University of Gloucestershire, The Business School

Úvod

Read the Official Description

University of Gloucestershire je středně velké univerzity s více než 160 let historie a je souhlasně zařazen mezi nejlepší moderní univerzity nezávislým dobrý univerzitní průvodce.

Rozvoj nových způsobů myšlení a vytváření slibných futures je integrován s naším závazkem k trvalé udržitelnosti a University of Gloucestershire je hodnocen v top 5 pro životní prostředí (Lidé a planeta Zelená univerzita Tabulka, 2009)

S více než 8.000 studentů nabízíme širokou škálu bakalářském, magisterském magisterské a doktorské tituly.

&nbsp

&nbsp

Business School


Naše Business School počátky se datují k 1834 a dnes je významným poskytovatelem vzdělání s více než 90 zaměstnanců a 2700 studentů, 550 z nich jsou doktorandů. S naší rozsáhlé znalosti a zkušenosti, které jsme vás podpoří při rozvoji profesionální a osobní dovednosti, které potřebujete k úspěchu v dnešním dynamickém a různorodém světě podnikání.

Škola nabízí řadu učil a výzkumných programů v oblasti podnikání a řízení (včetně marketingu a řízení lidských zdrojů), účetnictví a finance, výpočetní, cestovní ruch, volný čas a pohostinství, a práva a vítá pracovníků a studentů z více než 40 zemí.

Umístěný u parku v 24 akrů parku, původně viktoriánského botanická zahrada, Business School spojuje moderní a tradiční. Budovy jsou směsicí historických vil, cena-vyhrávat architektury a řezání laboratoře hrana počítače.

&nbsp

&nbsp

Akademický Silné


Naši studenti magisterský ocenění buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek. Marketing, nákupu a zásobování, účetní a personální vývoj ve všech oblastech, ve které pracovníci a studenti mají vynikal. Tato rozsáhlá síť k povolání a zapojení pracovníků ve výzkumu a podnikání v oblastech, ve kterých se učí naši zajišťuje výuku i nadále zaměřena jak a aktuální. Více než 50% výzkumu univerzity dosáhla mezinárodní standard, třetina z nich byla hodnocena jako vynikající mezinárodně (RAE, 2008).

Naše programy získávat talentované, kreativní jednotlivce, kteří chtějí přispět k jejich vlastní rozvoj, a že jejich organizace. Naše odkazy na mezinárodní partnery, jako jsou mezinárodní řízení programu Hochschule Liectenstein a Fachhochschule Vorarlberg, Univerzita aplikovaných věd, Rakousko, University of Zagreb, Chorvatsko a Kalaidos University, Curych uvede příklady naší vnější-vypadat, spolupracovní stylu.

&nbsp

&nbsp

Vybavení


Pět kolejích s en-suite pokojů a širokopásmový přístup, jsou on-site s více sály nachází jen deset minut chůze. Univerzita ubytování je k dispozici také v centru města a ubytovací služby zaregistroval bytů a domů k pronájmu.

Na místě máme refektář, stejně jako obchod, bankomat, prádelna a zdravotnické centrum. Unie Students '(SU), s barem, zábavních prostor a zaměstnání obchod je založen také na Park. SU zastupuje zájmy studentů a pracuje více než padesát různých společností, včetně národní ligy týmy sportů.

Vzdělávací centrum domy podnikání, výpočetní technika a právo sbírky a je tu vynikající přístup k široké škále on-line databází a časopisů. Student pracovní prostory s přístupem počítače, bezdrátové sítě, klidné studijní prostory a prostory pro skupinové aktivity úplný obraz.

&nbsp

&nbsp

Cheltenham Mezinárodní jazykové centrum


Pokud váš mateřským jazykem není angličtina, pak tam smět být odpovídající podporu na dosah ruky. Naše škola v domě jazyce - Cheltenham Mezinárodní jazykové centrum - poskytuje kurzy pro jedince s znalosti angličtiny jazyka pro postgraduální studium. Jsme akreditované Britskou radou.

&nbsp

&nbsp

Cheltenham


Cheltenham Centrum města je jen kousek od parku Campus a má kosmopolitní pocit, pomáhal mnoha festivalech, které ve městě - The Times nazval 'svět kapitálu festivalů'.

Londýn, Bristol, Cardiff, Oxford a Birmingham jsou všechny snadno přístup přes silnici a železnici.

&nbsp

&nbsp

Vstupní požadavky


Všechny studijní programy - dobrým prospěchem (v každém předmětu), nebo ekvivalentní; angličtiny na IELTS 6.5 nebo ekvivalent.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSC - Mezinárodní řízení Lidských Zdrojů A Rozvoji

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Cheltenham

Od září 2010 bude tento kurz bude aktualizována a znovu zahájena v MSc Řízení lidských zdrojů (International) *. Tento program nabízí studentům možnost studovat na prestižní ocenění MSc, která bude také vložit změní ... [+]

Mezinárodní řízení lidských zdrojů a rozvoj

CENA: Postgraduální certifikát / postgraduální diplom / MSc

 

Od září 2010 bude tento kurz bude aktualizována a znovu zahájena v MSc Řízení lidských zdrojů (International) *. Tento program nabízí studentům možnost studovat na prestižní ocenění MSc, která bude také vložit změny Chartered Institute of personálu a rozvoj (CIPD) standardy, jež začíná v té době.

 

Efektivní řízení lidských zdrojů a rozvoji má potenciál vytvořit konkurenční výhodu pro organizace. Jako oblast, to je o tom, jak se organizace jde o správě, vedení a rozvoj lidí. To je náročná a komplexní pro personalisty a manažery podobný, a to zejména v mezinárodním kontextu. ... [-]


MSC - Výpočetní Systémy Pro Správu Zabezpečení

Campus forma Denní studium Kombinované August 2017 Spojené království Cheltenham

Tato postgraduální osvědčení / atestace / MSc - Výpočetní systémy v rámci řízení s bezpečnostní poskytuje technické znalosti a manažerské dovednosti potřebné pro zajištění bezpečnosti dat a systémů. Kombinace teorie, nástroje, metody a techniky řízení Můžete si vytvořit profesionální přístup k informačním systémům [+]

Výpočetní se systémy řízení bezpečnosti

Postgraduální certifikát / postgraduální diplom / MSc

 

Tento kurz vám poskytne technické znalosti a manažerské dovednosti potřebné pro zajištění bezpečnosti dat a systémů. Kombinace teorie, nástroje, metody a techniky řízení Můžete si vytvořit profesionální přístup k analýze informačních systémů a projektového řízení, a stanoví požadavky pro navrhování, provádění a vyhodnocování bezpečných systémů.

Budete také rozvíjet některé soudní a manažerské dovednosti potřebné k určení pokusy o kompromis systémů a předcházení útokům. Kurz poskytuje dobře vyvážený pohled, aby vás připraví na kariéru v oblasti dat a řízení bezpečnosti. ... [-]


MSc V Oboru Hospitality Management

Campus forma Denní studium Kombinované August 2017 Spojené království Cheltenham

Hledáte práci v náročných a rychle se rozvíjejícím odvětví pohostinství? Tento MSc v programu Hospitality Management pomáhá rozvíjet specifické znalosti a dovednosti potřebné pro pohyb na Hospitality Management. [+]

MSc v oboru Hospitality Management

 

Hledáte práci v náročných a rychle se rozvíjejícím odvětví pohostinství? Tento program vám pomůže vytvořit specifické znalosti a dovednosti potřebné pro pohyb na Hospitality Management. Je zaměřen na čerstvé absolventy nebo osoby s omezenou pracovní zkušenosti.

Program rozvíjí znalosti a dovednosti nutné zadat celou řadu pozic pohostinnosti, národní i mezinárodní úrovni. Rozvíjí osobní kompetence v širokém spektru obecných oblastí řízení, ale i příslušného kontextu pochopit pevně v pohostinství. Můžete využít interakce s účastníky z nejrůznějších oborů a kulturního zázemí. ... [-]


Postgraduální Certificate/diploma/msc- Účetnictví A Finanční řízení

Campus forma Denní studium Kombinované August 2017 Spojené království Cheltenham

Tato postgraduální osvědčení / atestace / MSc v oboru účetnictví a finanční řízení podniku program je navržen tak, aby Vás připravit se dovednosti a znalosti, domáhali se zaměstnavateli a dá vám konkurenční výhodu. [+]

Účetnictví a finanční řízení

CENA: Postgraduální certifikát / postgraduální diplom / MSc

 

Tento kurz je určen pro Vás připravit na dovednosti a znalosti, domáhali se zaměstnavateli a poskytne vám konkurenční výhodu.

 

Pokud jste profesionální finančník, držitel příslušného stupně, nebo které prošly ACCA Základy stádiu je možnost prozkoumat pokrok v oblasti účetnictví a řízení společností, vedení účetnictví a podnikových financí a oceňování.

 

Každý modul nabízí kombinaci praktických a výzkumu zaměřených aktivit, které odrážejí realitu dnešního řízení. Modulů, které tvoří MSc byly vybrány proto, že jsme si vědomi, že hlavním cílem vedení je zajistit životaschopnost a další organizace. Úspěšné absolvování vám poskytne znalosti a dovednosti myslet strategicky finanční i z hlediska řízení. ... [-]


Postgraduální Certifikát / Atestace / MSC - Marketing Management

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Cheltenham

Profesně orientované, tento postgraduální osvědčení / atestace / MSc - Marketing Management kurzu vybavuje si znalosti a dovednosti potřebné, aby se stal kriticky informoval odborník na marketing - Druh odborné dnešní organizace hledají. [+]

Marketing Management

CENA: Postgraduální certifikát / postgraduální diplom / MSc

 

Profesně orientované, tento kurz vybaví si znalosti a dovednosti potřebné, aby se stal kriticky informoval odborník na marketing - Druh odborné dnešní organizace hledají.

Určena k rozvoji pochopení a kompetence v oblasti marketingu, budete studovat, jak marketing spolupracuje s dalšími klíčových oblastí, v rámci organizace.

Chování zákazníků, komunikace, inovace, řízení vztahů, strategií, výzkumu a mezinárodní marketingové otázky jsou klíčové vlastnosti tohoto stupně.

Kurz vrcholí práce - což umožňuje se specializovat v oblasti marketingu, které najdete především fascinující, a které budete chtít sledovat ve svých marketingových kariéře. ... [-]


Postgraduální Certifikát / Diplom / MGR-výpočetní E-business Technologie

Campus forma Denní studium Kombinované August 2017 Spojené království Cheltenham

Tento Postgraduální certifikát / diplom / MSc výpočetní s e-Business Technology Kurz je zaměřen na rozvoj technických dovedností potřebných k vybudování efektivních systémů pro celosvětovou síť. [+]

Na počítači s e-business technologie Postgraduální certifikát / postgraduální diplom / MSc

 

Tento kurz je zaměřen na rozvoj technických dovedností potřebných k vytvoření účinných systémů pro celosvětovou síť.

Budete rozvíjet své schopnosti vytvářet vysoce kvalitní a efektivní webové stránky. Můžete také prozkoumat bezpečnost a etiku, hodnocení konkurenčních řešení. Můžete očekávat, že k rozvoji odborné znalosti v oblasti vývoje webových aplikací a aplikací se spoléhat na základní sítě a databázových systémů.

Můžete získat i základní dovednosti v práci na počítači a rozvíjet současnou odborných dovedností prostřednictvím našich počítačových cest. Nemusíte mít výpočetní zázemí k úspěchu, ale musíte být motivováni. Budete muset být kompetentní v používání informačních technologií, s nadání pro rozvoj na vysoké úrovni technické dovednosti. Díky kombinaci teorie, nástrojů, metod a techniky řízení, se dozvíte vše, co je nezbytné k vytvoření a úspěšnému nasazení softwarových produktů. ... [-]


Postgraduální Certifikát / Diplom / MGR - Výpočetní S Ním Vedení

Campus forma Denní studium Kombinované August 2017 Spojené království Cheltenham

Naše výpočty s IT management Samozřejmě je ideální, pokud máte zájem o pochopení a implementaci IT řešení v obchodním prostředí. Budete rozvíjet své technické a analytické schopnosti podniku, který kombinuje teorie, nástroje, metody a techniky řízení. [+]

Výpočetní s IT management Postgraduální certifikát / postgraduální diplom / MSc

 

Naše výpočty s IT management Samozřejmě je ideální, pokud máte zájem o pochopení a implementaci IT řešení v obchodním prostředí. Budete rozvíjet své technické a analytické schopnosti podniku, který kombinuje teorie, nástroje, metody a techniky řízení.

Můžete také vytvořit profesionální přístup k systémové analýzy a projektové řízení, a mistr požadavky pro navrhování, provádění a vyhodnocování IT v podnikání. Vaše znalosti strategického řízení IT, obchodu a IT etiky, ale i sociální otázky, jako je udržitelnost, podpoří tuto práci. ... [-]


Postgraduální Certifikát / Diplom / MSC - Výpočetní S Softwarové Inženýrství

Campus forma Denní studium Kombinované August 2017 Spojené království Cheltenham

Tento specialista Softwarové inženýrství trasu umožňuje rozvíjet na vysoké úrovni znalostí programování, který spojuje teorii, nástroje, metody a techniky řízení nutný vytvořit úspěšné softwarové produkty. [+]

Výpočty s Softwarové inženýrství Postgraduální certifikát / postgraduální diplom / MSc

 

Tento specialista Softwarové inženýrství trasu umožňuje rozvíjet na vysoké úrovni znalostí programování, který spojuje teorii, nástroje, metody a techniky řízení nutný vytvořit úspěšné softwarové produkty.

Jedná se o náročný kurz, vede vás na místo, kde si můžete program a vyvíjet software pro celou řadu komerčních aplikací. Budete navrhovat, budovat a testovat software, od jednotlivých jednotek, které mají kód kompletních systémů. Budete platit technik analýzy, volit vhodné metody konstrukce, zvolte vhodný programovací pojmy a vytvořit efektivní strategii zkoušení. ... [-]


Postgraduální MSc - účetnictví A Finance (doplňte)

Campus forma Denní studium Kombinované 4 měsíců August 2017 Spojené království Cheltenham + 1 více

Tato postgraduální MSc - účetnictví a financí (Top Up) Samozřejmě vám dává příležitost k navýšení stávající kvalifikace plné míře MSc vyznamenání od práce. [+]

Tato postgraduální MSc - účetnictví a financí (Top Up) Samozřejmě vám dává příležitost k navýšení stávající kvalifikace plné míře MSc vyznamenání od práce.

 

Kurz umožňuje aktualizovat své znalosti a dovednosti o stávajících i nových oblastech praxe, aby se vaše profesní kvalifikace up-to-date, abyste konkurenceschopnost a tržní budoucím zaměstnavatelům a umožňuje prokázat oddanost své profesi.

 

Tento kurz nabízí flexibilitu, aby se vešly studia v existujících závazků Nicméně je zde také možnost studovat na plný úvazek umožňuje možné dokončení do 4 měsíců.

 

Studie zahrnuje závazek Výzkumné metody vyučuje modul v bloku formátu a závěrečné disertační práce, která je pod dohledem online disertační práci poradců .. ... [-]


MA

Ma Ve Sportu A Křesťanské Dosah

Campus forma Denní studium Kombinované August 2017 Spojené království Gloucester

Postgraduální kurz vyučován ve spolupráci s University of Gloucestershire se zaměřením na sportovní ministerstvo nebo Sports Duchovní. [+]

MA ve sportu a křesťanské Terénní

Postgraduální kurz vyučován ve spolupráci s University of Gloucestershire se zaměřením na sportovní ministerstvo nebo Sports Duchovní.

 

V reakci na rostoucí potřebu akademické a profesní akreditace uvnitř většiny elitních nastavení sportu, tyto dva programy nabízí studentům jedinečnou příležitost pochopit, kritika a rozvíjet postupy v oblasti sportu a duchovní rozvoj v rámci ministerstva a Duchovní souvislostech.

Pod vedením odborného týmu zaměstnanců univerzity ve spolupráci s kolegy z Redcliffe College, jsou tyto kurzy podporovány řadou organizací, včetně: Křesťané ve sportu, velvyslanci ve sportu, Mládež pro Krista, a SCORE (přední britský sportovní kaplanství agentury) ,... [-]