University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Úvod

Read the Official Description

Antropologie znovu potvrzuje svůj Top 10 Pozice v The Guardian University Guide

Škola antropologie a zachování EU znovu potvrdila svou pozici jednoho z nejlepších antropologie oddělení ve Velké Británii vydělávat 6. místo v Univerzitním Guardian Guide 2015, udržení naší konkurenční pozice.

Co o nás říkají studenti

Naši studenti jsou inspirující skupina lidí z domova i ze zahraničí. Jsme rádi, že máme podpůrnou a spolupráce kulturu v rámci školy, která podporuje studentské praxe a podporuje všechny vyniknout.

Rozvoj našich studentů zaměstnatelnosti dovednosti, je vysokou prioritou. Nabízíme studentům možností pro rozvoj těchto dovedností prostřednictvím vyučovaných přednášek, praktických zkušeností a také tím, že slyší z absolventů SAC.

10 důvodů, proč byste měli studovat u nás

To jsou některé z důvodů, proč se naši studenti mají rádi ho sem ...

Výzkum Led Výuka

Náš akademičtí pracovníci jsou všechny výzkumné aktivní učenci, kteří přinášejí své odborné znalosti a nadšení do výuky kontextu zajištění vzdělávání je důležité a podnětné. Studenti získají kvalitní výuku (jako zpětná vazba studentů a National Student Survey dokládá) a všechny přednášky jsou dány našimi zkušenými akademickými pracovníky.

Dobré vyhlídky na nalezení zaměstnání

Procento našich absolventů, kteří do zaměstnání nebo další studium se nadále zvyšuje; Poslední statistiky ukazují 85%. To je nad republikovým průměrem a je přímo ovlivněna naše odhodlání k integraci dovedností hledané zaměstnavatelů do výuky našich programů. Mnozí z našich absolventů jít na opravdu zajímavou práci v souvislosti s jejich stupně, včetně James Wong, který má svůj vlastní televizní seriál, Grow vlastní drogy, nebo se staly lídry ve svých oborech, jako je Edwin Matokwani (DICE MSc v biologii ochrany), který má nedávno byl jmenován generálním ředitelem zambijské Wildlife orgánu nebo Sarah Pink, který je proslulý akademik inovátor v oblasti vizuální antropologie.

Mezinárodní příležitosti

Vzhledem k tomu, reputace škola má v mezinárodním měřítku, přitahuje studenty z 73 zemí. To také poskytuje příležitost pro studenty, aby provedla prvky svého studia v zahraničí. Řada našich programů patří let v zahraničí v Japonsku, Španělsku, USA, Itálii, Finsku, Německu, Nizozemsku a Dánsku. Ostatní programy jsou projektové práce, exkurze a výzkum dohlíží: MSc Ethnobotany studenti strávit dva týdny v Barceloně; Studenti bakalářského Wildlife Conservation provádět 6-týdenní výzkumných projektů v zahraničí (běžné destinace patří amazonský Peru a jižní Afrika) a mají možnost připojit se k tropické fieldcourse na Borneu; a MA sociální antropologie, vizuální antropologie a antropologie etnicity, nacionalismu a identity provádět diplomová práce v terénu v místech tak vzdálených jako Columbia, na Západním břehu Palestiny, na Kypru a v Indii.

Přední světový výzkum

V roce 2001 a 2008 Hodnocení Research cvičení více než 50% našeho výzkumu byla hodnocena jako "mezinárodně vynikající" a nějakou práci, uvedené jako "vedoucí pozici." Personál publikovat svůj výzkum pravidelně, často v předních odborných časopisech, včetně vědy a přírody.

Specializovaná zařízení, vybavení a zdroje

Studenti těžit z přístupu k state-of-the-art vizuální antropologie v laboratoři, ekologie polních pokusů oblasti a laboratorní, výzkumné laboratoře pro ethnobotany, biologické antropologie a genetiky ochrany, stejně jako student počítač vlastní. Škola má úzké vazby na řadu externích organizací, které využívají naše studenty, včetně Powell-Cotton muzeum, Královské botanické zahrady v Kew, v Durrell Wildlife Conservation Trust, Mezinárodní unie pro ochranu přírody a Královské antropologické ústavu. Škola také využívá kontaktů z celého světa, čímž se studenti spolu s renomovanými odborníky z praxe, politiky a vedoucí výzkumné pracovníky prostřednictvím seminářů a přednáškový cyklus.

Zaměřte se na vynikající studentské zkušenosti

Vidět studenti vzkvétat v důsledku podpůrné, náročné a inspirující zážitek je vysoko na pořadu jednání školy. Škola poskytuje všem studentům se specifickými lektory, které podléhají jejich podporu jejich akademické pokroku. Studenti mají pravidelné schůzky s jejich programem svolavatele, která pěstuje silnou dynamiku skupiny a poskytuje příležitosti pro obtíže, které mají být projednány a vyřešeny. Zástupci studentů také sedět na mnoho našich výborů s cílem zajistit záležitosti studentů jsou vzneseny a projednány. V reakci na zpětnou vazbu studentů v letošním roce jsme zvýšili množství volného úvěru tiskárny, implementovaného elektronické podávání kurzu, zcela změnil připomínky k dokumentaci, a podpořila novou mezioborového studentů pod vedením sérii seminářů. Naše výzkumné studenti obdrží kvalitní věnována dozor, který daleko převyšuje konkurenci.

Unikátní synergie mezi antropologie a zachování

Jsme si vědomi, že lidé a přírodní prostředí jsou vzájemně propojeny, a to se odráží v širokém rozsahu a integraci našich intelektuálních zájmů. Studenti mají možnost studovat v rámci disciplíny prostřednictvím flexibilních možností modulu a týkají sociálně prostřednictvím našich multidisciplinární série seminářů.

Dynamic School Community

Naši studenti často se vyjádřil k silným smyslem pro společenství, v naší škole. Pregraduální a postgraduální studenti pravidelně spolupracovat prostřednictvím podporovaných semináře, konzultace projektů a výzkumných skupin. Existují týdenní semináře a společenské aktivity, kde zaměstnanci a studenti setkají na spolupráci a zábavy!

Umístění

Canterbury Campus je krásná! Soběstačný areál s výhledem na město Canterbury a má výborné dopravní spojení do Londýna a Evropě. Areál zahrnuje ubytování, obchody, divadlo, kino, knihovna, sportovní centrum, noční klub, spousta restaurací, a mnoho dalších zařízení.

Zkušený Administrativní podpora

Studenti těžit z obsluhována velmi zkušený administrativní tým. Příjemný personál je k dispozici každý den, na podporu studentů a tvoří podstatnou část našeho zabezpečeného prostředí pro vzdělávání.

This school offers programs in:
  • English

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

MA/MSc in Environmental Anthropology

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

[+]

[-]

MSc

Antropologie A Ethnobiology Výzkumných Stupňů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Vítáme studenty s odpovídajícím zázemím pro výzkum. Se zaregistrujete na PhD a očekáváme, že k dokončení disertační práce před koncem čtvrtého roku. Můžete se zúčastnit kurzu, zejména metody moduly, jako součást svého výcviku v prvním ročníku. [+]

PhD, MA a MSc výzkumem umožňují přístup k výzkumné metody výcviku a dohledu mezinárodně uznávaných výzkumných pracovníků. Vítáme studenty s odpovídajícím zázemím pro výzkum. Se zaregistrujete na PhD a očekáváme, že k dokončení disertační práce před koncem čtvrtého roku. Můžete se zúčastnit kurzu, zejména metody moduly, jako součást svého výcviku v prvním ročníku. Můžete se také zaregistrovat zpočátku pro MA nebo MSc Research, a tyto tituly mohou být aktualizován (MA nebo MSc v oboru antropologie, MSc v Ethnobiology). Nabízíme dozor jak v sociálně-kulturní a biologické antropologie. V současné době jsme silní v oblasti životního prostředí antropologie, Ethnobiology, etnicity a nacionalismu, příbuzenství, metodiky a antropologie používání jazyka .. Obecně platí, že úzce spolupracuje s jedním nadřízeným v průběhu svého výzkumu, i když vaše práce bude dohlížet výbor složený ze tří zaměstnanců. Pokud chcete dělat výzkum v oblasti aplikované Computing v sociální antropologii máte dva nadřízené: jeden ve výpočetní laboratoři, stejně jako antropolog. Dozor Je nezbytné, aby budoucí studenti výzkumu identifikovat a kontaktovat potenciální školitele (e-mailem) před provedením formální žádost. Jsme schopni zpracovat libovolnou aplikaci bez tohoto předchozího kontaktu. MSc v oboru antropologie společností Research Máme nově vyvinuté a živé výzkumnou skupinu, jejíž zájmy se táhnou v celém rozsahu biologické a evoluční antropologie. Jsme schopni zajistit rozsáhlé a moderní datové analýzy zařízení, stejně jako nově zrekonstruované výzkumnou laboratoř věnuje biologické a evoluční antropologie. Aktivně nábor nových výzkumných studentů, a pokud máte nápad nebo téma, které chcete sledovat, pak vám pomůže vytvořit svůj projekt. [-]

MSc V Oboru Biologie Ochrany

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Program ochrany Biologie poskytuje studentům s vědomostní základny a praktických zkušeností k řešení otázek týkajících se zachování biologické rozmanitosti a řízení biologické rozmanitosti. [+]

Vylepšete své znalosti a praktické zkušenosti řešily otázky týkající se zachování a řízení biologické rozmanitosti. Ochrana biologie program poskytuje studentům s vědomostní základny a praktických zkušeností k problémům adres týkajících se zachování biologické rozmanitosti a řízení biologické rozmanitosti. Zejména bude poskytnout studentům informace a znalosti: - Minimalizovat negativní dopady vývoje na druhy, stanoviště a ekosystémy. - Zvýšit povědomí o problematice zachování biologické rozmanitosti na vnitrostátní úrovni a na celém světě. - Ujistěte se, že místní komunity žijící v okolí oblasti ochrany významu jsou respektovány a mají své zájmy brány v úvahu při přípravě plánů řízení pro chráněná území. - Integrovat plánování a řízení ochrany biodiverzity se vzdělávání, aplikovaný vědecký výzkum a udržitelného rozvoje. Program se týká prací na zachování biologů a manažerů, nevládních organizací, poradenských firem a dodavatelů, mezinárodními organizacemi a dárci. Zejména je určen pro profesionály, zachování, kteří chtějí získat formální vědeckou přípravu a studenty s předchozím vysokoškolským vzděláním, kteří chtějí znovu trénovat na novou kariéru v ochraně biologické rozmanitosti. Většina absolventů se pokračovalo ochrany práce ve svých vlastních zemích, zajištěné zaměstnání nebo se provádí další výzkum [-]

MSc V Oboru Ethnobotany

Campus forma Denní studium 1 rok August 2016 Spojené království Canterbury

Ethnobotany je studium vzájemných vztahů mezi lidmi a rostlinami, zejména způsob, jakým se rostliny vliv na lidskou kulturou a zvyklostmi, a jak lidé používají a modifikovaných rostlin, ao tom, jak je zastupují v jejich systémech znalostí. [+]

V podstatě interdisciplinární: připojení antropologie, botanika, hospodaření s přírodními zdroji a historii na životní prostředí. Ethnobotany je studium vzájemných vztahů mezi lidmi a rostlinami, zejména způsob, jakým se rostliny vliv na lidskou kulturou a zvyklostmi, a jak lidé používají a modifikovaných rostlin, ao tom, jak je zastupují v jejich systémech znalostí. Je to v podstatě interdisciplinární: připojení antropologie, botanika, řízení přírodních zdrojů a životního prostředí, historii zmínit jen ty centrální přispívajících témat. Kent MSc je intenzivní 12 měsíců programu. Studenti se 6 ročníkové modulů v průběhu prvních 6 měsíců, a pak realizaci projektu a napsat disertační práci v druhém 6 měsíců. Kurz bude doplněn praktickou práci v terénu, návštěvy místních památek ethnobotanical zájmu (Blean lesy, národní sbírka ovoce na Brogdale, Canterbury Cathedral knihovna, rostlinolékařské dodavateli a odborníky z praxe), a prostřednictvím pozvaných řečníků zabývajících se výzkumem v různých částech světa . Ethnobotany v Kentu - Založena roku 1998, s více než 100 absolventů - první a jediný absolvovat kurz svého druhu ve Velké Británii - se nachází v kombinované škole antropologie a konzervace - největší výzkumná skupina pro ethnobotany v Evropě - Výborné kariérní výstupy - Široký zeměpisné znalosti zaměstnanců - Integruje metod pole s teoretickými perspektivami - Společně učil s Royal Botanic Gardens, Kew KARIÉRA Od roku 1998 jsme proškolili téměř 100 studentů prostřednictvím naší program MSc. Většina z nich se přesunuli, aby provedla výzkum tituly v nějaké oblasti ethnobotany (například Oxford, Kent, Vídeň, Florida, McGill), nebo jste-up pozice, které využívají jejich školení a znalosti, například v neziskových organizacích, jako je globální rozmanitosti Nadace na Harvard muzea hospodářské botaniky, ochrany vzdělávání (například Dublin botanické zahrady a Eden Project), a ve farmaceutickém průmyslu. [-]

MSc V Oboru Konzervace A Primátech Chování

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Ve svém jádru, <strong>MSc v primát zachování a chování</strong> vám poskytne fórum pro pochopení nejen chování NHPs, ale také aktuální problémy a aktuální témata v zachování a řízení NHPs. [+]

Vysoká tempa vymírání druhů volně žijících subhumánních primátů, jejich zvýšený výskyt v svatyních po celém světě a jejich charakteristické chování flexibilitou, která umožňuje některé druhy vzkvétat po boku svých lidských příbuzných, činí dnes jejich zachování nejvyšší prioritou. Vztah mezi lidmi a subhumánních primátů, je často jedním vyznačuje intenzivní konkurencí zdrojů v prostoru, potravin a vody, čímž se získá vážné obavy konfliktu a výzvy pro jejich zachování. Jak můžeme v podstatě pomáhají předcházet a / nebo zmírnění současné trendy a hrozby subhumánních primátů? Ve svém jádru, MSc v primát zachování a chování vám poskytne fórum pro pochopení nejen chování NHPs, ale také aktuální problémy a aktuální témata v zachování a řízení NHPs. Můžete se také seznámit s celou řadou metod používaných při studiu behavioral ekologie NHPs a při průzkumu a sledování populací plateb za přírodní znevýhodnění. Další sada modulů nabízeny v DICE, včetně, které se zabývají sociální vědy témat přístupy k ochraně, GIS dovednosti, management chráněných území ", dále zařídíme s bohatou a rozmanitou toolkit a teorie základny realizovat další výzkum a / nebo kariéru V primátů ochrany. Tento program nabízí spolupráce s mezinárodními nevládními organizacemi po celém světě, od tropů v Africe a jihovýchodní Asii, zoologických institucí po celé Evropě (například Howletts a Port Lympne zvířat parky, Kent) a primátů útočiště po celé Africe. Program primátů chování a zachování povzbudí studenty, aby: - Získat důkladné znalosti o současném stavu a ohrožení primátů ve volné přírodě. - Kriticky zapojit praktických a multidisciplinární výzvy, přístupy a rozměry zachování subhumánní primáti i mimo chráněná území. - Prokázat znalosti s řadou technik a metodik zaměřených na hodnocení, sledování a řešení příslušné otázky týkající se ochrany přírody subhumánní primáti. - Porozumět současné debaty a výzvy primátů zachování, rehabilitaci a reintrodukce. - Prokázat schopnost studovat, hodnotit a zlepšovat sociální a environmentální blahobyt a řízení subhumánních primátů v zajetí. - Kriticky posoudit ekosystémových služeb potenciál a hodnoty volně žijících primátů. Program je důležité pro práci výzkumných institucí, mezinárodních a vnitrostátních nevládních organizací, poradenských firem a / nebo dodavatelů, mezinárodních agentur a dárců. [-]

MSc V Oboru Ochrany A Cestovního Ruchu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento program se zaměřuje na problémy implicitní v oblasti cestovního ruchu a zachování biologické rozmanitosti obavy vyplývající z toho. To vyžaduje široký interdisciplinární přístup, který jsme ideálně situován poskytovat. [+]

Řešení problémů implicitní v oblasti cestovního ruchu a zachování biologické rozmanitosti obavy vyplývající z toho. Cestovní ruch je největším světovým průmyslem a přírody a volně žijících živočichů cestovní ruch je nejrychleji rostoucím odvětvím průmyslu. Proto je třeba zajistit, aby povaha cestovního ruchu vychází z principů udržitelného rozvoje, minimalizace dopadů na přírodní prostředí, přispívá k chráněné územní řízení a také ve prospěch místních lidí. Tento program se zaměřuje na problémy implicitní v oblasti cestovního ruchu a zachování biologické rozmanitosti obavy vyplývající z toho. To vyžaduje široký interdisciplinární přístup, který jsme ideálně situován poskytovat. Všichni studenti provést příslušný výzkumný projekt, po dobu pěti měsíců. Studenti budou mít možnost rozvíjet své vlastní nápady pro výzkumný projekt, nebo alternativně, se zapojily do mezinárodní ochrany projektu prováděného DICE nebo některou z jejích partnerů. Projekt je sepsána ve formě odborného článku k publikaci, spíše než zprávy zdlouhavé práce stylu. DICE je aktivní v podpoře své poslání při výběru výzkumných témat tak, že program zůstane zachován skutečně mezinárodní ve výhledu a interdisciplinární zaměření. Program je důležité pro práci nevládních organizací, poradenských firem a dodavatelů, tour operátorů, manažerů ochrany, mezinárodními organizacemi a dárci. Stejně tak je důležité si uvědomit, co tento program není. Program konkrétně si neklade za cíl pokrýt aspekty cestovního ruchu hotelnictví a marketingu, nebo kulturního cestovního ruchu, i když mnoho z těchto aspektů se vztahuje Kent Business School MSc v oboru Management cestovního ruchu. Proto je program zůstává pevně zakotven v misi DICE, jehož cílem je řešit biologické rozmanitosti a místních komunit obavy vyplývající z jedinečné růst přírody a divoké zvěře cestovního ruchu. [-]

MSc V Oboru Ochrany A Mezinárodní Obchod S Volně žijícími Zvířaty

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

MSc v oboru konzervace a mezinárodní Wildlife obchodu poskytuje studentům znalostní základny na řešení regulace a řízení obchodu jak na národní, tak i mezinárodní úrovni. [+]

Řešení regulace a řízení obchodu jak na národní, tak i mezinárodní úrovni. MSc v oboru konzervace a mezinárodní Wildlife Trade poskytuje studentům znalostní základny na řešení regulace a řízení obchodu jak na národní, tak i mezinárodní úrovni. Program bude poskytovat informace o fungování Úmluvy o mezinárodním obchodu ohroženými druhy volně žijících živočichů a planě rostoucích rostlin (CITES), a jak se to doplňuje jiné mnohostranné dohody prostředí. Tento program je modulární stupeň zahrnuje šest měsíců kurzu, následuje výzkumného projektu šest měsíců. To poskytne studentům znalosti o: - Minimalizovat negativní dopady obchodu na druhu. - Zvýšit účinnost regulačních a tržních opatření pro zachování druhů v oblasti obchodu a použití. - Ujistěte se, že místní komunity závislé na přírodních produktů, jsou respektovány a mají své zájmy brány v úvahu při řízení druh pro využívání a zachování. - Integrovat plánování a řízení mezinárodního obchodu a zachování biologické rozmanitosti. Program je důležité pro práci národních řídících a vědeckých orgánů, mezinárodních a vnitrostátních nevládních organizací, poradenských firem a dodavatelů, mezinárodní agentury a dárce. [-]

MSc V Oboru Ochrany A Rozvoje Venkova

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento program se zabývá otázkami, na nichž je vývojové diskusi ochrany a venkovem a nabízí praktické a metodické nástroje pro práci na rozhraní mezi zachování a rozvoj venkova. [+]

Nabízí praktické a metodické nástroje pro práci na rozhraní mezi zachování a rozvoj venkova. Tento program se zabývá otázkami, na nichž je vývojové diskusi ochrany a venkovem a nabízí praktické a metodické nástroje pro práci na rozhraní mezi zachování a rozvoj venkova. Doplňuje DICE je stávající magisterské programy v biologii ochrany a zachování a cestovního ruchu, a má zvláštní důraz na rozvoj problémy zemí. Program Ochrana a rozvoj venkova bude poskytnout studentům informace o: - Vybudovat v oblastech společného zájmu mezi zachování a rozvoj venkova - Provádět přístup založený na právech k zachování, / - Informovat on-the-země plánování a řízení ochrany a rozvoje venkova prostřednictvím aplikovaného výzkumu - Využijte celou řadu základních sociálních věd, techniky včetně dotazníkových šetření, kvalitativních rozhovorů, ohniskových skupin a komunitních workshopů Program je důležité pro práci národních řídících a vědeckých orgánů, mezinárodních a vnitrostátních nevládních organizací, poradenských firem a dodavatelů, mezinárodní agentury a dárce. [-]

MSc V Oboru Ochrany Projektového řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento nový program MSc čerpá z rozsáhlých zkušeností s řízením zachování projektu Durrell Wildlife Conservation Trust, a jeho cílem je vybavit z praxe dovednosti a nástroje, které potřebují efektivně řídit projekty ochrany. [+]

Vybavení lékaři, dovednostmi a nástroji, které potřebují efektivně řídit projekty ochrany. Vedení druhů, biotopů a ekosystémů je stále vycházel zásad a postupů z jiných oborů, jako je podnikání, marketingu a lidských zdrojů. Tento nový program MSc čerpá z bohatých zkušeností zachování řídit projekt Durrell Wildlife Conservation Trust, A jeho cílem je vybavit z praxe dovednosti a nástroje, které potřebují efektivně řídit projekty ochrany. Program je vhodný pro manažery projektů ochrany přírody, kteří chtějí stavět na svých stávajících dovedností, nebo zachování lékařů, kteří se chtějí přestěhovat do role projektového managementu. Základní moduly Základními moduly pro všechny MSc programy DICE jsou: - Metody DI884 výzkumu pro přírodní vědy - DI876 Metody výzkumu v oblasti společenských věd - DI998 disertační práce projekt - Ochrana Plus pro ochranu projektového řízení: - DI889 Vůdčí dovednosti pro řízení z hlediska ochrany [-]

MSc V Oboru Vývoje A Lidského Chování

Campus forma Denní studium August 2016 Spojené království Canterbury

Učil výzkumníky odborných, tento jedinečný a inovativní MSc kombinuje evoluční antropologii, se zaměřením na chování člověka a primátů, s evoluční, sociální a kognitivní psychologie. [+]

Interdisciplinární přístup, který kombinuje oba evoluční antropologii s evoluční, sociální a kognitivní psychologie. Učil výzkumníky odborných, tento jedinečný a inovativní MSc kombinuje evoluční antropologii, se zaměřením na chování člověka a primátů, s evoluční, sociální a kognitivní psychologie. Získáte interdisciplinární pochopení původu a funkcí lidského chování a je možné vybrat z řady pokročilých témat, jako evoluční antropologii, Primatology, lidského chování, kognitivní psychologie a Intergroup vztahy. Program klade velký důraz na kritické myšlení a pochopení jak široké pole a specializací v rámci. Jádro programu je rozvoj výzkumných metod, které vyvrcholily v kuse původního výzkumu, napsaný ve formě publikace připravené článek v časopise. MSc v evoluci a lidské chování je ideální základ pro PhD výzkum: poskytuje teoretické zázemí, disciplínu specifické znalosti a pokročilé výzkumné metody. [-]

MA

Ma V Antropologii A Zachování

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento náročný a inovativní MA program nabízí zajímavou kombinaci znalostí a vzdělávání v sociální antropologii a ochranu životního prostředí. To kvalifikuje studenty aby usilovali o kariéru a doktorské studium v ​​jedné z těchto dvou disciplín, antropologie nebo ochranu. [+]

Tento náročný a inovativní MA program nabízí zajímavou kombinaci znalostí a vzdělávání v sociální antropologii a ochranu životního prostředí. To kvalifikuje studenty aby usilovali o kariéru a doktorské studium v ​​jedné z těchto dvou disciplín, antropologie nebo ochranu. Kurz je nabízen v akademickém prostředí, které formálně zahrnuje jak sociální antropologie a ochrany vědu, školu antropologie a ochrany přírody, který je ve své souhvězdí oborů, ve světě unikátní. Integrace teoretických perspektiv a metodik z antropologie a zachování představuje výrazný soubor dovedností, které umožňují praxi a design antropologicky informoval ochrany, řešení konfliktů v oblasti životního prostředí, a studium a přehodnocení původních / local znalostí v oblasti životního prostředí. Kurz podporuje kritický pohled na praxi a epistemologie zachování a antropologie, dláždit cestu pro integraci dvou disciplín metodicky a teoreticky. Věnuje zvláštní pozornost vzájemných vztahů mezi místními / domorodého obyvatelstva a životního prostředí skupiny, politiky, zákonodárce, a institucemi, které se zabývají ochranou životního prostředí (například přírodní chráněná území, rozvojové projekty zeleně). V průběhu studia se studenti zkoumat témata, jako jsou lidská zvířata, konflikty, environmentální politika, debaty o křehkých prostředí, postoje k zachování mezi domorodými skupinami (a naopak), a institucionální a domorodých znalostí v oblasti životního prostředí a postupů. Magisterský program v antropologii a zachování na University of Kent navazuje na unikátní koexistenci disciplíny antropologie a zachování v rámci jedné školy. Kreslení na specializovaných dovedností jednotlivých zaměstnanců ve dvou disciplínách, program nabízí výrazný a vzrušující kombinaci antropologických a uchovávání dílčích témat a dovedností, ale také, a to je ještě důležitější, možnost integrovat dvě disciplíny na MA Úroveň studia. Tato kombinace je dosaženo za velmi poprvé na University of KentA odráží zaměření a výzkumu realizovaných v součinnosti Škola antropologie a zachování. Struktura kurzu V každém akademickém roce jsou tři termíny. Výuka na kurzu probíhá v prvním a druhém období. Během třetího období a letním období studentům připravit své disertační práci na téma, které odráží jejich vlastní individuální zájmy a zkušenosti. Studenti minimálně zapsat ve třech požadovaných nebo doporučených modulů jak v první a druhé termíny horizontu, a mají možnost také s další moduly (non-hodnocena). Od začátku třetího semestru se studenti zaměří na jejich disertační práce, která se započítává do jedné třetiny celkové míry. [-]

Ma V Antropologii Etnicity, Nacionalismu A Identity

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Canterbury + 1 více

To MA zkoumá, jak antropologie a související disciplíny přispět k pochopení a řešení problémů, které vyplývají z tvorby a vyjednávání kolektivních identit. Zkoumá témata, jako politikou místa a identity, logiky a praxe intercommunal bojů, nacionalisty, dopady globalizace, vztahů diasporic a "domácí" komunity, otázky dědictví a "autenticitu", vytvoření nové "hybrid", "multikulturní" nebo kosmopolitní identity. [+]

Současná světová scéna je formována politice identity generování boje mezi skupiny vytvořené kolem etnických, náboženských, národnostních a jiných pohledávek. To MA zkoumá, jak antropologie a související disciplíny přispět k pochopení a řešení problémů, které vyplývají z tvorby a vyjednávání kolektivních identit. Zkoumá témata, jako politikou místa a identity, logiky a praxe intercommunal bojů, nacionalisty, dopady globalizace, vztahů diasporic a "domácí" komunity, otázky dědictví a "autenticitu", vytvoření nové "hybrid", "multikulturní" nebo kosmopolitní identity. Kent je unikátní program, který integruje antropologickou teorii a metodologii pro práci v terénu (včetně vizuálních technik) do specializovaného programového obsahu, je pro výkonný a praktický přístup k této současné téma. "Identity" se zdá samozřejmé, ale důsledky, jak definovat a zprovoznit ho se pohybují od seberealizaci prostřednictvím multi-kulturní politiky na výbuchy etnické a náboženské války. To MA zkoumá důsledky identity a různé politiky, které plodí, s použitím moderní sociální a filozofickou teorii, stejně jako školní členskou bohaté zkušenosti etnicity, nacionalismu a politice identity po celém světě. Charakteristické rysy - Z rozsáhlých teoretických přehled uzavřeno s odpovídající - a vzrušující - etnografické případové studie - učil učenci se zkušenosti z praxe v rozmezí od studií etnické identity a její výraz v potravinách a oblečení ke studiu etnické mobilizace nacionalistických konfliktů - Obsahuje moduly zabývající se klasické a moderní antropologické teorie, tak i terénních metody, jako je participativní pozorování, rozhovor, vizuální antropologie atd - Zakončené diplomovou práci na téma vlastní volby studentů, s jeden-na-jednoho vedení pomocí příslušného akademického školitele Vstupní požadavky Dobré vyznamenání nebo společné diplom. Tento program je otevřen zájemcům ze všech oborů. Se obvykle očekává, že kandidáti s akademickým zázemím mít alespoň 2,1 nebo ekvivalent v prvním stupni. Žadatelé s pracovní zkušenosti (v například nevládní organizace) kolem mír, studium konfliktů, migrace a další témata týkající se etnicity, nacionalismu a / nebo identity jsou podporovány. Aplikace se provádí on-line. [-]

Ma Ve Vizuální Antropologii

Campus forma Denní studium 1 rok August 2016 Spojené království Canterbury

Kurz je určen pro ty, kteří chtějí získat silné základy v oboru vizuální antropologie a zároveň získat praktické dovednosti a rozvinout své vlastní zkušenosti a zájmy v nových, produktivních a spolupráce oblastí. [+]

MA v oboru vizuální antropologie nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat tradiční a experimentální prostředky pomocí vizuální a audiovizuální média výzkumu, zastupovat a vytvořit antropologické znalosti. Naše průkopnické využití multimédií v antropologii je nyní doplněna o inovativní zájem veřejnosti a spolupráce antropologie, kritické angažovanosti s politikou a použití audio-vizuální a internetových médií se sídlem v advokacii a aktivismu. Založen a zavazuje praktikovat pod vedením teorii sociální antropologie Kurz kriticky zkoumá vztah vizuální k ostatním smyslům a moc médií pohybovat lidi k akci. Usiluje také o inspiraci z vnější hranice mezi disciplínami za účelem zapojení širší cílové skupiny. Kurz je určen pro ty, kteří chtějí získat silnou průpravu v Vizuální antropologie a zároveň získat praktické dovednosti a rozvíjet jejich vlastní zkušenosti a zájmy v nových, produktivních a spolupráce oblastí. Integrace s propojenými moduly v sociální antropologii je zajištěno, že kurz rozšiřuje kariérní vyhlídky a poskytuje ideální přípravu pro další výzkum. Základní kurzy MA v oboru vizuální antropologie je založen na pěti kurzů hodnocených pěti hlavních eseje, návrh výzkumu, multimediální produkce a smíšené AV / textu disertační práce projekt až 15.000 slov. MA má celkovou 180 úvěrového zatížení. Vizuální antropologie Teorie, antropologického výzkumu metody 2, teorie a etnografie v sociální antropologii 1 a 2 jsou každý v hodnotě 20 kreditů. Jádrem cvičení, participativní (Audio-Visual) Etnografie stojí 40 kreditů. Disertační práce stojí 60 kreditů. Studenti se také účastní týdenního zaměstnanci / postgraduální student seminář, který je přehlídkou mezinárodní, národní a místní stipendium v ​​oboru. K dispozici jsou dvě vyučovací podmínky dvanácti týdnů. Studenti mají měsíc na Vánoce a Velikonoce sledovat své projekty, a mohou jít do pole pro jejich letní projektů na konci dubna. Proč Kent? Jako jeden z pouhých čtyř specializovaných vizuální antropologie programů ve Velké Británii jsme se odlišit v šest hlavních způsobů: - Integrace s sociální antropologie - výuku odborníků - Zkušenosti na základě učení - malé skupiny a vynikající zařízení - Podpůrná, mezinárodní a přátelská atmosféra - Flexibilní a smíšené AV / Text disertační práce [-]

Ma V Sociální Antropologii

Campus forma Denní studium 1 rok August 2016 Spojené království Canterbury

Tento program je navržen jako moderní hřiště v sociální a kulturní antropologie pro studenty, kteří buď již studovali antropologii nebo hledají sofistikované "konverzi" Samozřejmě. [+]

Naše škola je velmi interdisciplinární a naše postgraduální studenti mohou těžit z široké škály odborných znalostí nejen v tradičních oblastech sociální antropologie, ale také v oblastech, jako je antropologie v oblasti životního prostředí, ethnobotany, biologie ochrany, péče o biologickou rozmanitost, právo životního prostředí, a zejména výpočetní aplikace pro antropologii. Tento program je navržen jako moderní hřiště v sociální a kulturní antropologie pro studenty, kteří buď již studovali antropologii nebo hledají sofistikované "konverzi" Samozřejmě. Kent je jedinečný program, poskytuje in-hloubkové všeobecný výcvik v antropologické teorii a metodologii práce v terénu a zároveň umožňuje přístup k odborné práci v tématech, jako jsou Vizuální antropologie, Antropologie etnicity, nacionalismu a identity, antropologie a zachování a oblasti specializace, je skvělou přípravou pro ty, kteří nastupují na výzkumných stupňů v antropologii nebo mají v úmyslu zadat odborné oblasti, v nichž antropologický trénink je výhodné. Postgraduální diplom a učil MA se skládá ze dvou základních modulů na Současné problémy v antropologii a antropologického výzkumu metod. Kromě toho studenti dělat další modul z řady nabízených v rámci školy, které se rozhodnou po konzultaci s jejich nadřízeným. Každý student je přidělen školitele na začátku roku, kterého se očekává, že se pravidelně scházejí. Tato setkání nabízejí studentům možnost diskutovat o úkoly, které se musí zavázat, pro hodnocení jejich pokroku. Doktorandi jsou povinni napsat sedm eseje pro hodnocení. MA studenti napsat 10.000 slovo disertační práce kromě svých esejů. (Poznámka: Studenti zapsaní na diplom navštěvovat stejné kurzy, jako ŘO studentů. Pokud se po dokončení svých úkolů, se podařilo dosáhnout dostatečně vysoké celkové ochranné známky, jsou dána možnost pokračovat v psaní disertační práce.) Programy navazujícím magisterském jsou uznávány ESRC je přiznán status školení pro výzkum, tak úspěšné absolvování těchto kurzů je dostatečná příprava pro výzkum v různých oblastech sociální antropologie. Mnoho našich studentů se ve skutečnosti jít dělat MPhil a PhD výzkum. Jiní používají své magisterské kvalifikaci v oblasti zaměstnanosti od výzkumu ministerstev k výuce na poradenské činnosti v zahraničí. [-]

Ma V Sociální Antropologii A Výpočetní Techniky

Campus forma Denní studium 1 rok August 2016 Spojené království Canterbury

Cílem MA v sociální antropologie s Computing je připravit vás použít vhodné metody, počítače založené na antropologického výzkumu v poměrně pokročilé a kreativní úrovni. [+]

Naše škola je velmi interdisciplinární a naše postgraduální studenti mohou těžit z široké škály odborných znalostí nejen v tradičních oblastech sociální antropologie, ale také v oblastech, jako je antropologie v oblasti životního prostředí, ethnobotany, biologie ochrany, péče o biologickou rozmanitost, právo životního prostředí, a zejména výpočetní aplikace pro antropologii. Škola je také umístěna Centrum pro sociální antropologii a výpočetní techniky (CSAC) v rámci její ředitel Dr. Michael Fischer. Díky Centru škola je jedna z předních světových institucí v oblasti aplikace výpočetní techniky k antropologii. Cílem MA v Sociální antropologie s výpočetní je připravit vás použít vhodné metody, počítačové bázi pro antropologického výzkumu v poměrně pokročilé a kreativní úrovni. Budete rozvíjet výzkumnou perspektivu sociální antropologie - návrh, plánování, realizace a analýza antropologického výzkumu - a používat specializované výpočetní metody k antropologického výzkumu a analýzy. Programy navazujícím magisterském jsou uznávány ESRC je přiznán status školení pro výzkum, tak úspěšné absolvování těchto kurzů je dostatečná příprava pro výzkum v různých oblastech sociální antropologie. Mnoho našich studentů se ve skutečnosti jít dělat MPhil a PhD výzkum. Jiní používají své magisterské kvalifikaci v oblasti zaměstnanosti od výzkumu ministerstev k výuce na poradenské činnosti v zahraničí. Postgraduální diplom studenti mohou studovat stejný obsah kurzu magisterského a magisterského studentů v příslušných programech, ale diplom programy běží po dobu devíti měsíců na plný úvazek a jsou posuzovány esejů a účast samozřejmě sám. Diplomové studenti, kteří úspěšně dokončí kurzu může na základě žádosti přijímány na výzkumu a disertační práce modulu, který vede k udělení MA nebo MSc. Struktura kurzu - Návrh a realizace počítačových aplikací v antropologii (20 kreditů) Pascal programování I a II (20 kreditů) - dvou modulů čerpaných ze školy výpočetní techniky (40 kreditů) - dvou modulů (40 kreditů), které vycházejí ze sociální antropologie, obvykle Výzkumné metody a jeden další modul se týkají vašich zájmů. Studenti se silným výpočetním pozadí můžete vyměnit jeden modul mezi počítači a sociální antropologie, a / nebo se více pokročilých modulů v oblasti výpočetní techniky, než jsou běžně nabízeny. - Aplikace na počítači a krátké disertační práce (Vezměte prosím na vědomí, že studenti bez zázemí v programování v jazyce Java musí mít speciální třítýdenní modul před začátkem akademického roku v září.) [-]

Contact

Marlowe Building

Adresa, 1. řádek CT2 7NR United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1227 824689