University College London (UCL) Institute of Neurology

Úvod

Read the Official Description

Institute of Neurology je specialista postgraduální institut University College London (UCL) a je úzce spojena ve své práci s Národní nemocnice pro neurologie a neurochirurgie.

V kombinaci se tvoří národní a mezinárodní centrum na Královna náměstí pro výuku, vzdělávání a výzkumu v oblasti neurologie a spojeneckých klinických a základních neurověd.

Institute of Neurology byla založena v roce 1950, se spojil s UCL v roce 1997, a je klíčovou součástí Na UCL Fakulta Brain Sciences. Ústav má osm akademických oddělení, které zahrnuje klinický a základní výzkum v rámci každého tématu. Současně je v současné době šest divizí zastupující profesionální vztahy. UCL Institute of Neurology má významný postgraduální výuku a výcvik portfolio s více než 200 postgraduálních studentů na Náměstí Queen Square. Institut zaměstnává více než 500 zaměstnanců, zaujímá určitou 12.000 metrů čtverečních laboratoří, přednáškové místnosti a kancelářských prostor, a má aktuální roční obrat £ 53m.

Řada významných výzkumných center, jsou založeny na Institute of Neurology. Patří mezi ně: - Wellcome Centrum pro Neuroimaging - MRC Prion Unit - MRC Centrum pro neuromuskulární onemocnění - demence Research Centre - Ministerstvo zdravotnictví demencí a neurodegenerativní onemocnění Network Research (Dendron)

Institut má také aktivní spolupráce výzkumných programů s Institute of Cognitive Neuroscience a Gatsby výpočetní Neuroscience Unit, co-se nachází na Queen Square, a které budou hrát důležitou roli v novém Sainsbury Vítejte centrum pro nervových obvodů a chování.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

MRes V Translační Neurologii

Campus forma Denní studium 1 rok August 2016 Spojené království Londýn

Tento program bude poskytovat word-class vzdělávání pro pokročilý výcvik v translační výzkum, z preklinické objevu až po první-time-in-muž studií na lidech a klinických studiích u zdravých dobrovolníků a pacientů po celé neurologie a neurodegeneration. [+]

Tento program bude poskytovat word-class vzdělávání pro pokročilý výcvik v translační výzkum, z preklinické objevu až do první-time-in-muž studií na lidech a klinických studiích u zdravých dobrovolníků a pacientů v celé Neurologie a Neurodegenerace. Studenti budou umístěny v mezinárodně uznávaný UCL Institute of Neurology a Leonard Wolfson Experimental Neurology centrum v rámci Národní nemocnice pro neurologických a neurodegenerativních onemocnění. Kurz kombinuje teoretické a praktické výuky na obou šíři a složitosti v provádění klinického výzkumu, bude Témata zahrnují klinické farmakologie, farmakokinetiky, řízení výzkumu, lékařské statistiky a základní zásady pro používání správného použití základních technologií v rámci lékařské výzkum a vývoj léků (např. genomika, proteomika, metabolomika, klinické studie navrhuje, biomarkery, imaging, elektrofyziologie, atd.). Budou součástí živé společenství neurověd na Queen Square a budou mít příležitost k síti s a vyvíjejí své výzkumné projekty pod vedením celosvětově uznávaných odborníků v oblasti neurologie a neurodegeneration. Na konci kurzu studenti získají důkladné pochopení problémů při zakládání výzkumných projektů, a naučí navrhovat, implementovat, analyzovat a vykazovat klinické studie. Úspěšné absolvování kurzu je pravděpodobné, že zvýší šance věnovat se pracovní příležitosti v klinickém výzkumu, jakož i pokroku na doktorských nebo klinických výzkumných programů (např. klinické doktoráty a specializované lékařské odborné přípravy pro absolventy MBBS) nebo vstoupit do lékařské školy pro studenty kteří si to přejí. [-]