teorie, britských a komparativní politologie, evropských studií, analýzy konfliktu a mezinárodních vztahů.

Od samého počátku jsme měli vynikající pověst pro výzkum, je místo, kde renomovaní autoři politické Maurice Vile, Alec Barbrook, Bryan Keith-Lucas a Bill Jenkins zveřejnily své autoritativní práce na americké a britské vlády. Colin Seymour-Ure, který pomohl propagovat výuku a výzkum o politice a masmédiích, zůstává aktivní emeritní profesor ve škole. Graham Thomas, s Seymour-Ure, založena na Cartoon centrum na univerzitě v Kentu, která se nyní stala jedním z předních světových sbírek na politické satiry v kresleném formě.

David McLellan je světově proslulé práce na Marxe a marxismu, stejně jako jeho průkopnické studie o životě a díle Simone Weil, se narodili z kultury výzkumu v Kentu. Chris Taylor propagoval použití filmu ve studiu politiky. Ruth Abbey přinesl do školy její odborné znalosti v oblasti děl Charlese Taylora, stejně jako její zájem o liberalismus a genderové politiky, otázkami, které zůstávají ústředním naší práce. Škola zůstává jedním z hlavních center pro studium politického a sociálního myšlení.

Škola byla jedním z průkopníků ve vývoji studia mezinárodních vztahů jako zvláštní disciplína. John Burton a AJR ženich byli představitelé v tomto vývoji, a profesor Groom je stále aktivní v této oblasti. Zejména, dvě vyvinula mezinárodní konflikt analýzy na Kent, dovedně pomáhal Keith Webb a Vivien Jabri a zahájili jeden z prvních magisterských programů v této oblasti. Připojili se k nim v příhodnou dobu Chris Brown a Mervyn Frost, oba koho vedl cestu zkoumání normativní a etické problémy v mezinárodní politice. Tato skupina pomohlo vzít školy na pozici mezinárodní uznání v celosvětové politické studie, že zaujímá dnes. To se odráží ve školní zahájení a provozování interdisciplinární časopis, globální společnosti.

Studie o evropské politice obecně a Evropské unie zvláště má rozlišující místo v historii školy. Díky začlenění bývalých evropských studií jednotky v roce 1996, škola posílila své odborné znalosti v oblasti evropské politiky a IR, sdružující Anne Stevens, Clive Church, Ian Manners a mnoho dalších, které stanoví program, který se daří dodnes.

Jeho mezinárodní postavení znamená, že odborníci z školy politologie a mezinárodních vztahů vždy se významně zapojil do mezinárodních odborných orgánů. Maurice Vile byl členem ECPR (Evropského konsorcia pro politický výzkum) výkonného výboru ve svých počátcích a dnes AJR Ženich je jedním z jeho dvou současných britských členů.

Od roku 1990 jsme dále rozšířili naše obzory, rozvíjet celou řadu partnerství s institucemi v kontinentální Evropě a zaujmout vedoucí roli při zakládání Brusel škola mezinárodních studií v roce 1998. Jsme v čele internacionalizace a evropeizace strategie univerzity.

V návaznosti na výsledky dosažené v minulosti, škola politologie a mezinárodních vztahů má nyní přítomnost řady předních světových akademiků. Ruth Blakeley je předním specialistou v oblasti terorismu a lidská práva (viz její převratné a velmi vlivný ztvárnění projektu). Andrea den Boer je prominentní práce o etice a pohlaví byl pomocný ve vývoji světově proslulého WomanStats projektu. Michael Burgess je předním odborníkem na federální studie ve Velké Británii. Feargal Cochrane je prvotřídní odborník na výzkum konfliktů. Elena Korosteleva je předním odborníkem na politiku sousedství EU. Donna Lee je mezinárodně uznávaný odborník na diplomacii a obchodních jednání ekonomických. Richard Sakwa je v popředí psaní na ruské a evropské politiky. A Richard Whitman je jedním z předních světových odborníků na evropské mezinárodní politiky.

This school offers programs in:
  • English

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Ma / PDIP Mezinárodní Analýzy Konfliktu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Konflikt, ve svých mnoha podobách, byl stálým rysem lidské společnosti. I když ne všechny konflikt je destruktivní, násilné chování konflikt způsobil nespočet úmrtí a nepopsatelnou bolest a utrpení. Informatika [+]

Konflikt, ve svých mnoha podobách, byl stálým rysem lidské společnosti. I když ne všechny konflikt je destruktivní, násilné chování konflikt způsobil nespočet úmrtí a nepopsatelnou bolest a utrpení. Je tento druh smrtící konflikt, který International Conflict Analysis adresy. Snaží se pochopit její příčiny, vysvětlit její účinky a popsat jeho dynamiku, s cílem připravit herce, ať už vlády států, mezinárodní organizace nebo jednotlivce, aby lépe zvládat konflikty mírovou cestou, nebo k zabránění jeho na prvním místě. Tento stupeň se zabývá hlavní teorie a vedoucí postupy a řešení konfliktů v mezinárodních záležitostech, kterým se doplňuje teorii s podrobnými případovými studiemi. Témata zahrnují analýzu rizik, vyjednávání, mediace, konferenční diplomacie, dvojitá stopy diplomacii, zásah třetí strany, udržování míru, budování míru a donucovací diplomacie. Součástí programu je simulační cvičení. Program vychází z rozsáhlého fondu odborných znalostí o střetu analýzy, řízení a řešení v zahraničí a těží z přítomnosti konfliktu analýzy výzkumného střediska, vedoucí výzkumného centra v oblasti. Struktura programu Full-time studenti dokončit MA v mezinárodních konfliktech Analýza přes dvanáct měsíců. Studie je rozdělena mezi vyučovaných modulů, které trvají po dobu jednoho semestru každý a disertační práce. Pro studenty denního studia, celkem šest modulů musí být přijata v průběhu prvních dvou podmínek. Dohledem disertační práce, na příslušné dohodnuté téma, se pak provádí po zbytek školního roku. MA může být přijata na částečný úvazek, a to obvykle na dva roky, ale pružné uspořádání jsou také možné. Vezme-li se to v průběhu dvou let, na částečný úvazek, studenti vybrat ze tří modulů v každém akademickém roce, a poté napsat dohledem disertační práce. Program je nabízen ve formátu 120 ECTS - devítimístný učil moduly plus disertační práce v průběhu 18 měsíců - a jako postgraduální diplom - obsahuje šest učil moduly pouze - v hodnotě 120 Kent úvěry [60 ECTS]. Obě verze 120 ECTS a Diploma mohou být přijata na částečný úvazek. [-]

Ma / PDIP Mezinárodní Bezpečnosti A Politika Teroru

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Jedná se o první program, MA poskytnout vhled do nově vznikající synergie mezi vnitrostátním plánováním a mezinárodní bezpečností výzvy. Učební plán poskytuje studentům s dobrou průpravu ve studiu tvrdila, [+]

Jedná se o první program, MA poskytnout vhled do nově vznikající synergie mezi vnitrostátním plánováním a mezinárodní bezpečností výzvy. Učební plán poskytuje studentům s dobrou průpravu ve studiu soupeřících přístupů a otázkách mezinárodní bezpečnosti a problémy národní plánování zabezpečení ve stáří teroru. Studenti těžit ze studia v učebním prostředí výzkumu aktivní a politik informoval. Dva základní moduly jsou tým učil a vypořádat se s problémy, které sahají od vnitřní bezpečnosti, boje proti terorismu, válečné zločiny, nešíření jaderných zbraní a energetické bezpečnosti. Kurz se zabývá i použití vojenských nástrojů, které nejsou v boji proti terorismu a porušování občanských svobod a problémy sociální soudržnosti v plánování národní bezpečnosti. Jako nové mezinárodní bezpečnostní výzvy, jako je mezinárodní terorismus a organizovaný zločin přímo se týkat otázek národní bezpečnosti, jako jsou civilní nouzové plánování, tam je rostoucí potřeba pochopit, jaké nové bezpečnostní výzvy a jak hranice mezi mezinárodní a národní bezpečnosti jsou dnes tak často zaměnitelné . Struktura programu Full-time studenti dokončit MA v mezinárodní bezpečnosti a politice teroru po dvanácti měsících. Studie je rozdělena mezi vyučovaných modulů, které trvají po dobu jednoho semestru každý a disertační práce. Pro studenty denního studia, celkem šest modulů musí být přijata v průběhu prvních dvou podmínek. Dohledem disertační práce, na příslušné dohodnuté téma, se pak provádí po zbytek školního roku. MA může být přijata na částečný úvazek, a to obvykle na dva roky, ale pružné uspořádání jsou také možné. Vezme-li se to v průběhu dvou let, na částečný úvazek, studenti vybrat ze tří modulů v každém akademickém roce, a poté napsat dohledem disertační práce. Program je nabízen ve formátu 120 ECTS - devítimístný učil moduly plus disertační práce v průběhu 18 měsíců - a jako postgraduální diplom - obsahuje šest učil moduly pouze - v hodnotě 120 Kent úvěry [60 ECTS]. Obě verze 120 ECTS a Diploma mohou být přijata na částečný úvazek. [-]

Ma / PDIP V Evropské A Globální Správy Věcí Veřejných

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Evropská unie hluboce utváří způsob politiky a demokracie byla v Evropě a je vlivný hráčem na světové scéně. Je to fascinující politický systém, jehož složitost generuje vášně a spory [+]

Evropská unie hluboce utváří způsob politiky a demokracie byla v Evropě a je vlivný hráčem na světové scéně. Je to fascinující politický systém, jehož složitost generuje vášně a spory, a je v čele dnešních politických debat. MA v evropských a globálních správy je určen pro pokročilé znalosti EU v globálním kontextu ty, kteří chtějí, aby se specializují na evropských záležitostech a připravit se na kariéru v tvorbě politik EU oblasti, nebo jako specialista na Evropu v ostatních světa. Přijímá multidisciplinární přístup čerpá z široké nabídky kurzů v mezinárodních vztazích, komparativní politologie a práva, se zvláštním zaměřením na ústavní návrh, procesy rozhodování, analýza veřejných politik a role EU v svět. Program vychází z Kenta obrovské kaluži odborné znalosti o evropských mezinárodních vztahů, komparativní politologie a práva a výhody z přítomnosti globální Evropě centra, multidisciplinární výzkumné centrum se zaměřením na studium Evropy v globálním kontextu. Struktura programu Full-time studenti dokončit MA v evropských a globálních správy - v hodnotě 180 Kent [90] ECTS kredity - více než dvanáct měsíců. Studie je rozdělena mezi vyučovaných modulů, které trvají po dobu jednoho semestru každý a disertační práce. Pro studenty denního studia, celkem šest modulů musí být přijata v průběhu prvních dvou podmínek. Dohledem disertační práce, na příslušné dohodnuté téma, se pak provádí po zbytek školního roku. Na plný úvazek student dokončit PDIP v evropském a globálním vládnutí - v hodnotě 120 Kent [60] ECTS kreditů - více než sedm měsíců. PDIP skládá pouze ze šesti vyučovaných modulů - tedy bez práce. Oba MA a PDIP může být přijata na částečný úvazek, a to obvykle na dva roky, ale pružné uspořádání jsou také možné. Vezme-li se to v průběhu dvou let, na částečný úvazek, studenti vybrat ze tří modulů v každém akademickém roce, a - v případě MA - poté napsat dohledem disertační práce. [-]

Ma / PDIP V Komparativní Politologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 24 let September 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

V dnešním stále více propojeném světě, je nezbytné mít k dispozici globální pohled na politiku. MA v oboru srovnávací politologie nabízí pokročilé znalosti klíčových politických otázek naší doby, studoval přes [+]

V dnešním stále více propojeném světě, je nezbytné mít k dispozici globální pohled na politiku. MA v oboru srovnávací politologie nabízí pokročilé znalosti klíčových politických otázek naší doby, studoval díky porovnání různých politických systémů napříč pěti kontinenty. Ty získá teoretické a empirické znalosti potřebné k řešení otázek politického chování a masové účasti; vládních institucí a tvorby politik; veřejné hodnoty, postoje a mínění; tolerance a důvěra; hromadné sdělovací prostředky; kolektivní akce a sociální hnutí; strany a stranické systémy; a modernizace a demokratizace. Budete také vyškoleni v metodických dovednostech nezbytných k výkonu své vlastní výzkumné zájmy, zejména pokud jde o práce. Program vychází z Kentu bazénu odbornosti na komparativní politologie, se sešly v komparativní politologie Research Group. To nabízí solidní přípravu na řadě profesní kariéry v oblastech, jako jsou výzkum, státní správy, mezinárodních organizací a médií, nebo základ pro další studium na doktorské úrovni. KVALIFIKACE Studenti, kteří chtějí žádat o vyšší stupeň musí být obvykle vlastnit nebo se očekává, že získat ekvivalentní Velké Británii první nebo horní druhé třídy diplom v příslušném nebo příslušného předmětu, jako je politologie, mezinárodních vztahů, evropských studií, práva a historie. Pro přijetí do / PhD programu MPhil, běžně vyžadují magisterské studium s vyznamenáním nebo za zásluhy. V některých případech, odbornou kvalifikaci a pracovní zkušenosti jsou brány v úvahu namísto formálních vzdělávacích kvalifikací. Angličtina Univerzita vyžaduje, aby všechny non-rodilí mluvčí angličtiny k dosažení minimální úrovně znalosti v písemné a mluvené angličtiny před začátkem postgraduální studium, doporučujeme, aby studenti se Secure anglické jazykové zkoušky (SELT), jako IELTS nebo PTE: - IELTS certifikát s minimální skóre 6,5 včetně 6,0 ve čtení a psaní - Cambridge Certificate of Proficiency v angličtině třídy C pouze testy Anglický jazyk vzít maximálně dva roky před datem zahájení zápisu budou přijímány pro přijetí na univerzitu . Můžeme často vzdát anglický požadavek non-rodilí mluvčí angličtiny, které získaly vyšší stupeň vzdělání, který byl vyučován výhradně v angličtině. K tomu, aby nám na zbavení uchazeče anglické požadavek bude muset předložit dokument ze své univerzity potvrzuje, že prostředek poučení pro jejich míry byla angličtina. Vezměte prosím na vědomí, pokud žadatelé potřebují vízum ke studiu ve Velké Británii, budou muset z angličtiny zkoušku kvůli předpisům o víza stanovených UKVI. Zkoušky TOEFL Můžete může, ale nemusí být vědomi toho, že vzdělání Testing Service (ETS), který spravuje TOEFL testy, povolení k provádění bezpečných angličtiny testy pro UKVI účely je u konce, a nebyla prodloužena. Vzhledem k tomu, bude Univerzita v Kentu přijímat pouze testy TOEFL datem až do 17.dubna 2014. Uvědomte si také, že ti žadatelé, kteří si přejí používat certifikát TOEFL jako součást své žádosti o vízum bude muset, aby jejich žádost o vízum a zaplatit vízový poplatek před 22 července 2014. Výjimkou je pouze pro ty uchazeče, kteří budou užívajících International Foundation Programme naše 1 rok, v takovém případě musí být žádost o vízum podána a zaplacení vízového poplatku do 1. října 2014. Po těchto datech, žádosti o udělení víza se spoléhat na TOEFL certifikáty nebudou akceptovány. [-]

Ma / PDIP V Mezinárodních Vztazích

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

MA v mezinárodních vztazích se domnívá, současné otázky v teorii a praxi mezinárodních vztahů. Důraz je kladen na kritické posouzení tradičních přístupů k oboru. V post-studené války globalizujícím [+]

MA v mezinárodních vztazích se domnívá, současné otázky v teorii a praxi mezinárodních vztahů. Důraz je kladen na kritické posouzení tradičních přístupů k oboru. V období studené války globalizovaném světě je stále zřejmější potřeba stále sofistikovanějších způsobů chápání dramatické změny, k nimž dochází. Tento program se zabývá tu potřebu. Tento magisterský program poskytuje studentům s pokročilou školení prostřednictvím kurzu a disertační práce, v obecné metody, rozsah, teorií a poznatky v oblasti mezinárodních vztahů. To navazuje na bakalářské specializace v oboru mezinárodních vztahů, nebo v podobném oboru; dává systematickou přípravu na původní postgraduální výzkum, nebo pro náročné mezinárodní kariéru; a představuje program školení pro ty, kteří absolvovali v jiných oblastech, a chtějí přenést do mezinárodních vztahů. Struktura programu Full-time studenti dokončit MA v mezinárodních vztazích po dvanácti měsících. Studie je rozdělena mezi vyučovaných modulů, které trvají po dobu jednoho semestru každý a disertační práce. Pro studenty denního studia, celkem šest modulů musí být přijata v průběhu prvních dvou podmínek. Dohledem disertační práce, na příslušné dohodnuté téma, se pak provádí po zbytek školního roku. MA může být přijata na částečný úvazek, a to obvykle na dva roky, ale pružné uspořádání jsou také možné. Vezme-li se to v průběhu dvou let, na částečný úvazek, studenti vybrat ze tří modulů v každém akademickém roce, a poté napsat dohledem disertační práce. Program je nabízen jako postgraduální diplom, který s sebou nese stejné učil kurikulum jako ŘO, ale nevyžaduje disertační práce. Je tedy stojí 120 kreditů [60 kreditů]. Diplom může být také přijata na částečný úvazek. Program je nabízen ve formátu 120 ECTS - devítimístný učil moduly plus disertační práce v průběhu 18 měsíců. Dva roky MA s prvním rokem strávil v Bruselu a druhý rok v Canterbury je také k dispozici a stojí 120 ECTS. [-]

Ma / PDIP V Mezinárodních Vztazích (mezinárodní Dvojí Ceny)

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2016 Spojené království Canterbury Rusko Moskva + 2 více

MA v mezinárodních vztazích se domnívá, současné otázky v teorii a praxi mezinárodních vztahů. Důraz je kladen na kritické posouzení tradičních přístupů k oboru. V post-studené války globalizujícím [+]

MA v mezinárodních vztazích se domnívá, současné otázky v teorii a praxi mezinárodních vztahů. Důraz je kladen na kritické posouzení tradičních přístupů k oboru. V období studené války globalizovaném světě je stále zřejmější potřeba stále sofistikovanějších způsobů chápání dramatické změny, k nimž dochází. Tento program se zabývá tu potřebu. Tento magisterský program poskytuje studentům s pokročilou školení prostřednictvím kurzu a disertační práce, v obecné metody, rozsah, teorií a poznatky v oblasti mezinárodních vztahů. To navazuje na bakalářské specializace v oboru mezinárodních vztahů, nebo v podobném oboru; dává systematickou přípravu na původní postgraduální výzkum, nebo pro náročné mezinárodní kariéru; a představuje program školení pro ty, kteří absolvovali v jiných oblastech, a chtějí přenést do mezinárodních vztahů. Tato verze programu Mezinárodní vztahy nabízí možnost studovat na prestižní Vysoké školy ekonomické v Moskvě a získat dva magisterské tituly. Strávíte první rok v Kentu a druhý rok v Moskvě. Kurzy v Moskvě jsou vyučovány v anglickém jazyce s možností přijmout ruské jazykové kurzy (za příplatek). Struktura programu MA v mezinárodních vztazích (International Double Award) je 18-měsíční stupně, přičemž první rok strávený v Kentu a druhý rok v Moskvě. Úspěšné dokončení programu - což je v hodnotě 240 úvěrů [120] ECTS - vede k udělení MA v mezinárodních vztazích (International Dvoulůžkový Award) z University of Kent a Master v mezinárodních vztazích z Vysoké školy ekonomické v Moskvě . Na jednotlivých zadávacích verzí tohoto programu, zcela vyučované v Canterbury naleznete samostatnou stránku. [-]

Ma / PDIP V Mezinárodních Vztazích S Mezinárodním Právem

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2016 Spojené království Canterbury

Přes jejich blízký vztah, mezinárodní právo a mezinárodní vztahy jsou tradičně učil jako samostatné subjekty. Tento program je založen na uznání, že je třeba, aby si každé disciplíny musí být informován o druhé [+]

Přes jejich blízký vztah, mezinárodní právo a mezinárodní vztahy jsou tradičně učil jako samostatné subjekty. Tento program je založen na uznání, že je třeba umožnit, že každý obor má být informován o druhé. Program zahrnuje obecné metody, rozsah a teorie mezinárodních vztahů a mezinárodního práva. Cílem programu je rozvíjet kritické úvahy o tradičních přístupů k disciplíně mezinárodních vztahů. V období studené války globalizovaném světě je stále zřejmější potřeba stále sofistikovanějších způsobů chápání dramatické změny, k nimž dochází. Zároveň program umožňuje studentům, aby zvážila roli, možnosti a omezení mezinárodního práva veřejného v mezinárodních záležitostech. Pro některé to umožní bakalářský obor být vyvinut. Pro ostatní, že umožní znalost dalších oborů, které se použijí na mezinárodní vztahy. Interdisciplinární přístup programu je vhodný zejména pro ty, které se, nebo doufat, že pracovat pro, mezinárodních organizací, nevládních organizací, odborů věcí zahraničních a mezinárodních advokátních kancelářích. Struktura programu Full-time studenti dokončit MA v mezinárodních vztazích s mezinárodním právem na dvanáct měsíců. Full-time studenti musí následovat šest modulů během prvních dvou podmínek, rozdělena do tří vzájemně se doplňujících prvků. K dispozici jsou dva požadované moduly na mezinárodní vztahy a dva volitelné moduly, jeden pro modul mezinárodního práva veřejného a jedna další možnost zákon. Dohledem disertační práce, na příslušné dohodnuté téma, se pak provádí po zbytek školního roku. MA může být přijata na částečný úvazek, a to obvykle na dva roky, ale pružné uspořádání jsou také možné. Vezme-li se to v průběhu dvou let, na částečný úvazek, studenti vybrat ze tří modulů v každém akademickém roce, a poté napsat dohledem disertační práce. Program je nabízen ve formátu 120 ECTS - devítimístný učil moduly plus disertační práce v průběhu 18 měsíců - a jako postgraduální diplom - obsahuje šest učil moduly pouze - v hodnotě 120 Kent úvěry [60 ECTS]. Obě verze 120 ECTS a Diploma mohou být přijata na částečný úvazek. [-]

Ma / PDIP V Oblasti Bezpečnosti A Terorismu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento program analyzuje fenomén terorismu a politického násilí páchané obou státních a nestátních aktérů, čerpající z různých oborů v rámci sociálních věd. Studenti budou zkoumat teoretické, metodologické [+]

Tento program analyzuje fenomén terorismu a politického násilí páchané obou státních a nestátních aktérů, čerpající z různých oborů v rámci sociálních věd. Studenti budou zkoumat teoretické, metodologické a etické debaty týkající se studia státní a nestátní násilí, a zváží jejich důsledky pro různé mezinárodními aktéry a tvůrci politik. Studenti budou mít informace od pracovníků výzkumu aktivní značnou odbornost v oblasti mezinárodních vztahů, sociologie a kriminologie. Studenti budou hodnotit opatření přijatá státy a mezinárodními organizacemi odradit terorismu, a vztahy mezi terorismem a protiteroristické opatření. Studenti budou vyzváni k posudku různých teoretických a metodologických přístupů vynaložených společenských vědců ke studiu těchto jevů. Následující otázky budou zkoumány: Jak máme rozumět terorismu v současné společnosti? Jak se terorismus se liší od jiných forem politického násilí? Jaký je dopad terorismu na občanské svobody? Existují rozdíly mezi globálním Severem a globálního Jihu ve vztahu k použití politického násilí? Jak se sociální vědy se liší ve svých přístupech k terorismu a politického násilí? Kurz rovněž zváží skutečné riziko, které představují mezinárodní terorismus, a zda je hrozba umocňuje obavy a úzkosti generované s averzí k riziku kultury nebo ne. Učenci a politici všichni uznávají potřebu řešit otázky bezpečnosti a terorismu otázky z co nejširší řady hledisek, jako je to možné, protože to povede k mnohem hlubší a lepší informovanosti chápání problémů. Proto je program reaguje na tuto potřebu, což umožňuje studentům prozkoumat bezpečnost a terorismus, kterým čelíme v dnešním světě z různých pohledů výkresu z oborů, v rámci společenských věd, včetně mezinárodních vztahů, sociologie a kriminologie, stejně jako kreslení na odborné znalosti z práva a lidských práv. Struktura programu Full-time studenti dokončit MA v oblasti bezpečnosti a terorismu na dvanáct měsíců. Studie je rozdělena mezi vyučovaných modulů, které trvají po dobu jednoho semestru každý a disertační práce. Pro studenty denního studia, celkem šest modulů musí být přijata v průběhu prvních dvou podmínek. Dohledem disertační práce, na příslušné dohodnuté téma, se pak provádí po zbytek školního roku. MA může být přijata na částečný úvazek, a to obvykle na dva roky, ale pružné uspořádání jsou také možné. Vezme-li se to v průběhu dvou let, na částečný úvazek, studenti vybrat ze tří modulů v každém akademickém roce, a poté napsat dohledem disertační práce. Program je nabízen ve formátu 120 ECTS - devítimístný učil moduly plus disertační práce v průběhu 18 měsíců - a jako postgraduální diplom - obsahuje šest učil moduly pouze - v hodnotě 120 Kent úvěry [60 ECTS]. Obě verze 120 ECTS a Diploma mohou být přijata na částečný úvazek. [-]

Ma / PDIP V Politické Teorii A Praxe Odporu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

To MA se zabývá téma "odporu" v politické teorii. Zkoumá, jak toto téma se objevil v historii politických idejí od Platóna až Badiou. Dále zkoumá minulé a současné postupy odporu [+]

To MA se zabývá téma "odporu" v politické teorii. Zkoumá, jak toto téma se objevil v historii politických idejí od Platóna až Badiou. Dále zkoumá minulé a současné postupy odporu v širokém spektru činností, včetně umění, filmu, poezie a beletrie. Při propojení teorie do praxe a zaměřit se na hlavní tématikou, bude MA rozvíjet inovativní přístup k politickému myšlení zahrnující historický, koncepční a praktické znalosti. Základními moduly poskytují silné základy v teorie a praxe odporu, a nabízí studentům možnost dělat posuzovat praktický výkon. Struktura programu Full-time studenti dokončit MA v politické teorii a praxi rezistence na dvanáct měsíců. Studie je rozdělena mezi vyučovaných modulů, které trvají po dobu jednoho semestru každý a disertační práce. Pro studenty denního studia, celkem šest modulů musí být přijata v průběhu prvních dvou podmínek. Dohledem disertační práce, na příslušné dohodnuté téma, se pak provádí po zbytek školního roku. MA může být přijata na částečný úvazek, a to obvykle na dva roky, ale pružné uspořádání jsou také možné. Vezme-li se to v průběhu dvou let, na částečný úvazek, studenti vybrat ze tří modulů v každém akademickém roce, a poté napsat dohledem disertační práce. Program je nabízen jako postgraduální diplom, který s sebou nese stejné učil kurikulum jako ŘO, ale nevyžaduje disertační práce. Je tedy stojí 120 kreditů [60 kreditů]. Diplom může být také přijata na částečný úvazek. [-]

Ma V Evropské A Globální Správy Věcí Veřejných (120 ECTS Verze)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let September 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Evropská unie hluboce utváří způsob politiky a demokracie byla v Evropě a je vlivný hráčem na světové scéně. Je to fascinující politický systém, jehož složitost generuje vášně a spory [+]

Evropská unie hluboce utváří způsob politiky a demokracie byla v Evropě a je vlivný hráčem na světové scéně. Je to fascinující politický systém, jehož složitost generuje vášně a spory, a je v čele dnešních politických debat. MA v evropských a globálních správy je určen pro pokročilé znalosti EU v globálním kontextu ty, kteří chtějí, aby se specializují na evropských záležitostech a připravit se na kariéru v tvorbě politik EU oblasti, nebo jako specialista na Evropu v ostatních světa. Přijímá multidisciplinární přístup čerpá z široké nabídky kurzů v mezinárodních vztazích, komparativní politologie a práva, se zvláštním zaměřením na ústavní návrh, procesy rozhodování, analýza veřejných politik a role EU v svět. Program vychází z Kenta obrovské kaluži odborné znalosti o evropských mezinárodních vztahů, komparativní politologie a práva a výhody z přítomnosti globální Evropě centra, multidisciplinární výzkumné centrum se zaměřením na studium Evropy v globálním kontextu. Tato verze programu vám nabízí možnost strávit semestr na jedné z našich partnerských univerzit v kontinentální Evropě. Struktura programu Full-time studenti kompletní Tato verze ŘO v evropském a globálním vládnutí - v hodnotě 240 Kent [120 ECTS] úvěry - více než dvacet čtyř měsíců. Studie je rozdělena mezi vyučovaných modulů, které trvají po dobu jednoho semestru každý a disertační práce. U studentů prezenčního studia musí být přijata celkem devět vyučovaných modulů, přes dva termíny v prvním roce a v prvním pololetí druhého roku. Studenti mohou strávit první termín druhého ročníku na jedné z našich partnerských univerzit v kontinentální Evropě, s výhradou schválení ze strany ředitele programu a na něž se vztahuje, kteří dosáhli v průměru o 50% v prvním roce. Dohledem disertační práce, na příslušné dohodnuté téma, se pak provádí po zbytek druhého roku. Tato verze programu může být přijata na částečný úvazek, obvykle po dobu čtyř let, ale pružné uspořádání jsou také možné. Vezme-li se to v průběhu čtyř let, na částečný úvazek, studenti udělat tři moduly v každém z prvních třech akademických rocích a napsat pod dohledem disertační práce ve čtvrtém roce. [-]

Ma V Evropské A Globální Správy Věcí Veřejných (mezinárodní Dvojí Ceny)

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Spojené království Canterbury Francie Grenoble Polsko + 3 více

Evropská unie hluboce utváří způsob politiky a demokracie byla v Evropě a je vlivný hráčem na světové scéně. Je to fascinující politický systém, jehož složitost generuje vášně a spory a [+]

Evropská unie hluboce utváří způsob politiky a demokracie byla v Evropě a je vlivný hráčem na světové scéně. Je to fascinující politický systém, jehož složitost generuje vášně a spory, a je v čele dnešních politických debat. MA v evropských a globálních správy je určen pro pokročilé znalosti EU v globálním kontextu ty, kteří chtějí, aby se specializují na evropských záležitostech a připravit se na kariéru v tvorbě politik EU oblasti, nebo jako specialista na Evropu v ostatních světa. Přijímá multidisciplinární přístup čerpá z široké nabídky kurzů v mezinárodních vztazích, komparativní politologie a práva, se zvláštním zaměřením na ústavní návrh, procesy rozhodování, analýza veřejných politik a role EU v svět. Program vychází z Kenta obrovské kaluži odborné znalosti o evropských mezinárodních vztahů, komparativní politologie a práva a výhody z přítomnosti globální Evropě centra, multidisciplinární výzkumné centrum se zaměřením na studium Evropy v globálním kontextu. Tato verze programu vám nabízí jedinečnou příležitost, jak strávit druhý rok na vedoucí instituce v kontinentální Evropě a získat druhý magisterský titul. Struktura programu MA v evropských a globálních vládnutí (International Double Award) -, která může být přijata na plný úvazek pouze základ - je dva roky stupně, přičemž první rok strávený v Kentu a druhý rok u našich partnerských institucí v Grenoblu - kde výuka je ve francouzštině - nebo Krakova - kde výuka je v anglickém jazyce. Úspěšné dokončení programu - v hodnotě 240 Kent [120 ECTS] úvěry - vede k udělení MA v evropských a globálních vládnutí (International Double Award) z University of Kent a buď Master Gouvernance européenne na IEP Grenoblu nebo Mistr v evropských studií na Jagellonské univerzitě v Krakově. [-]

Ma V Komparativní Politologie (120 ECTS Verze)

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let September 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

V dnešním stále více propojeném světě, je nezbytné mít k dispozici globální pohled na politiku. MA v oboru srovnávací politologie nabízí pokročilé znalosti klíčových politických otázek naší doby, studoval [+]

V dnešním stále více propojeném světě, je nezbytné mít k dispozici globální pohled na politiku. MA v oboru srovnávací politologie nabízí pokročilé znalosti klíčových politických otázek naší doby, studoval díky porovnání různých politických systémů napříč pěti kontinenty. Ty získá teoretické a empirické znalosti potřebné k řešení otázek politického chování a masové účasti; vládních institucí a tvorby politik; veřejné hodnoty, postoje a mínění; tolerance a důvěra; hromadné sdělovací prostředky; kolektivní akce a sociální hnutí; strany a stranické systémy; a modernizace a demokratizace. Budete také vyškoleni v metodických dovednostech nezbytných k výkonu své vlastní výzkumné zájmy, zejména pokud jde o práce. Program vychází z Kentu bazénu odbornosti na komparativní politologie, se sešly v komparativní politologie Research Group, a nabízí vám možnost strávit semestr na jedné z našich partnerských institucí v kontinentální Evropě. To nabízí solidní přípravu na řadě profesní kariéry v oblastech, jako jsou výzkum, státní správy, mezinárodních organizací a médií, nebo základ pro další studium na doktorské úrovni. Pokud budete studovat na plný úvazek, bude dokončení této verzi MA v komparativní politologie - stojí 240 Kent [120] ECTS kredity - více než dvacet čtyř měsíců. Studie je rozdělena mezi vyučovaných modulů, které trvají po dobu jednoho semestru každý a disertační práce. U studentů prezenčního studia musí být přijata celkem devět vyučovaných modulů, přes dva termíny v prvním roce a v prvním pololetí druhého roku. Můžete strávit první dobu druhého roku v jednom z našich partnerských institucí v kontinentální Evropě, s výhradou schválení ze strany ředitele programu a na něž se vztahuje, kteří dosáhli v průměru o 50% v prvním roce. Dohledem disertační práce, na příslušné dohodnuté téma, se pak provádí po zbytek druhého roku. Tato verze programu může být přijata na částečný úvazek, obvykle po dobu čtyř let, ale pružné uspořádání jsou také možné. Vezme-li se to v průběhu čtyř let, na částečný úvazek, studenti udělat tři moduly v každém z prvních třech akademických rocích a napsat pod dohledem disertační práce ve čtvrtém roce. [-]

Ma V Metodách Sociologického Výzkumu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Cílem tohoto programu je rozvíjet dovednosti v plánování, provádění, psaní a oceňování výzkumu a seznámit vás s hlavními technikami kvalitativního a kvantitativního výzkumu, včetně provádění průzkumů [+]

Cílem tohoto programu je rozvíjet dovednosti v plánování, provádění, psaní a oceňování výzkumu a seznámit vás s hlavními technikami kvalitativního a kvantitativního výzkumu, včetně provádění průzkumů, rozhovory, běh cílových skupin, navrhování experimentálních stezky, pomocí historie života a pozorovací techniky a analýzu dat. Kurz také poskytuje zázemí pro studenty, kteří se chystáte na dělat MPhil nebo PhD výzkumem, nebo mohou být hodnoty, pokud Komise nebo správě sociálního výzkumu nebo použít poznatky z výzkumných projektů ve svém profesním životě. Vezměte prosím na vědomí: Studenti, kteří chtějí studovat na tento program se musí zaregistrovat MA v sociální výzkumných metod, které nabízí SSPSSR. Moduly musí být schválen programový ředitel. Struktura programu Full-time studenti dokončit MA v metodách sociální výzkum na dvanáct měsíců. Studie je rozdělena mezi vyučovaných modulů, které trvají po dobu jednoho semestru každý a disertační práce. Pro studenty denního studia, celkem šest modulů musí být přijata v průběhu prvních dvou podmínek. Dohledem disertační práce, na příslušné dohodnuté téma, se pak provádí po zbytek školního roku. MA může být přijata na částečný úvazek, a to obvykle na dva roky, ale pružné uspořádání jsou také možné. Vezme-li se to v průběhu dvou let, na částečný úvazek, studenti vybrat ze tří modulů v každém akademickém roce, a poté napsat dohledem disertační práce. Program je nabízen jako postgraduální diplom, který s sebou nese stejné učil kurikulum jako ŘO, ale nevyžaduje disertační práce. Je tedy stojí 120 kreditů [60 kreditů]. Diplom může být také přijata na částečný úvazek. [-]

Ma V Mírových A Konfliktních Studií (mezinárodní Dvojí Ceny)

Campus forma Denní studium 2 let September 2016 Spojené království Canterbury Německo Marburg + 2 více

Konflikt, ve svých mnoha podobách, byl stálým rysem lidské společnosti. I když ne všechny konflikt je destruktivní, násilné chování konflikt způsobil nespočet úmrtí a nepopsatelnou bolest a utrpení [+]

Konflikt, ve svých mnoha podobách, byl stálým rysem lidské společnosti. I když ne všechny konflikt je destruktivní, násilné chování konflikt způsobil nespočet úmrtí a nepopsatelnou bolest a utrpení. Je tento druh smrtící konflikt, který mír a konflikt studie zabývá. Snaží se pochopit její příčiny, vysvětlit její účinky a popsat jeho dynamiku, s cílem připravit herce, ať už vlády států, mezinárodní organizace nebo jednotlivce, aby lépe zvládat konflikty mírovou cestou, nebo k zabránění jeho na prvním místě. Tento stupeň se zabývá hlavní teorie a vedoucí postupy a řešení konfliktů v mezinárodních záležitostech, kterým se doplňuje teorii s podrobnými případovými studiemi. Témata zahrnují analýzu rizik, vyjednávání, mediace, konferenční diplomacie, dvojitá stopy diplomacii, zásah třetí strany, udržování míru, budování míru a donucovací diplomacie. Součástí programu je simulační cvičení. Program vychází z rozsáhlého fondu odborných znalostí o střetu analýzy, řízení a řešení ve škole a těží z přítomnosti konfliktu analýzy výzkumného střediska, vedoucí výzkumného centra v oblasti. Tento program nabízí možnost studovat na univerzitě v Marburgu. Strávíte první rok v Canterbury a druhý rok v Marburgu, kde budou předměty vyučovány v angličtině. Studenti spustit program v Kentu, protože to je mnohem pohodlnější varianta, pokud jde o praxi, protože jarním semestru na univerzitě Kent končí na začátku dubna, který umožňuje studentům dělat stáž v období od dubna do září. To umožňuje čas na stáž 10 týdnů v období dubna až do začátku září. * Vezměte prosím na vědomí, že tento program může změnit na společný program v budoucnu, což by znamenalo, že studenti obdrží jeden magisterský studijní program nabízen společně Kentu a Marburg, spíše než dva magisterského studia. [-]

Postgraduální Výzkumné Programy

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 3 let September 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Škola má dlouhou tradici vysoce kvalitního výzkumu mezi své zaměstnance a studenty. Školy v pulzující výzkum kultury přitahuje studenty z celého světa, kteří provádějí výzkum v popředí našeho oboru [+]

Škola má dlouhou tradici vysoce kvalitního výzkumu mezi své zaměstnance a studenty. Školy v pulzující výzkum kultury přitahuje studenty z celého světa, kteří provádějí výzkum v čele naší disciplíny. Šíře odborných znalostí v rámci školy nám umožňuje poskytovat výzkumu dohledu na velmi širokou škálu témat napříč politiky a mezinárodních vztahů. Výzkumné studenti mohou specializovat v jedné ze čtyř následujících oblastí: - komparativní politologie, MA-R, MPhil, PhD - Mezinárodní Conflict Analysis MA, MPhil, PhD - Mezinárodní vztahy, MA-R, MPhil, PhD - politické a sociální myšlení, MA R, MPhil, PhD MA-R MA-R je jeden rok plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek programu. Kandidáti výzkum a napsat diplomovou práci ve výši maximálně 40.000 slov pod dohledem jednoho nebo dvou akademických pracovníků. Formální požadavek pro získání kvalifikace je, že práce musí prokázat kandidát je schopen provádět nezávislou studii, pochopit svůj vztah k širší oblasti znalostí a organizovat a prezentovat práci vhodným způsobem. MPhil MPhil je dva-rok plný-time nebo tři roky na částečný úvazek programu. Kandidáti výzkum a napsat diplomovou práci ve výši maximálně 56.000 slov pod dohledem dvou akademických pracovníků. Formální požadavek pro získání kvalifikace je, že práce musí prokázat schopnost provést původní šetření, otestovat své nápady a pochopit vztah mezi tématem práce a širší oblasti znalostí, které je součástí. phd PhD je tři-rok plný-time nebo pět let součástí-time program. Kandidáti výzkum a napsat diplomovou práci ve výši maximálně 100.000 slov pod dohledem dvou akademických pracovníků. Formální požadavek pro získání kvalifikace je, že práce musí být originálním příspěvkem k poznání a pochopení pole předmětem vyšetřování, a být tak odborné zásluh odůvodnit zveřejnění. [-]

Videos

Why study Politics and International Relations?

Contact

Rutherford College

Adresa, 1. řádek Canterbury, United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/politics/index.html

Brussels School of International Studies

Adresa, 1. řádek Boulevard de la Plaine 5
1050 Brussels, Belgium