QA Executive Master's

Úvod

Read the Official Description

Proč si vybrat QA?

Reálný svět aplikace

Naše magisterské programy jsou postaveny kolem real-svět zkušeností a zakotvena v osvědčených postupů zajistit, studenti mohou okamžitě uplatnit myšlenky, dovednosti a znalosti zpět na pracovišti.

Učení, které pracuje s vaší rozvrhu

Naše flexibilní možnosti studium umožňuje studentům, aby se vešly svůj part-time studium okolo jejich pracovních a rodinných závazků.

Dodává se odborníci na danou problematiku

Naše magisterské programy jsou dodávány oba QA je špičkových odborníků, kteří sdílejí své zkušenosti, poznatky a špičkové obsah a Northumbria University fakulty, kteří přinést akademické důslednost, do programu.

Profesionální studijní prostředí

Kde budete studovat, je důležité, jak se cítíte, a nakonec, jak budete provádět. Naše magisterské programy jsou vyučovány z našeho state-of-the-art vlajková loď výcvikovém centru na International House, v blízkosti Tower Bridge, Londýn.

Podpora pro vaši budoucnost

Chcete-li pomoci studentům udržet jejich učení, nabízíme našim absolventům až o 40% z některého z našich 1500 školení.

Proč studovat magisterský?

"Je to opravdu pomáhá vám rozšířit své obzory ..." "Magisterský program pomohl mi, abych sám sebe stranou od vrstevníků, stojí v pracovní síly a skutečně rostou jako jednotlivec." - Lee Akpareva, Project Consultant, Polarisoft -

Kariérní postup

Naše magisterské programy vám pomohou urychlit svou kariéru, co jste na úrovni, a to prostřednictvím zaměření skutečného světa uplatnění dovedností a znalostí.

Zvýšeného potenciálu výdělku

Ve Velké Británii, více než 350.000 lidí každý rok zapsat v magisterském studiu a v průměru jejich celoživotní výdělek bude těžit až do výše 250.000 libra nad ekvivalentní bakalářského studia student.

Přístup k nejnovějším myšlení

Naše magisterské programy umožní studentům přístup k nejnovějším myšlení od QA v průmyslu špičkových odborníků, kteří se podělí o inovace, nápady a osvědčené postupy.

Spojte se s talentovaným skupiny vrstevníků

Naše programy vám možnost vybudovat svou profesní síť, a spojit se s talentovaným vrstevnické skupiny, který vám pomůže osvěžit své vlastní představy a myšlení.

Získat průmyslu uznána kvalifikace

Tím, že studuje na částečný úvazek s QA, studenti získají uznávané magisterský akreditované University of Northumbria v průběhu pouhých dvou let, které mohou pomoci nastavit si na rozdíl od svých vrstevníků na pracovišti.

Jaké jsou výhody?

Sponzoring zaměstnance prostřednictvím magisterského programu může poskytnout vaší organizaci s diferenciaci a úspěchu. Rozvoj vlastních stávajících zaměstnanců, pomůže udržet oba talenty spolu s jádrem organizačních znalostí a zkušeností.

Proč sponzorovat zaměstnance na magisterském programu?

Přístup k nejnovějším myšlení

Naše magisterské programy jsou postaveny odborníky v oboru po celém obsahu špičkové a zakotvena v osvědčených postupů, spolu s nejvyššími standardy akademické přísnosti.

Reálný svět aplikace

Všechny naše programy mají silný důraz na praktické aplikace, zajištění nové dovednosti a znalosti získané mohou být okamžitě převedena na pracovišti.

Peer-to-peer učení

Studenti získají přístup k vedoucí skupiny vrstevníků, z různých průmyslových odvětví, kde budou moci vyměňovat nápady a myšlení, a stavět na jejich stávajících znalostí.

Okamžité obchodní výhody

Náš pán je programy obsahují všechny přiřazení základě výzkumu, který může být přizpůsoben organizaci studenta přinést reálné a hmatatelné výhody pro vaši organizaci.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Cyber ​​Security

Campus forma Kombinované 2 let June 2017 Spojené království Londýn

Northumbria University MSc v kybernetické bezpečnosti je dodáván pracovníci QA ve spolupráci s Northumbria. Program poskytuje studentům kritické chápání správy informací a zajištění spolu s technologickými postupy řízení rizik. [+]

Northumbria University MSc v kybernetické bezpečnosti je dodáván zaměstnanci QA ve spolupráci s Northumbria. Program poskytuje studentům kritické chápání správy informací a zajištění spolu s technologickými postupy řízení rizik. Dvouletý part-time program, vyvinutý vysoce kvalifikovanými akademickými pracovníky Northumbrie je, dává studentům schopnosti zvládnout bezpečnostní incidenty, identifikovat nové a stávající hrozby a určit metody k jejich minimalizaci. Proč si vybrat Northumbrie je MSc v oboru kybernetické bezpečnosti? Budete získat přístup k síti akademiků, praktiků a odborníků v oblasti informačních a kybernetické bezpečnosti od obou Northumbria University a QA. Budete mít možnost se na nový proces přístupů a postupů v bezpečném prostředí, práce na reálných scénářů a případových studií. Tento magisterský program vám pomůže vytvořit svou profesní síť a připojit se vás na talentované skupiny vrstevníků, který vám pomůže osvěžit své vlastní myšlení a nápady. Získáte mezinárodně uznávaný postgraduální studium z Northumbria University, který navazuje na existující profesní rozvoj a zkušeností. Přehled programu Tento magisterský program bude poskytnout studentům kritické chápání správy informací a zajišťování spolu s technologickými postupy řízení rizik. Modul 1 - Informace správa a bezpečnost Tento modul zkoumá správy, řízení a zabezpečení, zásad, které jsou základem řízení informačních aktiv organizace. Modul 2 - Information Assurance a řízení rizik Studenti získají hluboké znalosti procesů používaných v zajištění bezpečnosti informací během používání, sdílení, ukládání, přenosu a likvidaci. Modul 3 - Network Security Tento modul poskytuje podrobné pokrytí základních pojmů, principů a technologií pro zabezpečení sítí. Modul 4 - Etický Hacking pro zabezpečení počítače Studenti budou rozvíjet hluboké pochopení obou teoretických a praktických aspektů etického hackingu. Modul 5 - Výzkum a řízení projektů Po celém světě vědy, techniky, technologií a podnikání, schopnost provádět výzkum je viděn jako podmínkou pro pokračující kariérní postup v příslušném předmětu disciplíny. MSc disertační práce Modul je navržen tak, aby studentům zkoumat téma přímou souvislost s touto magisterském studijním programu a produkovat výzkum založený disertační práci kolem zvolené téma. [-]

Magistr V Pásu A Technologií Mobilních Rozvoje

Campus forma Kombinované 2 let October 2016 Spojené království Londýn

V Northumbria University Masters web & Vývoj mobilních technologií je dodáván QA. Program byl vyvinut ve spolupráci mezi Northumbria University a QA a mísí přísnost akademického programu s QA je high-end osnov. [+]

Northumbria University Masters v Web & Mobile Development Technologies je dodáván QA. Program byl vyvinut ve spolupráci mezi Northumbria University a QA a mísí přísnost akademického programu s QA je high-end osnov. 2 roky part-time program pomůže jednotlivcům a organizacím rozvíjet dovednosti a schopnosti vedoucích na úrovni potřebné pro efektivní využití příležitostí, které tyto nové technologie přinášejí do podnikání. Proč si vybrat Northumbria v MSc webu a vývoje mobilních technologií? Studenti získají přístup k nejnovějším technologiím a myšlení od špičkových odborníků v oblasti webových a mobilních vývoj jak z Northumbria University a QA. Stejně jako učení praktické dovednosti, studenti budou rovněž vybaveny tak, aby bylo možné identifikovat, výzkum, doporučit a nasadit odpovídajících technologií, a to jak nyní, tak v budoucnosti. Naše MSc program vám pomůže vytvořit svou profesní síť a připojit se vás na talentované skupiny vrstevníků, který vám pomůže osvěžit své vlastní myšlení a nápady. Získáte mezinárodně uznávaný postgraduální studium z Northumbria University, který navazuje na existující profesní rozvoj a zkušeností. Budeme budoucnost, odborníci vytváříme tím, že aktivně pod- doporučil nové technologické kurzy, za speciální ceny pro absolventy. Kromě toho, jak je Northumbria University absolvent, budete automaticky stane členem jejich Absolventské sítě, který má více než 100.000 členů po celém světě. Přehled programu Tato diplomová Kurz poskytuje ucelený program studia pro web a mobilní rozvoj. V první fázi studie, QA vám pomůže vrátit se "učit" a seznámit vás s akademické dovednosti potřebné ke studiu na postgraduální úrovni. Jak jste si pustit na vaší akademické cestu budete studovat základní dovednosti potřebné získat hluboké pochopení současného vývoje webových aplikací, praxe a analýzy dovedností, průmyslových, které tvoří základ nové generace webu. Druhá fáze studie se skládá z modulů, které propůjčují mobilní rozvoj dovedností a stavět na vaší příští generace vývoj webových aplikací, aby se zapojily do špici technologií a metodik. Budete dokončit studii podniku MSC projekt umožňuje uplatnit své schopnosti na oblasti specifického zájmu, čímž se vaše pochopení webových a mobilních technologií Development. [-]

MA

Master Of Arts V Aplikované Oblasti Projektového řízení

Campus forma Kombinované 2 let June 2017 Spojené království Londýn

Northumbria University MA Applied Project Management je dodáván jak zaměstnanci Northumbria a QA. Program byl vyvinut vysoce kvalifikovanými akademickými pracovníky Northumbrie a odborníků v oboru z celého obsahu špičkové a je založen na osvědčených postupů. [+]

Northumbria University MA Applied Project Management je dodáván jak zaměstnanci Northumbria a QA. Program byl vyvinut vysoce kvalifikovanými akademickými pracovníky Northumbrie a odborníků v oboru z celého obsahu špičkové a je založen na osvědčených postupů. 2 roky part-time program poskytuje studentům s pevnou průpravu v strategického řízení projektů, se silným důrazem na praktické aplikace. Proč si vybrat Northumbria v MA Applied Project Management? Přístup k nejnovějším myšlení v celém programu od zkušených, špičkových odborníků v oblasti projektového řízení jak z Northumbria University a QA. Studie s podobně smýšlejícími profesionály, pomáhá budovat svou profesní síť a připojit se k talentované skupiny vrstevníků, který vám pomůže osvěžit vlastní myšlení. Získáte mezinárodně uznávaný postgraduální studium z Northumbria University, který navazuje na existující profesní rozvoj a zkušeností. Jako Northumbria University absolvent stanete členem jejich Absolventské sítě, který má více než 100.000 členů po celém světě. Budete také získat členství sítě absolventů Qa a bude dostávat až 40% z některého z veřejných kurzů Qa je. Přehled programu Program poskytuje delegátům příležitost prozkoumat různé aspekty projektového řízení, která sebe, své týmy, jejich organizace a jejich odvětví dopad. Každý modul se opírá o několik základních textů a článků, ale delegáti se vybízejí k tomu na své vlastní zkušenosti a zájmů rozšířit diskusi k určení praktického uplatňování teorie a principy řízení projektů - klíčovou složku každého z úkolů. Modul 1 - Leader Identity a Leadership Modul považuje jednotlivé vůdce, zapojení studenta do podrobnou vlastní analýzy a osobním procesu plánování rozvoje. Modul 2 - Project Management Skills Development Tento modul má za cíl poskytnout přehled o povaze, rozsahu a využívání projektového řízení při realizaci změn. Modul 3 - Přední a stavební Employee Engagement Tento modul vybaví studenty s dovednostmi, aby mohli vytvářet vysoké úrovně zapojení zaměstnanců, tak oni jsou schopni přispět k cestě organizační kultura je buď usazen nebo změněny. Modul 4 - Strategic Alignment Tento modul je určen na rozvoj studentů "povědomí a kritické zhodnocení strategického řízení, na základě posouzení dopadu na podnikatelské prostředí organizací, a zkoumání otázky správy zapojené do realizace. Modul 5 - Současné problémy v řízení strategického projektu Tento modul má za cíl poskytnout studentům s potřebnými akademickými a výzkumnými založené postřehy k tomu, aby hodnocení současného vývoje projektového řízení a výzev. Disertační - Správa vyšetřování Project Disertační práce modul umožňuje studentům využít a rozšířit znalosti a dovednosti, které získaly v průběhu svého studijního programu. [-]

Videos

QA Executive Master's Training Portfolio