The Language In Group

Úvod

Read the Official Description

S více než 40 let zkušeností v oblasti výuky a systémem jazykových center, Kevin Kelly (Dublin), Stuart Rubenstein (Londýn) a Margie Barker (Totnes) se rozhodla podat svá tři školy pod jednou střechou, v roce 2010. A tak Jazyk, ve skupině se narodil. Jsou odhodláni mění tvář výuky jazyků a uznat, že metodika není vyvinut v posledních 20 letech. Jazyk, ve skupině školy objevování, co se děje uvnitř i mimo třídu, aby naši studenti se mohou učit v účinnějším způsobem.

Všechny tři školy mají za sebou dlouhou a úspěšnou historii pod různými jmény (Annalivia škola jazyků, Camden College of English, Totnes škola angličtiny) a vzrušující budoucnost jako jazyk v Dublinu, Jazyk v Londýně a jazyk v Totnes.

Náš slib

Budeme s vámi jednat s respektem a dělat vše pro to, aby vám pomohl zlepšit svou angličtinu tak rychle, jak je to možné. Budeme Vás vždy podporovat se všemi požadavky, které máte o svých studií nebo ubytování. Budeme poslouchat vaše návrhy a uvidíme se v rámci plánovacího procesu pro budoucnost jazyka ve skupině škol.

Naše poslání

Vyrábíme jazykového vzdělávání pro osoby všech věkových kategorií skrze zkušenost cestují do zahraničí, aby se kurz nebo pohodlí studovat blíže k domovu.

Naše vize

Naše vzdělávací cílem je pomoci těm, kteří studují u nás dosáhnout svých cílů a náš obchodní cílem je trvale roste skupinu. Budeme to provést nastavením nejvyšších standardů, se zaměřením na měnící se potřeby studentů jazyků a poslechu pro naše partnery.

Naše hodnoty

Ve třídě, naši studenti jsou povzbuzováni k experimentování a nebojí dělat chyby. Podporujeme stejný postoj celé jazyk ve skupině ve všem, co děláme tak, abychom mohli pokračovat v inovacích, zkoumat a rozvíjet.

A v srdci jazyka ve skupině je přesvědčení, že studium jazyků přispívá k lepšímu porozumění lidem a společnostem po celém světě, stejně jako otevírání nových možností pro přátelství, cestování a podnikání.

Programs

Tato škola dále nabízí: