University of Kent, School of Computing

Úvod

Read the Official Description

Naše pověst pro poskytování vysoce kvalitních absolventů dává Kent pětina ze všech oddělení počítačových pro "kariéru po 6 měsících" v tabulce Guardian ligy pro rok 2013.

  • Clearing je nyní otevřena - Máme omezený počet volných pracovních míst pro dobré kandidáty - Blahopřejeme našim novým studentům, těšíme se na setkání s Vámi v Vítejte týden. - Rok v průmyslu: 75% našich studentů v 2014/15 jsou na umístění s předními společnostmi, včetně Cisco v Kalifornii, HSBC v Hong Kongu a IBM ve Velké Británii. Stáže příležitosti jsou nyní k dispozici pro všechny studenty magisterského.
  • Kitc: Studenti získají přímou zkušenost pracovat jako IT poradenství jako součást jejich stupně.

Proč si vybrat právě nás?

Deset dobrých důvodů, proč si vybrat školu výpočetní techniky na univerzitě v Kentu.

1. Zaměstnatelnost

2012 National Survey Student (NSS) potvrdil vynikající míru zaměstnanosti školy výpočetní techniky absolventů. Všechny bakalářské programy mají vysoký podíl absolventů buď jít na další studium nebo odborných nebo vedoucích pracovních míst. Computer Science s rokem absolventy průmyslu měl nejvyšší míru zaměstnatelnosti ve škole s 100% je buď zaměstnán v profesionálním poštou nebo na dalším studiu šest měsíců po dokončení studia.

2. Student spokojenost

Národní cena za studentský průzkum také potvrdil Kenta jako nejlepší britská univerzita pro uspokojení studenta. Kent se umístil na třetím místě v celkové spokojenosti s Oxford a Cambridge společného druhé za Open University.

3. Praktické zkušenosti

Během svého stupně můžete získat praktické zkušenosti s předními firmami ve Velké Británii av zámoří jako součást ročně v průmyslu s podporou najít průmyslu zkušenosti ze školy je umístění kanceláře. Tato zkušenost znamená, že po maturitě mnoho našich studentů jít pracovat pro svět-třída podniky. Škola na počítači může také poskytnout obchodní zkušenosti jako konzultant studenta v rámci naší kitc (Link).

4. Světová jednička ve výzkumu

Naše programy jsou vyučovány předních výzkumných pracovníků - 95% našeho výzkumu informatiky je mezinárodní kvality, s 65% hodnocena jako přední světový nebo mezinárodně vynikající v posledním výzkumu cvičí. Budete mít možnost studovat předměty v blízkosti náběžné hrany v oblastech, jako jsou umělá inteligence, počítačové bezpečnosti, paralelních systémů, bio-inspirované výpočetní a mobilní výpočetní techniky.

5. Výuka excelence

Kent vyvinula dvě přední objektově orientované výukové prostředí pro programovací jazyk Java - BlueJ a Greenfoot. Naši zaměstnanci také napsal několik mezinárodně uznávaných učebnic pro výuku programování, které jsou používány po celém světě.

Škola Computing byl udělen statut centra excelence v objektově orientovaného programování a dva z našich pracovníků přijali SIGCSE Cenu za mimořádný přínos výuky informatiky.

6. široká kurzy

Nabízíme širokou škálu vysokoškoláka a postgraduální studijní programy od více technických informatika kurzů až po společné diplomy. Naše bakalářské programy zahrnují odbornou akreditaci British Computer Society.

7. Atraktivní areály

Škola Computing je založen na Canterbury a Medway areálech. Obě místa mají výborné zázemí a kombinují velmi bezpečné a přátelské prostředí s výbornou polohou, množstvím kulturních vazeb a vynikající dopravní spojení do Londýna a kontinentální Evropou.

8. Vynikající studijní opory

Poskytujeme vynikající podporu, včetně přístupu k webových informačních systémů, podcasty a webových fór pro studenty, kteří mohou těžit z dodatečné pomoci. Používáme inovativní výukové metody, včetně BlueJ a LEGO Mindstorms pro výuku programování v jazyce Java. Knihovna má více než milion knih, periodik a časopisů, z nichž mnohé jsou k dispozici on-line a lze je použít na dálku i na akademické půdě.

9. Široký rozsah kariéry

Naši absolventi mají zahájila svou kariéru v mnoha různých odvětvích, včetně financování a pojištění, technologie a IT, obchod, strojírenství, vláda, vzdělání a zdraví. Přední společnosti, jako je BAE Systems, Cisco, IBM, Disney, Citigroup a BT mají zájem zaměstnat naše absolventy.

10. Konkurenční platy

Průměrný nástupní plat na School of Computing absolventy je impozantní 25000 liber na 27.000 liber (v porovnání s celostátním průměrem o 24000 liber za podobné kurzy).

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc in Advanced Computer Science (Computational Intelligence)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

[+]

[-]

Msc Informační Bezpečnost A Biometrické Prvky

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento program nabízí pokročilé úrovně vzdělávání tím, že vám důkladné pochopení teorie, koncepty a techniky pro návrh, vývoj a efektivní využívání bezpečných informačních systémů. [+]

Bezpečné informační systémy jsou kriticky důležité pro moderní denní podniků a společností. Ať už jde o bankovních systémů, lékařských systémů, elektrické infrastruktury, nebo jednoduché domácí PC, zajištění jejich bezpečnosti je velmi důležité, protože jsou obvykle všechny propojeny přímo nebo nepřímo prostřednictvím internetového nebo telefonního systému. Tento program nabízí pokročilé úrovně vzdělávání tím, že vám důkladné pochopení teorie, koncepty a techniky pro návrh, vývoj a efektivní využívání bezpečných informačních systémů. Absolventi tohoto programu jsou pak schopny přizpůsobit se změnám v této oblasti a vést jej v oblasti inovací. Škola inženýrství a digitální umění úspěšně kombinuje moderní techniky a technologií s vzrušující nové oblasti digitálních médií. Škola byla založena před více než 40 lety a vyvinula výuku nejvyšší kvality a výzkumnou základnu, příjem vynikající hodnocení v obou hodnoceních v oblasti výzkumu a výuky. Škola se zavazuje, vysoce kvalitní výzkum, který má významné národní a mezinárodní dopad, a naše šíření odborných znalostí nám umožňuje rychle reagovat na nový vývoj. Naše 30 akademických pracovníků a více než 130 postgraduálních studentů a výzkumných pracovníků tvoří týmy, které poskytují ideální zaměřit se účinně podporovat vysokou úroveň výzkumné činnosti. Tam je prosperující populace studenta studovat na postgraduální stupňů pozoruhodně přátelské a podpůrné výuky a výzkumu životního prostředí. Máme financování výzkumu z výzkumných rad britských, evropských výzkumných programů, řadu průmyslových a obchodních společností a vládních agentur - například ministerstvo obrany, a mnoho dalších. Naše elektronické systémy Design Centre and Digital Media Hub poskytují školení a poradenství pro širokou škálu firem. Mnoho z našich výzkumných projektů je spolupráce, a my jsme dobře rozvinuté vztahy s institucemi po celém světě. [-]

MSC IT Poradenství

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento jedinečný kurz připravuje absolventy pro kariéru v oblasti informačních technologií (IT), poradenství, a to zejména ve vztahu k malým a středním podniků klienty (SME). [+]

Tento jedinečný kurz připravuje absolventy pro kariéru v oblasti informačních technologií (IT), poradenství, a to zejména ve vztahu k malým a středním podniků klienty (SME). Poskytuje: - příležitost dozvědět poradenské dovednosti v prostředí reálného IT poradenství, Kent IT poradenství (kitc), pracující pro místní malé a střední podniky. - Rozvoj znalostí a dovedností, které jsou velmi žádány zaměstnavateli a které otevírají širokou škálu kariéry pro absolventy, v počítači a dalších profesních oblastech. IBM UK byl silný stoupenec práce kitc od svého vzniku, a to právě z důvodu dovednost nastavit tak, dodává studentům. - Pevné základy v oblasti výpočetní techniky, včetně up-to-data pokrytí klíčových průmyslově příslušných témat. - Možnost kombinovat moduly týkající se výpočetní techniky s výběrem modulů vyučovaných Kent Business School v rámci svých programů managementu MSc. Samozřejmě se může odvolat k absolventům, kteří hledají kariéru v poradenství nebo cvičit poradce, kteří chtějí na kole své schopnosti a dosáhnout formální akademické uznávání. [-]

Msc Pokročilé Počítačové Vědy

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Je pravděpodobné, že odvolání k výpočtu absolventy, jejichž zájmy pokrývají více než jednu specializaci a / nebo ty, kteří hledají svobodu, aby prozkoumala širokou škálu pokročilých témat. [+]

Tento flexibilní kurz nabízí značné míry svobodnou volbu modulů z naší nabídky Advanced magisterských programů. Je pravděpodobné, že odvolání k výpočtu absolventy, jejichž zájmy pokrývají více než jednu specializaci a / nebo ty, kteří hledají svobodu, aby prozkoumala širokou škálu pokročilých témat. V závislosti na zvolené možnosti, může to samozřejmě sloužit jako odrazový můstek pro zaměstnání nebo výzkumu. Vstupní požadavky - 1, 2.1 nebo dobré 2,2 diplom v oblasti výpočetní techniky nebo příbuzného předmětu - Dobrý obyčejný Bakalářský titul v oblasti výpočetní techniky nebo příbuzný předmět [-]

Msc Pokročilý Vývoj Software

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento vysoce praktický kurz bude apelovat na výpočetní absolventů, kteří hledají kariéru jako profesionální softwarové inženýry a vybavit je dovednostmi potřebnými k úspěchu. [+]

Tento vysoce praktický kurz bude apelovat na výpočetní absolventů, kteří hledají kariéru jako profesionální softwarové inženýry a vybavit je dovednostmi potřebnými k úspěchu. Zaměstnavatelé si často stěžují, že výpočetní absolventi postrádají reálných praktických dovedností. Tento vývoj kurzu adresy software pro nové a vznikající platformy, jako jsou mobilní telefony / polštářky, multi-core procesory a cloud computing. Moderní vývojová prostředí, jazyky a nástroje jsou také zahrnuty. Vstupní požadavky - 1, 2,1 nebo 2,2 dobrý diplom v oboru počítačových věd nebo úzce související téma s podstatným pokrytí programování a softwarového inženýrství. - Dobrý obyčejný Bakalářský titul v oboru počítačových věd nebo úzce související téma s podstatným pokrytí programování a softwarového inženýrství. [-]

Msc Počítačová Animace

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Canterbury

Náš program je zaměřen na aktuální potřeby průmyslu, techniky a praxe; si klade za cíl být přímá cesta do tohoto high-profil moderní, kreativní průmysl, který byl vyvinut společně se školou a Framestore CFC, našeho průmyslového partnera. [+]

Náš program je zaměřen na aktuální potřeby průmyslu, techniky a praxe; si klade za cíl být přímá cesta do tohoto vysoce-profil moderní, kreativní průmysl, který byl vyvinut společně Škola a Framestore CFCNaše průmyslové partnery. Každý modul je dodáván prostřednictvím přednášek, demonstrací a seminářů. Škola inženýrství a digitální umění úspěšně kombinuje moderní techniky a technologií s vzrušující nové oblasti digitálních médií. Škola byla založena před více než 40 lety a vyvinula výuku nejvyšší kvality a výzkumnou základnu, příjem vynikající hodnocení v obou hodnoceních v oblasti výzkumu a výuky. Škola se zavazuje, vysoce kvalitní výzkum, který má významné národní a mezinárodní dopad, a naše šíření odborných znalostí nám umožňuje rychle reagovat na nový vývoj. Naše 30 akademických pracovníků a více než 130 postgraduálních studentů a výzkumných pracovníků tvoří týmy, které poskytují ideální zaměřit se účinně podporovat vysokou úroveň výzkumné činnosti. Tam je prosperující populace studenta studovat na postgraduální stupňů pozoruhodně přátelské a podpůrné výuky a výzkumu životního prostředí. Máme financování výzkumu z výzkumných rad britských, evropských výzkumných programů, řadu průmyslových a obchodních společností a vládních agentur - například ministerstvo obrany, a mnoho dalších. Naše elektronické systémy Design Centre and Digital Media Hub poskytují školení a poradenství pro širokou škálu firem. Mnoho z našich výzkumných projektů je spolupráce, a my jsme dobře rozvinuté vztahy s institucemi po celém světě. [-]

Msc Počítačové Bezpečnosti

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Kurz se zabývá výpočetní a informační bezpečnost holisticky, protože chyba v jednom komponentu může ohrozit celý systém. To zahrnuje počítačových architektur, operačních systémů, síťových technologií, ukládání dat a procesů vývoje softwaru. [+]

Počítačová bezpečnost je stále žhavým tématem v médiích a je zde silná poptávka po absolventech s technickými dovednostmi v oblasti. Kurz se zabývá výpočetní a informační bezpečnost holisticky, protože chyba v jednom komponentu může ohrozit celý systém. To zahrnuje počítačových architektur, operačních systémů, síťových technologií, ukládání dat a procesů vývoje softwaru. Široká škála hrozeb a jiných bezpečnostních otázkách (například popření servisních útoků, hacking, viry, červy a další) jsou zahrnuty spolu s obranou a protiopatření. Kurz je zaměřen na výpočetní absolventy, kteří hledají kariéru jako počítačové bezpečnosti pracovníků nebo zájem ve výzkumu. [-]

MSC Sítě A Bezpečnost

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento kurz poskytuje široké pokrytí počítačových sítí, zabezpečení počítačů a technologií mobilních zařízení. [+]

Internet s sebou přináší obrovské množství osobních, obchodních a finančních údajů, z nichž většina je přístupná bezdrátově přes mobilní zařízení. Bezpečnostní opatření jsou stále nezbytná pro ochranu systémů a dat před útoky (například odposlech) a zneužívání (například nevyžádané pošty). Tento kurz poskytuje široké pokrytí počítačových sítí, zabezpečení počítačů a technologií mobilních zařízení. Vypadá to do hloubky na některé z bezpečnostních problémů, které pevné a bezdrátové sítě jsou předmětem a aktuální řešení používaných pro řešení těchto problémů. Tento kurz bude apelovat na výpočetní absolventy, kteří hledají kariéru v oblasti bezpečnosti průmyslu sítě nebo sítě, nebo ty, kteří chtějí pokračovat v tomto tématu jako oblast výzkumu. [-]

Msc Výpočetní A Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento kurz nabízí flexibilní kombinaci technických, obchodních a podnikatelských modulů dodávaných školy výpočetní a Kent Business School s podporou Enterprise Hub. [+]

Tam je rostoucí poptávka ze strany zaměstnavatelů pro absolventy, kteří mají technické i obchodní dovednosti. Takoví lidé mohou hrát zásadní vůdčí role a funkce jako most mezi vedením a technického rozvoje a podpůrných týmů. Navíc, mnoho nových absolventů jsou v pozici - s vedením - na zřízení podniku jejich vlastní. Tento kurz nabízí flexibilní kombinaci technických, obchodních a podnikatelských modulů vydané Škola počítači a Kent Business School s podporou Enterprise Hub. Vstupní požadavky - 1, 2.1 nebo dobré 2,2 diplom v každém předmětu - Dobrý obyčejný Bakalářský titul v každém předmětu - Žadatelé musí mít zájem na a dostatečné předchozí znalosti, informační technologie (což nemusí nebyly získané prostřednictvím formálního akademického studia ) [-]

MSc Výpočetní Technika

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíců August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento převod kurz připravuje absolventy z jakéhokoliv oboru pro kariéru v, nebo zapojení, výpočetní. [+]

Tento převod kurz připravuje absolventy z jakéhokoliv oboru pro kariéru v, nebo zapojení, výpočetní. Není potřeba žádná předchozí znalost výpočetní techniky. Široký úvod je k dispozici, včetně klíčových technologií a dovedností potřebných pro zaměstnání. Můžete si prohlédnout své osobní zájmy prostřednictvím různých volitelných modulů. Rozšířené intelektuální, týmová práce, komunikace a jiné přenositelné dovednosti jsou rozvíjeny. Stovky minulých absolventů tohoto kurzu jsou nyní pracují po celém světě pro firmy, jako je IBM, Cisco, Logica CMG /, Pfizer, Reuters, Shell a Zurich Financial. Někteří se rozhodli technické obory v předních softwarových domů, moderní technologie společností nebo obchodních odvětví. Jiní pracují na rozhraní mezi techniky a klienty, jak systémových analytiků a konzultantů. Mnozí lidé dnes zastává významné pozice jako vůdce a manažery projektů. Mohl bys v jejich stopách. Vstupní požadavky (další informace) Standardní Masters - 1, 2.1 nebo dobré 2,2 diplom v každém předmětu - žádné specifické znalosti výpočetní techniky je nutná, ale žadatelé musí mít zájem na toto téma a mají obecnou vyznamenání úrovni IT, intelektuální a komunikační dovednosti International Masters - Dobrý obyčejný Bakalářský titul v každém předmětu - žádné specifické znalosti výpočetní techniky je nutná, ale žadatelé musí mít zájem na toto téma a mají obecný bakalářský úrovni IT, intelektuální a komunikační dovednosti [-]

Výzkumných Stupňů (PhD / MPhil / MSc)

Campus forma Denní studium Kombinované August 2016 Spojené království Canterbury

Nabízíme širokou škálu výzkumných projektů navržených našimi výzkumnými skupinami. Uvítáme také návrhy výzkumu od vás a bude mít zájem podpořit je, pokud jsme schopni poskytovat příslušné odborné poradenství a technickou podporu. [+]

Fondové oblasti výzkumného projektu Nabízíme širokou škálu výzkumných projektů navržených našimi výzkumnými skupinami. Uvítáme také návrhy výzkumu od vás a bude mít zájem podpořit je, pokud jsme schopni poskytovat příslušné odborné poradenství a technickou podporu. Projekty, které nabízí krytí Computational Intelligence Research Group: - Bio-inspirované computing, genetické algoritmy, simulace biologických systémů - dolování dat, získávání znalostí - zobrazení grafu, vizualizace informací - kognitivní psychologie a výpočetní techniky - lidské pozornosti, lidské uvažování Projekty, které nabízí krytí Computing Education Research Group: - Pedagogika programování, softwarové nástroje ve vzdělávání Projekty, které nabízí pokrytí budoucích Computing Research Group: - Výpočetní ekonomika (CEMAS Lab) - Grid a cloud computing - Green computing - Data Storage & Data komunikace - Multi-Agent Systems (CEMAS Lab) Projekty, které nabízí krytí Security Research Group: - Řízení důvěra, bezpečnost a řízení rizik - soukromí a bezpečnost, kryptografie Projekty, které nabízí programovacích jazyků a systémy Research Group krytiny: - Funkcionální programování, refactoring - termín přepisování, abstraktní interpretace, upřesnění - souběžnost: teorie a praxe - komplexní systémy modelování, správa paměti - mobilní a všudypřítomné systémy, sítě ad hoc, vysokorychlostní sítě [-]

Contact

The University of Kent

Adresa, 1. řádek CT2 7NZ, United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1227 764000

University of Kent, Medway

Adresa, 1. řádek ME4 4AG, United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/locations/medway/
Telefonní číslo +44 1227 764000