The University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Úvod

Read the Official Description

Fakulta sociálních věd Na University of Nottingham nabízí pestrou škálu postgraduálních programů napříč školami, včetně ekonomie; Vzdělávání; Geografie; Zákon; Politika a mezinárodní vztahy; a sociologie a sociální politika.

Pověst o dokonalost

Jsme globální top 100 univerzity, a řada fakulty školách jsou v top 50 pro jejich předmětné oblasti v posledních QS World University Rankings. Jsme také skutečně globální univerzita, se školními areály v Číně a Malajsii.

Studenti přicházejí z celého světa připojit k naší dynamické vzdělávací komunity, kde se naše výuka opírat o naší přední světové výzkumu. V posledním Research Excellence Framework (REF) Nottingham se zařadil na 8. místě ve Spojeném království na míru "výzkumu moci", a více než 97% výzkumu na univerzitě je mezinárodně uznávaný. Fakulta je cenným příspěvkem k této s výzkumem, který má dalekosáhlé dopady na společnost, hospodářství, zdraví a dobré životní podmínky, kulturu, veřejnou politiku a životní prostředí.

Úžasné místo

Fakulty školy jsou založeny na University Park a jubilejních areály v srdci Anglie. 300-akr University Park je široce považována za jednu z nejkrásnějších areálů ve Velké Británii, s lodičky jezerem a zvlněné zelené kopce. Je to také jen 10 minut autobusem od rušného centra města Nottingham, a brzy bude ještě lepší spojen s dokončením nové tramvajové sítě. Jubilejní campus získal řadu ocenění za své inovativní, ekologicky šetrné budovy, a jeho nastavení na břehu jezera a moderní sochy, aby to inspirující prostředí k učení.

Vyhrazená podpora sítě

Naše Mezinárodní úřad je tady, aby vás před vámi přijet, a bude také podporovat vás po celou dobu Vašeho studia. Poskytují informace a podporu na mnoha otázkách včetně mezinárodních kvalifikací, víz, finance, pracovní předpisy a přizpůsobit se životu ve Velké Británii.

Naše centrum pro anglické jazykové vzdělávání (CELE) zajišťuje výuku před a během svých studií, rozvíjet své jazykové dovednosti na požadované úrovni. Máme také Kariéra a zaměstnatelnosti služeb nabízet poradenství v oblasti, a služby studenta středisko, které vám mohou pomoci s osobními či akademických záležitostech, které budete mít.

Real-world učení

Všechny školy ve fakulty mají cenné vazby s průmyslem, a všechny naše programy vybavit vás se základními dovednostmi a odbornými znalostmi, které budete potřebovat k dosažení svých profesních cílů. Nottingham je Spojené království je nejvyšší vysokoškolské pro vyhlídky na zaměstnání, a můžete si být jisti, že budete absolvent s magisterský titul, který je relevantní pro současné problémy a vyrovnává s potřebami zaměstnavatelů po celém světě.

Informace uvedené na této webové stránce byla vypracována v dostatečném předstihu před akademického roku, ke kterému se vztahuje. Bylo vynaloženo veškeré úsilí, aby bylo zajištěno, že informace obsažené byly přesné v době vydání, ale změny (například na obsahu kurzu) se mohou vyskytnout vzhledem interval mezi vydávání a zahájením kurzu. Je proto velmi důležité zkontrolovat webové stránky univerzity pro všechny aktualizace dříve, než budete žádat o kurzu podle následujících www.nottingham.ac.uk/pgstudy~~dobj. Tam, kde existuje rozdíl mezi obsahem těchto webových stránek a internetových stránek univerzity, obsah internetových stránek univerzity přednost.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Geografie (SC) MRes

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Světový lídr v oblasti výzkumu, School of geografie na University of Nottingham nabízí vzrušující program zaměřený na studenty, kteří se chtějí zaměřit především na provádění výzkumného bázi magisterské úrovni kvalifikace. To také poskytuje vynikající příležitost vyzkoušet si, jaké to je dělat doktorát bez požadavku, aby provedla tři roky studia. Program MRes umožňuje studentům provádět hloubkové ... [+]

Geografie (SC) MRes Světový lídr v oblasti výzkumu, School of geografie na University of Nottingham nabízí vzrušující program zaměřený na studenty, kteří se chtějí zaměřit především na provádění výzkumného bázi magisterské úrovni kvalifikace. To také poskytuje vynikající příležitost vyzkoušet si, jaké to je dělat doktorát bez požadavku, aby provedla tři roky studia. Program MRes umožňuje studentům provádět hloubkové výzkum do vědy, technologického nebo společenských věd zaměřena aspekt geografie. Vytvoření velké dohledem práce je základem programu, ale studenti mají také možnost rozvíjet obecné odborná příprava pro výzkum dovedností prostřednictvím registrace na předepsaných teoretické kurzy spustit buď školy geografie nebo Graduate School. Studenti obdrží zavřít podporu a vedení ze dvou vysokoškolských pedagogů v rámci školy, vhodných pro jejich zájmy výzkumu. Orgány dohledu se pravidelně setkávají se studenty a zajistit, aby byly plně připojeny k školy výzkumné obce. Pokud by mohla být přijata je to vhodné studie na dálku. Hlavní výhodou tohoto programu je, že studenti získají vynikající magisterský titul a, s výhradou schválení školy, mají možnost být registrován jako kandidáty na stupně PhD a přijímat akreditaci pro své MRes studiu. Informace o předmětu Hlavním Posouzení míry je pod dohledem práce se zaměřením na vědu, technologické či sociální vědy aspektu geografie. Studenti budou mít také příležitost rozvíjet obecné odborná příprava pro výzkum dovedností prostřednictvím registrace na teoretické kurzy spustit buď školy geografie nebo Graduate School. Maximálně 60 vyučovaných kreditů z magisterském moduly lze také brát jako součást stupně. Full-time studenti mohou studovat po dobu minimálně jednoho roku a maximálně dvou let k získání titulu. Part-time studium mohou studovat minimálně dva roky a maximálně čtyř let. To je výzkum titul, ale vyžaduje, aby studenti provést alespoň 20 kreditů z generické vzdělávání v oblasti výzkumu. Mohou být přijata na tomto stupni se zůstatku sestávající z práce, podléhá dohledu v rámci školy geografie maximálně 60 vyučovaných kreditů. Úspěšní studenti budou absolvovat s MRes míry vědy. Studenti si mohou podat žádost o povolení musí být registrován jako kandidát na titul PhD před podáním jejich diplomové práce a se souhlasem školy (po dobu ne kratší než devět měsíců studia). Normální ukončení období pro PhD je nejméně tři roky na plný úvazek. Nicméně, MRes studenti, kteří jsou přijaty k PhD obdrží akreditaci pro své MRes studium do tohoto bodu. To dělá Masters of Research vhodný zejména pro ty, kteří mohou mít zájem na zkoumání myšlenku PhD, aniž by museli provádět tříletý závazek na počátku. [-]

Geografie MRes

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Světový lídr v oblasti výzkumu, School of geografie na University of Nottingham nabízí vzrušující program zaměřený na studenty, kteří se chtějí zaměřit především na provádění výzkumného bázi magisterské úrovni kvalifikace. To také poskytuje vynikající příležitost vyzkoušet si, jaké to je dělat doktorát bez požadavku, aby provedla tři roky studia. Program MRes umožňuje studentům provádět hloubkové ... [+]

Zeměpis MRes Světový lídr v oblasti výzkumu, School of geografie na University of Nottingham nabízí vzrušující program zaměřený na studenty, kteří se chtějí zaměřit především na provádění výzkumného bázi magisterské úrovni kvalifikace. To také poskytuje vynikající příležitost vyzkoušet si, jaké to je dělat doktorát bez požadavku, aby provedla tři roky studia. Program MRes umožňuje studentům provádět hloubkové výzkum do vědy, technologické nebo společenské vědy zaměřený aspekt geografie. Vytvoření velké dohledem práce je základem programu, ale studenti mají také možnost rozvíjet obecné odborná příprava pro výzkum dovedností prostřednictvím registrace na předepsaných teoretické kurzy spustit buď školy geografie nebo Graduate School. Studenti obdrží zavřít podporu a vedení ze dvou vysokoškolských pedagogů v rámci školy, vhodných pro jejich zájmy výzkumu. Orgány dohledu se pravidelně setkávají se studenty a zajistit, aby byly plně připojeny k školy výzkumné obce. Pokud by mohla být přijata je to vhodné studie na dálku. Hlavní výhodou tohoto programu je, že studenti získají vynikající magisterský titul a, s výhradou schválení školy, mají možnost být registrován jako kandidáty na stupně PhD a přijímat akreditaci pro své MRes studiu. Struktura kurzu Full-time studenti musí studovat po dobu minimálně jednoho roku a nejvýše čtyř let, aby získal titul. To je výzkum titul, ale vyžaduje, aby studenti provést alespoň 20 kreditů z generické vzdělávání v oblasti výzkumu. Mohou být přijata na tomto stupni se zůstatku sestávající z práce, podléhá dohledu v rámci školy geografie maximálně 60 vyučovaných kreditů. Úspěšní studenti budou absolvovat s MRes míry vědy. Studenti si mohou podat žádost o povolení musí být registrován jako kandidát na titul PhD před podáním jejich diplomové práce a se souhlasem školy (po dobu ne kratší než devět měsíců studia). Normální ukončení období pro PhD je nejméně tři roky na plný úvazek. Nicméně, MRes studenti, kteří jsou přijaty k PhD obdrží akreditaci pro své MRes studium do tohoto bodu. To dělá Masters of Research vhodný zejména pro ty, kteří mohou mít zájem na zkoumání myšlenku PhD, aniž by museli provádět tříletý závazek na počátku. [-]

Magistr MPa Veřejné Správy

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Master of veřejné správy (MPA) je mezinárodně uznávaná kvalifikace poskytovat kompetence a znalosti potřebné pro manažery veřejné služby pro správu kreativně v náročných politických prostředích. Je vhodný pro nové absolventy a osoby s řídící a / nebo ve veřejném sektoru pracovní zkušenosti. Zaměření programu je na kritické otázky a klíčových vývoj v oblasti veřejné správy, jako je ... [+]

Master of veřejné správy MPA Master of veřejné správy (MPA) je mezinárodně uznávaná kvalifikace poskytovat kompetence a znalosti potřebné pro manažery veřejné služby pro správu kreativně v náročných politických prostředích. Je vhodný pro nové absolventy a osoby s řídící a / nebo ve veřejném sektoru pracovní zkušenosti. Zaměření programu je na kritické otázky a klíčových vývoj v oblasti veřejné správy, jako je vedení, strategie, řízení výkonnosti a řízení lidských zdrojů. Se současným vývojem v zemích po celém světě, to je jeden z nejvíce vzrušujících časy se studují nic společného s veřejným sektorem, správy a vlády, a poskytování služeb, které uspokojí potřeby lidí. Cílem všech našich programů je poskytnout studentům dovednosti, znalosti a nástroje, aby smysl světa veřejné politiky a správy, aby mohly analyzovat situaci a problémy, a použít ke zlepšení jeho praxi. Kurz je navržen tak, aby směs obou praktického lékaře akademická pohledy na veřejné správě, a široká škála modulů čerpá z příkladů z různých zemí celého světa. Naši studenti pocházejí z různých prostředí. Někteří studenti pocházejí přímo z jejich prvního stupně na Masters, aniž by mnoho pracovních zkušeností, a jiní v současné době pracuje v organizaci veřejného sektoru (NHS, místních úřadů, odvětví školství, policie), a bude kurz na částečný úvazek. Přibližně polovina našich studentů jsou z Velké Británie, a druhá polovina ze zahraničí. V současné době máme 14 nebo 15 různých národností mezi našimi studenty. Rozmanitost našeho studentů přidává velmi prospěšný a zajímavý rozměr učení prostřednictvím výměny zkušeností různých postupů a základních předpokladů, na nichž jsou tyto postupy postaveny. Dialog kolem těchto rozdílů hraje podstatnou roli v učebním prostředí. Jako vstup do vysokoškolských programů je podmíněno dobrou úroveň angličtiny, diskuse jsou přístupné a v zájmu všech studentů. Základní fakta Mezinárodní vzdělávací programy zaměřené na klíčové vývoji veřejného sektoru ve Velké Británii, EU, USA a dalších zemích Výzkum-informoval osnovy odrážející odborné znalosti zaměstnanců v oblasti veřejné správy, politických analýzách a sociální politiky Flexibilní studijní program s cílem usnadnit na částečný úvazek studie Nottingham je student-přátelské, kosmopolitní a živé město s mnoha kulturních, společenských a zábavních atrakcí, s dobrým dopravním spojením, a snadný přístup k přírodě a Londýně Přátelský a podpůrné výukové prostředí nastavena na velmi malebném areálu. Informace o předmětu Program je zaměřen jak na ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře ve veřejném sektoru, a ty, kteří chtějí dále svou kariéru ve veřejném sektoru. Kurz je zaměřen na kritické otázky a klíčových vývoj v oblasti veřejné správy (např vedení, strategie, řízení výkonnosti a řízení lidských zdrojů). Kurz je navržen tak, aby směs i lékaře a akademické pohledy na veřejné správě, a široká škála modulů čerpá z příkladů z různých zemí celého světa. Moduly jsou normálně učí mix přednášek, skupinové práce a třídní diskuse. Většina modulů se učí týdně po dobu jednoho semestru; několik modulů se učí v průběhu tří po sobě následujících dnů. Part-time studenti potřebují přijít do univerzity asi 30 dní za akademický rok. Učil moduly jsou normálně posouzeny 3000 až 5000-slovo esej (nebo ekvivalentní). 15.000 slovo disertační práce je klíčovou součástí stupně Masters, protože dává studentům příležitost provádět nezávislý výzkum na téma dle vlastního výběru pod dohledem vedoucího analytika veřejné nebo sociální politiky. Studenti jsou povinni podat posuzovat návrh disertační před zahájením své disertační práci. Podpora pro produkci disertační práce je poskytována výzkumných metod modul, disertační práce a one-to-one dohledu. Témata P ast disertace zahrnují: Řízení lidí ve veřejném sektoru - nábor a školení zaměstnanců. Dopad privatizace v NHS na kvalitu péče. Účinnost outsourcingu v NHS. Zadávání veřejných zakázek a korupce v Filipínách. Centrální a místní interakce vláda v rozpočtovém procesu v Kazachstánu. Volební systémy / demokracie Hong Kongu a Tchaj-wanu. Monitorovací systém Číny se vypořádat s korupcí státních úředníků. Nabízíme také postgraduální diplom ve veřejné správě: studenti sledují stejný program studia jako magisterských studentů, ale nepodnikají disertaci. Diplom studenti mohou přenést do kurzu Masters, pokud vykonávají uspokojivě v prvním semestru (pokud na plný úvazek), nebo v prvním akademickém roce (pokud na částečný úvazek). Základní moduly Disertační práce (60 kreditů) Veřejná správa a správa (30 kreditů) Vedení, strategie a výkonnost ve veřejném sektoru (20 kreditů) Výzkumné metody a výzkum Management (20 kreditů) Správa Lidé (10 kreditů) Analýza údajů: pojmů a teorií (10 kreditů) Veřejný sektor Finanční management (10 kreditů) Volitelné moduly Studenti se také musí vzít dvě 10-úvěr volitelných modulů od těch, k dispozici ve škole. Kariéra Absolventi MPA úspěšně pokračovat kariéru ve veřejném a neziskovém sektoru manažerů a politických analytiků. MPA se rychle stává standardem globálním kvalifikace pro státní zaměstnance. Podnik postgraduální práce podporuje mnoho životně důležité dovednosti a může vám náskok na trhu práce. Studium na této úrovni umožňuje rozvíjet vlastnosti self-disciplíny a self-motivace, které jsou nezbytné pro zaměstnání v celé řadě různých oblastí. Postgraduální titul od instituce, jako je The University of Nottingham ukazuje potenciální zaměstnavatele, že jste inteligentní, pracovitý jednotlivec, který je jasný a dostatečně flexibilní, aby provedla jakoukoli formu specifického profesního vzdělávání. Vstupní požadavky: 2.2 (Lower 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Politiky A Mezinárodních Vztahů MRes

Online & Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2  August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

MRes dává studentům příležitost sledovat program nezávislé studie v odborném předmětu podle svého výběru. [+]

MRes dává studentům příležitost sledovat program nezávislé studie v odborném předmětu podle svého výběru. Struktura programu je navržen tak, aby studentům, aby flexibilní a příjemný výzkumný projekt. Jádrem stupně je disertační práce 30.000 až 35.000, slovo výzkum založený. K dispozici je možnost kombinovat tuto práci s odbornými školení v zvolené předmětné oblasti (mezinárodních vztahů, diplomacie, bezpečnostních studií, Asie-Pacifik studia, evropská integrace, komparativní politologie, politické teorie), ze široké škály možností dostupných v tomto a jiné školy, a druhový výzkumné metody vzdělávání. Oblasti dohledu Škola politologie a mezinárodních vztahů je hrdá na své rozsáhlé odborné znalosti dohlížet na doktorských tématech pokrývajících tři hlavní dílčí pole komparativní politologie, mezinárodních vztahů a politické teorie. IT zařízení Kromě IT zařízení poskytovaných na univerzitě, škola nabízí všechny na plný úvazek postgraduální výzkumné zapsaných studentů se školou svou vlastní pracovní plochu v místnostech určených pro použití v oblasti výzkumu studentů. Studenti jsou poskytovány s počítačem, tisk a kopírovací zařízení a jsou uvedeny velkorysou tisk a kopírovací příspěvek. Kolokvium Škola provozuje týdenní kolokvium pro postgraduální studenty, výzkumné dává studentům příležitost prezentovat své práce před ostatními výzkumu studentů a zaměstnanců s podobnými výzkumnými zájmy na jejich vlastní. Výzkumné semináře Škola provozuje výzkumné semináře pro zaměstnance a postgraduálních výzkumných studentů. Studenti jsou povinni se stali členy jedné nebo více z výzkumných center školy. Výzkumná centra nabízejí široký program workshopů, čtení skupiny, rozhovory a konference. Výuka zkušenosti S ohledem na možný budoucí kariéru v akademické obce, postgraduální výzkum jsou studenti vyzývají, aby přijaly některé vysokoškolské výuky v jejich druhém a / nebo třetím roce postgraduální výzkumu. Graduate School na University běží školení vztahující se k výuce - studenti, kteří se chtějí učit se žádají, aby absolvovat řadu z nich v průběhu prvního roku jejich postgraduální výzkumné studie. Průměrný nástupní plat a kariérní postup V roce 2014, 92,9% z doktorandů ve škole, kteří byli k dispozici pro zaměstnání měli zajištěné zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia. Průměrný nástupní plat byl £ 22.409 s nejvyšší bytí £ 29000. * * Známé turistické destinace na plný úvazek domů a doktorandů EU, 2013/14. Možnosti kariéry a zaměstnatelnost Ti, kteří zabírají vědeckou aspiranturu příležitost s námi bude nejen dostávat podporu, pokud jde o úzkém kontaktu s orgány dohledu a specifického vzdělávání v souvislosti s vaší oblasti výzkumu, budete také těžit z vyhrazeného poradenstvím od našich Kariéra a zaměstnatelnost Service. Individuální poradenství schůzky, řízení kariéry program školení, přístup ke zdrojům a pozvánky na akce, včetně dovedností dílen a veletrhy pracovních příležitostí jsou jen některé ze způsobů, v nichž vám mohou pomoci rozvíjet svůj plný potenciál, ať už se rozhodnete pokračovat v akademickém prostředí nebo jsou při pohledu na možnosti mimo akademické obce. [-]

MSc

Aplikované Ekonomie A Finanční Ekonomika Msc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

Kurz MSc aplikované ekonomie a finanční ekonomika poskytuje solidní znalost technik používaných k analýze finančních a měnových otázek a schopnost je aplikovat. Studenti budou zkoumat základní aspekty mikroekonomické teorie a zkoumat základ teorie spotřebitele, stejně jako celou řadu klíčových oblastí v makroekonomice, důležité jak pro model budování politiky a analýzu. [+]

Aplikované ekonomie a finanční ekonomie MSc Kurz MSc aplikované ekonomie a finanční ekonomika poskytuje solidní znalost technik používaných k analýze finančních a měnových otázek a schopnost je aplikovat. Studenti budou zkoumat základní aspekty mikroekonomické teorie a zkoumat základ teorie spotřebitele, stejně jako celou řadu klíčových oblastí v makroekonomice, důležité jak pro model budování politiky a analýzu. Studenti těžit z výuky a dohledu od akademiků, které mají z první ruky zkušenosti s aplikací ekonomie na reálných problémů, budou moci zabývat tématy v hospodářské politice na národní i mezinárodní úrovni. Teoretické znalosti je podporována školení v oblasti shromažďování, používání, prezentaci a interpretaci ekonomických dat, včetně časových řad, průřezu, finanční ekonometrie a panelových dat. Za účelem doplnění, se studenti učí, jak používat ekonometrických softwarových balíčků pomoci s analýzou dat, získávání dovedností shromažďovat a budovat nové zdroje údajů. Na konci programu budete moci přečíst a porozumět současným i klasické výzkumných prací v oblasti finanční ekonomie a bude mít obdržel one-to-one pokyny, které vám umožní dokončit svůj první finance výzkumný projekt. Klíčová fakta Nottingham získal co nejvyšší skóre v poslední vyučovací přezkoumání agentura Quality Assurance Nejnovější Tilburg žebříčku ekonomických resortů staví školní 6. ve Velké Británii, 13. v Evropě a 36. ve světě Jsme zařadil na 6. místě mezi ekonomickými odděleními ve Velké Británii pro výzkum síly v posledním Research Excellence Framework informace o předmětu Tento jeden rok plný úvazek program vyžaduje, aby studenti dokončit 120 kreditů z jádra a volitelných modulů dříve než přikročí k dohledem disertační práce 60 kreditů. To bude vybrán vás odrážet vaše zájmy výzkumu. Obdržíte one-to-one dohled akademik, který má zájem o výzkum v této oblasti, které poskytují příležitost pro studium a výzkum téma do hloubky s odborným vedením a podporu. Budete také podporován modulem Ekonomický výzkum metodiky, která poskytuje jak metodické a praktické pokyny pro svůj disertační práce. Moduly jsou hodnoceny zejména vyšetření na konci semestru, ve kterém je modul učil. Některé moduly jsou také hodnocena v kurzu. Moduly Hlavní moduly Analýzu hospodářské politiky Analýza ekonomických dat Ekonomika domácnost financí Ekonomika Corporate Finance Micro-ekonomickou analýzu Makroekonomická analýza Ekonomický výzkum Metodologie MSc disertační práce: Ekonomika Volitelné moduly Peněžní teorie a praxe ADVANCED makroekonomie Hospodářský růst v teorii a praxi Obchodní analýza a politika Analýza Rozvojová politika Rozvojové Mikroekonomie Mezinárodní Makroekonomie Mezinárodní obchod Teorie Advanced Micro-ekonomické teorie Průmyslové Organizace Veřejná ekonomika Behaviorální Ekonomická teorie Experimentální metody v ekonomii Aplikovaná Behaviorální ekonomie Moduly nabízíme, jsou inspirovány výzkumnými zájmy našich zaměstnanců av důsledku toho se může změnit z důvodů, například výzkum vývoji nebo legislativních změn. Tento seznam je příkladem typických modulů, které nabízíme, není konečný seznam. Budete napsat disertaci dohledem nad letním období na téma vašeho výběru vztahující se k aplikované ekonomie. Kariéra Kurz MSc Ekonomika a finanční ekonomika je obzvlášť důležité, pokud chcete provádět výzkum na úrovni PhD, který nabízí vynikající odrazový můstek do výzkumné činnosti. S více než 39.000 studentů z více než 150 zemí a dvou zámořských areálech, Nottingham je skutečně globální univerzita. Jsme jedním z předních institucí, na něž postgraduální zaměstnavateli, překonal Oxford, Cambridge a dalších předních univerzit. * Naše magisterské programy poskytují odborné dovednosti v oblasti teoretické a empirické ekonomii, které vám bude velmi žádaný v dnešním konkurenčním práce Arena. Budete absolvovat s odbornými znalostmi a vědomím, že zařídíme pro celou řadu rolí, přičemž jen některé z našich absolventů řadu míst, včetně: Globální stratég pro Organizační chování s vedoucí marketingové poradenství ve Velké Británii Asistent ekonom HM Treasury Analytik pro strategii Infrastructure tým KPMG * Vysoké letáky Research 2015. vstupní požadavky: 2,1 (Horní stupeň druhé třídy vyznamenání nebo mezinárodní ekvivalent) s významným podílem ekonomiky IELTS: 6,5 (s ne méně než 6,0 v každém prvku) [-]

Aplikované Ekonomie Msc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

Aplikovaná MSc ekonomie program je určen pro studenty, kteří chtějí uplatnit pokročilé úrovni znalosti z ekonomie na praktických a politických otázkách. Kurz je speciálně navržen tak, aby vám vybavit analytické schopnosti pro ekonomickou analýzu a schopnost je aplikovat ... [+]

Aplikované ekonomie MSc Kurz MSc aplikované ekonomie je ideální pro studenty, kteří chtějí uplatnit své pokročilé znalosti ekonomie na praktické a politických otázkách. Budete se seznámí s příslušnými matematicko-statistických metod, a naučit se používat pokročilé analytické metody na problematiku aplikované ekonomie a hospodářské politiky. Studenti mají přístup k nejnovějším softwarových balíků ekonometrických podpořit jejich analýzu dat, a bude těžit z výuky a dohledu, z akademických pracovníků, kteří mají z první ruky zkušenosti s aplikací ekonomie na reálných problémů. Klíčová fakta Nottingham získal co nejvyšší skóre v poslední vyučovací přezkoumání agentura Quality Assurance Nejnovější Tilburg žebříčku ekonomických resortů staví školní 6. ve Velké Británii, 13. v Evropě a 36. ve světě Jsme zařadil na 6. místě mezi ekonomickými odděleními ve Velké Británii pro výzkum síly v posledním Research Excellence Framework informace o předmětu Tento jeden rok plný úvazek program vyžaduje, aby studenti dokončit 120 kreditů z jádra a volitelných modulů dříve než přikročí k dohledem disertační práce 60 kreditů. To bude vybrán vás odrážet vaše zájmy výzkumu. Obdržíte one-to-one dohled akademik, který má zájem o výzkum v této oblasti, které poskytují příležitost pro studium a výzkum téma do hloubky s odborným vedením a podporu. Budete také podporován modulem Ekonomický výzkum metodiky, která poskytuje jak metodické a praktické pokyny pro svůj disertační práce. Jádro moduly na tomto kurzu poskytne solidní základy v ekonomické analýzy, spíše než teorie, a široká škála možností aplikované ekonomie jsou k dispozici ve druhém pololetí. Moduly jsou hodnoceny zejména vyšetření na konci semestru, ve kterém je modul učil. Některé moduly jsou také hodnocena v kurzu. Moduly Hlavní moduly Analýzu hospodářské politiky Analýza ekonomických dat Hospodářský růst v teorii a praxi Obchodní analýza a politika Analýza Rozvojová politika Rozvojové Mikroekonomie Ekonomika domácnost financí Ekonomika Corporate Finance Experimentální metody v ekonomii Aplikovaná Behaviorální ekonomie Micro-ekonomickou analýzu Makroekonomická analýza Ekonomický výzkum Metodologie MSc disertační práce: Ekonomika Volitelné moduly Mezinárodní Makroekonomie Mezinárodní obchod Teorie Advanced Micro-ekonomické teorie Průmyslové Organizace Veřejná ekonomika ADVANCED makroekonomie Peněžní teorie a praxe Behaviorální Ekonomická teorie Moduly nabízíme, jsou inspirovány výzkumnými zájmy našich zaměstnanců av důsledku toho se může změnit z důvodů, například výzkum vývoji nebo legislativních změn. Tento seznam je příkladem typických modulů, které nabízíme, není konečný seznam. Budete napsat disertaci dohledem nad letním období na téma vašeho výběru vztahující se k aplikované ekonomie. Kariéra Kurz MSc aplikované ekonomie je zvláště užitečné pro ty, kteří chtějí pracovat jako profesionální ekonomové v soukromém nebo veřejném sektoru. S více než 39.000 studentů z více než 150 zemí a dvou zámořských areálech, Nottingham je skutečně globální univerzita. Jsme jedním z předních institucí, na něž postgraduální zaměstnavateli, překonal Oxford, Cambridge a dalších předních univerzit. * Naše magisterské programy poskytují odborné dovednosti v oblasti teoretické a empirické ekonomii, které vám bude velmi žádaný v dnešním konkurenčním práce Arena. Budete absolvovat s odbornými znalostmi a vědomím, že zařídíme pro celou řadu rolí, přičemž jen některé z našich absolventů řadu míst, včetně: Globální stratég pro Organizační chování s vedoucí marketingové poradenství ve Velké Británii Asistent ekonom HM Treasury Analytik pro strategii Infrastructure tým KPMG * Vysoké letáky Research 2015. vstupní požadavky: 2,1 (Horní stupeň druhé třídy vyznamenání nebo mezinárodní ekvivalent) s významným podílem ekonomiky IELTS: 6,5 (s ne méně než 6,0 v každém prvku) [-]

Behaviorální Ekonomie Msc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

Behaviorální ekonomie je rychle se rozvíjející obor, zkoumající lidský a sociální faktory ovlivňující rozhodnutí učiněná spotřebiteli, dlužníky a investory. Náš přístup na výzkum vedl k výuce zaručuje vzrušující a náročné zkušenosti, které poskytují dovednosti, které potřebujete k pokroku jako profesionální ekonom nebo akademický výzkumník. [+]

Behaviorální ekonomie MSc Behaviorální ekonomie je rychle se rozvíjející obor, zkoumající lidský a sociální faktory ovlivňující rozhodnutí učiněná spotřebiteli, dlužníky a investory. Náš přístup na výzkum vedl k výuce zaručuje vzrušující a náročné zkušenosti, které poskytují dovednosti, které potřebujete k pokroku jako profesionální ekonom nebo akademický výzkumník. Na konci programu budete moci přečíst a porozumět současným i klasické výzkumných prací v oblasti behaviorální ekonomie a bude mít obdržel one-to-one pokyny, které vám umožní dokončit svůj první behaviorální výzkumný projekt či experiment. Obsah kurzu je informován předních světových průzkum Centra pro rozhodnutí výzkum a experimentální ekonomie (CEDEX). Dozvíte se o experimentálních metod používaných našimi výzkumnými pracovníky, spolu s využitím naší Cedex počítačovou učebnu pro provádění ekonomických experimentů. Ty jsou také zváni k účasti na workshopy a semináře, které jsou pořádány v centru, mezi něž patří reproduktory z celého světa. Klíčová fakta Nottingham patří 3. místo na světě pro behaviorální ekonomie v žebříčku RePEc Nottingham získal co nejvyšší skóre v poslední vyučovací přezkoumání agentura Quality Assurance Nejnovější Tilburg žebříčku ekonomických resortů staví školní 6. ve Velké Británii, 13. v Evropě a 36. ve světě zařadil My 6. Mezi ekonomických útvarů ve Velké Británii pro výzkum síly v posledním Research Excellence Framework informace o předmětu Tento jeden rok plný úvazek program vyžaduje, aby studenti dokončit 120 kreditů z jádra a volitelných modulů dříve než přikročí k dohledem disertační práce 60 kreditů. To bude vybrán vás odrážet vaše zájmy výzkumu. Obdržíte one-to-one dohled akademik, který má zájem o výzkum v této oblasti, které poskytují příležitost pro studium a výzkum téma do hloubky s odborným vedením a podporu. Budete také podporován modulem Ekonomický výzkum metodiky, která poskytuje jak metodické a praktické pokyny pro svůj disertační práce. Moduly jsou hodnoceny zejména vyšetření na konci semestru, ve kterém je modul učil. Některé moduly jsou také hodnocena v kurzu. Moduly Hlavní moduly Behaviorální Ekonomická teorie Experimentální metody v ekonomii Mikroekonomické teorie makroekonomické teorie ekonometrický Theory Analýza ekonomických dat Ekonomický výzkum Metodologie MSc disertační práce: Ekonomika Volitelné moduly Aplikovaná Behaviorální ekonomie Advanced Micro-ekonomické teorie Průmyslové Organizace Veřejná ekonomika ADVANCED makroekonomie Mezinárodní Makroekonomie Peněžní teorie a praxe Mezinárodní obchod Teorie Obchodní analýza a politika Hospodářský růst v teorii a praxi Analýza Rozvojová politika Rozvojové Mikroekonomie Ekonomika domácnost financí Ekonomika Corporate Finance Časové řady Ekonometrie Finanční a Makro ekonometrie Aplikovaná Microeconometrics Moduly nabízíme, jsou inspirovány výzkumnými zájmy našich zaměstnanců av důsledku toho se může změnit z důvodů, například výzkum vývoji nebo legislativních změn. Tento seznam je příkladem typických modulů, které nabízíme, není konečný seznam. Budete napsat disertaci dohledem nad letním období na téma dle Vašeho výběru v souvislosti s behaviorální ekonomie. Kariéra Kurz MSc Behaviorální ekonomie nabízí ideální trasu pro absolventy kteří mají v úmyslu provádět výzkum PhD v chování nebo experimentální ekonomie. To je také užitečné pro vstup na širokou škálu kariéry, a to zejména v oblasti financí. S více než 39.000 studentů z více než 150 zemích a dvou zámořských areálech, Nottingham je skutečně globální univerzita. Jsme jedním z předních institucí, na něž postgraduální zaměstnavateli, překonal Oxford, Cambridge a dalších předních univerzit. * Naše magisterské programy poskytují odborné dovednosti v oblasti teoretické a empirické ekonomii, které vám bude velmi žádaný v dnešním konkurenčním práce Arena. Budete absolvovat s odbornými znalostmi a vědomím, že zařídíme pro celou řadu rolí, přičemž jen některé z našich absolventů řadu míst, včetně: Globální stratég pro Organizační chování s vedoucí marketingové poradenství ve Velké Británii Asistent ekonom HM Treasury Analytik pro strategii Infrastructure tým KPMG * Vysoké letáky Research 2015. vstupní požadavky: 2,1 (Horní stupeň druhé třídy vyznamenání nebo mezinárodní ekvivalent) s významným podílem ekonomiky IELTS: 6,5 (s ne méně než 6,0 v každém prvku) [-]

Ekonomie A Ekonometrie Msc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

Tento kurz poskytuje pevný základ v současné ekonometrické teorie a odborné znalosti aplikovat tuto teorii k analýze ekonomických dat. Je navržen tak, aby vlak vás v používání analytických a kvantitativních metod v zkoumání ekonomických otázek, které poskytují vzdělávání v oblasti výzkumu na úrovni potřebné k postupu do PhD programu. [+]

Ekonomie a ekonometrie MSc Tento kurz poskytuje pevný základ v současné ekonometrické teorie a odborné znalosti aplikovat tuto teorii k analýze ekonomických dat. Je navržen tak, aby vlak vás v používání analytických a kvantitativních metod v zkoumání ekonomických otázek, které poskytují vzdělávání v oblasti výzkumu na úrovni potřebné k postupu do PhD programu. Náš přístup na výzkum vedl k výuce zaručuje vzrušující a náročné zkušenosti, které poskytují dovednosti, které potřebujete k pokroku jako profesionální ekonom nebo akademický výzkumník. Program je ovlivňován prací akademiků v Granger Centra pro časové řady ekonometrie - včetně nositele Nobelovy ceny a Nottingham absoloventka, sir Clive Granger. Centrum bylo založeno v roce 2006 s cílem vyvíjet a distribuovat výzkum v teoretických i aplikovaných časových řad ekonometrické analýzy, včetně metod datových panel. Na konci programu budete moci přečíst a porozumět současným i klasické výzkumných prací v ekonometrie a aplikované ekonometrie a bude mít obdržel one-to-one pokyny, které vám umožní dokončit svůj první ekonometrie výzkumný projekt. Klíčová fakta School of Economics sídlí v budově sir Clive Granger, pojmenoval vítěze 2003 Nobelovy ceny za ekonomii, a školní absoloventka Nottingham získal co nejvyšší skóre v poslední vyučovací přezkoumání agentura Quality Assurance Nejnovější Tilburg žebříčku ekonomických resortů staví školní 6. ve Velké Británii, 13. v Evropě a 36. ve světě Jsme zařadil na 6. místě mezi ekonomickými odděleními ve Velké Británii pro výzkum síly v posledním Research Excellence Framework informace o předmětu Tento jeden rok plný úvazek program vyžaduje, aby studenti dokončit 120 kreditů z jádra a volitelných modulů dříve než přikročí k dohledem disertační práce 60 kreditů. To bude vybrán vás odrážet vaše zájmy výzkumu. Obdržíte one-to-one dohled akademik, který má zájem o výzkum v této oblasti, které poskytují příležitost pro studium a výzkum téma do hloubky s odborným vedením a podporu. Budete také podporován modulem Ekonomický výzkum metodiky, která poskytuje jak metodické a praktické pokyny pro svůj disertační práce. Moduly jsou hodnoceny zejména vyšetření na konci semestru, ve kterém je modul učil. Některé moduly jsou také hodnocena v kurzu. Moduly Hlavní moduly ekonometrický Theory Analýza ekonomických dat Časové řady Ekonometrie Aplikovaná Microeconometrics Mikroekonomické teorie makroekonomické teorie Ekonomický výzkum Metodologie MSc disertační práce: Ekonomika Volitelné moduly Finanční a Makro ekonometrie Advanced Micro-ekonomické teorie Průmyslové Organizace Veřejná ekonomika ADVANCED makroekonomie Mezinárodní Makroekonomie Peněžní teorie a praxe Mezinárodní obchod Teorie Obchodní analýza a politika Hospodářský růst v teorii a praxi Analýza Rozvojová politika Rozvojové Mikroekonomie Ekonomika domácnost financí Ekonomika Corporate Finance Behaviorální Ekonomická teorie Experimentální metody v ekonomii Aplikovaná Behaviorální ekonomie Moduly nabízíme, jsou inspirovány výzkumnými zájmy našich zaměstnanců av důsledku toho se může změnit z důvodů, například výzkum vývoji nebo legislativních změn. Tento seznam je příkladem typických modulů, které nabízíme, není konečný seznam. Budete napsat disertaci dohledem nad letním období na téma podle svého výběru na základě teoretických nebo aplikované ekonometrie. Kariéra Kurz MSc ekonomie a ekonometrie je obzvlášť důležité, pokud chcete provádět výzkum na úrovni PhD, poskytují vynikající odrazový můstek do výzkumné činnosti. S více než 39.000 studentů z více než 150 zemí a dvou zámořských areálech, Nottingham je skutečně globální univerzita. Jsme jedním z předních institucí, na něž postgraduální zaměstnavateli, překonal Oxford, Cambridge a dalších předních univerzit. * Naše magisterské programy poskytují odborné dovednosti v oblasti teoretické a empirické ekonomii, které vám bude velmi žádaný v dnešním konkurenčním práce Arena. Budete absolvovat s odbornými znalostmi a vědomím, že zařídíme pro celou řadu rolí, přičemž jen některé z našich absolventů řadu míst, včetně: Globální stratég pro Organizační chování s vedoucí marketingové poradenství ve Velké Británii Asistent ekonom HM Treasury Analytik pro strategii Infrastructure tým KPMG * High Fliers Research, 2015. Vstupní požadavky: 2.1 (Horní druhé třídy diplom nebo mezinárodní ekvivalent) s významným podílem ekonomie IELTS: 6,5 (s ne méně než 6,0 v každém prvku) [-]

Ekonomie A Mezinárodní Ekonomie Msc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

MSc ekonomie a mezinárodní ekonomie je ovlivněna práce Nottingham Centra pro výzkum globalizace a hospodářská politika (GEP). Centrum je jedním z předních evropských výzkumných skupin studuje příčiny a důsledky globalizace a její akademici radil pokladny, Světovou banku a Světovou obchodní organizaci. [+]

Ekonomika a International Economics MSc MSc ekonomie a mezinárodní ekonomie je ovlivněna práce Nottingham Centra pro výzkum globalizace a hospodářská politika (GEP). Centrum je jedním z předních evropských výzkumných skupin studuje příčiny a důsledky globalizace a její akademici radil pokladny, Světovou banku a Světovou obchodní organizaci. Kurz je zaměřen na mezinárodní ekonomii, a zároveň poskytuje pevný základ ve využívání analytických a kvantitativních metod při zkoumání ekonomických problémů. Je navržen tak, aby vzdělávání v oblasti výzkumu na úrovni potřebné k postupu do PhD programu. Prostřednictvím specializovaných modulů v mezinárodní makroekonomie a mezinárodní obchod teorie, vás naučí aplikovat a rozvíjet své analytické a kvantitativní schopnosti vyvinuté v základních kurzů, a aby přijaly další možnosti v oblastech, které povedou k posílení těchto dovedností pro posuzování mezinárodních ekonomických problémů. Na konci programu budete moci přečíst a porozumět současným i klasické výzkumných prací v oblasti mezinárodní ekonomie a obdrželi one-to-one vedení, které vám umožní dokončit svůj první výzkumný projekt na téma, které by mohly zahrnovat mezinárodní obchod, přímé zahraniční investice a migrace. Klíčová fakta GEP je největším a jedním z nejúspěšnějších center pro výzkum globalizace v Evropě a ve světě, zařadil 4th v Británii pro výzkum mezinárodního obchodu RePEc Nottingham získal co nejvyšší skóre v poslední vyučovací přezkoumání agentura Quality Assurance Nejnovější Tilburg žebříčku ekonomických resortů staví školní 6. ve Velké Británii, 13. v Evropě a 36. ve světě Jsme zařadil na 6. místě mezi ekonomickými odděleními ve Velké Británii pro výzkum síly v posledním Research Excellence Framework informace o předmětu Tento jeden rok plný úvazek program vyžaduje, aby studenti dokončit 120 kreditů z jádra a volitelných modulů dříve než přikročí k dohledem disertační práce 60 kreditů. To bude vybrán vás odrážet vaše zájmy výzkumu. Obdržíte one-to-one dohled akademik, který má zájem o výzkum v této oblasti, které poskytují příležitost pro studium a výzkum téma do hloubky s odborným vedením a podporu. Budete také podporován modulem Ekonomický výzkum metodiky, která poskytuje jak metodické a praktické pokyny pro svůj disertační práce. Moduly jsou hodnoceny zejména vyšetření na konci semestru, ve kterém je modul učil. Některé moduly jsou také hodnocena v kurzu. Moduly Hlavní moduly Mezinárodní Makroekonomie Mezinárodní obchod Teorie Mikroekonomické teorie makroekonomické teorie ekonometrický Theory Analýza ekonomických dat Ekonomický výzkum Metodologie MSc disertační práce: Ekonomika Volitelné moduly Obchodní analýza a politika Hospodářský růst v teorii a praxi Analýza Rozvojová politika Rozvojové Mikroekonomie Advanced Micro-ekonomické teorie Průmyslové Organizace Veřejná ekonomika ADVANCED makroekonomie Peněžní teorie a praxe Ekonomika domácnost financí Ekonomika Corporate Finance Časové řady Ekonometrie Aplikovaná Microeconometrics Finanční a Makro ekonometrie Behaviorální Ekonomická teorie Experimentální metody v ekonomii Aplikovaná Behaviorální ekonomie Moduly nabízíme, jsou inspirovány výzkumnými zájmy našich zaměstnanců av důsledku toho se může změnit z důvodů, například výzkum vývoji nebo legislativních změn. Tento seznam je příkladem typických modulů, které nabízíme, není konečný seznam. Budete napsat disertaci dohledem nad letním období na téma dle Vašeho výběru v souvislosti s mezinárodní ekonomie. Kariéra Kurz MSc Economics and International Economics je obzvlášť důležité, pokud chcete provádět výzkum na úrovni PhD, poskytují vynikající odrazový můstek do výzkumné činnosti. S více než 39.000 studentů z více než 150 zemí a dvou zámořských areálech, Nottingham je skutečně globální univerzita. Jsme jedním z předních institucí, na něž postgraduální zaměstnavateli, překonal Oxford, Cambridge a dalších předních univerzit. * Naše magisterské programy poskytují odborné dovednosti v oblasti teoretické a empirické ekonomii, které vám bude velmi žádaný v dnešním konkurenčním práce Arena. Budete absolvovat s odbornými znalostmi a vědomím, že zařídíme pro celou řadu rolí, přičemž jen některé z našich absolventů řadu míst, včetně: Globální stratég pro Organizační chování s vedoucí marketingové poradenství ve Velké Británii Asistent ekonom HM Treasury Analytik pro strategii Infrastructure tým KPMG * Vysoké letáky Research 2015 vstupní požadavky: 2,1 (Horní stupeň druhé třídy vyznamenání nebo mezinárodní ekvivalent) s významným podílem ekonomiky IELTS: 6,5 (s ne méně než 6,0 v každém prvku) [-]

Ekonomie Msc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

Kurz MSc Economics poskytuje technické nástroje nutné k pochopení a rozvíjení mikroekonomické a makroekonomické modely, zatímco vybudování komplexní znalosti ekonometrických technik. [+]

Ekonomie MSc Kurz MSc Economics poskytuje technické nástroje nutné k pochopení a rozvíjení mikroekonomické a makroekonomické modely, zatímco vybudování komplexní znalosti ekonometrických technik. Tento kurz vystavuje studenty do současného ekonomického myšlení a maximalizuje škálu specializovaných témat, ekonomických, které jsou k dispozici ke studiu. Náš přístup na výzkum vedl k výuce zaručuje vzrušující a náročné zkušenosti, které poskytují dovednosti, které potřebujete k pokroku jako profesionální ekonom nebo akademický výzkumník. Na konci programu budete moci přečíst a porozumět současným i klasické výzkumné práce v ekonomice. teoretické znalosti studentů je podporováno s hands-on školení v používání, prezentaci a interpretaci ekonomických dat, který zahrnuje zkoumání řadou pokročilých ekonometrických softwarových balíků. Rozsah volitelných modulů nabízených umožňuje studentům přizpůsobit své studium tak, aby vyhovovaly jejich zájmům, zatímco náš přístup na výzkum vedl k výuce zaručuje vzrušující a náročné zkušenosti, které poskytují dovednosti, které potřebujete k pokroku jako profesionální ekonom nebo akademický výzkumník. Obsah dohled a samozřejmě pro program zajišťuje předních světových výzkumů našich výzkumných center, včetně těch v behaviorální ekonomie, mezinárodní ekonomie, ekonometrie časových řad politické ekonomie a rozvojové ekonomiky. Klíčová fakta To je vlajkovou lodí ekonomika spuštění programu School of Economics Nottingham získal co nejvyšší skóre v poslední vyučovací přezkoumání agentura Quality Assurance Nejnovější Tilburg žebříčku ekonomických resortů staví školní 6. ve Velké Británii, 13. v Evropě a 36. ve světě Jsme zařadil na 6. místě mezi ekonomickými odděleními ve Velké Británii pro výzkum síly v posledním Research Excellence Framework informace o předmětu Tento jeden rok plný úvazek program vyžaduje, aby studenti dokončit 120 kreditů z jádra a volitelných modulů dříve než přikročí k dohledem disertační práce 60 kreditů. To bude vybrán vás odrážet vaše zájmy výzkumu. Obdržíte one-to-one dohled akademik, který má zájem o výzkum v této oblasti, které poskytují příležitost pro studium a výzkum téma do hloubky s odborným vedením a podporu. Budete také podporován modulem Ekonomický výzkum metodiky, která poskytuje jak metodické a praktické pokyny pro svůj disertační práce. Moduly jsou hodnoceny zejména vyšetření na konci semestru, ve kterém je modul učil. Některé moduly jsou také hodnocena v kurzu. Moduly Hlavní moduly Mikroekonomické teorie makroekonomické teorie ekonometrický Theory Analýza ekonomických dat A to buď: Advanced mikroekonomické teorie nebo Advanced makroekonomické teorie A to buď: Time-Series ekonometrie nebo Aplikovaná Microeconometrics Plus: Ekonomický výzkum Metodologie MSc disertační práce: Ekonomika Volitelné moduly Průmyslové Organizace Veřejná ekonomika Mezinárodní Makroekonomie Peněžní teorie a praxe Mezinárodní obchod Teorie Obchodní analýza a politika Hospodářský růst v teorii a praxi Analýza Rozvojová politika Rozvojové Mikroekonomie Ekonomika domácnost financí Ekonomika Corporate Finance Finanční a Macroeconometrics Behaviorální Ekonomická teorie Experimentální metody v ekonomii Aplikovaná Behaviorální ekonomie Moduly nabízíme, jsou inspirovány výzkumnými zájmy našich zaměstnanců av důsledku toho se může změnit z důvodů, například výzkum vývoji nebo legislativních změn. Tento seznam je příkladem typických modulů, které nabízíme, není konečný seznam. Budete napsat disertaci dohledem nad letním období na téma dle Vašeho výběru v souvislosti s Economics. Kariéra Kurz MSc Ekonomika je obzvláště důležité, pokud chcete provádět výzkum na úrovni PhD, poskytují vynikající odrazový můstek do výzkumné činnosti. S více než 39.000 studentů z více než 150 zemí a dvou zámořských areálech, Nottingham je skutečně globální univerzita. Jsme jedním z předních institucí, na něž postgraduální zaměstnavateli, překonal Oxford, Cambridge a dalších předních univerzit. * Naše magisterské programy poskytují odborné dovednosti v oblasti teoretické a empirické ekonomii, které vám bude velmi žádaný v dnešním konkurenčním práce Arena. Budete absolvovat s odbornými znalostmi a vědomím, že zařídíme pro celou řadu rolí, přičemž jen některé z našich absolventů řadu míst, včetně: Globální stratég pro Organizační chování s vedoucí marketingové poradenství ve Velké Británii Asistent ekonom HM Treasury Analytik pro strategii Infrastructure tým KPMG * Vysoké letáky Research 2015. vstupní požadavky: 2,1 (Horní stupeň druhé třídy vyznamenání nebo mezinárodní ekvivalent) s významným podílem ekonomiky IELTS: 6,5 (s ne méně než 6,0 v každém prvku) [-]

Ekonomika A Finanční Ekonomika Msc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

Kurz je speciálně navržen tak, aby vlak vás v používání analytických a kvantitativních metod v posuzování ekonomické otázky a poskytovat vzdělávání v oblasti výzkumu na úrovni potřebné k postupu do PhD. [+]

Ekonomika a finanční ekonomie MSc V posledních dvou desetiletích došlo k dramatickému změnu v ekonomické teorii finančních trhů. Tento kurz se zabývá současných teorií, a zároveň poskytuje studentům odborné přípravy výzkumných pracovníků a základních dovedností a technik potřebných pro analytickou práci na finančních trzích. Program je ovlivňován prací akademiků v Centru pro finance, kredity a makroekonomie (CFCM), který se zaměřuje na problémy vyplývající z fungování finančních trhů, zadlužení domácností a firemních financí. To také zkoumá mechanismy transmisi měnové politiky prostřednictvím úvěrových kanálů, zejména je-li úvěr omezen. Kurz je speciálně navržen tak, aby vlak vás v používání analytických a kvantitativních metod v posuzování ekonomické otázky a poskytovat vzdělávání v oblasti výzkumu na úrovni potřebné k postupu do PhD. Na konci programu budete moci přečíst a porozumět současným i klasické výzkumných prací v oblasti finanční ekonomie a bude mít obdržel one-to-one pokyny, které vám umožní dokončit svůj první finance výzkumný projekt. Klíčová fakta Výzkumní pracovníci v CFCM poskytly akademické poradenství centrálními bankami po celém finančních regulátorů po celém světě, včetně Bank of England a ve Spojeném království Financial Services Authority Nottingham získal co nejvyšší skóre v poslední vyučovací přezkoumání agentura Quality Assurance Nejnovější Tilburg žebříčku ekonomických resortů staví školní 6. ve Velké Británii, 13. v Evropě a 36. ve světě Jsme zařadil na 6. místě mezi ekonomickými odděleními ve Velké Británii pro výzkum síly v posledním Research Excellence Framework informace o předmětu Tento jeden rok plný úvazek program vyžaduje, aby studenti dokončit 120 kreditů z jádra a volitelných modulů dříve než přikročí k dohledem disertační práce 60 kreditů. To bude vybrán vás odrážet vaše zájmy výzkumu. Obdržíte one-to-one dohled akademik, který má zájem o výzkum v této oblasti, které poskytují příležitost pro studium a výzkum téma do hloubky s odborným vedením a podporu. Budete také podporován modulem Ekonomický výzkum metodiky, která poskytuje jak metodické a praktické pokyny pro svůj disertační práce. V návaznosti na základní ekonomické teorie modulu, tento kurz poskytuje specializované moduly na finanční ekonomie a finanční ekonometrie. Je zde také možnost vybrat moduly v rozhodování za rizika a nejistoty, opcí a futures trzích a Behaviorální finance. Moduly jsou hodnoceny zejména vyšetření na konci semestru, ve kterém je modul učil. Některé moduly jsou také hodnocena v kurzu. Moduly Hlavní moduly Analýza ekonomických dat Ekonomický výzkum Metodologie ekonometrický Theory Ekonomika Corporate Finance Finanční a Makro ekonometrie makroekonomické teorie Mikroekonomické teorie MSc disertační práce: Ekonomika Volitelné moduly ADVANCED makroekonomie Aplikovaná Microeconometrics Advanced Micro-ekonomické teorie Aplikovaná Behaviorální ekonomie Behaviorální Ekonomická teorie Rozvojové Mikroekonomie Analýza Rozvojová politika Ekonomika domácnost financí Hospodářský růst v teorii a praxi Experimentální metody v ekonomii Průmyslové Organizace Mezinárodní Makroekonomie Mezinárodní obchod Teorie Peněžní teorie a praxe Veřejná ekonomika Časové řady Ekonometrie Obchodní analýza a politika Moduly nabízíme, jsou inspirovány výzkumnými zájmy našich zaměstnanců av důsledku toho se může změnit z důvodů, například výzkum vývoji nebo legislativních změn. Tento seznam je příkladem typických modulů, které nabízíme, není konečný seznam. Budete napsat disertaci dohledem nad letním období na téma dle Vašeho výběru v souvislosti s finanční ekonomie. Kariéra Po absolvování kurzu MSc Ekonomika a finanční ekonomie, budete vybavena základních dovedností a technik pro analytickou práci na finančních trzích. Tento kurz je obzvláště důležité, pokud chcete provádět výzkum na úrovni PhD, poskytují vynikající odrazový můstek do výzkumné činnosti. S více než 39.000 studentů z více než 150 zemí a dvou zámořských areálech, Nottingham je skutečně globální univerzita. Jsme jedním z předních institucí, na něž postgraduální zaměstnavateli, překonal Oxford, Cambridge a dalších předních univerzit. * Naše magisterské programy poskytují odborné dovednosti v oblasti teoretické a empirické ekonomii, které vám bude velmi žádaný v dnešním konkurenčním práce Arena. Budete absolvovat s odbornými znalostmi a vědomím, že zařídíme pro celou řadu rolí, přičemž jen některé z našich absolventů řadu míst, včetně: Globální stratég pro Organizační chování s vedoucí marketingové poradenství ve Velké Británii Asistent ekonom HM Treasury Analytik pro strategii Infrastructure tým KPMG * Vysoké letáky Research 2015. vstupní požadavky: 2,1 (Horní stupeň druhé třídy vyznamenání nebo mezinárodní ekvivalent) s významným podílem ekonomiky IELTS: 6,5 (s ne méně než 6,0 v každém prvku) [-]

Ekonomika A Vývoj Ekonomie Msc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

Kurz MSc Economics and Development Economics zkoumá teorie, problémy a důkazy na analýze ekonomiky, jak platil do rozvojových zemí. Obsah kurzu je informován o nejmodernější díla akademiků spojených s Centrem pro výzkum v oblasti hospodářského rozvoje a mezinárodního obchodu (úvěr). [+]

Ekonomika a rozvojová ekonomika MSc Kurz MSc Economics and Development Economics zkoumá teorie, problémy a důkazy na analýze ekonomiky, jak platil do rozvojových zemí. Obsah kurzu je informován o nejmodernější díla akademiků spojených s Centrem pro výzkum v oblasti hospodářského rozvoje a mezinárodního obchodu (úvěr). CREDIT je výzkumné zaměření pro členy School of Economics a kolegy v jiných výzkumných institucí a jejich princip výzkumné zájmy jsou ekonomika otázky týkající se rozvojových zemí. Na konci programu MSc Ekonomika a rozvojové ekonomiky budete moci přečíst a porozumět současným i klasické výzkumné práce v oblasti ekonomiky a rozvojové ekonomiky a bude mít obdržel one-to-one vedení, které vám umožní dokončit svůj první jednoduchý teoretický model nebo experimentální nebo empirický projekt. Klíčová fakta Založena v roce 1988, CREDIT má dlouhou historii zkoumá rozvoj v Africe, stejně jako jiné regiony Nottingham získal co nejvyšší skóre v poslední vyučovací přezkoumání agentura Quality Assurance Nejnovější Tilburg žebříčku ekonomických resortů staví školní 6. ve Velké Británii, 13. v Evropě a 36. ve světě Jsme zařadil na 6. místě mezi ekonomickými odděleními ve Velké Británii pro výzkum síly v posledním Research Excellence Framework informace o předmětu Tento jeden rok plný úvazek program vyžaduje, aby studenti dokončit 120 kreditů z jádra a volitelných modulů dříve než přikročí k dohledem disertační práce 60 kreditů. To bude vybrán vás odrážet vaše zájmy výzkumu. Obdržíte one-to-one dohled akademik, který má zájem o výzkum v této oblasti, které poskytují příležitost pro studium a výzkum téma do hloubky s odborným vedením a podporu. Budete také podporován modulem Ekonomický výzkum metodiky, která poskytuje jak metodické a praktické pokyny pro svůj disertační práce. Moduly jsou hodnoceny zejména vyšetření na konci semestru, ve kterém je modul učil. Některé moduly jsou také hodnocena v kurzu. Moduly Hlavní moduly Analýza Rozvojová politika Rozvojové Mikroekonomie Mikroekonomické teorie makroekonomické teorie ekonometrický Theory Analýza ekonomických dat Ekonomický výzkum Metodologie MSc disertační práce: Ekonomika Volitelné moduly Mezinárodní obchod Teorie Obchodní analýza a politika Hospodářský růst v teorii a praxi Advanced Micro-ekonomické teorie Průmyslové Organizace Veřejná ekonomika ADVANCED makroekonomie Mezinárodní Makroekonomie Peněžní teorie a praxe Ekonomika domácnost financí Ekonomika Corporate Finance Časové řady Ekonometrie Aplikovaná Microeconometrics Finanční a Makro ekonometrie Behaviorální Ekonomická teorie Experimentální metody v ekonomii Aplikovaná Behaviorální ekonomie Moduly nabízíme, jsou inspirovány výzkumnými zájmy našich zaměstnanců av důsledku toho se může změnit z důvodů, například výzkum vývoji nebo legislativních změn. Tento seznam je příkladem typických modulů, které nabízíme, není konečný seznam. Budete napsat disertaci dohledem nad letním období na téma dle Vašeho výběru ve vztahu k rozvoji ekonomie. Kariéra Kurz MSc Economics and Development ekonomika je obzvlášť důležité, pokud chcete provádět výzkum na úrovni PhD, poskytují vynikající odrazový můstek do výzkumné činnosti. S více než 39.000 studentů z více než 150 zemí a dvou zámořských areálech, Nottingham je skutečně globální univerzita. Jsme jedním z předních institucí, na něž postgraduální zaměstnavateli, překonal Oxford, Cambridge a dalších předních univerzit. * Naše magisterské programy poskytují odborné dovednosti v oblasti teoretické a empirické ekonomii, které vám bude velmi žádaný v dnešním konkurenčním práce Arena. Budete absolvovat s odbornými znalostmi a vědomím, že zařídíme pro celou řadu rolí, přičemž jen některé z našich absolventů řadu míst, včetně: Globální stratég pro Organizační chování s vedoucí marketingové poradenství ve Velké Británii Asistent ekonom HM Treasury Analytik pro strategii Infrastructure tým KPMG * High Fliers Research, 2015. vstupní požadavky: 2,1 (Horní stupeň druhé třídy vyznamenání nebo mezinárodní ekvivalent) s významným podílem ekonomiky IELTS: 6,5 (s ne méně než 6,0 v každém prvku) [-]

Hospodářský Rozvoj A Politika Analýza Msc

Campus forma Denní studium 1 rok August 2016 Spojené království Nottingham

MSc Economic Development and Policy Analysis zkoumá současné teorie, problémy a důkazy v hospodářské politice jako aplikované do rozvojových zemí. Je ideální pro studenty, kteří mají zvláštní zájem na otázkách rozvoje a chtějí aplikovat poznatky pokročilé úrovni ekonomie na praktické a politických otázkách. [+]

Ekonomický vývoj a politika analýza MSc MSc Economic Development and Policy Analysis zkoumá současné teorie, problémy a důkazy v hospodářské politice jako aplikované do rozvojových zemí. Je ideální pro studenty, kteří mají zvláštní zájem na otázkách rozvoje a chtějí aplikovat poznatky pokročilé úrovni ekonomie na praktické a politických otázkách. Program zavádí řadu technik pro analýzu rozvojové politiky a recenze politiku a praxi v mnoha z nejdůležitějších oblastech hospodářské politiky v rozvojových zemích. Jádrové moduly poskytují solidní základy v ekonomii, zatímco specializované moduly vám možnost řešit současné teorie, problémy a důkazy v hospodářské politice. Obsah kurzu je ovlivněna výzkumné činnosti Centra pro výzkum v oblasti hospodářského rozvoje a mezinárodního obchodu (úvěru), jehož cílem je vybavit jak znalosti a používání technik pro analýzu hospodářské politiky v rozvojových zemích. Na konci programu budete moci přečíst a porozumět současným i klasické výzkumné práce v oblasti ekonomiky a rozvojové ekonomiky a bude mít obdržel one-to-one pokyny, které vám umožní dokončit svůj první jednoduchý teoretický model nebo experimentální nebo empirický projekt. Klíčová fakta CREDIT (Centrum pro výzkum v oblasti hospodářského rozvoje a mezinárodního obchodu) je výzkumný fokus pro členy School of Economics a kolegy v jiných výzkumných institucí a její podstata výzkumnými zájmy jsou ekonomika otázky týkající se rozvojových zemí Nottingham získal co nejvyšší skóre v poslední vyučovací přezkoumání agentura Quality Assurance Nejnovější Tilburg žebříčku ekonomických resortů staví školní 6. ve Velké Británii, 13. v Evropě a 36. ve světě Jsme zařadil na 6. místě mezi ekonomickými odděleními ve Velké Británii pro výzkum síly v posledním Research Excellence Framework informace o předmětu Tento jeden rok plný úvazek program vyžaduje, aby studenti dokončit 120 kreditů z jádra a volitelných modulů dříve než přikročí k dohledem disertační práce 60 kreditů. To bude vybrán vás odrážet vaše zájmy výzkumu. Obdržíte one-to-one dohled akademik, který má zájem o výzkum v této oblasti, které poskytují příležitost pro studium a výzkum téma do hloubky s odborným vedením a podporu. Budete také podporován modulem Ekonomický výzkum metodiky, která poskytuje jak metodické a praktické pokyny pro svůj disertační práce. Moduly jsou hodnoceny zejména vyšetření na konci semestru, ve kterém je modul učil. Některé moduly jsou také hodnocena v kurzu. Moduly Hlavní moduly Analýzu hospodářské politiky Analýza ekonomických dat Obchodní analýza a politika Analýza Rozvojová politika Micro-ekonomickou analýzu Makroekonomická analýza Ekonomický výzkum Metodologie MSc disertační práce: Ekonomika Volitelné moduly Hospodářský růst v teorii a praxi Rozvojové Mikroekonomie Mezinárodní Makroekonomie Mezinárodní obchod Teorie Ekonomika domácnost financí Ekonomika Corporate Finance Peněžní teorie a praxe ADVANCED makroekonomie Advanced Micro-ekonomické teorie Průmyslové Organizace Veřejná ekonomika Behaviorální Ekonomická teorie Experimentální metody v ekonomii Aplikovaná Behaviorální ekonomie Moduly nabízíme, jsou inspirovány výzkumnými zájmy našich zaměstnanců av důsledku toho se může změnit z důvodů, například výzkum vývoji nebo legislativních změn. Tento seznam je příkladem typických modulů, které nabízíme, není konečný seznam. Budete napsat disertaci dohledem nad letním období na téma vašeho výběru souvisejících s hospodářským rozvojem a politické analýzy. Kariéra Kurz MSc Economics and Development ekonomika je užitečné zejména pro ty, kteří chtějí pracovat jako profesionální ekonomové v soukromém nebo veřejném sektoru. S více než 39.000 studentů z více než 150 zemí a dvou zámořských areálech, Nottingham je skutečně globální univerzita. Jsme jedním z předních institucí, na něž postgraduální zaměstnavateli, překonal Oxford, Cambridge a dalších předních univerzit. * Naše magisterské programy poskytují odborné dovednosti v oblasti teoretické a empirické ekonomii, které vám bude velmi žádaný v dnešním konkurenčním práce Arena. Budete absolvovat s odbornými znalostmi a vědomím, že zařídíme pro celou řadu rolí, přičemž jen některé z našich absolventů řadu míst, včetně: Globální stratég pro Organizační chování s vedoucí marketingové poradenství ve Velké Británii Asistent ekonom HM Treasury Analytik pro strategii Infrastructure tým KPMG * Vysoké letáky Research 2015. vstupní požadavky: 2,1 (Horní stupeň druhé třídy vyznamenání nebo mezinárodní ekvivalent) s významným podílem ekonomiky IELTS: 6,5 (s ne méně než 6,0 v každém prvku) [-]

Humánní Geografie Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

MSc Humánní geografie je ESRC uznávaným Masters kurz, který se vztahuje na aktuální témata v kritických sociální geografie a výzkumných metod pro sociology. Je zaměřena na studenty, zamýšlející se sleduje PhD výzkum nebo kariéru výzkum související. Jako takový, kurz splňuje požadavky prvního ročníku v tréninku modelu 1 + 3 postgraduální ESRC je. Tento program nabízí školení v rozsahu výzkumných technik a metod ... [+]

Humánní geografie MSc MSc Humánní geografie je ESRC uznávaným Masters kurz, který se vztahuje na aktuální témata v kritických sociální geografie a výzkumných metod pro sociology. Je zaměřena na studenty, zamýšlející se sleduje PhD výzkum nebo kariéru výzkum související. Jako takový, kurz splňuje požadavky prvního ročníku v tréninku modelu 1 + 3 postgraduální ESRC je. Tento program nabízí školení v rozsahu výzkumných technik a metod, jakož i přenosné, dovednosti související se zaměstnáním. Cílem je poskytnout vám s potřebnými schopnostmi k zahájení doktorského výzkumu a zároveň přípravou vám za kariéru za vysokoškolské vzdělávání. Jako student ve škole geografie, stanete se součástí živé výzkumu kultury, která se vystavujete pracovat probíhá na špici humánní geografie. Ty budou vyzváni, aby se zúčastnili školní výzkumné semináře, při které budete vystaveni pokročilého výzkumu externích reproduktorů, zatímco výzkum workshop série škola je vám umožní zapojit se výzkumu-in-progress předložené zaměstnanci ve škole, a aktuálního výzkumu doktorandů. Základní fakta Tento kurz je rozpoznán Hospodářské a sociální rady pro výzkum (ESRC), jak poskytovat 1 + 3 odborná příprava pro výzkum vedoucí k doktorského studia. Škola geografie je jedním z nejsilnějších a to jak na národní i mezinárodní úrovni - to se odráží v jeho postavení v pěti největších zeměpisu oddělení britských v The Times Good University Guide. 73% z našeho výzkumu byla hodnocena jako "světový" nebo "mezinárodně vynikající" ve Výzkumném Excellence Framework 2014 a my jsme byly ohodnoceny "vynikající" na vysokých školách Rada financování pro Anglii hodnocení výuky ustanovení. Informace o předmětu MSc Human geografie zůstatky odborná příprava pro výzkum v humánní geografii s formální vzdělávání v oblasti výzkumu v generických sociální vědě poskytnuté řadou škol v Fakultě podnikohospodářské, práva a humanitních věd. Kombinace modulů v semestru 1 poskytují úvod do klíčových otázkách teorie a praxe v lidské geografii, spolu s obecnou průpravu v výzkumných metod ve společenských vědách, se zvláštním zřetelem na kvantitativních a kvalitativních výzkumných metod. Moduly v semestru 2 rozšířit filozofické a koncepční témata řešit v semestru 1 do širší společenské vědy působnosti, zatímco použití kvantitativních i kvalitativních sociální Vědecký výzkum technik na konkrétní lidské geografickém kontextu. Budete také zúčastní řadu obecných vzdělávacích kurzů výzkumu poskytovaných Graduate School univerzity, který zařídíme se základními výzkumnými dovednostmi. Třetí semestr je věnován přípravě 15.000 slovech disertační práce, na základě původního výzkumu. Budete mít odbornou disertační nadřízeného, ​​který bude aktivní výzkumník ve svém oboru a kteří mohou zapojit vás, pokud jde o vaší specialista výzkumné otázky. MSc Humánní geografie může být dokončena během jednoho roku denního studia nebo dva roky na částečný úvazek. První část kurzu MSc je strukturován kolem osmi formální moduly skládající se z přednášek, seminářů a praktických ukázek. Čtyři moduly jsou přijata v prvním pololetí a čtyři v druhé. Part-time studentů trvat osm modulů po dobu dvou let - obvykle je dvou modulů za semestr. Budete dokončit svůj 60-kreditní disertaci v letním období ke konci kurzu. Disertační práce je rozsáhlý kus nezávislého výzkumu v subjektu podle svého výběru. Ty budou mít prospěch z podpory vyhrazené vedoucího projektu, stejně jako generický výcvik výzkumných dovedností, které nabízí Graduate School univerzity. Moduly V semestru 1 budete mít následující základní moduly: Kritická Humánní geografie Výzkumné metody Filozofie Výzkum - Social Science V semestru 2 budete mít základní moduly: Design výzkumu B Výzkumné metody Kromě toho, budete moci vzít volitelných modulů v hodnotě až 30 kreditů. Tyto moduly by měly normálně být přijata v semestru 2. Vezměte prosím na vědomí, že všechny údaje modulu se mohou změnit. Kariéra Vzhledem k tomu, kurz je uznán Hospodářské a sociální rady pro výzkum (ESRC), jak poskytovat 1 + 3 odborná příprava pro výzkum, je obzvláště důležité, pokud chcete provádět výzkum na úrovni PhD a poskytuje vynikající odrazovým můstkem do výzkumného kariéry. Naši postgraduální studenti také přesunout do mimořádně širokou škálu kariéry po jejich času ve škole. Vedení postgraduální práci ve škole Geografie podporuje mnoho životně důležité dovednosti a může vám náskok na trhu práce. Studium na této úrovni umožňuje rozvíjet vlastnosti self-disciplíny a self-motivace, které jsou nezbytné pro zaměstnání v celé řadě různých oblastí. Postgraduální kvalifikace z institucí, jako je The University of Nottingham ukazuje potenciální zaměstnavatele, že jste inteligentní, pracovitý jednotlivec, který je jasný a dostatečně flexibilní, aby provedla jakoukoli formu specifického kariérní přípravy. Vstupní požadavky: 2,1 (Horní 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) Počítaje v to: Jakýkoliv předmět Social Science Nepočítaje: Věda předměty IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Msc Environmentálního Managementu

Campus forma Denní studium 1 rok August 2016 Spojené království Nottingham

Environmental Management je důležitou součástí udržitelného života. Interdisciplinární pochopení problematiky životního prostředí a jejich řízení v souvislosti s udržitelností jádrem tohoto magisterského programu, který čerpá z celé řady odborných znalostí v koncepčních a aplikované přístupy z přírodních, fyzikálních a sociálních věd ... [+]

Environmentálního managementu MSc Environmental Management je důležitou součástí udržitelného života. Interdisciplinární pochopení problematiky životního prostředí a jejich řízení v souvislosti s udržitelností jádrem tohoto magisterského programu, který čerpá z celé řady odborných znalostí v koncepčních a aplikované přístupy z přírodních, fyzikálních a sociálních věd. Moduly nabízené na tomto kurzu vám umožní rozvíjet své dovednosti v shromažďování, zpracování a analýzu údajů o životním prostředí; využívání údajů v rozvoji a hodnocení politiky; a zvuk praktický výcvik v technikách environmentálního managementu. Kurzy stavět na hloubku odborných znalostí v oblasti environmentálního managementu nacházejí po celém univerzity, včetně škol biologie; Biosciences; Nottingham University Business School; Chemie, životního prostředí a důlní strojírenství; Stavební inženýrství; Ekonomie; Historie; Zákon; Politika; a mechanické, materiály a výrobní inženýrství. Základní fakta To je Profesně orientované trasa prostřednictvím správy životního prostředí, a jako takový, to není financován prostřednictvím Hospodářské a sociální rady pro výzkum. Nicméně, nabízíme odborná příprava pro výzkum trasu, která je způsobilá pro financování ESRC. Škola geografie je jedním z nejsilnějších a to jak na národní i mezinárodní úrovni - to se odráží v jeho postavení v pěti největších zeměpisu oddělení britských v The Times Good University Guide. 73% z našeho výzkumu byla hodnocena jako "světový" nebo "mezinárodně vynikající" ve Výzkumném Excellence Framework 2014 a my jsme byly ohodnoceny "vynikající" na vysokých školách Rada financování pro Anglii hodnocení výuky ustanovení. To je velmi spolupracovní kurz, který je schopen čerpat z modulů nabízených a výzkum se konají v mnoha školách po celé univerzity. Informace o předmětu Tento kurz poskytuje základ ve vědě a společenských věd environmentálního managementu a podporuje interdisciplinární přístup k otázkám životního prostředí na místní, národní a mezinárodní úrovni. Tato témata jsou kombinovány s zvuku praktický výcvik v řízení životního prostředí. K vyučované prvky MSC / MA Environmental Management se skládají z několika povinných základních modulů, stejně jako řada volitelných prvků. Po dokončení učil složky kurzu v podzimních a jarních semestrech, budete muset napsat 60 úvěrovou disertační práci na téma dle Vašeho výběru v souvislosti s environmentálního managementu. Moduly Jádro moduly jsou: Semestr 1 Základy environmentálního managementu Kostry environmentálního managementu Projektový management a environmentální legislativa Výzkumné metody Konzultace Semestr 2 Environmentálního managementu v praxi Konzultace Výzkumné metody Kromě toho, budete moci vybrat až 40 kreditů volitelných modulů z řady cest, včetně: Obchod a životní prostředí Krajinná ekologie, ochrany a myslivosti Znečištění a odpadů Posuzování životního prostředí a Site vyšetřování Právo a politika Vezměte prosím na vědomí, že všechny údaje modulu se mohou změnit. Kariéra MSc / MA in Management životního prostředí je odborně řízený kurz informován výzkumu beroucí místo v popředí pole. Jeho cílem je poskytnout vám dovednosti a znalosti, aby šlápnout v řadě kariéry týkajících se environmentálního managementu. Pokud máte zájem věnovat akademické kariéře, nebo chtějí pokračovat ve svůj výzkum na PhD, možná vás bude zajímat v vztahující se na MSc / MA v managementu životního prostředí (Research Training). Naši postgraduální studenti přesunout do mimořádně širokou škálu kariéry po jejich času ve škole. Vedení postgraduální práci ve škole Geografie podporuje mnoho životně důležité dovednosti a může vám náskok na trhu práce. Studium na této úrovni umožňuje rozvíjet vlastnosti self-disciplíny a self-motivace, které jsou nezbytné pro zaměstnání v celé řadě různých oblastí. Postgraduální kvalifikace z institucí, jako je The University of Nottingham ukazuje potenciální zaměstnavatele, že jste inteligentní, pracovitý jednotlivec, který je jasný a dostatečně flexibilní, aby provedla jakoukoli formu specifického kariérní přípravy. Vstupní požadavky: 2,1 IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Právo A Environmentální Věda Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Tento interdisciplinární program je navržen tak, aby poskytnout příležitost prozkoumat souhru mezi vědeckých znalostí a právními předpisy. Můžete absolvovat kurzy, které se zabývají mezinárodní právní reakci na rostoucí počet tlaků na globální životní prostředí, a doplnění těchto studiem různých kurzů, jejichž cílem je poskytnout úvod do fyzického a / nebo biologických věd ... [+]

Právo a Environmental Science MSc Tento interdisciplinární program je navržen tak, aby poskytnout příležitost prozkoumat souhru mezi vědeckých znalostí a právními předpisy. Můžete absolvovat kurzy, které se zabývají mezinárodní právní reakci na rostoucí počet tlaků na globální životní prostředí, a doplnění těchto studiem různých kurzů, jejichž cílem je poskytnout úvod do fyzického a / nebo biologických věd. Změna klimatu, kyselý déšť, zachování biologické rozmanitosti, vymírání druhů, kontaminované půdy - to jsou jen některé z otázek, životního prostředí, které tvoří hlavní zprávy dnes. Moduly, které nabízí School of Law jsou navrženy tak, aby širší porozumění ES a mezinárodního práva pohledy na problémy životního prostředí, které často mohou být řešeny pouze prostřednictvím regionální nebo mezinárodní regulace. Jak se mezinárodního práva životního prostředí vyvinula historicky? Kdo jsou hlavní aktéři v této oblasti? Jaké klíčové principy jsou základem regulace? Co máme na mysli úsilí o "udržitelný rozvoj"? Jak je zákon v této oblasti vykonáno? Režimy Smlouvy prozkoumaná patří ty, které se týkají kyselé depozice, změny klimatu, vrstvy poškozování ozonové vrstvy, jaderného zamoření a sladkovodní znečištění. Kromě toho bude vhled věnována různým režimům smluv, které se snaží řešit pokračující tlaky na světové biodiverzity. Například, jak je komerční lov velryb nyní regulována? Co systém je na místě, aby regulovala obchod s ohroženými druhy? Co o ochraně mokřadů, Antarktida, světového dědictví a stěhovavých druhů? Vědecký prvek programu je navržen tak, aby zázemí v biologických a / nebo fyzikálních vědách, a také pochopení příslušné matematické a počítačové vědy usnadnit kvantitativní pochopení problematiky životního prostředí. Řešení těchto problémů s cílem zajistit čisté a zdravé prostředí pro požitek budoucích generací, je jednou z největších výzev pro vědu o životním prostředí a práva. Základní fakta School of Law je hodnocena jako "mezinárodně vynikající" (Grade 5A na stupnici od 1 do 5) pro jeho výzkum a jako "vynikající" pro jeho učitelské kvalitu. Škola má významné profesionální vztahy s mezinárodními institucemi; vedoucí firmy v City of London a provincií; soukromý průmysl a poradenské společnosti; a nevládní organizace. Škola Biosciences je jedním z největších a nejsilnějších škol svého druhu ve Velké Británii. To bylo trvale dosahuje vysokého hodnocení v nezávislých posouzení britských obou výzkumu a výuky kvality, který je příjemcem stupeň RAE 5A a 23/24 v nejnovějším Fakultní hodnocení kvality. Sutton Bonington Campus je soběstačný, 16-ha pozemek v krásné krajině jižních Nottinghamshire a nabízí celou řadu specializovaných zařízení, vztahujících se na tento kurz. Informace o předmětu Tento program vám umožní absolvovat kurzy, které se zabývají mezinárodní právní reakci na rostoucí počet tlaků na globální životní prostředí, a doplnění těchto studiem různých kurzů, jejichž cílem je poskytnout úvod do fyzického a / nebo biologických věd. Úvodní moduly ve vědě nebo práva jsou povinné pro studenty bez vědy nebo právnické pozadí maximalizovat přístup k řadě kurzů, které nabízí. Kromě toho, společný syndikát cvičení a individuální výzkumný projekt jsou povinné pro všechny studenty. Kromě těchto modulů, budete mít možnost zvolit si další moduly z řady kompatibilních práva a vědeckých dostupných modulů, s výhradou pouze k požadavku, aby se vybrané minimální počet právnických a vědeckých modulů. MSc v oboru právo a Environmental Science může být přijata na plný úvazek nad 1 rok nebo na částečný úvazek více než 2 roky. Učil složka kurzu (v hodnotě 120 kreditů) bude převzata dvou semestrů; budete pak provést 60-kreditní pod dohledem disertační práci v letním období ke konci kurzu. Vaše práce v oblasti vědy budou prováděny po boku těch, jež působí v jiných postgraduálních programech, které nabízí škola Biosciences, pozoruhodně MSc v Environmental Science, zatímco na straně zákona, budete navštěvovat kurzy v doprovodu studentů zapsaných na LLM na Právnické fakultě v roce životního prostředí Law. Třídy zahrnují různé formy učení zkušeností, včetně přednášek, seminářů, diskusí studentských prezentací, praktických cvičení a polních cestách, v závislosti na přesném rozsahu možností vybraných. Individuální výzkumný projekt je povinná pro všechny studenty, zatímco volitelné kurzy jsou posuzovány směsí ročníkové esejů, laboratorních zpráv a tradičních zkoušek. Moduly Arctic ekologie pole Kurz Biologická rozmanitost a mezinárodní právo Kontaminant Osud a dopad na životní prostředí Ekosystémové služby a lidský blahobyt Právo životního prostředí Celoroční Environmentálního managementu v praxi Mikrobiologie životního prostředí Základy environmentálního managementu Obecné Témata a zásady mezinárodního práva životního prostředí Globální změna klimatu Mezinárodní mořském právu Mezinárodní právo o přeshraničním znečišťování Mezinárodní právu Zákon, rozvoj a Mezinárodní společenství Rostliny a Light životní prostředí Rostliny a Soil životní prostředí Projektový management a environmentální legislativa Práva, Lidé a ostatní zvířata Půda a znečištění vody a rekultivace Vezměte prosím na vědomí, že všechny údaje modulu se mohou změnit. Kariéra Absolventi magisterských pokračovali sledovat různé kariéry, ať už v oblasti poradenství v oblasti životního prostředí, soukromé právní praxe, vládní agentury nebo neziskového sektoru. Příležitosti existují také rozvíjet odborné znalosti získané z kurzu ještě dále prostřednictvím registrace pro postgraduální výzkum titul, a to buď v Nottinghamu, nebo jinde, nebo získáním pracovní zkušenosti v mezinárodní organizaci prostřednictvím účasti v jedné z rostoucího počtu formálních stáží. Vstupní požadavky: 2,1 (Horní 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) Počítaje v to: Titul ve fyzické, environmentálního nebo biologických věd. Další požadavky: Může být považována zralí Žadatelé bez standardních požadavků na vstup, ale s podstatným a odpovídajícími zkušenostmi. IELTS: 7.0 (s ne méně než 7,0 písemně, 6.5 v oblasti čtení a 6,0 v mluvení a poslech) Pearson Test of English (PTE) Academic: 67 (ne méně než 67 v písemné formě, 62 inreading, a 55 v poslechu a mluvení) [-]

Zeměpis (sc), MSc (podle Výzkumu)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Světový lídr v oblasti výzkumu, School of geografie nabízí vzrušující program zaměřený na studenty, kteří se chtějí zaměřit především na provádění výzkumného bázi magisterské úrovni kvalifikace. MSc (Výzkum), je vhodný pro studenty s věd nebo společenských věd pozadí. Program je ideální pro studenty, kteří chtějí zažít, jaké to je dělat doktorát bez požadavku, aby provedla tři roky studia, ... [+]

Geografie (Sc), MSc (Výzkum) Světový lídr v oblasti výzkumu, School of geografie nabízí vzrušující program zaměřený na studenty, kteří se chtějí zaměřit především na provádění výzkumného bázi magisterské úrovni kvalifikace. MSc (Výzkum), je vhodný pro studenty s věd nebo společenských věd pozadí. Program je ideální pro studenty, kteří chtějí zažít, jaké to je dělat doktorát bez požadavku, aby provedla tři roky studia. Studenti obdrží zavřít podporu a vedení ze dvou vysokoškolských pedagogů v rámci školy, které jsou spojené s jejich oblasti výzkumu. Orgány dohledu se pravidelně setkávají se studenty, ujistěte se, že jsou plně zapojeny do školy je vedoucí výzkumné obce. Informace o předmětu MSc (Research) program umožňuje studentům provádět hloubkové výzkumu do věd nebo společenských věd zaměřené hlediska geografie. Vytvoření velké pod dohledem výzkumného práce tvoří základ programu, ale studenti mohou také rozhodnout provést volitelné učil moduly související s jejich výzkumu. Studenti obdrží zavřít podporu a vedení ze dvou vysokoškolských pedagogů ve škole vztahující se k jejich oblasti výzkumu. Orgány dohledu se pravidelně setkávají se studenty a zajistit, aby byly plně připojeny k školy výzkumné obce. Přestože především výzkum stupeň, MSc (Výzkum), nabízí možnost, nikoli povinnost, se zavazují, až 60 kreditů magisterské úrovni vyučovaných modulů, vhodných pro výzkumné zájmy studenta. Hlavním Posouzení pro stupeň se bude skládat z práce, na základě výzkumu studenta. Délka práce bude záviset na počtu vyučovaných modulů přijatých. Kariéra Ve většině případů je tato míra určena k přípravě studentů doktorského výzkumu, který umožňuje studentovi pochopit podstatu a potenciál výzkumné studie. Nicméně, zaměstnavatelé opravdu cení přenositelné dovednosti a zkušenosti, budete mít získané tím, že dokončí výzkum míru, a to vám může dát náskok na trhu práce. Studium na této úrovni, s velkým prvkem nezávislosti, umožňuje rozvíjet vlastnosti self-disciplíny a self-motivace, které jsou nezbytné pro zaměstnání v celé řadě různých oblastí. Postgraduální kvalifikace z institucí, jako je The University of Nottingham ukazuje potenciální zaměstnavatele, že jste inteligentní, pracovitý jednotlivec, který je jasný a dostatečně flexibilní, aby provedla jakoukoli formu specifického kariérní přípravy. Vstupní požadavky: 2,1 (Horní 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

MA

Asijské A Mezinárodní Studie Ma

Campus forma Denní studium 1 rok August 2016 Spojené království Nottingham

Tento tri-školní areál MA, který bude učit své první kohortu ve 2015/16, je skutečně výrazný program, který umožňuje studentům studovat zemím Asie a vztahy mezi nimi (a mezi zbytku světa). Je to vzrušující program učil akademiky celé Nottinghamu UK, čínských a malajských kampusech, kteří jsou odborníky na asijské politiky a mezinárodních vztahů ... [+]

Asijské a mezinárodní studia MA Tento tri-školní areál MA, který bude učit své první kohortu ve 2015/16, je skutečně výrazný program, který umožňuje studentům studovat zemím Asie a vztahy mezi nimi (a mezi zbytku světa). Je to vzrušující program učil akademiky celé Nottinghamu UK, čínských a malajských kampusech, kteří jsou odborníky na asijské politiky a mezinárodních vztahů. Prostřednictvím modulu jádra, "Global Asii", bude seznámit studenty s pan-asijské témata jako nacionalismus, globalizace, výzev v oblasti životního prostředí, politiky zdrojů a genderových vztahů. To zpochybňuje převládající pojetí "Asie Rising" jako nový fenomén, a bude také umožňují studentům specializovat na konkrétní zemi či regionálních studií. Studenti studují na UNUK pro jejich první pololetí, pak se přesunout buď UNMC nebo UNNC pro druhé pololetí. Vracejí se do UNUK pro třetí semestr / léto psát své disertační práce. To umožní studentům ponořit se do kultury těchto zemí, a aby se možnosti jazyka v případě potřeby. Ubytování pro všechny tři semestry bude organizována univerzitou, ačkoli to není pokryta kurzovného. Naši odborníci pracují na mnoha oblastech asijského politologie a mezinárodních vztahů. Patří mezi ně: Země Čína Indie Japonsko Malajsie Pákistán Filipíny Sri Lanka Thajsko Oblasti výzkumu obchodní Demokratizace Civilně-vojenské vztahy Rozvoj Etnický konflikt Pohlaví geografie historie Mezinárodní bezpečnost Lidská bezpečnost Non-tradiční bezpečnostní Party politika Udržování míru Snížení chudoby Obchodní vztahy Základní fakta Škola je doma k interdisciplinaryInstitute Asie a Pacifik studia, které poskytují příležitosti pro zapojení s politickými praktiků, na akademické půdě ve Velké Británii a na Ningbo a Kuala Lumpur kampusu. Research Excellence Framework 2014 zařadil školu politologie a mezinárodních vztahů v top 15 ve Velké Británii pro výzkum sílu. Informace o předmětu Všichni studenti budou mít základní modul "Globální Asie". Další minimálně 20 kreditů a maximálně 40 kreditů by měla být přijata v podzimním semestru ze seznamu modulů, které nabízí School of politiky, UK areálu. Studenti mají také možnost převzetí 20 kreditů možností mimo školu, například ze školy současných čínských studií. Vaše studie vyvrcholí ve výzkumu a psaní o 15.000 slovech disertační práce, která se musí vztahovat k Asii. Budete zaregistrovat disertační práci na téma podle svého výběru a budou přiděleny s vhodným disertační nadřízeným dohlížet svůj pokrok. Výuka probíhá na dvou semestrů: podzimu, který začíná v září a končí v lednu, a pružinu, která začíná v lednu a končí v červnu. V letních měsících mezi červnem a zářím jsou vynakládány psaní disertační práce. MA se skládá ze 180 kreditů - 120 kreditů z modulární učil studie a 60 kreditů z dokončení disertační práce asi 15.000 slov na délku. Posouzení je typicky směsí kurzu a zkoušky, přičemž oba se obvykle jsou posuzovány v semestru, ve kterém je modul učí. Moduly Podzimní semestr (60 kreditů) Globální Asie (20 kreditů) Musíte zvolit minimálně 20 a maximálně 40 kreditů, které nabízí škola politologie a mezinárodních vztahů. Následující moduly jsou vhodné zejména: Politika jižní Asie (20 kreditů) Teorií a konceptů v IR (20 kreditů) Gender a rozvoj (20 kreditů) Jakékoliv jiné moduly nabízené ve škole politologie a IR Pokud budete mít pouze 20 kreditů ve škole politiky a IR, 20 kreditů v hodnotě modulů může být provedena mimo školu s schvalovacím např. jeden z: Současná čínská kultura a společnost (20 kreditů) EU-Čína: Obchod, podpora a veřejné diplomacie v 21. století (20 kreditů) Čína a globální kapitalismus (20 kreditů) International Development: Čína, Asie, Afrika (20 kreditů) Jarní semestr: Čína Ningbo Campus Studenti by měli mít minimálně 40 kreditů a maximálně 60 kreditů z modulů ze seznamu modulů, které nabízí škola mezinárodních studií v Ningbo kampusu. Orientační moduly zahrnují: Mír a válka ve světových dějinách Global Development Politics Speciální projekt Světové dějiny Čína v mezinárodních vztazích (k dispozici pouze tehdy, pokud nebudou přijata v prvním pololetí) Studenti mohou trvat maximálně 20 kreditů z modulů nabízených příbuzných odděleními nebo v jazykové škole, Ningbo China akademické půdě, se souhlasem ředitele postgraduálního teoretické kurzy (Ningbo areálu). Jarní semestr: Malajsie Kuala Lumpur Campus Studenti by měli brát 60 kreditů z modulů ze seznamu modulů, které nabízí školy politologie, historie a mezinárodních vztahů, malajské Campus. Orientační moduly zahrnují: Politika jinými prostředky Terorismus v současné jižní a jihovýchodní Asie Vývoj a správa: budování demokracie v rozvojovém světě Srovnávací veřejná politika Občanská společnost a globální rozvoj Mezinárodní vztahy jihovýchodní Asie Současné bezpečnostní výzvy Lidská bezpečnost Letní semestr: UK campus Disertační práce na Asii (15,000 slov) Vezměte prosím na vědomí, že moduly může změnit s cílem udržet krok s politické a akademické vývoje. Kariéra Asijské a mezinárodní studia MA bude přitahovat jak ti, kteří hledají akademický program studia na pokročilé úrovni, a ty, kteří chtějí pokračovat v profesionální kariéru v Asii. Je ideální pro ty, kteří chtějí věnovat se dalšímu studiu nebo profesionální kariéru v Asii, a nepředpokládá žádnou předběžnou znalost regionu. Je navržen tak, aby mít širokou cílovou skupinu pro studenty nejen z Velké Británie, ale i Evropě, Severní Americe a Asii. Nicméně, moduly jsou rovněž určen pro studenty, kteří mají předchozí zkušenosti žijí nebo pracují v rámci regionu expandovat a stavět na jejich stávajících znalostí. Tri-kampus prvek umožňuje studentům vyzkoušet žít a studovat na jeden semestr buď v Číně nebo Malajsii. Jako taková je atraktivní pro zaměstnavatele, kteří hledají absolventy s kulturní a politické zkušenosti angažovanosti v tomto regionu. Jako akademický programu, bude tento kurz poskytují vynikající základ pro studium doktorské úrovni. Profesionální relevance kurzu bude dělat to atraktivní pro ty, kteří uvažují kariéru v: Nevládní organizace Civilní služba Mezinárodní organizace žurnalistika Politika výzkumu Academia Mezinárodní kulturní výměna Ministerská poradenství Je vhodný pro ty, kteří v polovině kariéry, kteří chtějí změnit směr, přesunout do oblastí politiky, nebo kteří chtějí vzít oddechový čas, aby smysl jejich day-to-day politických aktivit. Vstupní požadavky: 2,1 (Horní 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) Další požadavky: Může být považována Vyspělé aplikace bez standardních požadavků na vstup, ale s podstatným a odpovídajícími zkušenostmi. IELTS: 6,5 (s ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Diplomacie Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

MA Diplomacie je odborně orientovaný, interdisciplinární kurs nabídl společně škol politologie a mezinárodních vztahů, práva a historie. Kurz je ideální pro ty studenty, kteří chtějí pokračovat v profesní kariéry, které jsou informováni diplomacie, mediace a vyjednávání v oblastech, jako jsou veřejné služby, obchodní vyjednávání, spojení obrany, mezinárodní finanční regulace a ... [+]

Diplomacie MA MA Diplomacie je odborně orientovaný, interdisciplinární kurs nabídl společně škol politologie a mezinárodních vztahů, práva a historie. Kurz je ideální pro ty studenty, kteří chtějí pokračovat v profesní kariéry, které jsou informováni diplomacie, mediace a vyjednávání v oblastech, jako jsou veřejné služby, obchodní vyjednávání, spojení obrany, mezinárodní finanční regulace a žurnalistiky, jak jen několik příkladů. Diplomacie poskytuje zásadní lidskou rámec pro rozvoj mezinárodní společnosti v globalizovaném světě. Stále složitější vzory práva, kultura, historie, ekonomie a politiky - a to jak uvnitř, tak mezi státy - jsou zprostředkovány praxí diplomacie. Řemeslo diplomacie, i když vyznačuje pozoruhodnou a časově poctěn rodokmenu, je stále zásadní pro zprostředkování a regulace v současném světě. Ty budou představeny na pokročilé studium diplomacie a vyjednávání, včetně tradičních přístupů - které si představit to jako odborný formu státnictví - a moderních koncepcí, která bude obsahovat oblasti, jako jsou média a kulturní diplomacie. Vstupní požadavky kurzu specifické Vezměte prosím na vědomí, že relevantní odborné zkušenosti budou považovány v posuzování žádostí, i když to není podmínkou vstupu. Základní fakta Tento mezioborový Předmět je vyučován mezi školami politologie a mezinárodních vztahů, historie a práva. Program je jedním z nejvíce populární, které mají být nabízeny prostřednictvím školy politologie a mezinárodních vztahů, přitahuje studenty z celého světa. Studenti jsou nabídnuta možnost jít na exkurzi k návštěvě organizací, jako je Organizace Severoatlantické smlouvy (NATO), Supreme Headquarters Allied Powers Europe (SHAPE) a Evropskou komisi, aby dále posílily své vzdělávací zkušenost. Research Excellence Framework 2014 zařadil školu politologie a mezinárodních vztahů vrchol 15 ve V. Británii pro výzkum moci. Informace o předmětu Kurz bude také vystavit na nejnovější výzkum v oblastech, jako je zákon o ozbrojených konfliktů, krizového řízení a současné mezinárodní historie. Každý rok studenti na MA Diplomacie je nabídnuta možnost podílet se na exkurzi do Bruselu a Haagu, kde naleznete klíčové diplomatické institucí a organizací, jako je Evropská komise, Organizace Severoatlantické smlouvy (NATO), Nejvyšší velitelství spojeneckých sil v Evropě (SHAPE) a Evropský parlament. Vaše studie vyvrcholí ve výzkumu a psaní o 15.000 slovech disertační práce. Budete zaregistrovat disertační práci na téma dle Vašeho výběru s jedním ze tří zúčastněných škol a budou přiděleny s disertační nadřízeným, aby dohlížet svůj pokrok. MA Diplomacie lze studovat na plný úvazek během jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu dvou let. Výuka probíhá na dvou semestrů: podzimu, který začíná v září a končí v lednu, a pružinu, která začíná v lednu a končí v červnu. V letních měsících mezi červnem a zářím jsou vynakládány psaní disertační práce. MA se skládá ze 180 kreditů - 120 kreditů z modulární učil studie a 60 kreditů z dokončení disertační práce asi 15.000 slov na délku. Posouzení je typicky směsí kurzu a zkoušky, přičemž oba se obvykle jsou posuzovány v polovině, ve které je modul učí. Nicméně, moduly, které nabízí School of Law se obvykle hodnocen na konci jarního semestru. Moduly jsou nabízeny obvykle jako 20 nebo 15 kreditních verze. Moduly MA diplomacie vyžaduje, abyste studovat tři základní moduly na teorii, praxi a rozvoj diplomacie: Vývoj diplomacie Zákon války a míru Teorie a praxe diplomacie Ty pak budou moci vybrat z řady volitelných modulů pokrývající témata, jako jsou: Současná Warfare Air Power Politika jihovýchodní Asie Strategie a bezpečnost Čínská Mezinárodní vztahy Terorismus Válka, mír a Terror Vezměte prosím na vědomí, moduly mohou měnit s cílem udržet krok s politické a akademické vývoje. Kariéra MA v diplomacii je zaměřena na ty, kdo chtějí pokračovat v profesní kariéry, které se týkají odborné znalosti v oblasti mezinárodního zastoupení a vyjednávání. Je ideální, pokud máte zájem na pokračování širokou škálu povolání, které jsou informováni diplomacie, mediace a vyjednávání. Patří mezi ně: Státní služba Obchodní jednání Obrana styk Zahraniční obchod oddělení Mezinárodní kulturní výměna Mezinárodní finanční regulace Mezinárodní a nevládní organizace žurnalistika Ministerská poradenství Veřejné informace Telekomunikace poradenství Kurz je výhodné zejména pro trainee nebo v provozu diplomatů, zvýšit jejich schopnost efektivně pracovat v rámci diplomatické komunity. Je vhodný pro ty, kteří v polovině kariéry, kteří chtějí změnit směr, přesunout do oblastí politiky, nebo kteří chtějí vzít oddechový čas, aby smysl jejich day-to-day politických aktivit. Mnozí z našich předchozích studentů konalo Chevening Stipendia z Britské rady. Vstupní požadavky: 2,1 (Horní 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) IELTS: 7,0 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 67 (minimálně 55) [-]

Geografie Ma (výzkumem)

Campus forma Denní studium 1 rok August 2016 Spojené království Nottingham

Světový lídr v oblasti výzkumu, School of geografie nabízí vzrušující program zaměřený na studenty, kteří se chtějí zaměřit především na provádění výzkumného bázi magisterské úrovni kvalifikace. MA (Výzkum), je vhodná pro studenty se sociální vědy nebo humanitních pozadí. Program je ideální pro studenty, kteří chtějí zažít, jaké to je dělat doktorát bez požadavku, aby provedla tři roky ... [+]

Geografie MA (Výzkum) Světový lídr v oblasti výzkumu, School of geografie nabízí vzrušující program zaměřený na studenty, kteří se chtějí zaměřit především na provádění výzkumného bázi magisterské úrovni kvalifikace. MA (Výzkum), je vhodná pro studenty se sociální vědy nebo humanitních pozadí. Program je ideální pro studenty, kteří chtějí zažít, jaké to je dělat doktorát bez požadavku, aby provedla tři roky studia. Studenti mohou také rozhodnout, aby trvat až 60 kreditů postgraduálních modulů doplňovat své výzkumné činnosti. Studenti obdrží zavřít podporu a vedení ze dvou vysokoškolských pedagogů v rámci školy, které jsou spojené s jejich oblasti výzkumu. Orgány dohledu se pravidelně setkávají se studenty, ujistěte se, že jsou plně zapojeny do školy je vedoucí výzkumné obce. Informace o předmětu MA (Výzkum), program umožňuje studentům provádět hloubkové výzkumu do věd nebo společenských věd se zaměřením hlediska geografie. Vytvoření velké pod dohledem výzkumného práce tvoří základ programu, ale studenti mohou také rozhodnout provést volitelné učil moduly související s jejich výzkumu. Studenti obdrží zavřít podporu a vedení ze dvou vysokoškolských pedagogů ve škole vztahující se k jejich oblasti výzkumu. Orgány dohledu se pravidelně setkávají se studenty a zajistit, aby byly plně připojeny k školy výzkumné obce. Přestože především výzkum stupeň, MA (Výzkum), nabízí možnost, nikoli povinnost, aby provedla až 60 kreditů Masters úrovni učil modulů vhodných pro výzkumné zájmy studenta. Hlavním Posouzení pro stupeň se bude skládat z práce, na základě výzkumu studenta. Délka práce bude záviset na počtu vyučovaných modulů přijatých. Kariéra Ve většině případů je tato míra určena k přípravě studentů doktorského výzkumu, který umožňuje studentovi pochopit podstatu a potenciál výzkumné studie. Nicméně, zaměstnavatelé opravdu cení přenositelné dovednosti a zkušenosti, budete mít získané tím, že dokončí výzkum míru, a to vám může dát náskok na trhu práce. Studium na této úrovni, s velkým prvkem nezávislosti, umožňuje rozvíjet vlastnosti self-disciplíny a self-motivace, které jsou nezbytné pro zaměstnání v celé řadě různých oblastí. Postgraduální kvalifikace z institucí, jako je The University of Nottingham ukazuje potenciální zaměstnavatele, že jste inteligentní, pracovitý jednotlivec, který je jasný a dostatečně flexibilní, aby provedla jakoukoli formu specifického kariérní přípravy. Vstupní požadavky: Studenti by se za normálních okolností očekávat, že držet diplom na 2: 1 nebo nad (nebo jeho mezinárodní ekvivalent) v sociální vědě nebo humanitních předmětu. IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Globální Občanství, Identity A Lidských Práv Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Poptávka po různé formy odborné znalosti v oblasti lidských práv, občanství a identity se rychle rozšiřuje jako vlád, mezinárodních agentur, nevládních organizací (NGO) a organizace soukromého sektoru stále více citlivé na a zájem o otázky týkající se práv a identit. V současném globálním kontextu "národní" verze občanství dosáhl krizového bodu. Ale co to znamená myslet ... [+]

Globální občanství, Totožnosti a Human Rights MA Poptávka po různé formy odborné znalosti v oblasti lidských práv, občanství a identity se rychle rozšiřuje jako vlád, mezinárodních agentur, nevládních organizací (NGO) a organizace soukromého sektoru stále více citlivé na a zájem o otázky týkající se práv a identit. V současném globálním kontextu "národní" verze občanství dosáhl krizového bodu. Ale co to znamená myslet na sebe jako globální občan? Tento kurz si klade za cíl zjistit zkoumáním důležitých globálních otázek, jako je válka, migrace, změna klimatu, credit crunch, vzestup nacionalismu, vliv globálních médií, sexuální turistika, moderního otroctví, transformace pohlaví a sexuality a samozřejmě současný rasismus. Program zkoumá, co nedávné změny globálního kulturního a politického prostředí znamenají pro jednotlivce i skupiny, pokud jde o jejich schopnost přistupovat lidská práva (sociální, hospodářské a kulturní, jakož i politických a občanských). Poskytuje studentům s pokročilou úroveň sociologického poznání pojmů "globalizace", "občanství", "identita" a "lidská práva", stejně jako kritické chápání jejich uplatnění v řadě diskursů (politických, právních, akademických a populární). To MA bude zvláště atraktivní pro společenské vědy a umění absolventy, kteří chtějí věnovat se kariéře v neziskovém sektoru, akademické obce, státní služby či žurnalistiky, protože oba poskytuje pokročilé úrovni sociologická znalost debat o lidských právech, občanství, globalizace a identit, a nabízí příležitosti, rozvíjet odborné znalosti a porozumění postkonfliktních kultur, práva v oblasti lidských práv a / nebo médií a globalizace, práva a identit. Základní fakta Vedle kontaktu, který bude mít s akademickými pracovníky prostřednictvím různých modulů, budete mít také podporu odborného školitele, s nimiž jste se pravidelně setkávají, aby diskutovat o své disertační práce. Studenti se důrazně doporučuje, aby přijímali dobrovolné práci s nevládní organizací. Informace o předmětu MA v globálním občanství, identity a lidská práva může být užíván na plný úvazek po dobu 12 měsíců nebo na částečný úvazek po dobu dvou let. MA se skládá ze vyučovaných modulů v celkové výši 120 kreditů (které jsou pořízené během podzimních a jarních semestrech) a 60-úvěr práce (prováděné v letním období). Učil moduly jsou hodnoceny podle písemné práce buď 2 x 2500 nebo 1 x 5000 slovních úkolů. Disertační práce 15.000 slov na délku musí být předloženy do konce letního období. Během učil složky tohoto kurzu, budete mít moduly, které se zabývají sociologické debaty o lidských právech, občanství, globalizace a identit. Tyto moduly budou také vám kritické chápání jejich aplikace v řadě diskursů (politických, právních, akademické a populární). Disertační práce je klíčovou součástí tohoto stupně. To vám poskytuje možnost provádět nezávislý výzkum na téma vašeho výběru pod dohledem sociologů, kteří jsou na národní a mezinárodní úrovni známý pro své odborné znalosti o občanství, národnostních a etnických identit, globalizace, lidská práva a práv dětí. Minulé témata disertace zahrnovaly: Do jaké míry jsou akce prováděné mezinárodními nevládními organizacemi odrážejí sociální model zdravotního postižení? Stavební Globální občanství a povědomí o vzdělání - role nevládních organizací. Britští Pákistánské muslimské matky vnímání zveřejnit 7/7 bydlení v městě Nottingham. Internet jako říši občanské angažovanosti: Jak internet má dopad na účast žen ve veřejné sféře v Egyptě a Jordánsku období let 2006-2011 a proč internet a dostupnost je zásadní pro jejich zaměstnání. Pochopení zacházení s uprchlíky a žadatele o azyl v Británii a jaké kroky lze učinit, aby lépe chránit jejich lidská práva. Moduly Zkoumání globální občanství, identity a lidských práv - 20 kreditů Globalizace, občanství a Identity - 20 kreditů Lidská práva - 20 kreditů Mezi Evropě a na Blízkém východě: kritické otázky občanství a identity - 20 kreditů Disertační - 60 kreditů Volitelné moduly Studenti se 40 kreditů z volitelných modulů se schválením programového svolavatele. Kariéra To MA bude obzvláště atraktivní, pokud budete chtít pokračovat v kariéře v neziskovém sektoru, akademické obce, veřejné služby, nebo žurnalistiku, protože oba poskytuje pokročilé úrovně sociologická znalost debat o lidských právech, občanství, globalizace a identit, a nabízí příležitosti prohlubovat odborné znalosti a porozumění postkonfliktních kultur, práva v oblasti lidských práv a / nebo médií a globalizace, práva a identit. Naši postgraduální studenti přesunout do mimořádně širokou škálu kariéry po jejich času ve škole. Vedení postgraduální práci, podporuje mnoho životně důležité dovednosti a může vám náskok na trhu práce. Studium na této úrovni umožňuje rozvíjet vlastnosti self-disciplíny a self-motivace, které jsou nezbytné pro zaměstnání v celé řadě různých oblastí. Postgraduální titul od instituce, jako je The University of Nottingham ukazuje potenciální zaměstnavatele, že jste inteligentní, pracovitý jednotlivec, který je jasný a dostatečně flexibilní, aby provedla jakoukoli formu specifického profesního vzdělávání. Vstupní požadavky: 2,1 (Horní 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Krajiny A Kultury Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Krajina je klíčovým tématem v kulturní a historické geografie, poskytující připojení v teorii a praxi s disciplínách po celé humanitních a sociálních věd. MA Krajina a kultura úspěšně spustit od roku 1996, a přitahoval studenty ze širokého spektra oborů a praktické zázemí. MA je určen pro studenty se zájmem o teoretických a empirických vývoji v ... [+]

Krajina a kultura MA Krajina je klíčovým tématem v kulturní a historické geografie, poskytující připojení v teorii a praxi s disciplínách po celé humanitních a sociálních věd. MA Krajina a kultura úspěšně spustit od roku 1996, a přitahoval studenty ze širokého spektra oborů a praktické zázemí. MA je určen pro studenty se zájmem o teoretických a empirických vývoji v kulturní geografie, a ty, kteří chtějí získat pochopení kulturních krajin venkovských i městských oblastech po celém světě. Jejím cílem je vybavit vás s teoretickými a metodologických dovedností provádět úspěšný výzkum v oblasti krajiny a kultury. Budete rozumět a být schopni účinně použít výzkumné metody a filozofie z kulturní geografie a souvisejících oborů v humanitních a sociálních věd. Budete také rozvíjet řadu přenositelných výzkumu a dalších dovedností, aby vám vybavit pro úspěšnou kariéru v zaměstnání podle toho, co si vyberete. To zahrnuje kritickou analýzu, kreativní myšlení a jednotlivé výzkumné iniciativy, stejně jako školení v dokumentární a ikonografických analýzy a rozhovory techniky. Základní fakta Tento kurz je rozpoznán Umění a humanitní vědy rady pro výzkum (AHRC), jak poskytovat školení vhodné pro PhD výzkum, a Hospodářská a sociální rada pro výzkum (ESRC) Uznávaný školící cestu přes MA poskytuje 1 + 3 odborná příprava pro výzkum vedoucí k sociální vědy PhD studie. Škola geografie je jedním z nejsilnějších a to jak na národní i mezinárodní úrovni - to se odráží v jeho postavení v pěti největších zeměpisu oddělení britských v The Times Good University Guide. 73% z našeho výzkumu byla hodnocena jako "světový" nebo "mezinárodně vynikající" ve Výzkumném Excellence Framework 2014 a my jsme byly ohodnoceny "vynikající" na vysokých školách Rada financování pro Anglii hodnocení výuky ustanovení. Informace o předmětu MA Krajina a kulturu lze studovat na plný úvazek během jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu dvou let. Moduly na tomto kurzu kombinovat: Formální pokyn, aby vám představil neznámém materiálu a poskytují společný základ učení Seminář diskuse založené na jehož prostřednictvím budete rozvíjet své vlastní pohledy na klíčové otázky Workshopy, ve které budete povzbuzováni k prezentovat své vlastní nápady. Většina výuky probíhá prostřednictvím diskusí, spíše než formální přednášky. V každé fázi kurzu, budete být začleněny do širšího výzkumné komunity v rámci školy geografie, prostřednictvím neformálních společenských akcí a výzkumu workshopů a seminářů pořádaných historické geografie Research Group kulturních a. Každý rok, hostující řečník představuje zvláštní výzkumný seminář na třídu MA; reproduktory v posledních letech zahrnuty Don Mitchell, Wolfgang povídat, John Wylie a Denis Linehan. Každý učil prvek modul na to nese 30 kreditů, a se posuzuje ročníkové práce a prezentací. Volitelné 30 kreditů lze získat z libovolného Masters úrovně kurzu v rámci univerzity. Budete dokončit svůj 60-kreditní disertaci v letním období ke konci kurzu. Disertační práce je rozsáhlý kus nezávislého výzkumu v subjektu podle svého výběru. Ty budou mít prospěch z podpory dvou specializovaných vedoucích stavby, stejně jako generický trénink výzkumné dovednosti, které nabízí Graduate School univerzity. Nabízíme také postgraduální diplom Landscape a kultury, která nevyžaduje dokončení disertační práce. Moduly Během podzimních a jarních semestrech, budete studovat následující základní moduly (každý v hodnotě 30 kreditů): Semestr 1 Přístupy na šířku Kritická Humánní geografie Semestr 2 Design výzkumu B V semestru 2, budete také moci zvolit volitelný modul nabídnutý jedním z přispívajících škol, včetně geografie, historie, dějin umění, kritické teorie, architekturu, amerických studií, a sociologie. Vezměte prosím na vědomí, že všechny údaje modulu se mohou změnit. Během letního období ke konci kurzu, budete provést disertační práce až 20.000 slov. Budete mít dvě specializované disertační orgány dohledu, oba koho bude aktivní vědci ve svém oboru a kteří se mohou zapojit vás, pokud jde o vaší specialista výzkumné otázky. Kariéra Škola geografie na Nottingham je známý národní i mezinárodní úrovni jako hlavní centrum pro výzkum a výuku na krajinu a kulturu, a tam je dobře zavedenou PhD program, v kulturní a historické geografie s přibližně 15 výzkumných studentů. Přibližně polovina absolventů ŘO krajiny a kultury pokračovali financované PhD výzkumu v Nottinghamu nebo kdekoli jinde, zatímco jiní najdou zaměstnání ve veřejných, dobrovolných a soukromého sektoru - například v oblastech kulturního dědictví, zachování a výzkumu krajiny. Vedení postgraduální práci ve škole Geografie podporuje mnoho životně důležité dovednosti a může vám náskok na trhu práce. Studium na této úrovni umožňuje rozvíjet vlastnosti self-disciplíny a self-motivace, které jsou nezbytné pro zaměstnání v celé řadě různých oblastí. Postgraduální kvalifikace z institucí, jako je The University of Nottingham ukazuje potenciální zaměstnavatele, že jste inteligentní, pracovitý jednotlivec, který je jasný a dostatečně flexibilní, aby provedla jakoukoli formu specifického kariérní přípravy. Vstupní požadavky: 2,1 (Horní 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) Počítaje v to: Humánní geografie na souvisejících humanitních a sociálních subjektů SCI (historie, kulturní studia, dějiny umění nebo angličtina studie) Nepočítaje: kvalifikace čistě přírodní vědy IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Kriminologie Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Program vychází z poznatků z jedinců ve všech společenských a humanitních věd a humanitních, včetně sociologie, právo, psychologie, geografie, historie a kulturní a mediální studia. To odráží povahu kriminalistice jako rychle se rozvíjející, zabývající se porozumění trestné činnosti v jeho místní, regionální, národní i mezinárodní úrovni ve stále více globalizovaném světě, inter-disciplinární předmět ... [+]

Kriminalistika MA Tento magisterský program vám pomůže rozvinout moderní kritické chápání trestného činu v jeho sociálním kontextu: Jak a proč určité druhy chování, jsou definovány jako trestné činnosti Jak společnosti reagují na tyto a další harmfulbehaviours Jak zločin je zkušený oběti (nebo přeživších) a společnost jako celek Jak je zločin zastoupena či zkresleny v médiích a populární kultuře Program vychází z poznatků z jedinců ve všech společenských a humanitních věd a humanitních, včetně sociologie, právo, psychologie, geografie, historie a kulturní a mediální studia. To odráží povahu kriminalistice jako rychle se rozvíjející, zabývající se porozumění trestné činnosti v jeho místní, regionální, národní i mezinárodní úrovni ve stále více globalizovaném světě, inter-disciplinární předmět. Studenti budou rozvíjet své dovednosti v celé řadě výzkumných metod a mají možnost dát je do praxe podniku prodlouženou kus kriminologického výzkumu. Období hands-on zkušeností s místní organizace pracující na trestné činnosti nebo trestního soudnictví tvoří nedílnou součást programu a dává studentům možnost uplatnit a přemýšlet o tom, co se naučili ve třídě v praktickém kontextu. Program MA byl navržen tak, aby vybavit studenty s klíčovými dovednostmi v: Pochopení a vyhodnocení silných a slabých stránek klíčových teorií a konceptů v kriminalistice Vyhodnocení argumenty a důkazy pro jejich podporu Rozvoj vlastní pohledy na celé řadě otázek v kriminalistiky Provádění metodicky přísný a eticky vyhovující výzkumnou Komunikace své myšlenky jasně na pokročilé úrovni v příslušné vědecké stylu S ohledem kriticky na vlastní učení a osobního rozvoje Základní fakta Budete mít podporu specializovaného školitele, s nimiž jste se pravidelně setkávají, aby diskutovat o své disertační práce. Budete mít možnost absolvovat krátký stáž ve schválených subjektů / organizací, jako jsou probační služby, policejní síly, soudnictví ve věcech mládeže, a věznic. Budete se učil nejen kriminalistů, ale také odborníky na sociologii, veřejné / sociální politiky a sociální práce. To odráží interdisciplinární charakter školy a přidanou hodnotu k prodejnosti a zaměstnatelnost samozřejmě. Informace o předmětu Klíčovými prvky MA kriminalistiky patří příležitost: Studie kriminologie v sociálním vědeckém prostředí s výukou odborníky v kriminalistice, sociologie, sociální práce a sociální a veřejné politiky Získat praktické zkušenosti s místní organizace - jako je policie nebo jako člen agentury místní kriminality a protidrogové partnerství - práce na trestný čin a jak na něj reagovat Provádět výzkum na téma kriminologického s podporou z odborného školitele Vyberte si z celé řady volitelných modulů v souvisejících oblastech v rámci i mimo kriminologii a společenských věd MA Kriminalistika mohou být přijata na plný úvazek po dobu 12 měsíců nebo na částečný úvazek po dobu dvou let. MA se skládá ze vyučovaných modulů v celkové výši 120 kreditů (které jsou pořízené během podzimních a jarních termínů) a 60-úvěr práce (prováděné v letním období). Souhrnné posouzení je obvykle pomocí rozšířeného (5000 slovo) kus psaní ve formě pojednání nebo zprávy, obvykle na téma vlastního výběru studentů. Disertační práce 15.000 slov na délku musí být předloženy do konce letního období. Disertační práce je klíčovou součástí tohoto stupně. To vám poskytuje možnost provádět nezávislý výzkum na téma vašeho výběru pod dohledem akademiků, kteří jsou na národní a mezinárodní úrovni známý pro své odborné znalosti o různých aspektech kriminologie. Moduly Konkrétní podrobnosti modulu bude pravidelně aktualizován. Hlavní moduly patří: Kriminologie: teorie a koncepty (20 kreditů) Výzkumné metody a výzkum Management (20 kreditů) Současné problémy a debaty Kriminalistika (20 kreditů) Kriminalistika v praxi (20 kreditů) Disertační práce v kriminologii (60 kreditů) Studenti budou mít také možnost studovat 20 kreditů z volitelných modulů v obou jarních a podzimních podmínek ze schváleného seznamu modulů z dalších kurzů v rámci i mimo školu. Tento seznam se může měnit z roku na rok. Příklady takových modulů zahrnují: Globalizace, Občanství a identita Analýza údajů: Koncepty a teorie Public Management a správa Lidská práva a kritické moderního otroctví Terorismus a vzpoury Justice Beyond Borders: Teorie mezinárodní a mezigenerační spravedlnosti Mezinárodní a srovnávací trestní právo a lidská práva Trestní soudnictví a globalizaci Kariéra To MA zařídíme se znalostmi, výzkumem, intelektuální, kognitivní, a převoditelných dovedností, které vám pomohou věnovat se kariéře v policejních silách, probační služba, vězeňskou službu, trestního soudnictví, neziskového sektoru, podpory obětí, akademické obce, veřejné služby či žurnalistiky. Obecně platí, že naše postgraduální studenti přesunout do mimořádně širokou škálu kariéry po jejich času ve škole. Vedení postgraduální práci, podporuje mnoho životně důležité dovednosti a může vám náskok na trhu práce. Studium na této úrovni umožňuje rozvíjet vlastnosti self-disciplíny a self-motivace, které jsou nezbytné pro zaměstnání v celé řadě různých oblastí. Postgraduální titul od instituce, jako je The University of Nottingham ukazuje potenciální zaměstnavatele, že jste inteligentní, pracovitý jednotlivec, který je jasný a dostatečně flexibilní, aby provedla jakoukoli formu specifického profesního vzdělávání. Vstupní požadavky: 2: 2 IELTS: 6,5 celkově s minimálně 6,0 v každém prvku. [-]

Ma Environmentálního Managementu

Campus forma Denní studium 1 rok August 2016 Spojené království Nottingham

Environmental Management je důležitou součástí udržitelného života. Interdisciplinární pochopení problematiky životního prostředí a jejich řízení v souvislosti s udržitelností jádrem tohoto magisterského programu, který čerpá z celé řady odborných znalostí v koncepčních a aplikované přístupy z přírodních, fyzikálních a sociálních věd. Moduly nabízené na tomto kurzu vám umožní rozvíjet dovednosti ve sbírce ... [+]

Environmentálního managementu MA Environmental Management je důležitou součástí udržitelného života. Interdisciplinární pochopení problematiky životního prostředí a jejich řízení v souvislosti s udržitelností jádrem tohoto magisterského programu, který čerpá z celé řady odborných znalostí v koncepčních a aplikované přístupy z přírodních, fyzikálních a sociálních věd. Moduly nabízené na tomto kurzu vám umožní rozvíjet své dovednosti v shromažďování, zpracování a analýzu údajů o životním prostředí; využívání údajů v rozvoji a hodnocení politiky; a zvuk praktický výcvik v technikách environmentálního managementu. Kurzy stavět na hloubku odborných znalostí v oblasti environmentálního managementu nacházejí po celém univerzity, včetně škol biologie; Biosciences; Nottingham University Business School; Chemie, životního prostředí a důlní strojírenství; Stavební inženýrství; Ekonomie; Historie; Zákon; Politika; a mechanické, materiály a výrobní inženýrství. Základní fakta To je profesně orientovaná cesta přes péči o životní prostředí, a jako takový, to není financován prostřednictvím Hospodářské a sociální rady pro výzkum. Nicméně, nabízíme odborná příprava pro výzkum trasu, která je způsobilá pro financování ESRC. Škola geografie je jedním z nejsilnějších a to jak na národní i mezinárodní úrovni - to se odráží v jeho postavení v pěti největších zeměpisu oddělení britských v The Times Good University Guide. 73% z našeho výzkumu byla hodnocena jako "světový" nebo "mezinárodně vynikající" ve Výzkumném Excellence Framework 2014 a my jsme byly ohodnoceny "vynikající" na vysokých školách Rada financování pro Anglii hodnocení výuky ustanovení. To je velmi spolupracovní kurz, který je schopen čerpat z modulů nabízených a výzkum se konají v mnoha školách po celé univerzity. Informace o předmětu Tento kurz poskytuje základ ve vědě a společenských věd environmentálního managementu a podporuje interdisciplinární přístup k otázkám životního prostředí na místní, národní a mezinárodní úrovni. Tato témata jsou kombinovány s zvuku praktický výcvik v řízení životního prostředí. K vyučované prvky MSC / MA Environmental Management se skládají z několika povinných základních modulů, stejně jako řada volitelných prvků. Po dokončení učil složky kurzu v podzimních a jarních semestrech, budete muset napsat 60 úvěrovou disertační práci na téma dle Vašeho výběru v souvislosti s environmentálního managementu. MSc / MA Management životního prostředí může být dokončena během jednoho roku denního studia, nebo více než dva roky na částečný úvazek. Budete muset absolvovat celkem 180 kreditů projít kurzu. To zahrnuje 120 kreditů v hodnotě povinných a volitelných modulů (jak je uvedeno výše), stejně jako 60-kreditní disertační práce. Disertační práce je rozsáhlý kus nezávislého výzkumu v subjektu podle svého výběru. Ty budou mít prospěch z podpory vyhrazené vedoucího projektu, stejně jako generický výcvik výzkumných dovedností, které nabízí Graduate School univerzity. Jak si všimnete, tento kurz je nabízen jako MSc nebo MA. Ve skutečnosti, všechny základní moduly studoval jsou identické a výběr MSc nebo MA registraci je vaše vlastní, záleží jen na kterém kvalifikace chcete získat na promoci. Nabízíme také postgraduální diplom řízení ochrany životního prostředí, stejně jako výzkum tréninkový trasu schválený Hospodářské a sociální rady pro výzkum. Moduly Jádro moduly jsou: Semestr 1 Základy environmentálního managementu Kostry environmentálního managementu Projektový management a environmentální legislativa Výzkumné metody Konzultace Semestr 2 Environmentálního managementu v praxi Konzultace Výzkumné metody Kromě toho, budete moci vybrat až 40 kreditů volitelných modulů z řady cest, včetně: Obchod a životní prostředí Krajinná ekologie, ochrany a myslivosti Znečištění a odpadů Posuzování životního prostředí a Site vyšetřování Právo a politika Vezměte prosím na vědomí, že všechny údaje modulu se mohou změnit. Kariéra MSc / MA in Management životního prostředí je odborně řízený kurz informován výzkumu beroucí místo v popředí pole. Jeho cílem je poskytnout vám dovednosti a znalosti, aby šlápnout v řadě kariéry týkajících se environmentálního managementu. Pokud máte zájem věnovat akademické kariéře, nebo chtějí pokračovat ve svůj výzkum na PhD, možná vás bude zajímat v vztahující se na MSc / MA v managementu životního prostředí (Research Training). Naši postgraduální studenti přesunout do mimořádně širokou škálu kariéry po jejich času ve škole. Vedení postgraduální práci ve škole Geografie podporuje mnoho životně důležité dovednosti a může vám náskok na trhu práce. Studium na této úrovni umožňuje rozvíjet vlastnosti self-disciplíny a self-motivace, které jsou nezbytné pro zaměstnání v celé řadě různých oblastí. Postgraduální kvalifikace z institucí, jako je The University of Nottingham ukazuje potenciální zaměstnavatele, že jste inteligentní, pracovitý jednotlivec, který je jasný a dostatečně flexibilní, aby provedla jakoukoli formu specifického kariérní přípravy. Vstupní požadavky: 2,1 (Horní 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) Počítaje v to: Předmět s komponentou životního prostředí / některé profesní zkušenosti z ekologického charakteru IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Magistr V Politice A Mezinárodních Vztahů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Výzkum trati MA politiky a mezinárodních vztahů si klade za cíl poskytnout metodologické nástroje potřebné ke studiu politologie na pokročilé úrovni. Výzkumné dráha mistři vás připraví pro pokročilý výzkum a byly speciálně navrženy pro ty, kteří chtějí pokračovat v doktorském studiu. [+]

Politika a mezinárodní vztahy (Research Track) MA Výzkum trati MA politiky a mezinárodních vztahů si klade za cíl poskytnout metodologické nástroje potřebné ke studiu politologie na pokročilé úrovni. Výzkumné dráha mistři vás připraví pro pokročilý výzkum a byly speciálně navrženy pro ty, kteří chtějí pokračovat v doktorském studiu. Studium s vědci pracující v popředí politiky a mezinárodních vztahů výzkumu v prostředí s jedinečnou šíři a hloubku akademické odbornosti, budete rozvíjet důkladné pochopení předmětu. MA má tři prvky: Výzkum školení Předmět specifická školení Školení Generické dovedností Komponenta odborná příprava pro výzkum zařídíme se základními metodami výzkumu dovedností. Konkrétní základní moduly, které jsou předmětem bude soustředit na poskytování vám s pochopením hlavních teorií a konceptů používaných v politické vědě. Generic nácvik dovedností vám poskytne vodítko v jednotlivých softwarových aplikací, kariéra související dovednosti, jako je životopis budovy, ústní prezentace a třídní výuky. Tento studijní program nabízí School of politologie a mezinárodních vztahů jako součást sady drah na University of Nottingham ESRC disertační Training Centre (DTC). Oblasti zvláštního zájmu zahrnují: Anglo-americké vztahy Korupce ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ Evropská integrace Globalizace Globalizace Humanitární intervence Mezinárodní politická ekonomie Filozofie sociálních věd Bezpečnostní a zpravodajské Sociální spravedlnost Terorismus Válečné zločiny Klíčová fakta Škola politologie a mezinárodních vztahů byl zařazen do top 15 ve Velké Británii pro výzkum síly ve Výzkumném Excellence Framework 2014 Tento kurz je jedním ze sady drah, které nabízí School of politologie a mezinárodních vztahů v rámci University of Nottingham ESRC disertační Training Centre (DTC) informace o předmětu ŘO politiky a mezinárodních vztahů (Research Track) lze studovat na plný úvazek během jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu dvou let. Studium tohoto stupně vám umožní čerpat celou řadu modulů, které budou mít prospěch své zaměření na výzkumná metoda tréninku. Tato míra, ESRC DTC dráha, vyžaduje, aby se 40 kreditů z University Nottingham ESRC DTC programu pro výzkum pro výcvik, plus 20 kreditů výzkumných nosných modulů nabízených programem ESRC DTC vzdělávání. Ty budou hromadit zbývající modulární úvěry (40 celkem) ze seznamu dostupných modulů ve škole politologie a mezinárodních vztahů. Vaše studium vyvrcholí ve výzkumu a psaní 60 úvěrů, 15000-slovo disertační práce, která musí obsahovat velké výzkumné prvek. Budete zaregistrovat svou disertační práci na téma dle vlastního výběru a budou přiděleny s vedoucím disertační která by dohlížela na svůj pokrok. Výuka je rozložena na dva semestry: podzim, který začíná v září a končí v lednu; a na jaře, které začíná v lednu a končí v červnu. V letních měsících mezi červnem a zářím jsou vynakládány psaní disertační práce. Posouzení je typicky směsí kurzu a zkoušky, přičemž oba se obvykle jsou posuzovány v polovině, ve které je modul učí. Tento kurz je podporován generických a odborné přípravy výzkumné dovednosti kurzů nabízených univerzity ESRC DTC, aby vás připraví pro doktorské studium na další tři roky na konci kurzu. Moduly Hlavní moduly Práce: Politika a mezinárodní vztahy (Research Track) Design výzkumu, praxe a etika Hlavní moduly ze School of Law Základy kvantitativní analýzy Hlavní moduly ze školy sociologie a sociální politiky Nadací kvalitativní metody Filozofie Výzkum - Social Science Plus 40 kreditů z buď následující části, nebo ze seznamu Advanced vzdělávacích modulů, které nabízí ESRC DTC: Projektování Politická poptávka Teorií a konceptů v mezinárodních vztazích Volitelné moduly Vyberte si 20 kreditů z níže: Evropa a rozvojovém světě Justice Beyond Borders: Teorie mezinárodní a mezigenerační spravedlnosti Teorií a konceptů v mezinárodních vztazích Politika jižní Asie Kdy Ruska Rozšíření a proč? A 20 kreditů z níže: Současná Warfare grand Strategy politická utopie Terorismus a vzpoury Teorie a praxe diplomacie Válka, mír a Terror Západní Protiteroristický Spolupráce Vezměte prosím na vědomí: Moduly se mohou měnit s cílem udržet krok s vývojem politické a akademické. Kariéra Tento kurz vás připraví pro široké spektrum kariérní cesty z národní vlády k mezinárodním organizacím a nevládních organizací (NGO). Naše postgraduální kurzy poskytují pevný základ pro širokou škálu kariéry. Mnozí z našich studentů převzít aktivní roli v politice v průběhu a po jejich času ve škole. Politika je ideální akademická disciplína ke studiu, pokud máte zájem o kariéru v politice a vládě. Ostatní studenti jdou do rozsahu kariéry, včetně managementu, marketingu, vzdělávání a vysílání. Absolvování z Nottinghamu znamená, že jste otevřel dveře na příležitost pro zajímavou a dobře placenou kariéru. Naši studenti jsou vysoce ceněné zaměstnavateli z důvodu silné akademické nadace a přenositelných dovedností, které získají v průběhu jejich studia kurzu. Jako programu výzkumu stopy, bude tento kurz také vybavit vás usilovat o další akademické studium. Pro ty studenty, kteří chtějí pokračovat ve studiu po úspěšném ukončení jednoho z našich magisterských programů, škola nabízí MRES a MPhil / PhD míry. Výzkum stupeň dozor ve většině hlavních dílčích oblastech disciplíny politiky je nabízen rostoucím počtu akademických pracovníků pracujících ve škole. Průměrný nástupní plat a kariérní postup V roce 2014, 92,9% z doktorandů ve škole, kteří byli k dispozici pro zaměstnání měli zajištěné zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia. Průměrný nástupní plat byl 22.409 £ s nejvyšší bytí £ 29.000. * * Známé destinace na plný úvazek domů a postgraduates EU, 2013/14. Kariérní vyhlídky a zaměstnatelnost Získání magisterský titul demonstruje vysokou úroveň znalostí v určitém oboru. Ať už jej používáte ke zvýšení své zaměstnatelnosti, jako příprava na další akademický výzkum nebo jako prostředek odborného vzdělávání, můžete těžit z poradenství v tom, jak můžete využít své nově nalezené schopnosti jejich plného potenciálu. Naše Kariéra a zaměstnatelnosti služba vám pomůže to, pracovat s vámi prozkoumat své možnosti a zve k účasti na náborových události, kde se můžete setkat potenciální zaměstnavatele, stejně jako navrhování další možnosti rozvoje, jako jsou například příslušné stáže a dovedností workshopů. [-]

Ma Trauma Studie

Campus forma Kombinované 24 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

MA Trauma Studie poskytuje vynikající příležitost pochopit podstatu psychického traumatu. Kurz přináší bohatou pestrou teoretický základ pro práci v oblasti trauma pro širokou škálu odborných disciplín. [+]

Tento kurz začíná v září 2016 a je k dispozici na částečný úvazek studie více než dva roky. Příští Datum zahájení pak bude 09. 2018. Psychologické trauma postihuje téměř každý v určitém okamžiku svého života, ať už je to přes ztráty, úrazu nebo nemoci. Odborníci z široké škály prostředí pracovat s lidmi například. MA Trauma Studie poskytuje vynikající příležitost pochopit podstatu psychického traumatu. Kurz přináší bohatou pestrou teoretický základ pro práci v oblasti trauma pro širokou škálu odborných disciplín. Kurz bude přínosem pro ty, kteří hledají směrem, nebo jsou již pracující v oblasti poradenství, psychoterapie, psychologie, sociální práce, probační nebo vězeňské služby, školství, NNO, obslužnému personálu havarijní a policie. Každý, kdo přichází do styku s lidmi například a chce se dozvědět více o tom, jak řešit složité, náročné, interkulturní potřeby těch, kteří zažili trauma může těžit z kurzu. Tento program vám umožní rozvíjet, rozšiřovat a prohlubovat své znalosti z teorie a praxe relevantní pro vaše vlastní práci a stavět směrem k magisterské kvalifikaci udělované prostřednictvím svého vlastního výběru pod dohledem výzkumného projektu. Budete mít možnost čerpat z široké škály existujících znalostí, dovedností a výzkum zaměstnanců a spolupracovníků v Centru pro Trauma, odolnosti a růstového (CTRG). Dozvíte se empiricky pomocí skupinových učení, workshopů a seminářů, jakož i přednášky z řad zaměstnanců zaměřené na rozvoj své vlastní osobní povědomí, znalosti a dovednosti. Naším cílem je vytvořit malý vibrující studijní komunity, kde jsme se učit od sebe navzájem. MODULY Očekávané moduly jsou následující: Teoretické pohledy na definování Trauma Cvičné Pohledy na řešení traumatu Trauma a Společenství Výzkumné Aplikace Disertační práce Posouzení Každý z 30-úvěr modul je hodnocena písemným postoupení 6.000 slova nebo ekvivalentní portfolia. Portfolio se skládá z řady přiřazení úkolů vybraných a určených, aby odpovídaly vašim specifickým potřebám vzdělávání. Před předložením portfolia jste kolaborativně zapojeným do procesu kombinovaného formativní školitele, peer a sebehodnocení. Úkoly jsou odstupňovány číselně. K dokončení magisterského programu úspěšně, je průchod 50, musí být dosaženo na každé zadání. Pro udělení MA, musíte také absolvovat 60-kreditní disertaci (12,000-15,000 slov) na schválené téma. [-]

Mezinárodní Bezpečnost A Terorismus Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Tento vzrušující program bude vystavit otázkách mezinárodní bezpečnosti, jakož i specializované oblasti terorismu. Kurz zkoumá mezinárodní bezpečnost a terorismus od ukončení studené války, zatímco dělat jasné, jak vznesené otázky jsou zakotveny v širším oblasti mezinárodních vztahů ... [+]

Mezinárodní bezpečnost a terorismus MA Tento vzrušující program bude vystavit otázkách mezinárodní bezpečnosti, jakož i specializované oblasti terorismu. Kurz zkoumá mezinárodní bezpečnost a terorismus od ukončení studené války, zatímco dělat jasné, jak vznesené otázky jsou zakotveny v širším poli mezinárodních vztahů. Touha po bezpečí a bezpečnost byla vždy v centru lidské kondice. Chápání předmětu zabezpečení zahrnuje studovat nejen to, co nám dává pocit bezpečí, ale také to, co my považujeme za ohrožující. V současném mezinárodním prostředí, s nárůstem v oblasti mezinárodního terorismu a konfliktů v Afghánistánu a Iráku, tento kurz nabízí příležitost pro in-hloubkové studie a analýzy pro studenty a osoby s profesionálním zájmem o tuto problematiku. Škola politologie a mezinárodních vztahů na University of Nottingham poskytuje ideální akademické prostředí, ve kterém studovat mezinárodní bezpečnost. Škola má značnou hloubku odborných znalostí mezi jejími zaměstnanci v předmětu bezpečnosti, s řadou mezinárodně uznávaných odborníků v sub-oblasti terorismu. Základní fakta Program je jedním z nejvíce populární, které mají být nabízeny prostřednictvím školy politologie a mezinárodních vztahů, přitahuje studenty z celého světa. Máte možnost podílet se na exkurzi k návštěvě organizací v Bruselu a Haagu relevantní pro vaše studium. Research Excellence Framework 2014 zařadil školu politologie a mezinárodních vztahů v top 15 ve Velké Británii pro výzkum sílu. Informace o předmětu MA mezinárodní bezpečnost a terorismus zdůrazňuje tři prvky: teoretické základy studie mezinárodní bezpečnosti a terorismu, hlavní empirických problémů týkajících se bezpečnosti a terorismu v současném věku a možnost studovat bezpečnost a terorismus komplexy přes volitelných modulů. Studium tohoto stupně vám umožní čerpat celou řadu modulů, které se bude prohlubovat své znalosti a rozvíjet své vlastní zájmy. Během jarního semestru, škola pořádá studijní cestu do některé z klíčových evropských bezpečnostních organizací. To zahrnuje návštěvy organizací, jako je Organizace severoatlantické smlouvy (NATO), Nejvyšší velitelství spojeneckých sil v Evropě (SHAPE), Evropské komise v Bruselu a na Mezinárodním trestním tribunálem pro bývalou Jugoslávii (ICTY) v Haagu, na kterém studenti provádějí MA v mezinárodní bezpečnosti a terorismu jsou zváni k účasti. Vaše studie vyvrcholí ve výzkumu a psaní o 15.000 slovech disertační práce. Budete zaregistrovat disertační práci na téma dle vlastního výběru a bude přidělena disertační nadřízeného dohlížet svůj pokrok. MA mezinárodní bezpečnost a terorismus lze studovat na plný úvazek během jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu dvou let. Výuka probíhá na dvou semestrů: podzimu, který začíná v září a končí v lednu, a pružinu, která začíná v lednu a končí v červnu. V letních měsících mezi červnem a zářím jsou vynakládány psaní disertační práce. MA se skládá ze 180 kreditů - 120 kreditů z modulární učil studie a 60 kreditů z dokončení disertační práce asi 15.000 slov na délku. Posouzení je typicky směsí kurzu a zkoušky, přičemž oba se obvykle jsou posuzovány v polovině, ve které je modul učí. Moduly jsou nabízeny obvykle jako 20 nebo 15 kreditních verze. Moduly V současné době jsou základní moduly nabízené na tomto kurzu jsou: Terorismus a vzpoury Válka, mír a Terror Teorií a konceptů v mezinárodních vztazích Budete si moci vybrat z řady volitelných modulů pokrývající témata, jako jsou: Air Power a Modern Warfare Strategie a bezpečnost Současná Warfare Justice Beyond Borders Čínská Mezinárodní vztahy Teorie a praxe diplomacie Západní Protiteroristický Vezměte prosím na vědomí, že moduly může změnit s cílem udržet krok s politické a akademické vývoje. Kariéra MA v mezinárodní bezpečnosti a terorismu bude přitahovat jak ti, kteří hledají akademický program studia na pokročilé úrovni, a ty, kteří chtějí pokračovat v profesionální kariéru v oblasti bezpečnosti. Kurz je navržen tak, aby mít širokou cílovou skupinu pro studenty nejen z Velké Británie, ale i Evropě, Severní Americe a Asii. Jako akademický programu, bude tento kurz poskytují vynikající základ pro studium doktorské úrovni. Profesionální relevance kurzu bude dělat to atraktivní pro ty, kteří uvažují kariéru v: ozbrojené služby civilní služba mezinárodní organizace žurnalistika nevládní organizace politika výzkumu Počet studentů, kteří se tohoto kurzu bude pokračovat k dalšímu postgraduálnímu studiu. Vstupní požadavky: 2,1 (Horní 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Mezinárodní Sociální Politika Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

To MA zdůrazňuje dopady tohoto vývoje a vybavuje studenty s dovednostmi, které potřebují k pochopení nové výzvy stále více provázaného světa, ve kterém žijeme. Kurz poskytuje srovnání modelů dobré životní podmínky "rozvinutých sociálních států", jako jsou ty, které našel v evropských zemích; a zkoumá význam nedávného vývoje a debat pro rozvojové země. MA také zahrnuje ... [+]

Mezinárodní Sociální politika MA Sociální politika se zabývá otázkami, jako jsou: Jak můžeme vytvořit dobrou společnost? Kolik peněz bychom měli utratit za služby sociální péče? Je současná rozdělení příjmů a bohatství sociálně spravedlivé? Měli bychom být účtovány jednotlivě za využívání služeb sociální péče? V případě, volné trhy a podíly na zisku motivy hrají ústřední roli při poskytování služeb? Jaké jsou příčiny a důsledky chudoby? Je to již není možné studovat vnitrostátní sociální politiky v izolaci. Globální propojení se množí a zintenzivnění v celé řadě oblastí: ekonomika, politika a přírodního prostředí, mezi ostatními. MA v mezinárodní sociální politiky poskytuje úvod do srovnávací sociální politiky, a tak poslední vývoj v sociálních reforem z celého světa. To MA zdůrazňuje dopady tohoto vývoje a vybavuje studenty s dovednostmi, které potřebují k pochopení nové výzvy stále více provázaného světa, ve kterém žijeme. Kurz poskytuje srovnání modelů dobré životní podmínky "rozvinutých sociálních států", jako jsou ty, které našel v evropských zemích; a zkoumá význam nedávného vývoje a debat pro rozvojové země. MA rovněž zahrnuje subjekty, které považují za budoucnost sociální politiky a srovnávací analýzy, jako je například modul "Změna klimatu a sociální politiky". Školení v metodách umožňuje vyhodnocení výsledků politik, a to nejen z hlediska jejich účinnosti a efektivity, ale také rozšiřuje, aby zvážily širší socio-ekonomické a politické souvislosti. Úspěch školy sociologie a sociální politiky odráží různé intelektuální zázemí a výzkumné zájmy našich zaměstnanců a náš závazek k akademické dokonalosti. Sociální politika se opírá o poznatky z celého sociálních a humanitních věd, včetně sociologie, politologie a ekonomie. Nottingham je v dobré pozici, aby nabídnout tuto multidisciplinární program jako škola je jedním z předních britských center pro výuku a výzkum v oblastech nejen sociální politiky, ale sociologie, kulturních studií, zdravotnických studií, sociální práce a veřejného pořádku. Studenti se učí výzkumníky s předních světových pověst v těchto předmětech. Kultura výzkumu-vedl ze školy proto vám umožní rozvíjet své vlastní zájmy v konkrétních témat a témat. Informace o předmětu Program je k dispozici na plný úvazek po dobu 12 měsíců nebo na částečný úvazek po dobu 24 měsíců a zahrnuje jak učil modulů přijatých v průběhu prvních dvou semestrech a disertační práce v průběhu letního období. Učil moduly jsou hodnoceny eseje, s 10 kreditních moduly vyžadující 3000 slov a 20 kreditů, které vyžadují 5000 slov, někdy rozdělené do dvou 2500 slovních esejů. Modul výzkumné metody a výzkum řízení zahrnuje návrh 5000 slovo disertační práce. 15.000 slovo disertační práce poskytuje studentům možnost provádět nezávislý výzkum na téma dle vlastního výběru. Každý student připraví návrh disertační práce a úzce spolupracuje s vedoucím mezinárodně známý pro své odborné znalosti. Minulé témata disertace zahrnují: Nelegálních přistěhovalců v Británii: případ afrických migrantů. Může mezinárodní organizace zastavit práce dětí v Turecku? Zkoumání role špatné správy při zvyšování chudoby v Pákistánu: 2001-2011. Došlo k poklesu ze středních tříd v Hong Kongu? Zapomeňte na lásce. Mluvme peníze. Transformace čínské rodinné právo a důsledky pro městské čínské ženy. Povinné moduly Dynamika mezinárodního a srovnávacího sociální a veřejné politiky (30 kreditů) Změna klimatu Sociální politika (10 kreditů) Globalizace, europeizace a veřejná politika (10 kreditů) Analýza politiky (10 kreditů) Výzkumné metody a výzkum Management (20 kreditů) Disertační práce (60 kreditů) Volitelné moduly Studenti se 40 kreditů z volitelných ze schváleného seznamu. Pokud se student by rád, aby se elektivní, který není na seznamu, mohou tak učinit se souhlasem programu svolavatele. Kariéra Program MA Mezinárodní sociální politika vychází z pečlivě vybraných materiálů, aby pokryl celou oblast mezinárodní sociální politiky: jeho formulaci, provádění a výsledků. To znamená, že MA v mezinárodní sociální politice je samozřejmě navržen tak, aby vybavit jeho absolventy s dovednostmi potřebnými pro různé kariéry: (1) v mezinárodních rozvojových organizací, včetně Světové banky; United Nation Development Program; Mezinárodní úřad práce, atd; (2), v odděleních a zabývající se sociální politiky v národních vlád ministerstev; (3), v jiných organizacích veřejného sektoru, včetně výzkumu či manažerských rolí v oblasti zdravotnictví, bydlení a sociálních služeb; (4), v žurnalistice a akademické i non-akademický výzkum. Vstupní požadavky: 2.2 (Žadatelé budou zpravidla absolventy s alespoň nižší druhé třídy Honours stupně) IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Mezinárodní Vztahy Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

ŘO Mezinárodní vztahy je dobře zavedená a mezinárodně uznávaný stupeň, který zkoumá nový vývoj v oblasti mezinárodní politiky a teorie mezinárodních vztahů. Je to vzrušující program, s vysokou koncentrací pracovníků a velkou řadou modulů. Hlavní moduly vám poskytne solidní základy v mezinárodní politické analýzy. Budete také si vybrat z celé řady volitelných modulů, které čerpají ... [+]

Mezinárodní vztahy MA ŘO Mezinárodní vztahy je dobře zavedená a mezinárodně uznávaný stupeň, který zkoumá nový vývoj v oblasti mezinárodní politiky a teorie mezinárodních vztahů. Je to vzrušující program, s vysokou koncentrací pracovníků a velkou řadou modulů. Hlavní moduly vám poskytne solidní základy v mezinárodní politické analýzy. Budete také si vybrat z celé řady volitelných modulů, které čerpají výzkumu odborných znalostí ve škole, včetně konfliktů, lidských práv a globální vládnutí. Škola má zvláštní odborné znalosti v oblasti konfliktu a řízení po skončení konfliktu, humanismu a mezinárodní politické ekonomie. Oblasti zvláštního zájmu zahrnují: Terorismus, Partyzánská válka a nízká intenzita konflikt Teorie mezinárodních vztahů Spojené státy zahraniční a bezpečnostní politika Inteligence a národní bezpečnost Diplomacie na Blízkém východě av Asii Mezinárodní politická ekonomie Globalizace Globální občanská společnost a globální spravedlnost Mezinárodní lidská práva a válečné zločiny Lidská bezpečnost a humanitarismu Justice Beyond Borders Základní fakta Research Excellence Framework 2014 zařadil školu politologie a mezinárodních vztahů v top 15 ve Velké Británii pro výzkum sílu. Informace o předmětu Studium tohoto stupně vám umožní čerpat celou řadu modulů, které se bude prohlubovat své znalosti a rozvíjet své vlastní zájmy. Vaše studie vyvrcholí ve výzkumu a psaní o 15.000 slovech disertační práce. Budete zaregistrovat disertační práci na téma podle svého výběru a budou přiděleny s vhodným disertační nadřízeným dohlížet svůj pokrok. ŘO Mezinárodní vztahy lze studovat na plný úvazek během jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu dvou let. Výuka probíhá na dvou semestrů: podzimu, který začíná v září a končí v lednu, a pružinu, která začíná v lednu a končí v červnu. V letních měsících mezi červnem a zářím jsou vynakládány psaní disertační práce. MA se skládá ze 180 kreditů - 120 kreditů z modulární učil studie a 60 kreditů z dokončení disertační práce asi 15.000 slov na délku. Posouzení je typicky směsí kurzu a zkoušky, přičemž oba se obvykle jsou posuzovány v semestru, ve kterém je modul učí. Moduly jsou nabízeny obvykle jako 20 nebo 15 kreditních verze. Moduly Budete mít následující foundational modulu: Teorií a konceptů v mezinárodních vztazích Musíte také vybrat alespoň 20 kreditů (jeden modul) z těchto modulů: Projektování Politická poptávka Kvantitativní Politická analýza Budete hromadí zbývající počet modulárních kreditů z široké škály možností nabízených školou politologie a mezinárodních vztahů a od modulů nabízených jinými školami a oddělení. Jako příklady, které jsou: Air Power a Modern Warfare Čínská Mezinárodní vztahy Současná Warfare Evropa a rozvojovém světě Justice Beyond Borders Terorismus a vzpoury Strategie a bezpečnost Politika jižní Asie Válka, mír a Terror Vezměte prosím na vědomí, že moduly může změnit s cílem udržet krok s politické a akademické vývoje. Kariéra Tento kurz vás připraví pro široké spektrum kariérní cesty z národní vlády k mezinárodním organizacím a nevládních organizací (NGO). Absolvování z Nottinghamu znamená, že jste otevřel dveře na příležitost pro zajímavou a dobře placenou kariéru. Naši studenti jsou vysoce ceněné zaměstnavateli z důvodu silné akademické nadace a přenositelných dovedností, které získají v průběhu jejich studia kurzu. Naše postgraduální kurzy poskytují pevný základ pro širokou škálu kariéry. Mnozí z našich studentů převzít aktivní roli v politice po celou dobu svého času ve škole, a po. Politika je ideální akademická disciplína ke studiu, pokud máte zájem o kariéru v politice a vládě. Ostatní studenti jdou do rozsahu kariéry, včetně managementu, marketingu, vzdělávání a vysílání. Pro ty studenty, kteří chtějí pokračovat ve studiu po úspěšném ukončení jednoho z našich magisterského studia, škola nabízí MRes a MPhil / PhD stupňů. Výzkum stupeň dozor ve většině velkých dílčích oblastech disciplíny politiky je nabízen rostoucím počtem akademických pracovníků pracuje ve škole. University of Nottingham Centra pro profesní rozvoj (CCD) nabízí výborné profesní poradenství, informace a zdroje, a pořádá semináře na psaní životopisu, vyplnění přihlášky a techniky rozhovoru. Nottingham je jedním ze tří největších univerzit nejčastěji cílené předními absolventa zaměstnavatele ve Velké Británii, a CCD organizuje akce zaměstnavatelů-vedl, kde podniky navštěvují univerzitu vysvětlit, co dělají, a to, co hledají při náboru. Vstupní požadavky: 2,1 (Horní 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) Další požadavky: Může být považována zralí Žadatelé bez standardních požadavků na vstup, ale s podstatným a relevantními zkušenostmi IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Osoba-střed Zkušenostní Poradenství A Praxe Ma Psychoterapie

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 4 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Připojte se k různorodé a odbornou veřejnost, která má osoba-soustředěný zkušenostní přístup v samém srdci toho, co děláme. Jsme tým s unikátní směs praxe a akademické zázemí a zkušeností. Specializujeme se na poradenství pro děti a mládež a dospělé v průběhu celého života. Náš nový vzrušující program je flexibilní a pokrývá všechny oblasti praxe. Program vás připraví pro práci jako ... [+]

Osoba-Centred Experiential Poradenství a psychoterapie praxe MA Připojte se k různorodé a odbornou veřejnost, která má osoba-soustředěný zkušenostní přístup v samém srdci toho, co děláme. Jsme tým s unikátní směs praxe a akademické zázemí a zkušeností. Specializujeme se na poradenství pro děti a mládež a dospělé v průběhu celého života. Náš nový vzrušující program je flexibilní a pokrývá všechny oblasti praxe. Program vás připraví pro práci jako praktikující v oblasti poradenství a psychoterapie. Kurz je k dispozici studovat dva roky na plný úvazek a čtyři roky na částečný úvazek. Proč si vybrat náš MA? Na našem programu, který bude: zapojily kreativně s problémy v soudobé společnosti vybrat mezi dvěma specializacích, Poradenství pro dospělé v průběhu celého života (AAL) a poradenství pro děti a mládež (CYP) patří k živé poradenství a psychoterapie komunity Studie na světové úrovni univerzity s oceněný udržitelné životní prostředí Ty budou mít prospěch z: čtyřicet letá tradice poradenství tréninku na University of Nottingham přední učence a odborníky v oblasti vzdělávání poradce rozvíjejí v růstové orientovaného zkušenostního učení prostředí přístup k vynikající výukových zdrojů a vedoucí výzkumu Po absolvování kurzu budete: opustí s mezinárodně uznávané poradenské kvalifikace se může stát lídrem v oblasti poradenství pracující v oblasti vzdělávání, školy, zdraví, komunita, soukromým a veřejným sektorem bude splňovat požadavky, aby se stal poradce s akreditací bude připravena pro doktorské studium v ​​poradenství a psychoterapii Informace o předmětu Dokončení programu MA Person-Centred Experiential poradenství a psychoterapie mohou být použity ke splnění požadovaného počtu hodin školení pro individuální akreditaci u britského sdružení pro poradenství a psychoterapii. Program může být užíván v průběhu dvou let na plný úvazek, nebo čtyři roky na částečný úvazek a výuka se koná v úterý a ve středu od 13:30 - 18:00 s občasnou účastí požadovanou víkendech. Existují dvě cesty, jak získat specializované MA Lékařské Centred Zkušenostní Poradenství & psychoterapie - dospělí přes délku života nebo dětí a mladých lidí. Na kvalifikaci máte nárok na vstup do poradenství a psychoterapii Associates (CAPA), Univerzita v Nottinghamu, zatímco budování své hodin praxe. Při dosažení akreditované stav, plné členství jako spolupracovník je svěřena. Vstupní požadavky Program je otevřen pro absolventy jakékoliv téma, které chtějí trénovat jako na člověka zkušenostní poradce a psychoterapeut. Jako absolvent není nutné mít předchozí zkušenosti v poradenství či psychoterapie. Kurz zaručuje, že budete rozvíjet všechny dovednosti potřebné. Pro vstup do kurzu byste za normálních okolností očekávat, že držet diplom na 2: 2 nebo vyšší úrovni, nebo jeho mezinárodní ekvivalent. Budete také muset doložit zkušenosti s pomocnou nebo podpůrnou roli v průběhu jednoho roku. To může být buď placené nebo dobrovolné kapacity. Budeme pohovor se všemi uchazeči do programu, které splňují naše požadavky pro vstup. Budeme posuzovat žádosti od lidí, kteří nemají titul. Vstup do kurzu bez míry vyžaduje, abyste měli Úroveň 4 diplom a 2 roky praxe jako poradce nebo psychoterapeuta, nebo podobné zkušenosti v úzce souvisejícím profesní roli, a dokončení 3000 slovo esej. Budete také vyžadovat zveřejňování informací a blokování check Service (DBS), před zahájením kurzu. Další požadavky: Uchazeči by měli za normálních okolností držet schválený první titul s alespoň 2,2 (nižší druhé třídy vyznamenáním), nebo ekvivalentní a mají zkušenosti z nejméně jednoho roku na částečný úvazek v pomocnou roli. Budeme posuzovat žádosti od lidí, kteří nemají prvního stupně. Vstup do kurzu bez míry vyžaduje, abyste měli Level 4/5 diplom a 2 years` zkušenosti jako psychoterapeut nebo poradce, nebo zkušenosti v úzce souvisí, podobně jako profesní roli, a dokončení 3000 slovo esej. Všichni žadatelé prostřednictvím této trase bude vyžadovat souhlas QSC. IELTS: IELTS 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) Moduly Děti a mladí lidé (CYP) specialista Pathway MA Person-Centred Experiential Poradenství a psychoterapie poskytuje odborné cestu pro ty, kteří připravují pro práci s dětmi a mladými lidmi. Akcie programové základní moduly s dospělými v průběhu celého života cesty, ale také zahrnuje 60-úvěrový specialista modul. Tato cesta pomůže studentům připravit se na terapeutickou práci s dětmi a mladými lidmi v různých nastavení, v rámci vzdělávání, jako jsou školy, vysoké školy a univerzity, mladých lidí v sociální péče nebo péče o duševní zdraví, nebo ty, které v prostředí mládeže a trestní justice. Děti a mladí lidé specialista modul: CYP v kontextu Děti a mladí lidé v kontextu je specialistou cesta modul celoroční. Modul je založen na hlubokém a reflexní proces vyšetřování zkušeností mladých lidí. Používání a kreslení na osobních zkušenostech, média, umění a artefakty z našeho sociálního světa důkladné zhodnocení problémů, kterým čelí mladí lidé v současné společnosti mohou být generovány. Toto povědomí je zakotvena v a podrobí se kritické analýzy přes komparativní teorie. Dospělí přes délku života (AAL) specialista Pathway MA Person-Centred Experiential Poradenství a psychoterapie poskytuje odborné cestu pro ty, kteří chtějí trénovat pro práci s dospělými v celé životnosti. Akcie programové základní moduly s dětmi a mladými lidmi cesty, ale také zahrnuje 60-úvěrový specialista modul. Tato cesta vám pomůže připravit se na práci s dospělými terapeuticky přes délku života v rozsahu nastavení napříč veřejným a soukromým sektorem. Absolventi z této dráhy jsou připraveny pro práci v rámci celého dospělého života včetně těch, které hledají léčbu pro těžkou duševní tísně a ty, kteří hledají léčbu pro osobní růst a rozvoj. Dospělí Across modulu Životnost specialista: Energetika, Politika a sociální kulturním světě Power, politika a sociální kulturní svět je specialistou dráha modul zaměřen na získání hluboké ještě široký vděčnost za faktorů, které ovlivňují lidský fungování. Tento modul se bude dívat na účinky síly a rovnosti v oblasti poradenství a psychoterapie. Modul nabízí možnost studovat přes velké zkušenosti skupiny. [-]

Politika A Soudobé Dějiny Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

MA Politika a soudobé dějiny je dobře zavedený a přitahuje uchazeče o výjimečné kvality z Velké Británie i ze zahraničí. Tento mezioborový kurz je výslovně historická v rozsahu, přičemž zvláštní důraz na ty věci uvnitř živé paměti. To odráží obrovský vzestup zájmu o soudobých dějin po skončení studené války a otevření doprovodným hodně z skryté dějin 20. století ... [+]

Politika a soudobé dějiny MA MA Politika a soudobé dějiny je dobře zavedený a přitahuje uchazeče o výjimečné kvality z Velké Británie i ze zahraničí. Tento mezioborový kurz je výslovně historická v rozsahu, přičemž zvláštní důraz na ty věci uvnitř živé paměti. To odráží obrovský vzestup zájmu o soudobých dějin po skončení studené války a otevření doprovodným hodně z skryté dějin 20. století. Kurz se bude zabývat protichůdné přístupy k nedávné události, které formovaly svůj vlastní život a životy těch bezprostředně kolem vás. Oblasti zvláštního zájmu zahrnují: 20. století American History 20. století čínské historii Anglo-americké vztahy Umění a politika History Cold War Komunismus a fašismus Současná britská Politické dějiny Film History Inteligence a národní bezpečnost Práce a Urban historie, zejména v Británii a Evropě Moderní Německé dějiny včetně holocaustu Moderní Rusko, zejména císařský, diplomacie a válka Moderní Válka v Evropě, Asii a Tichomoří Náboženství a konflikt na Blízkém východě Jihovýchodní Asie, především sociální hnutí Spojené státy zahraniční a bezpečnostní politika Dámské History Základní fakta University of Nottingham může pochlubit jednou z nejvyšších koncentrací výzkumných odborných znalostí v soudobých dějin ve Velké Británii. Zaměstnanci ve škole politologie a mezinárodních vztahů se aktivně podílí na současném historickém výzkumu, a dále odborné znalosti je nalezený ve školách amerických a kanadských studií, historie, oddělení teologie a religionistiky a Ústav pro soudobé čínských studií. Research Excellence Framework 2014 zařadil školu politologie a mezinárodních vztahů v top 15 ve Velké Británii pro výzkum sílu. Informace o předmětu Jedinečná struktura stupně MA Politika a soudobé dějiny vám umožní vybrat si z široké škály modulů nabízených škole, stejně jako ty, které nabízí jiných škol v rámci univerzity, aby odrážel vaše osobní zájmy. Ty budou muset trvat minimálně 60 kreditů v hodnotě modulů, které nabízí škola politologie a mezinárodních vztahů, spolu s disertační práce, která je organizována v létě. Zbývajících 60 kreditů může být nahromaděné ze seznamu modulů nabízených jinými školami a oddělení, s některými kurzů, které jsou zvláště doporučuje. Vezměte prosím na vědomí, že moduly mohou měnit držet krok politické a akademické vývoje. Vaše studie vyvrcholí ve výzkumu a psaní hmotněprávní disertační práce v oblasti politiky a soudobých dějin. Disertační práce by měla být 15000 slov na délku a musí obsahovat velké výzkumné prvek. Budete zaregistrovat disertační práci na téma podle svého výběru a budou přiděleny s disertační nadřízeným, aby dohlížet svůj pokrok. ŘO Politika a soudobé dějiny lze studovat na plný úvazek během jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu dvou let. Výuka probíhá na dvou semestrů: podzimu, který začíná v září a končí v lednu, a pružinu, která začíná v lednu a končí v červnu. V letních měsících mezi červnem a zářím jsou vynakládány psaní disertační práce. MA se skládá ze 180 kreditů - 120 kreditů z modulární učil studie a 60 kreditů z dokončení disertační práce asi 15.000 slov na délku. Posouzení je typicky směsí kurzu a zkoušky, přičemž oba se obvykle jsou posuzovány v semestru, ve kterém je modul učí. Moduly jsou nabízeny obvykle jako 20 nebo 15 kreditních verze. Moduly Příklad modulu činnosti školy zahrnují: Air Power a Modern Warfare Čínská Mezinárodní vztahy Současná Warfare Justice Beyond Borders Strategie a bezpečnost Terorismus a vzpoury Válka, mír a Terror Kariéra MA v politice a soudobé dějiny vám představí na pokročilé studium soudobých dějin a zařídíme pro širokou škálu možností kariéry z médií a volný čas na národní vlády a mezinárodních organizacích. Významný podíl postgraduálních studentů na tomto kurzu pokroku ke studiu doktorského stupně, a někteří pokračoval v akademickém světě a udržovat trvalá pozice v některé z předních univerzit v Evropě. Absolvování z Nottinghamu znamená, že jste otevřel dveře na příležitost, aby zajímavou a dobře placenou kariéru. Naši studenti jsou vysoce ceněné zaměstnavateli z důvodu silné akademické nadace a přenositelných dovedností, které získají v průběhu jejich studia kurzu. Naše postgraduální kurzy poskytují pevný základ pro širokou škálu kariéry. Mnozí z našich studentů převzít aktivní roli v politice v průběhu a po jejich čas ve škole. Politika je ideální akademická disciplína ke studiu, pokud máte zájem o kariéru v politice a vládě. Ostatní studenti jdou do rozsahu kariéry, včetně managementu, marketingu, vzdělávání a vysílání. Pro ty studenty, kteří chtějí pokračovat ve studiu po úspěšném ukončení jednoho z našich magisterského studia, škola nabízí MRes a MPhil / PhD stupňů. Výzkum stupeň dozor ve většině velkých dílčích oblastech disciplíny politiky je nabízen rostoucím počtem akademických pracovníků pracuje ve škole. University of Nottingham Centra pro profesní rozvoj nabízí vynikající profesního poradenství, informace a zdroje, a pořádá semináře na psaní životopisu, vyplnění přihlášky a techniky rozhovoru. Nottingham je jedním ze tří největších univerzit nejčastěji cílené předními absolventa zaměstnavatele ve Velké Británii, a CCD organizuje akce zaměstnavatelů-vedl, kde podniky navštěvují univerzitu vysvětlit, co dělají, a to, co hledají při náboru. Vstupní požadavky: 2,1 (Horní 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Práce Ma Sociální

Campus forma Denní studium 2 let August 2016 Spojené království Nottingham

MA sociální práce je poskytována prostřednictvím Centra pro sociální práce. Středisko považuje roli profese sociální práce jako podporovat sociální a osobní změnu a řešení problémů v lidských vztazích a obcí a všechny naše výukové a výzkumné činnosti podporují tuto filozofii ... [+]

Sociální práce MA MA sociální práce je poskytována prostřednictvím Centra pro sociální práce. Středisko považuje roli profese sociální práce jako podporovat sociální a osobní změnu a řešení problémů v lidských vztazích a obcí a všechny naše výukové a výzkumné činnosti podporují tuto filozofii. Zaměstnanci, kteří učí na programu mají národní a mezinárodní pověsti pro svou kvalitu jejich výzkumu a publikací, a toto poznání informuje své učení. Významné příspěvky do výuky jsou také zkušenými sociálními pracovníky a uživateli služeb. Program se řídí zdravotní péče profesí Rady (HCPC) a našich studentů se očekává, že práce v rámci norem stanovených HCPC. Program kombinuje univerzitu a praxe-založené učení; oba prvky musí být dokončeny uspokojivě na stupeň má být zadána. Místa jsou omezeny na zajištění kvality zkušeností studentů a dostupnost vhodných umístění. Jsme přesvědčeni, že v centru sociální práce je vztah, který sociální pracovníci rozvíjet s jednotlivými uživateli služeb - ať už jde o děti, mladí lidé nebo dospělí. Pozitivní vztahy umožňují sociální pracovník pro podporu uživatelů služeb, jak se jednat přechody a rozhodnutí ve svém životě, které mohou být složité a bolestné v přírodě. Naším cílem je, proto, aby si vybral lidi na programu MA, kteří mají potenciál k rozvoji kvality, které uživatelé služeb chtějí od sociálních pracovníků: spolehlivost, porozumění, teplo, respekt k druhým, autoritativní přístup k obtížných otázek a schopnost dostat věci hotovo. Základní fakta Použít Online: Aplikace pro tento postgraduální kurz musí být provedeny on-line prostřednictvím UCAS pregraduální procesu (University of Nottingham instituce kód N84, sociální práce postgraduální kurz Kód L508). Proces podávání žádostí začíná 1. září a termín pro podání přihlášek je 18,00 dne 15. ledna. Neobdržela žádnou žádostí po termínu budou považovány za pozdní žádosti a budou posuzovány pouze jednou jsme se ověřit, zda místa zůstanou na hřišti. To bude poté, co jsme posoudili, rozhovor a dělal nabídky na způsobilých žadatelů, kteří se přihlásili před uplynutím lhůty. Je-li pozváni na žadatele rozhovor je požadováno, aby podepsané prohlášení o jakémkoli trestním rejstříku nebo zdravotního stavu, a pak dokončit Zveřejňování a zákaz servisní kontrola Jakmile se zaregistrujete na programu. Ačkoli záznam v trestním rejstříku nebo zdravotní stav není nutně bar na přijetí, může neoznámení relevantní informace následně vyústit v nabídce místo, nebo registrace vytrácí. Informace o předmětu Program začíná v září a potrvá 22 měsíců. Výuka a umístění časy ne vždy následovat normální univerzita termíny a semestry. Existuje přibližně 10 týdnů dovolené přes 22 měsíců kurzu. Akademické osnovy Většina akademické výuky probíhá v podzimním semestru každého roku. Jsou nutné pro MA celkem 180 kreditů modulů. Výukové metody zahrnují přednášky, semináře, konzultace, případové diskuse, a zkušenostní cvičení, jejichž cílem je podpořit integraci teorie a praxe. Posouzení zahrnuje písemné práce, individuální a skupinové prezentace, výzkumné projekty, a viděl zkoušku. Praxe osnovy Prostřednictvím praxe učení se sídlem - prováděné v různých prostředích, s řadou uživatelů služeb - studenti seznámí s různými přístupy k pomoci lidem. Celkem 170 dnů strávil v nastavení praxe napříč dvou letech kurzu. Každé období z praxe učení budou posuzovány podle požadavků odborné způsobilosti rámci stanovených College of sociální práce. Máme výborné vztahy s místními agenturami a vynikající rekord v poskytování vysoce kvalitních stáží. Uvědomujeme si, že umístění učení je velmi důležitou součástí vašeho vzdělávací zkušenosti a my jsme tvrdě, aby zajistily umístění jsou úspěšní při plnění individuálních potřeb vzdělávací práce. Studenti a praxe hodnotitelé jsou dobře podporovány programem v celém učení praxe. Všechna umístění jsou prováděny na plný úvazek a zároveň na studenty umístění se očekává, že pracovat se stejnou dobu jako ostatní zaměstnanci v tomto prostředí. Při přidělování praxe učení umístění, je věnována péče, aby odpovídaly vašim vzdělávacím potřebám a osobní požadavky na jednotlivé studijní možnosti, kterou nabízí. Stáže jsou obvykle v rámci geografických hranic Nottinghamshiru a Derbyshire. Moduly Protože osnovy je revidován na splnění národních reforem tyto moduly jsou svědčící o obsahu kurzu, spíše než specifické moduly, které budou studovány. Rok 1 Právo pro sociální práci Lidský Růst a vývoj Servisní Uživatelské Perspektivy Teorie sociální práce, modely a metody Výzkumné dovednosti pro disertační práce a Svědčí-Based Practice 2. ročník Kritické pohledy na sociální práci Zabezpečení Současné sociální práce otázek a témat Disertační práce Všichni studenti jsou povinni provést disertační práce na příslušné téma. Tento kurz vyžaduje úspěšné dokončení obou akademických a praktických prvků v pořadí při zadávání ŘO má být provedena. Kariéra Po úspěšném absolvování programu absolventi jsou způsobilé k registraci jako kvalifikovaní sociální pracovníci s zdravotnictví a péče profesí Radě. Vstupní požadavky: 2,1 (Horní 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) Další požadavky: 6 měsíců sociální práce, sociální péče či úzce související zkušenosti. Matematika a Angličtina stupeň C nebo vyšší v maturitou nebo ekvivalentu. Vhodné IT dovedností (zpracování textu, procházení Internetu a používání e-mailu). 2 reference; jedna práce, jeden akademický. IELTS: 7,0 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 67 (minimálně 55) [-]

Společensko-právní A Kriminologického Výzkumu Ma

Campus forma Denní studium 1 rok August 2016 Spojené království Nottingham

MA v sociálně-právní a kriminologického výzkumu poskytuje studentům se systematickou průpravu v empirickém výzkumu. Příliš často, právní vědci chtějí, aby tvrzení o tom, jak zákon opravdu funguje ve společnosti, jen aby si uvědomili, že jim chybí praktické školení v tom, jak zjistit, že ven. To školení je to, co tento titul je navržen tak, aby. Zavádí řadu výzkumných metod, jakož i poskytovat úvod ... [+]

Sociálně-právní a kriminologického výzkumu MA MA v sociálně-právní a kriminologického výzkumu poskytuje studentům se systematickou průpravu v empirickém výzkumu. Příliš často, právní vědci chtějí, aby tvrzení o tom, jak zákon opravdu funguje ve společnosti, jen aby si uvědomili, že jim chybí praktické školení v tom, jak zjistit, že ven. To školení je to, co tento titul je navržen tak, aby. Zavádí řadu výzkumných metod, jakož i poskytování úvod do teoretické základy výzkumu v oblasti práva a ve společenských vědách šířeji. Předpokládá se, že studenti, kteří se kurzu budou mít rozlohu práva jejich zájmu. Za tímto účelem, dva moduly mohou být převzaty z LLM programu školy. Disertační práce v posledních třech měsících programu je určen pro studenty s projektem vyzkoušet metody zájmu k nim, ve zvolené právní subjekt. Mnoho studentů se bude chtít pohybovat z tohoto programu na doktorské studium. Program je však také důležité pro studenty, kteří chtějí mít více strukturovaný a systematický pochopení toho, jak je výzkum prováděn, a to, co výzkum je spolehlivý. Jako takový, bude to mít význam pro lidi, kteří hledají kariéru v tvorbě politik a podobných oborů společenských věd. Program splňuje normy kvalifikační ročník ESRC schématu 1 + 3 stipendia. Škola získala pevný počet stipendií v rámci tohoto režimu pro studenty, kteří chtějí dělat MA následuje doktorátu v sociálně-právní nebo kriminologického subjektu. Podrobnosti o programu, viz [LINK] nebo [e-mail kontaktní e-mail na ŘO dotazy]. Základní fakta Tento kurz je rozpoznán ESRC pro své "1 + 3" a "3" postgraduální stipendií soutěžích. School of Law je hodnocena jako "mezinárodně vynikající" (Grade 5A na stupnici od 1 do 5) pro jeho výzkum a jako "vynikající" pro jeho učitelské kvalitu. Škola má významné profesionální vztahy s mezinárodními institucemi; vedoucí firmy v City of London a provincií; soukromý průmysl a poradenské společnosti; a nevládní organizace. Studenti na School of Law mají exkluzivní přístup k zabití a května Computer Room. Vynikající právnická knihovna má více než 60.000 svazků, okamžitý přístup k velmi širokou škálu elektronických materiálů a zdrojů a specializovanou práva knihovníka. Informace o předmětu Budete mít hodnotu 120 kreditů "úplných a / nebo částečný úvazek možností, na něž během vyučovaných složek tohoto kurzu. MA v sociálně-právní a kriminologického výzkumu mohou být přijata na plný úvazek nad 1 rok. Za účelem získání nároku na MA, musíte vzít 4 možnosti full-rok (120 kreditů celkem), nebo ekvivalentní počet celých a půl možností v učil prvek programu. Plné možnosti zahrnují 1802 hodin seminářů, které se konají v průběhu jarních a podzimních podmínek. Half-možnosti zahrnují devět dvouhodinových seminářů, které se konají buď v podzim nebo na jaře podmínkami. Všechny semináře nabízejí specializované výuky, otevřený pouze pro postgraduální studenty, včetně postgraduální výzkum studentů, kde volba je relevantní pro doktorského výzkumu studenta. Přesný dostupnost jednotlivých variant se liší z roku na rok, v závislosti na dostupnosti personálu, který by jim učit, ale v typické relace LLM Studenti si mohou vybrat z asi tuctu možností full-rok (30 kreditů) a až 50 polovinu letou možnosti (15 kreditů) přes programů. Kromě toho, LLM Studenti si mohou zvolit, aby trvat až dvě možnosti pololetí, v příslušných modulů, které nabízí School of politiky jako součást své MA v mezinárodních vztazích. Chcete-li nárok na konkrétní specialisty stupně, musí uchazeči vybrat alespoň tři plné možnosti (nebo jejich ekvivalent v plné výši a půl opce) ze seznamu kvalifikovaných možností v rámci příslušné specializace. Studenti si mohou vybrat jakýkoliv plnou modul (nebo ekvivalent poloviny modulů) v rámci programu LLM jako jejich čtvrtý, "volné" možnost. Kromě toho, že kandidát musí vybrat téma disertační rámci příslušné oblasti specializace. Disertační práce stojí 60 kreditů a převzal letním období ke konci kurzu pro podání v září. Posouzení pro volby je tím, eseje, zkouškou, nebo kombinací obou. Moduly V současné době se některé z předmětů, které nabízí ve vztahu k MA zahrnují: Právní Výzkumné metody Výzkum Management & osobní rozvoj dovedností Filozofie sociálního výzkumu Kvantitativní Politická analýza Kromě toho, musíte zvolit 30 kreditů z LLM programu modulů po konzultaci s ředitelem programu. Všechny moduly údaje se mohou změnit. Kariéra Doktorandů v zákoně ocitnou tváří v tvář s řadou možností, pokud jde o výběr kariéru. Někteří budou mít velmi jasnou představu, od samého počátku, co zaměstnání cesta by chtěli vykonávat, zatímco jiní mohou trvat několik let, než najít roli, která je právě pro ně. Bez ohledu na to, co může být vaše první volba, zjistíte, že schopnosti, které jste se vyvinuly během svého času na University of Nottingham bude mít vám dobře vybavený pro náročné a často velmi proměnlivou povahu jednadvacátého století pracoviště. Naši postgraduální studenti přesunout do mimořádně širokou škálu kariéry po jejich času ve School of Law. Mnoho absolventů buď jít do advokacie nebo se vrátit do svých dřívějších právních kariéry s jejich zkušenostmi a vyhlídky posílených o svých zkušenostech na hřišti. Velké množství práce s nevládními organizacemi, nebo se vrátit do svých zemí s dovednostmi a zkušenostmi, které jim pomohou přidat do budoucího vývoje této země. Samozřejmě, že někteří studenti se rozhodnou zůstat v akademickém světě a začít PhD programu, často zůstává na University of Nottingham, a někteří používají dovednosti, které získali učit. Vstupní požadavky: 2,1 (Horní 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) Počítaje v to: Právo / humanitní / Společenské vědy předměty Další požadavky: Může být považována zralí Žadatelé bez standardních požadavků na vstup, ale s podstatným a relevantními zkušenostmi IELTS: 7.0 (s ne méně než 7,0 písemně, 6.5 v oblasti čtení a 6,0 v mluvení a poslech) Pearson Test of English (PTE) Academic: 67 (ne méně než 67 v písemné formě, 62 ve čtení, a 55 v poslechu a mluvení) [-]

Tvořivost, Umění, Literacies A Učení Ma

Campus forma Kombinované 2 let August 2016 Spojené království Nottingham

Jedná se o unikátní a inovativní program, který se zabývá tvůrčí praxi, což znamená, tvorbu a učení ve škole i mimo ni. Dozvíte se o významu gramotnosti a kreativity v kontextu stále sociálně různorodé, digitálně zprostředkované a multimodální kultury. Budeme zkoumat učení v různých místech, a to jak dovnitř a ven ze školy. Budeme přemýšlet o tom, co se počítá jako text a gramotnosti, povahu ... [+]

Kreativita, Umění, literacies a učení MA Jedná se o unikátní a inovativní program, který se zabývá tvůrčí praxi, což znamená, tvorbu a učení ve škole i mimo ni. Dozvíte se o významu gramotnosti a kreativity v kontextu stále sociálně různorodé, digitálně zprostředkované a multimodální kultury. Budeme zkoumat učení v různých místech, a to jak dovnitř a ven ze školy. Budeme přemýšlet o tom, co se počítá jako text a gramotnosti, povahou autorství, a druhy kulturních praktik, které se konají na různých místech a mezer. MA Kreativita, Umění, literacies a učení je zaměřen na: základních a středních škol se zájmy v gramotnosti, anglických studií, médií, dramatu a výtvarného umění umění a tvůrčí lékařů se zájmem o učení a vzdělávání v poslední době kvalifikovaných učitelů s M-úrovni PGCE, který podléhá schválení může být schopen přenést 60 M-úrovni úvěry Kurz bude vyučován týmem, kteří mají uznávané odborné znalosti v oblasti výuky a výzkumu do praxe tvůrčí a kreativní pedagogiky, gramotnosti a mediální produkce. Mají silné vazby s národní a místní uměleckých organizací, vzdělávacích zařízeních a školách a bude čerpat z nich pro vnější reproduktory a vedoucí dílny. Inovativní vlastnosti Stejně jako rozvoj akademické a intelektuální schopnosti, bude program rozvíjet praktické dovednosti, včetně podpory tvůrčích přístupů k pedagogice. Kurz nabídne příležitost pro vás rozvíjet své vlastní tvůrčí schopnosti jako jednotlivci i prostřednictvím spolupráce, vyrábějící textů vhodné pro různé souvislosti praxe a pomocí různých médií. Příležitosti pro praxi na bázi umístění ve školách a / nebo komunitních projektů, bude k dispozici. Přístupy k posouzení podpoří předkládání portfolií praxe na bázi vedle tradičních, akademické eseje přístupy založené. Stejně jako přitažlivý pro širší volební obvod, program je navržen jako cesta subjektu na bázi progrese pro bývalé studenty PGCE v anglických studií a umění drží až 60 M-úrovni úvěrů. Informace o předmětu Kurz začíná v září a může být dokončena během dvou let na částečný úvazek. Kurz se skládá 30-úvěr čtyři základní moduly, následované aa 60 úvěrů disertační práce. Tam jsou také Postgraduální certifikát a diplom výstupní body. Všechny čtyři učil moduly poběží každý rok, s každým modulem střídavě denní a večerní zasedání ve střídavých let. Jste-li PGCE absolvent s 60 Masters úrovně kreditů, budete mít možnost vybrat dva ze čtyř modulů. Vstupní požadavky Ty by za normálních okolností očekávat, že držet diplom na 2: 2 nebo vyšší úrovni, nebo jeho mezinárodní ekvivalent, a měli zkušenost s prací jako učitelé ve školách, nebo jako pedagogové v méně formálním umění komunitním bázi, například v uměleckých organizací, projekty komunity gramotnosti, v oblasti výroby a distribuce textů v tradičních i nových médií, nebo v uměleckých založených terapií. Žadatelé s jinými, než je první stupeň, kteří mají schválený odbornou kvalifikaci, nebo ty, které s nestandardními aplikacemi kvalifikace, budou posuzovány individuálně. Pokud je vaším rodným jazykem není angličtina, musíte dosáhnout buď: celkové skóre na zkoušku IELTS nejméně 7,0 s ne méně než 6,5 v každém prvku Pearson Test z angličtiny (PTE) Akademický skóre 67 (minimální 62) Posouzení Každý z 30-úvěr modul je hodnocena prostřednictvím písemné práce z 5,000-6,000 slov. K dokončení magisterského programu úspěšně, průchod 50, musí být dosaženo na každé zadání. Disertační práce je originální kus práce a měly by být 12,000-15,000 slov (nebo jejich ekvivalent), vztahujících se k jedné z vybraných modulů na schválené téma. [-]

Učení, Technologií A Vzdělávání (on-line) Ma

Online forma Kombinované 2 let August 2016 Spojené království Nottingham

MA učení, technologie a vzdělávání (Online) Kurz je vhodný pro zájemce o návrhu a implementaci technologií podporovaného učení ve všech fázích vzdělávání. Cílem kurzu je poskytnout velmi solidní základ pro informovanější a reflektivní praxe ve všech oblastech technologií používaných ve vzdělávání. Zkoumá učení technologie prostřednictvím zvážení sociálních a společenských úrovních organizace ... [+]

Učení, technologie a vzdělávání (on-line) MA MA učení, technologie a vzdělávání (Online) Kurz je vhodný pro zájemce o návrhu a implementaci technologií podporovaného učení ve všech fázích vzdělávání. Naučíte se prostřednictvím: zcela on-line part-time studium interakce s odbornými lektory a zdrojů Zkušenosti z řady technologií podporované samostudium a spolupráce aktivity Vaše studie budou podporovány: intenzivní indukční workshop účast v on-line komunity praxe osobní poradenství pro akademické psaní Cílem kurzu je poskytnout velmi solidní základ pro informovanější a reflektivní praxe ve všech oblastech technologií používaných ve vzdělávání. Zkoumá učení technologie prostřednictvím zvážení sociálních a společenských úrovních organizace (např vlád, institucí a učení obcí), jakož i na psychologické úrovni, která se zabývá jednotlivce zkušenost učení nebo výuku. Informace o předmětu Kurz začíná v srpnu a může být dokončena na částečný úvazek studie více než dva roky. Tam jsou také postgraduální diplom a certifikát výstupní body. Kurz se skládá ze tří základních modulů, a pak můžete zvolit jeden ze dvou volitelných možností. Program MA je doplněna o 60 úvěrů disertační práce. Moduly a podpora disertace jsou nabízeny zcela on-line prostřednictvím řady podporovaných samostudia a on-line spolupráce aktivit v rámci univerzitního virtuálním výukovém prostředí (VLE). Absolvování kurzu bude vyžadovat, aby se zapojily s on-line činností na týdenní bázi. Nastavené činnosti budou založeny na on-line materiály, které máte k dispozici a které vyžadují v průměru 10 až 12 hodiny studia každý týden. Tyto činnosti, které jsou spolupráce bude vyžadovat časté a pravidelné on-line přítomnost. Vstupní požadavky: Ty by za normálních okolností očekávat, že držet diplom na 2: 2 nebo vyšší úrovni, nebo jeho mezinárodní ekvivalent. Počítaje v to: To vám pomůže, aby studovali na pokročilé úrovni buď v počítači / informační vědy a vzdělávání, nebo psychologie. Kombinace těchto jsou obzvláště vítány. Další požadavky: Budete mít nějaké zkušenosti z hraní ve vzdělávacím prostředí, podílí nějakým způsobem s podporovaného vzdělávání. To by však mohlo být docela skromné, jako by mohlo být dosaženo prostřednictvím částečný úvazek nebo umístění kontextu. IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Učení, Technologií A Vzdělávání Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Jste zavázala zlepšit výuku a učení? Chcete, aby prozkoumala, jak nové technologie mohou pomoci? Naši zaměstnanci mají vynikající mezinárodní pověst pro jejich výuku a výzkum v oblasti technologií lepší učení. Tato vlajková loď program je nabízen jak tváří v tvář a on-line prostřednictvím Learning Sciences Research Institute v rámci školy vzdělání. Učební vědy čerpá z psychologie, informatiky a výpočetní ... [+]

Učení, technologie a vzdělávání MA Jste zavázala zlepšit výuku a učení? Chcete, aby prozkoumala, jak nové technologie mohou pomoci? Naši zaměstnanci mají vynikající mezinárodní pověst pro jejich výuku a výzkum v oblasti technologií lepší učení. Tato vlajková loď program je nabízen jak tváří v tvář a on-line prostřednictvím Learning Sciences Research Institute v rámci školy vzdělání. Učební vědy čerpá z psychologie, informatiky a školství. To poskytuje jedinečný pohled na teoriích, které jsou základem úspěšné učení a vyučování, inovace v rámci rychle se měnícím digitálním světě nových technologií, a hluboké porozumění tomu, jak mohou být tyto technologie použity v rámci škol, univerzit a na pracovišti. Nezáleží na tom, jestli vaše pozadí je ve výuce, výpočetní technika, psychologie nebo některý z spojeneckých disciplín - tak dlouho, jak si přejete, aby se zapojily do této diskuse a možná kariéru v oblasti vzdělávání, vzdělávací technologie a dalšího výzkumu. Studie o těchto kurzech bude: rozšířit své znalosti a zkušenosti z digitálních technologií jako zdroje pro učení, zapojit se: tablety, smartboards mobilní výukové nástroje, virtuální výukové prostředí (VLE), vážné hry, MOOCs, počítačem podporované kolaborativní učení, pohlcující a zvětšené prostředí reality vám umožní vyhodnotit využívání těchto technologií do vzdělávacích kontextech pomůže vám využít stávající výzkum, aby přijímat informovaná rozhodnutí o výběru konkrétních digitálních technologií vysvětlit, na nichž jsou teorie učení, zejména proto, že informují o vytváření a používání úspěšných vzdělávacích technologií rozvíjet znalosti širších společenských debat, že dopad na technologie rozšířené výuky Nové technologie jsou metody, stejně jako ohnisko výuky. Pokud budete studovat tento kurz o trase face-to-face, budete mít svůj vlastní tablet s aplikací používat jak v rámci třídy a při práci v terénu. To je tvoje udržet, takže si můžete vytvořit svou vlastní knihovnu vzdělávacích zdrojů. Budete také navštívit Bett show v Londýně, která je největší vzdělávací technologie show v Evropě. Příležitosti na krátkou dobu, kteří pracují v prostředí učebny existují také. Informace o předmětu MA učení, technologií a vzdělání může být dokončena v průběhu jednoho roku na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek studia. Tam jsou také postgraduální diplom a certifikát výstupní body. Všechny Akademičtí pracovníci podílející se na výuce tohoto programu mají národní a mezinárodní pověst pro výzkum a publikace v řadě témat vztahujících se k oblasti. Ty budou mít prospěch z poměru nízkých personál-studentských pro výuku ve škole školství, které se pohybují od 8: 1 do 20: 1. Výuka je dodáván ve stavu techniky "flexibilní učení místnosti" a budete mít přístup k horké stolní zařízení v LSRI. Tento program face-to-face je zvláště vhodný, pokud máte flexibilitu přestěhovat se do Nottinghamu a chtějí se zaměřit na vašich studií, s využitím plného rozsahu areálu-založené zdrojů. Dodávka kurzu Každý učil modul je uspořádán do série přibližně 10 jednotek. Každá jednotka bude mít na svém zaměření tříhodinové týdenní třídy. To bude zahrnovat přednášky, diskuse a práci v malých skupinách. Tyto jednotky jsou podporovány webových materiálů. Ty budou přípravné k sezení, stejně jako umožňuje následné sledování-up čtení, praxi, zkoumání a diskusi. Čas je naplánováno každý týden pro neformální podporu tutorial a vy se doporučuje využít textových založený peer a vyučujících diskusních příležitostí. Ty lze nalézt v rámci Virtual Learning Environment (VLE), který je hostitelem webové podporu tohoto kurzu. Tato VLE je k dispozici z libovolného počítače v síti i mimo akademické půdě. Ty se rovněž vyzývají k účasti na týdenní LSRI neformální seminář. Toto je obvykle dán hostující řečník a bude popisovat současnou práci v oblasti vzdělávání výzkumu. Načasování relací Všechny moduly učil School of školství budou prezentovány na všední den pozdě odpoledne nebo brzy večer v průběhu semestru univerzity. Všechny moduly pořízené od škol psychologie a informatiky je pravděpodobné, že se bude konat dříve, během pracovního dne. Studenti na částečný úvazek, kteří nejsou schopni se účastnit takových denních zasedání, zjistíte, že existuje dostatek moduly k dispozici ve večerních hodinách slotu akumulovat kurzovné úvěry potřebné. Full-time studenti zjistí, že dva večery v týdnu (v současné době pondělí a čtvrtek) bude dána vyučovaných modulů, dobrovolný tutoriál období je naplánováno na další slot všední den (v současné době úterý), a LSRI výzkumné semináře se konají v úterý (v 16:00). Nacházíte se očekává, že pokračovat v režii soukromé studium u jiných časů. Moduly Kurz se skládá ze tří 30-úvěr základních modulů, a pak můžete zvolit volitelný možnost. Cílem těchto tří základních modulů jsou: - rozvíjet své znalosti informačních a komunikačních technologií a studenta tím, že studii teorií lidské učení a jak vést praxi v široké paletě vzdělávacích kontextů, kde technologie je v provozu rozvíjet kritické chápání informačních a komunikačních technologií a jejich sociální kontext v rámci vzdělávání tím, že studii mezilidských, firemní, společenské a politické okolnosti přijetí informačních a komunikačních technologií ve výuce a učení Posouzení Každý z 30-úvěr modul je hodnocena prostřednictvím písemné práce 4000 slov, nebo ekvivalentní portfolia úkolů posouzení. Disertační práce modul přináší podstatnou kus samostatné režii výzkumné práce 12,000-15,000 slov (nebo ekvivalentní), který je dohodnutých s a pod dohledem člen kurzu týmu. To může být empirický v přírodě nebo v knihovně na bázi. Vstupní požadavky: Ty by za normálních okolností očekávat, že držet diplom na 2: 2 nebo vyšší úrovni, nebo jeho mezinárodní ekvivalent. Počítaje v to: To vám pomůže, aby studovali na pokročilé úrovni buď v počítači / informační vědy a vzdělávání, nebo psychologie. Kombinace těchto jsou obzvláště vítány. Další požadavky: Budete mít nějaké zkušenosti z hraní ve vzdělávacím prostředí, podílí nějakým způsobem s podporovaného vzdělávání. To by však mohlo být docela skromné, jako by mohlo být dosaženo prostřednictvím částečný úvazek nebo umístění kontextu. IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Učí Anglicky K Mluvčím Jiných Jazyků (TESOL) Ma

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

MA TESOL je vhodný, pokud jste učitelka angličtiny k mluvčím jiných jazyků (TESOL), nebo pracující v příbuzném oboru a mají zájem stavět na existujících znalostí a zkušeností, která se snaží zlepšit své kariérní vyhlídky, nebo zájem o výzkum vaše vlastní výukové postupy nebo kontext. MA TESOL se bude rozvíjet své kritické chápání nedávný vývoj v teorii a praxi TESOL a stimulovat vás ... [+]

Výuka angličtiny pro mluvčí jiných jazyků (TESOL) MA MA TESOL je vhodný, pokud jste učitelka angličtiny k mluvčím jiných jazyků (TESOL), nebo pracující v příbuzném oboru a mají zájem stavět na existujících znalostí a zkušeností, která se snaží zlepšit své kariérní vyhlídky, nebo zájem o výzkum vaše vlastní výukové postupy nebo kontext. MA TESOL se bude rozvíjet své kritické chápání nedávný vývoj v teorii a praxi TESOL a stimulovat vám reflektovat svou vlastní výuku. Rovněž připravuje vás provádět nezávislý výzkum do výuky a učení a poskytuje cestu pro doktorské studium. Setkáte se odborné lektory v oblasti výuky anglického jazyka (ELT), hlavní odvětví aplikované lingvistiky, kteří mají mezinárodní pověst v jejich vlastní oblasti výzkumu, a kteří jsou odhodláni poskytovat tu nejlepší kvalitu studijní zkušenosti. Výhody studovat MA TESOL na University of Nottingham mezinárodně uznávaný MA TESOL kvalifikace převzal jeden rok denního studia (dva roky na částečný úvazek) výuka informoval výzkumníky špičkových v poli přátelské a VSTŘÍCNĚJŠÍ lektoři pevný základ v klíčových oblastech teorie a praxe TESOL volitelných modulů, které odrážejí nejnovější aplikované lingvistiky a vzdělávání učitelů jazyků elegantní, moderní, hi-tech vzdělávací prostředí v přírodním prostředí, se snadným přístupem do centra města temperamentní, multi-kulturní sociální prostředí Podpora při studiu MA TESOL interaktivních, kolaborativní metody výuky individuální konzultace na podporu svého akademický rozvoj možnosti sledovat vlastní profesionální a zájmy výzkumu přístup k rozsáhlým studijních materiálů z knihoven a on-line zdrojů zdarma podpora pro rozvoj znalosti v akademické angličtině Informace o předmětu Kurz lze studovat v Nottinghamu a to buď na plný úvazek více než jeden rok nebo na částečný úvazek po dobu nejméně dvou let. Je také k dispozici, s omezeným rozsahem volitelných možností, na University of Nottingham v Malajsii, a v režimu online (pro distanční vzdělávání). MA se skládá z 20-ti kreditních tří základních modulů a 15-úvěrové čtyř volitelných modulů a 60 úvěrů disertační práce. Modul začnete s závisí na datu zahájení jste si vybrali. Tam jsou také Postgraduální certifikát a diplom výstupní body. Výuka zkušenosti Ty za normálních okolností musí mít minimálně devíti měsíců na plný úvazek ve třídě výuka anglického jazyka zkušeností (650 hodin na částečný úvazek praxe) a měly by být zapojeni do výuky ve třídě jazyků při zahájení kurzu. Vezměte prosím na vědomí, že výpočet lektorské zkušenosti by neměl obsahovat žádné výuka Cvičení brát jako součást kurzu. Žadatelé, kteří mají on-line pedagogickou praxi bude rovněž muset prokázat, jak byly vypočítány jejich hodin, a poskytnout písemné důkazy ze strany zaměstnavatelů. Pozornost bude také věnována, pokud můžete prokázat, že vaše první stupeň součástí anglického jazyka didaktiky složky, nebo že jste se zúčastnili podstatný, schválený TESOL metodiku kurz a mít minimálně dva měsíce na plný úvazek ve třídě anglický pedagogické praxe (145 hodin of part-time zkušenosti). Písemné důkazy zkušeností z zaměstnavatelů by měly být předloženy v okamžiku podání žádosti. Máte-li na částečný úvazek English pedagogickou praxi byste se měli ukázat, jak byly vypočteny vám vyučovací hodiny. Akreditace předchozího učení Máte-li předchozí vzdělání nebo zkušenosti na odpovídající úrovni, můžete požádat o výjimku pro úvěrové požadavky na kurzu. Pokud jste prošli všechny moduly ze školy vzdělání v Postgraduální certifikát v výuku angličtiny pro akademické účely s ochrannou známkou, 50 nebo vyšší, máte nárok žádat o až 60 kreditů APL, které mají být stanoveny na volitelných modulů. Pokud držíte Cambridge ESOL DELTA, máte nárok žádat o 40 kreditů Apl být nastavena proti dvěma 20-úvěr základních modulů (Language Learner a učení se jazykům a vývoji v oblasti TESOL metodice). Pokud držíte Trinity DipTESOL, máte nárok žádat o 40 kreditů Apl být nastavena proti dvěma 20-úvěr základních modulů (vývoj v TESOL metodiky a aplikované lingvistiky pro TESOL). Žádosti o zvážení o prominutí v rámci tohoto programu by měla být v době podání žádosti o přijetí a nejméně čtyři týdny před začátkem kurzu. Všechny APL žádosti o tento program jsou zpracovávány zdarma. Moduly Až osm volitelných bude nabídnuta každý rok, v závislosti na náboru. V hodnotě až 30 kreditů "volitelných může být vybrán na základě vyjednávání z volitelných nabízených školy vzdělání, školy anglických studií, nebo Centra pro anglické jazykové přípravy (Cele). Volitelné bude obvykle probíhat pouze po dobu nejméně osmi studentů. Posouzení Každý z 20-úvěr modul je hodnocena prostřednictvím písemné práce 4000 slov, a 15-úvěrových modulů prostřednictvím písemné práce 3000 slov (nebo ekvivalent). K dokončení magisterského programu úspěšně, průchod 50, musí být dosaženo na každé zadání. Pro udělení MA, musíte také absolvovat 60-kreditní disertaci (12,000-15,000 slov) na schválené téma. MA TESOL (on-line) Dáváte-li přednost studiu na částečný úvazek distanční vzdělávání, máme MA TESOL (on-line) Kurz. Vstupní požadavky: Normálně Hons stupeň na 2: 2 nebo vyšší úrovni / mezinárodní ekvivalent. Žadatelé bez prvního stupně, ale s schválena, příslušné profesní kvalifikaci, nebo ti s nestandardními aplikacemi, budou posuzovány individuálně. Další požadavky: Pracovní zkušenosti: Žadatelé s prvním stupněm, který nezahrnuje se zaměřením na výuku jazyků teorie a metodologie musí mít minimálně devíti měsíců na plný úvazek ve třídě výuka anglického jazyka zkušeností (650 hodin part-time zkušenosti) .Teaching výpočet zkušenosti NESMÍ zahrnovat výuka Cvičení brát jako součást kurzu. Žadatelé, kteří mají on-line pedagogickou praxi, budou muset prokázat, jak byly vypočítány jejich hodin, a poskytnout písemné důkazy od zaměstnavatelů (které mají být předloženy v okamžiku podání žádosti). Pozornost bude také věnována, pokud žadatel může prokázat, že jejich první stupeň součástí anglického jazyka didaktiky složky, nebo že oni zúčastnili podstatný, schválený TESOL metodiku kurz a mít minimálně dva měsíce na plný úvazek ve třídě anglický učitelské praxe (145 hodin part-time zkušenosti). Žadatelé by měli ukázat, jak byly vypočteny hodin pro part-time anglický pedagogické zkušenosti. IELTS: IELTS 6,5 celkově s minimálně 6,0 pro všechny prvky. Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55). Ekvivalentní přihrávka vhodném CELE pre zasedáními anglický jazykový kurz přijat. [-]

Učí Anglicky K Mluvčím Jiných Jazyků (TESOL) Pomocí Webového Distančního Vzdělávání Ma

Online forma Kombinované 32 měsíců August 2016 Spojené království Nottingham

Kurz si klade za cíl rozvíjet své kritické chápání nedávný vývoj v teorii TESOL a praxí a aby vás podnítit k zamyšlení nad své vlastní učení. Rovněž připravuje vás provádět nezávislý výzkum do výuky a učení ... [+]

Výuka angličtiny pro mluvčí jiných jazyků (TESOL) pomocí Web-based distančního vzdělávání MA MA Výuka anglického k mluvčím jiných jazyků (TESOL) pomocí webového distanční vzdělávání se vyučuje výhradně on-line, a je vhodný, pokud jste: učitelka angličtiny k mluvčím jiných jazyků (TESOL), nebo pracující v příbuzném oboru chce stavět na existujících znalostí a zkušeností, nebo se snaží zlepšit své kariérní vyhlídky zájem o výzkum vlastních výukových postupů nebo kontext Kurz si klade za cíl rozvíjet své kritické chápání nedávný vývoj v teorii TESOL a praxí a aby vás podnítit k zamyšlení nad své vlastní učení. Rovněž připravuje vás provádět nezávislý výzkum na vyučování a učení. Základní fakta škola vzdělání je jednou z největších a nejrespektovanějších odbory školství jakékoliv univerzitě ve Spojeném království, průkopníkem v oblasti výzkumu a výuky kvalitě. to je on-line kurz, tři termíny zahájení. Informace o předmětu Tento kurz je vyučován výhradně on-line, a je jen na částečný úvazek a trvá přibližně 2 roky a 8 měsíců dokončit. K dispozici jsou tři data zahájení v průběhu akademického roku - září, leden a květen. Tam jsou také Postgraduální certifikát a diplom výstupní body. Program je strukturován tak, že dokončení: tři základní moduly ve vašem prvním ročníku (celkem 60 kreditů) čtyři volitelných modulů (z možností výběru z osmi), ve svém druhém ročníku (celkem 60 kreditů) 60-úvěr disertace v posledním roce Akreditace předchozího učení Pokud podržíte Cambridge ESOL DELTA, máte nárok žádat o 40 kreditů APL, které mají být stanoveny proti dvěma 20-úvěr základních modulů (Language Learner a učení se jazykům a vývoji v oblasti TESOL metodice) Pokud držíte Trinity DipTESOL, máte nárok žádat o 40 kreditů Apl být nastavena proti dvěma 20-úvěr základních modulů (vývoj v TESOL metodiky a aplikované lingvistiky). Moduly Tři core, 20-úvěrové moduly, z nichž každý je běží po dobu čtyř měsíců jednou za rok, jsou: Language Learner a jazykového vzdělávání (od května do září) Vývoj v TESOL metodiky (od září-ledna) Aplikované lingvistiky pro TESOL (od ledna do května) Modul začnete s závisí na datu zahájení jste si vybrali. Každý z hlavních modulů následuje stejný vzor dodání: "Soft start" úvodní týden Deset týdnů strukturované zapojení s modulem materiálů Šest dalších týdnů, ve kterých k dokončení úkolu modulu Poté, co jste dokončili základní moduly budete muset dokončit 15-úvěrové čtyř volitelných modulů z výběru níže. Typicky, volitelných modulů vyžadují minimální zápis ze čtyř studentů a může být zrušeno, pokud je tato podmínka není splněna. Budete vyzváni k přihlášení do on-line pro každou volenou minimálně tři týdny před datem zahájení modul. V 15-kreditní volitelných moduly jsou: Posouzení v EAP Angličtina pro specifické účely Problémy ve výuce EAP Learner Autonomy Naučit se vlak Řízení TESOL Materiály Vyhodnocení a design Technologie-Enhanced jazykového vzdělávání Je možné nahradit dvě 15-kreditní volitelných s 30-kreditní jednoho on-line modulu z naší MA vzdělávání (Flexible) programu. Případně můžete nahradit dva 15-kreditní volitelných s 30-kreditní jedné MA vzdělávacího modulu intenzivně přijatých face-to-face na letní škole ve Velké Británii (v závislosti na dostupnosti). Pokud chcete studovat jeden z těchto modulů, budete muset, v první řadě, poraďte vůdce průběhu MA TESOL (web-based). Posouzení Každý z 20-úvěr modul je hodnocena prostřednictvím písemné práce 4000 slov, a 15-úvěrových modulů prostřednictvím písemné práce 3000 slov (nebo ekvivalent). K dokončení magisterského programu úspěšně, průchod 50, musí být dosaženo na každé zadání. Pro udělení MA, musíte také absolvovat 60-kreditní disertaci (12,000-15,000 slov), který je originální kus výzkumu na schválené téma. Vstupní požadavky: Normálně Hons stupeň na 2: 2 nebo vyšší úrovni / mezinárodní ekvivalent. Žadatelé bez prvního stupně, ale s schválena, příslušné profesní kvalifikaci, nebo ti s nestandardními aplikacemi, budou posuzovány individuálně. Další požadavky: Žadatelé by měli být AKTUÁLNĚ TEACHING.Applicants s prvním stupněm, který nezahrnuje se zaměřením na výuku jazyků teorie a metodologie musí mít min. devíti měsíců na plný úvazek výuky ve třídě anglický jazyk praxe (650 hodin part-time zkušenosti) .Teaching výpočet zkušenost by neměla zahrnovat výuky Cvičení přijato jako součást kurzu. Žadatelé, kteří mají on-line pedagogickou praxi, budou muset prokázat, jak byly vypočítány jejich hodin, a poskytnout písemné důkazy od zaměstnavatelů (které mají být předloženy v okamžiku podání žádosti). Pozornost bude věnována, pokud žadatel může prokázat, že jejich první stupeň součástí výuky angličtiny jazyk metodologické prvky, nebo že oni zúčastnili podstatný, schválený TESOL metodiku kurz a mít min. ze dvou měsíců na plný úvazek ve třídě anglický pedagogické praxe (145 hodin na částečný úvazek zkušenosti). Žadatelé by měli ukázat, jak byly vypočteny hodin pro part-time anglický pedagogické zkušenosti. IELTS: 7.0 Celková s minimálně 6,5 pro všechny prvky. Pearson Test of English (PTE) Academic: 67 (minimálně 62). Vhodné CELE před zasedáními kurz angličtiny přijat (prospěl s vyznamenáním) [-]

Veřejná Politika Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Zaměření programu je na kritické otázky a klíčových vývoj v oblasti veřejného pořádku, jako je globalizace, evropeizace, řízení a hodnocení politiky. Se současným vývojem v zemích po celém světě, to je jeden z nejvíce vzrušujících časy se studují nic společného s veřejným sektorem, správy a vlády, a poskytování služeb, které uspokojí potřeby lidí. Cílem programu je ... [+]

Veřejná politika MA Zaměření programu je na kritické otázky a klíčových vývoj v oblasti veřejného pořádku, jako je globalizace, evropeizace, řízení a hodnocení politiky. Se současným vývojem v zemích po celém světě, to je jeden z nejvíce vzrušujících časy se studují nic společného s veřejným sektorem, správy a vlády, a poskytování služeb, které uspokojí potřeby lidí. Cílem programu je poskytnout studentům dovednosti, znalosti a nástroje, aby smysl světa veřejné politiky a správy, aby mohly analyzovat situaci a problémy, a použít ke zlepšení jeho praxi. Kurz je multidisciplinární a výzkum-informoval, a široká škála modulů čerpá z příkladů z různých zemí po celém světě. Naši studenti pocházejí z různých prostředí. Někteří studenti pocházejí přímo z jejich prvního stupně na Masters, aniž by mnoho pracovních zkušeností, a jiní v současné době pracuje v organizaci veřejného sektoru (NHS, místních úřadů, odvětví školství, policie), a bude kurz na částečný úvazek. Přibližně polovina našich studentů jsou z Velké Británie, a druhá polovina ze zahraničí. V současné době máme 14 nebo 15 různých národností mezi našimi studenty. Rozmanitost našeho studentů přidává velmi prospěšný a zajímavý rozměr učení prostřednictvím výměny zkušeností různých postupů a základních předpokladů, na nichž jsou tyto postupy postaveny. Dialog kolem těchto rozdílů hraje podstatnou roli v učebním prostředí. Jako vstup do vysokoškolských programů je podmíněno dobrou úroveň angličtiny, diskuse jsou přístupné a v zájmu všech studentů. Základní fakta Mezinárodní vzdělávací programy zaměřené na klíčové vývoji veřejného sektoru ve Velké Británii, EU, USA a dalších zemích Výzkum-informoval osnovy odrážející odborné znalosti zaměstnanců v oblasti veřejné správy, politických analýzách a sociální politiky Flexibilní studijní program s cílem usnadnit na částečný úvazek studie Nottingham je student-přátelské, kosmopolitní a živé město s mnoha kulturních, společenských a zábavních atrakcí, s dobrým dopravním spojením, a snadný přístup k přírodě a Londýně Přátelský a podpůrné výukové prostředí nastavena na velmi malebném areálu. Informace o předmětu Program je určen na rozvoj klíčové dovednosti a kompetence nezbytné pro ty, kteří pracují nebo chtějí pracovat ve veřejných službách, a ne pro neziskové organizace. To umožňuje studentům, do příslušného kontextu, chápat kriticky a analyzovat klíčové události v rámci veřejného sektoru. Program nabízí multi-disciplinární modulů, které pokrývají tvorbu politik, analýzy politik a hodnocení, srovnávací veřejné politiky, ekonomie veřejného sektoru, řízení a veřejné správy. Moduly jsou normálně učí mix přednášek, skupinové práce a třídní diskuse. Většina modulů se učí týdně po dobu jednoho semestru; několik modulů se učí v průběhu tří po sobě následujících dnů. Part-time studenti potřebují přijít do univerzity asi 30 dní za akademický rok. Učil moduly jsou normálně posouzeny 3000 až 5000-slovo esej (nebo ekvivalentní). 15.000 slovo disertační práce je klíčovou součástí stupně Masters, protože dává studentům příležitost provádět nezávislý výzkum na téma dle vlastního výběru pod dohledem vedoucího analytika veřejné nebo sociální politiky. Studenti jsou povinni podat posuzovat návrh disertační před zahájením své disertační práci. Podpora pro produkci disertační práce je poskytována výzkumných metod modul, disertační práce a one-to-one dohledu. Minulé témata disertace zahrnují: Podpora dárcovství a chudoba v Africe. Politiky potravin v Číně. Zadávání veřejných zakázek a korupce v Filipínách. Občanství v arabské státy Perského zálivu. Zlepšení vzdělání v Indii. Vyhodnocování politik pro vrácení studentů usadit se v Hong Kongu. Vyhodnocení údajů - podpora malých a středních podniků v Kazachstánu. K dispozici je také postgraduální diplom ve veřejné politice: studenti sledují stejný program studia jako magisterských studentů, ale nepodnikají disertaci. Diplom studenti mohou přenést do kurzu Masters, pokud vykonávají uspokojivě v prvním semestru (pokud na plný úvazek), nebo v prvním akademickém roce (pokud na částečný úvazek). Základní moduly Disertační práce (60 kreditů) Analýza údajů: pojmů a teorií (30 kreditů) Dynamika mezinárodního a srovnávacího sociální a veřejné politiky (20 kreditů) Výzkumné metody a výzkum Management (20 kreditů) Ekonomika a analýza politiky (10 kreditů) Globalizace, europeizace a veřejná politika (10 kreditů) Veřejná správa a správa (10 kreditů) Volitelné moduly Studenti se také musí vzít dvě 10-úvěr volitelných modulů od těch, k dispozici ve škole. Kariéra Kurz poskytuje buď postgraduální studium pro ty, kteří studovali disciplíny na bakalářské úrovni, které nabízejí dobrý základ pro studium politiky (politika, sociologie, právo, geografie, finance, ekonomie a čisté vědy předmětů) a teď vidí svou budoucnost v širokém politiky Společenství , nebo ty, kteří již pracují v rámci veřejné či nikoli neziskových sektorů a chtějí zlepšit své kariérní vyhlídky. Absolventi MA ve veřejné politice úspěšně pokračovat kariéru ve veřejném a neziskovém sektoru manažerů veřejného sektoru a politiky analytiků. Vedení postgraduální práci, podporuje mnoho životně důležité dovednosti a může vám náskok na trhu práce. Studium na této úrovni umožňuje rozvíjet vlastnosti self-disciplíny a self-motivace, které jsou nezbytné pro zaměstnání v celé řadě různých oblastí. Postgraduální titul od instituce, jako je The University of Nottingham ukazuje potenciální zaměstnavatele, že jste inteligentní, pracovitý jednotlivec, který je jasný a dostatečně flexibilní, aby provedla jakoukoli formu specifického profesního vzdělávání. Vstupní požadavky: 2.2 (Lower 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Vzdělávací Vedení A řízení (distanční Vzdělávání) Ma

Online forma Kombinované 2 let August 2016 Spojené království Nottingham

University of Nottingham školy vzdělání má vynikající mezinárodní pověst pro kvalitu jeho výuky a výzkumu ve vzdělávací vedení a řízení. Její zaměstnanci jsou předním světovým v této oblasti a jsou zapojeni do výuky a výzkumu. Vlajková loď program Škola, MA vzdělávací vedení a řízení je určen pro ty, kteří mají zkušenosti s prací ve školách a vysokých školách a ... [+]

Vzdělávací vedení a řízení (distanční vzdělávání) MA University of Nottingham školy vzdělání má vynikající mezinárodní pověst pro kvalitu jeho výuky a výzkumu ve vzdělávací vedení a řízení. Její zaměstnanci jsou předním světovým v této oblasti a jsou zapojeni do výuky a výzkumu. Vlajková loď program Škola, MA vzdělávací vedení a řízení je určen pro ty, kteří mají zkušenosti s prací ve školách a vysokých školách a kteří se snaží vyvinout lepší porozumění tomu, jak vzdělávací vedení ovlivňuje zkušenosti pracovníků a studentů. Program vychází z výzkumu z Velké Británie a mezinárodně, hodně z toho provádí ti, kteří učí na programu. Snaží se: zlepšit pochopení vedení praktik v národních a mezinárodních sociálních, kulturních, politických a politických souvislostech posilovat znalosti o vedení a řízení změn využít stávající a vznikající mezinárodní výzkumné informováni znalosti vzdělávacího vedení zapojit se do kritické diskusi o rozsahu praktik ve vedení a řízení dalších dospělých v organizacích umožnit hlubší kritické chápání organizace, a prostředí, ve kterém členové samozřejmě ovládat podporovat rozvoj sebe sama, svých kolegů a vaši organizaci Unikátní důraz je kladen důraz na podporu praxe založená šetření, jehož prostřednictvím teorie lze aplikovat do praxe na pracovišti. Budete jednat s nejnovější vzdělání výzkum vztahující se k vedení a řízení, a také naučit, jak provádět výzkum s cílem řídit rozvoj a změnit svůj vlastní profesionální obsah. Informace o předmětu Kurz může být dokončena během dvou let na částečný úvazek. Užívá se prostřednictvím on-line vzdělávání prostřednictvím univerzitní virtuálním výukovém prostředí. To by za normálních okolností zahrnuje studium dvou modulů za rok, za dva roky a bude zakončen disertační práce. Můžete začít tento kurz v lednu nebo v červenci každý rok. MA se skládá ze čtyř 30-úvěr moduly a 60-kreditní disertační práce. Tam jsou také Postgraduální certifikát a diplom výstupní body. Každý z modulů má ekvivalent 30 hodin času kontaktu. Kromě toho bude existovat 270 hodin soukromé studium, přípravu zadání a konzultace podpory. Tyto úkoly modulu byly navrženy pro zvýšení dovedností a kritičnost (postupně). Naše on-line materiály poskytují interaktivní vzdělávací zkušenost, a umožňují, aby se rozhodování o tom, které aspekty modulu pracovat na tom, kdy, jakým tempem (moduly musí být přijata v pořadí uvedeném výše). Ty budou vyzváni, aby interakci s ostatními účastníky kurzu, a modul jednotky budou zahrnovat skupinové aktivity, jako je použití blogy, wiki a diskusní kluby. Moduly 1.. Pochopení individuální a organizace skupiny (30 kreditů) 2. Efektivní vedení a změny ve vzdělávání (30 kreditů) 3. Problémy ve vzdělávacích vedení (30 kreditů) 4. Praxe založená Poptávka (30 kreditů) Plus disertační práce (60 kreditů Posouzení Každý z 30-úvěr modul je hodnocena prostřednictvím písemné práce z 5,000-6,000 slov nebo ekvivalent. Disertační práce je originální kus práce a měly by být cca 12.000 - 15.000 slov na schválené téma. Vstupní požadavky: Uchazeči by měli za normálních okolností držet schválený první titul s alespoň druhé třídy vyznamenáním (nebo ekvivalent), nebo schválené odborné způsobilosti považovány za rovnocenné do druhé třídy diplom. Anglický jazyk Požadavky: Presessional kurz angličtiny na University`s Centra pro anglické jazykové vzdělávání Pass with Merit v Akademická angličtina Level 2. IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Vzdělávací Vedení A řízení Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

University of Nottingham školy vzdělání má vynikající mezinárodní pověst pro kvalitu jeho výuky a výzkumu ve vzdělávací vedení a řízení. Její zaměstnanci jsou předním světovým v této oblasti a jsou zapojeni do výuky a výzkumu. Vlajková loď program Škola, MA vzdělávací vedení a řízení je určen pro ty, kteří mají zkušenosti s prací ve školách a vysokých školách a ... [+]

Vzdělávací vedení a řízení MA University of Nottingham školy vzdělání má vynikající mezinárodní pověst pro kvalitu jeho výuky a výzkumu ve vzdělávací vedení a řízení. Její zaměstnanci jsou předním světovým v této oblasti a jsou zapojeni do výuky a výzkumu. Vlajková loď program Škola, MA vzdělávací vedení a řízení je určen pro ty, kteří mají zkušenosti s prací ve školách a vysokých školách a kteří se snaží vyvinout lepší porozumění tomu, jak vzdělávací vedení ovlivňuje zkušenosti pracovníků a studentů. Program vychází z výzkumu z Velké Británie a mezinárodně, hodně z toho provádí ti, kteří učí na programu. Snaží se: zlepšit pochopení vedení praktik v národních a mezinárodních sociálních, kulturních, politických a politických souvislostech posilovat znalosti o vedení a řízení změn využít stávající a vznikající mezinárodní výzkumné informováni znalosti vzdělávacího vedení zapojit se do kritické diskusi o rozsahu praktik ve vedení a řízení dalších dospělých v organizacích umožnit hlubší kritické chápání organizace, a prostředí, ve kterém členové samozřejmě ovládat podporovat rozvoj sebe sama, svých kolegů a vaši organizaci Unikátní důraz je kladen důraz na podporu praxe založená šetření, jehož prostřednictvím teorie lze aplikovat do praxe na pracovišti. Budete jednat s nejnovější vzdělání výzkum vztahující se k vedení a řízení, a také naučit, jak provádět výzkum s cílem řídit rozvoj a změnit svůj vlastní profesionální obsah. Informace o předmětu Kurz může být ukončen více než jeden rok na plný úvazek nebo dva roky na částečný úvazek. MA se skládá ze čtyř 30-úvěr moduly a 60-kreditní disertační práce. Tam jsou také Postgraduální certifikát a diplom výstupní body. Každý z modulů má kontaktní dobu 30 hodin. Kromě toho bude existovat 270 hodin soukromé studium, přípravu zadání a konzultace podpory. Tyto úkoly modulu byly navrženy pro zvýšení dovedností a kritičnost (postupně). Kombinované studium Kurz může být přijata na částečný úvazek ve vzdělávání Letní školy pouze s dodatečnou virtuální podporou učení. Letní škola se koná každoročně během tří týdnů, které začíná poslední týden v červenci. To nabízí možnost studovat jeden nebo dva 30-úvěr modulů v intenzivních výukových blocích, s pokračující podporou akademickým dispozici během následujícího období samostatně vedené studie. Letní škola moduly lze kombinovat s modulů, které jsou v průběhu dalších semestrů. Je možné studovat čtyři moduly přes dvě letní škola období. Full-time studium Kurz může být přijata na plný úvazek v průběhu jednoho akademického roku, s další podporou semináře. Cohort Study Školy / skupiny škol mohou vyjednávat sledu, časování a umístění na dodávku modulů, které mohou být poskytnuty off-site. Je zapotřebí minimální počet účastníků pro tuto trasu. Vzor docházky pro ty, kteří chtějí studovat touto cestou je předmětem jednání a dohodu s školami. Výuka může probíhat ve školách, univerzity nebo směs obou ve večerních hodinách, během dne, o víkendech nebo v intenzivních blocích během školních prázdnin. Moduly pro částečný úvazek a na plný úvazek studia 1.. Přední učení (30 kreditů) 2. Efektivní vedení a změny ve vzdělávání (30 kreditů) 3. Praxe založená Poptávka (30 kreditů) 4. Problémy ve vzdělávacích vedení (30 kreditů) plus práce (60 kreditů) Moduly pro kohortní studie 1.. Praxe založená Poptávka (30 kreditů) 2. Efektivní vedení a změny ve vzdělávání (30 kreditů) 3. Provádění a hodnocení praxe založená výzkum (30 kreditů) plus práce (60 kreditů) a jeden modul z této skupiny: Pochopení individuální a organizační rozvoj (30 kreditů) Problémy ve vzdělávacích vedení (30 kreditů) Kariéra V roce 2011, 96% doktorandů ve škole, kteří byli k dispozici pro zaměstnání měli zajištěné zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia. Průměrný nástupní plat byl 23.021 libra s nejvyšší se 95,000libra. Kariéra destinací pro naše absolventy patří poradce, orgány dohledu vzdělávání, jazykové instruktory, primární a sekundární učitelů a odborné a průmyslové trenéry a instruktory. Řada našich absolventů jsou již v zaměstnání, zatímco podniku na částečný úvazek studie a studie pro profesní rozvoj v rámci své zvolené kariéře. Vstupní požadavky: Ty by za normálních okolností očekávat, že držet diplom na 2: 2 nebo vyšší úrovni, nebo jeho mezinárodní ekvivalent. IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Vzdělávání (pružná) Ma

Campus forma Kombinované 2 let August 2016 Spojené království Nottingham

MA Vzdělání je unikátní modulární a flexibilní program navržen tak, aby odrážely potřeby jednotlivců nebo organizačních kohort. Zatímco každý modul má svou vlastní zvláštní pozornost, všichni se zabývají vyšetřováním současné vzdělávací problémy ve světle historických, politických a sociálních kontextů, příslušné literatury a sdílených zkušeností členů kurzu ... [+]

Education (Flexible) MA MA Vzdělání je unikátní modulární a flexibilní program navržen tak, aby odrážely potřeby jednotlivců nebo organizačních kohort. Zatímco každý modul má svou vlastní zvláštní pozornost, všichni se zabývají vyšetřováním současné vzdělávací problémy ve světle historických, politických a sociálních kontextů, příslušné literatury a sdílených zkušeností členů kurzu. Celkovým cílem programů Masters je prohloubit a zdokonalit vaši schopnost kritické reflexe na praxi, jakož i na mentální modely, které informují svou práci. Systematické praktikující poptávka je tedy organizačním principem, který je základem všech modulů na programu, a bude se podporovat identifikovat otázky, které jsou významné pro své odborné praxe. Znakem MA školství je jeho závazek k rovnosti a rozmanitosti, a jeho flexibilita, aby vyhovovaly potřebám jednotlivců a organizací. Flexibilita je evidentní a nabízet studentům řadu: specializovaných modulů možnosti vytvořit osobně a profesionálně smysluplné kvalifikace způsoby doručení zohlednění individuálních potřeb a odborných souvislostech výstupní body na trati k plnému programu Masters Základní fakta Škola Vzdělání je jedním z největších a nejrespektovanějších odbory školství jakékoliv univerzitě ve Spojeném království, průkopníkem v oblasti výzkumu a výuky kvalitě. Naši akademici jsou hlavní národní a mezinárodní postavy, v široké škále oborů. Informace o předmětu MA se skládá ze čtyř 30-úvěr moduly (nebo ekvivalent) a 60-kreditní disertační práce. Tam jsou také Postgraduální certifikát a diplom výstupní body. Každý z 30-úvěr modul je hodnocena prostřednictvím písemné práce 6000 slov K dokončení magisterského programu úspěšně, značka alespoň 50, musí být dosaženo na každé zadání. Disertační práce je originální kus práce a měly by být 12,000-15,000 slov (nebo jejich ekvivalent), vztahujících se k jedné z vybraných modulů na schválené téma. Ty budou muset zavázat 10-15 hodin týdně, po celý rok. Budete muset spolupracovat, například tím, že příspěvek do on-line diskusí ve stanoveném časovém rámci. Tam je jedno jádro modul, plus disertační práce a výběr volitelných modulů. Všechny moduly jsou 30-kreditů, pokud není uvedeno jinak. Můžete být schopni studovat jeden face-to-face modul jako náhrada za jednu on-line modulu bloku docházky přes léto škole v Nottinghamu. Prosím, viz MA Vzdělávání Podrobné informace o letní školu modulů. Moduly Tam je jedno jádro modul a disertační práce a výběr volitelných modulů. Všechny moduly jsou 30 kreditů, pokud není uvedeno jinak. Posouzení Každý z 30-úvěr modul je hodnocena prostřednictvím písemné práce 6000 slov. Disertační práce je originální kus práce a měly by být cca 12.000 - 15.000 slov na schválené téma. Kariéra Kariéra destinací pro naše absolventy patří poradce, orgány dohledu vzdělávání, jazykové instruktory, primární a sekundární učitelů a odborné a průmyslové trenéry a instruktory. Řada našich absolventů jsou již v zaměstnání, zatímco podniku na částečný úvazek studie a studie pro profesní rozvoj v rámci své zvolené kariéře. Vstupní požadavky: Žadatelé by se za normálních okolností držet dobrou první titul s alespoň druhé třídy vyznamenáním Další požadavky: Relevantní zkušenost může být požadována pro některé moduly v tomto kurzu, a měli byste mít přístup ke vzdělávacím prostředí. IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Vzdělávání Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

MA Vzdělání je unikátní modulární studijní program navržen tak, aby relfect potřeb jednotlivců nebo organizačních kohort. Zatímco každý modul má svůj vlastní jedinečný zaměření, všichni se zabývají vyšetřováním současné vzdělávací problémy ve světle historických, politických a sociálních kontextů, příslušné literatury a sdílených zkušeností členů kurzu ... [+]

Vzdělávání MA MA Vzdělání je unikátní modulární studijní program navržen tak, aby relfect potřeb jednotlivců nebo organizačních kohort. Zatímco každý modul má svůj vlastní jedinečný zaměření, všichni se zabývají vyšetřováním současné vzdělávací problémy ve světle historických, politických a sociálních kontextů, příslušné literatury a sdílených zkušeností členů kurzu. Celkovým cílem programu Masters je prohloubit a zdokonalit vaši schopnost kritické reflexe na praxi, jakož i na mentální modely, které informují svou práci. Systematické praktikující poptávka je tedy organizačním principem, který je základem všech modulů na programu, a bude se podporovat identifikovat otázky, které jsou významné pro své odborné praxe. Znakem MA školství je jeho závazek k rovnosti a rozmanitosti, a jeho flexibilita, aby vyhovovaly potřebám jednotlivců a organizací. Flexibilita je evidentní, pokud jde o vám nabízí celou řadu: specialista volby modulu vytvořit osobně a profesionálně smysluplné kvalifikační způsoby doručení zohledňující individuální potřeby a odborných souvislostech výstupních bodech trati na plnou magisterského programu Základní fakta Škola Vzdělání je jedním z největších a nejrespektovanějších odbory školství jakékoliv univerzitě ve Spojeném království, průkopníkem v oblasti výzkumu a výuky kvality Naši akademici jsou hlavní národní a mezinárodní postavy, v široké škále oborů Informace o předmětu MA Vzdělání může být dokončena v průběhu jednoho roku na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Existují postgraduální diplom a postgraduální certifikát výstupní body. Kurz je k dispozici pro jednotlivce a také k dispozici pro kohorty z jednotlivých škol či konsorcia. Kurz se skládá modulů v celkové výši 120 kreditů, plus 60-kreditní disertační práce. Full-time studenti budou muset zvolit dva moduly za semestr, bude na částečný úvazek studenti vybrat jednu za semestr. Vezměte prosím na vědomí, že modul praxe založená Vaša je povinný modul, a musí být studovány v určitém okamžiku v průběhu. Jednotliví žadatelé MA Education nabízí flexibilní přístup k plánování své studium. Jako jednotlivec existují různé způsoby studia máte k dispozici: Deset všední den soumrak zasedání v průběhu semestru nebo akademickém roce Vzdělání Letní škola (intenzivní jeden týden blok za 30 kreditní modul) k dispozici jako on-line programu Kohorta žadatelé Škola školství vítá přístupy od vzdělávacích organizací hledá zakázku program pro své vlastní zaměstnance, možná ve spolupráci s dalšími místními organizacemi (např škol podavače, speciálních škol, Pru, FE vysoké školy, integrované služby), vytvořit nebo vytvořit lokální síť pedagogové učit spolu. Zaměstnanci z School of školství bude dodávat moduly na vašich vlastních prostorách, nebo v místním komunitním prostředí pro skupinu 10 a více zaměstnanci, a zasedání budou naplánovány jednáním s členy skupiny. Ty se mohou uskutečnit v některém z následujících formátů, nebo kombinací všech tří: během soumraku zasedání po škole na vloženými dnů víkend nebo svátek den Moduly MA vzdělávání má dva základní moduly - praxe založená Poptávka (30 kreditů) a disertační práce (60 kreditů). Zbytek 90 kreditů pocházejí z volitelných modulů, seskupených do tématických oblastí. Posouzení Každý z 30-úvěr modul je hodnocena na základě písemné přiřazení 6000 slov (nebo ekvivalent). K dokončení magisterského programu úspěšně, průchod 50, musí být dosaženo na každé zadání. Disertační práce je originální kus práce a měly by být 12,000-15,000 slov (nebo jejich ekvivalent), vztahujících se k jedné z vybraných modulů na schválené téma. Vstupní požadavky: Žadatelé by se za normálních okolností držet dobrou první titul s alespoň druhé třídy vyznamenáním. Další požadavky: Je vyžadována zkušenost v rámci vzdělávacího prostředí. IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) [-]

Výuku čínského K Mluvčím Jiných Jazyků (tcsol) Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Tento kurz začíná v září a je k dispozici pro plný úvazek a částečný úvazek studia. Jste srdečně zváni naši pestrou a živé studijní komunity druhého a cizího jazykového vzdělávání, základním, středním a vyšším vzděláním a vzít na cestu rozvoje kariéru v rychle rostoucím oblasti čínské jazykové výuky ve Velké Británii nebo v zámoří ... [+]

Výuka čínštiny k mluvčím jiných jazyků (TCSOL) MA Tento kurz začíná v září a je k dispozici pro plný úvazek a částečný úvazek studia. Jste srdečně zváni naši pestrou a živé studijní komunity druhého a cizího jazykového vzdělávání, základním, středním a vyšším vzděláním a vzít na cestu rozvoje kariéru v rychle rostoucím oblasti čínské jazykové výuky ve Velké Británii nebo v zámoří. Jsme tým zaměstnanců s odbornými znalostmi v aplikované lingvistiky, druhý / cizích jazyků výukových metod a přístupů, jazykové studenty, design kurzu, řízení kurzu, a školení učitelů, kreslení na širokém rozsahu intelektuálních zdrojů, a dobře umístěné nabídnout Program Masters v této tematické oblasti. Jako jeden z největších ve Velké Británii, škola školství bylo v top 10% institucí ve Velké Británii v RAE2008, které 6th of 82 pro výzkum moc, a je 28. v QS World University Rankings podle tématu 2.014. Na našem programu, který bude: získat znalosti a zkušenosti v oblasti výzkumu a aktuálních otázek v jazycích výuce a učení rozvíjet své kritické chápání vývoje v teorii a praxi TCSOL připravovat navrhnout a dodat čínské jazykové programy v různých místních a globálních souvislostech výuky být součástí světové univerzity s oceněnou udržitelné životní prostředí Po absolvování kurzu budete: odejít s mezinárodně uznávané magisterské studium být připraven, aby rozvíjet svou kariéru v čínské učení, designu kurz nebo školení učitelů v oblasti vzdělávání a příslušných profesí, ať už v soukromém nebo veřejném sektoru být připraveni zahájit doktorské studium v ​​aplikované lingvistiky, vzdělávání a sociální vědy Informace o předmětu Tento kurz je velmi důležité pro učitele Číňany k mluvčím jiných jazyků a dalších odborníků pracujících v tomto a souvisejících oborů. Je vhodný pro čínské učitele jazyků chce navázat na znalosti a zkušenosti, a pro učitele jiných předmětů mají v úmyslu, aby se pohyb do této oblasti, stejně jako ty, které zajímají v designu kurzu, řízení, nebo vzdělávání učitelů, a to jak ve Velké Británii a zámoří. Kurz může být ukončen více než jeden rok na plný úvazek nebo dva roky na částečný úvazek. To zahrnuje 20-kreditní tři základní moduly, následuje 15-úvěrovými čtyř volitelných modulů a nakonec 60-úvěr práce. Existují postgraduální diplom a postgraduální certifikát výstupní body. Posouzení Každý z 20-úvěr modul je hodnocena prostřednictvím písemné práce 4000 slov. 15-úvěrové volitelných moduly jsou hodnoceny prostřednictvím úkolů 3000-slovo. Disertační práce (mezi 12,000 a 15,000 slov) je založena na vyjednávacím téma, které vyplývají ze studia prostřednictvím kurzu. Vstupní požadavky: Uchazeči by měli za normálních okolností držet schválený první titul v příslušném oboru s minimálně druhé třídy vyznamenáním (nebo ekvivalent), nebo schválený odborná způsobilost považovány za rovnocenné do druhé třídy diplom. Další požadavky: Výuka zkušenost / výcvik: Žadatelé by měli přednostně mít nějaké zkušenosti z jazykové výuky ve třídě, nebo držet prvního stupně, který zahrnuje výuku jazyka metodologické prvky, nebo jste se zúčastnil značný vyučovacího jazyka metodiku předmětu. Oficiální písemný důkaz o pedagogické praxe / školení by měla být předložena v době podání žádosti. Nepůvodní čínský jazyk kandidáti: Žadatelé, jejichž mateřským jazykem není Číňané by měli držet HSK (Hanyu Shuiping Kaoshi / čínský Proficiency Test) Level 5 certifikát (nebo schválený ekvivalent), nebo mít schválený prvního stupně, který zahrnuje podstatnou čínštiny složku (ekvivalentní HSK Level 5) , Žadatelé bez těchto kvalifikací může být považována na individuální bázi. IELTS: Nepůvodní anglický jazyk kandidáti: 6,5 celkově s minimálně 6,0 ve všech prvcích. Pearson Test of English (PTE) Academic: Non-přirozené anglické jazykové kandidáti: 62 (minimum 55) [-]

Zvláštní Potřeby (on-line) Ma

Online forma Kombinované 2 let August 2016 Spojené království Nottingham

MA speciálními potřebami on-line kurz může být spuštěn v lednu nebo v červenci. Kurz může být dokončena během dvou let na částečný úvazek. Můžete také zvolit, aby se jeden z modulů, face-to-face buď během jednoho období, nebo v intenzivním bloku na Letní škole ... [+]

Zvláštní potřeby (on-line) MA MA speciálními potřebami on-line kurz může být spuštěn v lednu nebo v červenci. Kurz může být dokončena během dvou let na částečný úvazek. Můžete také zvolit, aby se jeden z modulů, face-to-face buď během jednoho období, nebo v intenzivním bloku na Summer School. MA Special Needs je vhodný, pokud jste: zájem rozvíjet své znalosti a chápání dětí a mladých lidí se speciálními vzdělávacími potřebami pracoval jako učitel nebo přidružené profesionály, do hlavního vzdělávacího proudu či specializovaných nastavení, kteří chtějí rozšířit své znalosti a praxi zkušený profesionál nebo nové práci s dětmi s dodatečnými potřebami UK-umístěný nebo mezinárodní studentská Kurz poskytuje komplexní zaměření na současných diskusí v rámci speciálního a inkluzívního vzdělávání včetně místních, národních a mezinárodních politik a přístupů. Zaměřujeme se na specifické potřeby dětí s mentálním postižením, komunikační postižením, problémy s gramotností / dyslexie, autismus a ADHD pro ilustraci, které nastaly v odborné praxi. Kritické zkoumání současné teorie a výzkumu informovali zohlednění pedagogických přístupů, jakož i vývoj účinných systémů a konstrukcí pro práci s rodiči / pečovateli a různých agentur. MA Special Needs poskytuje vysoce kvalitní profesní rozvoj, která nabízí flexibilitu pro studenty sledovat oblasti zájmu a specializacích. Informace o předmětu Mezinárodně uznávaný MA Special Needs kvalifikace podporuje kariérní postup prostřednictvím: posouzení účinných přístupů k podpoře zdravotně postižených dětí a mladých lidí, včetně těch, které se středně těžkým až těžkým a složité problémy s učením a / nebo osobní, sociální, emocionální a chování obtíží zkoumání hodnoty a přesvědčení, politické, právní předpisy, multi-agenturní práci a zapojení rodin a zdravotně postižené děti a mladé lidi vybudování důvěry v vašich dovednostech odborné praxi propagaci osobního rozvoje prostřednictvím reflexe a kritickou analýzu svých vlastních vír a praxe Zvýšení své akademické a výzkumné dovednosti, které budou podporovat budoucí studie úrovně doktorátu včetně, například, doktorát v oblasti vzdělávání nebo pedagogické psychologie nebo PhD. Special Educational Needs koordinátorů a začlenění Manažeři, kteří dokončili Národní cenu za SEN koordinaci mohou vybrat moduly, z tohoto programu k postupu do plné MA kvalifikaci. Moduly MA se skládá ze čtyř 30-úvěrových modulů a 60 úvěrů disertační práce. Tam jsou také Postgraduální certifikát (dva moduly) a diplom (čtyři moduly), výstupní místa. Tyto moduly jsou následující: Debatní Speciální a Inkluzivní vzdělávání Special Needs pro studium a výzkum Vztahy a chování Poruchami učení a Obtíže: Komunikace a gramotnosti nebo specifickými poruchami čtení / dyslexie Disertační práce Metody hodnocení zahrnují jak formativní hodnocení v rámci jednotlivých modulů a sumativní hodnocení, jako jsou: 5,000-6,000 slovo reflexní esej 5,000-6,000 slovo literaturu a výzkum návrh 5,000-6,000 slovo literatura na základě přezkoumání důkazů na klíčové debaty prezentace doprovázen 3,000-4,000 slovní komentářem Úkoly jsou odstupňovány číselně. K dokončení magisterského programu úspěšně, průchod 50, musí být dosaženo na každé zadání. Pro udělení MA, musíte také absolvovat 60-kreditní disertaci (12,000-15,000 slov) na schválené téma. Kariéra V roce 2011, 96% doktorandů ve škole, kteří byli k dispozici pro zaměstnání měli zajištěné zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia. Průměrný nástupní plat byl 23.021 libra s nejvyšší se 95,000libra. Kariéra destinací pro naše absolventy patří poradce, orgány dohledu vzdělávání, jazykové instruktory, primární a sekundární učitelů a odborné a průmyslové trenéry a instruktory. Řada našich absolventů jsou již v zaměstnání, zatímco podniku na částečný úvazek studie a studie pro profesní rozvoj v rámci své zvolené kariéře. Naše on-line materiály poskytují interaktivní vzdělávací zkušenost, a umožňují, aby se rozhodování o tom, které aspekty modulu pracovat na tom, kdy a na jaké tempo. Ty budou vyzváni, aby interakci s ostatními účastníky kurzu, a modul jednotky budou zahrnovat skupinové aktivity, jako je použití blogy, wiki a diskusní kluby. Vstupní požadavky: Druhé třídy diplom ze schváleného univerzitního / instituce vyššího vzdělání, nebo schválené rovnocenné odborné kvalifikace Další požadavky: Žadatelé s jinými, než je první stupeň, kteří mají schválený odbornou kvalifikaci, nebo ty, které s nestandardními aplikacemi kvalifikace, budou posuzovány individuálně. IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) [-]

Zvláštní Potřeby Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Kurz poskytuje komplexní zaměření na současných diskusí v rámci speciálního a inkluzívního vzdělávání včetně místních, národních a mezinárodních politik a přístupů. Zaměřujeme se na specifické potřeby dětí s mentálním postižením, komunikační postižením, problémy s gramotností / dyslexie, autismus a ADHD pro ilustraci, které nastaly v odborné praxi ... [+]

Special Needs MA MA Special Needs je vhodný, pokud jste: zájem rozvíjet své znalosti a chápání dětí a mladých lidí se speciálními vzdělávacími potřebami pracoval jako učitel nebo přidružené profesionály, do hlavního vzdělávacího proudu či specializovaných nastavení, kteří chtějí rozšířit své znalosti a praxi zkušený profesionál nebo nové práci s dětmi s dodatečnými potřebami UK-umístěný nebo mezinárodní studentská Kurz poskytuje komplexní zaměření na současných diskusí v rámci speciálního a inkluzívního vzdělávání včetně místních, národních a mezinárodních politik a přístupů. Zaměřujeme se na specifické potřeby dětí s mentálním postižením, komunikační postižením, problémy s gramotností / dyslexie, autismus a ADHD pro ilustraci, které nastaly v odborné praxi. Kritické zkoumání současné teorie a výzkumu informovali zohlednění pedagogických přístupů, jakož i vývoj účinných systémů a konstrukcí pro práci s rodiči / pečovateli a různých agentur. MA Special Needs poskytuje vysoce kvalitní profesní rozvoj, která nabízí flexibilitu pro studenty sledovat oblasti zájmu a specializacích. Informace o předmětu ŘO Speciální potřeby může být dokončena v průběhu jednoho roku na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Kurz začíná v září, ale začátek Leden je také možné na částečný úvazek studentů. Kurz může být rovněž přijata v intenzivních studijních bloků Letní školy, který začíná v červenci. Letní škola nabízí možnost studovat jeden nebo dva 30-úvěr modulů v intenzivních výukových blocích, s pokračující podporou akademickým dispozici během následujícího období samostatně vedené studie. Letní škola moduly lze kombinovat s modulů, které jsou v průběhu dalších semestrů. Je možné studovat čtyři moduly přes dvě letní škola období. Tam jsou také postgraduální diplom a postgraduální certifikát výstupní body. Kurz se skládá ze čtyř 30-úvěr moduly, plus 60-kreditní disertační práce. Kurz face-to-face provozuje dobrovolnictví v systému školy. To je zaměřen na poskytování vám praktické zkušenosti z práce v místních škol, stejně jako příležitost ke zvýšení své znalosti a chápání toho, jak děti a mladí lidé se zvláštními vzdělávacími potřebami jsou podporovány v hlavním proudu nebo speciální školy. Rovněž se předpokládá, že školy budou mít prospěch z vašeho vstupu a podporovat rozvoj své praxe prostřednictvím výzkumu založeného na důkazech. Moduly Tyto moduly jsou následující: Debatní Speciální a Inkluzivní vzdělávání Special Needs pro studium a výzkum Vztahy a chování Poruchami učení a zdravotním postižením: Komunikace a gramotnosti Disertační práce Posouzení Metody hodnocení zahrnují jak formativní hodnocení v rámci jednotlivých modulů a sumativní hodnocení, jako jsou: 5,000-6,000 slovo reflexní esej 5,000-6,000 slovo literaturu a výzkum návrh 5,000-6,000 slovo literatura na základě přezkoumání důkazů na klíčové debaty prezentace doprovázen 3,000-4,000 slovní komentářem Úkoly jsou odstupňovány číselně. K dokončení magisterského programu úspěšně, průchod 50, musí být dosaženo na každé zadání. Pro udělení MA, musíte také absolvovat 60-kreditní disertaci (12,000-15,000 slov) na schválené téma. Dobrovolná Práce Budete mít příležitost vykonávat dobrovolnou činnost v místních školách, aby získali větší zkušenosti. Často přitom bude vyžadovat, abyste získali "zpřístupnění a blokování Service (DBS) Zkontrolovat '. To je záruka, že budete mít čistý trestní rejstřík. Pokud jste občanem Velké Británie, je to jednoduchá záležitost. Pokud přijíždíte ze zámoří, bude to trvat trochu déle a možná to bude nutné mít k dispozici některé dokumenty po ruce (včetně osvědčení o dobrém chování od své domovské země). Kariéra Vedení postgraduální práci, podporuje mnoho životně důležité dovednosti a může vám náskok na trhu práce. Studium na této úrovni umožňuje rozvíjet vlastnosti self-disciplíny a self-motivace, které jsou nezbytné pro zaměstnání v celé řadě různých oblastí. Postgraduální titul od instituce, jako je The University of Nottingham ukazuje potenciální zaměstnavatele, že jste inteligentní, pracovitý jednotlivec, který je jasný a dostatečně flexibilní, aby provedla jakoukoli formu specifického profesního vzdělávání. Absolventi MA speciálního byli úspěšní v hledání zaměstnání v rozmanitosti oblastí, včetně učebny / učení podporu, speciální vzdělání, koordinaci opatření pro děti se speciálními potřebami, vedení v rámci speciálního vzdělávání, politiky / administrativou. Vstupní požadavky: Alespoň druhé třídy diplom ze schváleného univerzitního / instituce vyššího vzdělání, nebo schválené rovnocenné odborné kvalifikace Počítaje v to: Vzdělání, psychologie, učitelství nebo jeden z pečovatelských profesích, jako jsou sociální péče, terapie atd Další témata mohou být přijatelné, pokud je doprovází o šest měsíců odpovídající praxe (výukových, neplacená sociální práce, podpora práce) IELTS: 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) Pearson Test of English (PTE) Academic: 62 (minimálně 55) Podrobnosti na částečný úvazek2 roky na částečný úvazek. Může být rovněž přijata jako intenzivní Letní škola kurzu. [-]

Contact
Adresa destinace
The Faculty of Social Sciences,
Law and Social Sciences Building,
University of Nottingham,
University Park

Nottingham, Anglie, NG7 2RD GB